Чи на все є воля Божа?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 27 березня 2011, 00:15

ShMariam писав:
капрал писав:дивно, думав, що і у їхніх вірах є спасіння?!

Думаєте, Бог буде про себе об'являти різним людям протилежні речі? :no: Про мусульманство, буддизм говоримо в розділі "Інші релігії".

тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 27 березня 2011, 00:19

капрал писав:тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Я трошки вище писала, що коли вони ведуть моральне життя і не винні в тому, що не навернулися, то мають шанс попасти в рай.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 27 березня 2011, 00:25

ShMariam писав:
капрал писав:тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Я трошки вище писала, що коли вони ведуть моральне життя і не винні в тому, що не навернулися, то мають шанс попасти в рай.

:Yahoo!: тоді це вже тішить, а то з релігійної точки зору, вони майже приреченні, а ще ми християнські держави їх постійно цькуємо і нищемо...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення viter » 27 березня 2011, 00:28

капрал писав:А Бог для мене в серці

Який Бог у Вас у серці? Що Ви знаєте про Нього і звідки?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 27 березня 2011, 00:31

капрал писав: :Yahoo!: тоді це вже тішить, а то з релігійної точки зору, вони майже приреченні, а ще ми християнські держави їх постійно цькуємо і нищемо...

Ага, але як вони спілкуються з місіонерами, то їх шанси попасти в рай неохрещеними не такі вже й великі.

P.S. Зараз Ви знов почнете плакати.
P.S.S. Якась дивна тема - про все і ні про що. %)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 06:43

капрал писав:...я зараз нажаль Вам не процитую і не дам силку, бо просто не пам"ятаю, (але якщо дуже треба потрачу до години часу і найду в Біблії) де пишеться що Адам прожив стільки, його син стільки років і т. д. по генелеогічній гілці, і встановимо термін чи не так?!

не так.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 27 березня 2011, 10:35

ShMariam писав:
капрал писав: :Yahoo!: тоді це вже тішить, а то з релігійної точки зору, вони майже приреченні, а ще ми християнські держави їх постійно цькуємо і нищемо...

Ага, але як вони спілкуються з місіонерами, то їх шанси попасти в рай неохрещеними не такі вже й великі.

P.S. Зараз Ви знов почнете плакати.
P.S.S. Якась дивна тема - про все і ні про що. %)

а яке б Ви хотіли отримати від ставлення, щодо місіонерів, коли б сюди приїхали мусульмани і навчали Вас, як жити по Корану?!
Наприклад в Швейцарії парламент прийняв рішення, щодо заборони будівництва мечетів, так, що думаю все тотожне...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення ShMariam » 27 березня 2011, 13:14

капрал писав:а яке б Ви хотіли отримати від ставлення, щодо місіонерів, коли б сюди приїхали мусульмани і навчали Вас, як жити по Корану?!

Я б їм сказала разом з пакистанкою Асією Бібі: "Христос за нас вмер на хресті, а що для вас зробив ваш Магомет?"
Розумію про що Ви, але релігія релігії не рівня.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 27 березня 2011, 17:05

капрал писав:1.ви не відповіли на питання, якщо я не охрестився, мені первородний гріх не прощається?!
2.Хто увірує й охриститься, той буде спасенний; а хто не увірує, той буде осуджений. - а як бути мусульманам, будистам і ншим віруючим, в яких не має обряду хрещеня?!

Приєднаюсь і я,з вашого дозволу))
Сам колись розважав на цю тему.Є думки,підкреслю просто думки.
Скажу що тут з одної сторони все просто,але витримати цю простоту зовсім не просто.
А початком послужила моя присутність на Таїнстві (Хрещ.), і уділялась Тайна дорослій людині.З того все почалося.Почав думати, що ,як і з чим "їсти".
Скажу що думав тоді:Думки були різні,але була трішки присутня "жаба".І суть не в тому що кажуть що всі хріхи які "до"-Прощаються(змиваються).Ні,хоч якщо відверто то "так",але більшості за інше.А саме що людина робить такий КРОК у своєму житті свідомо,вже підготувавшись і знаючи що це таке,а головне для чого.
І порівнював з собою,я Хрещений в дитинстві.Тайну уділяв Священник з підпілля,робилось це в дома і з великим страхом.Виріс в "смутні часи" для церкви,того з малку мені церква не привилась.І якби не бабця моя(покійна),то взагалі-би нічого не було.Так що вдячний їй,побожна була жінка.Стара закалка,таких вже мало зустріниш.
Добре тепер суть:
Думав, чи не "обділиний" я якоюсь ласкою,чи дотримались мої :) права??? (це зараз згадую з усмішкою,а тоді все наоборот)
Людина яка в зрілому віці Охрестилась.І я Хрещений в дитинстві,але почав щось думати про Бога на старість.
Дойшов до того,що Тайна уділяється,це свого роду жертва моїх батьків,бо вони прийняли таке рішення,як обовязок Християнина.
Тобто Тайна УДІЛИЛАСЬ мені,і це на Славу Господа.Але ПРИЙНЯВ я цю Тайну вже будучи трохи дорослим.Тобто від Уділення до Прийняття пройшло багато часу,але Бог був присутній в моєму житті,просто я тоді про це не підозрював.Зараз згадую молодість,і яким-би я супер-скептиком не був, но сумніватись не приходиться.
Як в Псалмах,,І роздумую над Ділами Рук Твоїх,,,
Доречі спілкувався з одним стареньким монахом,він уділяв Цю Тайну ба-а-агато разів,навіть дітям тих, кому уділяв ЇЇ.Тобеж досвід в нього є,іто ого-го який.
Так він поділився своїм спостережинням,а саме:
Таїнство Хрещення воістину чудесне,і діти які ЇЇ отримали в порівнянні з дітьми яких це оминуло(не Хрещенні) є в виграші.А саме; якщо дитина Хрещена но взагалі Богу своєї уваги не приділяє,то всерівно має якись "імунетет" від біди.Тобто в порівнянні з не Хрещеними, з життєвих труднощей якось лекше виходить,або її біда чіпає менше.Мова не йде про якись "апсолют",ні.Я про те що біда може вчипитись і до тих і до інших.Просто з досвіду отця, хрещені якось лекше виходять з неї(біди).
Але добавив,що батьки які дитину охристили і взагалі не приділяють уваги дитині(в сенсі Хто такий Бог),то чинять погано(гріх).І сказав що деякі гріхи передаються дітям(не тільки цей,це взагальному,а ще треба брати до уваги гріх в якому не розкаялись батьки),а точніше діти відчувають на собі деякі такі наслідки гріхів(батьків) поки не ПРИЙМУТЬ То УДІЛЕНЕ Таїнство.Тобеж поки в "Хреста Не Зодягнуться",це власне і є той вибір,з яким нас Бог створив.Бо свідомо ми це робим не в 1 міс. від народження. Свідомо це коли будем готові це прийняти,а саме захочим зробити це.І скажу за себе,що ходив до церкви і не відчував таку необхідність,просто про це не думав.Але з бігом часу якось трохи по іншому сприймається:"І все життя наше Христу Богові віддаймо"....а саме:ТОБІ,ГОСПОДИ.(зараз я просто сказав про різницю в сприйнятті цього виразу,і не тільки цього).

А що до думок про ті народи які не Християни,то скажу так.
Я колись спитався в одного "умніка"(з тих хто постійно говорить і має при собі Євангеліє),що буде з ними??? Відповідь:"Будуть Горіти в Пеклі".(сказано було з особливим ценізмом).
Я коли таке почув то мені стало так сумно,плакати не плакав,но був в шоці.Особливо коли він віртуозно почав мене закидувати цитатами з Єванг.,хоч і знав що я ЇЇ пару раз тримав в руках(раза три,іто по 10 хв.).Я повірив і мене це так вразило,якби я зараз його зустрів то мав-би велику спокусу(яку не скажу :) ),просто справа в тому що не тільки це мені "прочисав".Но Бог добрий,якось мене привів до Священника який мене розрадив,розбив в щент то "лайно" яке я дозволив собі повішати в наслідок своєї темноти.І прошу замітити, що зробив це без єдиної цитати.Просто тепла розмова,ось це на мою думку справжня Сила,чудо Боже.Бо я не прийшов в намірі мати розмову з ним,просто іхали в автобусі поруч,і доречі я був в поганому настрої.Але ми тоді познайомились.
Скажу скорочену суть:
Я максемум повинен з сумом жалувати що люди не прийняли Християнство,а як наслідок Христа,Господа Нашого,Спасителя.І добавив що якщо буде на те Воля Божа, то вони(не християни) обовязково Його приймуть.Бо є люди покликані для цього,які втілюють Божий план.(добавив що ще не всі Християни Його прийняли).А я спитав:"А я що можу зробити в поміч їм?"(бо було сумно що не хрещені будуть горіти в пеклі)
Відповідь:" Можеш,ще як можеш помогти цим людям(Місіонерам).",я подумав що треба навчитись побільше цитат,вивчити напамять Нов.Зап.Но він мене "розчарував".Сказав:"А ти що щось знаїш з Євангелія",,і добавив, що самий досконалий спосіб, це нести Євангеліє своїм життям.Тобто знати те що потрібно(катехизм) і старатись просто жити по Завітах Спасителя, і коли буду так жити, то знання Євангелія(і не тільки) прийдуть самі по собі.І цим прикладом я дуже допоможу.(так на всякий випадок...Я зараз тільки працюю в цьому напрямку,а то ще хтось подумає що я знаю істину :) ,і став "святим"..Я грішний,порою дуже..)
А хто каже що вони будуть горіти в пеклі,той сам наближається до нього.Сказав що неможна казати за когось(про пекло).
Я йому повірив,і вже з плином часу я знайшов підтверження його слів в книжках(Євангеліє,Богонатхненні праці Святих,життєві історії місіонерів,і т.д.).Про Євангеліє в Серці,а в голові як наслідок...І про різницю відповідальності за "первородний гріх"і його наслідками...
І про пекло також.Доречі знаєте що в процесах Канонізації дуже сильно перевіряється,чи принтендент не казав комусь, що хтось буде горіти в пеклі.
Ого-го.Пробачте записався...Пробачте якщо хтось згаїв час...Хотілось би почути думку якогось отця про мої думки про Хрещення,,був би радий..
ДЯКУЮ..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 17:52

капрал писав:...тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Ви навмисне підмінюєте поняття чи дійсно ставите знак рівності (відсутність Хрещення=обов'язково пекло)?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення прочанка » 27 березня 2011, 17:58

переглядаю дописи і приходить на думку Льюїс(Хроніки Нарнії - остання битва):
"радуйся, сину!
Я ж відповів:"На жаль, володарю, я не син тобі, але слуга ТАш".
"це неправда. І не тому я прийняв твоє служіння, що ми з нею одне, а тому, що ми - протилежне... Якщо хтось клянеться іменем Таш і тримає клятву заради правди, то він клянеться мною, не відаючи про те, і я винагороджу його.
"Улюблений сину, якби не до мене ти прагнув, то не шукав би так довго і вірно. Кожен знаходить те, що шукає насправді."

Кожна віруюча людина, яка живе праведно, має шанс...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 18:08

прочанка писав:...Кожна віруюча людина, яка живе праведно, має шанс...

як і невіруюча.
але, нажаль, не всі спасуться...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення прочанка » 27 березня 2011, 18:18

не всі... але того не всі й хочуть... :(
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 18:32

прочанка писав:не всі... але того не всі й хочуть... :(

скільки над цим роздумую (це продиктовано моїм переконанням в тому, що потрібно бути гуманним...), завжди приходжу до висновку, що це мала б бути чи не єдина причина можливості вічного прокляття...
але найвищою молитвою для мене і сьогодні є молитва одного з святих: "Господи - якщо потрібен Ад, то візьми туди мене, а всіх визволи"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення прочанка » 28 березня 2011, 08:55

Щось схоже говорив отець Піо. І він мав дар навернути грішника. А скільки людей відверто унікають чи просто іґнорують Бога.
Навіть, сповідь...
Як воно звучить:
- А за що сповідатись? Я ж нікого не вбив, не вкрав і все таке...
Не бійтеся!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення капрал » 30 березня 2011, 10:43

о.Олег писав:
капрал писав:...я зараз нажаль Вам не процитую і не дам силку, бо просто не пам"ятаю, (але якщо дуже треба потрачу до години часу і найду в Біблії) де пишеться що Адам прожив стільки, його син стільки років і т. д. по генелеогічній гілці, і встановимо термін чи не так?!

не так.
З повагою, о.Олег

Ось хочу процитувати вам слова, на вище задане питання - глава 5. Буття, там є родовід від Адама до Сима, то за підрахунками це пройшло до народження Сима 1558р., віж народження Сима до народження Аврама пройшло 390р., разом 1948 років від народження Адама, Аврам жив за історичними даними близько 1800-1900 роках до н.е., заокругимо до 2000 років, додаємо наш час (иеж заокруглюжмо) 2000 років, виходить від народження Адама до наших днів майже 6000 років. Ось такий підрахунок, переконаний, що в Церкви власне бачення, будь-ласка поділіться ним.
Дякую.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 30 березня 2011, 13:01

Якщо брати "Історію С.З.і Н.З." то виходить що потоп був приблизно за 2400 років до Христа. А тому Ваша арифметика приблизно співпадає.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 30 березня 2011, 20:48

капрал писав:... Ось хочу процитувати вам слова, на вище задане питання - глава 5. Буття, там є родовід від Адама до Сима, то за підрахунками це пройшло до народження Сима 1558р., віж народження Сима до народження Аврама пройшло 390р., разом 1948 років від народження Адама, Аврам жив за історичними даними близько 1800-1900 роках до н.е., заокругимо до 2000 років, додаємо наш час (иеж заокруглюжмо) 2000 років, виходить від народження Адама до наших днів майже 6000 років. Ось такий підрахунок, переконаний, що в Церкви власне бачення, будь-ласка поділіться ним.
Дякую.

взагалі існує бааагато методів такого "рахування" і, відповідно, дат. Найпоширеніша, якщо не помиляюся, Антіохійська періодизація, яка вважає, що момент Сотворення можна вирахувати, додавши 5508 років до нинішньої дати (перепрошую - це з пам'яті і не перевіряю, допоки не бачу необхідності/готовності розвитку цієї теми, як історичної). Насправді ж всі спроби щось рахувати (чи то роки, чи то дні) є спробою пристосувати символічну мову Святого Письма до простої арифметики (що демонструється з огляду на проведені у дописі підрахунки і Вами); спробою "обчислити" Богословію. Що саме по собі могло претендувати на звання певного наукового пошуку 200-1200 років тому, бути зародженням науки, але сьогодні це... Як каже мій товариш у таких випадках: "державна програма з використання помідорів не за призначенням"
Біблійні тексти говорять про те, "Хто" все сотворив, але не ставлять перед собою за мету відповідати на запитання "як" чи "коли"
Відразу погоджуся, що і сьогодні є люди, спокушені протестантським "лише Писання", що будуть доводити буквальне прочитання того, що їм у Святому Письмі заманеться буквально прочитати (можна багато говорити про т.зв. різного роду "креоціоністів" і їх рухів та "мавп'ячих судів"). Як і є, наприклад, люди (забув, як називається їхня організація і це не є "християнський рух"; Великобританія), які по нині відстоюють "плоскість" Землі.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення luksander » 31 березня 2011, 08:44

ShMariam писав:
капрал писав:тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Я трошки вище писала, що коли вони ведуть моральне життя і не винні в тому, що не навернулися, то мають шанс попасти в рай.


А як же тоді читання Апостола за покійних? 1Сол. 4,13-17?
Прикро, але тільки Ісус Христос є дорогою до раю :pardon:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення luksander » 31 березня 2011, 08:49

viter писав:
капрал писав:А Бог для мене в серці

Який Бог у Вас у серці? Що Ви знаєте про Нього і звідки?


Або: яка Ваша віра?
Нмпд - якщо людина не сприймає Символ Віри розумом і серцем - не може вона себе називати християнином :pardon:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення luksander » 31 березня 2011, 12:08

Нмпд…
Матиме життя вічне той, хто чинить волю Божу. Яка воля Божа відносно людини люди не раз чули від нього, а зараз ми можемо прочитати це в Біблії. Та сучасна грішна людина, спираючись на непізнанність нею Бога, додумує (не без допомоги головного нашого «помічника» і «добродія») за нього безліч найнеймовірніших теорій, що виправдовують (виправдовують?) нашу закаменілість. От вже дійсно: всемогутній Бог створив такий камінь, який не здатен підняти навіть сам…
Для того щоб бути біля Бога – треба до нього наблизитись. Наблизитись в якості любові його до людей. Чим більше ми будемо любити ближніх, тим зрозумілішим буде для нас Бог і Божа воля. І тоді нам так само, як і йому, болітиме кожна прикрість грішної людини…
Ну і про неможливість спастися всим… була воля Божа для християн нести можливість спасення всім народам, в тому числі і словом. Не досить добре виконали/виконують волю Божу, мабіть. Хоча це ніяким чином не може виправдати чи утішити не християн. :no:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 31 березня 2011, 15:45

luksander писав:
ShMariam писав:
капрал писав:тоді мені шкода їх, такі великочисельні громади і заздалегідь обречені на пекельні муки...... :cry:

Я трошки вище писала, що коли вони ведуть моральне життя і не винні в тому, що не навернулися, то мають шанс попасти в рай.


А як же тоді читання Апостола за покійних? 1Сол. 4,13-17?
Прикро, але тільки Ісус Христос є дорогою до раю :pardon:

так. І якщо нехристиянин чи атеїст попаде в рай - лише через Ісуса Христа
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 31 березня 2011, 17:11

Незнаю,,якось для мене Християнина це внушає прикрість.Написане вами(про спасіння через Ісуса),це чиста правда.Але чи варто про це казати так,особливо з таким акцентом.Не нашими люцкими (кволими) мозгами можна знати,хто і куди попаде.
Чому ніхто незгадує"Шляхи Господні незбагненні",або "скільки людей-скільки шляхів до спасіння" ,і все в такому дусі.Напивеликий жаль,для багатьох Християн саме Ісус стане каменем спотикання.І ос за них я точно невпевненний.Знаю точно що Він буде судити живих і мертвих.Але я підозрюю що Християн строгіше.Бо ми знали Його і ....Про ці "і" я писати нехочу.Це правда,для нас Християн іншого шляху немає.Але багато не Християн вмирають за любі Господу Справи,якщо навіть самі того нерозуміють.І я живий навіть нехочу думати де куди вони попали,лишаю це на Господа.Просто знаю що Господь добрий і кличе всіх.Я незнаю куди я попаду,то як можу знати за когось?????
А атеістів і не Християн,лишіть в спокою з цим.Краще коли самі захочуть прийняти спасіння через Ісуса.
За що власне ми і молимся,якщо навіть про це не підозрюєм.(Ліургія)
Востаннє редагувалось 31 березня 2011, 17:45 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 31 березня 2011, 17:17

чи можете відкоригувати: не зрозуміло на чий допис відповідаєте
перепрошую
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення luksander » 01 квітня 2011, 10:09

о.Олег писав:так. І якщо нехристиянин чи атеїст попаде в рай - лише через Ісуса Христа
З повагою, о.Олег

:shock:
Перепрошую – можна трохи детальніше.
Моя примітивна версія (спрощено і без хронології): гріх Адама зробив всіх людей грішними і позбавив вічного життя; Син Божий прийшов у світ взяти людські гріхи на себе; але людина сама повинна віддати Йому свої гріхи і (ставши безгрішною) отримати життя вічне; для цього вона має зрозуміти свою гріховність і розкаятись. Це можна зробити поза Церквою?

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення luksander » 01 квітня 2011, 10:54

andrey s. писав:Незнаю,,якось для мене Християнина це внушає прикрість.Написане вами(про спасіння через Ісуса),це чиста правда.Але чи варто про це казати так,особливо з таким акцентом.Не нашими люцкими (кволими) мозгами можна знати,хто і куди попаде.
а не варто казати - це Ви до кого? хіба це не з НЗ?

Чому ніхто незгадує"Шляхи Господні незбагненні",або "скільки людей-скільки шляхів до спасіння" ,і все в такому дусі.Напивеликий жаль,для багатьох Християн саме Ісус стане каменем спотикання.І ос за них я точно невпевненний.Знаю точно що Він буде судити живих і мертвих.Але я підозрюю що Християн строгіше.Бо ми знали Його і ....Про ці "і" я писати нехочу.Це правда,для нас Християн іншого шляху немає
згадував я трохи вище :pardon:
.Але багато не Християн вмирають за любі Господу Справи,якщо навіть самі того нерозуміють.І я живий навіть нехочу думати де куди вони попали,лишаю це на Господа.Просто знаю що Господь добрий і кличе всіх.Я незнаю куди я попаду,то як можу знати за когось?????
а "очікую воскресіння мертвих і життя будучого віку" тоді про що?

А атеістів і не Християн,лишіть в спокою з цим.Краще коли самі захочуть прийняти спасіння через Ісуса.
За що власне ми і молимся,якщо навіть про це не підозрюєм.(Ліургія)

та не християнам я і так ніякого клопоту не завдаю, на жаль :( , от, хіба що, не підозрюючи :)
Просто думаю, чи не робимо ми "ведмежу послугу", орієнтуючи не християн на несвідоме роблення добрих справ і надію на Божу справедливість (чи - чоловіколюбіє?)?
Самим же нам якось наче не з руки йти цим шляхом? :oops:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2011, 12:23

luksander писав:... Це можна зробити поза Церквою?

в тому сенсі, що "в людей це не є можливим, але не у Бога - у Бога все можливе": надіємося на Боже Милосердя, віримо і просимо, щоб навіть ті невеличкі плоди/ознаки Істини/Церкви (добрі діла, закони, поняття, страждання, любов у сім'ях чи родинах тощо) Господь Зволив використати для Спасення людини.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення viter » 01 квітня 2011, 13:35

Хрещення дає нам право бути дітьми Божими. Водночас воно накладає на нас певні обов'язки, яких, очевидно, немає у язичників (як і права бути дітьми Божими). Не секрет, що є багато номінальних християн, моральний стан (чи то позитивний, чи негативний) нічим не відрізняється від морального стану язичників, атеїстів. Говорячи про спасіння, чи шанси в них спастися такі самі як і в не християн, чи може кращі, чи гірші?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення andrey s. » 01 квітня 2011, 14:41

Незнаю,читаючи деякі речі з Н.З., розумієш що вони сказані спеціально для мене,і зовсім не для того щоб я комусь це казав,цим когось повчав(навіть від Імені Ісуса)Нваеду приклад:
Дуже поширена штука,яку я чую.Мт.7.Але читати треба повністю,бо часто цитують тільки Мт.7.1-5.Але чомусь забувають про 7.-6.Берем Мт.7 (повністю)Одним словом складається враження що це казав Ісус(будучи без гріха) мені грішному.Але не для того щоб я грішний це казав іншому грішнику.Бо якщо взяти навіть навпаки,тобто в мене скалка(а не колода),а в іншого колода(а не скалка).То як я можу вийняти колоду з чужого ока,якщо не можу дати раду з скалкою в своєму??
Це як приклад,просто є ще подібні речі.

а "очікую воскресіння мертвих і життя будучого віку" тоді про що?

Думаю про те саме що:"І вдруге зі Славою прийде судити живих і мертвих,а Його царству небуде кінця"
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи на все є воля Божа?

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2011, 15:14

luksander писав:... Просто думаю, чи не робимо ми "ведмежу послугу", орієнтуючи не християн на несвідоме роблення добрих справ і надію на Божу справедливість (чи - чоловіколюбіє?)?

якщо хтось орієнтує не до Христа, не до навернення до Його Церкви - говорить неправду (свідомо або несвідомо). Адже ми (христові) впевнені у тому, що Господь Заснував на Петрі Свою Церкву і всіх кличемо до неї саме для того, щоб спаслися («Бог хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до повного пізнання істини.» 1Тим. 2; «Йдіть і вчиніть моїми учнями всі народи.» Мт. 28). Однак прошу зауважити: ми проповідуємо спасення в Ісусі Христі та основаній Ним Церкві, а не прокляття тим, хто не знає чи не хоче знати Христа/Церкву. Це для себе (християн) ми розуміємо, що шляхи Господні незнані і лише Бог про них Судить непомильно, але якщо хтось з християн (зараз це часто модно називають "толерантність") орієнтує так, як Ви кажете - подібний до "лікаря", який знаючи, який лік точно допомагає звільнитись від хвороби, експерементує на болящих, даючи їм "вибір". :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей