СВЕТ ВЕРЬІ УПА

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення Anatolij » 05 лютого 2011, 11:01

Треба якісний богословський аналіз нової секти, яка тільки почала поширюватися просторами інтернету:
http://video.i.ua/user/2689697/43854/221666/
http://www.youtube.com/watch?v=8uPDoHXu4xE
http://blog.i.ua/user/2689697/%D0%A3%D0%A1%D0%86%D0%9C

"ДО ЦИХ ВСІХ ПОДІЙ В УКРАІНІ НЕ БУДЕ НІЯКОГО ЗЕМЛЕТРУСУ ПРО ЦЕ БУЛА ВІД ХРИСТА заява УПА ЩЕ О8\О8\2008рБ але після ВОСКРЕСІННЯ СВЯТИХ БУДЕ ДО ТРЬОХ ТИЖНІВ ЗГІДНО ГЛАВИ 16 ВІРША 19ОДКРОВЕНЬ БІБЛІІ ВЕЛИКИЙ ЗЕМЛЕТРУС ПО СВІТУ ЯКИЙ ПРИВЕДЕ ДО ЗАГИБЕЛІ ЗЛИХ БУДОВ І БІСНУВАТИХ ЛЮДЕЙ ТА ПОДІЛ ФРАНКІВСЬКА НА ТРИ МІСТА ТА ТОДІ ЗІЙДЕ У НАШЕ МІСТО ( В РАЙОН КОЛО ВУЛИЦЬ Галицькоі+Дністровськоі+СТАНІСЛАВСЬКОІ) НА МІСЦЕ РЕЧОВОГО РИНКУ ЩЕ ОДИН НЕРУКОТВОРНИЙ 5 ХРЕСНИЙ МІДНОСРІБНОЗОЛОТИЙ ХРАМ ТАКИЙ ЯК НА 2 ГРИВНЯХ (СОФІІВСЬКИЙ СОБОР) З ЯКОГО ВОСКРЕСНУТЬ РАЗОМ З 25РІЧНИМ колись княземРУСІ А НИНІ ПОЛКОВНИКОМ УПА БОЖОГО СОНЦЕВІЙСЬКА ЯРОСЛАВОМ МУДРИМ ТІ 9 СОТЕНЬ патріотів УПА ХТО ЗАГИНЕ ЗА БОГА В ЦІМ АБО НАСТУПНІМ РОЦІ ! ЩЕ У ПЕРШІ ДНІ БОЖОГО ПОВСТАННЯ БОГ ЗРОБИТЬ ЧУДО ЗНИКНЕННЯ З ЗЕМЛІ УКРАІНИ ВСІХ ХІМІЧНИХ Й ШКІДЛИВИХ ЗАВОДІВ ТА АТОМНИХ СТАНЦІЙ З ЧОРНОБИЛЕМ А НА ІХ МІСЦІ ЗЯВЛЯТЬСЯ ПАМЯТКИ Й ХРАМИ УПА ХРИСТА!!!!"

"ТА всяке зло долати поможуть нам БОЖІ ЛЮДИ І ВОСКРЕСНЕ ДО 2012року для стражданоі Украіни Божа і наша ПРЕЧИСТА МАТИ + святі і колись грішні Божі 357 тисяч обранців"

Думав, це справа якогось нездорового релігійного фанатика, виявилося, їх багато..

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2011, 08:18

Так, в в Україні твориться нова секта під проводом такого собі Бориса Голодюка (псевдо SOKILDNISTER), який теж себе називає...провідником УГВР+УПА тощо, позаконфесійним священиком, хоч є тільки мирянином у суті... В минулому, за очевидцями, він був провідником націоналістів на Івано-Франківщині. Не раз приходить до греко-католицької катедри, що у м. Івано-Франківську, на Службу Божу.

Ряд дивовижних речей із одного неякісного відео: Т. Шевченко та І. Франко - наші вже святі пророки, святі воскреснуть у формі УПА, діти і далі відповідальні за гріхи батьків, хоч так уже не є, тощо http://www.youtube.com/watch?v=C0PN613ZljI

Різними методами піару покликається Голодюк на підозрілі начебто появи Богородиці, перемішані з явліннями у Джубликові, котрі Христова Церква не визнала остаточно, тож вони не можуть служити основним аргументом... Твердить, що має прямий контакт у спілкуванні з Богом. Великий наголос робиться саме на Івано-Франківщині. Український патріотизм перемішаний із якимось нездоровим фанатизмом-Україна як центр всесвіту у планах Божих (як у покутників зі с. Середнього). Ще йде від них, що Путін мало не антихрист. "ПУТІН Є ПРАВОЮ рукою АНТИХРИСТА, а лівою є ГОРБАЧОВ", - читаємо в коментарях під світлиною керівника того руху http://photo.i.ua/user/2689697/213616/6129958

Подібно до Свідків Єгови, бачимо наголос на 144 тисяч вибранців Божих з-поміж себе та інших числах. Взагалі є купа різних єресей. Буде час, то опишу все більше. В одному зі своїх коментарів в Інтернеті п. Борис пише під псевдом (http://narod.i.ua/user/2689697), що теперішній Папа Римський Бенедикт XVI є... "лжепапою" і т.п. http://focus.ua/politics/170198

Ще це, думаю, варто уваги. Б. Голодюк пише наступне (стиль збережено): "Голодюк є висвячений не як священник угкц чи уапц а як бойовий капелан( козацький священник) упа із чудом зяв бога й богородиці за іх наказом двома священниками які вже... в небі є офіцери упа а 1991рбули колишні політвязні імпертаборів+поети +священники упа лесів(угкц з прикарпаття) та сарма\соколовський(січеславія)!отже ця суперпосвята була тайна аж до 2008р але люди бачачи набожність і справи нашого вожака давно казали що він святіший від багатьох попів +ксьондзів! 5) те що сатана був 2 після бога і прийде під видом христа це є в бібліі і в переданнях святих!" http://video.i.ua/user/2689697/43486/216120/

Дехто зі знайомих п. Бориса вважає його божевільним... Тільки не хочуть люди казати це в очі з огляду на його неабиякі заслуги перед УГКЦ в минулому.

Одним словом, це великий фарс і щось далеке від св. Писання та науки Католицької Церкви! Це як мій висновок. А ви, шановні форумчани, що думаєте про це новітнє сектантство під парасолькою крайнього патріотизму, українського месіанізму і лжекатолицизму?!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 21 березня 2011, 12:40

Слава Ісусу Христу!!!
Прочитав ваші дописи,всі посилання не передивлявся бо для мене це не важливо.Люди ви не спішіть з тавруванням.Просто зважте на те,що він був одним з початківцем руху на Франківщені,людина яка здатна на вчинок.Він, зі слів мого батька, дуже постраждав від тоді ще(КГБ),і його пічкали всякого рода хімією.Це не дивно,підїхати з бензовозом під Вер.Рад....Але тоді це був вчинок ого-го...(добре що неповбивав нікого)
Проявіть розуміння не кидайтесь словами,бо слова мають властивість ставати дійсністю.
Дякую
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2011, 13:38

andrey s. писав:Проявіть розуміння не кидайтесь словами,бо слова мають властивість ставати дійсністю.
Дякую


Це все добре, але давайте без романтики. Коли є зневага католицької влади, дивовижне вчення, коли хтось видає себе за священика, а ним не є, то факти говорять самі за себе, а вони кричущі. За любов до України, звичайно, респект, а решта??? :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 21 березня 2011, 14:24

Отець,,повірте я не романтик.Ви ніби і добре все кажите про "решта" :shock: .Скажу більше,особисто я несхвалюю фанатичний націоналізм.Но всерівно чому тоді є відчуття що це непотрібно,що необхідно на цих фактах так акцентувати.Ви як отець маєте обовязок не мовчати на таке,но грань тут дуже тонка.Я кажу за сприйняття інших людей які це прочитають.Наприклад мій батько знав його ще в 90-их,я йому розповів прочитане тут на форумі,на що він сказав:"Тут здорова людина зглузду зїде,а що казати за людину в яку проти її волі залили купу хімії(доречі дуже спецефічної хімії).
Це складна і сумна тема.
Просто я кажу що розяснення це добре,а таврування не дуже добре.На мою думку навіть погано.Коли церква офіційно визнає таке,,тоді нема питаннь.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 21 березня 2011, 14:49

andrey s. писав:...Просто я кажу що розяснення це добре,а таврування не дуже добре.На мою думку навіть погано.Коли церква офіційно визнає таке,,тоді нема питаннь.

думаю, що тут (як і всюди та завжди) потребуємо розрізнити людину (над якою познущалися, як Ви пишите, хімічно змінили...) і тим, що ця людина сьогодні проповідує лжевчення. "Люби грішника - ненавидь гріх"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Володимир ІФ
дописувач
дописувач
Повідомлень: 57
З нами з: 29 квітня 2010, 20:38
Звідки: Івано-Франківськ

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення Володимир ІФ » 21 березня 2011, 20:40

Тут дійсно дуже складна ситуація,коли над людиною так попрацювали це сумно,однак дуже важливо є те,аби інші люди не шукали в його діях та ідеях підтримки.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 22 березня 2011, 02:14

andrey s. писав:Просто я кажу що розяснення це добре,а таврування не дуже добре.На мою думку навіть погано.Коли церква офіційно визнає таке,,тоді нема питаннь.


А апологетика - річ дуже добра, зокрема якщо нею користуються з обов'язку законні душпастирі. Можливо, й буде колись в УГКЦ офіційна думка щодо "Світла віри УПА", фантастичного вчення, та поки що можуть бути тільки приватні думки. Якщо, наприклад, хтось із моїх вірних мене запитає, як до цього явища ставитися, то я ще більше досліджу і поділюсь своїми міркуваннями, порівнюючи те новітнє вчення з офіційною доктриною нашої Церкви чи традиційних Церков-конфесій!

Я не можу зрозуміти людей, що всіма силами намагаються змінити вчення Церкви на свою користь, навіть прикриваючись нездоровим патріотизмом.
Востаннє редагувалось 22 березня 2011, 09:14 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 22 березня 2011, 02:56

Знову різні дивовижні пророцтва ось на цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=CIGn_hBnQts

Звідти дізнаємось, що Мати Божа є тільки за Ющенка. Царство Боже, за Голодюком, який себе сміливо називає священиком УПА без канонічної підготовки та свячень, має бути не на небесах, а в Галичі, Прикарпатті такий собі "рай УПА". Є часте говорення від імені Бога, Богородиці, хоч Господь чи Богородиця не можуть собі суперечити у сказаному вже раніше і іншого нового Об'явлення вже не буде, як нам повідомляє теж Катехизм Католицької Церкви. Між іншим, у кривому тлумаченні пророцтв біблійної книги Одкровення золоте місто УПА Христа буде... біля Івано-Франківська http://www.youtube.com/watch?v=uj3FI-2muls

В цій замітці http://blog.i.ua/user/2689697/667159/ знову бачимо прилюдну зневагу теперішнього Папу Римського, що... "визнає антихриста за Бога та є німецьким таємним другом чекістів Путіна і Гундяєва". Так само знаходимо наклепницькі речі, що "Гузар як багато його лжесвящеників у найпатріотичнішій УГКЦ є тайні сексоти глобалістів і сатаністів" http://vkontakte.ru/note96331778_10672975

Без коментарів, як кажуть. %)

Теж читаємо, що святі та Богом прощені грішні люди нібито воскреснуть не з гробів, а від... 357 сонцехрамів по всьому світі, а найбільше таких храмів є, як виявляється, на Україні і з них 77 тільки на Прикарпатті... Що це таке? Що за вчення не цілком християнське та церковне?! :shock:

Тому це вчення з численними єресями набирає обертів. Звичайно, честь і шана славним воїнам УПА, що безстрашно боронили в минулому стражденну Неньку-Україну, та не варто їхню славу вплітати в такі інтриги та фантастичні лжевчення. Який би той Путін з Росії не був, однак він не тягне на Антихриста відповідно до християнської позиції на основі Слова Божого viewtopic.php?f=8&t=1116 чи тут viewtopic.php?t=1863

Думаю, що церковним властям варто якогось уже реагувати, поки не пізно! Це не дрібниця і не таврування, а тільки аналізування поданих в Інтернет сенсаційних апокаліптичних матеріалів (фактів), яких дуже-дуже скрізь багато...
Востаннє редагувалось 22 березня 2011, 09:13 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення viter » 22 березня 2011, 08:53

На мою думку все це або маячня мабуть душевно хворої людини, підтримана певними силами для дискредитації в суспільстві Галичини та УПА, або спланована акція певних сил для дискредитації Галичини та УПА.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 22 березня 2011, 09:26

viter писав:На мою думку все це або маячня мабуть душевно хворої людини, підтримана певними силами для дискредитації в суспільстві Галичини та УПА, або спланована акція певних сил для дискредитації Галичини та УПА.


Можливі варіанти http://www.youtube.com/watch?v=gcsGfgJgUyo
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 22 березня 2011, 09:30

viter писав:На мою думку все це або маячня мабуть душевно хворої людини, підтримана певними силами для дискредитації в суспільстві Галичини та УПА, або спланована акція певних сил для дискредитації Галичини та УПА.

Я повністю згоден з таким висновком,просто такими людьми легко маніпулювати.Самі подумайте,здоровій людині такого не дано.А якщо вдуматись то якби він був сам,то його просто ніхто не став-би слухати.Ясно як день що він має суттєву підтримку,тут мова може йти навіть не про однодумців,а про людей які формують його думку.Просто людина має колись заслужений авторитет в певних колах,і якась "редіска" цим користається.
о.Микіл,я також буду при потребі людям казати свою думку по цьому поводу,доречі вона не схвальна зі всіх сторін,це просто невлазить ні в які рамки.Але серед моїх знайомих напевне не знайдеться людини яка таке сприйме в серьйоз.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 22 березня 2011, 10:10

o.Mykil писав:
viter писав:На мою думку все це або маячня мабуть душевно хворої людини, підтримана певними силами для дискредитації в суспільстві Галичини та УПА, або спланована акція певних сил для дискредитації Галичини та УПА.


Можливі варіанти http://www.youtube.com/watch?v=gcsGfgJgUyo

Доречі більшість цих сюжетів це не просто аматорска зйомка,той хто їх монтує вміє розставити акценти,і вести якусь лінію.Подобається музичний супровод і частий "зум".Напряження зору під особливу музику,і зусередження на речах яким звик довіряти(церковна атребутика,ікони і все таке),і основа це спокійний,мирний голос на задньому фоні.Тобеж це не відео історія,а відеотвір зроблиний "дешево но сердито".Ще по "грамоті" можливе спільне розпиття горячого чаю,щоб зігрітись...Чому смак такий дивний???Бо це травовий збір,він дуже корисний і придає сил. :) (я не кажу за ці випадки,бо це мені невідомо.Просто пояснюю як буває.)
І зазвичай організатори це не такі як Голодюк,він є сопутньою умовою,яка притягує особливий сорт людей,які колись мали надії кимось потоптані.
Прошу зважити на той факт що я не фахівець і можу помилятися.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 31 березня 2011, 07:04

andrey s. писав:І зазвичай організатори це не такі як Голодюк,він є сопутньою умовою,яка притягує особливий сорт людей,які колись мали надії кимось потоптані.


Може бути... Українці тягнуться до всього українського http://blog.i.ua/user/2689697/672003/
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення romanm » 31 березня 2011, 07:34

o.Mykil писав:
andrey s. писав:І зазвичай організатори це не такі як Голодюк,він є сопутньою умовою,яка притягує особливий сорт людей,які колись мали надії кимось потоптані.


Може бути... Українці тягнуться до всього українського http://blog.i.ua/user/2689697/672003/

нда.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 01 квітня 2011, 00:18

o.Mykil писав:
andrey s. писав:І зазвичай організатори це не такі як Голодюк,він є сопутньою умовою,яка притягує особливий сорт людей,які колись мали надії кимось потоптані.


Може бути... Українці тягнуться до всього українського http://blog.i.ua/user/2689697/672003/

Питання не в тому.Питання в тому як правильно боротись з цим,а точніше з тими хто КОРИСТАЄТЬСЯ З ЦЬОГО.І я поки незнаю на 100%.Тут межа тонка,і якщо її переступити то від цього виграють тільки вони.Ну хіба не ясно,їм потрібна як повітря наша несхвально-засудна реакція.Я про яростний засуд.І я навіть впевненний, що вони зробили на це ставку(нехай Господь простить тим,хто каже що ми секта).Треба вважати на неосвітченність людей,які піддались слабості в наслідок якої незадоволенні діями окремих священників(не суть чи праві вони чи ні).Просто на цьому грунті вони складають враження про цілу Церкву і віддаляються від Неї.
А в такі моменти появляються "істинники" і збирають "урожай".А в цьому випадку ще й на грунті патріотизму,тобеж розчарованих в державі людей.
Таке поєднання має сильну реакцію,як кокткль Молотова.
Але поки вони визнають Папу Римского і Церковну їєрархію,неможна давати таке клиймо "секта".Вони ж приступають до Тайн в наших Церквах.
Але мовчати також неможна.....
От і маєм задачку...Просто в складний час живем.І для Церкви дуже важливий момент,а про державу я взагалі мовчу.(роздоріжжя)
Думаю що Бог скерує,якщо будем "чемні" :) і терплячі.
Доречі,,поясніть будласка.Капелан це священник для воєнних.Він має свячення,на нього "покладали руки".Чи це тільки для воєнних дій.???
Буду вдячний,бо незнаю..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2011, 06:11

andrey s. писав:... Капелан це священник для воєнних...

історично так, але сьогодні капелан - священик, призначений опікуватись певною групою людей чи організацій (наприклад: нечуючими; лікарні; школи; ВУЗу; нічліжки для безпритульних; такої-то військової частини; Міської Ради тощо)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 01 квітня 2011, 16:01

andrey s. писав:Але поки вони визнають Папу Римского і Церковну їєрархію,неможна давати таке клиймо "секта".


Подивіться ще раз уважніше, якщо хочете, в неті висловлювання п. Голодюка про ієрархію нашої Церкви, Папу, від якого волосся може стати дибки... Секта формується. І це видно традиційному віруючому. Вчення антибіблійне, некатолицьке чи сектантське! :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2011, 16:38

o.Mykil писав:
andrey s. писав:Але поки вони визнають Папу Римского і Церковну їєрархію,неможна давати таке клиймо "секта".


Подивіться ще раз уважніше, якщо хочете, в неті висловлювання п. Голодюка про ієрархію нашої Церкви, Папу, від якого волосся може стати дибки... Секта формується. І це видно традиційному віруючому. Вчення антибіблійне, некатолицьке чи сектантське! :shock:

одні "визнають" Папу, інші називають себе католиками, ще інші - Ісуса Христа "визнають", але треба дивитись глибше...
повністю погоджуюсь з о.Микілом...
нажаль...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 01 квітня 2011, 19:18

o.Mykil писав:
andrey s. писав:Але поки вони визнають Папу Римского і Церковну їєрархію,неможна давати таке клиймо "секта".


Подивіться ще раз уважніше, якщо хочете, в неті висловлювання п. Голодюка про ієрархію нашої Церкви, Папу, від якого волосся може стати дибки... Секта формується. І це видно традиційному віруючому. Вчення антибіблійне, некатолицьке чи сектантське! :shock:

Мна...Та дивився отець,дивився.Правда не так багато як Ви.Але достатньо щоб зрозуміти щось.Дуже шкода що зі всього написаного моню,Вам впало до ока тільки про Папу і Ієрархію.
Формується секта??? Можливо і формується,а можливо і не тільки секта.Але і можливо що не сформується,якщо ми не будем помагати.Про це я дописував раніше.
Я згоден з о.Олегом,що треба дивитися глибше.Ну значить я нездатен дивитись так глубоко як Ви о.Микола.
Мені вже самому стало цікаво.І інтернета мені мало.Ви напевне прочитали що я мешкаю в Франківську.Повірте що місто маленьке і я взнаю який реальний стан справ з цього приводу.Якщо буде потрібно,або комусь цікаво,то подам тут.
Доречі було-би непогано знати що з цього приводу думає вл.Вітишин,або вл.Софрон Мудрий.Особисто з Владиками не знайомий, :) але знаю тих хто знайомий.
Отець Микола ви Василіянин,чи можливо таке, щоб Ви подали вл.Софрону Мудрому(він також Василіянин) деталізований лист з відео(з інтернету),щоб Він склав свою думку,і висловився.Скажу що люди дуже з повагою ставляться до цього владики.А саме за працю на "Христовому Винограднику",так і до вл.Вітишина.
Взагалі такі речі прийнятні???(бо я незнаю за таке).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення romanm » 01 квітня 2011, 20:20

Бачите, тоді владикам прийдеться цілими днями "складати думки".Вже є " думка"= наука Церкви. Ось по ній і потрібно рівнятися. А хто там і шо там , і як там- річ другорядна.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 01 квітня 2011, 20:30

romanm писав:Бачите, тоді владикам прийдеться цілими днями "складати думки".Вже є " думка"= наука Церкви. Ось по ній і потрібно рівнятися. А хто там і шо там , і як там- річ другорядна.

Ми якось порізному розумієм покликання Владик.І я просто знаю що "говорити не мішки тягати".І коли вже говорим що журимся за Вірних,то від діла шкоди точно не буде,особливо такого.
А для чого по вашому Владика???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2011, 20:40

andrey s. писав:
romanm писав:Бачите, тоді владикам прийдеться цілими днями "складати думки".Вже є " думка"= наука Церкви. Ось по ній і потрібно рівнятися. А хто там і шо там , і як там- річ другорядна.

Ми якось порізному розумієм покликання Владик.І я просто знаю що "говорити не мішки тягати".І коли вже говорим що журимся за Вірних,то від діла шкоди точно не буде,особливо такого.
А для чого по вашому Владика???

та все вірно кажете, але у Владик є помічники - священики (особистийрівень відповідальності); помічники - комісії (для всестороннього фахового розгляду/вирішення справ у єпархії); помічники - інтернет сайти, як наш (колективне реагування Церкви - нас з Вами)... І думаю, що покищо обговорювана нами проблема не є настільки складною, щоб потребувати вияснення на іншому рівні, аніж священик та цей Форум
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 01 квітня 2011, 21:05

о.Олег писав:
andrey s. писав:
romanm писав:Бачите, тоді владикам прийдеться цілими днями "складати думки".Вже є " думка"= наука Церкви. Ось по ній і потрібно рівнятися. А хто там і шо там , і як там- річ другорядна.

Ми якось порізному розумієм покликання Владик.І я просто знаю що "говорити не мішки тягати".І коли вже говорим що журимся за Вірних,то від діла шкоди точно не буде,особливо такого.
А для чого по вашому Владика???

та все вірно кажете, але у Владик є помічники - священики (особистийрівень відповідальності); помічники - комісії (для всестороннього фахового розгляду/вирішення справ у єпархії); помічники - інтернет сайти, як наш (колективне реагування Церкви - нас з Вами)... І думаю, що покищо обговорювана нами проблема не є настільки складною, щоб потребувати вияснення на іншому рівні, аніж священик та цей Форум
З повагою, о.Олег

Та власне я так собі це і уявляю.Це норальний порядок.
Просто мені цікава думка якогось отця,який особисто знайомий з цим.Не з інтернету,а з світу.І мені вже самому цікаво як там насправді ситуація.Бо я знааю що вони відвідують Катедру,присутні на літургіях.І просто дивно,що при такій змальованій ситуації(типу,люди секта формується),я нічого такого не чув,будучи часто в церкві,і маючи не мало знайомих священників.Мушу поцікавитись,хочаб для себе.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 01 квітня 2011, 23:52

andrey s. писав:
Просто мені цікава думка якогось отця,який особисто знайомий з цим.Не з інтернету,а з світу.


А в інтернеті звідки інформація? Нe зі світу? Де існує інтернет??? Зауважте, що тут наводились переважно посилання на першоджерела, на оригінальні матеріали, зокрема п. Бориса Г. І, як кажуть, щоб розпізнати, чи яйце тухле-не обов'язково його їсти цілковито.
Востаннє редагувалось 02 квітня 2011, 06:40 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 02 квітня 2011, 06:37

andrey s. писав:...Просто мені цікава думка якогось отця,який особисто знайомий з цим. Не з інтернету,а з світу. І мені вже самому цікаво як там насправді ситуація. Бо я знааю що вони відвідують Катедру,присутні на літургіях.І просто дивно,що при такій змальованій ситуації (типу,люди секта формується), я нічого такого не чув,будучи часто в церкві, і маючи не мало знайомих священників. Мушу поцікавитись, хочаб для себе.

священик в такому участі не братиме (що виключає "особисте знайомство"), а... люди займаються... гм... дуже різними речами, але в особистих розмовах зі священиком про це ні словом не промовляться... "З світу" в таких випадках означає вірити чуткам (від інших), що нічим не краще за інтернет (перепрошую - інтернет навіть краще, бо тут все записане або зазняте і можна перевірити, навести доказ). Правда - я грішний вже неодноразово ловлю себе на думці, що проти українців (проти всього, що нас позиціонує як українців: Голодомор, УГКЦ, Бандера, УПА,Волинь 1943, Мазепа...) ворогом українства розгорнута широка кампанія, спрямована звести все для нас дороге до рівня сміху/анекдоту/сорому/тощо, формуючи у молодого (і не дуже) покоління таким чином відразу до українського, тому - дуже було б добре, щоб Ви поцікавились і підтвердили або спростували обговорюване у нашій темі не лише для себе, а на Форумі. :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення romanm » 04 квітня 2011, 10:38

Є різниця в тому, чи про щось говорить владика, його особиста думка, чи Церква про щось висловлюється? Перший і друга мають одинакову вагу у слові і думці? Потрібно, нмд, розрізняти ці речі. Є вчення Церкви, все що йому суперечить - єресь. Що владика може більше сказати від цього що є? Свою думку?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 11:09

Звичайно я не мав на увазі Його думку про ці речі.Просто не ясно чи Він в курсі.
Просто я хотів сказати що одне слово(наприклад на проповіді) Владики,замінює 1000 повідомлень("шокуючої новини").Звичайно якщо говорити за турботу про ближніх.
Це як приклад,для ясності що я мав на увазі.
Просто люди в нашому місті дуже вважають на Їх думку.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення прочанка » 04 квітня 2011, 20:53

якщо чесно, то просто моторошно робиться... Знову певна кількість вибраних, які спасуться. Людська глупота не має меж і жахливо, що знаходяться послідовники. Зомбі..., що казати.
Вчора теж один"святий"ходив поміж людей перед початком Хресної Дороги і все розповідав, що свічки - це ідолопоклонство... Правда, люди не дуже давались на його провокації і він вступився...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 21:42

прочанка писав:якщо чесно, то просто моторошно робиться... Знову певна кількість вибраних, які спасуться. Людська глупота не має меж і жахливо, що знаходяться послідовники. Зомбі..., що казати.
Вчора теж один"святий"ходив поміж людей перед початком Хресної Дороги і все розповідав, що свічки - це ідолопоклонство... Правда, люди не дуже давались на його провокації і він вступився...

Ось я про це і кажу,бо маю таке спостереження..
А якби хтось почав там доводити протележне,типу це традиція,так вчить Церква, і все таке.То зробили-би тільки гірше.,а цьому "святому" навпаки краще.
Хіба не ясно.Байдужість для таких це погибель.А люба,навіть негативна реакція це їхній виграш.(а про позитивну я взагалі мовчу,бо вона часто є наслідком нашої дуже негативної реакції на таких "святих", людей в яких в душі є якісь незгоди з Церквою).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей