Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 22:34

даю конкретне запитання і даю, а Ви все не чуєте :( Модераторіал в силі. Мені дуже шкода вже стільки років спостерігати Вашу втечу від нормальних дискусій в сварку :(
Хоч я грішний і не давав безапеляційних тверджень і не розумію, звідки може в нашій розмові з'явитися вимога, щоб я щось доводив, стосовно сатани під видом Богородиці - пошукайте, наприклад, житіє св.Петра Веронського (13 ст, Петро Мученик). Переповім з пам'яті: святий був інквізитором і до нього дійшла інформація, що в одному місці являється людям Діва Марія і проповідує катарську єресь. Він прийшов на це місце зі Святими Дарами і дійсно побачив цю з'яву. Підняв Дари і сказав, приблизно: "якщо ти та, за кого себе видаєш, поклонися Божому Сину". Видіння перетворилося в сиву димку і щезло... Ще про одного домініканця, пригадую (ім'я не знаю), є історія, що казав своєму духівнику про Богородицю, яка являється йому і розповідає, який він хороший, а духівник порадив плюнути (треба згадати, що він і хрестився і молився і перехрещував з'яву, а та все видавала себе за Діву Марію) на з'яву: "Богородиця настільки сумирна, що витримає". Той так і зробив - тільки сіркою запахло... Поцікавтеся. Багато такого в житіях Святих...
Та і окрім названих вже вище "Маріїнських З'яв" (в лапках, бо під великим знаком питання), поцікавтеся ще, наприклад, такими місцями, як Гарабандал, Олава, Пальмар де Тройа...
надто багато сумнівних місць явлінь, що приписуються людьми Богородиці, надто багато явлінь, які твердили, що є Дівою Марією, насправді ж виявилися бісовщиною...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 22:55

Yur писав: А вам що головне, аби об'явлення було зафіксоване на папері, чи в серці людини?

Щоб від Бога це було... Бо якщо воно від диявола, а людина думає, що від Бога (до речі, пані Г. Маковій теж думає, ніби "на прямому зв'язку" з Богом, в неї теж свої об'явлення, знаєте про таку?), наслідки будуть страшні: в Тернополі утворлася секта, вони постійно прислухаються, що їм передає "візіонерка"...

Стосовно "символу увірування", у всьому треба розібратися по пунктах, аби відділити зерно від полови.

Але полова там явно є:
І в Ту, що для нас людей і нашого ради спасення була Зачата Духом Святим і воплоченою у лоні св. Анни.
І вознеслася разом з тілом і душею на небеса, і у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її, Сама ж була вічною.

Діва Марія ніколи б про себе такого не об'явила.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 23:04

ShMariam писав:...Діва Марія ніколи б про себе такого не об'явила.

безсумнівно. І справа не у зафіксованому чи то "на папері", чи то в "серці" - справа в Христовій Церкві, яка єдина Вчить непомильно, від Бога
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 23:15

о.Олег писав:даю конкретне запитання і даю, а Ви все не чуєте.

Я від вас конкретних запитань так і не почув.
Лише якісь незрозумілі вимоги (на підставі чого??) обгрунтувати, недотичність диявола до образу Богородиці.
По-моєму для кожного католика образ Богородиці Діви не визиває ніяких сумнівів.

о.Олег писав:Хоч я грішний і не давав безапеляційних тверджень і не розумію, звідки може в нашій розмові з'явитися вимога, щоб я щось доводив, стосовно сатани під видом Богородиці - пошукайте, наприклад, житіє св.Петра Веронського (13 ст, Петро Мученик). Переповім з пам'яті: ...
Поцікавтеся. Багато такого в житіях Святих...
Та і окрім названих вже вище "Маріїнських З'яв" (в лапках, бо під великим знаком питання), поцікавтеся ще, наприклад, такими місцями, як Гарабандал, Олава, Пальмар де Тройа...
надто багато сумнівних місць явлінь, що приписуються людьми Богородиці, надто багато явлінь, які твердили, що є Дівою Марією, насправді ж виявилися бісовщиною...
Добре коли б не з пам'яті, а на офіційні посилання. Як і про сумнівні місця краще не говорити, коли впевненості немає.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 23:30

ShMariam писав:
Yur писав: А вам що головне, аби об'явлення було зафіксоване на папері, чи в серці людини?
Щоб від Бога це було... Бо якщо воно від диявола, а людина думає, що від Бога (до речі, пані Г. Маковій теж думає, ніби "на прямому зв'язку" з Богом, в неї теж свої об'явлення, знаєте про таку?), наслідки будуть страшні: в Тернополі утворлася секта, вони постійно прислухаються, що їм передає "візіонерка"...
Від диявола те, що суперечить вченню Церкви.

ShMariam писав:
Yur писав:Стосовно "символу увірування", у всьому треба розібратися по пунктах, аби відділити зерно від полови.
Але полова там явно є:
І в Ту, що для нас людей і нашого ради спасення була Зачата Духом Святим і воплоченою у лоні св. Анни.
І вознеслася разом з тілом і душею на небеса, і у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її, Сама ж була вічною.
Діва Марія ніколи б про себе такого не об'явила.

Що саме вас непокоїть в цих словах, те, що у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її?
Маємо розуміти, що Бог більший у Своїй незбагненості. Але жіноче материнське начало відпочатку присутнє в Божому образі.

Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Бут. 1:27)

КАТЕХИЗМ
370 Бог у жодному разі не є образом людини. Він не є чоловіком ані жінкою. Бог є чистим Духом, у Якому немає місця для різниці статей. Але «досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога: такими є досконалості матері (Пор. Іс. 49, 14-15; 66, 13; Пс. 131, 2-3.) та досконалості батька й жениха (Пор. Осія 11, 1-4; Єр. З, 4-19.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 23:38

впевнений у своїй пам'яті. Зрештою - чіткі напрямні Вам дав - шукайте. Питання до Вас конкретне: Ви безапеляційно твердите, що сатана не може являтись під виглядом Богородиці. Доведіть або скасуйте Ваше твердження. Більше на "запитаня про запитання" відповідати не буду.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 23:50

Yur писав:Що саме вас непокоїть в цих словах, те, що у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її?
Маємо розуміти, що Бог більший у Своїй незбагненості. Але жіноче материнське начало відпочатку присутнє в Божому образі.

Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Бут. 1:27)

КАТЕХИЗМ
370 Бог у жодному разі не є образом людини. Він не є чоловіком ані жінкою. Бог є чистим Духом, у Якому немає місця для різниці статей. Але «досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога: такими є досконалості матері (Пор. Іс. 49, 14-15; 66, 13; Пс. 131, 2-3.) та досконалості батька й жениха (Пор. Осія 11, 1-4; Єр. З, 4-19.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

Що "трон її коло Сина її" я і так сама думаю.
Але буду задавати конкретні питання:
Діва Марія вічна, воплочена Духом Святим в лоні Анни (тобто точно так як Ісус Христос в лоні Марії)?
Жіноче материнське начало в Божому образі це і є вічна Діва Марія (бо з Ваших слів напрошується такий висновок)?
Якщо ні, то до чого тут слова про оте жіноче начало?
Вона рівна у славі Богові?

Якщо вже і йде мова про жіноче начало Божому образі (хоч про це дивно говорити, бо Божі особи мають духовну природу, як вони можуть мати поділ на статі?), то Святий Дух на староєврейській мові жіночого роду.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 12 січня 2011, 03:30

о.Олег писав:впевнений у своїй пам'яті. Зрештою - чіткі напрямні Вам дав - шукайте.
Чиясь пам'ять не може бути аргументом.

о.Олег писав:Питання до Вас конкретне: Ви безапеляційно твердите, що сатана не може являтись під виглядом Богородиці.
Так, я безапеляційно стверджую, що сатана не має сили являтися під образом Богородиці. Так само як і ніхто не скаже, що він може являтися під образом Бога Сина.
Право говорити таке дає мені предвічна безпосередня причетність Богородиці Діви до Сина.

Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)
=======================================================================================================================

ShMariam писав:Діва Марія вічна, воплочена Духом Святим в лоні Анни (тобто точно так як Ісус Христос в лоні Марії)?
Діва Марія згідно Догмату Духом Божим очищена від усілякої плями первородного гріху. Гріховний спадок Бо всі згрішили (Рим. 3:23) її біологічних батьків уже не має влади над нею, й предвічний Бог приходить від Пречистої.

Вічним і безпочатковим Є один Бог, Діва ж Марія сотворіння Божествене неземне.
Божественість матері є невід'ємною від Божественості Сина і як уже гоаворилося міститься у Божих досконалостях. Сама ж Божественість є нЕземною.
Прихід на цей світ Бога Сина у подобі гріховного тіла (Рим. 8:3) вказує на таку ж подобу тіла Діви Марії, що Його виносила у своїй утробі. Себто земні тіла Сина і Богородиці такі ж самі як і нас грішних, але походження їхнє духовне неземне.
Іншими словами Син і Діва не є спадкоємцями (душевно/тілесними) людини земної, про яку сказано: І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею. (Бут. 2:3)

Те, що бере свій початок з землі, у землю й поверненться. Те, що від Духу Святого -- нетлінне.

Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні.(1-е Кор.15:45-48)


Богородиця Діва є Царицею Небесною, нашою Небесною Матір'ю.
Церква іще називає її новою Євою.

ShMariam писав:Жіноче материнське начало в Божому образі це і є вічна Діва Марія (бо з Ваших слів напрошується такий висновок)?
Жіноче материнське начало, як причина Божого Тіла. Через Діву Його Людиновтілення, Його Божий образ. Бог що Є Дух виЯВЛяє Себе людиною.
Син Божий Духом воплотився й тілесний Духом відійшов. Можемо сказати, що несотворений Бог легітимізував у Собі духовну сотвореність Своєї матері, котра була відпочатку.

ShMariam писав:Вона рівна у славі Богові?
Божа слава, в котрій Бог виявляє Себе, містить у собі материнство.

ShMariam писав:Якщо вже і йде мова про жіноче начало Божому образі (хоч про це дивно говорити, бо Божі особи мають духовну природу, як вони можуть мати поділ на статі?), то Святий Дух на староєврейській мові жіночого роду.
Статі, це як засіб Божого втілення. У Своєму твориві Бог і виявляє Себе, ми ж, Його творіння, пізнаємо Його у собі й себе у Ньому.
Утім, Бог може й не творити.
296 Творення не є також необхідною еманацією Божого єства (Пор. І Ватиканський Собор: DS 3023-3024.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Отоді про матір уже не йтиметься, й Синові народжуватися (втілюватися) не доведеться, хоча Боже єство присутнє, це Дух Святий.
Сам же Дух, як Такий що від Отця ісходить. Хоча очевидно, що Бог теж міг би Його у Собі утримувати, при тому залишаючись Триєдиним Богом скритим від усього, бо тоді б й не було нічого.

Бог - Дух Святый — среднее между нерожденным и рожденным, и чрез Сына соединяется с Отцем (Гл. 13) http://www.vehi.net/damaskin/01.html

Також маємо розуміти, що Бог незбагнений. Думкою Його не осягнути, Він по-за думками. Пізнати Бога не будучи Богом не можливо.

p.s. надто багато інформації на один раз, аби не розпорошуватися пропоную зосереджуватись на чомусь одному, чекаю на конкретні запитання, пане о.Олег, не стидайтесь і ви, адже запитань без відповідей у вас купа
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення o.Mykil » 12 січня 2011, 04:16

Тама про об'явлення у Джублику як такі, а не тільки про особу Марії. Для цього є інші вітки на форумі!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 07:26

Yur писав:...я безапеляційно стверджую, що сатана не має сили являтися під образом Богородиці...

так являвся ж, пане Юрію і являється. Подивіться вище на подані приклади.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 07:29

o.Mykil писав:Тама про об'явлення у Джублику як такі, а не тільки про особу Марії. Для цього є інші вітки на форумі!

в темі це питання важливе, бо, якщо приймати за істине кожне явління, що називає себе Дівою Марією, тоді знак запитання в назві цієї гілочки дописів є зайвим.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 07:36

Yur писав:...Чиясь пам'ять не може бути аргументом...

чому не може? Чітко навів з пам'яті історичний випадок з'яви сатани під маскою Богородиці. Це дійсно зафіксоване в житії Святого.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення o.Mykil » 12 січня 2011, 07:36

о.Олег писав:в темі це питання важливе,


Ну, тоді варто створювати всі пости в контексті саме Джублика, а не назагал, бо так знову говоритимемо про все і про ніщо. Тема про Діву Марію viewtopic.php?f=22&t=1928
Її явління (дії теж) і її саму як особу можна теж і відокремити частково у певних моментах. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Квіточка
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2011, 09:19

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Квіточка » 12 січня 2011, 13:26

Квіточка писав:Як Ісус каже, що краще сказати відпускаються тобі твої гріхи, чи сказати встань і ходи?! ( Мт. 9.5) Так само і у цьому випадку, щоб отримати фізичне здоров"я, я спочатку отримала духовне оздоровлення!
Духовне здоров'я не обов'язково є наслідком здоров'я фізичного. Ісус оздоровлював і тілом і душею, утім були й фізично недужі, що вірили у Христа. Так само як і не усі фізично зцілені Христом зуміли утримати зцілення духовне, й кожен з них фізично помер, можливо від інших недуг.[/quote]

=========================================================================================================================================
Ви не так мене зрозуміли. Фізичне здоров"я ніколи не буде наслідком духовного здоров"я. І не обов"язкого, якщо ти видужаєш духовно, то ти обов"язково видужаєш і фізично. Фізично можна видужати, коли ти духовно здоровий, коли в тебе серце чисте, тобто після сповіді і святого причастя. Можливо, ви не знаєте, але навіть монахи, коли моляться над людиною, на уздоровлення, спочатку просять її приступити до споіді і причастя.

То беззаперечний факт, що Ісус уздоровлював і духовно і фізично, не знаю до чого ви це написали, мені здається це тут лишнє...і все інше що Ви продовжили писати правда, але Ви не правильно зрозумівши те, що я написала, повідомили те що всі і так добре знають!!! Вибачте якщо щось!!! :)
"Гляди, щоб світло, яке в тобі не стало темрявою..."

Аватар користувача
Квіточка
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2011, 09:19

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Квіточка » 12 січня 2011, 13:30

Yur писав:
о.Олег писав: І поцікавтеся Житіями Симеона Стовпника, наприклад, Києвопечерських Подвижників тощо, яких сатана спокушав, являючись під різними личинами:
Різними не означає, що диявол являвся в образах Сина і Богородиці.

о.Олег писав:У нашому випадку з Вашої безапеляційності слідує, що Христова Церква малаб нероздумуючи прийняти Меджугорські Явління (адже Госпа заявляє про те, що являється Матір'ю Божою), а це скоріше ні, аніж так :(
Моя безапеляційність якою була, такою й залишається.

- "Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

- За Богородицю диявол видавати себе не може, як і за Бога видавати він себе не може.


На цьому стою і стоятиму й готовий нести відповідь за кожне моє слово як перед людьми, так і перед Богом.

До вас же, пане о.Олег, залишається моє запитання:

Якщо береться стверджувати, буцімто диявол може являтися під образом Богородиці, чим можете підтвердити ваші слова?
Яким чином в образі Богородиці може скриватися диявол?


Пане Юрій, думаю, що Ви не дуже ввічливо і не дуже коректно звертаєтесь до пана о.Олега. Де ваша ввічливість?
Я погоджуюся з думкою пана о.Олега. Можливо пане Юрій Ви погано проінформовані?!
"Гляди, щоб світло, яке в тобі не стало темрявою..."

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 12 січня 2011, 15:35

о.Олег писав: Чітко навів з пам'яті історичний випадок з'яви сатани під маскою Богородиці. Це дійсно зафіксоване в житії Святого.
Тому й хотілося б детальніше ознайомитися з цим прикладом, за яких обставин йому це ввижалося, чи тільки йому одному, чи масово, скільки разів і т.п.
Суть питання полягає в тому, що там де є зібрання віруючих у молитвах до Богородиці, сатана не доступить. Сатана у сумнівах, у лукавстві, він немає нічого спільного з чистим образом Богородиці.

Таке запитання, а як ви вважаєте, сатана може з'являтися в образі Ісуса Христа?
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 15:47

Yur писав:... як ви вважаєте...

вважаю за конечне говорити не про все відразу - сконцентруймося на модераторіалі, виданому Вам 21 годину тому
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 15:50

Yur писав:...він немає нічого спільного з чистим образом Богородиці...

не має також нічого спільного і з чистим образом святих, ангелів, священиків, під видом яких з'являється - сатана брехун і це самоочевидна річ
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 12 січня 2011, 16:46

о.Олег писав:
Yur писав:...він немає нічого спільного з чистим образом Богородиці...
не має також нічого спільного і з чистим образом святих, ангелів, священиків, під видом яких з'являється - сатана брехун і це самоочевидна річ
Повторюю своє запитання.
А в образі Ісуса Христа диявол може з'явитися?
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 17:16

Yur писав:...А в образі Ісуса Христа диявол може з'явитися?

являвся, чому ж ні. Знайдіть, наприклад, житіє Київо-печерського подвижника чудотворця +Микити Новгородського (12-13 ст.) - його в молодості біс спокушав саме під виглядом Ісуса Христа.
Та і взагалі - читайте офіційно затверджені Церквою Житія Святих - там багато таких прикладів...
Але питання у нас не в цьому
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 12 січня 2011, 18:10

о.Олег писав: Знайдіть, наприклад, житіє Київо-печерського подвижника чудотворця +Микити Новгородського (12-13 ст.) - його в молодості біс спокушав саме під виглядом Ісуса Христа.
То наведіть цей приклад, аби не бути голослівним й розглянемо, що до чого. До того ж мова не про поодинокі випадки кому що ввижалося, тим паче довести таке неможливо. Маємо конкретну ситуацію явління в Джублику й вашу недвозначну заяву, що під образом Богородиці у цьому намоленому місці, куди люди ходять з великою вірою може з'являтися сатана. Бо це виглядає як плювок в сторону віруючих.
Інша справа, що хтось міг би свідомо поширювати вигадки, приписуючи їх явлінням. Але в будь-якому випадку такі речі мають бути розслідуваними і визнані остаточно Вселенською Церквою. До того часу поки цього не станенться поширювати власні голослівні твердження не годиться.
Можна розглядати по пунктах окремі твердження, заклики котрі точаться навколо цих явлінь, в контексті вчення Церкви й це буде найкращим в даному випадку.

о.Олег писав:Та і взагалі - читайте офіційно затверджені Церквою Житія Святих - там багато таких прикладів...
Не певен за такі приклади, коли б на молитовних зібраннях віруючих під образом Ісуса Христа і Богородиці Діви з'являвся диявол.
Таке неможливе.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 19:19

пан Юрій не виконав умов, зазначених в модераторіалі - бан на місяць за дискутування з самим собою.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 19:27

Yur писав:
о.Олег писав: Знайдіть, наприклад, житіє Київо-печерського подвижника чудотворця +Микити Новгородського (12-13 ст.) - його в молодості біс спокушав саме під виглядом Ісуса Христа.
То наведіть цей приклад, аби не бути голослівним й розглянемо, що до чого.

навів
Yur писав: ... Маємо конкретну ситуацію явління в Джублику й вашу недвозначну заяву, що під образом Богородиці у цьому намоленому місці, куди люди ходять з великою вірою може з'являтися сатана...

читайте уважніше
Yur писав: такі речі мають бути розслідуваними і визнані остаточно Вселенською Церквою.

читайте уважніше - про це вже говорилося
Yur писав:Не певен за такі приклади, коли б на молитовних зібраннях віруючих під образом Ісуса Христа і Богородиці Діви з'являвся диявол.
Таке неможливе.

можливе - конкретні приклади подані. Читайте уважніше
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Rosynka
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2010, 22:02
Звідки: Ужгород

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Rosynka » 17 січня 2011, 00:51

Христос народився!

Дорогі християни, прочитавши останні дискусії на тему "Явління в Джублику можна вважати за правдиві?..", які Ви ведете між собою бачу багато різних розбіжностей, а саме те,що кожен з Вас намагається довести свою правоту.Зокрема найбільше дивує те,що більшість намагаються довести, що диявол може з"являтися в образі святих. Але жодний з користувачів форуму так і не довів до кінця свою дискусію на цю тему закінчивши її з непорозумінням і неповагою один до одного.
Кожна людина має свій духовний рівень знань,і по своїх знаннях кожен будує свою думку на ту чи іншу тему.Але переважно більшість хилить до так званих філософських думок і тверджень, і скажімо не кожний читач може це зрозуміти.

Я вважаю,що такі теми (зокрема "Чи може диявол з"являтися в образі Богородиці ") порушувати є недоречно,тому що можна сильно заплутатись і стати на дорогу протиріччя.Адже всі ми добре знаємо підступи і сіті "лукавого", але також знаємо правдиву Божу Любов і Світло,яким ми керуємось і до якого прямуємо.Насамперед завжди потрібно пам"ятати про найголовніше!...про те,що Божа Сила і Любов є більшою за всяке зло,яке панує в світі.І якщо ми будемо йти за Божим світлом,ми ніколи не ступимо на дорогу темряви і ніщо нас на неї не зведе.Ми повинні навчитися довіряти Богові і вірити в те ,що Він веде нас дорогою спасіння!!! :)
"ВВАЖАЙТЕ,ЩО ЧУЄТЕ!"

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2011, 07:13

Rosynka писав:...Ми повинні навчитися довіряти Богові і вірити в те ,що Він веде нас дорогою спасіння...

все так, якщо розуміємо, що довіряти Богові означає довіряти Його Церкві. Бо "...багато прийде в моє ім'я... і зведуть багатьох..." (Мт.24)
про це мова
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення viter » 17 січня 2011, 09:12

о.Олег писав:
Rosynka писав:...Ми повинні навчитися довіряти Богові і вірити в те ,що Він веде нас дорогою спасіння...

все так, якщо розуміємо, що довіряти Богові означає довіряти Його Церкві. Бо "...багато прийде в моє ім'я... і зведуть багатьох..." (Мт.24)

100% підтримую
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Rosynka
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2010, 22:02
Звідки: Ужгород

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Rosynka » 17 січня 2011, 17:13

о.Олег писав:
Rosynka писав:...Ми повинні навчитися довіряти Богові і вірити в те ,що Він веде нас дорогою спасіння...

все так, якщо розуміємо, що довіряти Богові означає довіряти Його Церкві. Бо "...багато прийде в моє ім'я... і зведуть багатьох..." (Мт.24)
про це мова
З повагою, о.Олег




Все абсолютно вірно!
Скажіть будь-ласка отче! Вище згадана цитата (Бо "...багато прийде в моє ім'я... і зведуть багатьох..." (Мт.24) ): це Ісус говорить про якихось лжепророків?
"ВВАЖАЙТЕ,ЩО ЧУЄТЕ!"

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2011, 18:23

Rosynka писав:...Все абсолютно вірно!
Скажіть будь-ласка отче! Вище згадана цитата (Бо "...багато прийде в моє ім'я... і зведуть багатьох..." (Мт.24) ): це Ісус говорить про якихось лжепророків?

нмд лжепророків, лжехристів, лжеявління, лжецеркви... Про віру говорить, вчить не давати себе звести в марновірство.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Rosynka
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2010, 22:02
Звідки: Ужгород

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Rosynka » 17 січня 2011, 20:24

Дякую.Зрозуміло.Але на жаль в лоні церкви є багато таких :(
"ВВАЖАЙТЕ,ЩО ЧУЄТЕ!"

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення akazva » 20 січня 2011, 22:59

Був 18 січня в Джублику...Зроблено прекрасний вертеп..та Памятник Пресвятій Родині у формі арки,буде можливість поділюся фото...Краса...
Мир вам і Божої любові!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей