МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення oremus » 12 січня 2011, 11:43

Дорогі у Христі, шановні форумчани. Що діється? Який на дворі рік ? В Незалежній Україні сьогодні можуть звинувачувати і арештовувати за Сталіна. За Сталіна клали людське м'ясиво під пушки, за Сталіна українськими кістками будували Сибір, за Сталіна розпинали УГКЦ, а сьогодні за диявола Сталіна арештовують наших хлопців. Масові арешти пройшли по всіх осередках Всеукраїнської Організації "Тризуб" імені Степана Бандери. Влада демонструє нахально без маскування свої плани знищення символів нації. Уніатська Церква - мати Української Нації. Мамо чого мовчиш ? Матусю допоможи своїм дітям. На тебе ми покладалися завжди за тебе готові були йти на смерть. Підтримай нас МАМО сьогодні...
Даруйте браття і сестри за крик і волання... Але щось треба робити. Чи є в нашій Церкві хтось з духовенства, чи мирян хто би очолив рух захисту українських націрнальних символів. Хотів би почути думки учасників форуму.
Хто не знає про що йдеться почитайте тут
http://banderivets.org.ua/?page=pages/news/world/384
http://korrespondent.net/ukraine/events ... ih-chlenov
http://ru.tsn.ua/video/video-novini/?media_id=383375614 - відео.
Люди що діється? 20 років Незалежності. Наші отці покійні, сестри і брати герої дивляться на нас з Небес і думають, чим там вони переймаються...
ДЕ ОФІЦІЙНА СЛОВЕСНА (паперова) реакція на події??? Я не закликаю до сили і крові, я взиваю себе і нас до осмислення !!!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 15:29

oremus писав: Всеукраїнської Організації "Тризуб" імені Степана Бандери.

Скажіть будь-ласка, то ця організація від КЦ?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2011, 15:42

Вова писав:
oremus писав: Всеукраїнської Організації "Тризуб" імені Степана Бандери.

Скажіть будь-ласка, то ця організація від КЦ?

ні
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 12 січня 2011, 17:37

oremus писав: Що діється? Який на дворі рік ? В Незалежній Україні сьогодні можуть звинувачувати і арештовувати за Сталіна. !!

Валити треба звідси. Нічого доброго тут не буде. Ніхто ні на що реагувати не буде. Притиснуть так, що мало не покажеться. А деж такі сміливі помаранчеві сили, що зробили революцію а тепер ні слухом ні духом їх не чути? Все то була "потьомкінска дєрєвня", яка під першим натиском других, які дорвалися до корита, випарувалася як спирт.
Це тільки початок.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення прочанка » 12 січня 2011, 20:35

ролі не грає Зараз арештовують не тільки "Тризубівців", тиснуть на активістів Майдану проти податкового кодексу, нас вже попереджують про введення російської мови як другої державної. А ще, остання новина якою хочу поділитись: вчителям у Львові на одній з міських педрад відкрито розказали про теперішню "кухню" ЗНО. Чому мовчить ярий противник ЗНО пан Табачник? Зараз поясню, тепер він - ЗА! Бо всі питання "решаются" через Київ. Ось так! "Чесне" складання іспитів скінчилось, хоч воно і не до кінця справедливе, аале мудрі діти хоч якісь мали шанси.
Бандера був, єі буде нашим героєм і чи визнають то бандюки чи ні, значення не має. Але де наша еліта, де той зрадник, який продав все і вся починаючи з тих, які відстоювали його на Майдані і закінчуючи простими пересічними українцями, які йому повірили?
Нас знову, вже вкотре кинули наші"гетьмани", які за кавалок кишки рідну матір продадуть.
Не бійтеся!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення luksander » 12 січня 2011, 22:12

Людоньки! Ця влада уже зовсім з глузду з’їхала!.. шукають криміналу в тексті твору Марії Матіос %)
http://ua.korrespondent.net/ukraine/116 ... am-yatniki
Коли наша дійсність здається нестерпною, мені пригадуються розповіді родичів про голод 32-33 років. Про дядьків, які так і не стали мені справжніми дядьками, бо померли на руках мого дідуся ще зовсім маленькими; про прив’язаного до ніжки столу батька моєї дружини, прив’язаного власним батьком, якому прийшлось робити вибір між життям свого сина і своєї дружини – матері ще чотирьох дітей, зради яких вона мусила вижити…
Я пригадую це не для вигідного порівняння і заспокоєння: -та ми ще добре живемо!
Пригадую, що ці люди, переживши страшні часи, залишились л ю д ь м и
Чого і собі бажаю

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення o.Mykil » 13 січня 2011, 10:43

Ця тема теж стосується теми про знущання України в наш час viewtopic.php?f=8&t=1612
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

sssmmm
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 28 травня 2009, 09:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення sssmmm » 13 січня 2011, 11:07

Церква не мовчить з приводу того, що відбувається у державі. Достатньо подивитись хоча би головну сторінку цього сайту. А щодо, власне, "Тризуба", то мене цікавить, чи в них дійсно знайшли зброю, чи їм ту зброю підкинули, як колись у 2004 році у "Студентське братство" у Львові? Тому і Церква мовчить поки не буде з`ясовано це питання. Думаю так.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/201 ... t_ob.shtml
Для мене людина, яка має у руках незаконну зброю, є бандитом. І не має значення, на якій мові вона говорить, де живе і навіщо їй ця зброя. І тільки не треба зараз згадувати про воїнів УПА. Це були справжні Герої України. І вони воювали зі зброєю у руках у інший час і не мали жодних інших можливостей боротьби. А для нас, тепер, вони є. На вибори треба ходити, а не нелегально сидіти по закордонах і заробляти євро. Хто приїхав із заробітків додому, щоб проголосувати? Хто їздив там до українського посольства у день виборів? Такі люди безумовно були. Але чи багато? Хто голосував за Тигипка та Яценюка і не пішов на 2 тур? Гарно про це сказав Блаженніший Любомир: "Хочете - маєте".
http://www.ugcc.org.ua/1080.0.html
І якщо було бажання зробити таку добру справу, як демонтаж пам`ятника Сталіну, то не треба це робити шляхом вибуху, коли можуть постраждати невинні перехожі, а потім тікати і ховатись. А тепер просити підтримки у Церкви. Що кому було чути про організацію "Тризуб" тиждень тому? Ну було щось таке, десь там, на політичному краєчку. А тепер стільки галасу.
Думаю, що коли стане переконливо відоме, а що таке, власне, "Тризуб", мученики, чи злодії, то Церква не промовчить. І її голос буде чути.
P.S. І ті ж самі вояки ОУН у підпіллі з вибухівкою не бавились. Стріляли, було, і в Перацького і в Майлова. А невинних людей на небезпеку не наражали.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 13 січня 2011, 12:40

sssmmm писав:Церква не мовчить з приводу того, що відбувається у державі.l


Ви вірите, що це питання буде з ясовано чесно? Я маю дуже великі сумніви щодо цього, не входячи в аргумент чи мали зброю тризубівці чи ні. Тай держава показала УгкЦ як вона(держава) рахується з нею, що навіть не було сказано пів - слова привітань з Різдвом. Що практично зробить УгкЦ? Та нічого. Не тому, що не хоче а тому, що реального впливу ні на що немає. Мо є свої політики в вищих ешелонах влади, мо ще щось? Ага.



Для мене людина, яка має у руках незаконну зброю, є бандитом. І не має значення, на якій мові вона говорить, де живе і навіщо їй ця зброя. І тільки не треба зараз згадувати про воїнів УПА. Це були справжні Герої України. І вони воювали зі зброєю у руках у інший час і не мали жодних інших можливостей боротьби. А для нас, тепер, вони є. На вибори треба ходити, а не нелегально сидіти по закордонах і заробляти євро. Хто приїхав із заробітків додому, щоб проголосувати? Хто їздив там до українського посольства у день виборів? Такі люди безумовно були. Але чи багато? Хто голосував за Тигипка та Яценюка і не пішов на 2 тур? Гарно про це сказав Блаженніший Любомир: "Хочете - маєте".
http://www.ugcc.org.ua/1080.0.html


Хіба тоді виборів не було і не було змоги боротися мирним шляхом за Україну? Не думаю. Але річ не про те.

Мова йде про те, що люди не від доброго життя нелегально чи легально сидять по закордонах. А вибори....... не знаю, вибачте, але смішно читати, що прості люди на вибори мають якийсь вплив. Кого царство, того і релігія. Чи може є інші докази того, що в цій країні є якась справедливість? І вибори щось вирішують. Хліб, який тяжко заробляють по італіях є важливіший ніж чергова банда яка прийде, під тими чи іншими лозунгами, до корита. Люди розумніші ніж тварини, пару раз обманіть тварину і вона буде відноситися з недовірою, а люди більш дурніші ніж звірі? Скільки можна звинувачувати бідних людей. Бл. Любомир, при усій повазі, виріс у іншій країні і має інший менталітет і думає, що закони функціонують і якщо я чесно граю, то можу виграти. От лише є 1 але. Проти шулерів не виграєш.

Зрештою, пошукайте по інтернеті(навіть тут на форумі писалося), як наших людей приймали в посольстві в Неаполі, наприклад, скільки бюлетенів було і т.д. Вам коли - небудь випадало "щастя" спілкуватися з нашими дип. установами? Якщо ні, то бажаю щоби ніколи такого "щастя" не було.



І якщо було бажання зробити таку добру справу, як демонтаж пам`ятника Сталіну, то не треба це робити шляхом вибуху, коли можуть постраждати невинні перехожі, а потім тікати і ховатись. А тепер просити підтримки у Церкви. Що кому було чути про організацію "Тризуб" тиждень тому? Ну було щось таке, десь там, на політичному краєчку. А тепер стільки галасу.
Думаю, що коли стане переконливо відоме, а що таке, власне, "Тризуб", мученики, чи злодії, то Церква не промовчить. І її голос буде чути.
[/quote]

Ось тут знову мова про те, що і в часи УпА все робилося по ангельски, не було такого і були також невинні жертви. Не буду продовжувати, а то впевнений що наші рицарі плаща і кінжала моніторять цей форум. Все зводиться до одного, хто може виїжджати з цієї країни хай виїжджає, поки не пізно. Бо дальше буде ще гірше і не про моральні цінності говорю.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2011, 13:18

romanm писав:... Проти шулерів не виграєш...

що, звичайно, не означає, що треба ставати шулером.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 13 січня 2011, 13:22

о.Олег писав:
romanm писав:... Проти шулерів не виграєш...

що, звичайно, не означає, що треба ставати шулером.


Звичайно.

Ось і через те шукаються можливості для достойного життя по інших країнах.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2011, 13:26

romanm писав:
о.Олег писав:
romanm писав:... Проти шулерів не виграєш...

що, звичайно, не означає, що треба ставати шулером.


Звичайно.

Ось і через те шукаються можливості для достойного життя по інших країнах.

або не шукаються і відмовляються жити по інших країнах - про себе свідчу і про свою сім'ю. Не жалію. Тут моя Церква, мій народ, моя Держава. І це для мене не пусті гасла.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 13 січня 2011, 13:44

о.Олег писав:або не шукаються і відмовляються жити по інших країнах - про себе свідчу і про свою сім'ю. Не жалію. Тут моя Церква, мій народ, моя Держава. І це для мене не пусті гасла.
З повагою, о.Олег


Ну, Отче, тут звичайно є свої тонкощі, в які не вдаюся.
Бачите, моя Церква - Католицька, а чи вона українська чи китайська - річ другорядна.

Коли притискає матеріальне і моральне становище до такого, що гідного життя не видно, ГІДНОГО.
Ось тут і вступає в дію прислів я:" На Бога надійся але сам не .....".

Отже я розумію тих людей, які виїжджають у інші країни і не хочуть більше мати нічого спільного з цією мачухою, яка тільки обдирає і більш нічого взамін не дає.

Думаю, що о. Микіл, багато би чого цікавого розповів про наших людей які переїхали туди, чому вони так зробили і для чого? Дуже просто, імхо, бо хочуть відчувати себе людьми а не бидлом. І не йде мова про особисті відчуття, а про націю взагалі.

Я не хотів би бути черговим " лопухом" якого чергові спритні "помаранчеві" чи " біло голубі" завтра " кинуть", збесчестивши всі його надії, чи що там кожен з нас має. Думаю, що вистарчить. Потрібно і нормально пожити, а не жити вичікуванням чогось ліпшого.
Ось і багато людей не вичікують, а діють.
Все імхо, очевидно :)

У Холодному Яру один хлопець, схожий на Чорного Ворона, каже: "Ми адміністраціюпрезидента за 15 хвилинвізьмемо! Удвадцятьох!". Подумав- подумав і каже: "Але не втримаємо…"
Із інтерв'ю Василя Шкляра
http://www.pravda.com.ua/columns/2011/01/13/5779448/

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2011, 13:52

все так, і в мене родина/друзі/знайомі/парафіяни по всьому світу і не від легкого життя. Проте не думаю, що Ви праві, закликаючи "виїжджати звідси" (чи як там у Вас): Бог дав мені грішному Українську Греко-Католицьку Церкву, і я за неї відповідальний, дав мені Україну, і я за неї відповідальний. У міру сил. Але не думаю, що варта проектувати Ваше особисте рішення на всіх.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Олюнька » 13 січня 2011, 13:53

Пропоную перенестися сюди: viewtopic.php?f=3&t=2263
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення прочанка » 13 січня 2011, 14:16

о.Олег писав:все так, і в мене родина/друзі/знайомі/парафіяни по всьому світу і не від легкого життя. Проте не думаю, що Ви праві, закликаючи "виїжджати звідси" (чи як там у Вас): Бог дав мені грішному Українську Греко-Католицьку Церкву, і я за неї відповідальний, дав мені Україну, і я за неї відповідальний. У міру сил. Але не думаю, що варта проектувати Ваше особисте рішення на всіх.
З повагою, о.Олег


Маєте повну рацію, отче. :good:

Добре любити Батьківщину, живучи в достатку в еміграції. Це ніяк не стосується наших бідних заробітчан, які не від щастя й радості поїхали на чужі землі. Нам Бог дав шанс народитись і жити на цій землі, мати цю мову і нашу віру. Ніде меду нема нашому братові. Знаю від людей, які радо виїхали, а тепер з"являються"ньюанси" - чужий є чужий, щоб не робив і до чого б не доробився. Я теж би хотіла жити краще і щоб діти жили в цивілізованій країні, тому й треба їхати закордон і вчитись кращому, але повертатись треба додому, до рідної землі, яка дає силу жити. А як довго не чую української мови, то в мене почигається клоустрофобія, навіть, якщо мені десь краще. Що з нами стане, якщо всі повтікають? Залишимо нашу землю ворогам, щоб тішились?! Треба всім серцем любити нашу збідовану й нещасну Україну і молити Бога за неї, тоді й життя можемо вимолити краще, незважаючи навіть на такі от закиди...
http://galinfo.com.ua/news/81263.html

Згідно із канонами Московського патріархату, уніати, розкольники та сектанти – це елементи, на які зважати не варто. Саме тому, я переконаний, наш Президент не обмовився, а сказав саме те, що мав сказати у Різдвяному привітанні. Це свідома політика, свідоме перенесення моделі стосунків церкви та держави, яка існує в Російській Федерації. Таку думку сьогодні, 10 січня, в коментарі Гал-інфо висловив релігієзнавець Андрій Юраш
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 13 січня 2011, 14:19

не хотів оффтопити, пробачте. Думаю, що пост п. Прочанки більш підходить до новоутворенної теми.

sssmmm
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 28 травня 2009, 09:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення sssmmm » 13 січня 2011, 15:07

Ось так в нас і є. Хтось за кордон втікає бо тут погано, хтось компартійних ідолів підриває, замість реальною політичною діяльністю займатись. Що ми тоді хочемо? "Не піду на вибори, бо воні не чесні". "Не піду в посольство, бо там погано зустрічають". "Бідні заробітчани з гіркої долі по закордонах поневіряються". Пусті це все розмови. Ніхто на справді за Україну не думає. Ще Франко писав:" Ти , брате, любиш Русь, як хліб і кусень сала". Нічого не змінилось. Раз, ніколи такого не було і більше не буде, Бог дав можливість створити свою державу. І всі "свідомі" українці, або тут в фашистів чи терористів бавляться, або чимдуж за кордон побігли, бо "Україна їм мачуха".
А якщо по темі, то мовчить поки Церква і правильно робить. А чого галас здіймати? В когось там знайшли зброю і закрили в тюрму. Ну і що? Досить є про що говорити і без "Тризуба" нікому не відомого.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення ljubomyr_ps » 13 січня 2011, 23:31

sssmmm писав:А якщо по темі, то мовчить поки Церква і правильно робить. А чого галас здіймати? В когось там знайшли зброю і закрили в тюрму. Ну і що? Досить є про що говорити і без "Тризуба" нікому не відомого.

Церква не мовчить, а практично солідарна з Всеукраїнською Організацією "Тризуб" імені Степана Бандери, що до захисту української культури, мови, історії і прав простого українця. А говорити треба, не мовчати, і піднімати суспільний спротив корумповіній антиукраїнській владі, а не сидіти набравши в рот води і думати "ну і що мені до того". Сьогодні посадили людину звинувативши її у тероризмі :shock: підкинувши її зброю, а завтра прийдуть за тобою і закриють насправді рота за те, що ти говориш українською і ходиш до "уніатської секти".

Ми не маємо права мовчати на неправду й беззаконня і утиски ближнього ! Які ж ми тоді Християни?

http://www.christusimperat.org/uk/node/36852/
http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?optio ... &Itemid=97
http://www.banderivets.org.ua/index.php
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

sssmmm
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 28 травня 2009, 09:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення sssmmm » 14 січня 2011, 10:58

Хочу відповісти пану Любомиру.
Я подивився Ваші посилання. А де там пише про те, що Церква "практично солідарна" з організацією "Тризуб"? Там ідеться про вшанування пам`яті Степана Бандери і це зовсім не є ознакою благословення для організації, яка сама собі взяла його ім`я. І де там ідеться про те, що зброю "підкинули"? Навіть самі "тризубівці" на своєму власному сайті того не пишуть. А пишуть вони про те, що дійсно вони вчинили теракт. І пишаються цим.
http://www.banderivets.org.ua/index.php ... /article05
А за все в цьому житті треба відповідати. І за пиху теж.
І взагалі, переконаний, що організації на кшталт "Тризуба" є просто шкідливими. Любиш Україну, хочеш її захищати зі зброєю у руках - в нас є українська армія, силові структури. Піди - послужи солдатом за контрактом за півтори тисячі гривень на місяць. Послужи міліціонером на вулиці за ті самі гроші. Тільки чесно, не кради і не бери хабарі. І це буде по християнські. Щось ніхто не хоче. Одягти маскарадну форму, походити погаласувати по вулицях, а потім до мами або на дискотеку з пивком, бажаючих є. А у війську служити, або в міліції немає. Повно у газетах оголошень, що запрошують на службу. Ніхто не йде. І тоді будуть силові структури українські, коли українці перестануть бавитись у "тризуби" та підуть туди служити.
І останнє. Чомусь всі добре знають, що за комуністами приходять НКВС і Голодомор. І ніхто не хоче пам`ятати, що за фашистами приходять гестапо і концтабори. Той самий Бандера у радянській тюрмі не сидів. А сидів у польській та німецькій. Щось мало хто про це говорить.
А проблема і небезпека зовсім не у тому, що хочуть де-юре зробити російську мову державною, там де вона завжди такою була і є де-факто. На Донбасі, чи у Криму. В нас українська мова була де-факто державною навіть у радянські часи. Мені 47 років. Народився і виріс у Львові і добре це пам`ятаю. Хто хотів, той говорив. Тільки і тоді половина українців сиділа у Росії, як тепер у Європі. Гроші там у віддалених північних районах можна було більші заробити.
А справжня небезпека ось де:
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/eco ... /?state=92
Купить землю, побудує на своїй власній приватній землі мечеть і введе закони шаріата. І все буде тихо, мирно і по закону. Моя земля, що хочу, те і роблю. І ніхто не має права зайти. А наш хлоп із села піде туди працювати. Бо іншої роботи не має.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 14 січня 2011, 11:59

sssmmm писав:...Купить землю...

є ще "надія", що "кидануть" їх, як того німецького індуса та інших :)
а якщо серйозно, продаж землі без можливості контролю за використанням - це справді проблема. :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

sssmmm
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 28 травня 2009, 09:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення sssmmm » 14 січня 2011, 13:20

о.Олег писав:є ще "надія", що "кидануть" їх, як того німецького індуса та інших

Тих, отче, якщо прийдуть, вже не "кидануть". То не є мирні індуси з європейською освітою і менталітетом. Ті самі всіх "кидануть". Знаю, у радянській армії служив. Два роки у одній казармі спав, у одній їдальні їв. Хто був у тій ситуації, мене зрозуміє...
А ми тут про "Тризуби" якісь дискутуємо...
Німці і французи вже відчули. І росіяни на Далекому сході понадавали китайцям землі в оренду. Тепер російська міліція не може зайти, тільки з постанови суду.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення vitalko » 14 січня 2011, 16:06

sssmmm писав:Щось ніхто не хоче. Одягти маскарадну форму, походити погаласувати по вулицях, а потім до мами або на дискотеку з пивком, бажаючих є. А у війську служити, або в міліції немає.


Хоче, чому ні. Маю одного знайомого-націоналіста, що служив в міліції слідчим, і служив чесно.

Недавно пішов в монастир. Але поки був міліціонером, то розказував, що працювати там було надзвичайно важко психологічно. Тиск з усіх сторін шалений. Якщо ти не такий як усі, хабарів не береш, справи розслідуєш чесно, і до "порад" на яку справу очі закривати, а на яку - ні, то тебе ладні пожерти заживо. Та й ті справи, які він розслідував, часто-густо до суду не доходили, бо стосувалися не тих людей, проти яких в Україні можна їх(справи) порушувати.

А радити комусь завжди легко....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

sssmmm
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 28 травня 2009, 09:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення sssmmm » 14 січня 2011, 17:42

sssmmm писав:Маю одного знайомого-націоналіста, що служив в міліції слідчим, і служив чесно

І я маю таких знайомих. Більше як одного, але все одно мало.
sssmmm писав:А радити комусь завжди легко....

Звичайно легко. Сам я вже відслужив, на пенсії. Непридатний, за станом здоров`я до служби у мирний час. Служити було тяжко. А радити легко. :D :Yahoo!:
А хлопців молодих, яким голову заморочили та відправили ідола підривати, який стояв собі на приватному подвір`ї та нікому не заважав шкода. Свідомі молоді люди для справжньої роботи на користь України потрібні, бракує таких.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 січня 2011, 21:54

sssmmm писав:Хочу відповісти пану Любомиру.
Я подивився Ваші посилання. А де там пише про те, що Церква "практично солідарна" з організацією "Тризуб"? Там ідеться про вшанування пам`яті Степана Бандери і це зовсім не є ознакою благословення для організації.

Друже та ж я не про благословення писав,а про те що Церква "практично солідарна" з організацією "Тризуб" що до захисту української культури, мови, історії і прав простого українця. А говорити треба, не мовчати, і піднімати суспільний спротив корумповіній антиукраїнській владі, а не сидіти набравши в рот води і думати "ну і що мені до того". Сьогодні посадили людину звинувативши її у тероризмі підкинувши її зброю, а завтра прийдуть за тобою і закриють насправді рота за те, що ти говориш українською і ходиш до "уніатської секти".

Ми не маємо права мовчати на неправду й беззаконня і утиски ближнього ! Які ж ми тоді Християни?

Вибачаюсь за повторювання, але для мене то є знакове і важливе!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 січня 2011, 22:17

sssmmm писав:Хочу відповісти пану Любомиру.
Піди - послужи солдатом за контрактом за півтори тисячі гривень на місяць. Послужи міліціонером на вулиці за ті самі гроші. Тільки чесно, не кради і не бери хабарі. І це буде по християнські. Щось ніхто не хоче. Одягти маскарадну форму, походити погаласувати по вулицях, а потім до мами або на дискотеку з пивком, бажаючих є. А у війську служити, або в міліції немає. Повно у газетах оголошень, що запрошують на службу. Ніхто не йде. І тоді будуть силові структури українські, коли українці перестануть бавитись у "тризуби" та підуть туди служити.

Брате, я служив вже в українській армії хоча й міг "закосити" закінчивши інститут і академію. На мене в армії дивились всі як на "придурка", але я сам цього бажав. За навчання і по житті нікому хабарів не давав, просто не вмію цього робити... діло не в "Тризубі" чи в Бандерівцях, чи терористах, а просто бути людиною, українцем, і найперше Християнином! Бог усіх розсудить.
Але якщо не буде єдності між нами, українцями, що до захисту національних ідей, які нероздільно повязані з нашою Вірою і переконаннями, то що ж, ми даємо ворогу тішитись і гнобити нас... ворог не людина, а сатана - батько брехні!
Востаннє редагувалось 14 січня 2011, 23:12 користувачем ljubomyr_ps, всього редагувалось 3 разів.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 січня 2011, 22:50

Ще хотів би звернути увагу усіх добродіїв, що до помилкового трактування слова "націоналіст" (не говорячи про відверто наклепницьке слово "фашист"), на жаль все це походить від людей, які просякнуті духом совка хоч я в ньому сам і виріс, але інший Дух Істинни завжди перемагає! .
Почитайте будь-ласка:
Греко-католицький вибір після виборів: соціальна доктрина чи політична теологія? http://www.religion.in.ua/main/analitic ... ogiya.html

Католицька доктрина і «радикальний націоналізм» http://www.religion.in.ua/main/analitic ... alizm.html
http://www.banderivets.org.ua/index.php ... /article17
Востаннє редагувалось 15 січня 2011, 00:04 користувачем ljubomyr_ps, всього редагувалось 1 раз.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення oremus » 14 січня 2011, 23:12

Спостерігаю за ходом думок форумчан і виглядає, що кожен проектує ситуацю на "себе". вцілому так і мало б бути. Особисті рефлексії це закономірно. хтось заводить бесіду про втечу до теплих країв, хтось шукає винного, інший розповідає про службу в армії і т.д А потрібно єдиний стержень для всіх, щоб можна було українцям за нього вхопитися. Політиканти свою довіру вже вичерпали, то може духовні авторитети знову за собою поведуть націю ? УГКЦ має такий досвід. Доречи вороги України про це також знають... Чи на це ще не час

ненза
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 15 січня 2010, 21:20

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення ненза » 15 січня 2011, 22:34

Спочатку зрадив себе - ще в думках і поглядах: ім*я незвучне, тіло некрасиве, вигляд не модний, ...
потім в діях - батків і все, що тобі прищепили : мову, традицію, історію...;
далі - Батьківщину: бо тут все не так, як мені хочеться і "ніхто" чомусь нічого для мене не робить, щоб це змінити,
а загалом - самого Бога (бо все, що отримуєш - послано тобі для твого ж спасіння).
За таким зрадницько-споживацьким ланцюжком багато матерів покинули б своїх дітей, які погано вчаться, які мають певні фізичні чи розумові вади, чи просто не вдається те чи інше. Бо такі діти - не престижні, не зручні, обтяжливі... Не світ був би, а один великий сиротинець приблуд і невдах.
Та, хвала Богу, жертвенність задля любови була, є і буде. Як і зрадники, і "споживачі" життя.
Просто кожен робить свій вибір :
чи він є частинкою Бога-творця - і творить далі цю жертвенну любов задля рідних і країни, задля правди, задля ЛЮБОВИ;
чи слугою шулера - який всім і щораз більше невдоволений і зводить людину на "широку дорогу комфорту".
Зараз прийшов час не дискусій, хто є хто. Це і так зрозуміло.
Тепер час для об*єднання і дій, доки Нашу Церкву і Україну знову не знищили.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 16 січня 2011, 07:18

Угу, зрада, бо я хочу пожити, чи мої діти, краще ніж в тій країні, яку помилково не назвали Гондурасом. Ліпше бути мільйонною жертвою постійного конвейєра тих хто горба не розгинав і дітям своїм такої можливості не дав. А коли хтось хоче жити краще, бо бачить приклади, то він споживач. Зовсім не так. Людина , люба!!!! має право жити достойно, не будучи рабом сьогодення і прокидатися вночі та гадати як вижити, от щоби не бути рабом і бере те, що дав Господь. І не має різниці чи то Україна, чи то Африка, всі ми перед Богом рівні. Чи думається, що всі ті поділи на країни теж Божа воля? (Див. Вавілон) Іде деінде і шукає достойніше життя. Бо коли рахуєш копійки, то весь той патріотизм, в наш час, не вартує виїденого яйця.
Всята патріотична лубуда ще когось чіпає? Можу зрозуміти тих, хто десь далеко від Батьківщини, згладжується всі спомини чому і як вони потрапили туди. Якими жертвами, скільки ще потім вони відавали гроші позичені на дорогу(як приклад). Приходить ностальгія по рідній землі, бо людська психіка має особистість забувати = затінювати зло і "вишукувати" позитивні факти. Але тим хто живе в Україні? Ще вірять в якісь патріотичні оманливі слова? Люди, (хотілося написати ) схаменіться, але це без потреби. Кожен вибирає собі свою дорогу. Все , нмд, як говориться.

oremus писав:олітиканти свою довіру вже вичерпали, то може духовні авторитети знову за собою поведуть націю ? УГКЦ має такий досвід. Доречи вороги України про це також знають... Чи на це ще не час

Нмд, це не те, що має робити Церква, заміняти собою Державу - державу. Кожен має робити своє діло. А політика Церкви, це політика "Отче наш". Голосити правду Церква повинна, але "влазити" в політику - ні. Звичайно помилка УгкЦ, як на мене,що за стільки років, вийти з рівня Галицьких областей, підрозуміваю мати якихось представників і повище у владі, так і не спромоглася, але 20 років надзвичайно малий час для такого.

Ну а хлопці тризубівці якщо вони і дійсно це зробили, що ж. Хоча думаю, що вони з головою дружать і прорахували усі можливі наслідки.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей