Небоговгодна покута покутників?!

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 21:08

3)ВІДПОВІДЬ:

Ти перше скажи, чому ти відійшов від Батька і Матері і Церкви святої, що не признаєш і не визнаєш Другий здійснений Прихід Ісуса Христа на Землю.


Дальше, мене би ще цікавила одна річ. Я проспав другий прихід Христа? Невже я не чув треб ангелів і блискавки яку було видно зі Сходу до Заходу?? :shock: "Малий", приведи мене в чувство!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 21:10

Роман написав:

1.Отож, я Вас прошу відповісти на перше питання:
Христос помер насправді, чи ні, бо Ви пишите:

2.Виходить така річ... але яка річ побачимо, бо дууже хотілось би отримати відповідь від шановного пана seredne/ До речі, було би добре, якби Ви, в вашому поважному віці, вказали нам молодшим Ваше християнське імя, якщо бажаєте, звичайно.


ВІДПОВІДЬ:
1.Перше скажи якою силою питаєш?
Якого духа маєш?

2.Стосовно імені:
А чого так цікавишся?
Немаю позволення про себе говорити,не буду себе проповідувати,а ні себе голосити.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 21:12

[b]ВІДПОВІДЬ:
1.Перше скажи якою силою питаєш?
Якого духа маєш?


Духа Божого! Якому визнаю послух в особах єпископів і Католицької Церкви.

2.Стосовно імені:
А чого так цікавишся?
Немаю позволення про себе говорити,не буду себе проповідувати,а ні себе голосити.


На нєт і суда нєт. Але прошу Вас все таки відповісти на поставлене мною питання щодо смерті Христа!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:18

ПРО ОСТАННІЙ ПРИХІД БОЖОГО СИНА ІЗ НЕБЕС НА ЦЮ ЗЕМЛЮ:

«Чувайте отже, бо не знаєте, якого дня Господь ваш прийде. Знайте те, що коли б господар відав, у яку сторожу прийде злодій, пильнував би він і не дав би підкопати свого дому. Тому й ви будьте готові, бо Син Чоловічий прийде тієї години, що про неї ви й не думаєте» (Мт. 24, 42-44).


"...От, приходить із хмарами і побачить його кожне око, і ті, що його прокололи, і возплачуть за ним усі племена землі..." (Од. 1, 7).


"Як блискавка, що на сході блисне й вмить аж на самім заході сяє, так буде й прихід Чоловічого Сина.Де бо є мрець, там і орли зберуться.Негайно по тих днях скорботних сонце затьмиться, місяць не дасть більше свого відблиску, зорі падатимуть з неба і захитаються небесні сили.Тоді на небі з'явиться знак Сина Чоловічого, і тоді заридають усі племена землі й побачать Чоловічого Сина, що надходитиме на небесних хмарах з потугою та славою великою.

Він пошле своїх ангелів із сурмою вельми голосною, і ті зберуть вибраних його з чотирьох вітрів, від одного аж до другого кінця неба" (Мт. 24, 27-31).


А ось ще матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії:


Друге Пришестя Ісуса Христа (англ. Second Coming of Jesus Christ) — у християнстві, очікуване повернення Ісуса Христа з неба на землю, — подія, що сповнить мессійні пророцтва Ісуса Христа, такі як воскресіння мертвих, страшний суд мертвих та живих, та цілковите встановлення царства божого на землі (теж званого «божим правлінням»), включаючи Мессіанський вік. Погляди щодо природи цього повернення різняться серед християнських деномінацій: у грецькому оригіналі Нового Заповіту вживається термін Парусія (грец. παρουσία): «з'явлення та безпосередня присутність», — у стародавньому світі цей термін стосувався офіційних візитів царя. Друге Пришестя теж зветься Другим Приходом (англ. Second Advent), з латинського терміну «адвентус» (лат. adventus — прихід). Учення про кінець світу складає християнську есхатологію...


І т. д. Щось подібне вже було, згідно з Біблією???
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 21:34 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 21:22

Роман написав:

Духа Божого! Якому визнаю послух в особах єпископів і Католицької Церкви.


ВІДПОВІДЬ:
Якщо ти в Божім дусі,то ти повинен знати про Боже,значить ти зі шляхотного роду,ти святий,то ти сам повинен говорити про Небо і мати розуміння.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:23

seredne писав:Немаю позволення про себе говорити,не буду себе проповідувати,а ні себе голосити.
[/b]


То навіщо тоді вимагати цього від інших? %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:25

Ще одна заувага-порада для "seredne"!

Я ж просив навчитися цитувати правильно. Прикладів цього є доволі. Шануйте порядок нашого форуму!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 21:26

ВІДПОВІДЬ:
Якщо ти в Божім дусі,то ти повинен знати про Боже,значить ти зі шляхотного роду,ти святий,то ти сам повинен говорити про Небо і мати розуміння.


Всі ми в святому хрещенні святого і шляхетного роду! Про небо знає Син Божий, та кому захоче відкрити?:) А й маємо слова Христа про пекло і диявола, а також про фальшивих пророків. Скажіть мені, як ви вірите що Христос на землі, коли Біблія ясно говорить протилежне?
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 21:32 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:29

romanm писав: Скажіть мені, як ви вірити що Христос на землі, коли Біблія ясно говорить протилежне?


Та на землі, на землі і в небі водночас. Залишився Він у духовний спосіб присутнім у своїй святій Вселенській Церкві, у Пресвятій Євхаристії, кивотах... :))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 21:33

mykil писав:
romanm писав: Скажіть мені, як ви вірити що Христос на землі, коли Біблія ясно говорить протилежне?


Та на землі, на землі і в небі водночас. Залишився Він у духовний спосіб присутнім у своїй святій Вселенській Церкві, у Пресвятій Євхаристії, кивотах... :))



Ти перше скажи, чому ти відійшов від Батька і Матері і Церкви святої, що не признаєш і не визнаєш Другий здійснений Прихід Ісуса Христа на Землю



Тут вже не сміх, тут шось інше.Значить Христос другий раз ЗДІЙСНЕННО прийшов. Люди, де я БУВ? Де БУЛИ ВИ ВСІ? п seredne, поясніть як то так сталося, що ніхто не бачив того, що Ви говорите? Біблія вже не актуально, там зовсім по-іншому говориться по ДРУГИЙ прихід Христа!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:41

romanm писав: Де БУЛИ ВИ ВСІ?


Не були ми просто в с. Середнє у так званому "Новому Єрусалимі"... Значить, займалися іншими корисними та більш боговгодними речами! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 21:43

Роман написав:

Всі ми в святому хрещенні святого і шляхетного роду! Про небо знає Син Божий, та кому захоче відкрити?Smile А й маємо слова Христа про пекло і диявола, а також про фальшивих пророків. Скажіть мені, як ви вірити що Христос на землі, коли Біблія ясно говорить протилежне?

ВІДПОВІДЬ:
Книга Пророка Ісаї
Глава 2
І станеться на кінці днів,міцно поставлена буде гора дому Господнього на шпилі гір,і піднята буде вона понад згір'я, - і полинуть до неї всі люди.
Об'явлення Йоана Богослова
Глава 21
І побачив я нове небо і нову землю,бо перше небо і перша земля минули,і моря вже нема.
І я,Іоанн,побачив святе місто,новий Єрусалим,який спускався з неба від Бога,приготований,як наречена,прикрашена для чоловіка свого.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:54

І так шановний, seredne, я Вам даю останнє попередження щодо цитування. Якщо не направите ситуацію будуть - прийняті відповідні міри. Не знаєте як правильно цитується у повідомленні інших - запитуйте. Коли не хочете знати, то це вже дещо інше!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 21:56

Роман написав:

Тут вже не сміх, тут шось інше.Значить Христос другий раз ЗДІЙСНЕННО прийшов. Люди, де я БУВ? Де БУЛИ ВИ ВСІ? п seredne, поясніть як то так сталося, що ніхто не бачив того, що Ви говорите? Біблія вже не актуально, там зовсім по-іншому говориться по ДРУГИЙ прихід Христа!

ВІДПОВІДЬ:
Перше посланіе Святого Апостола Павла до Солунян.
Глава 5
А про часи і строки,брати,нема потреби писати вам,бо ви самі знаєте докладно,що день Господній прийде як злодій уночі.
Саме,коли будуть говорити:
"Мир і безпечність",несподівано прийде загибель на них,як муки при породіллі,і вони не уникнуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:58

seredne писав:Р
Книга Пророка Ісаї
Глава 2
І станеться на кінці днів,міцно поставлена буде гора дому Господнього на шпилі гір,і піднята буде вона понад згір'я, - і полинуть до неї всі люди.


Там близько не йдеться в тому пророцтві про вашу гору у Середньому, не єдину на білому світі. Тож не фантазуйте!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 22:00

Долю користувача "seredne" тепер вирішуватиме на офіційному форумі УГКЦ адмін. Я ж попереджав, особливо про бан!
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 22:02 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 22:02

Євангелія від Святого Луки.
Глава 17
24,25 стих.
Бо як блискавка,блиснувши,світить із одного краю під небом до другого краю під небом,так буде Свого дня і Син Людський.А перше належить багато страждати Йому,і відцурається рід цей від Нього...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 22:04

seredne писав:Євангелія від Святого Луки.
Глава 17
24,25 стих.
Бо як блискавка,блиснувши,світить із одного краю під небом до другого краю під небом,так буде Свого дня і Син Людський.А перше належить багато страждати Йому,і відцурається рід цей від Нього...



Тільки Гнат Солтис, звичайний український хлоп, тут ні при чому! :)))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 22:24

Mykil написав:

Тільки Гнат Солтис, звичайний український хлоп, тут ні при чому!

ВІДПОВІДЬ:
Я полюбив,то що Ви зненавиділи,що Ви осудили,і судите.
Коли Ви осудили,тоді Я полюбив і повірив, то що ти потоптав.
Якби не від Бога,то світ би ЇХ любив,а тому ,що не зі цего світа,то світ Їх осудив.То є АПРОБАТ.
Слава цего світа - вінки смердючі,земні,вонючі.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 22:31

Як повідомив наш адмін, користувача seredne (через слушні причини та після різних попереджень-зауваг) вже забанили! Шануй порядок і він пошанує тебе - знаний вислів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 листопада 2009, 11:29

Ех, шкода, а я вже собі деякі думки зробив на рахунок Покутників. Прикольні люди. :evil: :wink:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 листопада 2009, 12:03

romanm писав:Ех, шкода, а я вже собі деякі думки зробив на рахунок Покутників. Прикольні люди. :evil: :wink:


Та обговорювати покутництво можна й надалі. Тільки в покутника трохи з логікою було щось не те як і зі знаннян Божого Слова, християнських істин та правил форуму...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: Небоговгодна покута покутників?!

Повідомлення Kaktus » 09 квітня 2010, 17:32

Покутники - це дуже цікавий релігійний феномен, єдина апокаліптична громада, яка виникла з УГКЦ. Про них потрібно зняти великий документальний фільм. Цікаво було б дізнатися більше про їхні відносини з греко-католиками і православними з сусідніх сіл.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Небоговгодна покута покутників?!

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2011, 05:43

Kaktus писав: Про них потрібно зняти великий документальний фільм.


Постарайтеся. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Re: Небоговгодна покута покутників?!

Повідомлення kamamberta » 14 квітня 2011, 23:02

Жаль що ви користувача seredne забанили... в ньогоо такі коменти були .... туманні і заплутані... вони мені настрій піднімали :D
4.Now there are different gifts, but the same Spirit.
5 And there are different ministries, but the same Lord.
6 And there are different results, but the same God who produces all of them in everyone.


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей