Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 03 лютого 2011, 06:21

ik792 писав:
о.Олег писав:особисті напади заборонені на нашому Форумі. Якщо продовжете - видам бан. Модераторіали обговорюються лише в приватній перепистці (ПП).

А провокаторам можна розпалювати ворожнечу на офіційному форумі УГКЦ? Невже це офіційна лінія УГКЦ? На офіційну провокацію є пепоредження священику який займаєтся не тим що треба. Вірні жертвують гроші і повині знати куда вони йдуть! Не на форуми а на молитви!

бачите - я тут цілком безкоштовно: гроші вірних тут не ходять :)
провокаторам розпалювати ворожнечу не даємо - саме для цього Христова Церква поставила тут модераторів. Справлятися з цим важко - потребую допомоги від усіх дописувачів Форуму і в тому числі від Вас
а от модераторіали обговорювати не в ПП заборонено. Вас було попереджено. Вам, нажаль, бан

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 03 лютого 2011, 06:38

ik792 писав:... А ви молитися за навернення схизматиків?..

так
і на іномарках (і на неіномарках) не роз'їжджаю :) А на Форум дописую з необхідності проповіді Слова Божого в інтернеті (нинішній Папа Римський зобов'язав) - Святий Йосафат використовував всі тогочасні засоби для християнської проповіді: використовую і я грішний.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 03 лютого 2011, 14:35

Слава Ісусу христу!!! Друзі,,,написане нище,це не докір,,а просто СТАТИСТИКА..Навиду кілька прикладів,,і кому не лінь,нехай сам переконається....Рекорд повідомлень по темі(активні теми),,,це обговорювання ЄРЕСІ,,ЩО ТАКЕ Велика Екскомуніка тому хто кричить про АПОЛОГЕТИКУ ,відома???Доречі повідомлень 666...а розважання на тему святого письма-66...Літургіка-52,,в цілій темі Богословя-макс 222...Радує що вервиця-133,,хоч Святе письмо та гомосексуалізм-140...Я міг-би і продовжувати,,але думаю цього достатньо...Ми порою так сильно хочимо "огородитися від зла",.що його помножуєм,,і в етозі забуваєм про добро....(Сказав я)...Мені просто сумно,,,Пробачте якщо звучить грубо...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення o.Mykil » 03 лютого 2011, 14:45

andrey s. писав:,ЩО ТАКЕ Велика Екскомуніка тому хто кричить про АПОЛОГЕТИКУ ,відома???.


До чого це ви? Хто "кричить"??? Ніхто ще не кричав. Вас ніхто не заставляє тут писати, тим більше, коли ви не бачите з цим проблеми, коли УГКЦ нищать на очах. Пишіть у темах, де низький рейтинг. Пишіть і не впадайте у крайності. З Богом!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 03 лютого 2011, 15:11

Послухаю вас,,бо ви всетаки отець(хоть і молодий)..Даю слово,ПОМОЛЮСЯ сьогодні за вас,,,в наміренні"Щоб правильно ніс,Слово Твоєї Істини"..Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 03 лютого 2011, 18:59

andrey s. писав:.... 666...66...52...222...133...140...

теж задавався цим запитанням і розумію проблему так:
якщо переглянути теми з високим рейтенгом, то впадає у вічі те, що в них багато ніків людей, що, як виглядає, їх створено саме для того, щоб вдарити/плюнути/вразити... і... і все - жодного конструктиву, особистих нештампних думок, намагання порозумітися. Провокації. І, нажаль, на них мусимо відповідати - адже не маємо можливості змовчати, коли обпльовується Христова Церква, людськість, Бог... Звідси і велика кількість дописів/відвідувань. А от духовні теми, молитва, допоки її не надто використовують в якості натравлювання віруючих (чи, наприклад, націоналістів тощо) одне на одного, будуть виглядати на Форумі (на всіх форумах) непопулярними через меншу відвідуваність
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення o.Mykil » 04 лютого 2011, 05:52

о.Олег писав:
ik792 писав:... А ви молитися за навернення схизматиків?..

так
і на іномарках (і на неіномарках) не роз'їжджаю :) А на Форум дописую з необхідності проповіді Слова Божого в інтернеті (нинішній Папа Римський зобов'язав) - Святий Йосафат використовував всі тогочасні засоби для християнської проповіді: використовую і я грішний.
З повагою, о.Олег


Як відомо, що в добу св. Йосафата не було інтернету, бо він виник тільки в минулому столітті. Тому ці паралелі якось дивно звучать, як на мене.
Щодо слова "православний" на богослужінні, то непогано це пояснив Кир Йосиф Сліпий у своїй статті http://www.liturgia.org.ua/index.php?op ... &Itemid=99
Та й за дослідниками першим це слово почав вживати у богослужіннях на означення нашої віри саме св. Йосафат, бо наша віра православна в суті, правдива; це слово згодом поцупили в нас різні схизматичні кола. Обговорювали вже подібну тему в нас на форумі раніше viewtopic.php?f=8&t=1307
Машини (іномарки) теж не маю. Майже щодня користуюся громадськими автобусами.
Священики мають бути скрізь, де є вірні, а також ті, що шукають вічну Божу правду та світло, наприклад, прекрасна і часто нещасна молодь України чи світу. І часто роблять це безкорисливо, жертвуючи своїм вільним часом, усім задля добра християнських душ. О. Олег добре згадав про слова Папи з Рима, він дійсно часто наголошує про голошення Слова Божого і через сучасний кібер-простір viewtopic.php?t=1644

"Священики в соціальних мережах" http://www.credo-ua.org/2011/02/39917

Тут навіть ішла колись мова про капеланів інтернету viewtopic.php?f=3&t=1001

Та тема в нас, отже, дещо інша. Всім миру та добра! :)
Востаннє редагувалось 06 лютого 2011, 08:36 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 04 лютого 2011, 11:21

andrey s. писав:Слава Ісусу христу!!! Друзі,,,написане нище,це не докір,,а просто СТАТИСТИКА..Навиду кілька прикладів,,і кому не лінь,нехай сам переконається....Рекорд повідомлень по темі(активні теми),,,це обговорювання ЄРЕСІ,,...


Бачте, andrey s., відповідь на єресь, це є чітка дія свідомого християнина.
Мовчати на єресь -- це гріх проти найбільшої заповіді!!!
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 04 лютого 2011, 14:32

Слава Ісусу Христу!!!Важаю необхідним,,пояснити детальніше що саме я мав на увазі...."Крайності" це справді небезпечно для християнина,,в цому я згоден з о.Mykil,,бо тоді втрачається здатність "зваженно" бачити ситуацію,,і як наслідок самі себе цим обмежуєм(це схоже на ФАНАТИЗМ...а фАНАТИЗМ,ЦЕ ДАЛЕКО НЕ РЕВНІСТЬ)...Справді,, я нечув щоб хтось кричав,,я просто прочитав,і у мене склалось таке враження(особисто я,,перше враження памятаю,,але особливого значення йому не надаю....Просто помилки в житті були,,і знаю що також можливі)...Тому з остаточними висновками не спішу,,стараюсь...А особливо тут на форумі,,де люди спілкуються НЕ В ЖИВУ,,тобеж завжди можливий варіант(Хтось погано виклав думку,,,або хтось нездатен правильно зрозуміти),це рахую одним з недоліків такого спілкування....Тема..Мовчати на гріх,,,це насправді складна тема...Бо можна порізному подати її...Я підтримую Ваш благий намір(мовчати на гріх неможна),,але я розважаю(підкреслюю "РОЗВАЖАЮ",,а не повчаю),,і думаю що є більш ефективні методи...о.Олег,,добре доповнив мої роздуми(на рахунок провокацій),,і справді тоді в такій ситуації дуже не просто(я поважаю всіх хто розуміє,,що це ЄРЕСЬ(Підгірскі "білочки"))..І справді думаю,,що ми "не мовчим на гріх" з наміром "БРАТНЬОЇ ПЕРЕСТОРОГИ",,,і не вірю що це робиться як "докір",щоб цим докором себе виділити(мов ти грішник,а я ні)..Хто так чинить,,той дійсно провокатор,,і сумно що часто несвідомо(не сплановано)Я зараз нікого конкретно не маю на увазі(просто життєве спостиреження)....Але я радий,,що в цій темі є отець,,Бо на мою думку,,Вірні повинні відстоювати Християнські правди,,Але є різниця як можем робити це ми(вірні),,і як можуть робити це священники,і багато інших Покликаних для цього...Різниця є,,і це очевидно,,,БО ми (вірні) як ягнята,,а отці як вівці...А ягнята повинні вчитися у овець...І кожна вівця(отець),має велику відповідальніст за ввірене стадо....А це насправді труд зовсім нелегкий,,,особливо коли ягнята неслухнянні....Мені тільки-но згадалось,,одне правило,,яким користали в давні часи,,Колись не висвячували раніше чим 30років,,І тут є мудрість,,,(я не хочу кинути камінь,,в чиїсь город,,ні ,,ні в якому разі,,ні)..Але напевне в наслідок необхідності це правило відмінили,,,,І я це беззасудно смиренно приймаю,,,І скажу більше,,треба молитися за всіх священників,і братів,,бо іх наші молитви підтримують,,,По другому просто неможливо...Подобається ще одне давньє правило,,,Єресь не обговорюється,,,Хтось знає справжній переклад цього слова,,бо я ні(хочеться взнати)...Але з того як чинили,,приблизно розумію так::Надмірне обговорювання гріха(єресі),,є також хріхом..А якщо точніше..Коли йдеться про обговорення єресі,,я не пояснюю чому це єресь,,а акцентую..Це єресь,,і я нехочу її обговорювати..Цим самим,,я не мовчу,,а впевненно підкреслюю,,що це гріх,,і я нехочу його приймати,,і підтримувати...Цим підкреслюю,,що покора до вчення церкви,,необхідна для спасіння душі...Кожен хто в думці,,собі взнає,чи отримає якусь загальну інформацію,,гріха не робить..(людину зпоганює,то що виходить з уст)Я собі в загальному взнав,,що послужило для великої Екскомуніки Підгірских "білочок",,,а дальше мені не цікаво(це моя позиція як ВІРНОГО)...Що вони роблять опісля,,як планують привернути до себе увагу вірних християн,,мені не цікаво..Було-би досконалим помолитися за них,,,АЛЕ, Я НЕ ДОСКОНАЛИЙ...У отців задача куди складніша,,,а особливо враховуючи всі недоліки спілкування в сітці(на форумі)..Ми вірні,,повинні підтримати отців в сітці,,кажучи що це єресь,,Кажучи тим кому цікаво"люди добрі це важкий гріх,,стороніться його"...НУ як максимум,,сказати чому,або коротко сказати,,що послужило відторженням "їх" від церкви,Бога...А то,що ми вірні обговорюєм в деталях,,"смакуючи",вказуючи іншим,,де можна ознайомитись з їх новими "вибриками"(хочаб вказуючи на їх сайт),,або багато іншого...НЕ допомагає бородьбі з єресю,,і отцям від цього тільки складніше..Звертаюсь до вірних:"ДАВАЙТЕ ПОМОЖИМ ОТЦЯМ,ЦЕРКВІ,....,В БОРОДЬБІ З ГРІХОМ,ЄРЕССЮ",,,,,І зробим це,,ОСОБИСТИМ ПРИКЛАДОМ,,,показуючи тим кому цікаво..ЩО це ЄРЕСЬ,,і вона не варта часу на пояснення..НУ хіба людина ніколи за них не чула,,тоді просто коротка інформація хто такі,,звідки,,і чому церква їх "вигнала"...І саме так,,щоб мали інформацію "хто","де","коли",,вони вбережуться..А то, що саме "вони"зараз поробляють,,їх тільки наразить на небезпеку...Люди,,я враховую особливості спілкування в сітці(на форумі)...І показати що я "самий мудрий" НЕ хочу,,бо це НЕ так...Но я впевненний,,що з таким ставленням,,я гріха не маю(як вірний),,і когось згіршити НЕ можу..Це напевне,,бо я не мовчу на гріх,,,а особистим прикладом,,роблю набагато більше,,ніж надмірними словами...НУ не знаю,,краще написати свої думки не здатен,,тай навряд чи всі дочитають до кінця...Тим хто прочитав докінця,,і знайомий з словом "контекст",я Справді дуже ВДЯЧНИЙ,,ДЯКУЮ...Якщо щось незрозуміло виклав,,пробачте,,за граматичні і орфографічні помилки пробачте.. :cry: ,,,кому цікаво,пишіть,,,розважимо на цю тему разом...Моя точка зору,,остаточно(на100%),не сформована,,(десь на 97%) сформована...Радий якщо хтось поможе в цьому..... :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 04 лютого 2011, 15:07

Andrey s., в мене ті підгірські дуже часто під боком, тому, якщо все звалити (і роботу, і відповідальність) на священників, то я боюся, що дуже скоро вони - підгірські - позахоплюють храми і заведуть до воріт пекла купу народу.
Тому просто поспостерігати збоку (моя хата скраю...) я не можу!
Не можу, бо ставка у цій "грі" -- життя! ВІЧНЕ ЖИТТЯ!!!
Як не моє, то ближніх.

Я там згадував про найбільшу заповідь. А знаєте про другу, таку саму як перша?
То хіба можна стояти осторонь, і дивитися, як ближнього приманюють в пекло?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 04 лютого 2011, 15:11

andrey s. писав:...Єресь не обговорюється,,,Хтось знає справжній переклад цього слова,,бо я ні(хочеться взнати)...

Єресь (грец. αἵρεσις, «вибір, напрямок») — сукупність теологічних або релігійних доктрин, ідей, що суперечать визнаному в церкві або релігійній громаді догмату віри або не співпадають з ним, і пов'язане із цим виділення зі складу церкви нової громади.

http://uk.pandapedia.com/wiki/%D0%84%D1 ... 1%81%D1%8C
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 04 лютого 2011, 16:32

Цитати поки не вмію наводити,,тому вказую,,відповідь ЗЛОМУ ІВАНУ...А давайте "їм" голови повідриваєм,,а всім скажем що так було,,або так БОГ приказав!! :x !(це "СПИЦИФІЧНИЙ :D ЖАРТ",,і Вас ЗЛИЙ ІВАНЕ,він НЕ стосується,,я не мав наміру образити Вас).....Просто таким чином,,хотів процитувати(св.АВГУСТИН,,або ІВАН ЗЛОТОУСТ,не впевненний хто з них)...:::"коли злий попадає на лагідного,,то поиблизно відувається то,,якби розкалене залізо в воду"...це не дословно,,просто суть...Але продовжу,що з цього випливає...залізо остине,,але і вода нагріється..Тобеж зміни будуть і там,і там...Я розумію пане Іване,,що споглядати таке,,особливо коли йде мова про згіршення вірних,,дуже не просто...і дії потрібні,,але не звичайні....А ніхто не казав що буде легко!!!Але,,але пане Іване..Одне діло в реальному житті,,,а зовсім інше в інтернеті,,,Це свого роду "хрестовий похід",,,Але "христовий похід" проти відступників,,які себе вважають християнами,,а не проти зовсім іншої віри,,Тому це важче,,,і засоби бородьби повинні співпадати з вченням Церкви,,...Ми насамперед,,повинні вважати на наслідки своїх дій,,,щоб когось цим не згіршити...Скажу більше,,Підгірскі "білочки" користають з нашї надмірної уваги до них,,бо це перекручується ними як ненависть,,гоніння за Христа,,І скажу що деякі вважають їх "мучениками"...Парадокс,,правда??...І роблять все що можливо,,щоб привернути до себе увагу,,викидуючи нові і нові "Білі Гарячки"....І вони наскільки безглузді,і обурлеві,,,що ми надто сильно обговорюєм деталі,,захоплюємся і небачим загальної картини...І цим тільки" їм" допомагаєм,а точніше "вони"цим користають....Я говорю як бачу загальну картину,,а не один якісь конкретний приклад...Перегляньте як почалась ця тема...І приписку в душках(ОЦІНІТЬ),,,і дійсно ми оцінюєм,а не боремся..Я не знаю хто і з яким наміром почав цю тему тут(Знати я не можу),,,але бачу що їх зараз і близько нема і давно не було,при обговоренні..Ви впевненні що вони зараз не сміються..Особисто я знати неможу на 100%,,і щось ствержувати не стану(я маю право на думки,,і повинен думати,,чи сказане мною нікого не згіршить,або образить)...Знати я не можу,,що саме Ви мали на увазі,,звалити роботу на священників,,чи моя хата скраю,,,но мені сумно якщо Ви мали на увазі МЕНЕ,,,якщо навіть і мене,,то я не ображаюсь...Пробачте за це...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 07 лютого 2011, 10:44

Не маю я жодного наміру голови відривати.
Хоча хочеться... інколи...
Стосовно обговорювання на форумі: коли бодай одна людина, яка відвідала цей форум і ознайомилася з думкою офіційної УГКЦ стосовно цих догналівців, і прийняла рішення триматися від них подалі, то цьому форуму треба пам'ятник ставити!!

І хто вам казав, що хтось (я, до прикладу) обмежується спілкуванням у форумі, і нічого не робить у реальному житті?

А ви знаєте, що ті догналівці навіть не сказали своїм обдуреним, що на них накладено кару?

ПРОСТО Андрій, без образ, якщо ви вважаєте, що участь у форумі не дає користі, ви можете не приймати у цьому участі, ніхто не наполягатиме.
Наперед прошу пробачення, коли чимось вас образив :Rose:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 07 лютого 2011, 12:21

Дякую,,пане Іване...Я розумію вашу позицію,,і згоден що стриматись деколи в житті тяжко,,але помагае думка що так неможна(Я про голови)...Я не знаю,,чия позиція,що до нашої теми правильна..Знаю що просто моя,підходить мені,,тому як я це бачу..І повірте я не кричу,,що я правий,а ви ні...А що до "білочок"(Підг.),,то вони ними би не були,,якби казали правду...А щодо життя,,і форуму...То часто,,то в чому стримались в житті,,виливається на форум(я не про вас,,просто таке враження)...І я невпевнинний чи це добре...Пане Іване,,я щиро сподіваюсь,,,що я і ви,,в цій темі,,не "міряємся біцепсами",,а просто розважаєм...Хочу поділитися життевим досвідом:Одного разу,,я зіткнувся з послідовником "білочок",,і він почав використовувати св.Письмо в бесіді зі мною..Знаєте,,робив це так-собі,,видно що знає дуже мало,,но завзяття хоч відбавляй...І люди зібрались,,які також святе Письмо не часто тримали в руках..І їм цікаво,,(що саме,незнаю)..Я міг-би легко йому вказати на місця в Писаннях,,які його привели-би в дурне становище...(я не кажу,,що знаток св.Письма,но в руках його деколи тримаю)...Але в цій ситуації,,коли він "бере" фанатичою тупістю,,і люди можуть невірно зрозуміти мої пояснення...Використовувати св.Писмо просто наівно,,і особисто я бачу в цьому гріх(я кажу за себе,я так бачу,,це моє відношення,,і ви маєте право на своє)..Я просто йому це сказав,,бо він так-якби хотів позмагатись в знанні св.Письма.Сказав просто,,розмова з тобою про св.Письмо,,поки ти відступник,,якій несе Єресь,собі на погибель,і тим хто слухає,,для мене гріх.Оброзумся(цим показав свою байдужість,,особисто до нього)...Реакція його на це,,,доробила все решта,,він почав так голосно кричати(про щось,непамятаю),,що люди з усмішкою пішли в своїх справах...Люди не дурні,,щось тай знають...Це один приклад,,більше незнаю...Згоден що люди і ситуації є різні,,Але про Святе з відступником(за церк.кан.) говорити не стану..Доречі,,є запитання:Коли послідовник відступників прийде з Покаянням до церкви,,церква його прийме???...Хотілось-би, ствердна відповідь якогось отця,,,просто я невпевненний...Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 07 лютого 2011, 14:43

andrey s. писав:...Доречі,,є запитання:Коли послідовник відступників прийде з Покаянням до церкви,,церква його прийме???...

так, звичайно. Лише не як священика чи єпископа - щоб довірити такій людині вчити інших, Церкві треба мати якісь дуже вагомі причини
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення luksander » 08 лютого 2011, 18:07

Ніколи всієї теми не перечитував і не буду, бо, звдяки постійним відповідям присутніх священників, знаю позицію Церкви і цього з мене досить. Думаю відповідаючим на дописи провокаторів це зовсім не в радість, але відповідати необхідно, бо рідко хто з відвідувачів перечитуватиме всі сторінки і ознайомиться з аргументами Церкви.

Хібащо виробити якусь стандартну відповідь-штамп? І не тратити час? :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2011, 18:38

luksander писав:...Хібащо виробити якусь стандартну відповідь-штамп? І не тратити час? :)

думаю, що відповідати треба саме не штамповано, намагаючись зрозуміти людину навіть, якщо вона провокує...
з повагою
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 08 лютого 2011, 20:43

Я нехочу добавляти роботи священникам,,но..
Особистий підхід,,це галузь священика(в таких питаннях),,Якщо у людини справді сумніви,,
Але це світ інтернету,,а не людина яку можна побачити,зрозуміти..Це в реальному житті важко,,а що казати тут...
Вірогідність помилки надто висока,,а ще провокатори "допомагають"..І якщо Людина справді виклала свої сумніви НА Форумі..То це справді небезпечно,,в першу чергу для неї...
"мисливців за душами" хватає,,і незрозуміло кого Людина зрозуміє..Тому на мою думку,,треба заохочувати до розмови з священником(вівцями)..
А якщо ягнята почнуть вчити ягнят,,то вовки голодними небудуть(повірте),,особливо коли вовки в ягнячих шкурах..
Ну то що багато ягнят хотять "давати шерсть" як вівці,,але мають тільки "пушок",,це нормально...Сам такий...Тому написане мною,не отцям,а вірним..
Напривиликій жаль,,деколи замічаю,,що те в чому стримуються в житті,,виливають на Форум,,щоб "всі нюхали"..
Просто їм в житті страшно,,бо всі ми грішні,,і деякі вірні можуть дати в око за таке,,а тут гуляй душа...
Якщо людина,,звертається на Форум з питаннями єресі(типу,,Нова єресь від підгірців,,ОЦІНІТЬ),,то або вона має сумніви,,або просто провокатор..Або їй просто скушно,,і за інших дбати,,це відмазка...
В останньому речені,,я нікого конкретно не мав наувазі,,якби й мав,то в особистій почті,,а не на форумі...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ShMariam » 08 лютого 2011, 21:07

andrey s. писав:Якщо людина,,звертається на Форум з питаннями єресі(типу,,Нова єресь від підгірців,,ОЦІНІТЬ),,то або вона має сумніви,,або просто провокатор..Або їй просто скушно,,і за інших дбати,,це відмазка...

Тема була створена виключно для того, щоб проінформувати вірних, хто такі "підгорецькі". Вже перший допис (від о. Юстина) свідчить про те, що людина переконана, а не сумнівається. Спочатку їх дурниць не було чітко видно, багато від них відійшло саме після офіційної перестороги церковної влади, а хто про ту пересторогу вчасно не почув? Отож бо й воно. Мені також колись давно пропонували поїхати на їх "реколекції", але я відмовилася майже в останню хвилину, бо вже тоді ходили чутки, що "там щось не то". Тільки на цьому форумі я дізналася, що саме "не то".

Щодо розмов про єресі між "ягнятами", то я вважаю, що вони на надзвичайно необхідні. В разі чого, маємо тут священиків, які нас виправлять, коли помилимося. Це ж не звичайний світський форум.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 08 лютого 2011, 21:56

А це кумедно...Маю гріх..Бо думав що "юстин" це якісь провокатор,,з знаннями про церковний устрій,,і монашество..Признаюсь,,що нічого хорошого неподумав...Бо подивився його данні,,там ні віку,,тільки студент...А він отець??? Представляєте!!! А що він комплексує по цьому поводу??? Чому не зробив припису О..Доводить людей до гріха!!!
Я про себе...
Отець Юстин,,пробачте мені будласка...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення viter » 08 лютого 2011, 22:46

andrey s. писав: А що він комплексує по цьому поводу??? Чому не зробив припису О..Доводить людей до гріха!!!

Та чому ж? У профілі отця у розділі "Підпис" вказано: Єрм. Юстин Бойко, студит.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrey s. » 09 лютого 2011, 00:06

Пробачте люди,,справді в особистому профілі дійсно підпис є(просто я неуважний,,щоб його побачити треба опустити сторінку)..Просто як виправдання своєї неуважності,,скажу що в тих првідомленнях про які йдеться(перші в темі Підгірскої єресі),, підпису нема...Я в отця пробачення попросив,,а решту в ПП..
Я проста і наївна людина...І думав що такі речі показуються,,Бо бачив профілі отців на форумі,і думав що це стосується всіх..
Люди,,а хто ще з отців невказує цього в "ніці",,просто цікаво???
Нехочу оффтопу,,тому хто знає,,буду радий це взнати в ПП
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 18:45

вислали щойно http://ab-zac.blogspot.com/2011/03/blog ... l?spref=fb

Скоро Папський Престол буде в Україні
Цілком реально, що дуже скоро - найдалі в травні - Ватикан залишиться без Папи. Таке рішення прийняли найправовірніші з правовірних "єпископи" з богохранимого града Підгірці: http://www.community.org.ua/ukrletters.html
Підгорецькі громадяни Кульпаркова звинувачують Папу Бенедикта ХVI в єресях і пропонують йому покаятися, інакше погрожують виключити його з Церкви. В такім випадку Апостольський Престол переїде в Підгірці, а Папою Підгорецким стане хтось із місцевих "владик". Вже зараз місцеві селяни активно перекваліфіковуються, адже присутність в їхньому селі Татка Підгорецкого значно вплине на туристичний та промисловий потенціал села. Наприклад, Бодьо, який мешкає в другій хаті від магазину, вчиться шити папські пантофлі, Ганя зі сфиноферми каже, жи буде вишивати хрестиком папську туніку, а зварщик Микола варить з китайського позолоченого дроту папську тіару. Столяр Місько вже вирізьбив патерицю, а хлопи з місцевої футбольної команди вчать прийоми самооборони й готуються стати папською гвардією. Фірман Гаврило каже, жи вже робить броньовану фіру - папомобіль, а секретар сільради Марина готується писати для майбутнього папи послання "Pidgirci et orbi".
Як бачимо, дуже скоро Підгірці стануть "вічним містом", а разом з ними й літня резиденція Татка Підгорецкого - богохранимий Кульпарків.
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення vitalko » 17 березня 2011, 18:54

о.Олег писав:вислали щойно http://ab-zac.blogspot.com/2011/03/blog ... l?spref=fb

Скоро Папський Престол буде в Україні
Цілком реально, що дуже скоро - найдалі в травні - Ватикан залишиться без Папи. Таке рішення прийняли найправовірніші з правовірних "єпископи" з богохранимого града Підгірці: http://www.community.org.ua/ukrletters.html
Підгорецькі громадяни Кульпаркова звинувачують Папу Бенедикта ХVI в єресях і пропонують йому покаятися, інакше погрожують виключити його з Церкви. В такім випадку Апостольський Престол переїде в Підгірці, а Папою Підгорецким стане хтось із місцевих "владик". Вже зараз місцеві селяни активно перекваліфіковуються, адже присутність в їхньому селі Татка Підгорецкого значно вплине на туристичний та промисловий потенціал села. Наприклад, Бодьо, який мешкає в другій хаті від магазину, вчиться шити папські пантофлі, Ганя зі сфиноферми каже, жи буде вишивати хрестиком папську туніку, а зварщик Микола варить з китайського позолоченого дроту папську тіару. Столяр Місько вже вирізьбив патерицю, а хлопи з місцевої футбольної команди вчать прийоми самооборони й готуються стати папською гвардією. Фірман Гаврило каже, жи вже робить броньовану фіру - папомобіль, а секретар сільради Марина готується писати для майбутнього папи послання "Pidgirci et orbi".
Як бачимо, дуже скоро Підгірці стануть "вічним містом", а разом з ними й літня резиденція Татка Підгорецкого - богохранимий Кульпарків.
:(


Не бачу нічого дивного в тому, що той, хто сам себе хіротонізував на єпископа, обирає себе папою.
Таки Кульпарків :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 18 березня 2011, 12:52

Оце скокнув на їх сайт і знайшов там таке:
Наші свячення відбулися згідно встановлених літургійних приписів. Усі ми, чотири єпископи УГКЦ, визнаємо католицьку віру, єдність з Вами і синівський послух Вам. Ми свідомі, що порушили церковний канон 1459 §1 ККСЦ. Хочемо пояснити, чому перед Богом і перед Церквою ми мусіли зробити цей крок. Також хочемо ще додати, що Кодекс Канонів Східних Церков не має покарання latae sententiae, що означає, силою самого права. У Східній Церкві перед кожним накладанням кари мусить відбутися церковний суд. В нашому випадку компетентним суддею, з огляду на ККСЦ кан. 1060 §1, можете бути тільки Ви особисто.
.
Тобто щиро визнають, що порушили канон.
А чому ж вони не роз'яснюють своєму стаду які наслідки це за собою тягне?
І мене вражає, як високо вони себе несуть, вважаючи, що судити їх може тільки особисто Папа...
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення vitalko » 21 березня 2011, 16:29

Злий Іван писав:І мене вражає, як високо вони себе несуть, вважаючи, що судити їх може тільки особисто Папа...


І при тому самі ж Папу засудили....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 27 березня 2011, 14:04

Недавно біля церкви висіли такі оголошення Євростандарти = геноцид повний текст тут http://protuvsih.com.ua/news/2124 Але також такі самі статті є на сайті догналівців.А тепер поналіплювали по місті наклейки типу "діти проти ювенальної юстиції" і т.д.А сьогодні бачив такі оголошення "Греко-католики "за" гомосексуалізм та ювенальну юстицію.Якщо ні, то чому мовчимо?"Так виглядає, що це діло рук тих сектантів.Але де вони стільки грошей взяли, щоб все місто обліпити наклейками?А чому тільки греко-католики мовчать?А що православні, протестанти, баптисти та різні сектанти, щось виступають проти ювенальної юстиції?Я щось не чув.Видно цих "добродіїв" печуть саме католики.


Єресі та апостазія секти Догнала http://www.youtube.com/watch?v=qIfZ0FJq ... re=related
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення ієром. Діонисій » 30 березня 2011, 13:03

Після сьогоднішньої авдієнції у Ватикані та особистої зустрічі Блаженнішого Святослава Шевчука з Папою Венедиктом XVI, яку транслювали на цілий світ, ні в кого не повинно бути сумнівів, хто є в повній єдності з єпископом Риму і Вселенською (Католицькою) Церквою, а хто "вовки хижі" (Ді 20,30; Мт 7,15-20).
Кожному має бути зрозуміло, що "догналівці" -- це секта, яка не є у сопричасті з Католицькою Церквою.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення andrivovk » 30 березня 2011, 13:54

ієром. Діонисій писав:Після сьогоднішньої авдієнції у Ватикані та особистої зустрічі Блаженнішого Святослава Шевчука з Папою Венедиктом XVI, яку транслювали на цілий світ, ні в кого не повинно бути сумнівів, хто є в повній єдності з єпископом Риму .

Але в тому то й справа, що самому Папі грозить відлучення. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Повідомлення Злий Іван » 01 квітня 2011, 14:06

Десята пересторога перед анатемою


Святіший Отче!

Наближається вирішальний термін, коли виступите як святець або як апостат, як реформатор або розкольник Церкви. В даній історичній ситуації третьої можливості для Вас не існує!
...


Самозвані єпископи геть втратили відчуття реальності. :P :P :P
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей