Святкування Пасхи

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Святкування Паски

Повідомлення kamamberta » 16 квітня 2011, 01:10

Пропоную поділитись як Ви святкуєте\святкували\чи будете святкувати свято Паски.
Звісно, окрім традиційного поїдання ковбаски :wink:
Особисто я не можу придумати нічого оригінальнішого, крім того що стаю трішки раніше і читаю місце зі Слова Божого про воскресіння Ісуса....
П.с. давайте зробим ще одну мирну тему :friends:
п.п.с Якщо Вашому місті відбуватимуться якісь святкові заходи - можна написати тут, абись гугля знала що вогорити коли його питатимуть "як провести Паску" :wink:
(у звязку з тим що моїх жартів іноді не розуміють : "гугля" - це лагідно від "google.com")
п.п.с : цікаво також буде почути про святкування наших форумчан, які не є католиками :wink:
(давайте нехай це буде така собі мирна, Пасхальна тема, де християни дружно гомонять...:) )
4.Now there are different gifts, but the same Spirit.
5 And there are different ministries, but the same Lord.
6 And there are different results, but the same God who produces all of them in everyone.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Святкування Паски

Повідомлення luksander » 16 квітня 2011, 20:49

Шановна панянко! :Rose:
Ось така мирна рефлексія на одне з Ваших ПС:
Якось я познайомився з новим співробітником за чаркою горілки (це було давно і ми були молоді). І ось в розмові про службу в армії він почав розказувати про те, яким крутим він був на підводному човні; і яким він був крутим; і як всі знали, що він дуже крутий; і :evil: … дуже скоро я з подивом зрозумів, що він якимсь чином виявився значно п’янішим мене. Та в кінці він мене зовсім ошелешив, коли зверхньо заявив: та ти не бійся, я тебе не скривджу. %)
Мені досі смішно, як пригадаю… :D
Це я до того, що тут ну дуже мирний форум. :beer:
Що ж до Великодня… хотілося б, щоб і Вечірня, і Утреня, і Літургія – і спати не хотілось. А спати – вже після ковбасок :)
З повагою Олександр. :Rose:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святкування Паски

Повідомлення andrey s. » 17 квітня 2011, 21:14

Доречі,,хтось знає звідки у нашому обряді вітання"Не я бю,а шутка бє,від нині за тиждинь,Великдень".
Щось сумніваюсь що це з західного обряду.І взагалі помоєму це народний звичай,щоб нагадати що скоро Воскресіння,щоб пішли до Церкви,посповідались.
Памятаю мене так бабця моя "била".. :oops: :)
Але це здогадки, :Search: ,можливо хтось точно знає?????
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святкування Паски

Повідомлення andrivovk » 17 квітня 2011, 21:38

andrey s. писав:Доречі,,хтось знає звідки у нашому обряді вітання"Не я бю,а шутка бє,від нині за тиждинь,Великдень".
Щось сумніваюсь що це з західного обряду.І взагалі помоєму це народний звичай,щоб нагадати що скоро Воскресіння,щоб пішли до Церкви,посповідались.
Памятаю мене так бабця моя "била".. :oops: :)
Але це здогадки, :Search: ,можливо хтось точно знає?????
Дякую...

Є книга О.Воропая "Звичаї українського народу".Може там щось пише.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святкування Паски

Повідомлення andrey s. » 17 квітня 2011, 22:05

andrivovk писав:
andrey s. писав:Доречі,,хтось знає звідки у нашому обряді вітання"Не я бю,а шутка бє,від нині за тиждинь,Великдень".
Щось сумніваюсь що це з західного обряду.І взагалі помоєму це народний звичай,щоб нагадати що скоро Воскресіння,щоб пішли до Церкви,посповідались.
Памятаю мене так бабця моя "била".. :oops: :)
Але це здогадки, :Search: ,можливо хтось точно знає?????
Дякую...

Є книга О.Воропая "Звичаї українського народу".Може там щось пише.

Дякую...НАДИБАВ щось...,а саме:http://uk.wikipedia.org/wiki/Вхід_Господній_у_Єрусалим#.D0.92.D0.B8.D0.BA.D0.BE.D1.80.D0.B8.D1.81.D1.82.D0.B0.D0.BD.D0.BD.D1.8F_.D0.B2.D0.B5.D1.80.D0.B1.D0.B8
І бачу що я мало помилявся,бабця напевне мене била саме з цьою метою. :oops: .
Але дивно, коли сьогодні бачив, коли в Церкві один-одного "били" і кажучи таке :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей