Icтина е любов.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення ShMariam » 19 січня 2011, 20:11

владислав украiнець писав:Бюджет з прибуткiв ,

З прибутків від чого?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 19 січня 2011, 20:14

ShMariam писав:
владислав украiнець писав:Бюджет з прибуткiв ,

З прибутків від чого?

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 19 січня 2011, 20:33

Зробив товар,послугу, продав отримав грошi, прибуток.Податок з продажу можно ввести на товари не першоi необхiдностi.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення ShMariam » 19 січня 2011, 20:38

владислав украiнець писав:Зробив товар,послугу, продав отримав грошi, прибуток.Податок з продажу можно ввести на товари не першоi необхiдностi.

І зараз підприємці зобов'язані платити податки. Не розумію.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 19 січня 2011, 22:25

Так ось, податкiв достатньо, а на майно, землю, транспортний можна скасувати.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2011, 12:23

владислав украiнець писав:Так ось, податкiв достатньо, а на майно, землю, транспортний можна скасувати.

:) тобто... Ви з економікою не знайомі, якщо думаєте, що цього достатньо... Чи великих майно/землевласників таки будете оподатковувати? :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 20 січня 2011, 14:09

До 100 гa точно не повинно бути податка. Взагалi треба створювати умови для винекнення великоi кiльостi незалежних вiд роботодавцiв робiтникiв i вiд держави, бо Бог за свободу людини.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2011, 14:21

владислав украiнець писав:До 100 гa точно не повинно бути податка. Взагалi треба створювати умови для винекнення великоi кiльостi незалежних вiд роботодавцiв робiтникiв i вiд держави, бо Бог за свободу людини.

а держава потрібна?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 20 січня 2011, 17:59

Держава потрiбна i повинна пiклуватись , щоб люди жили свободно.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2011, 20:28

владислав украiнець писав:Держава потрiбна i повинна пiклуватись , щоб люди жили свободно.

а державний апарат, військо, безпека, медицина, школи/ВУЗи... повинні працювати на... добровільних засадах, чи планується оплата праці?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 20 січня 2011, 21:54

А скiльки держава мае вiд податкiв на транспорт, майно, землю в процентному вiдношеннi до бюджету?

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 23 січня 2011, 16:05

Zemlyanin
Заголовок сообщения: Re: Истина есть любовь
СообщениеДобавлено: 09 июл 2010, 10:11
Не в сети
Активный пользователь

Зарегистрирован: 25 фев 2010, 18:04
Сообщения: 678
Если под истиной подразумевать знания о том, что происходило во вселенной и что будет происходить, если под истиной подразумевать знание законов вселенной, мы можем прийти только к одному выводу. Абсолютной истиной является только Творец. Постижение этой истины происходит через любовь и устремление к Богу. Выжить могут только те, для кого потребность в единении с Творцом становится такой же необходимостью, как желание дышать, когда нет воздуха.


Вернуться к началу
Профиль Отправить email

Zemlyanin
Заголовок сообщения: Re: Истина есть любовь
СообщениеДобавлено: 09 июл 2010, 10:19
Не в сети
Активный пользователь

Зарегистрирован: 25 фев 2010, 18:04
Сообщения: 678
Бог есть Любовь. Это значит: каждый раз, когда мы сохраняем любовь к окружаещему миру, несмотря на все страдания, который он нам причиняет, несмотря на кажущуюся несправедливость, каждый раз, когда мы прощаем человека, который нас обидел, - мы делаем шаг к истине. Каждый раз, когда страдает тело, когда унижено сознание и оскорблена душа, каждый раз, когда изо всех сил пытаемся сохранить любовь, отказываясь от ненависти и осуждения, - мы познаем истину. Эта истина спасает нас и наших потомков.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Право, юристи і Бог ?!

Повідомлення Олюнька » 25 січня 2011, 17:10

Тему відокремила від "істина є любов" viewtopic.php?f=9&t=2171
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Олюнька » 25 січня 2011, 17:12

ЕНЦИКЛІКА CARITAS IN VERITATE (ЛЮБОВ У ПРАВДІ) СВЯТІЙШОГО ОТЦЯ БЕНЕДИКТА XVI :Rose:
Тему почистила від офтопу
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Icтина е любов.

Повідомлення andrivovk » 25 січня 2011, 23:17

о.Олег писав:а державний апарат, військо, безпека, медицина, школи/ВУЗи... повинні працювати на... добровільних засадах, чи планується оплата праці?

Якийсь комунізм виходить. :D Почитайте "Утопію" Томаса Мора, може щось корисне почерпнете.http://www.koob.ru/mor_tomas/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 26 січня 2011, 07:15

andrivovk писав:
о.Олег писав:а державний апарат, військо, безпека, медицина, школи/ВУЗи... повинні працювати на... добровільних засадах, чи планується оплата праці?

Якийсь комунізм виходить. :D Почитайте "Утопію" Томаса Мора, може щось корисне почерпнете.http://www.koob.ru/mor_tomas/

точно
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Олюнька » 26 січня 2011, 12:42

andrivovk писав:Якийсь комунізм виходить.

комунізм по своїй суті - це спроба безбожного християнства :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення ShMariam » 02 лютого 2011, 11:39

Дописи не зникли. Вони тут.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
caballero
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2009, 20:47
Звідки: Lьviv
Контактна інформація:

Re: Icтина е любов.

Повідомлення caballero » 14 квітня 2011, 01:37

Відносини між людьми врегульовані релігійними, моральними, правовими нормами, звичаями тощо.
Якщо порівнювати релігійне та правове регулювання суспільних відносин, то дотримання норм права забезпечується "примусом" (штрафами, позбавленням волі та іншими заходами), а дотриманням релігійних норм забезпечується любов'ю, особливим релігійним світоглядом. При цьому, правові норми формуються зокрема і на основі релігійних норм, на основі моралі, звичаїв, громадської думки, економічної доцільності, особистої вигоди тих хто їх приймає тощо.

владислав украiнець писав:Бог буде правити коли з,явиться право Бога, я його створив, бажано щоб вiруючi юристи доопрацювали по-науковому.


Що саме Ви створили і пропонуєте доопрацювати?

владислав украiнець писав:Роби собі один вихідний день на тиждень (а краще два)


:) З цим згоден

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Право, юристи і Бог ?!

Повідомлення владислав украiнець » 14 травня 2011, 14:49

Шановнi модератори дозвольте тут отримати притулок для Божоi справи...
MOD: таке звернення вже існує на Форумі. Не дублюйте. Попередження дописувачу владислав українець
З повагою, о.Олег

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 14 травня 2011, 14:51

Немає більшої любові ніж віддати душу свою за ближнього свого.--------------------------------------------- Організація Солдати Бога.---------------------------------- Мета організації побудова Царства Божого на Землі відповідно до законів Бога, Божими заповідями, Правом Бога. Завдання організаціїції захистити слабких, лагідних, вбогих духом, сильних правдивих. Захистити за допомогою фізичної сили. Людина, якій подобаються ці ідеї повинна знайти ще двох однодумців для створення організації, можлива і більша кiлькiсть членів. Трійки є самостійними, незалежними одиницями, не підкоряються більшій кількості солдатів Бога, здійснюють спільні акції з іншими організаціями солдатів Бога за добровільною згодою. --------------------------------------------------Солдат Бога, почувши образу слабкого, лагідного, вбогого духом, повинен дати потиличника лиходієві, у разі побиття лагідних, слабких, вбогих духом, сильних правдивих, солдат Бога повинен завдати лиходієві один або кілька ударів, що не приводять до каліцтв, наслідків для здоров'я. Якщо солдат Бога відчуває, що йому не здолати лиходія (ів), то він кличе на підмогу товаришів по організації або збирає кілька організацій. Солдати Бога повинні реагувати на звернення людей, які зазнали образи, побиття, пограбуванняна образи повинні відповідати одним або кількома запотиличниками, за побиття одним або кількома ударами без наслідків для здоров'я. Також запотиличник або легкі удари кулаками застосовуються за інші злі , не правдиві справи , на розсуд організаціі.------------------------------------------------------------- Організації не повинні реєструватися де-небудь. У разі потрапляння за грати, солдат Бога повинен і там встановлювати закони Бога. Якщо до солдатів Бога надійде скарга від підприємців, торговців, фермерів на побори бандитів, навіть якщо за бандитами стоiть злодiй в законі, солдати Бога повинні звільнити підприємців від данини. Солдати Бога не комерційні організації і грошей в подяку не беруть. Солдати Бога повинні займатися боксом, якщо таких можливостей немає, то купити боксерські рукавички, шоломи, капи, літературу з боксу і проводити спаринги між собою. На зборах організації зачитувати її цілі і завдання.-------------------------------------------------Дійте і збудеться пророцтво - ягня буде пастися з вовком і вовк його не зачепить.--------
Востаннє редагувалось 09 квітня 2012, 21:05 користувачем владислав украiнець, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Icтина е любов.

Повідомлення andrey s. » 14 травня 2011, 15:33

п.Владислав я пригожусь вашій організації,у мене навіть від діда автомат залишився МП 38.(ехо війни)Правда халепа,нема патронів....
Не поможите?????
А якщо серйозно,то підняли мені настрій. :) ,але насправді це сумно...навіть дуже :D .
Напевне получите по шапці від адміна чи модейратора.І скажу вам чесно,я перший буду цьому радий.
Я навіть не знаю,,,сміятись чи плакати :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 30 червня 2011, 20:54

В Бiблii Дух Божий вiдчуваеться особливо в мiсцях ридання народу. Згоднi?

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 26 березня 2012, 20:36

Теорiя права Бога.
Христос сказав :-"Князь свiту цього сатана". Для того, щоб князем свiту був Бог мною створено Право Бога.
Право Бога - це совокупнiсть правил поведiнки в суспiльствi, встановлених Богом.
Право Бога - система встановлених Богом загальнообовьязкових нормативних приписiв , регулюючих суспiльнi вiдносини.
Право - Бога iдея уявлень Бога о любовi, справедливостi, свободi.
Призначення: право - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi , створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.


Право Бога.
Право Бога-це право, дане Богом, що регулює відносини між людьми. Закони Бога є істина, закони Бога є любов, отже істина є любовь.Бог є любов, істіна.Істіна є любов, любов є істина. Правда і iстина одне і теж.Правда е любов, любов є правда. Де є невідповідність любові є невідповідність істини, правдi.
Відносини між людьми повинні відповідати любові . Любов стратегічно - це дотримання заповедей.Не вбивай, не змінюй, не кради, не свідчи неправдиво, не бажай жінку свого ближнього, не бажай майна ближнього твого, шануй свого батька та матір. Роби собі один вихідний день на тиждень (а краще два ).
Тонші умови любові- Бог через Мойсея. Я Господь, Бог ваш. Не крадiть, не брешіть і не обманюйте один одного. І не будете присягати Моїм Іменем на неправду, бо зневажиш Ім'я Бога свого. Не будеш гнобити ближнього свого, і грабувати. Плата найманцю не повинна залишатися в тебе до ранку. Не проклинай глухого і перед сліпим не роби нічого, щоб будеш боятися Бога твого.Не зроби кривди в суді: не будеш підлещуватися до старця і не будеш потурати особі вельможного, за правдою суди свого ближнього твого.Не ходи пліткарем серед народу свого, і не наставай на життя свого ближнього. Не ненавидь брата свого в серці своєму, конче вияви ближнього свого, і не понесеш гріха за нього.
Не мститися, і не ненавидь синів свого народу, люби ближнього свого як самого себе .
( Яків)-Не бреши. Заздрість та сварка не є любов. Любов чиста, спокійна, лагідна, слухняна, повна милосердя та добрих плодів, покірлива, безстороння і не лицеприємна. Любов гордим не даеться, а смиренним дає благодать, любов не є лихослів'я, не є марнославство, любов довготерпляча, милостива, не є підступ, мужолозтво, скотолозтво.
Апостол Павло описав так роблячих не любов: вони повні всякої неправди, лукавства, користолюбства. злоби, повні заздрощів, вбивства. суперечки, омани, лихих звичаїв, обмовники, наклепники, богоненавидники, кривдники. чваньки, пишні, винахідники зла, не слухняні батькам нерозумні, зрадники, нелюбовні, немилостиві, гортань їх відкрита труна, язиком своїм обманюють, їдь на їхніх губах, уста їхні повні прокляття й гіркоти.Швидкі їхні ноги, щоб кров проливати, руїна та злидні на їхніх дорогах, вони не знають дороги миру, немає страху Божого перед очима їх. Любов нехай буде не вдавала, ненавидьте зло, туліться до добра, Любіть один до одного, з ніжністю, з шанобливістю один одного попереджайте. Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому. Якщо твій ворог голодний, нагодуй його, як він прагне напоi ж йго.Не будьте винні нікому нічого, крім взаємної любові. Не принижуй і не суди. Кожен з нас повинен догоджати ближньому на благо для науки. . Любов довготерпить, милосердствує, не заздрить, не вихваляється, не пишається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рвeться до гніву, не мислить зла не радіє не правді, але тішиться правдою усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Усяке роздратування і гнів, і і крик, і богозневагу з усякою злобою нехай буде вiддалено від вас, але ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощайте один другого.Блуд та нечисть усяка, та зажерливість нехай навіть не іменуються увас.Також лихослів'я та пустослів'я або жарти, непристойні вам, а навпаки подяка. Ні чого не робіть підступом або з чванливостi, але в покорі майте один одного за більшого від себе. Не про себе тільки кожен турбуйся, але кожен і про інших. Що тільки правдиве, що тільки чесне, що справедливе, що чисте, що люб'язно, що достославного, що тільки чеснота і похвала думайте про це. І так умертвіть ваші земні члени: розпусту нечисть, пристрасть, лиху пожадливість та зажерливість. Будьте дружелюбнi.Вразумляйте непорядних, потішайте малодушних, підтримуйте слабих, усім довготерпіть. Не платіть злом за зло, але завжди дбайте про добро. В останні дні настануть тяжкі часи, бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, горді, богозневажники, батькам не покірні, невдячні, непобожні, нелюбовні, наклепники, нестриманi, жорстокі ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Вiд таких вiддаляйся.
Ісус Христос) "Кожен хто гнівається на брата свого підлягає суду, хто скаже на брата свого: рака (людина порожня) підлягає синедріон (Верховне судилище), а хто скаже: божевільний, підлягає геєні вогняній. Так буде й наприкінці віку цього. Пошле Людський Син Своїх Анголів, і зберуть з царства його всі спокуси, і тих, хто чинить беззаконня, і скинуть їх у піч вогненну, буде там плач і скрегіт зубів; Тоді праведники засяють, як сонце, у Царстві свого Отця".
Також Христоc пояснював що таке любов у своiх проповiдях.

MOD: прошу надати Вашим повідомленням охайного вигляду та виправити помилки.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2012, 11:20 користувачем владислав украiнець, всього редагувалось 1 раз.

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 11:30

Ось що я написав на одному нацiоналiстичному форумi.
Шановнi нацiоналiсти , створення мною механiзму панування Бога , говорить о том, що я пророк , штамп Бога -це дати народження: моеi мами 7 квiтня - Благовiщення Пресвятоi Богородицi i моя 21 вересня - Народження Пресвятоi Богородицi, говорить о том , що я посланець Бога. Посланець Бога, якщо Бог не явиться особисто , являеться правителем уciх церков i свiту. Я объеднаю усi церкви Украiни в одну незалежну. Коли явится посланець вiруючи послухаються його i проголосують за нацiоналiстiв i Свобода приходить до влади. Я думаю ви теж цього бажаете тому потрiбне визнання Права Бога i тут ви могли б попрацювати.


15. І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!
(Об'явлення 11:15) Як говориться:-,,чуеш сурми заграли час розплати настав,,.
_________________


Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога. Треба написати: я розумiю право Бога i хочу щоб усi люди жили по ньому. Четверо пiдтримають, далi лавиноподiбно.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 08 квітня 2012, 12:50

Чоловіче, ви серйозно вважаєте себе посланцем Бога? :) якщо так, то вам, вибачте, місце не на форумі, а деінде...

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Yur » 08 квітня 2012, 14:26

владислав украiнець писав:Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь
можуть і заспокоїти
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2012, 14:46

владислав украiнець писав:...Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога...

підтримати в чому (що Ви робите) і яке завдання (якщо можна - коротко, по тезах) і з чого Ви берете, що маєте якесь спецзавдання від Бога (я грішний он на Пасху (празників празник) народився :) )?
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення vitalko » 08 квітня 2012, 15:55

о.Олег писав:я грішний он на Пасху (празників празник) народився :)


Блаженні ви, отче :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Yur » 08 квітня 2012, 16:09

Кажуть, на Паску добре вмирати, ворота тоді до Раю відкриті
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей