Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення o.Mykil » 13 липня 2010, 00:26

Відповідно до цієї наболілої теми viewtopic.php?f=3&t=1402&start=0 та на про позицію до теми "Малого" подавати списки сайтів чи псевдоавторів, зокрема католицьких видань, які наважуються займатися незаконно ПЛАГІАТОМ http://www.plagiatu.net

Отже, фіктивні автори, сайти, зокрема греко-католицькі, відповідні місця у кібер-просторі. Набридає часом вже на це дивитися. Хай тепер знають справедливо своїх героїв. :shock:

www. традиціоналіст.інфо

На сайті чужа стаття "Вшанування Християнами Спасителевого Серця" була подана без пояснень чи вибачень у порізаному (спотвореному) вигляді під іменем світлої пам'яті блаженного Григорія Хомишина http://znamyboh.blogspot.com/2009/07/blog-post_13.html

Інші теж знані українські сайти, подібного "традиційного" характеру...

Наступний греко-католицький http://ymx-nr.at.ua

Було зауважено автором його незаконно розміщено статтю "Наше покликання" без найменших посилань на якісь наявні джерела.

Аналогічна ситуація з цим матеріалом, поміщеному в розділі "Мої статті" на персональному сайті В. В. http://vvas.ucoz.ua

Боротьба почалась. Аж тепер таке буде викриватися, якщо хтось не розуміє, що чинить, чи просто ігнорує правила про зберігання чийогось первісного авторства.

Поповнюйте жалюгідну колекцію. На все добре!

http://www.findcopy.ru
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2011, 22:59

Зайт хоч і багатий на релігійний зміст, але займається не раз плагіатом, подані статті не перевіряються, буває, на його наявність http://www.kyrios.org.ua/
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення romanm » 27 травня 2011, 07:13

Отче. То і добре що плагіати. Лиш би не єресь писали. А так все на славу Божу.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2011, 15:44

romanm писав:Отче. То і добре що плагіати. Лиш би не єресь писали. А так все на славу Божу.


З вами не згідний! Це не аргумент! Плагіат - це завжди крадіжка (!!) чужого твору, непошана до автора. На жаль, бачу це явище пустило неабияк згубне коріння на Україні, що схожа на країну плагіатчиків під різними сферами... :shock:

Плагіат, корупція, клептоманія – вади сучасного суспільства http://dds.edu.ua/articles/2/slovo/2010 ... ciety.html

Плагіат в Інтернет-ЗМІ України: правове регулювання http://www.mediakrytyka.info/onlayn-zhu ... annya.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення romanm » 27 травня 2011, 16:05

o.Mykil писав:
romanm писав:Отче. То і добре що плагіати. Лиш би не єресь писали. А так все на славу Божу.


З вами не згідний! Це не аргумент! Плагіат - це завжди крадіжка (!!) чужого твору, непошана до автора. На жаль, бачу це явище пустило неабияк згубне коріння на Україні, що схожа на країну плагіатчиків під різними сферами... :shock:

Отче, кінцевий результат цього всього, спасіння душ а не різного роду благодурості! Надіюся, по крайній мірі. Адже ж з цього не отримується ніяких матеріальних дивідендів. Інша мова, якби мені вкрали хліб з якого яживу і моя сім я. А так. Радійте шо беруть Ваше. Значить"чіпляє".

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2011, 17:19

romanm писав: Радійте шо беруть Ваше. Значить"чіпляє".


Йдеться не тільки про мене. Ми вже про ці речі говорили viewtopic.php?t=1402&start=0

Цікаво було б постерігати за реакцією, якщо б ви, наприклад, писали статті до різних релігійних видань і не тільки чи подавали десь в себе на сайті, а потім побачили на інших ресурсах той чи інший свій матеріал під зовсім чужим іменем... Який би це був порядок? :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення andrey s. » 27 травня 2011, 23:09

o.Mykil писав:
romanm писав: Радійте шо беруть Ваше. Значить"чіпляє".


Йдеться не тільки про мене. Ми вже про ці речі говорили viewtopic.php?t=1402&start=0

Цікаво було б постерігати за реакцією, якщо б ви, наприклад, писали статті до різних релігійних видань і не тільки чи подавали десь в себе на сайті, а потім побачили на інших ресурсах той чи інший свій матеріал під зовсім чужим іменем... Який би це був порядок? :shock:

Отець розумію про що Ви,але не можу зрозуміти для чого.Тема плагіата деколи абсурдна,скидається на застолюлювання думок))).
Знаєте,Богословскі теми не зовсім вписуються у загальні рамки поняття "Плагіат".Бо тоді Бог головний позивач проти всіх :) .І взагалі якось отцям які видають свої статті не варто цим перейматись,не їхнє це,тай взагалі правий п.Роман,людина без надмірної гордості тільки порадується, що його праця має плоди,навіть такі.(а коли вони перекручені чи спаплюжені,то це вже інше "авторство",і справжній автор в цьому не відповідальний)
По суті,отці які трудяться,вони це роблять на Славу Божу,і ніяк не на свою.(ну це я про ідеали :) ).
Якщо чесно,то можу зрозуміти, що трохи ображає автора нечемність такого "крадія",а особливо коли відкрито і нагло.Але хіба суть в цьому.
До суду Ви позиватись не будете,а якщо це(праця) вкрадена,то рано чи пізно це стане явним,і людина не довго буде тішитись привласненням чужого,а навіть повернеться проти самого "крадія".
Але підмітив,що часто приписують "крадійство",хоч його впринципі не було.(погодьтесь таке часто присутнє.)
Я вірю що Бог все бачить і кожного,тому судити Йому.
Дякую...
P.S.
Одразу видно, що своїх статей я не видаю,напевне тому мені важко зрозуміти що відчуває "пограбований автор :) ".Хоча я впевненний, що багато хто відноситься до цього з юмором,тобто не переймається цим.(знає для Кого)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення o.Mykil » 28 травня 2011, 01:21

andrey s. писав:Отець розумію про що Ви,але не можу зрозуміти для чого.Тема плагіата деколи абсурдна,скидається на застолюлювання думок))).
Знаєте,Богословскі теми не зовсім вписуються у загальні рамки поняття "Плагіат".Бо тоді Бог головний позивач проти всіх :) .І взагалі якось отцям які видають свої статті не варто цим перейматись,не їхнє це,тай взагалі правий п.Роман,людина без надмірної гордості тільки порадується, що його праця має плоди,навіть такі.


Йдеться не тільки про богословські статті, а про все. Мені дуже дивно, що у свідомість українців це явище так сильно вкорінилося. Кожен твір має свого автора. Тому будь-який вид плагіату є моральним злом. Особисто я не пишу ніколи за гроші і ще ні копійки не отримав за своїх численні статті. Лише прошу посилатися на джерела, де той чи інший матеріал був опублікований, шанувати просто чуже авторство, бо так має бути скрізь. Такі правила. І нема чого прикриватися добрими намірами, бо все починається з малого.

Плагіат в українському богословському середовищі http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t53.html

Епідемія плагіату. Як виробити імунітет? http://www.osvita.org.ua/student/studyi ... es/11.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення о.Олег » 28 травня 2011, 07:51

думаю, звертати увагу (пропоную це робити... з певним гумором) на такі речі потрібно: якщо не було дано дозволу використовувати написане без посилання на автора/сайт, то людина, яка свідомо приписує собі чужий труд, в кращому разі... гм... помиляється. Як той чоловік, що вкрав у селянина мішок бульби, будучи переконаним, що бульбу-то виростив Бог: "ну і що з того, що отой селянин працював на полі від рання до ночі?" :D
В кожному разі, особисто я коли щось такого помічаю, то звертаю увагу на напрямок діяльності сайту/людини і навіть попри відчуття певної... гм... ніяковості/дискомфорту - молюся за нього/них: маю надію, що Богові на славу :) Проте... виховувати цитування справжнього автора праці таки потрібно - під кожним оглядом це таки крадіж :( Наслідки для людей, які читають навіть у такий спосіб поданий добрий матеріал хорошими бути можуть, а от для самого такого "автора" скоріш за все - ні (Заповідь: "не кради"). Тим більше, що надто часто (боюсь осудити всіх таких "авторів", тому пишу "надто часто", але розмірковую таким чином: для прослави Бога не залежить, підписаний там Задерищенко чи Оверма - ні?) виглядає так, що це плагіатори роблять на прославу свого імені :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення andrey s. » 28 травня 2011, 12:55

Та ні,о.Микіл,я розумію про що Ви.Просто суть така,що людина у якої поцупили працю може щось сказати про це,і це нормально.Але коли ,наприклад:Людина побачила,що хтось у когось щось поцупив(на її погляд),і вона спершу кажете це не автору,а стороннім особам,а вже потім,якось згодом це доходить до автора,і виявляється що автор в курсі цього,а навіть дозволив це.(а людину вже злодієм назвали).
Тому щоб такого не було,потрібно(коли бачем таке) повідомити автора,а він вже вирішить що робити(проігнорувати чи виявити злодія).
Це вже справа автора,йому вирішувати.(якщо у мене вкрали мішок картоплі :) ,і я не хочу щоб людина сіла за це в тюрму...це право пограбованого,бо можливо він відноситься до "картоплі" як до дару Божого).
А взагалі,хто краде чиюсь працю для своєї слави,той є "Поцом :) ",з цим погоджуюсь.Але знати треба напевно.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Re: Релігійні вебресурси, що займаються плагіатом...

Повідомлення гість » 28 травня 2011, 14:08

Ось як реагують на зауваження щодо крадіжок наші "націоналісти".
Спробуйте зрозуміти, що над наповненням сайту безкоштовно, з великої любові до України, працюють люди, більшість з яких не знають, що означають слова "активне гіперпосилання". А технічний редактор, який займається ще крім сайту "Бандерівець" декількома сайтами, теж абсолютно безкоштовно, і для нього виправляти код кожної сторінки не завжди надається можливим.
Наскільки відомо, посилання на матеріали ставляться (у вигляді "Джерело: сайт такий-то"), і подібні заяви підсмерджують хохляцьким жлобством і не мають ніякого відношення до християнства.

це відповідь редактора сайту "Бандерівець", який вже кілька років живе на крадених матеріалах - з "ВЕЛИКОЇ ЛЮБОВІ" до України.
Отож реагувати варто, хоча б для того, щоб знати з ким маємо справу. :)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей