Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 14:58

капрал писав:я відповідної теми на форумі не знайшов

а чому не підходить як відповідь на Ваше запитання "яке ставлення до екстрасенсів...", наприклад, тема Чи можливо нині вірити в диявола (злих духів)? ?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 21:51

о.Олег писав:
капрал писав:я відповідної теми на форумі не знайшов

а чому не підходить як відповідь на Ваше запитання "яке ставлення до екстрасенсів...", наприклад, тема Чи можливо нині вірити в диявола (злих духів)? ?

прошу вас не порівнюйте екстрасенсів до віри в дявола?! наперед повідомлю, що жодних ознак і справ з екстрасенсорикою не маю, але тема запропонована Вами, аж ні як не є тотожною...
звісно, це як на мене...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 22:17

капрал писав:
о.Олег писав:
капрал писав:я відповідної теми на форумі не знайшов

а чому не підходить як відповідь на Ваше запитання "яке ставлення до екстрасенсів...", наприклад, тема Чи можливо нині вірити в диявола (злих духів)? ?

прошу вас не порівнюйте екстрасенсів до віри в дявола?! наперед повідомлю, що жодних ознак і справ з екстрасенсорикою не маю, але тема запропонована Вами, аж ні як не є тотожною...
звісно, це як на мене...

думаєте? Тоді добре - говорімо тут
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 26 березня 2011, 22:44

то скажіть будь-ласка, як церква і Ви зокрема, як офіційна особа, ствиться до носіїв екстрасенкорики?!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення vitalko » 28 березня 2011, 09:49

капрал писав:
о.Олег писав:
капрал писав:я відповідної теми на форумі не знайшов

а чому не підходить як відповідь на Ваше запитання "яке ставлення до екстрасенсів...", наприклад, тема Чи можливо нині вірити в диявола (злих духів)? ?

прошу вас не порівнюйте екстрасенсів до віри в дявола?! наперед повідомлю, що жодних ознак і справ з екстрасенсорикою не маю, але тема запропонована Вами, аж ні як не є тотожною...
звісно, це як на мене...


Хм... ще раз прошу пройти по лінку який я подав декількома дописами вище(Я служил сатане (свидетельство бывшего экстрасенса)) і подивитися цей док. фільм. Думаю питання неототожнення їх із служінням дияволу зникне.
Бо кидання аргументів, не аналізуючи контраргументів, говорить про небажання вести конструктивну дискусію, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 28 березня 2011, 11:45

капрал писав:то скажіть будь-ласка, як церква і Ви зокрема, як офіційна особа, ствиться до носіїв екстрасенкорики?!

гм... вони ("носії") настільки різні, що навіть не знаю, чи можливий такий підхід: "ставлення до екстрасенсорики"... Якщо підійти до Вашого запитання у відповідності терміну (латина: extra - понад; sensus - відчуття), а не в контексті суміші обману і відвертої бісовщини (що гордо себе величає тим модним словом), тоді, думаю, що це питання до науковців... проте... мені не відомо жодного випадку, в якому дослідникам цього явища вдалось застосувати науковий метод і всіх дослідників/носіїв екстрасенсорики інакше, як паранаукою (гр. παρα — біля) і не назовеш... З іншого боку всі без винятку люди, що мені особисто чи моїм парафіянам/друзям/рідним зустрічалися, були або шарлатанами (99%), або (якщо йдеться про щось серйозніше, аніж роблення масажів, відчуття переломів і вміння їх мануально направляти) бісовщиною. Розумію, що те моє "серйозніше" потребує пояснення, тому, наприклад, те, що, власне, пережив:
Чоловік був такий - Гаврило. Близько вхожий в одну з частин моєї родини. Напевно багатьом відомий - жив біля Комарно. З дитинства і дощ передбачав, і пропалих людей знаходив, і знав, хто-що думає про нього чи про когось, і хмари руками розводив, і в здоров'ю радив, і "пороблене" знав як/хто і що з тим робити і... (тому всьому фактів і підтверджень масса навіть у мене грішного, хоч ніколи спеціально цим не цікавився - просто за совєтів до нього з цілого Союзу приїздили, а ця вся дивина поряд Городка, в якому я жив, та ще й у пов'язанні з моєю родиною діялась) тарифів за те все не встановлював... Такий "битву екстрасенсів" навіть би не посітив своєю увагою, а якби там був (мені довелось бачити деякі з передач) - не думаю, що щось йому б не під силу було... Так ось: приходив він на гостини до моїх родичів - веселий був, говіркий, дотепний.., правда біля себе казав залишати порожнє місце - ніби на ще одного гостя - і от... в якийсь момент, серед тих всіх веселощів на півслові замовкав, втуплювався в двері, що вели в кімнату, привставав, проважаючи ніби когось поглядом через кімнату до того порожнього місця за столом, яке було біля нього і... решта часу, проведеного в гостях був неговіркий, напружений...( PS: мало не забув - додам, що церкву своїм коштом збудував :) )
це один з прикладів, в яких я грішний відчув зв'язок "носія" з бісом. Розумію, що це... відчуття не поясниш, тому і не претендую, що Ви мене зрозумієте. Маю ще декілька особисто пережитого і, відповідно того, що сформувало моє відношення до явища. Але отаке у мене особисто відношення до "носіїв екстрасенсорики": шарлатанство і/або бісовщина. Якщо і є щось таке, про що можу з надією сказати "можливо це такий Божий Дар", то особисто такого ще не зустрінув (хіба з книжок, яким, зновуж, важко довіряти)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 28 березня 2011, 12:32

капрал писав:то скажіть будь-ласка, як церква і Ви зокрема, як офіційна особа, ствиться до носіїв екстрасенкорики?!

а взагалі, якщо "носіями", як вже повелося, вважати "астрологів, ворожок та хіромантів", то члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій (в т.ч і УГКЦ, про що йшлося на 44 Сесії Синоду УГКЦ, якщо не помиляюся) мали надсилати протест (здається 2009 року) проти факту їх внесення до національного класифікатора професій в Україні.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 28 березня 2011, 19:01

о.Олег писав:
капрал писав:то скажіть будь-ласка, як церква і Ви зокрема, як офіційна особа, ствиться до носіїв екстрасенкорики?!

а взагалі, якщо "носіями", як вже повелося, вважати "астрологів, ворожок та хіромантів", то члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій (в т.ч і УГКЦ, про що йшлося на 44 Сесії Синоду УГКЦ, якщо не помиляюся) мали надсилати протест (здається 2009 року) проти факту їх внесення до національного класифікатора професій в Україні.
З повагою, о.Олег

тобто екстрасенсів УГКЦ не згадує і мається наувазі лише астрологи, ворожки і хіроманти?!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 29 березня 2011, 06:17

капрал писав:...тобто екстрасенсів УГКЦ не згадує і мається наувазі лише астрологи, ворожки і хіроманти?!

так і не повинна - термін науково не обгрунтований і, відповідно, значення його не піддається чіткій ідентифікації... Ви, якщо можете, поясніть, що маєте на увазі під "носій кстрасенсорики" - можливо, зможу більш точно відповісти.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення прочанка » 29 березня 2011, 09:45

екстрасеснси - це не наші методи... :) як казав Федя з "Пригод Шурика"...
Чого чуже мусолити. Ми маємо своїх... Характерників, мольфарів...
Які то точно знаються з нечистим. Згадайте хоч би Гоголівського Пацюка.
Нещодавно по телебаченню була така нині популярна передача "Битва екстрасенсів" і показували наше рідне Закарпаття.
Дві сестри -мольфарки, яким передано перед смертю знання. То ті хоч приємні на вигляд, а в класичних мольфарів - погляд....БРРРР. Колючий, холодний, душу прошиває і говорити на камеру вони не люблять як і розкривати свої таємниці.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення o.Mykil » 29 березня 2011, 10:14

Із книжечки "Ліки проти гріхів":

Як оздоровлюють екстрасенси - „цілителі"?

1. Методом перерозподілу енергії в організмі, в результаті чого хворий орган отримує приплив енергії з здорового органу і поправляється, а той хворіє. Так „виліковують" від виразки, а людина незабаром помирає від інфаркту.
2. Забирають біль, який є сигналом організму, що в ньому не все гаразд. Коли немає болю, людина не чує руйнівних процесів в організмі.
3. Під впливом екстрасенсів у пацієнта внаслідок трансмутації (перетворення елементів) відбувається руйнування хімічного балансу в організмі, зокрема, в крові, що може, за даними вчених, призвести до захворювання на рак і навіть на СНІД.

Від кого, яким способом і як отримують свої здібності чарівники?

Від злого духа, котрого прийняли через:

1) видіння (приклад ясновидиці Ванги);
2) призваних злих духів у родину, яких передають з роду в рід;
3) читання магічної літератури.

Наслідки після звернення до окультистів:

1) втрачається ласка Божа;
2) віднімається радість спасіння;
3) з'являється тривога, невпевненість, страх і депресія;
4) схильність до самогубства;
5) опанування злим духом (біснуватість)


"Сталін та екстрасенс" http://www.youtube.com/watch?v=BcuB7wjM8y0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrivovk » 29 березня 2011, 22:03

прочанка писав:Чого чуже мусолити. Ми маємо своїх... Характерників, мольфарів...

А от до речі і про сучасних характерників. http://v-k.org.ua/pages/view/388 Думаю віруючій людині тут все ясно. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 30 березня 2011, 04:02

В мене також склалась своя думка про таке явище.Тобто я не відкидую реальність цього,і в той самий час розумію саму згубність цього.
Доречі як для самої людини яка "дає",так і для того хто "бере".
Якщо добре подумати то це зовсім не дар,а скорше навіть наоборот.І байдуже ким це дано.Бо в принципі знати напевне ми не можимо.Хоч в більшості ясно звідки це походить,але ствержувати таке можна тільки коли є якась дія.
Якщо розібратись то Бог є першопочатком всього.Але такі речі(можливості) Він дає да-а-алеко не кожному.І це вияв любові.Бо кому як не Богу відома слабкість людини.Тобто Богу відомо що такі можливості можуть згубити людину,особливо в такий час.Якщо людина і має такі можливості,то їй важко вжити таке на славу Божу,а якщо і будуть такі фантазії,то це буде початком кінця.І я вірю що є люди які вживають такі можливості на славу Божу,але в такому випадку ніхто з людей про них незнає. Тобто просто навіть не підозрюють що людина має якісь здібності.А людина яка їх має, розуміє,коли хтось взнає за них то це початок кінця.І напевне бояться цього.
Так по люцькому думати що можна таке вживати на славу Божу,зцілювати всіх хто просить(навіть якщо за це небрати грошей),бо якщо брати,то це взагалі без питаннь.
Підступ заключається в тому,що зцілюючи всіх просящих(навіть безкорисно) є відчуття що це робиш не для себе,а для ближнього.Тобто ради Господа,на Його славу.
Але,але звідки людині знати хто на таку ласку заслуговує,а хто ні.Тобто не Бог вирішує,а людина.А напевне в більшості людину зцілити неможливо поки вона цього не дозволить.І дозвіл це символічний,сам прихід людини до "цілитиля" свідчить про дозвіл.Більше не потрібно.Але є такі яким дозвіл не потрібен.Це з тих хто знімає порчі,привороти,і все таке.Тут також не складно.Це як закон збережиння єнергії.Тобто прийшла людина зняти "порчу","знахарка її знімає.Але собі її брати звісно не буде,вона не дурна.Вона просто її комусь "віддасть".Або тому на кого є "замовлення",або як частіше тому хто прийшов знімати "порчу",якої просто небуло,але з приходом появилась :) .Але за кожен такий акт,цілитилька отримує щось як "бонус" від господаря.За кожну споганену душу.
Нехай Господь змилується над ними,бо є просто слабкими душами на які йде полювання.
Доречі в давнину люди які мали схожі можливості і з цим звертались до священників,ті в свою чергу для їхнього спасіння радили йти в монастир.А там знали як і що,і звичайно це тримали в таєвниці.А ті хто не слухався(було по різному),але це відбувалось з турботи за вірних.
Балакав на цю тему з одним монахом.Спитав в нього просто,як вберегтись від таких поганих людей,яким дозвіл щоб завдати шкоду непотрібен.Часто по житті трапляються такі в циган.(я не кажу що вони всі такі,просто часто) Хоча є і серед всіх людей,і часто сама людина незнає що має такий згубний для інших "дар".
Деколи бачиш як просто в хвилинній сварці хтось комусь щось як побажає(сам той хто "побажав" за 10 хв. і забув),але воно збувається.
Напевне і того церква вчить:"не бажай іншому того чого собі не бажаєш".Но суть не в тому.
Брат сказав:Що такі речі до віручої людини яка приступає до Таїнств(Сповідь,Причастя) просто не чіпляються.І чим частіше людина приступає до Причастя,тим сильніший "імунітет" від цього має.Звичайно це не повинно бути ціллю того, хто приступає до Таїнства,бо таким чином втрачається Його суть.Це дуже важливо,ціль таїнства ніколи не повинна мінятися.А ціль прийняти Ісуса,і робити це треба як вчить Церква.Тобто віруюча людина має ЗАХИСТ,і чим щиріша віра тим Захист сильніший.
Доречі скоро побачить світ одна книжечка.В ній є багато свідченнь(це вічливо перевірені історії чудесних зцілень) людей які зцілились від тяжких хвороб..
І мені дуже сподобалась одна історія:
Жінка мала важку форму раку крові(якщо не помиляюсь).Лікарі немогли зарадити.Все,опустились руки.Людина втратила надію.Знайомі настійливо радили їй якихось конкретних екстрасенсів.Бо був випадок що конкретно вилікували людину з такою самою хворобою.(знайшли їй гроші)Здавалось би остання надія,що втрачати...
Но їй прийшла в голову геніальна ідея,і як на мене вона отримала нагороду за неї.Вона подумала,і сказала в голос:"Якщо єкстрасенс може,то Богу це тим більше під силу".Пішла з прощею до святого місця,з розповіді ледве доперлась,скільки непередбачиних труднощей виникало,але "доперлась".Впала перед чудотворним образом МОЛИТИСЬ,просити ласку зцілення.Помоєму навіть зомліла(це не точно,можу перепутати).Суть в тому що зцілилась,,ЗДОРОВА...
І як тут не згадаєш:"Кожному дасться по його вірі" От так,,скільки знайомих взяли в моду походи до них,навіть немаючи якихось проблем.Я кажу просто:"В жопу їх",а потім пояснюю чому.Взагалі нашестя якесь,особливо по телевізору.І це не тільки СТВ,а Ще наприклад в Франківську по "ТОНІСУ".Якось дивився фільм і заснув,приснився такий жах(снилось різне,але цей бред я запамятаю надовго),просинаюсь,а там іде ця передача довбана(знімають порчі і всяке різне в прямому єфірі по телефону).Я навіть невпевненний чи ведучі й учасники цієї клоунади розуміють що роблять.Зараз це модно,,сумно...
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БЛИЖНІХ від цього "лайна".Замаститись легко,а ось відмитись вже важче.Але що неможливо людям-БОГУ ПІДСИЛУ..
Пробачте за ті пару негарних слів.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 17:53

andrivovk писав:
прочанка писав:Чого чуже мусолити. Ми маємо своїх... Характерників, мольфарів...

А от до речі і про сучасних характерників. http://v-k.org.ua/pages/view/388 Думаю віруючій людині тут все ясно. :(

тоді до екстрасенсів і як Ви написали характерників і мольфарів можна віднести СТОГМАТИКІВ і ЄКЗОРЦИТСІВ?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 04 квітня 2011, 18:16

капрал писав:тоді до екстрасенсів і як Ви написали характерників і мольфарів можна віднести СТИГМАТИКІВ і ЄКЗОРЦИТСІВ?!

Звідки такі висновки? :shock: Є дари від Бога, ну і є від :evil: .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 18:20

ShMariam писав:
капрал писав:тоді до екстрасенсів і як Ви написали характерників і мольфарів можна віднести СТИГМАТИКІВ і ЄКЗОРЦИТСІВ?!

Звідки такі висновки? :shock: Є дари від Бога, ну і є від :evil: .

Скажіть будь-ласка, як Ви класифікуєте, що одне дар Божий, а інше від лукавого?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 04 квітня 2011, 18:41

капрал писав:Скажіть будь-ласка, як Ви класифікуєте, що одне дар Божий, а інше від лукавого?!

Якщо людина має якийсь дар від Бога (стигми, об'явлення, пророкує тощо), то вона живе в тісній злуці з Богом: молитви, сповіді і т. д.(або, принаймні, починає так жити після виявлення дару), не вважає себе особливою, не бере за використання дару гроші, має чисто християнський, а не поганський світогляд (карма, енергії, астральні тіла, нашіптування ("магічна дія" слова), приписування неживим предметам магічних властивостей і т. д. і т. п.); якщо це об'явлення, то сказане не може суперечити науці Церкви (об'явлення Мухаммеду, також на "Співочому полі" в Тернополі); зрештою, це перевіряється Церквою, які можуть засвідчити, що це від Бога чи від когось (чогось) іншого, а також часом психіатрами (а раптом галюцинації :D ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 20:06

ShMariam писав:
капрал писав:Скажіть будь-ласка, як Ви класифікуєте, що одне дар Божий, а інше від лукавого?!

Якщо людина має якийсь дар від Бога (стигми, об'явлення, пророкує тощо), то вона живе в тісній злуці з Богом: молитви, сповіді і т. д.(або, принаймні, починає так жити після виявлення дару), не вважає себе особливою, не бере за використання дару гроші, має чисто християнський, а не поганський світогляд (карма, енергії, астральні тіла, нашіптування ("магічна дія" слова), приписування неживим предметам магічних властивостей і т. д. і т. п.); якщо це об'явлення, то сказане не може суперечити науці Церкви (об'явлення Мухаммеду, також на "Співочому полі" в Тернополі); зрештою, це перевіряється Церквою, які можуть засвідчити, що це від Бога чи від когось (чогось) іншого, а також часом психіатрами (а раптом галюцинації :D ).

тобто іншими словами, якщо себе людина називає екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист то це про неї мало що говорить і не варто її аморально засуджувати з християнської точки мислиння, а насамперід довідатися яке життя вона проводить, а саме чи сповідує вона Християнську віру, ходить вона до Церкви, проводить щиру молитву, приймає святе Причасття?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення прочанка » 04 квітня 2011, 20:22

знову - грішне й праведне - в один казан. Ви хочете прирівняти падре Піо - найбільшого святця минулого століття, який носив 50-років стигми і вчинив безліч див при життю і по смерті чи екзорциста отця Вороновського, з якимось екстасенсом :shock: ?!
Це вже свідчить про елементарне незнання і небажання визнавати очевидне, як і віру в Бога і його вірних слуг
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 20:39

капрал писав:
ShMariam писав:
капрал писав:Скажіть будь-ласка, як Ви класифікуєте, що одне дар Божий, а інше від лукавого?!

Якщо людина має якийсь дар від Бога (стигми, об'явлення, пророкує тощо), то вона живе в тісній злуці з Богом: молитви, сповіді і т. д.(або, принаймні, починає так жити після виявлення дару), не вважає себе особливою, не бере за використання дару гроші, має чисто християнський, а не поганський світогляд (карма, енергії, астральні тіла, нашіптування ("магічна дія" слова), приписування неживим предметам магічних властивостей і т. д. і т. п.); якщо це об'явлення, то сказане не може суперечити науці Церкви (об'явлення Мухаммеду, також на "Співочому полі" в Тернополі); зрештою, це перевіряється Церквою, які можуть засвідчити, що це від Бога чи від когось (чогось) іншого, а також часом психіатрами (а раптом галюцинації :D ).

тобто іншими словами, якщо себе людина називає екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист то це про неї мало що говорить і не варто її аморально засуджувати з християнської точки мислиння, а насамперід довідатися яке життя вона проводить, а саме чи сповідує вона Християнську віру, ходить вона до Церкви, проводить щиру молитву, приймає святе Причасття?

Бачу по пов.,що вам не треба пояснювати що це погано,бо Ви це розумієте.Але чому тоді так припідносите???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 21:07

Тобто і схизмати і екзорцисти, як Ви зауважили теж "погано"?!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 21:17

капрал писав:Тобто і схизмати і екзорцисти, як Ви зауважили теж "погано"?!

Я Вас попрошу більше не приймати рішення замість мене,,,будласка!!
В цитованому мною повідомленні(попередньому) немає ні слова про Схизмати і Єкзорцизм.
А коли Ви шукаєте нестандартних ситуацій,то скажу:Такі речі Церква завжди тримає під своїм наглядом.І повірте ми знаєм да-а-алеко не про всі такі випадки,бо вони не для нас,і саме тому що є багато "умніків".
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 21:28

andrey s. писав:
капрал писав:Тобто і схизмати і екзорцисти, як Ви зауважили теж "погано"?!

Я Вас попрошу більше не приймати рішення замість мене,,,будласка!!
В цитованому мною повідомленні(попередньому) немає ні слова про Схизмати і Єкзорцизм.
А коли Ви шукаєте нестандартних ситуацій,то скажу:Такі речі Церква завжди тримає під своїм наглядом.І повірте ми знаєм да-а-алеко не про всі такі випадки,бо вони не для нас,і саме тому що є багато "умніків".

я для себе хочу зрозуміти, як ставиться церква до екстрасенсів, потім тут в діалозі до них прирівняли, характерніків і мольфарів потім Ви порадили все ж таки дивитися, власне, який спосіб людина веде спосіб життя...
а от що Церква тримає під контролем, я не зовсім зрозумів?!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 22:01

Якщо Вам цікава суто моя думка,то почитайте мій раніший допис(довгий такий).
А що до Екзорцистів і Схизматів: Ніякий отець не має права цим(Екзорцизм) займатись без дозволу Церкви.(можу навести які саме,но зараз не про це).
А колись давніше правила були набагато строгіші.А Схизматиків завжди перевіряла спеціальна "комісія",і по правді багато доживали віку по монастирях,подалі від свіцьких людей.До них не стояли косяки людей,бо вони (Схизмати) тікали від них.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 22:09

andrey s. писав:Якщо Вам цікава суто моя думка,то почитайте мій раніший допис(довгий такий).
А що до Екзорцистів і Схизматів: Ніякий отець не має права цим(Екзорцизм) займатись без дозволу Церкви.(можу навести які саме,но зараз не про це).
А колись давніше правила були набагато строгіші.А Схизматиків завжди перевіряла спеціальна "комісія",і по правді багато доживали віку по монастирях,подалі від свіцьких людей.До них не стояли косяки людей,бо вони (Схизмати) тікали від них.

я уважно читав попередні ваші повідомлення і остаточного не знайшов. Що я маю наувазі, от якщо не бере гроші, яещо не надає якимось предметам магічні властивості, то це нормально, я напряму не знайомий з такими екстрасенсами, але думаю вони такі є, але суть тут в гншому, що і Церква є велика політика і багато в чому є порівння, що трактування того чи іншого відіграє роль, що вигідно, от і все...
А БОГ, це в серці і в ділах! ценапевно мій допис відносно всіх мої повідомлень.
Дякую

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення viter » 04 квітня 2011, 22:26

капрал писав:Церква є велика політика і багато в чому є порівння, що трактування того чи іншого відіграє роль, що вигідно, от і все...
А БОГ, це в серці і в ділах! ценапевно мій допис відносно всіх мої повідомлень.

Ваше право так думати. Але може помиляєтесь?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 22:39

viter писав:
капрал писав:Церква є велика політика і багато в чому є порівння, що трактування того чи іншого відіграє роль, що вигідно, от і все...
А БОГ, це в серці і в ділах! ценапевно мій допис відносно всіх мої повідомлень.

Ваше право так думати. Але може помиляєтесь?

так, помиляюся...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 22:43

капрал писав:
andrey s. писав:Якщо Вам цікава суто моя думка,то почитайте мій раніший допис(довгий такий).
А що до Екзорцистів і Схизматів: Ніякий отець не має права цим(Екзорцизм) займатись без дозволу Церкви.(можу навести які саме,но зараз не про це).
А колись давніше правила були набагато строгіші.А Схизматиків завжди перевіряла спеціальна "комісія",і по правді багато доживали віку по монастирях,подалі від свіцьких людей.До них не стояли косяки людей,бо вони (Схизмати) тікали від них.

я уважно читав попередні ваші повідомлення і остаточного не знайшов. Що я маю наувазі, от якщо не бере гроші, яещо не надає якимось предметам магічні властивості, то це нормально, я напряму не знайомий з такими екстрасенсами, але думаю вони такі є, але суть тут в гншому, що і Церква є велика політика і багато в чому є порівння, що трактування того чи іншого відіграє роль, що вигідно, от і все...
А БОГ, це в серці і в ділах! ценапевно мій допис відносно всіх мої повідомлень.
Дякую

Знаїте,тут особливої мудрості нема.
Просто хто шукає - той обовязково знайде.Але є уточнення.Якщо шукаєте мінуси,то їх обовязково знайдете.І цим закриєте собі плюси.А шукаєте плюси,то їх знайдете.І в цьому випадку загальні мінуси не зникнуть вони будуть вам видні,але такого впливу на вас мати не будуть.
Прикол в тому що для спасіння потрібні плюси,бо мінусів в кожного з нас хватає.І в теперішній Церкві є все необхідне для спасіння,і за це Хвала Господу.
Я не збираюсь із-за своєї гордості відмовлятись від Такого,бо це просто тупо(як на мене).
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 22:51

Розумію Вас andrey s., це теж саме, що Ви чи я хочу бачити, напів порожню склянку з водою чи напів наповненою, а я хочу бачити, знати, що у 250г. склянці 125 г. води, а чи вона напів порожня чи напівповна це швидше риторичне питання...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 22:59

капрал писав:Розумію Вас andrey s., це теж саме, що Ви чи я хочу бачити, напів порожню склянку з водою чи напів наповненою, а я хочу бачити, знати, що у 250г. склянці 125 г. води, а чи вона напів порожня чи напівповна це швидше риторичне питання...

Ні,Ви мене не розумієте.Мені байдуже до склянки,хіба просто хочу пити.
Востаннє редагувалось 05 квітня 2011, 11:00 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей