Іслам

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 25 березня 2011, 22:22

Я радий за вас!!!
Але факти штука вперта,особливо коли грамотно подані.Це поперше факти не Вами зібрані,а вже десь кимось подані,а як подані і з якою ціллю,це питання неясне.
Я сумніваюсь що хтось з читачів тут в змозі перевірити достоверність,а головне ціль подання таких фактів.А вот що ці подані факти залишать свій відбиток я впевненний.Цей відбиток часто зовсім невидимий для самої людини,особливо коли вона думає що це на неї не впливає.
То як.Ви поширюєте свої факти,чи чиїсь???.Ви поручитесь за приховану суть цих фактів???
Ви подали свій факт,і він заключається в тому,що спілкуєтесь з Мусульманами з ціллю Євангелізації,або просто як люди.
Ось це правдивий факт.І йому я вірю,бо поданий особисто Вами.Ви першоджерело.
Різнийя помітна???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 25 березня 2011, 22:25

andrey s. писав:Ось це правдивий факт.І йому я вірю,бо поданий особисто Вами.Ви першоджерело.
Різнийя помітна???


Не варто додумувати. Я посилаюся на першоджерела, лінки подаю при нагоді. Якщо маєте якісь зауваги, то прошу їх висловлювати адміністраторам сайтів, зокрема католицьких. Амінь!

П. С. Теж раджу зосередитися на темі, а не особах, дописувачах! Така політика форуму.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 25 березня 2011, 23:20

Та власне я думав що це по темі... :)
А про джерела ,то зрозуміло що я мав на увазі.І байдуже чи Католицькі чи Православні.Це ЗМІ,і часто беруть інформацію один у одного.А ті ще в когось.
Та і суть зовсім не в тому.
Суть в тому,що наприклад мене радує коли..http://www.sedmitza.ru/news/1387373.html бо це добре..
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 09:02

andrey s. писав:...А що до них,я нічого такого сказати не можу.(типу як за Пастора). За Пастора можу бо я,як і він,Християнин. А вони не Християни,і ними стати не хотять. Це вже їхні проблеми,а можливо і серед них є люди які проти такого. А точніше я впевненний що є...

як вже писав у цій темі - не підтримую дій цього пастора, але назвати його дегенератом...
Дегенерат а, ч. 1. Людина з ознаками дегенерації; виродженець. 2. перен., зневажл. Людина аморальної, негідної по­ведінки; виродок.
Дегенерувати ує, недок. і док. 1. Припиняти свій розвиток; розкладатися. 2. Те саме, що вироджуватися

мені от цікаво: чи... так само допускаєте сказати про людей, які на Тернопільщині спалили перунського ідола? Це ми обговорюємо тут. Про Святих, які рубали "святі" дерева (наприклад, св.Патрік), нищили (палили, топили) ідолів, незважаючи на плач і сльози язичників (наприклад св.Володимир Великий), боролися і життя своє положили за зняття ідолів лєніна (наприклад, всі недавні греко-католицькі мученики)... Невже про це (ідолянство)... також можна сказати "Це вже їхні проблеми" (хай собі вірять, проповідують...)? Чому ж тоді така різниця у ставлені до мусульман (з якими, наприклад, пов'язані всі великі Святі Церкви часів Христових Походів)? Так - не варта було спалювати книгу мусульман (про це свою думку вже пояснював тут у темі), але дегенерат! В чому?
Що цікаво... чим більше вглиблююсь в вивчення мусульманства, тим більше розумію, що ті, про кого Ви пишите "...серед них є люди які проти такого... я впевненний що є..." власне і можуть бути названі з позиції вірних заповітам Магомета "дегенератами" - бо ті, що нас ("невірних") винищують, чітко виконують заповіді своєї віри про те, що ми маємо або "навернутись", або вмерти, або платити, щоб "жити" - беру в лапки свідомо, бо іслам не має аналогу 10 Божих Заповідей, там немає т.зв. "золотого правила" ("чини з іншим так, як хотів би, щоб чинили тобі")... та й те, що є хорошого/гуманного не може бути повністю примінене до немусульман і це я грішний вже точно не з газет почерпнув (як Ви кажете о.Микілу): це мусульманство, його серце - Коран... Так - недобре палити його і цим провокувати спалахи ненависті. Але не можна й сказати "це їхні проблеми" - треба катехизувати, нести їм доброту Християнства, а не обмежуватись (як, нажаль, часто спостерігаю) мавпуванням блаженної пам'яті Папи Івана 2
Зображення
- без тої проповіді Христа Ісуса, яку давав і дає по сьогодні світові Папа Іван Павло 2, це буде, власне, дегенератство :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 26 березня 2011, 11:40

Слава Ісусу Христу!!!
Отець,ви напевне погодитись що в цій темі межа дуже прозора і її легко переступити.
І зараз неможна порівнювати "перунів" і Мусульманство.Це по крайній мірі взагалі різні речі.
Річ іде за релігію якій пр.1600 років,яка появилась вже після Християн,і все таке.
Але часто бачу що це не питання релігігій,а проста банальна політика.
Особисто я сформував своє ставлення до мусульман ще задовго ,до того, як взнав Хто такий Папа Павло!!
І мене дуже тішить що знайшов підтверження свого сприйняття в Таких Людей,а ще мене радує що в Ісус такого не вчить,не вчить ненавидіти.
Зрозумійте,я взагалі-би не висловлювався з цього приводу якби коран спалив якісь там "джон",але це пастор який потягнув за собою людей(30 чи більше).,а це в свою чергу стало причиною нашої дискусії.Цим я хочу сказати що люба дія має наслідки.А які саме,в цьому випадку, знати я неможу,побачим.Просто я такого не схвалюю.От і все.
А Ви тільки мені дали підтверження,я справді незнав сл. значення слова Дигенерат.Но бачу що вгадав з словом.Повезло,і визначення Дегенирація це на мій погляд саме те що відбулося(підкреслю..мова йде за цей випадок,.)
Нелреба думати що я дуже люблю Мусульманство.Це не зовсім так.Просто я хочу навчитись любити Господа Нашого,і спалення корану особисто мене до цього не наблизить.От і все. :)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 12:24

andrey s. писав:...І зараз неможна порівнювати "перунів" і Мусульманство.Це по крайній мірі взагалі різні речі...

так чому ж - дуже навіть порівнюються як речі одного порядку... І давність не визначник. Про інше вже писав у темі.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 26 березня 2011, 12:31

о.Олег писав:
andrey s. писав:...І зараз неможна порівнювати "перунів" і Мусульманство.Це по крайній мірі взагалі різні речі...

так чому ж - дуже навіть порівнюються як речі одного порядку... І давність не визначник. Про інше вже писав у темі.
З повагою, о.Олег

Почитаю ту тему,тоді дам відповідь :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 13:10

andrey s. писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав:...І зараз неможна порівнювати "перунів" і Мусульманство.Це по крайній мірі взагалі різні речі...

так чому ж - дуже навіть порівнюються як речі одного порядку... І давність не визначник. Про інше вже писав у темі.
З повагою, о.Олег

Почитаю ту тему,тоді дам відповідь :) .

це я говорив про цю тему (мусульманство - писав тут неодноразово і додати мені нічого), а про іншу (ідолянство) - відповідайте в ній: тут це офтоп
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення vitalko » 27 березня 2011, 15:04

Пане Андрій, гляньте будь ласка лекцію покійного вже отця Сисоєва, вбитого мусульманами десь півтора роки назад у власному храмі.
Можливо, після цього думка ваша зміниться....

Даниил Сысоев. Ислам. Православный взгляд.

PS. Думаю не важко буде догадатися за що саме він був вбитий...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 27 березня 2011, 18:26

vitalko писав:Пане Андрій, гляньте будь ласка лекцію покійного вже отця Сисоєва, вбитого мусульманами десь півтора роки назад у власному храмі.
Можливо, після цього думка ваша зміниться....

Даниил Сысоев. Ислам. Православный взгляд.

PS. Думаю не важко буде догадатися за що саме він був вбитий...

Дякую,,я обовязково перегляну.Просто в такий час інтернет кепський,і це я дуже вічливо сказав(про інтер.)
Но я підозрюю про суть,,просто переконаюсь..Зрозумійте я не з марса і розумію про що Ви.Я не кажу що це все неправда,і не виправдовую Мусульман.
Чому Ви так думаєте?? Мені 32 і щось тай чув(я про різного роду історії)
Зрозумійте моє ставлення,хіба це важко.Я його нікому не навязую як бездоганно правильне.Це форум і я викладую свою думку.
Коротка суть,якщо я буду свідком(очивидцем) такого це одне,але зовсім інше коли я буду говорити про це "гіпотетично" і при цьому закликати інших так чинити(хоч більшість з тих хто висловлюється ніколи не попаде в таку ситуацію).
Я Християнин,і не буду спостерігати коли вбивають ближнього Християнина самі Християни,а коли його будуть вбивати Мусульмани(як приклад) так само.
Но зовсім інше діло балакати про це.Так би мовити нагнітати і без того гнітучу атмосферу..
Що доречі на мій погляд(досвід) погано,бо ми люди слабкі істоти і поганому лекше піддаємся ніж доброму.І єдине спасіння в цьому Бог.
Злом- зло тільки помножиш.І повірте це не теорія,просто є життєві спостереження.Просто конфлікти на релегійних основах є максемально жорстокі.Я бачив що люди виробляють,це жах(мова йде за Прав.і Катол. на початку 90).І тут сміло можна провести паралелі.
Я подивлюсь і скажу свою думку.Просто бачив деякі інтервю, де деякі такі смерті так-би мовити були марними.(це мягко і чемно давали зрозуміти отці)
А за о.Сисоїва, надіюсь що він постраждав за віру,і Господь Його винагородить.Я в цьому і не сумніваюсь(коли так).І нехай Господь оселеть Його душу на Авраамовому лоні,і це стане натхненним прикладом.
Вмерти гідно за Христа підсилу далеко не кожному.І як би я себе повів, будь я на Його місці, ще питання.Можливо я би і не зміг так.
А хто знає що він витримає???
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 18:38

andrey s. писав:...Я Християнин,і не буду спостерігати коли вбивають ближнього Християнина самі Християни,а коли його будуть вбивати Мусульмани(як приклад) так само...

ну... і я так само, якщо і християни християн через Христа вбиватимуть (було і таке - історія цьому свідок), але тут чітко говоримо про вбивства християн мусульманами саме через те, що вірують в Христа-Спасителя і, думаю, різниця з "побутовими" (сусідські, націй, багатства, влада...) вбивствами... є і для Вас?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 27 березня 2011, 19:01

о.Олег писав:
andrey s. писав:...Я Християнин,і не буду спостерігати коли вбивають ближнього Християнина самі Християни,а коли його будуть вбивати Мусульмани(як приклад) так само...

ну... і я так само, якщо і християни християн через Христа вбиватимуть (було і таке - історія цьому свідок), але тут чітко говоримо про вбивства християн мусульманами саме через те, що вірують в Христа-Спасителя і, думаю, різниця з "побутовими" (сусідські, націй, багатства, влада...) вбивствами... є і для Вас?
З повагою, о.Олег

Звичайно різниця є.Хоч вбивство є вбивство,но коли туди без потреби приплітають Бога-це ще гірше.(тільки нетреба наводити історичні приклади).
Я мав на увазі недавні історії.А саме конфлікти Християн (міжконфесійні)..
То як,ті кому непощастило померти тоді,за що померли???А такі були.
І правий тут Св.Йосафат...(я розумію що це трохи не в тему з Мусульманством),хоч паралелі можна провести,а саме люцка природа нетерпимості(релегійної).
Ніхто з сторін не є правим.А ті хто справді поклав життя за віру(в справжньому сенсі),,хіба вони за таку війну???
Я не знаю,,,но відчуваю що помножувати таке погано.Хоч і памятати треба,і боронитись треба.(тут отець напевне буде в нагоді та чеснота,про яку Ви казали"Золота Середина")
Хотілось би вислухати чиюсь конкретну думку,ато якось нечесно получається.Я висловлюю свою думку,а в замін тільки "тикають мене носом"(я не про Вас отець,а в загальному).
Запропунуйте кращий вихід,не якісь окремі випадки,а щось конкретніше.
Або хочаб чиєсь особисте бачення на цю проблему.
То як!!!!!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 27 березня 2011, 19:17

andrey s. писав:... вбивство є вбивство,но коли туди без потреби приплітають Бога-це ще гірше...

тут не без потреби - тут саме через Бога
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 27 березня 2011, 19:23

о.Олег писав:
andrey s. писав:... вбивство є вбивство,но коли туди без потреби приплітають Бога-це ще гірше...

тут не без потреби - тут саме через Бога

Отець,я дозволю собі непогодитись.
Хіба всі Християни вбиті Мусульманами вмерли за Бога.
Я не кажу за якись випадок конкретно.А чи всі ті Мусульмани які вбили Християнина,вбили його саме за те що він Християнин..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 27 березня 2011, 20:01

Дозволю собі поставити ще одне запитання,на розгляд Форумчан,на Ваш розгляд..
Буду також вдячний за відповідь отця який компетентний в цій темі,отець Микола я дійсно буду вдячний коли висловитесь з цього приводу.
Поясню чому.
Просто я звісно не можу казати як на це дивиться Бог,це мені невідомо.Але отець може сказати що каже про це Церква Христова.
Якщо отець Християнин помре захищаючи Мусульманина від когось(байдуже від кого,навіть від Хрещеної людини),і це побачать інші Мусульмани.
То можна сказати що Він помер за віру,за ісуса Христа?????
ДЯКУЮ...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення viter » 27 березня 2011, 22:16

andrey s. писав:Якщо отець Християнин помре захищаючи Мусульманина від когось(байдуже від кого,навіть від Хрещеної людини),і це побачать інші Мусульмани.
То можна сказати що Він помер за віру,за ісуса Христа?????

Трохи не зрозуміло що міняє побачать це інші мусульмани, чи ні? Безумовно, така смерть буде святою, бо Христос каже, що нема більшої любові ніж та, коли хтось життя своє віддає за інших. І немає значення за кого - християнина, мусульманина, атеїста тощо. Ісус нас вчить, що однаково треба любити всіх людей (згадайте притчу про доброго самарянина). Але не думаю, що це можна назвати смерть за віру (хіба що в широкому смислі). Смерть за віру, ІМХО, це коли когось вбивають за те, що він не хоче відмовитися від своєї віри.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 28 березня 2011, 06:22

andrey s. писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав:... вбивство є вбивство,но коли туди без потреби приплітають Бога-це ще гірше...

тут не без потреби - тут саме через Бога

Отець,я дозволю собі непогодитись.
Хіба всі Християни вбиті Мусульманами вмерли за Бога.
Я не кажу за якись випадок конкретно.А чи всі ті Мусульмани які вбили Християнина,вбили його саме за те що він Християнин..

ага... ну так перечитайте тему, в яку дописуєте - тут саме про такі конкретні випадки, а не про "всі християни вбиті мусульманами вмерли за Бога". Просто випадків таких багато :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Іса Корану це Ісус Біблії?

Повідомлення o.Mykil » 03 квітня 2011, 08:31

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Іса Корану це Ісус Біблії?

Повідомлення o.Mykil » 03 квітня 2011, 08:33

infinity писав:.христиане домыслили многое , типа Бог - любовь, и все такое


А Мухамед взагалі - Біблію змінив, наплодивши різних єресей... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 05 квітня 2011, 09:30

Архиєпископ Пакистану закликає арештувати пастора, котрий спалив Коран http://catholicnews.org.ua/arkhiyepisko ... trii#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 05 квітня 2011, 10:34

o.Mykil писав:Архиєпископ Пакистану закликає арештувати пастора, котрий спалив Коран http://catholicnews.org.ua/arkhiyepisko ... trii#point

Хто би сумнівався. Голова то одна. А якщо скаже навпаки, то її відріжуть, як це зробили в Туреччині.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 06 квітня 2011, 06:01

romanm писав:
o.Mykil писав:Архиєпископ Пакистану закликає арештувати пастора, котрий спалив Коран http://catholicnews.org.ua/arkhiyepisko ... trii#point

Хто би сумнівався. Голова то одна. А якщо скаже навпаки, то її відріжуть, як це зробили в Туреччині.

тобто... Ви можете довести, що у Архиєпископа це шкурний інтерес чи інших причин, через які він зробив такий заклик не знаходите?
прошу не бути голослівним
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення luksander » 06 квітня 2011, 08:03

о.Олег писав:тобто... Ви можете довести, що у Архиєпископа це шкурний інтерес чи інших причин, через які він зробив такий заклик не знаходите?
прошу не бути голослівним
З повагою, о.Олег


Можливо, він просто не хоче, щоб той пастор не наробив ще більших дурниць? Хоча, якщо вважати це просто "дурницями", то тоді місце пастира в лікарні, а не в буцигарні :(

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 06 квітня 2011, 09:09

luksander писав:
о.Олег писав:тобто... Ви можете довести, що у Архиєпископа це шкурний інтерес чи інших причин, через які він зробив такий заклик не знаходите?
прошу не бути голослівним
З повагою, о.Олег


Можливо, він просто не хоче, щоб той пастор не наробив ще більших дурниць?


Мусульмани можуть мстити, адже іслам-це більше релігія злоби, а не любові... Згадайте собі минулі карикатури на Мухаммеда, різні смерті через це. Війна може бути, невинно вбиті теж, тому напевно про це і йшлося архиєпископові.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення капрал » 07 квітня 2011, 20:10

o.Mykil писав:
luksander писав:
о.Олег писав:тобто... Ви можете довести, що у Архиєпископа це шкурний інтерес чи інших причин, через які він зробив такий заклик не знаходите?
прошу не бути голослівним
З повагою, о.Олег


Можливо, він просто не хоче, щоб той пастор не наробив ще більших дурниць?


Мусульмани можуть мстити, адже іслам-це більше релігія злоби, а не любові... Згадайте собі минулі карикатури на Мухаммеда, різні смерті через це. Війна може бути, невинно вбиті теж, тому напевно про це і йшлося архиєпископові.

Якось не коректно так говорити про іслам!!! В християнстві говоримо, коли, християнин погане вчинив то не християнство винне, а безпосередньо учасник.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 07 квітня 2011, 21:11

капрал писав:Якось не коректно так говорити про іслам!!! В християнстві говоримо, коли, християнин погане вчинив то не християнство винне, а безпосередньо учасник.

так чому ж некоректно? Христос і, відповідно, Християнство (за винятком певних представників чи їх груп, що присвоїли собі цю назву) чітко вчить любові до ближнього - тому і говоримо, що якщо християнин вчинив не по-Христовому, винне не Християнство; а от (і чим глибше занурююсь у вивчення цього явища, тим, нажаль, більше гасне віра в казку :( про можливість порозуміння) з мусульманством же все з точністю до навпаки: заповіді (точніше все, що ми можемо позитивно порівнювати з Божими Заповідями Любові) діють лише в середовищі мусульман, а з немусульманами у них джихад - немусульманин винен і заслуговує на покарання (в т.ч. - смерті) в силу того факту, що є невірним/кяфіром...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

капрал
дописувач
дописувач
Повідомлень: 107
З нами з: 23 березня 2011, 20:35

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення капрал » 07 квітня 2011, 23:11

о.Олег писав:
капрал писав:Якось не коректно так говорити про іслам!!! В християнстві говоримо, коли, християнин погане вчинив то не християнство винне, а безпосередньо учасник.

так чому ж некоректно? Христос і, відповідно, Християнство (за винятком певних представників чи їх груп, що присвоїли собі цю назву) чітко вчить любові до ближнього - тому і говоримо, що якщо християнин вчинив не по-Христовому, винне не Християнство; а от (і чим глибше занурююсь у вивчення цього явища, тим, нажаль, більше гасне віра в казку :( про можливість порозуміння) з мусульманством же все з точністю до навпаки: заповіді (точніше все, що ми можемо позитивно порівнювати з Божими Заповідями Любові) діють лише в середовищі мусульман, а з немусульманами у них джихад - немусульманин винен і заслуговує на покарання (в т.ч. - смерті) в силу того факту, що є невірним/кяфіром...
З повагою, о.Олег

Ви, вивчали коран?!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення andrey s. » 08 квітня 2011, 01:42

о.Олег писав:так чому ж некоректно? Христос і, відповідно, Християнство (за винятком певних представників чи їх груп, що присвоїли собі цю назву) чітко вчить любові до ближнього - тому і говоримо, що якщо християнин вчинив не по-Христовому, винне не Християнство; а от (і чим глибше занурююсь у вивчення цього явища, тим, нажаль, більше гасне віра в казку :( про можливість порозуміння) з мусульманством же все з точністю до навпаки: заповіді (точніше все, що ми можемо позитивно порівнювати з Божими Заповідями Любові) діють лише в середовищі мусульман, а з немусульманами у них джихад - немусульманин винен і заслуговує на покарання (в т.ч. - смерті) в силу того факту, що є невірним/кяфіром...
З повагою, о.Олег

Якось деколи виникає дивна аналогія:
Мусульмани сприймають нас Християн,десь наближенно як ми(Католики) сприймаєм "свідків єгови"...
А ми їх(єговістів) сприймаєм по різному;Одні хотіть "голову відірвати",інші їх уникають,інші доводять хибність їх віри,інші просто дивляться на них з сумом і жалем.
Але мене радує що ми їх не вбиваєм ,за те в що вони вірять(часто :) ).І це мене трохи заспокоює.
Отець,а на мою думку порузуміння не буде(загального і глобального),бо не для того вони.Тай як це реально коли ми між собою ладу не даєм.
Але деколи думаю що вони для нас є випрубовуванням.І це нормально,бо по теорії якщо би ми були єдні,то любов до ближнього ,це до них.Бо яка заслуга любити друга,який тобі відповість тим самим??? А от любити недруга,це верх Християнської досконалості.Звичайно любити на славу Божу.
Але це "теорія" яка загального правила не має,а точніше є поодинокі винятки досконалості(в мому розумінні).
В Християнстві закон не може діяти поки ми не єдні,бо він не діяв і в "єдності"(тобто в "Вибраного народу"),тому Христос його зруйнував Любовю і віддав всім хто хоче його прийняти.
І що тут зробиш???нічого...Ми не "вибраний Богом народ",ми "народ який вибрав Бога".А різниця тут є.(як на мене)
А ті хто хоче палити Коран,хай палять.Можливо так буде більше тих кого прийме Бог,як тих хто вмер за Нього.Бо ті невинні в цьому випадку(спал.кор.),дійсно вмерли за віру в Христа,якщо навіть не зрозуміли за що їх вбили.Можливо так і треба????Можливо це добрий пастирскій намір,якого я нездатен збагнути???А можливо треба взяти з пастора приклад,він же той хто має "пасти" нас.
Все..завтра піду шукати "Корани",щоб взяти приклад з пастора.Чим більше "Коранів",тим більше шансів.Можливо це дорога в рай??? :) (це жарт)
Хоч з такими жартами плакати хочеться...Уявіть..
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2011, 06:14

капрал писав:Ви, вивчали коран?!

Читав. А вивчаю відповідно до цитування їхніми богословами
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2011, 06:17

о.Олег писав:
romanm писав:
o.Mykil писав:Архиєпископ Пакистану закликає арештувати пастора, котрий спалив Коран http://catholicnews.org.ua/arkhiyepisko ... trii#point

Хто би сумнівався. Голова то одна. А якщо скаже навпаки, то її відріжуть, як це зробили в Туреччині.

тобто... Ви можете довести, що у Архиєпископа це шкурний інтерес чи інших причин, через які він зробив такий заклик не знаходите?
прошу не бути голослівним
З повагою, о.Олег

Якщо під "шкурним інтересом" ми розуміємо діяння згідно тої ситуації в якій ти знаходишся, то так, інтерес самозбереження. Було би по іншому, якби вказав і іншій стороні на їх звірячі дії, де вбивали людей і відрізали їм голови. Але осудження цього я не прочитав у словах Його Екселенції. І правильно.
Америка та країна, де КОЖЕН має право на свою думку. Отож не можу зрозуміти всіх тих закликів що пастора тре або до лікарні чи тюрми. Сьогодні таке, а завтра будуть калічити ноги жінкам бо вони ходять в спідницях занадто коротких. І даю 100% що будуть винуваті ... звичайно жінки.


http://surin-su.blogspot.com/2011/02/blog-post_12.html


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей