Меджугор'є. Що і як?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2010, 05:44

ljubomyr_ps писав:Офіційно на своєму сайті Тернопільсько-Зборівська єпархія УГКЦ повідомляє про те, що 4-5 вересня "У ЗАРВАНИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ МОЛИТОВНА ЗУСТРІЧ У СВІТЛІ ПОСЛАНЬ БОГОРОДИЦІ В МЕДЖУГОР'Є"
Ось посилання: http://www.tze.org.ua/index.php/compone ... gorje.html

нда...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення o.Mykil » 03 вересня 2010, 05:47

о.Олег писав:нда...


А дехто з наших вірних тепер хвилюється вельми, що на офіційному рівні в УГКЦ відбуваються подібні заходи, коли були різні остороги через ті ще не досліджені добре явління. Та й Церква Католицька ще їх офіційно не визнала начебто і погляди розділені на те, зокрема серед духовенства...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 вересня 2010, 16:45

На мою думку Єпископат і духовенство Тернопільсько-Зборівської єпархії вчинили мудро й розважливо очоливши молитовні зустрічі в Зарваниці у світлі послань з Междугоря. Краще очолити цей молитовний рух, направити його в духовно збагачуюче життєдайне русло духовної обнови, чим лишити його напризволяще чи ставитись до нього байдуже не визнаючи його. В даному випадку Церква і духовенство справді є з народом, а не стоять осторонь пасивно спостерігаючи, а що буде далі чи офіційний Рим визнає чи невизнає феномен Междугоря... на відміну питання про Патріарха нашої Церкви...
Великий респект Тернопільсько-Зборівській єпархії!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення andrivovk » 03 вересня 2010, 16:47

ljubomyr_ps писав:На мою думку Єпископат і духовенство Тернопільсько-Зборівської єпархії вчинили мудро й розважливо очоливши молитовні зустрічі в Зарваниці у світлі послань з Междугоря. Краще очолити цей молитовний рух, направити його в духовно збагачуюче життєдайне русло духовної обнови, чим лишити його напризволяще чи ставитись до нього байдуже не визнаючи його. В даному випадку Церква і духовенство справді є з народом, а не стоять осторонь пасивно спостерігаючи, а що буде далі чи офіційний Рим визнає чи невизнає феномен Междугоря... на відміну питання про Патріарха нашої Церкви...
Великий респект Тернопільсько-Зборівській єпархії!

А я не згідний з вами.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 вересня 2010, 19:32

andrivovk писав:А я не згідний з вами.



Ось програма II Всеукраїнської молитовної зустрічї у світлі послань Богородиці в Меджугор'є. Програма заходу включає конференції на теми святості і дії Духа Святого в житті людини. Лекції читатиме отець Ростислав Чорноокий. Гостями свята будуть представники меджугорської спільноти «Світло Марії», зокрема її засновниця Тереза, яка є відповідальною за розповсюдження послань Богородиці на Сході, професор теології з Австрії Готфрід, миряни, священики та представники чернечих спільнот з різних куточків України. Протягом дня триватиме молитва, люди ділитимуться свідченнями про переживання Бога, про навернення.
Програма:
4 вересня
08.00 Вервиця (Радісні Таїнства)
08.30 - 10.30 - Лекції, свідчення, пісні
10.30 Вервиця (Страстні Таїнства)
11.30 Свята Літургія
13.00 - 15.00 Перерва
13.30 - Прес-конференція (будинок біля Собору)
15.00 Молитва до Божого Милосердя
15.30 - 18.00 - Лекції, свідчення, пісні
18.00 Вечірня
18.45 Перерва на вечерю
20.00 Вервиця (Славні Таїнства)
20.30 Поклоніння Пресвятим Дарам (Тілу і Крові Ісуса Христа у Святій Євхаристії)
22.00 Нічне чування
5 вересня
08.00 Утреня
09.00 Свята Літургія

прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії

Що тут крамольного, з чим може бути незгідний християнин? Може Ви дасьте свої пропозиції, зауваги.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення andrivovk » 03 вересня 2010, 20:04

ljubomyr_ps писав:Що тут крамольного, з чим може бути незгідний християнин? Може Ви дасьте свої пропозиції, зауваги.

А якщо Церква визнає, що "Меджугорські феномени" не є об'явленням Богородиці? То так само треба організовувати прощі до Меджугор'я, бо там добре молиться?Проти молитви я нічого проти не маю.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 04 вересня 2010, 06:21

ljubomyr_ps писав: ...Що тут крамольного, з чим може бути незгідний християнин?

та, власне, нічого нового не скажу: все вже сказав і новин у цій темі немає - просто перечитайте сказане мною грішним раніше. І... навіть погоджуся з думкою, що добре брати єпархії все в свої руки, щоб сповідники цього явища не маргіналізувалися у Церкві в якусь відокремленість. Проте небезпека того, що з'ява неправдива - є.
Молімося, щоб Господь оздоровив всю цю ситуацію.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення andrivovk » 23 вересня 2010, 22:37

Бенедикт XVI скликав спеціальну комісію у справах Меджугор’є http://www.credo-ua.org/2010/01/12042
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 24 вересня 2010, 07:56

andrivovk писав:Бенедикт XVI скликав спеціальну комісію у справах Меджугор’є http://www.credo-ua.org/2010/01/12042

вся ця справа потребує нашої (кожного) терпеливої настирної молитви. Молімося
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення andrivovk » 12 жовтня 2010, 23:34

Церковь еще не вынесла оценки явлениям в Меджугорье http://sibcatholic.ru/2010/01/11/kardinal-schoenborn-o-medzhugore/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 13 жовтня 2010, 15:35

andrivovk писав:Церковь еще не...

шкода - хотілося б поставити в цьому питанні всі крапки над "і", але... дуже добре, що працюється над цим питанням
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Меджугор*є. Що і як?

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:20

Меджугор'є, Боснія і Герцеговина - 1981 рік
Зображення

Об'явлення Божої Матері в Меджугор'ї вперше сталося в 1981-му році. Там Діва Марія представилась як Цариця Миру [спокою] і просила, щоб день 25-го червня святкувати на її пошану - тобто Цариці Миру. Меджугор'є знаходиться на території колишньої Югославії, точніше в Герцеговині. Перший раз вона об'явилася двом дівчаткам в день св. Івана Хрестителя, 24-го червня 1981-го року. 15-річна Іванна Івановіч та 16-річна Мар'яна Драбовіч вийшли біля шостої години вечора на прогулянку на гору Криніца. Раптом, на каменистому місці гори, Іванна побачила осяяний силует молодої дівчини. Вона мала прекрасне лице і була одягнена в одяг сірого кольору. Стояла приблизно ЗО см. над землею. Але поки Іванна опам'яталася - видиво зникло.

Цього вечора дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра Мар'яни - Мілка, ішла за вівцями і просила дівчат піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Увечері, прийшовши додому, дівчата розповіли, що бачили з'яву. Більшість тих, хто слухав ці розповіді, лише насміхалися над ними, а деякі казали, якщо це дійсно Пречиста Діва то прийде і на другий день в цей самий час.

25-го червня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Всіх разом дітей було шість, та двоє дорослих з ними Найстаршій із дітей - Мар'яні, було 16 років, а наймолодшому, Якову - 10 Коли вони вийшли туди, то Пресвята Діва вже їх там чекала Всі діти впали на коліна і почали молитися Після закінчення молитви, набравши відваги, розпочали з нею розмову. На запитання, чому Вона сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру, а приходить тому, щоб передати їм послання миру і примирення. Тоді Мар'яна попросила зробити якийсь знак, бо люди їм не вірять і підозрівають, що вони наркомани. На ці слова Пречиста тільки усміхнулася і розпочала молитву. Діти також молилися з Нею.

Одна із дівчаток - Віцка, підійшла ближче до Пречистої і окропила її свяченою водою, кажучи при цьому: «Якщо ти дійсно Пресвята Діва, залишися з нами, якщо ні - то покинь нас в спокою». На таку дитячу щирість та безпосередність Богородиця лише мило усміхнулася. Іванка запитала про свою маму, котра недавно померла. Пречиста відповіла, що вона є в небі. Під кінець Пречиста Діва Марія звернулася до всіх із словами: «Мир вам! Мир вам! Мир, мир, примиріться! Ідіть в мирі Божому».

В суботу 27-го червня приїхала поліція і забрала всіх візіонерів до району. Там їх строго допитали, написали протоколи та обстежили у психіатра. В неділю, 23-го червня, на місці об'яв зібралося понад 15 тисяч людей. В понеділок, 29-го червня поліція повторно забрала дітей на психіатричні обстеження до міста Мостари. Однак і там . лікарі визнали дітей як цілком здорових і нормальних. Після цього на горі збиралося ще більше народу. Вони молилися і співали побожні пісні. Коли з'явилася Діва Марія в черговий раз, то передала через дітей доручення для всіх присутніх. Зміст його був короткий, але чіткий: «Є Один Бог, одна віра, вірте усією силою. Довіряйте».

Діти просили, щоб Богородиця оздоровила хворого каліку, малого Даніеля. «Нехай сильно вірить і буде оздоровлений. Ідіть в мирі Божому». Після цих слів вона зникла, але ясність ще певний час тривала, а пізніше і вона розсіялась.

Комуністична влада, руками поліції і дальше робила дітям і паломникам всякі перешкоди, звинувачуючи їх у наркоманії. Зате вхід на гору Криніца був суворо заборонений. Паломники сходилися на сусідній горі Кріжовец і там відправляли Служби Божі. Тому з боку уряду почалися репресії. 17-го серпня були заарештовані священики. Югославська преса, різними видуманими історіями та карикатурами, висміювала події в Меджугор'ї. Священики були засуджені за ворожу пропаганду супроти держави. Заборони стали досить жорстокі, але незадовго влада пішла на уступки, зняла заборони, бо до Меджугор'я попливли маси людей з цілого світу.

У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові - Бог - це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.

Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності - ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати - прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.

Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.

Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу - дякую. Як заснете в спокої та у молитвах - вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії - наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей - у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми - у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє - знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках - символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь - нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."

Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:

"Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.

Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.

Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім - «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст - хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.

Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю - намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися - обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.

А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю - все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.

«Не маю права нікого заставляти, - хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».

Меджугор'є - місце паломництва багатьох тисяч християн

Меджугор'є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з'їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б'яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об'явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з'являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.

Приймаючи до уваги кількість прочан, що відвідали це місце (за останні двадцять років більш двадцяти мільйонів), його можна назвати світовим центром молитви. Меджугор'є (слов'янська назва, що означає місце між горами) разом із селами Б'яковичі, Мілетіна, Шурманці і Віоніца створюють католицьку громаду, що нараховує на сьогоднішній день приблизно 4 тис. вірників. Як самостійна громада, Меджугор'є вперше згадується в 1599 р. Теперішня парафія була заснована у 1892 році і присвячена святому апостолові Якову, заступнику паломників. Перша церква тут була побудована в 1897 році, але після першої світової війни була зруйнована, і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканський чин в Герцеговині взяв під опіку цю парафію.

Парафіяльна церква

Громада, за сприянням Церкви, побудувала новий храм, який освятили 19 січня 1969 р. Сьогодні цей осередок молитовного життя - це місце, де збираються парафіяни і прочани. Свята Літургія і молитовна програма проходить у храмі, а влітку на площі біля храму, де установлений престол. Біля входу до церкви знаходиться статуя Цариці Миру, скульптора Діно Феліччі. З лівої сторони від церкви - статуя св. Леопольда Богдана Мандича, а з правої сторони - великий дерев'яний Хрест, поруч з яким можна поставити запалені свічки. З південно-західної сторони церкви здіймається скульптура Воскресіння - робота Айдо Айдіча. Поруч з церквою розташовані 25 кабінок для сповіді.

Подбрдо - Гора об'яв

Так називається це місце села Подбрдо в Б'яковичі, де візіонери вперше побачили Богородицю. З цього часу тут збираються прочани, щоб разом молитися вервицю. Щодня, вдень і вночі тут можна побачити групи прочан, що піднімаються до місця перших об'явлень. 8 вересня 2001 р. на цьому місці була встановлена й освячена статуя, присвячена Цариці Миру.
У 1989 році на всьому шляху від підніжжя до місця об'явлень були встановлені рельєфні зображення, присвячені радісній і скорботній таємницям Вервиці, скульптора проф. Кармелло Пуззоло з Флоренції. У підніжжя Подбрдо - гори об'яв, знаходиться «Блакитний Хрест». З 4 липня 1982 року під «Блакитним Хрестом» збираються молитовні групи. Щонеділі о 16:00 (зимою о 14:00) на горі об'явлень читається молитва на Вервиці.

Послання Пресвятої Богородиці

Незабаром після початку об'яв, Пресвята Богородиця стала давати послання візіонерам. На третій день Вона сказала: «Мир, мир, мир - і тільки мир. Мир повинен бути не тільки між Богом і людиною, але й між самими людьми!». Основне, про що говорить з нами Богородиця у своїх посланнях - це Мир, Віра, Навернення, Молитва і Піст. З 1 березня 1984 р. Пресвята Богородиця - Цариця Миру, як Вона сама представилася візіонерам, - передавала послання для парафіян і прочан кожний четвер. З 25 січня 1987 р. Цариця Миру передає свої послання вже 25-го числа кожного місяця через візіонерку Марію Павлович-Лунетті. Ці послання можна знайти в книзі «Послання Цариці Миру».

Гора Крижевац

Крижевац - це гора, що височіє над Меджугор'єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам'ять про 1900-річчя розп'яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці (свято спорудження Хреста Господнього). На горі Крижевац прочани (індивідуально й групами) проводять хресну дорогу, переходячи від стації до стації. В перші роки об'явлень, місця стацій відзначалися дерев'яними хрестами. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги, роботи італійського скульптора проф. Кармело Пуззоло. Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор'я. Щоп'ятниці о 16:00 (зимою о 14:00) тут відбувається Хресна дорога.

Об'явлення і візіонери


Відповідно до свідчень шести молодих візіонерів, Богородиця з'являлася щодня, з 24 червня 1981 р. У перший день візіонери були перелякані та втекли. На другий день вони відповіли на заклик Богородиці, говорили і молилися разом із Пречистою Дівою Марією. От чому 25 червня відзначається як річниця об'явлення Цариці Миру.

Іванка Іванкович-Елез

Народилася в 1966 р. Богородиця об'являлася їй щодня до 7 травня 1985. У цей день Вона довірила їй останню таємницю й обіцяла, що буде з'являтися Іванці до кінця її життя один раз у році у річницю початку об'явлень - 25 червня.

Мір'яна Драгічевич-Солдо

Народилася в 1965 р. Богородиця об'являлася їй щодня аж до 25 грудня 1982 р. Довіривши їй останню таємницю, Богородиця обіцяла Мір'яні з'являтися раз у році, у день її народження -18 березня З другого серпня 1987 р. другого числа кожного місяця, Мір'яна чує голос Богородиці, іноді бачить Її, і вони разом моляться за навернення грішників.

Віцка Іванкович-М'ятович

Народилася в 1964 році. Богородиця продовжує з'являтися їй щодня.

Марія Павлович-Лунетті

Народилася в 1965 році. Богородиця продовжує з'являтися їй щодня.

Іван Драгічевич

Народився в 1965 році. Богородиця продовжує з'являтися йому щодня.

Яків Чоло

Народився в 1971 році. Богородиця об'являлася їй щодня аж до 12 вересня 1998 р. Довіривши йому останню таємницю, Богородиця обіцяла йому з'являтися раз у році на Різдво - 25 грудня.

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:21

Мир вам!
24-25 червня 1981р. Богородиця з'явилась 6-ом дітям у Меджугор'є(Подбрдо)-Боснія та Герцеговина й продовжує з'являтись до цих пір,й дає послання людству.В них йдеться про навернення до Бога.
Ось що Вона каже:
Дорогі діти!
Закликаю вас до навернення.Тепер є ваш час.Без вас Бог не може здійснити свій план.Дорогі діти,через молитву ви кожного дня,все більше наближаєтесь до Бога.
Богородиця просила про:
1)молитва на Вервиці(щодня)
2)Св.Причастя
3)Св.Письмо(читати щодня)
4)Піст-середа,п'ятниця(хліб,вода).
5)Щомісячна Сповідь

http://medjugorje.com.ua
http://medjugorje.hr

http://medjugorje.ru
http://medjugorje.ws
http://medju.tv
http://medjugorjevideo.com
Слава Ісусу Христу!

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:26

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1996
"Дорогі діти! Я знову запрошую вас відважитися любити Бога понад усе. У ці часи, коли дух споживацтва породжує забуття про те, що означає любити і плекати справжні цінності, Я закликаю вас, дітоньки, щоб Бог був на першому місці у вашому житті. Не дозвольте, щоб сатана зваблював вас через матеріальні речі, але, дітоньки, прагніть Бога, бо Він є свобода і любов. Виберіть життя, а не смерть душі. Дітоньки, у цей час, коли розважаєте про Христові страсті і смерть, Я запрошую вас, боріться за життя, котре квітнутиме через Воскресіння і нехай наше життя буде сьогодні відновленим через навернення, котре буде вести вас до вічного життя.
Дякую, що відповіли на Мій заклик."


http://www.medjugorje.com.ua/publ/16-1-0-131

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:29

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:34

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:38

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 08 грудня 2010, 17:39

Про Меджугор'я ми говорили тут:
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=1393
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:40

Зображення

Зображення

Зображення

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 08 грудня 2010, 17:42

ShMariam писав:Про Меджугор'я ми говорили тут:
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=1393



вибачте не помітив...але хай буде!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 08 грудня 2010, 18:10

akazva писав:
ShMariam писав:Про Меджугор'я ми говорили тут:
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=1393



вибачте не помітив...але хай буде!

Не просто говорили, а вели дискусію, чи можна ці об'явлення вважати правдивими.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 09 грудня 2010, 03:19

Мир вам!
Скажу вам відверто й чесно,ніколи не думав що навіть між священниками є такі сумніви з приводу з'яв Богородиці.
Радив би почитати таку книжечку:
"Від Зарваниці до Гарабандалу" автор Гринчишин.Думаю ця книжка допомогла побороти ці сумніви.
В Меджугор'є був двічі у 2007 році.Це місце надзвичайної ласки Божої.Тут відчувається мир і спокій на душі.Це місце,а саме Бог на цьому місці навернув мене блудного сина до Себе.Всі проблеми почались в дитинстві.Рідко молився,не мав щирої віри у Бога.І так трапилось що сатана спокусив мене до тяжкого гріха.Нажаль я не міг тоді розпізнати його дії,та вплив і погодився на спокусу.Відтоді став рабом гріха та диявола,скільки різної нечистоти диявол пропонував мені і я погоджувався.Так це була порнографія.До цього,ще раніше в мене була інша проблема-мастурбація.Цей безумовно важкий гріх я тривалий час затаював на Сповіді,був ще інший тяжкий гріх,саме це було найсоромніше визнати на Сповіді,Богу дякуючи,після Меджугор'є я теж виказав і цей гріх.
Ця історія безумовно довга і сумна,але давайте що було після Меджугор'є.Якось я відчув що не маю потягу до звички яка переслідувала постійно(нечисті помисли)і внаслідок мастурбація.Мене здивувало,бо давно я не був такий спокійний.
Побували ми на г.Подбрдо,де з'явилася Богородиця вперше у 1981р. 24 червня.Тут я відчув таке якого нічого подібного не відчував ніде і мабуть не відчую.Знайшов місце за каміннями,поміж кущами,і почав роздумовувати над своїм життям,раптом я відчув великий жаль і те що чинив не правильно.Розпочав плакати,благав аби Бог простив мені,просив допомоги.Спочатку плакав сидячи,потім лежав на землі обличчям до землі з розпростертими руками і плакав.Плакав так що аж кров із носа пішла.Тут я раптом відчув що я якийсь легкий зовсім,мене не дуже ноги слухалися,можливо із-за втрати крові.
Поступово я збагнув що це унікальне місце.Захотілося залишитись тут назавжди.
Дякую тобі Пресвятая Богородице.Ти тут справді познайомила мене зі своїм Сином-Ісусом Христом,дякую люба Матінко моя.
Мені там подарували вервицю,і хотіли навчити,та це справа певного часу.Вервицю я вивчив десь за рік з усіма розважаннями.
Читаю Святе Письмо щодня.Сповідаюсь раз на 2 тижні,або раз на місяць.Щонеділі йду до Св.Євхаристії.
Молюся вервицю щодня.Якось прочитав поради о.Піо 5 вервиць на день,то взяв собі за правило.І справді 5 щиро відмовлених вервиць подолають будь яку спокусу.
Мав можливість постити на хлібі і воді в середу і п'ятницю і свідчу піст має велику силу у боротьбі з пристрастями і похотями тіла.Бувало постив 3 дні на хлібі і воді.Богу дякувати і Богородиці за велику підтримку.Після повернення з Меджугор'є був свідком чуда: пахнула ікона Матері Божої Зарваницької,це тривало 6 днів.1,2,3,4 вересня та 23 і 29 жовтня 2007р.
Тож можу вас запевнити,а ви запевніть інших,Богородиця справді з'являється в Меджугор'є.Прошу вас моліться вервицю щодня,чим більше тим краще,ходіть часто до Сповіді та до Св.Причастя і сатана не зможе скористатись вами в повній мірі.Злий дух дуже підступний.Нажаль багато священників потребують багато молитв.Але не можна їх осуджувати.Богородиця просить молитись за них.
Мир вам і Божої любові!
Слава Ісусу Христу!
http://medjugorje.com.ua
http://medjugorje.hr
http://medjugorjelive.org
http://medjugorje.ws
http://medjugorjevideo.com
http://medju.tv
http://marytv.tv

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2010, 07:11

akazva писав:...Скажу вам відверто й чесно,ніколи не думав що навіть між священниками є такі сумніви з приводу з'яв Богородиці...

це не "між священиками" (в комісіях, доречі, які працюють над вивченням подібних випадків, є і миряни) - це у Христової Церкви: Церква завжди вивчає ситуації, в яких хтось бачить Чудо, і виносить своє рішення. В данному випадку - перечитайте гілочку.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 09 грудня 2010, 15:59

Мир вам!
о.Олег,тоді інше питання,ви були в Меджугор'є?
Слава Ісусу Христу!

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 09 грудня 2010, 16:08

Мир вам!
о.Олег,тоді інше питання,ви були в Меджугор'є?
Слава Ісусу Христу!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 09 грудня 2010, 16:36

akazva писав:Мир вам!
о.Олег,тоді інше питання,ви були в Меджугор'є?
Слава Ісусу Христу!


Подібне мені cказала одна особа, що належить до парафії о. В. Ковпака, коли я її переконувала, що їх парох грішить. Ми Вам віримо, що там дуже гарно, відчувається Божа благодать і т. п. Але віра повинна грунтуватися не на відчуттях, а на розумі.
P. S. Дуже й дуже сподіваюся, що в Меджугор'ї з'являється дійсно Діва Марія.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2010, 16:47

akazva писав:Мир вам!
о.Олег,тоді інше питання,ви були в Меджугор'є?
Слава Ісусу Христу!

ні і не планую там бути, допоки Христова Церква перестерігає вірити в ці з'яви. Буваю у різних Чудотворних місцях в Україні і у світі про які Церква засвідчила - Боже Чудо. Список вже десь тут давав, можу продовжити.
Явлінь, думок, ідей... у світі багато до безмежності і... не думаю, що без Христової Церкви людина не заблудиться.
Розумію логіку Вашого запитання і прошу зрозуміти - це погана логіка, псевдологіка, яка, надіюсь, у Вас ненавмисне, закриває очі на той факт, що християнину не обов'язково "попробувати"/"побувати" у місці, проти якого перестерігає Церква щоб їй (Церкві) бути послушним.
З Меджугорі проблема складна і саме тому Церква перестерігає: зяви/послання суперечливі (перечитайте тему) тому пропоную нам всім до теми про Меджугорі перечитати Апостола Павла:
"Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію, що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять, і хочуть перевернути Христову Євангелію. Але якби й ми або Ангел з неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий! " Гал.1:8
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2010, 16:48

ShMariam писав:... Дуже й дуже сподіваюся, що в Меджугор'ї з'являється дійсно Діва Марія.

так
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення donatanvova » 09 грудня 2010, 19:53

Багато людей в нашому житті шукає підтвердження Господньої присутності,
Госпдній лик, ще щось схоже на це може бути предметом поклоніння,
та звичайний образ в церкві який ви бачите все своє життя може бути
набагато помічнішим і життєво необхідним ,з молитвою пароха в потрібній
миті життя людини. : :Rose:
Володимир

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення akazva » 10 грудня 2010, 03:08

Мир вам!
Скажіть будь ласка чи перечить прохання Богородиці Біблії або вченню Церкви Христової?
1)Біблія(читати щодня)
2)Вервиця-щодня
3)Піст-середа,п'ятниця(хліб,вода)
4)Сповідь щомісяця
5)Св.Причастя

http://medjugorje.com.ua
http://medjugorjevideo.com
http://medju.tv


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей