Чи на все є воля Божа?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 24 березня 2011, 13:45

капрал писав:
ShMariam писав:
капрал писав: отже все що є поганим , то це не Божа воля а наслідки Божого допуску на нашу вільну дію?!
ТО в чому тут воля Божа?!

Щоб ми робили добро, уникали зла.

це я прекрасно розумію, але ми говоримо про волю Божу в чому вона , теоретично у всьому відповідно і у смерті людини?!

Ви трошки путаєте саму Божу волю,і пощук Божої волі у власному житті.А пошу Божої волі у власному житті,дає то що життя це не твоє,що воно тобі дано.Як один митрополит казав:"Сину мій,ти позичений".А з цього випливає все решта.Але цей пошук це не легка справа,і дивитись на інших людей в цьому неварто.(я мав на увазі на зло яке походить від інших людей).
Але смерть в звичному розумінні тут причім.Всі помрем.А створенні жити вічно.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 24 березня 2011, 14:02

я маю наувазі, насильницьку смерть, смерть від голоду, смерть від стихійного лиха, це теж Божа воля...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 24 березня 2011, 14:13

капрал писав:я маю наувазі, насильницьку смерть, смерть від голоду, смерть від стихійного лиха, це теж Божа воля...

Справді видаєте бажане за дійсне: "ми люди такі нещасні, а Бог до нас такий злий".
Все, про що Ви написали є Божим допустом: насильницька смерть - Бог дав людині розум, совість і свобідну волю і тому вона може вбити іншу людину; смерть від голоду - Бог дав людині землю, щоб її обробляла, дав совість, щоб допомагала тим, що потребують; стихійні лиха - як наслідок первородного гріха. А крім всього іншого всі біди допускаються також для того, щоб ми стали досконалішими.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 24 березня 2011, 14:23

ShMariam писав:
капрал писав:я маю наувазі, насильницьку смерть, смерть від голоду, смерть від стихійного лиха, це теж Божа воля...

Справді видаєте бажане за дійсне: "ми люди такі нещасні, а Бог до нас такий злий".
Все, про що Ви написали є Божим допустом: насильницька смерть - Бог дав людині розум, совість і свобідну волю і тому вона може вбити іншу людину; смерть від голоду - Бог дав людині землю, щоб її обробляла, дав совість, щоб допомагала тим, що потребують; стихійні лиха - як наслідок первородного гріха. А крім всього іншого всі біди допускаються також для того, щоб ми стали досконалішими.

як все просто :shock: , а лбдовиковий період чим був викликаний?
Мені важко зрозуміти де тут точка дотику від первородного гріха і смерть сотні тисяч людей від стихійного лиха??

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 24 березня 2011, 14:36

капрал писав: Мені важко зрозуміти де тут точка дотику від первородного гріха і смерть сотні тисяч людей від стихійного лиха??

Ви ж Біблію читаєте? "Жало смерті - гріх. Сила гріха - Закон" (вибачте, що без посилання).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 24 березня 2011, 14:47

капрал писав: а лбдовиковий період чим був викликаний?

А що Вам до льодовикового періоду? Чи можна вважати якоюсь страшною бідою поступове похолодання? До речі, мамонти вимерли не від того.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 24 березня 2011, 14:50

ShMariam писав:
капрал писав: Мені важко зрозуміти де тут точка дотику від первородного гріха і смерть сотні тисяч людей від стихійного лиха??

Ви ж Біблію читаєте? "Жало смерті - гріх. Сила гріха - Закон" (вибачте, що без посилання).

вибачте за мою тупість, але мої фахові знання у квантовій фізиці виявляються бездарними у ваших тезах.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 24 березня 2011, 14:59

капрал писав:...

Я теж закінчувала природничий факультет і що? Є речі, здатні пояснитися науками (природничими) і ті, що сприймаємо вірою. Воно одне одному не суперечить, якщо правильно провести межу.
Що Ви хочете почути відносно теми?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення viter » 24 березня 2011, 15:16

капрал писав:вибачте за мою тупість, але мої фахові знання у квантовій фізиці виявляються бездарними у ваших тезах.

Цікаво як би Ви відповіли на питання: "Ваші фахові знання у квантовій фізиці - це Божа воля, чи допуст?" :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 24 березня 2011, 17:15

Скажу від себе,що ніякі знання не є чієюсь власністю.Це по великому рахунку.Першопочаток всього є Бог.І часто ці знання є випробуванням.Бо на чію славу ці знання вживаєте,таку і нагороду отримаєте.Я взагалі прийшов до висновку,що щасливі ті які вірять і для цього їм не потрібно все доводити(мати надмірні знання).
Люди часто хотять знати все,і я не виключення,але не запитують себе:"Для чого".І як наслідок"горе от ума".
Можливо все без виключення використати на славу божу.Но наші мозги надто кволі щоб пізнати Бога як є.
Зрозумійте Хто Бог,а хто ви...
А пізнати Божу Любов,це хороший намір.І вона можливо прямопропоційна любові до ближнього.Тож міряйте. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 24 березня 2011, 18:54

капрал писав:...як все просто :shock: , а лбдовиковий період чим був викликаний?
Мені важко зрозуміти де тут точка дотику від первородного гріха і смерть сотні тисяч людей від стихійного лиха??

та чому ж...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 25 березня 2011, 13:30

о.Олег писав:
капрал писав:...як все просто :shock: , а лбдовиковий період чим був викликаний?
Мені важко зрозуміти де тут точка дотику від первородного гріха і смерть сотні тисяч людей від стихійного лиха??

та чому ж...

бо тому!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 25 березня 2011, 13:33

andrey s. писав:Скажу від себе,що ніякі знання не є чієюсь власністю.Це по великому рахунку.Першопочаток всього є Бог.І часто ці знання є випробуванням.Бо на чію славу ці знання вживаєте,таку і нагороду отримаєте.Я взагалі прийшов до висновку,що щасливі ті які вірять і для цього їм не потрібно все доводити(мати надмірні знання).
Люди часто хотять знати все,і я не виключення,але не запитують себе:"Для чого".І як наслідок"горе от ума".
Можливо все без виключення використати на славу божу.Но наші мозги надто кволі щоб пізнати Бога як є.
Зрозумійте Хто Бог,а хто ви...
А пізнати Божу Любов,це хороший намір.І вона можливо прямопропоційна любові до ближнього.Тож міряйте. :)

насамперед, якщо мене створив Бог і я думаю, то він так хоче і думати про Бога відповідно можу і питати себе про нього теж і дискутувати теж, а щодо знанб все правильно ми хочимо знати більше і це добре і правельно!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 25 березня 2011, 14:33

капрал писав:...бо тому!

спрощено: світ Богом Сотворений ідеально ("сказав Бог, що добре воно...") і на (допоки на) Богові тримається; вершина творіння - людина: все сотворене для неї; допоки людина з Богом - світ функціонує по-Божому; людина відходить від Бога - світ ламається і в ланцюговій реакції "поломок" отримуємо ряд катаклізмів, в т.ч. льодовик. Чи є Божа воля на льодовик? Ні - це воля людини, яку попереджено: "не їж, бо вмреш". От і вмираємо сотнями тисяч і вимерли б уже всі, якби не Бог, що серед гріха знаходить праведника і виводить з його роду людству Спасителя...
перепрошую - простіше не можу
надіюся - не говоритимете штампованими лозунгами на зразок почерпнутої у ленінців (чи ще яких представників воюючого атеїзму) згадки про Індульгенції в якості "прощення гріхів" в якійсь із тем Форуму :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення прочанка » 25 березня 2011, 18:47

Ваша правда, отче. Люди добре знають, що є багато речей, яких робити не можна, але вони пробують, хитрять, викручують по-своєму, прикриваючись часто високими ідеями. Звідси - войни і теракти, землетруси і цунамі, мільйони людських життів... Чи цього хоче для нас Бог? Звичайно, ні. Але ми вперті, як та мала дитина,яка хоче переконати мудру матір у своїй зрілості... Порізаний пальчик, обпечена ручка... Дитина пізнає світ... А доросла людина його просто руйнує. Чи може матір всюди підкласти свою руку? Не може! Хоч вчить і попереджує про наслідки. Бог і так має нас у Своїй опіці, але вберегти нас від самих себе маємо ми самі.
Не бійтеся!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 11:30

для о.Олега, розумієте все воно так, загалом все дуже просто і зрозуміло в наших стосунках в нашому житі, але чому я тут, чому я тут пишу, теми які я підіймаю, звісно, що їх хоча б частково, але опрацював, але на сьогоднішній день, мене (щось, хтось, якось) відштовхнуло від церкви і я тут у формі діалогу-дискусії хочу знайти причину...
Я віруюча людина, але те, що я бачу, читаю, ставить під сумнів діяльність і тлумачення церкви (моя думка).
У ваших відповідях, я бачу високу грамотність і обізнаність, але вона підноситься дуже завуалійовано і поверхнево, тому на сьогодні, для мене церка, це лише традиція мого роду і моєї нації
А Бог для мене в серці, ось суть тих розмов...

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 12:56

ShMariam писав:
капрал писав: це я прекрасно розумію, але ми говоримо про волю Божу в чому вона , теоретично у всьому відповідно і у смерті людини?!

У всьому - допуст, у тому що добре - Божа воля. Значить у смерті, стражданні допуст, що є наслідком первородного гріха, в першу чергу. Що тут складного? :pardon:

Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50,
тобто коли мене мати народила зразу я став грішний тому, що мати моя згрішила, навіть коли вона була у шлюбі?!
тобто первородний гріх це моє зачаття моїм батьком і моєю матір"ю?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 14:43

капрал писав:...А Бог для мене в серці, ось суть тих розмов...

так Бог у всіх в серці... В цьому дійсно суть. Тільки одне але: серце (відповідно - совість, зв'язок з Богом) може хворіти. І Бог людині залишає Лік - Себе, Свою Святу Церкву. Перепрошую - я походжу з атеїстичного середовища із всіма витікаючими антицерковними навчаннями. От лише мене грішного Бог зловив і я чітко знаю, що не зблуджу, якщо буду в Його Церкві. Попри всіх згіршувачів, яких (повірте мені на слово), нажаль, знаю дуже багато... Думаю, це якраз і треба нам зрозуміти у темі: Божа Свята воля є у тому, що можемо слухати Його, а можемо - згіршення дияволів, які виступають нині під такими різними личинами...
перепрошую, що не можу Вас чимось втішити обнадійливим іншим, аніж Христос і Його Церква
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 14:48

капрал писав:...Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50,
тобто коли мене мати народила зразу я став грішний тому, що мати моя згрішила, навіть коли вона була у шлюбі?!
тобто первородний гріх це моє зачаття моїм батьком і моєю матір"ю?

ні, що Ви - Давид в такий спосіб розкаюється у грісі, який вчинив, пославши на вірну смерть чоловіка, в якого забрав жінку. А суть Первородного Гріха у тому, що людина є нащадком Адама і Єви і це... як генетична спадковість: схильність до смерті (і тілесної, і духовної...) - нічого з особистими можливими гріхами Ваших батьків немає. А зачаття (десь про це на Форумі маємо не одну навіть тему - може хтось підскаже) дитини святе і Боговгодне
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 26 березня 2011, 16:33

капрал писав:Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50,
тобто коли мене мати народила зразу я став грішний тому, що мати моя згрішила, навіть коли вона була у шлюбі?!
тобто первородний гріх це моє зачаття моїм батьком і моєю матір"ю?

Співжиття в шлюбі є гріхом? :shock: Щось новеньке.
Первородний гріх - це гріх Адама і Єви, передається з покоління в покоління. Змивається через тайну Хрищення. Провини батьків в наш час (Новий Завіт) вже НЕ успадковуються дітьми: viewtopic.php?f=9&t=1743&p=21152&hilit=%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4#p21152 (допис від 4 травня 2010 р., 13:18)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 21:41

andrey s. писав:Для мене це просто,Божа воля щоб я жив з любові до Нього.А з цого випливає все решта.Коли мій сосід помер з голоду,а я мав в достатку що їсти.То в той день вмер я для Бога.І тут заключається весь сенс приходу спасителя.Бо тільки через нього можливо відродити в собі Бога.А Бог є в кожному.
Але часто то що дано для підняття,ми використовуєм для "побиття" :)

то важайте що Ви вперли для Бога, бо я впенений, що хтось так імер від голоду на цій планеті, а він ваш сусід, чи ми маємо певне обмеження в кілометрах, щоб важати суб"єкта сусідом

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 21:45

ShMariam писав:
капрал писав:Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50,
тобто коли мене мати народила зразу я став грішний тому, що мати моя згрішила, навіть коли вона була у шлюбі?!
тобто первородний гріх це моє зачаття моїм батьком і моєю матір"ю?

Співжиття в шлюбі є гріхом? :shock: Щось новеньке.
Первородний гріх - це гріх Адама і Єви, передається з покоління в покоління. Змивається через тайну Хрищення. Провини батьків в наш час (Новий Завіт) вже НЕ успадковуються дітьми: viewtopic.php?f=9&t=1743&p=21152&hilit=%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4#p21152 (допис від 4 травня 2010 р., 13:18)

тобто коли я прийняв хрещення, то мені мій первородний гріх прощається, а якщо я не хрещений то я відповідно грішний, щодо первородного гріха?!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 21:48

о.Олег писав:
капрал писав:...Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50,
тобто коли мене мати народила зразу я став грішний тому, що мати моя згрішила, навіть коли вона була у шлюбі?!
тобто первородний гріх це моє зачаття моїм батьком і моєю матір"ю?

ні, що Ви - Давид в такий спосіб розкаюється у грісі, який вчинив, пославши на вірну смерть чоловіка, в якого забрав жінку. А суть Первородного Гріха у тому, що людина є нащадком Адама і Єви і це... як генетична спадковість: схильність до смерті (і тілесної, і духовної...) - нічого з особистими можливими гріхами Ваших батьків немає. А зачаття (десь про це на Форумі маємо не одну навіть тему - може хтось підскаже) дитини святе і Боговгодне
З повагою, о.Олег

п.Олеже скажіть мені будь-ласка, скільки років тому жили Адам і Єва, це по Біблії, можливо визначити?!
Буду вельми вдячний

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 22:22

капрал писав:...п.Олеже скажіть мені будь-ласка, скільки років тому жили Адам і Єва, це по Біблії, можливо визначити?!
Буду вельми вдячний

ні, не є можливим. Але люди пробують, комплікують, крутять Словом Божим, щоб щось свого довести, тому не здивуюсь якщо мені хтось заперече якоюсь фантазією іменитого автора на цю тему...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 22:41

о.Олег писав:
капрал писав:...п.Олеже скажіть мені будь-ласка, скільки років тому жили Адам і Єва, це по Біблії, можливо визначити?!
Буду вельми вдячний

ні, не є можливим. Але люди пробують, комплікують, крутять Словом Божим, щоб щось свого довести, тому не здивуюсь якщо мені хтось заперече якоюсь фантазією іменитого автора на цю тему...
З повагою, о.Олег

я зараз нажаль Вам не процитую і не дам силку, бо просто не пам"ятаю, (але якщо дуже треба потрачу до години часу і найду в Біблії) де пишеться що Адам прожив стільки, його син стільки років і т. д. по генелеогічній гілці, і встановимо термін чи не так?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 26 березня 2011, 23:48

капрал писав:тобто коли я прийняв хрещення, то мені мій первородний гріх прощається, а якщо я не хрещений то я відповідно грішний, щодо первородного гріха?!

... то ви відповідно грішні, що не прийняли науку Христа, в першу чергу.
Марка,16, 16 писав:Хто увірує й охриститься, той буде спасенний; а хто не увірує, той буде осуджений.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 23:53

1.ви не відповіли на питання, якщо я не охрестився, мені первородний гріх не прощається?!
2.Хто увірує й охриститься, той буде спасенний; а хто не увірує, той буде осуджений. - а як бути мусульманам, будистам і ншим віруючим, в яких не має обряду хрещеня?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 26 березня 2011, 23:59

капрал писав:1.ви не відповіли на питання, якщо я не охрестився, мені первородний гріх не прощається?!

Нехай краще тут хтось зі священиків відповість.
капрал писав: а як бути мусульманам, будистам і ншим віруючим, в яких не має обряду хрещеня?!

В їх вірі нема спасіння. АЛЕ якщо вони не винні в тому, що не стали християнами, то спасаються через моральне життя. А коли вони винні, коли невинні - один Бог знає. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 27 березня 2011, 00:04

ShMariam писав:
капрал писав:1.ви не відповіли на питання, якщо я не охрестився, мені первородний гріх не прощається?!

Нехай краще тут хтось зі священиків відповість.
капрал писав: а як бути мусульманам, будистам і ншим віруючим, в яких не має обряду хрещеня?!

В їх вірі нема спасіння. АЛЕ якщо вони не винні в тому, що не стали християнами, то спасаються через моральне життя. А коли вони винні, коли невинні - один Бог знає. :pardon:

дивно, думав, що і у їхніх вірах є спасіння?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 27 березня 2011, 00:10

капрал писав:дивно, думав, що і у їхніх вірах є спасіння?!

Думаєте, Бог буде про себе об'являти різним людям протилежні речі? :no: Про мусульманство, буддизм говоримо в розділі "Інші релігії".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 75 гостей