Мєнтовський бєспрєдєл

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Мєнтовський бєспрєдєл

Повідомлення demetris » 20 грудня 2007, 11:52

Були колись часи коли я поважав нашу міліцію... зараз я знаю чого вона варта...
13.06.07 в парку Погулянка було знайдено тіло вбитого хлопця 17 річного віку який проживав за адресою вул.Пасічна 57. 20 червня його тіло знайшли і міліція здійснила обхід усіх мешканців вулиці Пасічної (я теж живу на цій вулиці). За декілька днів я взнав що винуватим у цій справі хочуть зробити мого сусіда - Мар'яна який ТОВАРИШУВАВ З ПОТЕРПІЛИМ!!! Декілька слів про Мар'яна він молодший за мене (йому зараз 18 років), але можу сказати про нього - що він людина стримана і врівноважена, нераз я бігав з ним в футбол. Його батько є інвалідом і походить він з бідної сім'ї...

http://forum.lvivport.com/showthread.ph ... #post92801
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 20 грудня 2007, 14:43

Недавно вкотре переглядала фільм "Кароль, який став Папою". Бачили? Легко було би жити з Богом, який "є Любов", якби все і всі навколо були добрими і справедливими... Самі по собі не можемо змінити людей чи обставини, але можемо дбати про НАДІЮ, ЯКА НЕ ЗАСОРОМИТЬ :wink:
До речі, Папа написав про це нову енцикліку. Можна подивитися тут польською мовою: http://www.vatican.va/holy_father/bened ... vi_pl.html

Пропоную тим, кому небайдуже, помолитися за цю і подібні ситуації... Не знаю, чи "балакати" тут більше поможе.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 21 грудня 2007, 10:35

ola писав:Пропоную тим, кому небайдуже, помолитися за цю і подібні ситуації... Не знаю, чи "балакати" тут більше поможе.

не знаю, чи поможе... то нащо було форум створювати??? :x
молитва це не єдиний спосіб впливу на реальність, хоч дуже дієвий ;)
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 21 грудня 2007, 13:40

це - правда. Часто потрібен соціальний резонанс. На жаль, не знаю того хлопця, а з тієї форумної довідки трудно зробити висновок, хто винен, а хто має бути покараний...
Всякий "бєзпрєдєл" подолаємо активною любов'ю. Кожен на своєму місці. У таких ситуаціях, особливо, якщо це стосується близьких мені людей, дуже боляче бачити, як множиться відчай і розчарування... Хто може якось вплинути на обставини, має це зробити. Хто ні, то може хіба віддати ці обставини Богові, а Він поукладає їх так, щоби "співдіяли на добро".
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 24 грудня 2007, 17:05

Згоден з Вами, щоправда треба дуже добре оцінити ситуацію, щоб вирішити чи щось від мене залежить і що саме. За собою бачу приклади, коли вважаю ситуацію складною і не берусь її вирішувати не через уповання на Бога, а через власну лінь, страх чи байдужість...
З повагою, Дмитро.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Мєнтовський бєспрєдєл

Повідомлення євдоким » 26 червня 2010, 16:03

Т.зв."беспрєдєл'' можна викорінювати з допомогою капеланства при органах міліції.Окрім того варто молитися за те,щоб майбутні священики охоче йшли у капеланство!!!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 51 гостей