мій кумир Ісус Навин

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 14 грудня 2010, 16:18

іфнормація, про Ісуса Навина, практично перевернула чи скажімо підтвердила всі мої домисли стосовно Бога.
Сподіваюся, що все моє майбутнє життя, пройде під прапором Ісуса Навина і його дії, вчинки будуть надихати мене на творіння міцного і щасливого роду!!!!!!!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 07:19

sirius писав:іфнормація, про Ісуса Навина, практично перевернула чи скажімо підтвердила всі мої домисли стосовно Бога.
Сподіваюся, що все моє майбутнє життя, пройде під прапором Ісуса Навина і його дії, вчинки будуть надихати мене на творіння міцного і щасливого роду!!!!!!!!!

а звідки ви цю інформацію черпаєте? Розкажіть, якщо можна: що перевернулось/підтвердилось?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 15 грудня 2010, 12:42

о.Олег писав:
sirius писав:іфнормація, про Ісуса Навина, практично перевернула чи скажімо підтвердила всі мої домисли стосовно Бога.
Сподіваюся, що все моє майбутнє життя, пройде під прапором Ісуса Навина і його дії, вчинки будуть надихати мене на творіння міцного і щасливого роду!!!!!!!!!

а звідки ви цю інформацію черпаєте? Розкажіть, якщо можна: що перевернулось/підтвердилось?
З повагою, о.Олег

інформацію черпаю виключно з біблії
перевернувся світогляд на церкву, на релігію, тобто коли треба отримати користь в даному випадку Ісуса Навина, Бого його скеровує, на Обіцяну землю, застосовуючи при цьому загарбницькі кровопролитні, вбивчі війни.
і я усвідомив, точніше довершив свої переконання, що для зміцнення, доброботу своєї сім"ї, родини, нації, держави тощо, в жоному випадку не можна нехтувати жодними методами, як говорять для перемоги всі засоби хороші!!!!!!!!!!
і я вважаю, що шо діяльність Ісуса Навина, красномовний приклад, людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мемти і це люди успіху!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення viter » 15 грудня 2010, 14:02

Пане sirius, Ви хоч усвідомлюєте коли була написана книга про Ісуса Навина? Ви розумієте, що якби були його сучасником, то вважали всі ці речі як сасмо собою зрозуміле?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 15 грудня 2010, 15:07

viter писав:Пане sirius, Ви хоч усвідомлюєте коли була написана книга про Ісуса Навина? Ви розумієте, що якби були його сучасником, то вважали всі ці речі як сасмо собою зрозуміле?

шо значить чи усввідомлюю, звісно, приблизно в 13 ст. до н. е. і його речі і на сьогодні важаю зрозумілими!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення Олюнька » 15 грудня 2010, 15:42

sirius писав: людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мети і це люди успіху!

sirius, думаю тут ключовим питанням є: хто поставив цю мету. У випадку Ісуса Навина - Бог, а не він сам.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення ShMariam » 15 грудня 2010, 16:28

В наш час замість обітованої землі маємо завойовувати Небо. Це є мета людини Нового Завіту.
Від часів Йоана Христителя і понині Царство Небесне здобувається силою; і ті, що вживають силу, силоміць беруть його.

Івана 11, 12
Але хіба для здобуття Царства Небесного всі засоби хороші? :no:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення viter » 15 грудня 2010, 21:03

ShMariam писав:Але хіба для здобуття Царства Небесного всі засоби хороші? :no:

Ті, що ведуть до здобуття - так. Інакшими вони і не можуть бути. :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 22:18

sirius писав: ...інформацію черпаю виключно з біблії

слово Біблія пишемо завжди з великої літери.
sirius писав:перевернувся світогляд на церкву...

нажаль - Ви просто не розумієте, що не Біблія формує Церкву, а Церква сформувала Біблію: Біблія є Словом Божим, Сказаним Церкві, яке Церква прийняла, записала і трактує/розуміє.
sirius писав:... Бого його скеровує, на Обіцяну землю, застосовуючи при цьому загарбницькі кровопролитні, вбивчі війни...

надіюся "Бого" - це помилка, але дуже прошу бути уважним
важко зрозуміти Ісуса Навина і Бога з точки зору людини після Приходу у світ Христа Бога.
sirius писав:... я усвідомив, точніше довершив свої переконання, що для зміцнення, доброботу своєї сім"ї, родини, нації, держави тощо, в жоному випадку не можна нехтувати жодними методами, як говорять для перемоги всі засоби хороші!!!!!!!!!! і я вважаю, що шо діяльність Ісуса Навина, красномовний приклад, людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мемти і це люди успіху!

природній висновок людини, що відкинула природнє для розуміння Біблії - Христову Церкву :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення o.Mykil » 15 грудня 2010, 22:37

"Мій кумир Ісус Навин". Як? Таж Господь наказує у заповідях не творити собі жодних кумирів... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 22:46

o.Mykil писав:"Мій кумир Ісус Навин". Як? Таж Господь наказує у заповідях не творити собі жодних кумирів... :shock:

та не думаю, що тут про творення ідола. Скоріш за все (за симптоматикою дописів), тут наслідок релятивізму або/і агностицизму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення luksander » 15 грудня 2010, 23:13

viter писав:
ShMariam писав:Але хіба для здобуття Царства Небесного всі засоби хороші? :no:

Ті, що ведуть до здобуття - так. Інакшими вони і не можуть бути. :)

А якщо так (спрощено): для того щоб спастися людина повинна покаятися; для того щоб покаятися людина повинна зрозуміти свою гріховність… то що ж – роблення гріха виправдовується майбутнім спасінням? :no:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення ShMariam » 15 грудня 2010, 23:20

luksander писав:А якщо так (спрощено): для того щоб спастися людина повинна покаятися; для того щоб покаятися людина повинна зрозуміти свою гріховність… то що ж – роблення гріха виправдовується майбутнім спасінням? :no:

Для того, щоб спастися, треба любити. Якщо є гріхи, то це обов'язково включає покаяння. А гріхи є у всіх. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 23:25

luksander писав:А якщо так (спрощено): для того щоб спастися людина повинна покаятися; для того щоб покаятися людина повинна зрозуміти свою гріховність… то що ж – роблення гріха виправдовується майбутнім спасінням? :no:

як я люблю логіку! Для вирішення цього логічного спрощення подам для роздумів ще більш схематичне :) спрощення:
якщо А є В, В є С, тоді А є або не є С
:)
Хоча... краще Ви напишіть менш спрощено, бо там нмсд логіка від спрощення постраждала
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення ShMariam » 15 грудня 2010, 23:28

:D А не є В, в тому й проблема
Але щось дуже відхиляємося від теми
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 23:30

ShMariam писав:...Але щось дуже відхиляємося від теми

та ні - тут вже нмсд на початку розмови забулося, що Христос прийшов і А не є В
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення luksander » 16 грудня 2010, 00:10

я мав на увазі: Якщо В є С, а чим більше А, тим ймовірніше В, то чим більше А, тим ймовірніше С :)

Просто не раз бачив, що людина, яка намагалася взяти від життя «все», більш схильна до щирого розкаяння після усвідомлення своєї нікчемности без Бога.

А про Ісуса Навина ... :oops: послух Богові є запорукою успіху в справах.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 07:18

luksander писав:...Просто не раз бачив, що людина, яка намагалася взяти від життя «все», більш схильна до щирого розкаяння після усвідомлення своєї нікчемности без Бога...

так - буває, але це, з мого досвіду, скоріше всупереч правилу, аніж логічне завершення такого "все"життя людини, це Чудо навернення, а не природня послідовність і... нмд вашій початковій тезі життя суперечить у 99,9999...% випадках :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення luksander » 16 грудня 2010, 08:01

о.Олег писав:
luksander писав:...Просто не раз бачив, що людина, яка намагалася взяти від життя «все», більш схильна до щирого розкаяння після усвідомлення своєї нікчемности без Бога...

так - буває, але це, з мого досвіду, скоріше всупереч правилу, аніж логічне завершення такого "все"життя людини, це Чудо навернення, а не природня послідовність і... нмд вашій початковій тезі життя суперечить у 99,9999...% випадках :(
З повагою, о.Олег

Це до-о-бре-е-е! :good:

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення Olya » 16 грудня 2010, 09:25

sirius писав:інформацію черпаю виключно з біблії
перевернувся світогляд на церкву, на релігію, тобто коли треба отримати користь в даному випадку Ісуса Навина, Бог його скеровує, на Обіцяну землю, застосовуючи при цьому загарбницькі кровопролитні, вбивчі війни.
і я усвідомив, точніше довершив свої переконання, що для зміцнення, добробуту своєї сім"ї, родини, нації, держави тощо, в жоному випадку не можна нехтувати жодними методами, як говорять для перемоги всі засоби хороші!!!!!!!!!!
і я вважаю, що шо діяльність Ісуса Навина, красномовний приклад, людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мети і це люди успіху!


А що є добробут сім"ї нації, держави? Якщо взяти тільки матеріальні цінності, тобто збільшення статків, щоб могти собі більше дозволити - це призведе до догоджання своєму тілу чи розуму. Зміцнення нації , держави - це добре, але наша нація - це християни, а наша справжня держава до якої маємо прагнути - це Царство Небесне. Коли Ісус Христос прийшов у світ спасти людей, то Він не організовував ніякі заходи проти римлян, які гнобили юдеїв. Він прийшов щоб перемогти гріх, щоб спасти нас. А для того, щоб зміцнити родини, сім"ї Він вказав шлях, шлях молитви "Просіть і дано вам буде...". Але є в цьому одна маленька умова - Віра, з якою ми маємо просити. Навіть учні Христові спершу думали, що Христос звільнить їх від панування римлян, а натомість Він дав заповідь любові, в якій потрібно любити і ворогів своїх : "А вам, хто слухає, Я кажу:"Любіть ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас. Благословляйте тих, хто проклинає вас, і моліться за тих, хто кривду вам чинить. Хто вдарить тебе по щоці, підстав йому другу, а хто хоче плаща твого взяти, - не забороняй і сорочки....Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, - і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, - добрий бо Він до невдячних і злих! Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!"
(Луки 6:27)
Щоб зміцнити свою націю, родину ми повинні змінитися самі, впустити всередину Господні слова про Любов до ближніх і старатися діяти так. Для того, щоб зміцнилась наша держава треба молитися за єдність (не тільки коли правиться Служба Божа, але й в індивідуальній молитві...) Господь добрий і хоче, щоб ми навернулися з гріхів і можливо, що ми маємо такі проблеми в державі, тому що не каємось, а Господь кого любить, того й карає задля того, щоб ми перемінились.
Я інколи сама задумуюсь, що потрібно насправді з матеріального з того, що я вже маю і доходжу до висновку, що є багато чого без чого можна обійтися. Ми настільки інколи гонимось за матеріальним, що забуваємо про духовне. Чим більше людина живе краще, тим більше їй всього потрібно. І все насправді пізнається в порівнянні, бо дивлячись і ставлячи за мету жити так як живуть успішні в матеріальному плані люди чомусь не помічається тих, що живуть гірше. І починається те, що щоб збагатитись багато хто будь-якою метою хоче здобути ціль (матеріальний добробут) навіть не помічаючи того, що бідних роблять ще біднішими... на жаль.
Ісус Навин був добрим полководцем, яким слугував Бог задля того, щоб прийти на обіцяну землю. Але це було тоді, коли було "Око за око, зуб за зуб", а не після приходу Христа, де християни мають жити в любові до ближнього й ворога, які йдуть слідом за Ісусом Христом, несячи свій хрест з молитвою, вірою, надію та любов"ю з ділами милосердя, терплячості відважно прославляючи Бога і надіючись на Його святу волю. Тоді ми прийдемо до нашого Обіцяного краю, тобто Царства Небесного.

Вибачайте, якщо щось не так написала , але це моя точка зору. Нехай береже вас Господь :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 11:57

Олюнька писав:
sirius писав: людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мети і це люди успіху!

sirius, думаю тут ключовим питанням є: хто поставив цю мету. У випадку Ісуса Навина - Бог, а не він сам.

тобто ви важаєте не суттєвим мета і засоби а хто цю мету поставив?! щось мені нагадується вислів "Пртия приказала и мы выполним"!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 11:59

sirius писав:
Олюнька писав:
sirius писав: людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мети і це люди успіху!

sirius, думаю тут ключовим питанням є: хто поставив цю мету. У випадку Ісуса Навина - Бог, а не він сам.

тобто ви важаєте не суттєвим мета і засоби а хто цю мету поставив?! щось мені нагадується вислів "Пртия приказала и мы выполним"!!!

а Ви в Бога вірите?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 12:09

о.Олег писав:
sirius писав: ...інформацію черпаю виключно з біблії

слово Біблія пишемо завжди з великої літери.
sirius писав:перевернувся світогляд на церкву...

нажаль - Ви просто не розумієте, що не Біблія формує Церкву, а Церква сформувала Біблію: Біблія є Словом Божим, Сказаним Церкві, яке Церква прийняла, записала і трактує/розуміє.
sirius писав:... Бого його скеровує, на Обіцяну землю, застосовуючи при цьому загарбницькі кровопролитні, вбивчі війни...

надіюся "Бого" - це помилка, але дуже прошу бути уважним
важко зрозуміти Ісуса Навина і Бога з точки зору людини після Приходу у світ Христа Бога.
sirius писав:... я усвідомив, точніше довершив свої переконання, що для зміцнення, доброботу своєї сім"ї, родини, нації, держави тощо, в жоному випадку не можна нехтувати жодними методами, як говорять для перемоги всі засоби хороші!!!!!!!!!! і я вважаю, що шо діяльність Ісуса Навина, красномовний приклад, людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мемти і це люди успіху!

природній висновок людини, що відкинула природнє для розуміння Біблії - Христову Церкву :(
З повагою, о.Олег

обіцяю бути уважним
Я знаю, що біблія одна і церков у християнстві нажаль, дуже багато, а Біблією керуюся, загалом для розуміння Бога і його вчення..
чи важко зрозуміти Ісуса Навина і Бога?!-як для кого, як правило відповідь у всьму є наповерхні, але одні не хочуть її бачити, а інші занурюються все глибше і думають чим далі тим більш кориснішого....

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 12:18

а Ви в Бога вірите?[/quote]
Ваше питання, як на мене можна віднести до спілкування дітей у початковій школі...
навіть у масонів один з критеріїв у прийняття, є вимога обов!язково вірити в Бога, але в якій релігії не суттєво...
скажімо так я християнин, хрещений в православній церкві, бо тоді греко-католицька була у підпіллі, брав шлю, христив дітей у Преобаженському храмі, час від часу відвідую цей храм.

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 12:22

o.Mykil писав:"Мій кумир Ісус Навин". Як? Таж Господь наказує у заповідях не творити собі жодних кумирів... :shock:

погоджуюся, не кумир, а взірець

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 12:40

Olya писав:
sirius писав:інформацію черпаю виключно з біблії
перевернувся світогляд на церкву, на релігію, тобто коли треба отримати користь в даному випадку Ісуса Навина, Бог його скеровує, на Обіцяну землю, застосовуючи при цьому загарбницькі кровопролитні, вбивчі війни.
і я усвідомив, точніше довершив свої переконання, що для зміцнення, добробуту своєї сім"ї, родини, нації, держави тощо, в жоному випадку не можна нехтувати жодними методами, як говорять для перемоги всі засоби хороші!!!!!!!!!!
і я вважаю, що шо діяльність Ісуса Навина, красномовний приклад, людини яка будь-якою ціною досягає поставленої мети і це люди успіху!


А що є добробут сім"ї нації, держави? Якщо взяти тільки матеріальні цінності, тобто збільшення статків, щоб могти собі більше дозволити - це призведе до догоджання своєму тілу чи розуму. Зміцнення нації , держави - це добре, але наша нація - це християни, а наша справжня держава до якої маємо прагнути - це Царство Небесне. Коли Ісус Христос прийшов у світ спасти людей, то Він не організовував ніякі заходи проти римлян, які гнобили юдеїв. Він прийшов щоб перемогти гріх, щоб спасти нас. А для того, щоб зміцнити родини, сім"ї Він вказав шлях, шлях молитви "Просіть і дано вам буде...". Але є в цьому одна маленька умова - Віра, з якою ми маємо просити. Навіть учні Христові спершу думали, що Христос звільнить їх від панування римлян, а натомість Він дав заповідь любові, в якій потрібно любити і ворогів своїх : "А вам, хто слухає, Я кажу:"Любіть ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас. Благословляйте тих, хто проклинає вас, і моліться за тих, хто кривду вам чинить. Хто вдарить тебе по щоці, підстав йому другу, а хто хоче плаща твого взяти, - не забороняй і сорочки....Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, - і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, - добрий бо Він до невдячних і злих! Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!"
(Луки 6:27)
Щоб зміцнити свою націю, родину ми повинні змінитися самі, впустити всередину Господні слова про Любов до ближніх і старатися діяти так. Для того, щоб зміцнилась наша держава треба молитися за єдність (не тільки коли правиться Служба Божа, але й в індивідуальній молитві...) Господь добрий і хоче, щоб ми навернулися з гріхів і можливо, що ми маємо такі проблеми в державі, тому що не каємось, а Господь кого любить, того й карає задля того, щоб ми перемінились.
Я інколи сама задумуюсь, що потрібно насправді з матеріального з того, що я вже маю і доходжу до висновку, що є багато чого без чого можна обійтися. Ми настільки інколи гонимось за матеріальним, що забуваємо про духовне. Чим більше людина живе краще, тим більше їй всього потрібно. І все насправді пізнається в порівнянні, бо дивлячись і ставлячи за мету жити так як живуть успішні в матеріальному плані люди чомусь не помічається тих, що живуть гірше. І починається те, що щоб збагатитись багато хто будь-якою метою хоче здобути ціль (матеріальний добробут) навіть не помічаючи того, що бідних роблять ще біднішими... на жаль.
Ісус Навин був добрим полководцем, яким слугував Бог задля того, щоб прийти на обіцяну землю. Але це було тоді, коли було "Око за око, зуб за зуб", а не після приходу Христа, де християни мають жити в любові до ближнього й ворога, які йдуть слідом за Ісусом Христом, несячи свій хрест з молитвою, вірою, надію та любов"ю з ділами милосердя, терплячості відважно прославляючи Бога і надіючись на Його святу волю. Тоді ми прийдемо до нашого Обіцяного краю, тобто Царства Небесного.

Вибачайте, якщо щось не так написала , але це моя точка зору. Нехай береже вас Господь :Rose:

дякую за велику і грамотну доповідь, не буду зараз коментувати своє бачення нації народу, суть суспільства і т.д.
але-... наскільки я знаю Ісус Христос прийшов щоб не заперечити Старий завіт чи його закони а доповнити...
що значить тоді, я думав, що в Бога час відносна величина, при зміні якого погляди не змінюються!
А успішних полководців багато було і Чінгіс хан, Македонський, Наполеон, хто ними слугував...
щодо впливу закону в часі і в просторі, є такий термін в юриспруденції, мене воно переплітається з понняттям сьогоднішньої української влади - друзям демократія, а опозиції Закон

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 12:44

sirius писав:
o.Mykil писав:"Мій кумир Ісус Навин". Як? Таж Господь наказує у заповідях не творити собі жодних кумирів... :shock:

погоджуюся, не кумир, а взірець

для християнина взірцем мав би бути Христос.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення Олюнька » 16 грудня 2010, 12:47

sirius писав:але-... наскільки я знаю Ісус Христос прийшов щоб не заперечити Старий завіт чи його закони а доповнити...
що значить тоді, я думав, що в Бога час відносна величина, при зміні якого погляди не змінюються!

Читаємо в Катехизмі Католицької Церкви:
Єдність Старого та Нового Завітів
128 Церква, ще в апостольські часи (1 Кор. 10, 6, 11; Євр. 10,. 1; 1 Пт. 3,21.) і згодом постійно у Традиції, через типологію висвітлювала єдність Божої ікономії в обох Союзах. Типологія дозволяє відкрити в Божих діях старозавітних часів прообрази того, що Бог здійснив, коли настала повнота часів, в Особі воплоченого Сина.
129 Отже, християни читають Старий Завіт у світлі Христа померлого і воскреслого. Це типологічне читання виявляє невичерпний зміст Старого Завіту. Проте воно не повинно змусити нас забути, що Старий Завіт зберігає свою власну вартість об'явлення, підтверджену Самим Господом нашим (Пор. Мр. 12, 29-31.). Крім того, Новий Завіт вимагає, щоб його читали у світлі Старого. Первісна християнська катехиза постійно зверталася до Старого Завіту (Пор. 1. Кор. 5, 6-8;. 10- 1-11.). Здавна існувало прислів'я: «Новий Завіт схований у Старому, у Новому ж Старий розкривається» (Св. Августин, Бесіди на Семикнижжя, 2, 73; пор. II Ватиканський Собор, Догм. конст. «Dei Verbum», 16.).
130 Типологія означає динаміку для виконання Божого плану, коли «Бог буде всім в усьому» (1 Кор. 15,28). Так, наприклад, покликання патріархів і вихід з Єгипту не втрачають своєї вартості в Божому задумі тому, що вони є водночас його проміжними етапами.

В Бога погляди не змінюються, змінюється людина. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 12:50

sirius писав: ... наскільки я знаю Ісус Христос прийшов щоб не заперечити Старий завіт чи його закони а доповнити...

а в чому на Вашу думку Ісус Христос доповнив Старий Завіт і як після цього доповнення християнин може жити взірцем-Ісусом Навином а не взірцем-Ісусом Христом?
MOD: велика прозьба дотримуватись правил Форуму і не цитувати повністю великі за обсягом дописи, на які відповідаєте - виділяйте у них головну тезу тощо: повне цитування засмічує Форум
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: мій кумир Ісус Навин

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 12:56

о.Олег писав:
sirius писав: ... наскільки я знаю Ісус Христос прийшов щоб не заперечити Старий завіт чи його закони а доповнити...

а в чому на Вашу думку Ісус Христос доповнив Старий Завіт і як після цього доповнення християнин може жити взірцем-Ісусом Навином а не взірцем-Ісусом Христом?
З повагою, о.Олег

п.Олеже, я не настільки сильний в теології, щоб відповідати вам на вище поставлене питання, але я вмію читати, вмію співставляти речі, ситуації, щось церква вже за Новим завітом в часи інквізиції чи Христових походів не дуже переймалася твердженнями Ісуса Христа!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей