Сповідь

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 15:35

Yur писав:Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

А всі решта є трохи "недо-"... ?

Свята Тереза хвилювалася, чи всі в Небі будуть повністю щасливі (адже не всі однаково святі) і спитала це у своєї сестри. Та звеліла їй принести 2 склянки: велику і маленьку і наповнити їх водою. Тоді спитала: "Яка з них більше повна?". "Але ж вони обидві однаково повні!" "Так і в Небі всі є абсолютно щасливі".

Отож під досконалістю я розумію повноту, а не величину (склянка :D ), бо в Небі всі досконалі. Лише в тому сенсі ми можемо стати "...як досконалий Отець ваш Небесний". Всі ми є обмежені (величина :) ), хтось більше, хтось менше (знання, здібності, можливості.... та й просто тому, що ми люди).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 16:15

ShMariam писав:
Yur писав:Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

А всі решта є трохи "недо-"... ?

Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)

ShMariam писав:Свята Тереза хвилювалася, чи всі в Небі будуть повністю щасливі (адже не всі однаково святі) і спитала це у своєї сестри. Та звеліла їй принести 2 склянки: велику і маленьку і наповнити їх водою. Тоді спитала: "Яка з них більше повна?". "Але ж вони обидві однаково повні!" "Так і в Небі всі є абсолютно щасливі".

Інша слава для сонця, та інша слава для місяця, та інша слава для зір, бо зоря від зорі відрізняється славою! (1-е Кор. 15:41)
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 16:22

Yur писав:Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)

Інша слава для сонця, та інша слава для місяця, та інша слава для зір, бо зоря від зорі відрізняється славою! (1-е Кор. 15:41)

От ми й зачепили тему про покликання. Основне, на мою думку, його прийняти в покорі (яке б не було) і в ньому стати досконалим.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 16:24

ShMariam писав:
Yur писав:Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)

Інша слава для сонця, та інша слава для місяця, та інша слава для зір, бо зоря від зорі відрізняється славою! (1-е Кор. 15:41)

От ми й зачепили тему про покликання. Основне, на мою думку, його прийняти в покорі (яке б не було) і в ньому стати досконалим.

Біжіть так, щоб одержали ви!
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 16:41

Yur писав:Біжіть так, щоб одержали ви!

От тільки в кожного різний спосіб досягти досконалості (одержати перемогу). Припустимо я піду в монастир, але я ж ніколи сильно не страждала від спокус нечистоти! Отож залишатися в безженному стані мені порівняно легко. Отож чи можна це вважати якимось великим поступом у досконалості?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 17:04

ShMariam писав:
Yur писав:Біжіть так, щоб одержали ви!

От тільки в кожного різний спосіб досягти досконалості (одержати перемогу). Припустимо я піду в монастир, але я ж ніколи сильно не страждала від спокус нечистоти! Отож залишатися в безженному стані мені порівняно легко. Отож чи можна це вважати якимось великим поступом у досконалості?

Одержати перемогу -- над самим собю.
Якщо ваше сумління буде не заплямованим, -- ви свята!
Себто станете нею на Небі, так як остаточне відкуплення у Воскресінні в духовних преображених тілах.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).

Коли ж сумніви позоставатимуться, -- Бог милосердний, те що не вдалося очистити духом тут на землі, буде очищене вогнем у Чистилищі.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 17:13

Yur писав:......

:o

ShMariam писав:Отож залишатися в безженному стані мені порівняно легко. Отож чи можна це вважати якимось великим поступом у досконалості?

Ні, однозначно ні. Перемогу одержуємо, коли боремося.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення vitalko » 27 жовтня 2010, 10:48

ShMariam писав:
Yur писав:
Знову ж. Хтось бачить себе чистим в природньому стані, а хтось шукає чистоти досконалої надприродньої ..

Нарешті зрозуміла. Для вас природне - недосконале.


Якщо так, то трохи віє маніхеїзмом, нсмд.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення Олюнька » 29 жовтня 2010, 11:27

Вертаючись до Сповіді... Насправді, визнати свої гріхи - це кожного разу важкий крок, незалежно від того, як часто ти сповідаєшся.
І напевно, найгіршим обманом людства є вважати себе безгрішними: "нікого не вбив, нічого не вкрав..." :oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення luksander » 29 жовтня 2010, 20:38

Олюнька писав:Вертаючись до Сповіді... Насправді, визнати свої гріхи - це кожного разу важкий крок, незалежно від того, як часто ти сповідаєшся.
І напевно, найгіршим обманом людства є вважати себе безгрішними: "нікого не вбив, нічого не вкрав..." :oops:

Обманом, який вчинив сатана?
Бо коли люди таке про себе думають/заявляють, як переконливо розвінчати цей самообман?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Парадокс сповіді

Повідомлення ShMariam » 29 жовтня 2010, 20:46

Один священик на реколекціях радив нам готуватися до сповіді у формі молитви: "Ісусе, як би я Тебе любив, я б.... ". Одночасно помагає збудити щирий жаль.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 15:24

Вова писав:Дiї.10:43 Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього,одержить прощення гріхів Його Йменням.- прощення відбувається через особисту віру у Христа. Як людина може отримати віру, звісно тільки через проповідь Євангелії.

Віра без діл мертва
Вова писав:Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бачимо тут є віра і водне хрещення.

Після хрещення люди також грішать, переважно багато і тяжко
Вова писав:Та й взагалі гріхи прощає Бог Мар.2:5-10. Людина може попросити щоб Бог простив, а як вона може простити ті гріхи які відносяться до Бога не розумію

Бог передав владу відпускати гріхи людям - апостолам:
Івана 20, 22-23:
Сказавши це, дихнув на них і каже їм: Прийміть Духа Святого. Кому відпустите гріхи - відпустяться їм, кому ж затримаєте - затримаються.
З тої цитати можна зробити висновок, що не вистачає просто покаятися за гріх, треба щоб людина відпустила гріхи (точніше, Святий Дух за посередництвом людини).
Вова писав: або чіткіше Христос сказав коли у нас затримаються гріхи, це тоді коли ми не прощаємо іншим.

Також коли не каємося по-справжньому.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тайна сповіді

Повідомлення andrivovk » 11 січня 2011, 19:40

А чому тема називається "Тайна сповіді"???
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 19:48

andrivovk писав:А чому тема називається "Тайна сповіді"???

Спочатку йшлося про євхаристійний піст :D , а потім вже й про таїнство (тайну) Сповіді (Покаяння). А що?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 21:48

andrivovk писав:-Ага, вони напевно ніколи не сповідалися і не причащалися.
-Ні, вони часто сповідалися і причащалися, - відповів Ісус.
-Ну тоді я не розумію, - сказала свята.
-Ці люди погано сповідалися. - відповів Господь.

P.S.Сповідайтеся добре.


В мене запитання. То для того щоб спастися треба добре сповідатися і все? І як це зрозуміти "Сповідайтеся добре"?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тайна сповіді

Повідомлення andrivovk » 11 січня 2011, 21:54

Вова писав:
andrivovk писав:-Ага, вони напевно ніколи не сповідалися і не причащалися.
-Ні, вони часто сповідалися і причащалися, - відповів Ісус.
-Ну тоді я не розумію, - сказала свята.
-Ці люди погано сповідалися. - відповів Господь.

P.S.Сповідайтеся добре.


В мене запитання. То для того щоб спастися треба добре сповідатися і все? І як це зрозуміти "Сповідайтеся добре"?

Одна погана сповідь може перекреслити все дотеперішнє добро.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:05

ShMariam писав:
Вова писав:Дiї.10:43 Усі пророки свідкують про Нього, що кожен, хто вірує в Нього,одержить прощення гріхів Його Йменням.- прощення відбувається через особисту віру у Христа. Як людина може отримати віру, звісно тільки через проповідь Євангелії.

Віра без діл мертва

Ну це зрозуміло. Для мене віра це не просто сказати " Я вірю у Бога". Віра починається із того що християн народжується із гори, а якщо він народжений то звісно не грішить/ має діла. А звідки береться віра? Павло дає відповідь, це від Слова Божого, від Його читання і слухання і виконанням.
Яків сказав що демони вірять у Бога, але роблять свою роботу. То звісно якщо ми так само робимо, тобто просто віруємо, а дальше грішимо то це пусте християнство, тільки релігія.

ShMariam писав:
Вова писав:Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бачимо тут є віра і водне хрещення.

Після хрещення люди також грішать, переважно багато і тяжко

Із вами погоджуюся, бо водне хрещення не може змінити людину (до речі ви суперечити вашому катехизму). Якщо людина народження від Слова Божого і Духа Святого, то ми тоді перемагаємо грішну природу, і тих гріхів стає все менше і менше, а не більше.


(точніше, Святий Дух за посередництвом людини).

Я був коротко пояснив, ви пропустили мої слова, хоч би заперечили. Ваші слова не підтверджуються Писанням, а тільки заперечується 1Тим.2:5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус... Бачимо що тільки за посередництво Людини І.Х. нам прощаються гріхи.

ShMariam писав:
Вова писав:... або чіткіше Христос сказав коли у нас затримаються гріхи, це тоді коли ми не прощаємо іншим.
Також коли не каємося по-справжньому.

А як це по справжньому каятися?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:08

Вова писав:
В мене запитання. То для того щоб спастися треба добре сповідатися і все? І як це зрозуміти "Сповідайтеся добре"?


Сповідаються погано ті, хто:
- Недобре, неуважно роблять іспит совісті - пригадують свої гріхи (крім тих, котрим не можнао цього робити - скрупульозним, хто часто сповідається можна, здається, теж не особливо на тому особливо зациклюватися - як пишу щось не так, хай поправлять)
- Не жаліють або явно недостатньо жаліють за гріхи
- Не мають постанови поправи (щодо конкретних гріхів) (вимоги щирого жалю і постанови поправи є надзвичайно важливими)
- Свідомо затаюють частину гріхів або хоча б один під час сповіді (здається, лише з тяжких, - нехай мене поправлять, якщо помиляюся)
- Не відмовляють (не виконують) покути

P. S. Та книжка називається "Сповідайтеся добре".
Востаннє редагувалось 11 січня 2011, 22:29 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення прочанка » 11 січня 2011, 22:09

Сповідь має бути найперше відвертою і щирою, з визнанням власних помилок, зрішень перед Богом і людьми. Тільки щире каяття і бажання поправи робить Сповідь дійсною і важною в очах Божих.Щиро каятись - це перед Богом визнавати свої провини, просити за них прощення і сили більше їх не повторювати, тобто можливість втриматись від гріха, мати дійсну поправу.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:13

andrivovk писав:Одна погана сповідь може перекреслити все дотеперішнє добро.

Тоді сповідайтеся перед І.Х.. Його не обманите і відчуєте чи ви прощені, чи ні.

І із ваших слів виходить що ми під Законом. Не можу якось однозначно 100% навіть для себе відповісти, чи ви праві, чи ні, бо те ж давно уже думаю над тим питанням, поки що відповіді не знайшов, але якщо ваша думка правильна тоді вона суперечить цим місцям:
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

Гал.3:11А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою.
прочитайте увесь другий,третій розділ.

Гал.2:16 А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жадна людина ділами Закону не буде виправдана!

Є набагато більше місць, але цього думаю достатньо.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:18

Вова писав:(до речі ви суперечити вашому катехизму).

Де?
Вова писав:
(точніше, Святий Дух за посередництвом людини).

Я був коротко пояснив, ви пропустили мої слова, хоч би заперечили. Ваші слова не підтверджуються Писанням, а тільки заперечується 1Тим.2:5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус... Бачимо що тільки за посередництво Людини І.Х. нам прощаються гріхи.


Коли Ісус жив на землі, Він відпускав гріхи безпосередньо: "Відпускаються тобі твої гріхи...", "Іди і більше не гріши", а перед вознесінням Він передає цю владу апостолам. Хоча, по суті, це не людина відпускає гріхи (апостол, єпископ, священик), а Бог: "Прийміть Духа Святого..."
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:23

Вова писав:Тоді сповідайтеся перед І.Х.. Його не обманите і відчуєте чи ви прощені, чи ні.
Ніби Ви не знаєте, що відчуття (в т. ч., що мені прощено) бувають оманливі.

Вова писав:
І із ваших слів виходить що ми під Законом...

Вам здалося. Ми спасаємося Божим Милосердям, яке проявляється в таїнстві Покаяння, а не виконанням заповідей / добрими вчинками.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення прочанка » 11 січня 2011, 22:25

Ми всі під Богом і Богові сповідаємось. Бог і так знає нас і наші гріхи, для Бога важне, щоб ми самі свідомо визнали свої провини перед лицем Його у Тайні Святої Сповіді.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:28

ShMariam писав:
Вова писав:
В мене запитання. То для того щоб спастися треба добре сповідатися і все? І як це зрозуміти "Сповідайтеся добре"?


Сповідаються погано ті, хто:
- Недобре, неуважно роблять іспит совісті - пригадують свої гріхи (крім тих, котрим не можнао цього робити - скрупульозним, хто часто сповідається можна, здається, теж не особливо на тому особливо зациклюватися - як пишу щось не так, хай поправлять)
- Не жаліють або явно недостатньо жаліють за гріхи
- Не мають постанови поправи (щодо конкретних гріхів) (ці перші дві вимоги є надзвичайно важливими)
- Свідомо затаюють частину гріхів або хоча б один під час сповіді (здається, лише з тяжких, - нехай мене поправлять, якщо помиляюся)
- Не відмовляють (не виконують) покути

P. S. Та книжка називається "Сповідайтеся добре".


У нас це називається випробування віри:
1Кор.11:28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є.

2Кор.13:5 Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути.


І дуже мені це місце подобається:
Пс.138:23 Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми,
24 і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:31

прочанка писав:Сповідь має бути найперше відвертою і щирою, з визнанням власних помилок, зрішень перед Богом і людьми. Тільки щире каяття і бажання поправи робить Сповідь дійсною і важною в очах Божих.Щиро каятись - це перед Богом визнавати свої провини, просити за них прощення і сили більше їх не повторювати, тобто можливість втриматись від гріха, мати дійсну поправу.


Я так майже постійно роблю, але в нас це називається покаянням перед Богом ( Посередником І.Х.).

В нас вчать, що до сповіді потрібно йти тоді коли ми не можемо перемогти самі свій гріх.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:34

Вова писав:В нас вчать, що до сповіді потрібно йти тоді коли ми не можемо перемогти самі свій гріх.

А що це значить? Коли неможливо виправитися?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:37

ShMariam писав:Ніби Ви не знаєте, що відчуття (в т. ч., що мені прощено) бувають оманливі.


Знаю, а звідки тим більше може священик знати всі ваші скриті гріхи?

Та ж написано, прочитайте уважно:23 Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми,
24 і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь!

(Пс.138:23,24)

А Ісус сказав так: Iван.16:8 А як прийде, Він (Дух Святий) світові виявить про гріх.... Якщо ми маємо Д.С. то він нам вказує на гріхи.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 22:38

Вова писав:...Я так майже постійно роблю, але в нас це називається покаянням перед Богом ( Посередником І.Х.)...

так, власне, Таїнство Сповіді в Христовій Церкві і є покаянням перед Богом
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тайна сповіді

Повідомлення Вова » 11 січня 2011, 22:42

ShMariam писав:
Вова писав:В нас вчать, що до сповіді потрібно йти тоді коли ми не можемо перемогти самі свій гріх.

А що це значить? Коли неможливо виправитися?


Не буду вказувати на якийсь конкретний гріх, бо в одного це не проблема перемогти його, а в іншого це велика проблема. Може не зрозуміло пояснив, попробую ще раз. Якщо я не можу залишити гріх, не маю духовних сил, або зневірився, втратив надію, то тоді потрібно йти і сповідатися.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тайна сповіді

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:48

Вова писав:
ShMariam писав:Ніби Ви не знаєте, що відчуття (в т. ч., що мені прощено) бувають оманливі.


Знаю, а звідки тим більше може священик знати всі ваші скриті гріхи?


А я їх перед священиком і розкриваю. :) А як не виконаю котроїсь з умов доброї сповіді, то Бог мене не простить (навпаки, це буде великий гріх надуживання Божим Милосердям) хоч і почую від священика "...прощаю і розгрішаю".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей