Ікони... з політиків?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення solist-vokalist » 02 жовтня 2010, 15:55

Та.... бачимо до чого докотилася Церква... :(

Та Церква, не те,що мала би відмовити у такій службі, а й зобовязана була це зробити...
Тут я вперше прочитав про службу для регіоналів і про подарунок Писарчуку, однак вже доводилось чути нарікання з боку представників так би мовити демократичних партій тут у нас у Львові, що мовляв греко-католики підтримують Писарчука. На таке я реагував хіба сміхом і не сприймав серйозно.... Тепер же бачу, що підстави таки є..... :(

Вибачте, але інших слів, окрім "Ганьба"!!!!!! тут більше підібрати не можу....

Це така українська натура, що тільки приходить новий пан одразу треба перед ним прогинатися.... Шкода, що наші священика нічим не кращі, а тільки виступають в ролі яскравих представників такої гнилої натури....

:(

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 16:07

solist-vokalist писав:... "Ганьба"!!!!!!

Ви неуважно читали. :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення solist-vokalist » 02 жовтня 2010, 16:40

о.Олег писав:
solist-vokalist писав:... "Ганьба"!!!!!!

Ви неуважно читали. :(

І що ж це я раптом не уважно прочитав??? Хіба не було такого богослужіння?? Хіба не вручав священик Писарчуку Євангліє????? Хіба наперед не було відомо в Церкві для чого взагалі проводиться це Богослужіння??? Давайте називати речі своїми іменами....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2010, 10:58

solist-vokalist писав:
о.Олег писав:
solist-vokalist писав:... "Ганьба"!!!!!!

Ви неуважно читали. :(

І що ж це я раптом не уважно прочитав??? Хіба не було такого богослужіння?? Хіба не вручав священик Писарчуку Євангліє????? Хіба наперед не було відомо в Церкві для чого взагалі проводиться це Богослужіння??? Давайте називати речі своїми іменами....

а... :( ну тоді Ви просто не розумієте, що Церква рівно молиться з греко-католиками - представниками різних політичних сил
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення solist-vokalist » 03 жовтня 2010, 15:12

Молиться з представниками різних сил???? Виявляється священики навіть і не думали і не підозрювали, що це буде публічний піар... :) думали, прийдуть щиро молитися до Бога, а не піарити себе самих таких хороших??? :D
І питається - навіщо було священику це Євангліє вручати пану Писарчуку.... ????? Для чого цей цирк???

Мені важко зрозуміти такий сліпий і неаргументований захист будь-яких дій вчинених представниками Церкви. Я сам є греко-католиком і люблю свою Церкву, однак чомусь можу визнавати і говорити про відверті помилки і прорахунки тих же церковних діячів....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2010, 17:20

solist-vokalist писав:Молиться з представниками різних сил???? Виявляється священики навіть і не думали і не підозрювали, що це буде публічний піар... :) думали, прийдуть щиро молитися до Бога, а не піарити себе самих таких хороших??? :D
І питається - навіщо було священику це Євангліє вручати пану Писарчуку.... ????? Для чого цей цирк???

Мені важко зрозуміти такий сліпий і неаргументований захист будь-яких дій вчинених представниками Церкви. Я сам є греко-католиком і люблю свою Церкву, однак чомусь можу визнавати і говорити про відверті помилки і прорахунки тих же церковних діячів....

та і я грішний критикую. Але поряд з політикою, Писарчуку є за що віддати належне. Не представляв би він якоїсь політичної сили - взагалі було б добре. От лише "самостійним кандидатом" бути неможливо і..: тут на яку політичну силу не ткни пальцем - жодна не заслужила піару.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення solist-vokalist » 03 жовтня 2010, 17:37

о.Олег писав:
solist-vokalist писав:Молиться з представниками різних сил???? Виявляється священики навіть і не думали і не підозрювали, що це буде публічний піар... :) думали, прийдуть щиро молитися до Бога, а не піарити себе самих таких хороших??? :D
І питається - навіщо було священику це Євангліє вручати пану Писарчуку.... ????? Для чого цей цирк???

Мені важко зрозуміти такий сліпий і неаргументований захист будь-яких дій вчинених представниками Церкви. Я сам є греко-католиком і люблю свою Церкву, однак чомусь можу визнавати і говорити про відверті помилки і прорахунки тих же церковних діячів....

та і я грішний критикую. Але поряд з політикою, Писарчуку є за що віддати належне. Не представляв би він якоїсь політичної сили - взагалі було б добре. От лише "самостійним кандидатом" бути неможливо і..: тут на яку політичну силу не ткни пальцем - жодна не заслужила піару.



І то правда, Отче... погоджуюся з Вами... жодна не заслужила піару...
Просто коли одним політичним газетам відмовляють навіть в коментарі чи інтерв'ю, а для інших піар-богослужіння організовуються, то це справді виглядає трохи дивним і підозрілим...
Сподіваюсь, що це справді був всього лиш прорахунок наших священиків, а не свідома піар-акція...
Регіонали вже встигли загребти до себе колись шанованих львів'ян і дуже не хотілося, щоб наші священики поповнили цей список....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2010, 17:50

solist-vokalist писав:І то правда, Отче... погоджуюся з Вами... жодна не заслужила піару...
Просто коли одним політичним газетам відмовляють навіть в коментарі чи інтерв'ю, а для інших піар-богослужіння організовуються, то це справді виглядає трохи дивним і підозрілим...
Сподіваюсь, що це справді був всього лиш прорахунок наших священиків, а не свідома піар-акція...
Регіонали вже встигли загребти до себе колись шанованих львів'ян і дуже не хотілося, щоб наші священики поповнили цей список....

так... Доречі: а правда, що і чинного мера Львова загребли?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення solist-vokalist » 03 жовтня 2010, 18:10

о.Олег писав:
solist-vokalist писав:І то правда, Отче... погоджуюся з Вами... жодна не заслужила піару...
Просто коли одним політичним газетам відмовляють навіть в коментарі чи інтерв'ю, а для інших піар-богослужіння організовуються, то це справді виглядає трохи дивним і підозрілим...
Сподіваюсь, що це справді був всього лиш прорахунок наших священиків, а не свідома піар-акція...
Регіонали вже встигли загребти до себе колись шанованих львів'ян і дуже не хотілося, щоб наші священики поповнили цей список....

так... Доречі: а правда, що і чинного мера Львова загребли?


Не думаю... Принаймні знаю, що ЗМІ регіоналів всіляко риють на чинного мера і навпаки.... Той же Садовай всіляко відхрещується від регіоналів, які в свою чергу мають свого кандидата на посаду міського голови Львова...
Як на мене, то одні і інші справжня банда.... точніше дві різні банди - одна не краща від іншої..... :(

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2010, 18:14

solist-vokalist писав:...Як на мене, то одні і інші справжня банда.... точніше дві різні банди - одна не краща від іншої..... :(

мнда... і буть мудрим - не замажся :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення o.Mykil » 03 жовтня 2010, 21:00

С. І. Х.! Не думав, що аж з таким розміром відхиляться від теми замітки... Пропоную модераторові якомога швидше розділити теми про намальовану сім'ю В. Ющенка у церкві УГКЦ та піар п. Писарчука в соборі Св. Юра. Дякую!
Востаннє редагувалось 03 жовтня 2010, 21:15 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення прочанка » 03 жовтня 2010, 21:06

на все це маю тільки одну відповідь...- НЕ СОТВОРИ СОБІ КУМИРА!
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2010, 06:15

o.Mykil писав:С. І. Х.! Не думав, що аж з таким розміром відхиляться від теми замітки... Пропоную модераторові якомога швидше розділити теми про намальовану сім'ю В. Ющенка у церкві УГКЦ та піар п. Писарчука в соборі Св. Юра. Дякую!

так не Ющенка в темі обговорюємо, а розріз Церква-політика
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення o.Mykil » 04 жовтня 2010, 07:11

о.Олег писав:так не Ющенка в темі обговорюємо, а розріз Церква-політика

перепрошую: всі питання стосовно модерації Форуму прошу задавати в ПП. З повагою, о.Олег Жаровський
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2010, 08:39

o.Mykil писав:
о.Олег писав:...

тут лише поясню, що варта брати ширше - інакше не зможемо висвітлити проблему у її повноті. Автор теми не має виключного права напрямляти розмову на Форумі - це право закріплене за модераторами. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення Олюнька » 22 жовтня 2010, 11:52

:wink: ситуація з Ющенком не поодинока: Московські журналісти виявили в одній зі столичних церков ікону із зображенням Йосипа Сталіна. http://ua.korrespondent.net/world/1129220-v-moskvi-viyavleno-ikonu-stalina
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення ShMariam » 22 жовтня 2010, 15:19

Олюнька писав::wink: ситуація з Ющенком не поодинока: Московські журналісти виявили в одній зі столичних церков ікону із зображенням Йосипа Сталіна.

:o
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення sirius » 14 грудня 2010, 13:50

Його зобразили не як святого, а як дуже шанованого парафіянами політика. (пошукайте, тут є відповідна гілка "Ющенко на церковній бані")[/quote]
тоді мені не варта, злитися, коли я почув, що десь в Росії в церкві, намалювали Сталіна...
в кожного свої шановані парафіяни....навіть, якщо вони неспівставимі............

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення Cardinal » 14 грудня 2010, 16:48

А звідки Ви знаєте що Ющенко не святий? :(
Зображення
Зображення

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення ShMariam » 14 грудня 2010, 16:53

Cardinal писав:А звідки Ви знаєте що Ющенко не святий? :(

Святі зазвичай не розводяться і не одружуються вдруге, а він, по суті, живе в перелюбі. :wink:
Але це офф-топ.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення sirius » 14 грудня 2010, 16:54

Cardinal писав:А звідки Ви знаєте що Ющенко не святий? :(

:Yahoo!:
то требак було ще і Кравчука намалювати разом з Кучмою і на додачу Януковича!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 07:17

sirius писав:Його зобразили не як святого, а як дуже шанованого парафіянами політика. (пошукайте, тут є відповідна гілка "Ющенко на церковній бані")

тоді мені не варта, злитися, коли я почув, що десь в Росії в церкві, намалювали Сталіна...
в кожного свої шановані парафіяни....навіть, якщо вони неспівставимі............[/quote]
чому б не протестувати проти зображення в церквах Сталіна (чи ставлення йому пам'ятників) - людини, що відповідальна за винищення міліонів людей?
З тим, що я грішний взагалі не схвалюю малювання політиків в Храмі - Ваші тези, навіть якщо припустити, що проголошена Вами "суб'єктивність істини" (в якійсь із гілочок Форуму) вплинула і на цей Ваш допис..: в чому подібність Ющенка і Сталіна?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення sirius » 15 грудня 2010, 12:55

о.Олег писав:
sirius писав:Його зобразили не як святого, а як дуже шанованого парафіянами політика. (пошукайте, тут є відповідна гілка "Ющенко на церковній бані")

тоді мені не варта, злитися, коли я почув, що десь в Росії в церкві, намалювали Сталіна...
в кожного свої шановані парафіяни....навіть, якщо вони неспівставимі............

чому б не протестувати проти зображення в церквах Сталіна (чи ставлення йому пам'ятників) - людини, що відповідальна за винищення міліонів людей?
З тим, що я грішний взагалі не схвалюю малювання політиків в Храмі - Ваші тези, навіть якщо припустити, що проголошена Вами "суб'єктивність істини" (в якійсь із гілочок Форуму) вплинула і на цей Ваш допис..: в чому подібність Ющенка і Сталіна?
З повагою, о.Олег[/quote]
подібності в Ющенка і Сталіна , жодної не має і це дуже добре, я мав наувазі, що політиків, не варта зображати в церквах, бо для когось кумиром є Ющенко а для когось Сталін, розумію, що це абсурдно щодо Сталіна, але в Росії таке є і не має на то ради..............

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 22:53

sirius писав:подібності в Ющенка і Сталіна , жодної не має і це дуже добре, я мав наувазі, що політиків, не варта зображати в церквах, бо для когось кумиром є Ющенко а для когось Сталін, розумію, що це абсурдно щодо Сталіна, але в Росії таке є і не має на то ради..............

так - поділяю Вашу думку. Проте ідея зображення властьімущих в Храмах (чи на Іконах, як, доречі, в Донецьку в церкві УГКЦ під Омофором Богородиці - Янукович :) : здається десь тут ми вже і про це говорили) не нова і не містить елементу поклоніння політику - йдеться про те, що за нього ми молимося, щоб добре вів державу, щоб Господь, в нашому випадку - Україною (яку представлено в особі її керівництва), опікувався. Правда проблема вся в тому, що політики в нас так часто змінюються і такого творять :(
варта їх не зображати в Храмах
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sirius
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 03 грудня 2010, 13:05

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення sirius » 16 грудня 2010, 16:02

о.Олег писав:
sirius писав:подібності в Ющенка і Сталіна , жодної не має і це дуже добре, я мав наувазі, що політиків, не варта зображати в церквах, бо для когось кумиром є Ющенко а для когось Сталін, розумію, що це абсурдно щодо Сталіна, але в Росії таке є і не має на то ради..............

так - поділяю Вашу думку. Проте ідея зображення властьімущих в Храмах (чи на Іконах, як, доречі, в Донецьку в церкві УГКЦ під Омофором Богородиці - Янукович :) : здається десь тут ми вже і про це говорили) не нова і не містить елементу поклоніння політику - йдеться про те, що за нього ми молимося, щоб добре вів державу, щоб Господь, в нашому випадку - Україною (яку представлено в особі її керівництва), опікувався. Правда проблема вся в тому, що політики в нас так часто змінюються і такого творять :(
варта їх не зображати в Храмах
З повагою, о.Олег

для того, щоб молитися за політика і просити в Бога, щоб дав розуму політикаЮ не обов"язково чіпати образ в церкві...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Католики vs православних. Подружжя.

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2010, 18:49

sirius писав:...для того, щоб молитися за політика і просити в Бога, щоб дав розуму політикаЮ не обов"язково чіпати образ в церкві...

але ніхто і не говорить про якусь обов'язковість - йдеться про символіку віддавання Богові під опіку України
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Ікона...сталіну.

Повідомлення andrivovk » 22 травня 2011, 19:01

“Сталину помолимся”?! Коли Російська православна церква канонізує Сталіна? http://catholicnews.org.ua/“stalinu-pomolimsya”-koli-rosiiska-pravoslavna-tserkva-kanon#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Ікона...сталіну.

Повідомлення Georgij » 14 липня 2011, 22:05

Деколи є таке враження, що скоро канонізують, комусь це потрібне.... :( Замість того, щоб перепросити людей за мингуле і закликати людей до прощення минулого, подається зовсім протилужна"утка", зло починають"одягати в овечу шкуру" і казати, що воно добре?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Ікона...сталіну.

Повідомлення Злий Іван » 15 липня 2011, 08:12

Чому "враження"?
Треба дійсно шукати кому це треба.
Тільки не так як у класиків...
Шерше ля фам -- це не з цієї області... :sorry: :Rose:
Але, коли добре подумати, то кому може бути вигідно обілити тирана?
Ого, обілити. Це зовсім не те слово.
Зробити святим.
Ну, є варіанти???
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Ікона...сталіну.

Повідомлення Georgij » 15 липня 2011, 20:42

Варіанти є даавно, але ...... "Любіть ворогів своїх....." а чи легко це???
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей