Чому виїжджають за кордон?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення о.Олег » 29 січня 2011, 17:51

andrivovk писав:
о.Олег писав:
romanm писав:... Історія показує те, що цілі народи зникали(вироджувалися чи асимілювалися), не бачу в цьому ніякої трагедії...

а я бачу
З повагою, о.Олег

Ага, дійсно.Взяти хоча б Європу.Було багато держав, а став Євросоюз.Національні валюти, кордони і т.д. зникли.Нічого доброго.Так легше керувати, управляти людьми. :(

та навіть не з антиглобалістичних причин: просто асимілювання/виродження - це завжди наслідок насильства в людських джунглях, де виживає той, хто продав або продався або вбив суперника і забрав або знищив усе, що йому рідне... Думаю, Заповідь пошани батька і матері чітко говорить про потребу шанувати і бабцю з дідусем, і прабабцю з прадідусем... У доброму, звичайно, не у лихому. Де б ти не жив. Дуже боляче спостерігати, як люди (в моїй родині, наприклад) міняють Батьківщину, а не просто - місце проживання...
сумно це все
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 29 січня 2011, 17:54

Я згоден що "закордон" не є погано,,але не агетую туди виїзжати....Просто знаю багато сумних прикладів,,але є і добрі..Знаю точно,що з Богом в серці,людина ніде не пропаде...Друга справа,що батьківщина це місце де треба користати з пойняття "Батьківщина", "НАЦІЯ","ПАТРІОТИЗМ","Ріднк коріння","Наш чудовий обряд","Духовність нації",І все в цьому дусі...Нормально коли людина кудись їде,по власних потребах.Коли так потрібно йому,,або рідним,,або звязаний обовязком...Але дивно коли Українець їде і кричить(як самовиправдання),,,всі погані,,"україна гавно",,"ті хто вмер за ідею придурки","ми як нація не існуєм",і все таке і в цьому дусі...Як щурі з тонучого корабля,,,(це не моє порівняння,це народна мудрість),,і як на мене,,нехай "крикуни їдуть",,але мовчки,,,,Ви собі їдьте,,але тему "патріотичної смерті",,взагалі не чіпайте,,а тим паче Божим(цитати з святого письма) не виправдовуйтесь...Бо так не далеко до,,........,,Ісус також себе пожертвував,,і навряд чи я особисто зможу оцінити ЦЮ ЖЕРТВУ,,,а коли навіть нехрещена людина жертвує своє життя,за життя ближніх,,то жертвує "за Бога",,отримує хрещення кровю,,,,Пробачте якщо грубо звучить,,,образити не хотів,,просто мої думки....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення kristik » 30 січня 2011, 13:50

Я згоден що "закордон" не є погано,,

Добре там де нас нема. І за кордоном не "медом помазано"
...Але дивно коли Українець їде і кричить(як самовиправдання),,,всі погані,,"україна гавно",,"ті хто вмер за ідею придурки","ми як нація не існуєм",і все таке і в цьому дусі...Як щурі з тонучого корабля

Потрібно дійсно побувати за тим кордоном і послухати власними вухами чи справді таке кажуть! Якщо, є деякі люди, що говорять щось не те, то їх і в дома, на Україні вистачає. А насправді, люди на чужині намагаються відтворити "свою маленьку Україну", не забуваючи традицій, звичаїв, рідних корнів... Є свої парафії, українські недільні школи, гуртки вишивки і народних танців та ін., українська асоціація... і багато іншого.
Тому не потрібно "чесати всіх під одну гребінку", не знаючи як воно є!
Пробачте якщо грубо звучить,,,образити не хотів,,просто мої думки....

Я так само не хочу нікого образити. Перепрошую, якщо щось не так! :Rose:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 30 січня 2011, 14:25

Я згден,з вище сказаним,,,,Кожний Українець за кордоном,,повинен розуміти, що по "його поведінці" складається враження про державу,,яку він навідь нехотячи представляє...Дуже добре коли людина в діаспорі,,не сама,,,є поруч зємляки...і коли така спільнота відвідує церкву,,то це взагалі чудово...Зрозумійте,я розважаю про реальність,,про реальний стан речей,,,Це життя,,і воно різне,,так само як люди дуже різні,,особливо коли чужина і ти самотній(нема земляків)...На привиликий жаль,,,багато людей їде заробити гроші,,бо в нашій державі у них не виходить,,,На мій погляд потреба нормальна..Але є один аспект,,,Людина їде з благою ціллю,,для рідних,,заробити на учобу дитині,,купити квартиру для себе й чоловіка...Моя думка проста..Якщо їхати,,то сімєю,,не розривати...Бо на превеликій жаль,,коли повертається(коли повертається),то буває що вже нікуда(чоловіка нема,,дитина залишина з Бабцею стала наркоманом,,і т. д.)...Не треба тут,,"а мої знайомі поїхали,,і все добре"...я також знаю багато таких випадків,,я справді радий за них,,вони витримали це "випробовування",і мають нагороду...но..но..я зараз говорю за зовсім протележні випадки,,типа:"якби я знала,,то нізащо би не поїхала"...Я ніколи не беру всіх під одну гребінку,,,,,Мені подобається "армянська" діаспора на україні,,,вони такі дружні,,бережуть свої традиції,,головне що допомагають всім новоприїзжим,,щоб стали на ноги,,і там нема поняття брат,сват,кум,і т.д.,всім хто звертається....Нам Українцям,,треба брати приклад в цьому,,і національна гордість тут нідочого..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення kristik » 30 січня 2011, 15:55

Я розумію те про, що ви пишете. Справді тема дуже складна і здається до кінця її розкрити не можливо. Як то кажуть: скільки людей стільки думок. Я б сказала скільки людей скільки людей виїхавших, стільки випадків, доль, ситуацій, які в них склалися.

"якби я знала,,то нізащо би не поїхала"...


Скажу особисто про себе. Багато різного пережила я за кордоном і багато з цього доброго, але якби я знала,,то ні за що би не поїхала..."Якби знав де впадеш, то постелив би",каже народна мудрість. На все Воля Божа або допуст Божий. Для мене це означає, що все, що з людиною стається стається не просто так. Кожному своє!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 30 січня 2011, 17:51

Дякую за розуміння!! Бо ми говоримо на цю тему,,не для того щоб виділити себе ,як щось особливе,,типу я "самий мудрий",і все знаю...Так не буває,,хіба-що тільки в теорії...У нас намір вберегти других,,від тих небезпек з якими особисто зіткнулися,,або знайомі з ними...я знаю багато таких хепіендів,,але знаю набагато більше сумних історій,,з далеко невеселим кінцем..Щоб людина яка тільки планує їхати зважила всі "за" і "проти",,.або людина яка вже має намір їхати,була уважною...Хепіенди в цьому плані не завжди добре,,бо незовсім відкривають всі підступи,,з якими самі справились...Я справді радий,,що Бог вберіг цих людей від біди...Але бачу користь в поданні негативного досвіду,,з ціллю подання інформації,,яка може вберегти тих хто їде...Хоча так по люцкому думати,,мене це нестосується,,я не всі,,я все мудро спланував,і все таке..В таких поїздках мудрість-це обережність...Можливо є люди які мають здатність вчитися на чужих помилках,,а не на своїх(як в більшості)....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення luksander » 30 січня 2011, 19:57

Сплю і снится…

Україна
По свіжопідремонтованій трасі мимо розвалених заводів, фабрик, ферм, мимо безкраїх полів, на яких трудяться особи азійської зовнішності, з шаленою швидкістю мчить кортеж віп-автомобілів найпатріотичніших віп-патріотів України в супровіді суперпатріотів-правоохоронців.
На дивом вцілілому яворі, що ще росте обабіч дороги, сидить, чи, скоріш – висить клятий непатріот потенційний емігрант-заробітчанин і крізь притрушене пилом листя з-під руки роздивляється навколо.
Кортеж зупинився і я почув такий діалог:
- Слухай, почутий нами простий українець, шо ти там висматрюєш?
- Та от дивлюсь - де жити добре (де не відбулось покращення життя віп-патріотів вже сьогодні)
- Та ето ж всі знають, - жить харашо там де нас немаааааа…
- Та от я й дивлюсь – де вас нема.

Проснувся.
І подумалось: - чи достатньо позичених грошей має той непатріот щоб відкупитись від патріотичноналаштованих чиновників і залишити терени нелюбої йому Батьківщини? І невже він справді знайде те місце, де їх – неемааааа….

За матеріалами сайту СоРоКа на ХвОсТі принесла?НєеТ!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 30 січня 2011, 21:26

Вищепрчитане провило паралелі з сумною реальністю,,справді це дуже сумно,,,,но серед всіх вищезгаданих персонажів,,я бачу сенс переживати за "НЕпатріота"...Доля інших згаданих персонажів мене не хвилює,,,окрім дерева Тополь,,дерева я люблю....Але не все так погано,,,якщо у нас на полях трудяться особи азійскої зовнішності,,,,,Значить десь ще гірше,,вони також напевне шукачі.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 09:03

andrey s. писав:Я згоден що "закордон" не є погано,,але не агетую туди виїзжати....Просто знаю багато сумних прикладів,,але є і добрі..Знаю точно,що з Богом в серці,людина ніде не пропаде...Друга справа,що батьківщина це місце де треба користати з пойняття "Батьківщина", "НАЦІЯ","ПАТРІОТИЗМ","Ріднк коріння","Наш чудовий обряд","Духовність нації",І все в цьому дусі...Нормально коли людина кудись їде,по власних потребах.Коли так потрібно йому,,або рідним,,або звязаний обовязком...Але дивно коли Українець їде і кричить(як самовиправдання),,,всі погані,,"україна гавно",,"ті хто вмер за ідею придурки","ми як нація не існуєм",і все таке і в цьому дусі...Як щурі з тонучого корабля,,,(це не моє порівняння,це народна мудрість),,і як на мене,,нехай "крикуни їдуть",,але мовчки,,,,Ви собі їдьте,,але тему "патріотичної смерті",,взагалі не чіпайте,,а тим паче Божим(цитати з святого письма) не виправдовуйтесь...Бо так не далеко до,,........,,Ісус також себе пожертвував,,і навряд чи я особисто зможу оцінити ЦЮ ЖЕРТВУ,,,а коли навіть нехрещена людина жертвує своє життя,за життя ближніх,,то жертвує "за Бога",,отримує хрещення кровю,,,,Пробачте якщо грубо звучить,,,образити не хотів,,просто мої думки....


Дозвольте декілька слів:

1. ніхто не кричить, а просто висловлюють свої думки. Які можуть збігатися а можуть і ні. :)

2. а чому той, хтоїде, не можу сказати те, що він думає і як бачить? Хіба є нація? Оглянтеся навкруги. Чи думаєте, що всюди так як у ЛЬвові, Тернополі(там меньше бо Волинь збоку), чи Франківську? Не мені говорити. Чи в якійсь самій поганенькій країні, представник закону скаже, що він не буде говорити на " тельячєй мовє"? Це рахується нація? Прокинтеся. Немає ніякої нації, є територія Україна, де різні області мають діаметрально протилежні думки на одні і ті ж події.

3. щодо "патріотичної смерті".... не потрібно мішати Боже і різного роду лубуду докупи. Я, особисто, тільки одну війну приймаю де одні були строго білі(анголи), інші строго чорні(демони). Всюди решту, не йде війна янголів і чортів. Отож перегини є і були.

Olya писав:Коли в людини в родині не все гаразд чи з дітьми чи з другою половиною, то ми маємо нести цей хрест. А коли недоліки в державі, то чи це не є тим самим відкиненням хреста, коли ми втікаємо в інші держави? Я грішна людина і не знаю, як правильно, але я думаю, що якщо їхати в інші країни задля проповідування Євангелія це одне, а втікання від реалій - це трохи інше... це мтз

4. щодо прийняття хреста: тема не проста. Бо ризикуємо наговорити неправильностей. Отож дозвольте зустрічне запитання: (Хоча я не єврей :D ) А коли хтось захворів і ми шукаємо всі можливості щоби лікувати, це не є втікання від Хреста? Адже Бог допустив хворобу. А може вона на спасіння? А Може ні? Чоловік б є смертим боєм жінку, лишати - гріх. А може Бог хоче щоби вона була мучеником? І т.д.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення о.Олег » 01 лютого 2011, 09:43

romanm писав:... Хіба є нація? ...

є, звичайно. І проблеми, як і в інших націй, що творяться в постімперському/есесерському просторі
romanm писав:... коли хтось захворів і ми шукаємо всі можливості щоби лікувати, це не є втікання від Хреста? Адже Бог допустив хворобу. А може вона на спасіння? ...

якщо аналогія нація=хворий (а саме це слідує з контексту нашої розмови), тоді шукання ліку є одним з можливих способів несення Хреста, а заяви, що цей хворий має такі і такі от погані якості і не існує - нмсд втеча від Хреста
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 12:00

romanm писав:... коли хтось захворів і ми шукаємо всі можливості щоби лікувати, це не є втікання від Хреста? Адже Бог допустив хворобу. А може вона на спасіння? ...

о.Олег писав:якщо аналогія нація=хворий (а саме це слідує з контексту нашої розмови), тоді шукання ліку є одним з можливих способів несення Хреста, а заяви, що цей хворий має такі і такі от погані якості і не існує - нмсд втеча від хреста
З повагою, о.Олег



На мою думку, підхід є з іншої сторони. Нація = щось ефімерне. Особистість конкретна. Не нація помирає від голоду чи воєн, а конкретні люди. Це не є молох(нація), якому обов язково усі мають приноситися в жертву.Ти ледве животієш? То нічого, то твій хрест, неси його. Бо як виїдеш - зрадиш. Не шукай нічого ліпшого, а ліпше будь мільйонним тим, який вважатиме себе черговим месією(з малої букви).

Люди, усі, повинні достойно жити, достойно. А не виживати. Коли хто думає, що виживання - хрест, а спроба переміни - зрада. То що ж, прапор йому в руки. Хоча сотні тисяч, якщо не мільйони наших співвітчизників, думають чомусь по іншому.

Тут не є про лікування хворого. А про те, що потрібно вчасно "змитися" від того, хто тебе доконає раніш твого строку(така держава). Не людина міняє державу а навпаки. Коли поліцаї почнуть чинити справедливо, почне чинити правильно і "маленький українець" і т.д. Невже ви думаєте, що ми щось зможемо змінити в таких маштабах як держава? Може в маштабі Ватикану - так. Зараз і тут - нічого.

Отож, баста:) На політичні теми більше не висловлююся. А то якийсь політичний форум стане. Ліпше по темам , якимось, більш релігійним. А то занесло мене трохи задалеко:)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення о.Олег » 01 лютого 2011, 12:32

romanm писав: Нація = щось ефімерне. Особистість конкретна...

нація ефімерна, якщо особистість ефімерна. Конкретна, якщо особистість конкретна.
боюсь, читання Заповіді "Шануй батька і матір..." без контексту народу, який "тебе" породив (перечитайте, наприклад, Катехизм від 2197 - хочаб весь Артикул 4) - це надто мало для християнина :(
надіюсь розумієте свою відповідальність за Дар/Хрест української нації, який несете: "...вибрати не можна тільки Батьківщину" не проста фраза - це глибоке розуміння відношення християнина до Батьківщини
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 01 лютого 2011, 12:52

Христос Народився!!! У мене конкретне запитання,,просто я нерозумію яка мета проповідування Євангелія закордоном,,і про які саме країни їдеться???Просто в цій тематиці в мене досвіду нема ніякого,,і мені цікаво як це відбувається...Тільки теорія,,так-би мовити...НО-Но..Всетаки поділюся думками,,підкреслюю ДУМКАМИ..Проповідування Євангелія,,доречі поняття досить широке::Нести Слово Боже людям які за НЬОГО знають мало,або допомагати там де "біда чорна",,як мати Тереза.,чи червоний хрест,,або навіть просто жити Християнином,щоб своїм життям давати добрий приклад,тим які цього потребують,,,Тему обовязку(послуху),я нечіпаю-це інше...Про які саме держави йдеться???? Якщо держави в яких дуже мало представлене Християнство,,або Ісламскі держави,,,то я це розумію,,навіть дуже поважаю...Або організацію наших осередків на заході,,виключно з ціллю допомоги нашим "краянам" духовно і матеріально,,Тим які мають таку потребу,,а таких багато....А все інше поки нерозумію....Хто вас слухатиме,,якщо у нас дома бардак,,,,Ми ще діти(я про державність),,а більшість очікує від дитини ,Світових рекордів для дорослих..Просто я думаю,,що непросто-так ми народились в цей час і в цьому місці,,а проповідь Хреста Християнам,які живуть в кращих умовах,,для мене це нонсенс....Це все теорія-а яка практика?????????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 12:59

о.Олег писав:надіюсь розумієте свою відповідальність за Дар/Хрест української нації, який несете: "...вибрати не можна тільки Батьківщину" не проста фраза - це глибоке розуміння відношення християнина до Батьківщини
З повагою, о.Олег

Відповідальність в чому? :) Я бачу тільки відповідальність щодо спасіння душі/Моя відповідальність є в тому, що маю твердо стояти в християнському корінні. А у християнстві немає українців, юдеїв чи інших. Всі ми одинакові перед Богом. А так, як християнство не говорить, що ми обов язково повинні жити бідно( у всіх значеннях слова), то те, що хтось знаходить щось інше і вибирається з такого життя, не "дякуючи" такій країні, а "вопрекі", то вони заслуговують тільки на похвалу.

І звинувачувати їх у тому чи говорити, що це погано, бо вони не признаються тими, від чого "втекли", в мене не повертається язик. Навпаки.

В нашій Церкві, на жаль такого немає, але маю перед очима приклад тих же італійців. Вони виїжджали в "дитячому" 16- 18 років на місії, в інші країни. Тисячами. Хоча також могли думати про розвиток рідної країни. Це було колись і є зараз(чисельно менше). Напевно після місіонарів поляків, більшість - італійці. Вони мають феноменальну властивість- ставати тими, з ким вони є, але не тільки, а стараються витягувати їх(місіонующих) на свій рівень.

От вони, приклад для мене яким повинен бути християнин. Сьогодні тут, завтра в іншому місці, і нема зради. Бо Бога ніхто не зраджує.


to andrey s. річ не йде, по крайній мірі в моїх думках, про те, що обов язково виїжджати для проповіді. Я говорю, що можна і конче потрібно їхати, якщо є можливість, щоби жити достойніше ніж живеться там, де є великі соціальні проблеми.

Або такі http://newsru.ua/ukraine/01feb2011/movapower.html
Немає нації, і не буде. Зверніть увагу на реакцію людей. Це не пост- сссрівські проблемки. Ніякого Схід і Захід - разом, немає. Є українські гетто , 3 області і все.

Бажати кращого життя = бажати кобаси? Хоча тут вже річ не про кобасу. А коли ж краще буде жити людям в Україні? Після другого пришестя Христа? Напевно шо.
Востаннє редагувалось 01 лютого 2011, 13:35 користувачем romanm, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення о.Олег » 01 лютого 2011, 13:28

romanm писав:..Відповідальність в чому? :) ...

:( як у стосунку батька/мами
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 13:32

о.Олег писав:
romanm писав:..Відповідальність в чому? :) ...

:( як у стосунку батька/мами


Отче, якщо мама знущається над дітьми, то їх від неї забирають. Тут мама не хвора, тут безумство.А це для нашого здоров я є дуже небезпечно.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 01 лютого 2011, 13:34

П.Роман,,я відкрию вам таємницю,,,я неможу знати хто і що думає,а темпаче знати справжній намір когось,,,тому я неможу говорити,,тікають-чи не тікають,,,я можу знати за себе,,іто неповністю....А у італійців я повчився-би,,і їхні проповіді слухають,,бо живуть на відповідному рівні,,а головне Італія давній осередок християнства,,,а щоб з них брати приклад,,і робити як вони-треба це заслужити,,і можливо наші нащадки будуть схожі на них(в цьому)..Я звертаюсь не особисто до п. Романа,,а до проповідників які хотять проповідувати там,,,тут роботи багато!!! І ніхто не казав що це легко,,хоча перші проповідники не шукали мат.благ,,А ЙШЛИ там де Бог кликав....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 13:36

Амінь. Все рівно нічого не зміниться.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 01 лютого 2011, 13:54

Любі друзі,,а давайте помолимось ,в наміренні покращення життя в Нашій державі,,,Щоб Бог допоміг нам ...Бо без Бога тут неможливо!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення vitalko » 01 лютого 2011, 16:40

romanm писав: Невже ви думаєте, що ми щось зможемо змінити в таких маштабах як держава? Може в маштабі Ватикану - так. Зараз і тут - нічого.



Добре що св. Франциск так не думав....:) Бо хто знає чи була би зараз Католицька церква такою яка є, а чи була би взагалі.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 01 лютого 2011, 16:44

vitalko писав:
romanm писав: Невже ви думаєте, що ми щось зможемо змінити в таких маштабах як держава? Може в маштабі Ватикану - так. Зараз і тут - нічого.



Добре що св. Франциск так не думав....:) Бо хто знає чи була би зараз Католицька церква такою яка є, а чи була би взагалі.


Угу, от тільки не читайте лише "квітки св. Франциска", а також все решта, регули, які приймалися св. Престолом, які - ні.Не все так просто. І ОСНОВНЕ. Річ йде про Церкву, а не про державу. Думаю, що відміну понять не потрібно пояснювати.
Проболема в тому, що речі Церкви не приміряються на державу, чи то СеШеА, чи Україна. Зовсім різне трактування подій. Взяти хоча б те, що Володимиру Великому, Бог не обіцяв, що Русь не здолають ворота пекла.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення о.Олег » 01 лютого 2011, 17:51

romanm писав:
о.Олег писав:
romanm писав:..Відповідальність в чому? :) ...

:( як у стосунку батька/мами


Отче, якщо мама знущається над дітьми, то їх від неї забирають. Тут мама не хвора, тут безумство.А це для нашого здоров я є дуже небезпечно.

у випадку дорослого, а не дитини (ми ж обидва говоримо про дорослого?), за безумну маму нормально мав би нести відковідальність (лікування/утримання прийняття рішень тощо) її повносправний дорослий син. І якщо не несе і каже, що мами немає - проблема нмд в сині
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення vitalko » 01 лютого 2011, 18:19

romanm писав:
vitalko писав:
romanm писав: Невже ви думаєте, що ми щось зможемо змінити в таких маштабах як держава? Може в маштабі Ватикану - так. Зараз і тут - нічого.



Добре що св. Франциск так не думав....:) Бо хто знає чи була би зараз Католицька церква такою яка є, а чи була би взагалі.


Угу, от тільки не читайте лише "квітки св. Франциска", а також все решта, регули, які приймалися св. Престолом, які - ні.Не все так просто. І ОСНОВНЕ. Річ йде про Церкву, а не про державу. Думаю, що відміну понять не потрібно пояснювати.
Проболема в тому, що речі Церкви не приміряються на державу, чи то СеШеА, чи Україна. Зовсім різне трактування подій. Взяти хоча б те, що Володимиру Великому, Бог не обіцяв, що Русь не здолають ворота пекла.


Я це до того навів, що бажання було щось змінити в однієї людини. І з Божою поміччю змінила.... міняючи самого себе. І не думала про масштаби(Ціла Церква все ж таки, а це як не як більше за державу). Хіба не звідти приклад треба брати?

Хм... якщо взяти кожного окремо взятого святого, то якраз риса відповідальності за близьких, оточення, світ притаманна усім. Я і моя грішність винна, що у світі не все добре. А труднощі в кожного на шляху є. Та й не глобальні речі робити треба, нсмд. Бодай моя молитва кожен день за нарід в якому живу, і це вже початок. Бо навіть така маленька річ вже вказує на те що цей народ, ці люди мені не байдужі. Не меч, а тиха молитва серця має більшу силу, бо меч - це користання тільки моєю силою, а молитва - Божою. Що більше? Але про це краще пише о. Дайчер в "Роздумах про віру". Якщо не читали, то раджу скористати.

П.С. Якразк "Квіток" і не читав...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 01 лютого 2011, 20:05

Я згоден,,,якщо хочиш змінити світ,,то починати треба з найменшого-з себе...А решта,,що справді потрібно,,додасться Богом...Йому краще знати що накористь,,а що напргибель...Слава Тобі,що руйнуєш пусті і нерозумні наші задуми...Слава Тобі,що раніше прохання посилаєш усе потрібне..(Акафіст,прояка Пресвятій Тройці)...Взагалі чудний Акафіст...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 04 лютого 2011, 19:34


Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення neoxgeforce » 04 лютого 2011, 20:04

Блог в якому є історії людей які виїжджають http://papope.com/blog/

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення romanm » 22 лютого 2011, 18:13

http://www.unian.net/ukr/news/news-422503.html
підтвердження веселого стану міграції.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення o.Mykil » 19 березня 2011, 08:31

Кожен має право вибору, де йому жити (чи на батьківщині, чи в іншій державі). І це природні речі. Християн має єднати насамперед наша небесна батьківщина і Христова Церква є по цілому світі. Космополітизму теж ніхто не відміняв!

Україна для українців становить загрозу, тому молодь виїжджає за кордон http://www.credo-ua.org/2011/03/42283

П. С. Інформація для тих, хто, наприклад, цікавиться мультикультурною Канадою, однією з найбагатших країн світу http://papope.com/blog/?p=1019
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення прочанка » 19 березня 2011, 12:41

на мою скромну думка, Україна буде існувати як держава( навіть обдерта, обікрала і спаплюжена) до того часу, доки бодай би одна людина буде вважати себе українцем. А нас навіть російськомовних і зяничарених, але кілька мільйонів ще назбирається. Хтось іде закордон у пошуках кращої долі, хтось легкого хліба( хоч такого нема ніде), але багато з них повертається додому, хтось - залишається, але часто свій прах просить поховати у рідній землі. Дурість? НІ! Це корінь нації( як для декого воно смішно не виглядає), але кров предків кличе в рідну землю.
Чому молодь хоче їхати? Не дивно... Молоді люди, порядні, розумні, з освітою у своїй країні нікому не потрібні. Вони хочуть свої таланти, дані Богом, не закопувати в землю, а примножити. Тут такі непотрібні - НИНІ, але ситуація може змінитись, ми можемо ЦЕ змінити. ЧИМ? ТА почнемо із себе, своїх сімей.
Знову повертаюсь до книжок, без яких жити не можу( це багатьох людей шокую, що я ще маю час і бажання читати і що мої діти читають). "Королівство". Така собі казочка про Львів( Серединний світ), Імперію і Королівство, яке вийшло з воєн, криз... знаєте як? А мені ця ідея сподобалась... Підняттям рівня культури!!!! Будівництвом бібліотек і театрів! Підняттям моральності і духовності... І ВСЕ! А в нас? Запухле від алкоголю обличчя, неохайний, брудний одяг, брудна лайка. Образ львів янина... Пересічного. Спинив машину посеред Городоцької, став під людський паркан... і як пес... свою справу робить. А навколо люди, діти, машини і навіть туристи...
Від самого себе не втечеш... В кожного своя доля - комусь судилось жити на чужій землі, але ми, ті, що тут... Нам вже нікуди тікати, а пора не сусіда судити, а глянути відверто в дзеркало, і в час Великого Посту, подумати - ЧОМУ МИ ТАК ЖИВЕМО!
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому виїжджають за кордон?

Повідомлення andrey s. » 19 березня 2011, 15:02

o.Mykil писав:Кожен має право вибору, де йому жити (чи на батьківщині, чи в іншій державі). І це природні речі. Християн має єднати насамперед наша небесна батьківщина і Христова Церква є по цілому світі. Космополітизму теж ніхто не відміняв!

Дозволю собі непогодитись з Вами,,отець.
Я думаю що космополітизм,,а точніше спроби його,,вже були в С.З.,і явно Бог був проти...(Вав.вежа)
І справді нічого нового не відбувається,,по суті..
Наша спільна небесна батьківщина буде,,коли на це заслужим...
Але це буде потім,,коли помрем(тілесно)..
Якось навіть читаючи СВ.Письмо розумієш,,що людина має корні дані Богом,,і напевне це не просто так...
Тобеж Бог розподіляв людей по світу,,і єднання під загальним знаменем не було в плані(після Ноя),,звичайно знати Божий задум мені не дано,,але читаючи Св.Письмо складається така думка..
А Християн має єднати любов один-до -одного,,,а не один "прапор"...прагнення осягнути Бога,,а не всю землю ...
І все таке,,просто так розумію,, :Search:

P.S.
А прочанка права,,
З практики,,маю стрийка в Чікаго,,він емігрував ще в далекі 40,,коли Англічани визволили з полону..
Зараз людина яка прожила життя,,яка з погляду Американського суспільства реалізувала себе як людину,,тобеж жалітися нема на що,зараз йому 91рік..
Він ще в 90-их,,приїздив на батьківщину,,раз пять приїздив...
Душа справді болить,,зробив все щоб його поховали тут,,але напевне несудиться..
Бо корені пустив там,,жінка похована там,,діти живуть,внуків мають...громадянство,і все таке...
Но чому тоді він з слізьми,,біллю,,так про це жалує,,тобеж це болюча тема...
А в розмовах з ним,,дав зрозуміти,,що якби не діаспора(укр),тобеж спільнота,,то це пуста держава,,в духовному сенсі,,цінності там марні...
Але Українці народженні вже там,,вже на половину Українці,,а його внуки вже Американці...
І сприймають його бажання як божевілля..
Так що корені мають якесь значення..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей