Їсти, молитись, кохати...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення brat Martyn » 24 грудня 2010, 17:35

Власне, про що мова.. є такий фільм з такою назвою, який один мій віруючий позаконфесійний друг назвав шедевром...
І, мабуть, не дивно, бо це щось таке універсальне...
Духовність, яка на думку сучасного світу могла б підійти усім.

Уявіть собі духовність, яка вільна від всяких конфесійних обмежень, моральних заборон, обітниць, яка не цурається насолод світу цього, навіть навпаки, і в той же час залишається духовністю і наповнена пережиттям "бога"...
просто ідеально.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення Yur » 25 грудня 2010, 00:58

brat Martyn писав:Уявіть собі духовність, яка вільна від всяких конфесійних обмежень, моральних заборон, обітниць, яка не цурається насолод світу цього, навіть навпаки, і в той же час залишається духовністю і наповнена пережиттям "бога"...
просто ідеально.

Ну да. Оргазм, що не перестає.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення donatanvova » 25 грудня 2010, 15:10

Мечтать не вредно... но в деяких обставинах шкідливо. :Rose:
Володимир

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення brat Martyn » 25 грудня 2010, 18:09

так хтось дивився це кіно???
Якщо нікому не цікаво, або є переконання, що нашої Церкви проблеми такого типу світогляду не торкаються, то просто видаліть тему.
Дякую.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення о.Олег » 26 грудня 2010, 20:23

brat Martyn писав:...Якщо нікому не цікаво, або є переконання, що нашої Церкви проблеми такого типу світогляду не торкаються, то просто видаліть тему.
Дякую.

ні-ні - цікавить, торкаються
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення отець Роман » 26 грудня 2010, 21:43

А нащо було створювати таку досить провокативну на перший погляд тему?
Маєте цей фільм, скажіть звідки скачати..
З останніх фільмів що переглняв напр. я, це Франциск ( з Мікі Рурком в гол. ролі) - як на мене дуже сильна постановка, хоча можна сприйняти не однозначно.
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

cnb
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 грудня 2010, 18:21

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення cnb » 27 грудня 2010, 04:19

Дуже гарний фільм - "Джузеппе Москатті - лікуюча любов".

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення brat Martyn » 28 грудня 2010, 18:13

отець Роман писав:А нащо було створювати таку досить провокативну на перший погляд тему?
Маєте цей фільм, скажіть звідки скачати.


Я завжди стараюся створювати провокативні теми, або хоча б забезпечити їм провокативність у назві, бо це допомагає їм досягти популярності і привернути більше уваги, бо зустрічають по одьожці.
Фільм у мене є, дав мені його чоловік, який вважає себе сильно віруючим, але водночас він є прикладом позаконфесійної позиції. Саме він і назвав його шедевром, ще цю книжку дуже цінує одна кубіта, блог якої читає моя дружина. У неї теж дуже цікаві духовні переживання. Йдеться в обох випадках про специфічні чуттєво-емоційні переживання віри чи духовності, які не торкаються догматики, моралі...
Можливо, і напишу при нагоді сценарій, а скачати напевно, можна на торенті....
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Їсти, молитись, кохати...

Повідомлення luksander » 28 грудня 2010, 20:26

brat Martyn писав:Фільм у мене є, дав мені його чоловік, який вважає себе сильно віруючим, але водночас він є прикладом позаконфесійної позиції. Саме він і назвав його шедевром, ще цю книжку дуже цінує одна кубіта, блог якої читає моя дружина. У неї теж дуже цікаві духовні переживання. Йдеться в обох випадках про специфічні чуттєво-емоційні переживання віри чи духовності, які не торкаються догматики, моралі...
.


А які враження християн? Сам фільма не бачив, та одна знайома-християнин нічого такого щоб аж АХ!, чи хоча б християнського в ньому не набачила :pardon: Обіцяла дати переглянути, але зі здивуванням, що я ним зацікавився


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей