Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 23:04

andrey s. писав:
капрал писав:Розумію Вас andrey s., це теж саме, що Ви чи я хочу бачити, напів порожню склянку з водою чи напів наповненою, а я хочу бачити, знати, що у 250г. склянці 125 г. води, а чи вона напів порожня чи напівповна це швидше риторичне питання...

Ні,Ви мене не розумієте.Мені байдуже до напіпорожньої склянки,хіба просто хочу пити.

ви в навчанні Церкви, в Біблії, бачите повну склянку води, а ви спрагла людина, яка власне хоче втамувати спрагу, тобто отримати прощення і життя вічне!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 23:14

Звідкиля мені знати що я отримаю,прийде час і всі дізнаємся що я отримав,і що кожен отримав.А до того часу я втамовую спрагу,а в Церкві є Жива Вода.І тут мова йде хочаб за ма-аа-лесеньку крапельку.Пів стакана ніхто не здюжить :) .Це справді необхідність для Християнина.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 04 квітня 2011, 23:18

andrey s. писав:Звідкиля мені знати що я отримаю,прийде час і всі дізнаємся що я отримав,і що кожен отримав.А до того часу я втамовую спрагу,а в Церкві є Жива Вода.І тут мова йде хочаб за ма-аа-лесеньку крапельку.Пів стакана ніхто не здюжить :) .Це справді необхідність для Християнина.

Хвісно, що ніхто не знає, але Ви хочите і прагните, відповідно і робите для цього все можливе відносно ваших можливостей...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 04 квітня 2011, 23:33

капрал писав:
andrey s. писав:Звідкиля мені знати що я отримаю,прийде час і всі дізнаємся що я отримав,і що кожен отримав.А до того часу я втамовую спрагу,а в Церкві є Жива Вода.І тут мова йде хочаб за ма-аа-лесеньку крапельку.Пів стакана ніхто не здюжить :) .Це справді необхідність для Християнина.

Хвісно, що ніхто не знає, але Ви хочите і прагните, відповідно і робите для цього все можливе відносно ваших можливостей...

Щось типу цього,но є доповнення що стосується своїх можливостей.Люди їх часто перебільшують.Поправді Церква для того і дана,бо ми надто немічні коли самі по собі.І то світло, яке є в кожному з нас,згасає під дією світу.А в Церкві можна Його оживити,відновити.Наша задача користати з цього на славу Божу.
Але це моє бачення,Ви маєте мати своє.І спільне в них обох має бути Бог.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 05 квітня 2011, 05:46

капрал писав:...тоді до екстрасенсів і як Ви написали характерників і мольфарів можна віднести СТОГМАТИКІВ і ЄКЗОРЦИТСІВ?!

мабуть, маєте на увазі стигматів?
а що такого там екстрасенсорного? Дайте накінець вже якесь визначення Вашого розуміння екстрасенсорики, бо тоді і я грішний можу вважатися екстрасенсом. Дайте визначення, дуже прошу
P.S. всіх співрозмовників прошу не офтопити
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення luksander » 05 квітня 2011, 08:18

Люди (а екстрасенси - це ж люди?) повинні виконувати Божі заповіді незалежно від своїх можливостей. Нехай ці можливості і здаються на тепер багатьом чимось надзвичайним.Ту ж саму надзвичайну фізичну силу можна використати по різному.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення romanm » 05 квітня 2011, 10:35

luksander писав:Люди (а екстрасенси - це ж люди?) повинні виконувати Божі заповіді незалежно від своїх можливостей. Нехай ці можливості і здаються на тепер багатьом чимось надзвичайним.Ту ж саму надзвичайну фізичну силу можна використати по різному.

Екзорцисти, наприклад, використовують людей з такими можливостями.Про це пише о. Аморт. Не все ж від чорта, йолки - палки :) .

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення vitalko » 05 квітня 2011, 12:09

капрал писав:тобто іншими словами, якщо себе людина називає екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист то це про неї мало що говорить і не варто її аморально засуджувати з християнської точки мислиння, а насамперід довідатися яке життя вона проводить, а саме чи сповідує вона Християнську віру, ходить вона до Церкви, проводить щиру молитву, приймає святе Причасття?


В неділю повернувся з Дори(був там на реколекціях). І з сестрою-монахинею з якою ми їздили в нас зав"язалася розмова про місцеву духовність, бо бачили по селі дуже багато капличок. То вона розповіла що християнська віра настільки сплелася там з ще язичницькими віруваннями, що ті самі люди, які вранці йдуть до церкви і причащаються увечері займаються магією, когось чаклують і т.д.

Так ось жив там старець-студит о. Порфирій, який ці всі речі дуже добре знав. І знаючи, хто чим займається, Причастя чаклунам не давав.
То його за це взагалі хотіли з села вигнати. Тому навіть щира молитва, і приймання Причастя - не аргумент. Єдиний аргумент, нсмд, це оцінка церкви щодо конкретного екстрасенса.

Та й не треба ставити в один ряд такі поняття як екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист, імхо. Бо хіромант, мольфар - однозначно мракобісся(якщо не банальні шарлатани). Екстрасенси в більшості випадків це ж саме.

Екзорцисти - зовсім інша річ, бо екзорцистом може бути тільки той, кому місцевий єпископ дав дозвіл займатися екзорцизмом. Решта ж - див хіромант, мольфар, і т.д.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 05 квітня 2011, 13:58

vitalko писав:
капрал писав:тобто іншими словами, якщо себе людина називає екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист то це про неї мало що говорить і не варто її аморально засуджувати з християнської точки мислиння, а насамперід довідатися яке життя вона проводить, а саме чи сповідує вона Християнську віру, ходить вона до Церкви, проводить щиру молитву, приймає святе Причасття?


В неділю повернувся з Дори(був там на реколекціях). І з сестрою-монахинею з якою ми їздили в нас зав"язалася розмова про місцеву духовність, бо бачили по селі дуже багато капличок. То вона розповіла що християнська віра настільки сплелася там з ще язичницькими віруваннями, що ті самі люди, які вранці йдуть до церкви і причащаються увечері займаються магією, когось чаклують і т.д.

Так ось жив там старець-студит о. Порфирій, який ці всі речі дуже добре знав. І знаючи, хто чим займається, Причастя чаклунам не давав.
То його за це взагалі хотіли з села вигнати. Тому навіть щира молитва, і приймання Причастя - не аргумент. Єдиний аргумент, нсмд, це оцінка церкви щодо конкретного екстрасенса.

Та й не треба ставити в один ряд такі поняття як екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист, імхо. Бо хіромант, мольфар - однозначно мракобісся(якщо не банальні шарлатани). Екстрасенси в більшості випадків це ж саме.

Екзорцисти - зовсім інша річ, бо екзорцистом може бути тільки той, кому місцевий єпископ дав дозвіл займатися екзорцизмом. Решта ж - див хіромант, мольфар, і т.д.

Дуже цікаво виходить, отримав я відповідний дозвіл від Єпископа і в мене ніби з Церквою все гаразд, а якщо не отримав дозволу, то я з нечистою зв"язаний, прикольно...
Це як у владі, отримав я партбілет провладної партії, все гаразд я "свой человек", а якщо в опозиції, то однозначно опонент і "інакомислящий". Подвійні стандарти...нажаль...

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення vitalko » 05 квітня 2011, 14:46

капрал писав: Дуже цікаво виходить, отримав я відповідний дозвіл від Єпископа і в мене ніби з Церквою все гаразд, а якщо не отримав дозволу, то я з нечистою зв"язаний, прикольно...
Це як у владі, отримав я партбілет провладної партії, все гаразд я "свой человек", а якщо в опозиції, то однозначно опонент і "інакомислящий". Подвійні стандарти...нажаль...


Про екзорцизм говоримо тут. Перечитайте всю вітку, може дещо проясниться ваше уявлення про це явище.

Тому що аналогії ваші некоректні як і висновки, бо порівнюєте боголюдську установу з чисто людською... Ще й роблячи це з упередженням... :( Хто ж хоче знати правду, той підходить до справи неупереджено, сприймаючи факти іншої сторони, не чіпляючи відповідних ярликів...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення прочанка » 05 квітня 2011, 14:57

капрал писав: Дуже цікаво виходить, отримав я відповідний дозвіл від Єпископа і в мене ніби з Церквою все гаразд, а якщо не отримав дозволу, то я з нечистою зв"язаний, прикольно...
Це як у владі, отримав я партбілет провладної партії, все гаразд я "свой человек", а якщо в опозиції, то однозначно опонент і "інакомислящий". Подвійні стандарти...нажаль...


Стигмат падре Піо зазнав чимало утисків і навіть переслідувань, поки офіційна церква визнала його стигми дійсними. А на це пішли роки. Проте, він не відрікся від Бога і як людина послуху приймав усе з покорою, вартою поваги.
Щось схоже пережила й Бернедетта Субіру, поки офіційно було визнано Люрдівське диво. Але дівчина покірно витримувала всі допити і навіть утиски.
Ці приклади наочно свідчать, що дорога до Бога - терниста, і якщо зважати на світ людей, то витримати все це дуже непросто. Слабкі - ламаються, але люди із сильною вірою - витримують все... до кінця.
Про це у свій час і попереджував Христос, коли казав, приніс у цей світ меч і в Царство Небесне прийде той, хто ради Ісуса себе погубить для цього грішного світу.
Не бійтеся!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 05 квітня 2011, 15:18

vitalko писав:
капрал писав: Дуже цікаво виходить, отримав я відповідний дозвіл від Єпископа і в мене ніби з Церквою все гаразд, а якщо не отримав дозволу, то я з нечистою зв"язаний, прикольно...
Це як у владі, отримав я партбілет провладної партії, все гаразд я "свой человек", а якщо в опозиції, то однозначно опонент і "інакомислящий". Подвійні стандарти...нажаль...


Про екзорцизм говоримо тут. Перечитайте всю вітку, може дещо проясниться ваше уявлення про це явище.

Тому що аналогії ваші некоректні як і висновки, бо порівнюєте боголюдську установу з чисто людською... Ще й роблячи це з упередженням... :( Хто ж хоче знати правду, той підходить до справи неупереджено, сприймаючи факти іншої сторони, не чіпляючи відповідних ярликів...

Я порівнював діяльність єпископа з політичною партією, гадаю єпископ чи член партії - люди?!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення Олюнька » 05 квітня 2011, 15:27

капрал писав:Я порівнював діяльність єпископа з політичною партією, гадаю єпископ чи член партії - люди?!

Ні, то не коректно з вашого боку. Керівництво партії діє на свій розсуд, а єпископ - знаряддя Боже. Лише Бог дає владу "наступати на зміїв і скорпіонів, і всяку нечисть..."
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 05 квітня 2011, 15:36

капрал писав:
капрал писав:тобто іншими словами, якщо себе людина називає екстрасенс, хіромант, мольфар, екзорцист то це про неї мало що говорить і не варто її аморально засуджувати з християнської точки мислиння, а насамперід довідатися яке життя вона проводить, а саме чи сповідує вона Християнську віру, ходить вона до Церкви, проводить щиру молитву, приймає святе Причасття?


Дуже цікаво виходить, отримав я відповідний дозвіл від Єпископа і в мене ніби з Церквою все гаразд, а якщо не отримав дозволу, то я з нечистою зв"язаний, прикольно...
Це як у владі, отримав я партбілет провладної партії, все гаразд я "свой человек", а якщо в опозиції, то однозначно опонент і "інакомислящий". Подвійні стандарти...нажаль...

Слава Ісусу Христу!!!
п.Капрал,сприйміть мої слова правильно.
В мене складається враження що Ви багато чого розумієте,але навмисно шукаєте якусь "заковирку".(я можу і помилятись).
Просто Ви наперед вже маєте свою думку про речі за які мало знаєте..і змішуєте в одну купу все разом.
Якщо таким чином Ви хочите навчитись чогось,то це самий складний спосіб(повірте).Я тут на форумі з тої самої причини,щоб чогось навчитись.(бо ми не можим знати все,хоть і хочиться все і зразу :) )
Ви неможите щось взнати з одного повідомлення,це може Вас тільки заохотити взяти книжку і самому взнати(самий кращий спосіб),а тут на форумі обговорити деталі,то що не ясно,і т. п.
Подобається один вислів(джерело не памятаю)...
"Завдання кожної людини на землі зробити добро зі зла,бо більше НІЗЧОГО робити"...
Це значить що ми кожен маєм якісь дар,і наше завдання не спаскудити його.Бо життя це і є той дар.І коли хтось неможе в цьому бути гідним Бога,то що казати про якісь особливі можливості людини...такі речі(особливі можливості) частіше всього стають на погибель собі,і як наслідок іншим.
Для чого скільки зусиль в тему яка не надто важлива.Вам має бути достатньо відповіді священника що до цих речей.(Треба сторонитися їх),чи Ви думаєте що Вам хтось пояснить все і класифікує))))).Для чого????
Маю надію що Ви трохи дорослий і не образились...
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 05 квітня 2011, 18:38

П. Капрал, або Ви неуважно прочитали моє повідомлення, або я нечітко висловилася. Звісно, добре коли людина часто причащається, але цього мало: треба ще мати здорову віру. Бо віра в те, що, напр., для лікування необхідно сказати таке то слово (навіть якщо це молитва), виконати такий-то обряд, зробити такий-то рух - це великий гріх проти І заповіді. Лікує не рух, не обряд, навіть не молитва (слова), а Бог. Так само і все решта (що добре), походить від Бога: пророцтва, видіння тощо.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 05 квітня 2011, 19:10

Олюнька писав:
капрал писав:Я порівнював діяльність єпископа з політичною партією, гадаю єпископ чи член партії - люди?!

Ні, то не коректно з вашого боку. Керівництво партії діє на свій розсуд, а єпископ - знаряддя Боже. Лише Бог дає владу "наступати на зміїв і скорпіонів, і всяку нечисть..."

як це виходить - єпископ діє від Бога, а будь-яка партія діє на свій розсуд?! а до чого тут нечисть?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 05 квітня 2011, 19:15

капрал писав:як це виходить - єпископ діє від Бога, а будь-яка партія діє на свій розсуд?!

Єпископ мусить діяти, спираючись на вчення Церкви, а не сам від себе.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 05 квітня 2011, 19:28

ShMariam писав:П. Капрал, або Ви неуважно прочитали моє повідомлення, або я нечітко висловилася. Звісно, добре коли людина часто причащається, але цього мало: треба ще мати здорову віру. Бо віра в те, що, напр., для лікування необхідно сказати таке то слово (навіть якщо це молитва), виконати такий-то обряд, зробити такий-то рух - це великий гріх проти І заповіді. Лікує не рух, не обряд, навіть не молитва (слова), а Бог. Так само і все решта (що добре), походить від Бога: пророцтва, видіння тощо.

я все прекрасно розумію, розумію підміну понять, розумію фанатичне вірування...
от і з ваших слів виходить, що лікує не молитва і не причасття а Бог, власне, я згоден...
і тоді візміть і викиньте всі пігулки з дому...

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 05 квітня 2011, 19:32

ShMariam писав:
капрал писав:як це виходить - єпископ діє від Бога, а будь-яка партія діє на свій розсуд?!

Єпископ мусить діяти, спираючись на вчення Церкви, а не сам від себе.

Авжеж, і Христові походи були віж церкви і капелани, які благославляють на бій ьеж від Церкви

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення andrey s. » 05 квітня 2011, 19:41

Взагалі хочу трошки закцентувати на одному моменті,можливо це не суттєво для когось.Але,я рахую це важливим.
Мова йде за прийняття Причастя кимось,і це типу як показник того що він праведний,або навіть навпаки.(для нас)
Я думаю що неварто про це говорити.Можна якщо тільки за себе.Бо це по самій меншій мірі просто не коректно(чемно).
Це Тайна до якоїсь хтось приступає,і я впевненний,що той хто Його приймає робить це з своїм наміром,про який достоверно відомо тільки йому.А якщо точніше,то припускаю що Богу краще відомі щирість,наміри і решта всього,ніж навіть самій людині яка приступає до Таїнства.
В такому разі, звідки нам це знати.І того думаю не варто згадувати(балакати) за це.
Наголошую,,Йдеться за нашу якісну оцінку(в слух) якоїсь людини,базуючись на факті прийняття нею Причастя(Євхарестійного Ісуса).
Дякую...
Просто знаю людей яким таке почуте зашкодило.Можливо їх дуже мало,але вони є.І напевне ми маєм вважати і на них,як вважаєте???
P.S.
Прошу вибачення за Оффтоп,просто це як продовження розважання над цією.Якщо буде продовження(про Причастя),то прошу перенести в відповідну тему.
Дякую :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 05 квітня 2011, 19:52

капрал писав:от і з ваших слів виходить, що лікує не молитва
Лікують не слова, бо справжня молитва не є заклинанням. Лікує Бог у відповідь на щиру молитву. І якщо людина займається магією, як може вона лікувати молитвою? :shock: Чи вона буде вислухана.

капрал писав:і не причасття а Бог, власне, я згоден...
Св. Євхаристія - це і є Бог. Але Він автоматично не зцілює. Мало того, хто причащається недостойно "суд собі їсть і п'є" (десь з послань апостолів).

капрал писав:і тоді візміть і викиньте всі пігулки з дому...

Ми тут говоримо про надприродне зцілення. Бог на то дав людині розум, щоб досліджувала себе, навколишній світ і лікувалася на основі тих знань
капрал писав:
ShMariam писав:Єпископ мусить діяти, спираючись на вчення Церкви, а не сам від себе.

Авжеж, і Христові походи були віж церкви і капелани, які благославляють на бій ьеж від Церкви

Я навмисно написала "мусить діяти" а не "завжди діє".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення vitalko » 06 квітня 2011, 18:37

капрал писав:я все прекрасно розумію, розумію підміну понять, розумію фанатичне вірування...


А можете сказати про фанатичне вірування кого ведете мову? Бо з допису не дуже зрозуміло....

капрал писав:...і тоді візміть і викиньте всі пігулки з дому...


І знову робите невірний висновок....

Скажіть будь ласка свідомо чи ні займаєтеся софістикою?
Чи хочете вести дискусію чи, може, далі будете триматися своїх переконань, базованих на стереотипах і упередженому ставленні, ігноруючи контраргументи?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення капрал » 06 квітня 2011, 20:00

vitalko писав:
капрал писав:я все прекрасно розумію, розумію підміну понять, розумію фанатичне вірування...


А можете сказати про фанатичне вірування кого ведете мову? Бо з допису не дуже зрозуміло....

капрал писав:...і тоді візміть і викиньте всі пігулки з дому...


І знову робите невірний висновок....

Скажіть будь ласка свідомо чи ні займаєтеся софістикою?
Чи хочете вести дискусію чи, може, далі будете триматися своїх переконань, базованих на стереотипах і упередженому ставленні, ігноруючи контраргументи?

Навпаки, важаю, що жодних стереорипів не притримуюся і це ви швидше займаєтися апоретикою ніж я софістикою...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення о.Олег » 06 квітня 2011, 22:18

капрал писав: ...

MOD: прошу зрозуміти, що саме через те, що Ви не даєте визначення свого розуміння "екстрасенсорики", про яку запитуєте, тема перетворилася на розмову "про все". Дайте визначення. Вам попередження.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення Muzerati » 01 червня 2011, 23:42

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:24 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення neoxgeforce » 01 червня 2011, 23:56

Ви напевно хочете сформувати своє ставлення до екстрасенсів на основі почутих ?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 08:27

Muzerati писав:А як ставитися до власної інтуїції? Інтуїція, на мою думку не магія, а психічний захисний барєр людини...

Нормально. А до чого тут екстрасенси? :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 16:10

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:24 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 16:26

Muzerati писав:

Код: Виділити все

Екстрасенсорне сприйняття (екстрасенсорика) (від лат. extra та лат. sensus) - форми сприйняття, які використовують невідомі органи чуття та/або мало вивчені механізми сприйняття.

З вікіпедії. Я думаю екстраенсом можна назвати будь-яку людину в якої добра інтуїція.

Інтуїція використовує невідомі органи чуття чи мало вивчені механізми сприйняття? :no: Інтуїція нмд "видає" інформацію, яку мозок сприйняв і обробив на рівні підсвідомості (не все ми він сприймає і обробляє на рівні свідомості, інакше ми б не витримали величезної кількості інформації), сприйняту нормальним способом (зір, слух і т. д.)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: екстрасенси і т.п.

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 17:22

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:24 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей