Чи може християнин бути прихильником смертної кари?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 22:36

sirius писав:...Авжеж, щось дискусія втратила ниточку, принаймні з моєї сторони, але хочу завершити, що істина -це фактор встановленної норми групи суспільства, якій властиві певні світогляди. Відповідно в кожної групи різні істини, які в більшому чи в меншому діапазоні відрізняються від інших груп І нав"язування однією частиною чи групою своїх поглядів чи переконань, що найменше є некоректним, тобто взаємне, грунтовне, дискусійне обговорення має бути присутнім, але не ображаючи світогляду іншої групи.

тобто... сформувався в "групі" світогляд приносити в жертви людські життя - не ображаймо; сформувався світогляд гвалтувати незайманих дівчаток для уможливлення свого оздоровлення - нехай собі; хочуть вбивати дітей (аборт) і старих (евтаназія) - будь-ласка; розбещують одне одного, ширять гомосексуалізм... - Ви послідовні в твердженні "в кожної групи різні істини" чи десь (де?) проходить у Вас особисто певна лінія уможливлення "некоректності"? :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення прочанка » 16 грудня 2010, 11:11

Покарання - як прояв гніву? :oops:
Нмд … Бог на людину не гнівається, - Він її любить… Так як грішна людина не може дати досконалу плату за свої гріхи, тому в світ прийшов Син Божий. Саме Він своїми стражданнями і смертю зміг дати досконалу плату за гріхи людей. І саме Божа справедливість і любов були цьому причиною… :Rose:[/quote]

Хіба одне іншому перечить? :wink: Власне з любові і варто зупинити і навіть покарати. Звичайно, не до смертної кари. А не прихильник такого методу, бо найчастіше страждають невинні, а ті, що заслуговують покарання найчастіше живуть у своє задоволення на якомусь своєму "Олімпі", забувши про Бога і людей. Єдине, що залишається чекати Божої справедливості на Страшному суді.
Не бійтеся!

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 11:41

о.Олег писав:
sirius писав:...Авжеж, щось дискусія втратила ниточку, принаймні з моєї сторони, але хочу завершити, що істина -це фактор встановленної норми групи суспільства, якій властиві певні світогляди. Відповідно в кожної групи різні істини, які в більшому чи в меншому діапазоні відрізняються від інших груп І нав"язування однією частиною чи групою своїх поглядів чи переконань, що найменше є некоректним, тобто взаємне, грунтовне, дискусійне обговорення має бути присутнім, але не ображаючи світогляду іншої групи.

тобто... сформувався в "групі" світогляд приносити в жертви людські життя - не ображаймо; сформувався світогляд гвалтувати незайманих дівчаток для уможливлення свого оздоровлення - нехай собі; хочуть вбивати дітей (аборт) і старих (евтаназія) - будь-ласка; розбещують одне одного, ширять гомосексуалізм... - Ви послідовні в твердженні "в кожної групи різні істини" чи десь (де?) проходить у Вас особисто певна лінія уможливлення "некоректності"? :(
З повагою, о.Олег

щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! евтаназія, коли людина невиліковно хвора і терпить болі і за власного бажання хоче прийняти евтаназію, що тут такого?! гомосексуалізм і лесбійство, це дійсно бридко, то може відновимо карну статтю за це , яка була за СРСР?! але наприклад у нас греко-католиків служити в збройних силах цілком прийнятно, навіть капелани є, а от у свіжків Єгови взагалі заборонено брати в руки зброю і поки у державі не вели альтернативну службу, багато хто з них за це відбув покарання. В мусульман традиційно дозволено багатожонство, їм так подобається і підходить, але їхні жінки на відміну від наших не ходять у штанах і не демонструють влітку свого оголеного тіла хоча як правило важають себе віруючими людьми, тобто кожена група має право на власну індентичність, хоча відміності які у нас є просто шокууючі...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 13:53

sirius писав:...щодо особистих поглядів, звісно вони є...

тобто, якщо прийняти Ваші твердження за щось, що Ви не просто вирішили собі необдумано сказати, а за те, що Ви б хотіли втілити, Вас невлаштовує реалізація нашої (Україна) групи "права на власну ідентичність" і ви проти аборту (якщо жінку не згвалтовано), всеглибшого закорінення погляду на гомосексуалізм в нашій "групі" в якості "інша норма людини"... і це все ще лише Ваш приватний погляд, без врахування того, що від людини хоче Бог. Якщо ж таки припустити, що Ви віруючий, то за якийсь час Ви мали б згадати, що "кожна група" чи її окремо взятий член має єдине право - бути послушним Богові. А це зобов'язує
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення прочанка » 16 грудня 2010, 13:54

sirius писав:щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! евтаназія, коли людина невиліковно хвора і терпить болі і за власного бажання хоче прийняти евтаназію, що тут такого?! гомосексуалізм і лесбійство, це дійсно бридко, то може відновимо карну статтю за це , яка була за СРСР?! але наприклад у нас греко-католиків служити в збройних силах цілком прийнятно, навіть капелани є, а от у свіжків Єгови взагалі заборонено брати в руки зброю і поки у державі не вели альтернативну службу, багато хто з них за це відбув покарання. В мусульман традиційно дозволено багатожонство, їм так подобається і підходить, але їхні жінки на відміну від наших не ходять у штанах і не демонструють влітку свого оголеного тіла хоча як правило важають себе віруючими людьми, тобто кожена група має право на власну індентичність, хоча відміності які у нас є просто шокууючі...


злочин і покарання... знайома і водночас така нерозгадана тема. В кожному з нас сидить і злочинець і суддя.Все залежить від виховання й віри, а ще обставин у житті. Зґвалтована дівчина і її дитя... наводжу життєвий приклад педагогічної практики.Дівчинка 5-го класу. Дитя великого кохання, але... батько не одружився з вагітною матір"я, а з іншою. Всю вагітність покинута жінка думала тільки про аборт. Дитину родила, але потім кинулась з розпачу в загул і пиятику. Дитину виховувала тітка і бабуся. Дитина з утроби налаштована на смерть. З нею вічно щось трапляється і від смерті рятує Боже втручання чи Ангел-хоронитель. Дівчинка - фаталістка, її малюнки - темні і трагічні. Вона готова до смерті і спокійно реагує на питання, що наступний її "вибрик" може закінчитись трагічно. Мати її не любить! Ось головна проблема, а що говорити про дитя зґвалтованої? Яку віру треба мати, що сприйняти такий стан речей.
Друге - евтаназія -це те саме свідоме самогубство чи вбивство. Якщо людині судилось мучитись перед смертю, то швидкий відхід її не врятує... Живу поблизу онколікарні, тому й можу реально підійти до того питання. Одна мужня жінка свідомо відмовилась від обезболення, вона ХОТІЛА в муках прийняти смерть, як покуту за гріхи, не шукала легшої смерті. Це вартий приклад для наслідування, але знову ж, не для кожного.
Сексменшини - для мене бідні хворі люди. Їм треба допомагати, а не влаштовувати гей паради і поширювати всю цю погань на телебаченні й пресі. ПРопагувати, що для досягнення успіху у шоу бізнесі чи політиці, потрібно бути"голубим", бо так модно й престижно. Що ж світ став з ніг на голову...
Свідки Єгови..Улюблена тема. Їм можна все! Тільки не співати гімн у школі чи захищати Батьківщину. Гарно сказано -віра не дозволяє, зате віра дозволяє все інше. Це знову ж таки наше беззаконня. Є закон в державі і будь добрий дотримуватись його, але це не про нас.
Мусульмани свою"паранджу", якби могли натягли й на Європу. Багатожонство у них при умові, що чоловік може забезпечити гідний рівень життя кожній жінці, а не в понятті українців -він буде пити, а гарем жінок на нього працювати і ублажати. До того, жінки емірів теж поводять себе нині по-європейськи у всіх відношеннях... Аж занадто...
До речі, їхні жінки саме в штанах і ходять :) А наші? Це вже від рівня культури і виховання залежить. Якщо наша жінка чи дівчина не знає, де в якому одязі ходити і що пристойно чи ні, то це свідчить про її рівень культури і вихованості.
Востаннє редагувалось 16 грудня 2010, 20:57 користувачем прочанка, всього редагувалось 2 разів.
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2010, 13:56

sirius писав:щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! евтаназія, коли людина невиліковно хвора і терпить болі і за власного бажання хоче прийняти евтаназію, що тут такого?! гомосексуалізм і лесбійство, це дійсно бридко, то може відновимо карну статтю за це , яка була за СРСР?!

Ми щось говорили про хрест / дар? :wink:
Вибачте за офтоп.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Смертна кара

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2010, 15:41

sirius писав:щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! ...

Десь писало, що у багатьох випадках згвалтовані не народжують (тобто зачаття не відбувається).Але навіть коли б і було, то не обов'язково вбивати дитину.Можна матері віддати таку дитину у притулок.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 15:50

andrivovk писав:
sirius писав:щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! ...

Десь писало, що у багатьох випадках згвалтовані не народжують (тобто зачаття не відбувається).Але навіть коли б і було, то не обов'язково вбивати дитину.Можна матері віддати таку дитину у притулок.

та багато всього можна, однак проблематика розмови тут не в цьому - корінь у вірі цього чоловіка або у її відсутності - перечитайте дописи п.Сіріуса (їх не так багато)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 15:53

о.Олег писав:
sirius писав:...щодо особистих поглядів, звісно вони є...

тобто, якщо прийняти Ваші твердження за щось, що Ви не просто вирішили собі необдумано сказати, а за те, що Ви б хотіли втілити, Вас невлаштовує реалізація нашої (Україна) групи "права на власну ідентичність" і ви проти аборту (якщо жінку не згвалтовано), всеглибшого закорінення погляду на гомосексуалізм в нашій "групі" в якості "інша норма людини"... і це все ще лише Ваш приватний погляд, без врахування того, що від людини хоче Бог. Якщо ж таки припустити, що Ви віруючий, то за якийсь час Ви мали б згадати, що "кожна група" чи її окремо взятий член має єдине право - бути послушним Богові. А це зобов'язує
З повагою, о.Олег

разів п"ять перечитував, щоб вловити суть запитання, і в дочитався до запитання Вам, а, що хоче Бог від людини?!

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 15:59

о.Олег писав:
andrivovk писав:
sirius писав:щодо особистих поглядів, звісно вони є, щодо аборту я категорично проти, але коли дівчина згвалтована і від гвалтівника має народити, вона має право вибору?! ...

Десь писало, що у багатьох випадках згвалтовані не народжують (тобто зачаття не відбувається).Але навіть коли б і було, то не обов'язково вбивати дитину.Можна матері віддати таку дитину у притулок.

та багато всього можна, однак проблематика розмови тут не в цьому - корінь у вірі цього чоловіка або у її відсутності - перечитайте дописи п.Сіріуса (їх не так багато)
З повагою, о.Олег

я так зрозуиів Ви п.Олеже про мою віру говорите"корінь у вірі цього чоловіка або у її відсутності"?!
а, що таке віра, це сліпе підкорення нормам, трактованими Вашими, нашими релігійними мужами?!
моя віра у серці і як я вірую, ніхто не знає і знати не буде, бо це надто особисте, а не публічне!
а щодо абортів, невже ви від мене почули схвалення їх, я лише написав, як щодо згвалтованої дівчини, яка після цього має народити....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 16:01

sirius писав:
о.Олег писав:
sirius писав:...щодо особистих поглядів, звісно вони є...

тобто, якщо прийняти Ваші твердження за щось, що Ви не просто вирішили собі необдумано сказати, а за те, що Ви б хотіли втілити, Вас невлаштовує реалізація нашої (Україна) групи "права на власну ідентичність" і ви проти аборту (якщо жінку не згвалтовано), всеглибшого закорінення погляду на гомосексуалізм в нашій "групі" в якості "інша норма людини"... і це все ще лише Ваш приватний погляд, без врахування того, що від людини хоче Бог. Якщо ж таки припустити, що Ви віруючий, то за якийсь час Ви мали б згадати, що "кожна група" чи її окремо взятий член має єдине право - бути послушним Богові. А це зобов'язує
З повагою, о.Олег

разів п"ять перечитував, щоб вловити суть запитання, і в дочитався до запитання Вам, а, що хоче Бог від людини?!

щоб дала себе спасти, якщо з претензією охопити Хотіння Боже стосовно людини вповні, якщо ж в погляді від людини, практично, то Хоче, щоб уникала злого і творила добро (і суб'єктивізм тут повністю Богом виключений: Він чітко говорить через Свою Церкву на зло - зло, надобро - добро).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 16:09

З повагою, о.Олег[/quote]
разів п"ять перечитував, щоб вловити суть запитання, і в дочитався до запитання Вам, а, що хоче Бог від людини?![/quote]
щоб дала себе спасти, якщо з претензією охопити Хотіння Боже стосовно людини вповні, якщо ж в погляді від людини, практично, то Хоче, щоб уникала злого і творила добро (і суб'єктивізм тут повністю богом виключений: Він чітко говорить через Свою Церкву на зло - зло, надобро - добро).
З повагою, о.Олег[/quote]
Гаразд, цілком згоден з Вашими твердженнями, а від коли, це Бог хоче? я думаю Ви розумієте, до чого я це веду?!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 16:21

sirius писав:...я так зрозуиів Ви п.Олеже про мою віру говорите"корінь у вірі цього чоловіка або у її відсутності"?! ...

так. В своїх дописах Ви скоріше релятивіст з ухилом у агностицизм (різновид атеїзму).
sirius писав:...а, що таке віра, це сліпе підкорення нормам, трактованими Вашими, нашими релігійними мужами?! ...

вірити - це "зряче" (несліпо, з розумінням того, що здатен зрозуміти) підкорити себе Богові, а себе, свої хотіння/реляції поставити на задній план.
sirius писав:...моя віра у серці і як я вірую, ніхто не знає і знати не буде, бо це надто особисте, а не публічне!...

але Ви тут - на публічному обговоренні - її (свою віру) виявляєте і одне з двох: або Ви розкриваєте своє серце і дещо з цієї "віри в серці" і її утотожнення з "вірою в себе" дискутуючим на Форумі відоме, або... гм... бавитесь в дуже поширену серед воюючих атеїстів забавку - доведення "абсурдності" віри. НМД віруючого краще (для, власне, Вас) б вже було перше, тому і говорю про проблематичність Вашої віри (відповідно до того, як Ви її виявляєте у своїх дописах - не претендую на відання шляхів Вашого серця)
sirius писав:...а щодо абортів, невже ви від мене почули схвалення їх, я лише написав, як щодо згвалтованої дівчини, яка після цього має народити....

я грішний так і зрозумів - Ви або неуважно читали, або не розумієте, що аборт є завжди вбивством
Хоча говорив я Вам не про аборти чи гомосексуалістів, що зараз вже і не дуже важливо. Можливо ще якось прояснимо і це.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 16:22

sirius писав:...Гаразд, цілком згоден з Вашими твердженнями, а від коли, це Бог хоче? я думаю Ви розумієте, до чого я це веду?!

від завжди. :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 16:30

о.Олег писав:
sirius писав:...Гаразд, цілком згоден з Вашими твердженнями, а від коли, це Бог хоче? я думаю Ви розумієте, до чого я це веду?!

від завжди. :Rose:

чому ж тоді бажання Бога відрізнються в часі і відносно груп?!
це, щоб Ви розуміли повернімося до діянь Ісуса Навина чи можливо діяння ізраїлітян, щодо Мідіян, ще багато можна перераховувати...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 16:47

sirius писав:...чому ж тоді бажання Бога відрізнються в часі і відносно груп?!...

бо Спаситель ще не прийшов, смерть гріха ще не була переможена
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 18:03

о.Олег писав:
sirius писав:...чому ж тоді бажання Бога відрізнються в часі і відносно груп?!...

бо Спаситель ще не прийшов, смерть гріха ще не була переможена

як же Спаситель не прийшов, якщо він завжди і у всьому присутній?!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 18:26

sirius писав:
о.Олег писав:
sirius писав:...чому ж тоді бажання Бога відрізнються в часі і відносно груп?!...

бо Спаситель ще не прийшов, смерть гріха ще не була переможена

як же Спаситель не прийшов, якщо він завжди і у всьому присутній?!

отака от видимість суперечності Бога для дочасних людей... Проте можна і пояснити: Бог (Спаситель) ще не прийшов як людина (ще не воплотився), ще не помер, не воскрес...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Смертна кара

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 18:39

бо Спаситель ще не прийшов, смерть гріха ще не була переможена[/quote]
як же Спаситель не прийшов, якщо він завжди і у всьому присутній?![/quote]
отака от видимість суперечності Бога для дочасних людей... Проте можна і пояснити: Бог (Спаситель) ще не прийшов як людина (ще не воплотився), ще не помер, не воскрес...[/quote]
тобто після пройдення певних дій "прийшов, як людина, помер, воскрес" закони Божі набули інших трактувань?!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення vitalko » 16 грудня 2010, 19:00

тобто після пройдення певних дій "прийшов, як людина, помер, воскрес" закони Божі набули інших трактувань?!


Не набули інших трактувань(бо були такими завжди), а виявилися вповні через істинного Бога і досконалу людину - Ісуса Христа.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 19:02

sirius писав:бо Спаситель ще не прийшов, смерть гріха ще не була переможена
як же Спаситель не прийшов, якщо він завжди і у всьому присутній?
отака от видимість суперечності Бога для дочасних людей... Проте можна і пояснити: Бог (Спаситель) ще не прийшов як людина (ще не воплотився), ще не помер, не воскрес...
тобто після пройдення певних дій "прийшов, як людина, помер, воскрес" закони Божі набули інших трактувань?!

цитуйте правильно!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення прочанка » 16 грудня 2010, 20:56

sirius писав:чому ж тоді бажання Бога відрізнються в часі і відносно груп?!
це, щоб Ви розуміли повернімося до діянь Ісуса Навина чи можливо діяння ізраїлітян, щодо Мідіян, ще багато можна перераховувати...


З Вашого дозволу кілька цитат з Второзаконня 9(4-6)
"А як Господь, Бог твій, вижене їх перед тобою, ти не кажи в свому серці:За мою праведність привів мене Господь мій, щоб зайняти цю землю, - тоді, коли насправді за беззаконня тих народів жене Господь їх геть із-перед тебе.
Не за твою праведність і не за правоту твого серця ти входиш у їхню землю, щоб зайняти її, а за беззаконня тих народів Господь, Бог твій проганяє їх перед тобою...
Тож затям добре: не за твою заслугу Господь, Бог твій, дає тобі цю гарну землю в посідання, ти бо народ тугошиїй."

Ось справжня причина вигублення народів Ханаану - за їхню зіпсованість та беззаконня.
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Смертна кара

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 16 березня 2011, 23:14

Коли в Україні (10 років тому) була смертна кара страчувалося у рік біля 100 вязнів. За 10 років - 1000 чол.

Після відміни смертної кари стрімко зросла кількість навмисних вбивств, приблизно на 5.000 на рік.За 10 років -50 000 чол.

Щорічно в українських тюрмах помирає " від травматизму" більше 1000 вязнів. В Радянській Україні помирало в рік біля 10 чол.
На протязі першого року після звілнення помирає щорічно ще біля 10 000 людей.

Засуджені до довічного увязнення ( це в основному за вбивство двох і більше людей) в Україні перебувають в окремих тюрмах, з набагато кращими умовами утримання і до жодних робіт не залучаються (камера на двох чоловік, з вигодами і з телевізором). Вище наведена загальна статистика їх не стосується. Кажуть, що це завдяки допомозі і контрою Євросоюзу за утриманням довічно увязнених.

Як Ви думаєте з кого Бог за усю цю невинну людську кров спитає?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Смертна кара

Повідомлення andrey s. » 17 березня 2011, 01:47

Йосип Вісаріоноаич писав:Коли в Україні (10 років тому) була смертна кара страчувалося у рік біля 100 вязнів. За 10 років - 1000 чол.

Після відміни смертної кари стрімко зросла кількість навмисних вбивств, приблизно на 5.000 на рік.За 10 років -50 000 чол.

Щорічно в українських тюрмах помирає " від травматизму" більше 1000 вязнів. В Радянській Україні помирало в рік біля 10 чол.
На протязі першого року після звілнення помирає щорічно ще біля 10 000 людей.

Засуджені до довічного увязнення ( це в основному за вбивство двох і більше людей) в Україні перебувають в окремих тюрмах, з набагато кращими умовами утримання і до жодних робіт не залучаються (камера на двох чоловік, з вигодами і з телевізором). Вище наведена загальна статистика їх не стосується. Кажуть, що це завдяки допомозі і контрою Євросоюзу за утриманням довічно увязнених.

Як Ви думаєте з кого Бог за усю цю невинну людську кров спитає?

Про яку невинну кров йдеться???
За любу кров Бог спитаэ,,а коли буде смертна кара то крові стане быльше...
У вас якась статистика дивна,,і видно що ви відірвані від реальності,,.
А кількість вбивств можливо стало і більшим,,но це аж ніяк не повязано з відміною смертної кари...
Про який травматизм йдеться,,тут взагалі наівно...
А скажу вам,,що справді відношення змінилось до таких людей,,,
При союзі до них не відносились як до людей,,і це страшно...і річ не в самій карі,,а ставленні адміністрації до них...
Зараз можливо і умови утримання кращі в порівнянні з "союзом",,але в виправних закладах вони також покращились...
І тут неможна порівнювати з "союзом"..особливо при кінці 90,,і до 2008р.
Доречі читав листи від таких людей(уявляєте,,вони потребують допомоги),,які приходять в один монастир,,
Не думайте що їм там добре,,деякі з них жаліють про відміну см.кари..це дуже страшно,,якщо уявити..
Повірте,,там не мед...
І що вам дасть ця "турбота" для душі???(но це ваша справа),,пробачте у мене інший погляд...
Сумно,,,
Поясніть мотиви своєї турботи,,а точніше за кого саме турбуєтесь...
Хоча краще не треба...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Смертна кара

Повідомлення romanm » 17 березня 2011, 07:54

В дитинстві читав "Моральне Богослов я" Блаж. Любачівського. Так от, там він оправдовує застосування державою смертної кари. Якщо не помиляюся. Держава повинна стояти на сторожі здоров я і цілосності усіх громадян та ізолюватиті елементи, які вносять розлад. Відповідно кара є згідно заподіяного вчинку.

Навіть у сповіді немає однієї і тієї ж покути за гріх сквернослів я, наприклад,і вбивства. Інша річ, що цим інструментом можна користуватися і в невластивий спосіб.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Смертна кара

Повідомлення o.Mykil » 17 березня 2011, 09:17

romanm писав:В дитинстві читав "Моральне Богослов я" Блаж. Любачівського.


Точно його? По-моєму він переклав посібник із морального богослов'я - Обер Жан-Марі. Моральне богослов’я / Пер. з італ. о. д-р М.І. Любачівський. – Львів: Стрім, 1997.

Принаймні я ту книгу бачив і читав не раз. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Смертна кара

Повідомлення romanm » 17 березня 2011, 09:23

o.Mykil писав:Точно його? По-моєму він переклав посібник із морального богослов'я - Обер Жан-Марі. Моральне богослов’я / Пер. з італ. о. д-р М.І. Любачівський. – Львів: Стрім, 1997.
Принаймні я ту книгу бачив і читав не раз. :)


Не пам ятаю , отче. Чи то переклад, чи то Його авторство. Але теорія була такого роду( по пам яті)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Смертна кара

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 13:55

o.Mykil писав:
romanm писав:В дитинстві читав "Моральне Богослов я" Блаж. Любачівського.


Точно його? По-моєму він переклав посібник із морального богослов'я - Обер Жан-Марі. Моральне богослов’я / Пер. з італ. о. д-р М.І. Любачівський. – Львів: Стрім, 1997.

Принаймні я ту книгу бачив і читав не раз. :)

так - це переклад +Мирослава-Івана, а не авторство
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Смертна кара

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 17 березня 2011, 20:37

Якщо держава може розпоряжатися життям вісімнадцятилітнього солдата, то чому воне не може розпорядитися життям вбивці?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Смертна кара

Повідомлення andrey s. » 17 березня 2011, 21:06

Держава може,,що власне і робить...
Якщо буде референдум,,то я за мараторій...
Хоча я не засуджую держави в яких є см.кара,,,це їх вибір..
Я засуджую звіряче ставлення до сасудженних на смерть...а при "союзі" так було,,і з цим фактом непоспориш....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей