Существует ли Бог?

обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Злий Іван » 08 вересня 2010, 11:40

Я про комерційного писаку...
Знайдіть його фото в інтернеті...
Почитайте про нього...
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Олюнька » 08 вересня 2010, 12:14

Злий Іван писав:Я про комерційного писаку...
Знайдіть його фото в інтернеті...
Почитайте про нього...

Тому і дивує, що він таке пише. Якби це говорив якийсь дилетант, тоді б ще можна було зрозуміти. :sorry:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення прочанка » 08 вересня 2010, 12:43

http://tsn.ua/nauka_it/vcheni-inshoplan ... emlyu.html

Відомий британський астрофізик Стівен Хокінг вважає, що інопланетяни існують, але людям з ними краще не зустрічатися .

Вчений, який багато років прикутий до інвалідного візка, розповів про свої припущеннях щодо життя за межами нашої планети.

За словами Хокінга, інші форми життя, швидше за все, існують у багатьох куточках Всесвіту - але інопланетяни можуть просто-напросто використовувати Землю як джерело ресурсів, для того, щоб мимохідь захопити її і рушити далі.

"Якщо прилетять жителі інших світів, то наслідки можуть бути такими ж, як для індіанців під час прибуття Колумба в Америку, тобто не найкращі", - сказав учений.

Вчений, який не визнає Бога, зате ідеї з інопланетями визнає ймовірними. ... 8) Фантастика...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Злий Іван » 08 вересня 2010, 13:01

Кожна людина має право на свою точку зору (свобода волі).

Найдіть мені суперечність між Богом та існуванням чужопланетян. Будьте ласкаві.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення прочанка » 08 вересня 2010, 13:02

http://lurkmore.ru/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D ... 0%BD%D0%B3

оце так інформація...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення прочанка » 08 вересня 2010, 13:14

Злий Іван писав:Кожна людина має право на свою точку зору (свобода волі).

Найдіть мені суперечність між Богом та існуванням чужопланетян. Будьте ласкаві.


відносно інопланетян тут вже є тема. не варто повторюватись.
Точка зору - в кожного своя, але коли людина, яка вважається, що має певні заслуги і світове ім"я, має відповідати за свої слова. А не просто виголошувати на весь світ свої здогати,мрії,сни, фантазії...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Злий Іван » 08 вересня 2010, 13:17

прочанка писав:
відносно інопланетян тут вже є тема. не варто повторюватись.


Можете розмістити відповідь у там... :)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення прочанка » 08 вересня 2010, 13:24

Злий Іван писав:
прочанка писав:
відносно інопланетян тут вже є тема. не варто повторюватись.


Можете розмістити відповідь у там... :)


У наші дні, як ніколи, багато повідомлень про «зустрічі з НЛО». Часом ця епідемія виплескується на перші сторінки газет – як повідомлення про трагічні події, такі, як масові самогубства членів секти «Небесні ворота» (розповідь у подробицях і це можна прочитати в книзі Гері Бейтса). Однак у цілому засоби масової інформації – як і чимало християн – випустили цю тему з-під контролю. «Ідея «інопланетяни серед нас» все міцніше вкорінюється в головах, – пише Бейтс. – Запитайте будь-яку
компанію школярів – і кілька з них обов’язково скажуть, що існування інопланетян – «доведений факт» і що, можливо, саме прибульці з Космосу і створили людство. Такий стан справ не може не шокувати. Згідно з даними опитувань, понад 80 відсотків жителів західних країн впевнені, що інопланетяни десь поряд. Знайти їх – одна з офіційних цілей проекту НАСА «Витоки», який фінансується за рахунок американських платників податків. Позиція участників проекту – займаються пошуком сенсу і походження життя».


http://world-geographic.com/lang/ukr/20 ... -v-spalni/Цей автор ближчий до Бога, хоч не є світовим світилом...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 02 жовтня 2010, 21:00

Віра в Бога допомагає вижити

Група психологів під керівництвом Франка Бонагуіді провела дослідження, згідно з яким віра в Бога допомагає вижити пацієнтам, які пережили трансплантацію печінки. Стаття на цю тему буде опублікована в жовтневому номері журналу Liver Transplantation. Віросповідання людини не має значення, однак люди, що належать хоч до якоїсь віри, виживають на 26% частіше
http://www.credo-ua.org/2010/10/34261

...а таки існує. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Igor » 05 жовтня 2010, 20:21

прочанка писав:http://tsn.ua/nauka_it/vcheni-inshoplanetyani-hochut-zahopiti-zemlyu.html

Відомий британський астрофізик Стівен Хокінг вважає, що інопланетяни існують, але людям з ними краще не зустрічатися . ...
Вчений, який не визнає Бога, зате ідеї з інопланетями визнає ймовірними. ... 8) Фантастика...


На сьогодні Стівен Хокінгс вважається науковцем рівня Нютона чи Енштейна, це незважаючи на те, що він прикутий до інвалідного візка і практично не говорить.

Багато з того, що він уже осмислив і усвідомив нам буде зрозуміло тільки через десятиліття.

Задумайтесь над тим, для чого Бог (саме Він) дав людині таку силу волі і наведіть цитату, де він стверджує що Бога немає(самому цікаво)?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення romanm » 08 жовтня 2010, 22:33

Задумайтесь над тим, для чого Бог (саме Він) дав людині таку силу волі і наведіть цитату, де він стверджує що Бога немає(самому цікаво)?

http://forum.catholiconline.ru/index.ph ... =7867&st=0

Аватар користувача
сhristian
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 04 вересня 2010, 21:27
Звідки: Тернопіль

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення сhristian » 09 жовтня 2010, 19:28

Igor писав:На сьогодні Стівен Хокінгс вважається науковцем рівня Нютона чи Енштейна, це незважаючи на те, що він прикутий до інвалідного візка і практично не говорить.
Багато з того, що він уже осмислив і усвідомив нам буде зрозуміло тільки через десятиліття.

А звідки у вас така впевненість у правдивості висловлювань Хокінга. Його дослідження пов'язані з теорією Чорних Дір, виникнення Всесвіту. У своїх дослідженнях він користується абстрактною математикою, а потім абстрактним об'єктам хоче надати якийсь фізичний зміст. Щоб визначити правдивість його слів треба долетіти до Чорної Діри чи до краю Всесвіту і експериментально переконатися, що при сьогоднішньому розвитку суспільства не можливо. А так поки що це лише модель, а не теорія і про це свідчить те що Хокінг не є лауреатом Нобелівської премії.
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення о.Олег » 09 жовтня 2010, 21:10

сhristian писав:... А так поки що це лише модель, а не теорія і про це свідчить те що Хокінг не є лауреатом Нобелівської премії.

Нобелівська премія математикам не надається - якщо нічого не плутаю, сумна історія приключилося з Альфредом Нобілем: жінка його покинула, з математиком втікла :( . От і покарав винахідник динаміта всіх математиків (Хокінга в т.ч) - заповів свою премію не давати математикам
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 30 листопада 2010, 20:07

Классические доказательства бытия Божия http://kds.eparhia.ru/bibliot/bogoslovie/dovabuiabojia/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення владислав украiнець » 05 грудня 2010, 18:17

Докази iснування Бога- це створене мною право Бога i печать Бога- це дати народження моеi мами 7 квiтня - свято предвiщення Пресвятоi Богородицi , мiй день народження 21 вересня - свято Народження Пресвятоi Богородицi. Право Бога знаходиться в темi Iстина е любов в роздiлi Богослов,я.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення luksander » 09 грудня 2010, 22:19

Нмд... Доброзичлива посмішка вранішнього незнайомця свідчить про Бога краще безлічі томів людських мудрувань

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 03 січня 2011, 14:20

Паскаль, "Думки про релігію"
Против равнодушия атеистов
Хотя бы они, по крайней мере, как следует узнали оспариваемую ими религию, прежде чем опровергать ее. Если бы эта религия похвалялась, будто ясно видит Бога, что Он вполне открыт ей, то действительно значило бы опровергать ее, говоря что в мире нет ничего такого, что воочию свидетельствовало бы о присутствии Божием. Но она, напротив, говорит, что люди находятся в мраке и отчуждении от Бога, что Он сокрыл себя от их познания и в Писании Сам называет Себя Богом сокровенным (Ис. 45:15); наконец, она сама старается утвердить два следующие положения: что Бог установил в Церкви ощутительные признаки, по которым могли бы узнать Его искренно Его ищущие, и в то же время он настолько сокрыл эти признаки, что видеть Его могут только стремящиеся к Нему всем своим сердцем. Какая же польза для них, если они, будучи столь небрежными искателями истины, жалуются, что ни в чем не могут открыть ее? Ибо мрак, в котором они находятся и в котором упрекают Церковь, лишь служит подтверждением одного из упомянутых положений Церкви, не касаясь другого, и утверждает ее учение, нисколько не разрушая его.
Опровержение их имело бы силу в том только случае, когда бы они по праву могли сказать, что, употребив все усилия к отысканию истины, даже в том, что указывается как путь к истине самою Церковью, удовлетворительного результата не достигли. Говоря так, они действительно пошатнули бы одно из притязаний религии. Но я надеюсь показать здесь, что ни один разумный человек не говорил и не может говорить подобным языком. Известен образ действий людей такого порядка. Они думают, что сделали все, возможное для вразумления себя, употребив несколько часов на чтение какой-нибудь библейской книги и сделав несколько вопросов священнику об истинах веры. А потом хвалятся тщетностью своих исканий в книгах и между людьми. Но, право, не могу удержаться, чтобы не высказать не раз повторенного мною, – что подобная небрежность невыносима. Здесь идет дело не о каком-нибудь второстепенном вопросе, чтобы возможно было такое отношение к делу: речь идет о нас самих и обо всем, что нам должно быть особенно дорого.
Бессмертие души столь важный вопрос для нас, касается нас так глубоко, что равнодушие к нему служило бы признаком потери всякого сознания. В зависимости от ожидания вечных благ в будущей жизни, все наши действия и наши мысли должны принимать столь различное направление, что нет возможности не сообразовать всякое суждение наше с точкою зрения на этот самоважнейший для нас предмет.
Итак, первый интерес и первый долг наш – уяснить себе этот вопрос, от которого зависит все наше поведение. Поэтому-то между неубежденными в этом я строго различаю стремящихся всеми силами вразумить себя в этом отношении от тех, которые живут, нисколько о том не беспокоясь и не думая.
Я могу лишь с сочувствием относиться к людям, которые искренно скорбят, находясь в этом сомнении, видят в нем величайшее несчастие и, не жалея никаких усилий, чтобы рассеять его, считают это стремление своим главнейшим и серьезнейшим делом.
Но что касается тех, которые проводят жизнь, не думая об этой последней цели жизни и потому только, что не находят в себе самих данных для своего убеждения, не заботятся поискать их вне себя и тщательно исследовать, принадлежит ли это мнение к разряду принимаемых народом по своей доверчивой простоте, или оно из числа тех темных, по существу, вопросов, которые однако имеют очень прочное и непоколебимое основание – на таких людей я смотрю совершенно иными глазами.
Эта небрежность в деле, касающемся самого человека, его вечности, всего, что должно быть дорого ему, не столько трогает, сколько возмущает меня; по-моему, такое явление изумительно, ужасно, даже уродливо. Я говорю так не под влиянием священной ревности благочестия. Напротив, я хочу сказать, что чувство это должно вытекать из здравого
человеческого рассудка, в интересах самолюбия. Для этого нужно проницательности не больше, чем у самых простых, самых непросвещенных людей.
Не нужно иметь особенно возвышенную душу, чтобы понять, что в здешней жизни не может быть полного и действительного удовлетворения; что все наши удовольствия одна суета, а бедствия бесконечны; что, наконец, смерть, угрожающая нам ежечасно, должна неминуемо поставить нас через немного лет в ужасающую необходимость быть или навеки уничтоженными, или навеки несчастными.
Нет ничего ни несомненнее, ни ужаснее этого. Как бы мы ни храбрились, таков конец самой лучшей, в мирском смысле, жизни. Следовало бы поразмыслить об этом и сказать потом, не неоспоримо ли на самом деле, что в этой жизни нет иного блага, кроме надежды будущей жизни; что тем счастливее человек, чем ближе к ней, и что как нет более несчастий для того, кто совершенно уверен в ожидающей его вечности, так и не может быть счастья для людей, нисколько в этом отношении не просвещенных.
Конечно, велико несчастие находиться в этом сомнении; но мы обязаны, по крайней мере, стараться выйти из него, если оно есть в нас, а потому сомневающийся и не ищущий уверенности крайне несчастлив и, вместе, крайне несправедлив. Если он при этом спокоен и доволен, хвалится и тщеславится этим, даже находит предмет радости и гордости в таком состоянии; – я решительно теряюсь, как назвать такое нелепое существо.
И откуда могут являться подобные чувства? Какая радость не видеть впереди ничего, кроме неисцелимых зол? Что славного в этом непроницаемом мраке, и как может здравомыслящий человек рассуждать следующим образом?
«Я не знаю, кто дал мне место в этом мире, ни что такое мир, ни что такое я сам. Я нахожусь в страшном неведения всего. Не знаю ни своего тела, ни своих чувств, ни души, ни даже той части меня самого, которая мыслит то, что я говорю, размышляет обо всем и о себе самом и, однако, так же мало знает себя, как и все остальное. Я вижу обнимающие меня неизмеримые пространства вселенной, сам же приурочен к небольшому уголку этого необъятного протяжения, не ведая, почему именно здесь, а не там мое место, почему данное мне малое время назначено мне в этот, а не в другой момент, как всей предшествовавшей мне, так и последующей вечности».
«Отовсюду мне видны неизмеримые величины, заключающие меня в себе, как атом, как мимолетную, минутную тень».
«Все, что я знаю, это недалекая моя смерть, и самое недоступное моему познанию – та же неизбежная для меня смерть».
«Как неизвестно мне мое прошлое, так неведомо и будущее; одно только знаю, что по выходе из этого мира я навсегда повергаюсь или в ничтожество, или в руки разгневанного Бога, не ведая, какое из этих двух положений станет моим вечным уделом. Таково мое состояние, полное бедствий, немощей, мрака. И из всего этого я заключаю, что должен проводить все дни своей жизни, не помышляя проникнуть в грядущую судьбу мою. Может быть, мне и удалось бы несколько рассеять свои сомнения; но я не хочу брать на себя эту заботу, не сделаю ни шагу навстречу этому свету, а потом, относясь с презрением к тем, которые бы взяли на себя такой труд, я без боязни и предразмышления встретил бы это великое событие; без сопротивления дал бы вести себя на смерть, не будучи уверен в вечности своего будущего состояния».
Кто пожелал бы иметь другом человека, говорящего таким языком? Кто выбрал бы его из числа других, чтобы вверить ему свои дела? Кто прибегнул бы к нему в минуту своей скорби? И, наконец, какую пользу в жизни мог бы принести такой человек?
Действительно, для религии достославно иметь врагами таких неблагоразумных людей; сопротивление их так неопасно для нее, что, напротив, служит к утверждению ее главных истин. Ибо христианская вера, главным образом, стремится установить два следующие положения: растление нашей природы и Искупление. А если они и не доказывают истины Искупления святостью своих нравов, то, по крайней мере, замечательным образом подтверждают растление природы такими неестественными чувствами.
Ничто так не важно для человека, как его положение; ничто так не страшно, как вечность. Поэтому в людях совершенно неестественно равнодушие к утрате своего бытия и к опасности подвергнуться вечному бедствию. Совсем не так относятся они ко всем другим вещам: боятся всего до малейшей безделицы, стараются все предусмотреть, всему сочувствуют; и тот самый человек, который проводит столько дней и ночей в досаде и отчаянии по поводу потери должности или какого-нибудь воображаемого оскорбления своей чести, – тот же самый человек знает, что со смертью теряет все, и это не беспокоит и не волнует его. Явление уродливое, что в одном и том же сердце, в одно и то же время обнаруживается такая чувствительность к самым малейшим вещам и такое равнодушие к самым важным.
Это необъяснимое увлечение с одной стороны и неестественное усыпление с другой – свидетельствуют о всемогущей силе, вызывающей эти явления.
Только странным извращением природы человека можно объяснить себе, почему многие считают славным положение, которое, по-видимому, невыносимо и для одного человека. Между тем, по опыту мне известно, что эта удивительная многочисленность подобных людей только кажущаяся, ибо большинство их притворяется индифферентными, будучи на самом деле совершенно иного мнения. Это люди, слышавшие, что выдавать себя верующим не принято в изящном обществе. Они называют это свержением ига и подражают вольнодумцам по моде. Но не трудно было бы доказать им, как сильно они обольщают себя, думая снискать этим уважение. Оно приобретается не таким путем, даже между людьми светскими, имеющими здравое суждение о вещах и знающими, что достигнуть успехов в свете можно только обнаружением в себе честности, верности, здравомыслия и способности приносить пользу своему другу; ведь люди естественно любят только то, что может быть им полезно. А что за выгоду обещает нам человек, который, как выражается он, свергнул иго, не верит в существование Бога, который бы следил за его действиями, считает себя единственным господином своего поведения и только самому себе готов дать в нем отчет? Думает ли он, что таким признанием в состоянии приобрести наше доверие, что мы можем ожидать от него утешения, советов или помощи в минуту жизненной невзгоды? Не воображают ли они, что доставили нам удовольствие, высказавшись о душе, как о легком дуновении ветра или частице пара и, притом, таким гордым и самодовольным тоном. А разве это такая вещь, чтобы говорить о ней шутя? Не уместнее ли было бы, напротив, высказывать такую мысль с выражением печали, как о самой скорбной вещи в мире?
Если бы они серьезно думали о том, то увидали бы сами, что такое отношение к делу столь неуместно, так противно здравому смыслу, так несогласно с порядочностью и во всех отношениях далеко от хорошего тона, которого они добиваются, что скорее в состоянии вразумить, чем развратить тех, в которых есть некоторая наклонность им последовать. И в самом деле, заставьте их дать отчет в своих чувствах и причинах религиозного сомнения: они приведут вам столь слабые и ничтожные доводы, что убедят вас в противном. Это самое было однажды, весьма кстати, сказано им одною особою: если вы будете разговаривать подобным образом, то, по чести, вы меня сделаете верующим. И он был прав: кто не ужаснулся бы, увидав, что разделяет взгляд людей, столь достойных презрения.
Поэтому неверующие только по внешности должны чувствовать себя несчастными, насилуя свой здравый смысл ради того, чтобы сделаться людьми самыми дерзкими и безрассудными. Если они в глубине души скорбят о том, что недостаточно просвещены в этом отношении, то напрасно скрытничают: такое призвание нисколько не предосудительно. Стыдно только быть совершенным невеждой в этом вопросе. Ничто так не обличает крайней слабости ума, как непризнание всей силы несчастия безбожника. Ничто не доказывает так дурных наклонностей сердца, как нежелание видеть оправдавшимися вечные обеты. Самый трусливый тот, кто выказывает себя храбрецом перед Богом. Итак, пусть они предоставят это нечестие тем, которые действительно способны к нему вследствие своей испорченности; пусть, по крайней мере, будут честными людьми, если не могут быть христианами, и пусть, наконец, признают, что есть только два разряда людей, действительно рассудительных: это
или те, которые, уже зная Бога, служат Ему всем своим сердцем, или те, которые всем сердцем ищут Его, потому что Его не знают.
Но что касается живущих в неведении Бога и не старающихся обрести Его, то они сами себя считают так мало достойными собственных забот, что становятся недостойными и попечений со стороны других. Необходимо все человеколюбие презираемой ими религии, чтобы не презирать их до предоставления их собственному безумию. Эта религия обязывает смотреть на них, пока они живы, как на способных к восприятию могущей просветить их благодати, и веровать, что через короткое время они могут исполниться веры в большей мере, чем мы сами; мы же, напротив, можем впасть в ослепление, подобное тому, в котором находятся они. Следовательно, мы должны делать для них то, что желали бы, чтоб делали для нас, если бы мы были в их положении; должны убеждать их сжалиться над самими собою и сделать хотя несколько шагов ради попытки получить вразумление. Пусть они отдадут этому чтению хотя небольшую часть того времени, которое так бесполезно тратят на другие занятия. Несмотря на их отвращение к такому чтению, они, может быть, найдут в нем кое-что, или, по крайней мере, много и не потеряют. Что же касается приступающих к чтению с совершенною искренностью и действительным желанием встретить истину, то я надеюсь, что они получат удовлетворение и собранными мною здесь доказательствами убедятся в истинности столь божественной религии.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення luksander » 20 січня 2011, 21:36

Можливо, не зовсім в тему :pardon:
Британські медики знайшли душу

http://toneto.net/news/kultura/1-britan ... hli-dushu1

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення alla79 » 31 березня 2011, 14:46

Моя бабуся. Вона була для мене ніби святою! Завжди тиха і сумирна, і терпляча... Одного разу батьки відїхали з-закордон і залишили нас із братом з бабусею, мій братик був не спокійною дитиною, завжди влізав в різні халепи. Задзвонив телефон і знайома повідомила нам, що брат попав в аварію з її сином. Моя бабка тихо віддалилася в кімнату і молилася довго, до того часу поки не прийшов брат і з посмішкою на обличчі розказував, що він народився в білій рубашці (так йому люди казали, що бачили ту аварію). Моя бабуся тільки з легкістю посміхнулася, не дорікнувши і не сказавши й слова. Вона бувши хворою, сама помагала хворим , можливо й легше хворим ніж вона була сама :) Від неї йшло світло, світло духовної чистоти. Вона була для мене прикладом набожності і святості, і Божої Благодаті!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrey s. » 31 березня 2011, 18:34

alla79 писав:Моя бабуся. Вона була для мене ніби святою! Завжди тиха і сумирна, і терпляча... Одного разу батьки відїхали з-закордон і залишили нас із братом з бабусею, мій братик був не спокійною дитиною, завжди влізав в різні халепи. Задзвонив телефон і знайома повідомила нам, що брат попав в аварію з її сином. Моя бабка тихо віддалилася в кімнату і молилася довго, до того часу поки не прийшов брат і з посмішкою на обличчі розказував, що він народився в білій рубашці (так йому люди казали, що бачили ту аварію). Моя бабуся тільки з легкістю посміхнулася, не дорікнувши і не сказавши й слова. Вона бувши хворою, сама помагала хворим , можливо й легше хворим ніж вона була сама :) Від неї йшло світло, світло духовної чистоти. Вона була для мене прикладом набожності і святості, і Божої Благодаті!

Знаєте,я розумію за що Ви написали.Я таких людей називаю Богоносці,хоч ми всі в якісь мірі Богоносці.Але я підмітив що саме такі люди несуть Бога іншим,тим хто поруч,і тим хто їх знає.І підмітьте, що роблять це без особливих знаннь.Тобто та бабця можливо і незнає писання напамять,але вона несе То СВІТЛО і воно освічує набагато краще,ніж коли тільки "балачки й цитати"...(Прошу,, тільки вірно зрозумійте "балачки і цитати".Це тільки що до особливого сорту людей)
Це просто спостереження.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Міша » 24 квітня 2011, 02:31

Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrey s. » 24 квітня 2011, 22:46


Продивився,,,Історія гарна і повчальна...Це правда....Але я не знаю чому якась невидима стіна присутня..
Незнаю,можливо це справа в обряді(традиції),можливо ще в чомусь.Насправді я радий за цю людину,але це далеко не повод читати його історію(посилання в кінці),як на мене.Якщо такі історії приводять людей до Бога то я радий.Про решта писати не хочу.
Подивився з цікавістю....
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 27 квітня 2011, 22:10

Більшість мешканців Землі вірять в Бога http://www.credo-ua.org/2011/04/44228
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Міша » 04 травня 2011, 04:20

Розповідь жінки, яка під час клінічної смерті була на Небі і говорила з Господом Ісусом Христом.
Послание с Небес. (Дивитись 9 частин)
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

fresnal
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2011, 19:18

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення fresnal » 01 червня 2011, 19:42

Ніхто так і не виклав доказу існування Бога, всі виклади суб'єктивно-емпіричні. Зразу видно що більшість цікавить не об'єктивна реальність, а особистий пошук Бога в собі.
Класичні докази існуванняБога, силку на які подав andrivovk не логічні. Перші чотири з них хоч спираються на матеріальній світ, а інші просто набір приємних слів.
Для тих хто шукає Бога “в собі” поясню чому людина вірить в Бога. Для цього варто розглянути людину як інформаційну систему, ця система сприймає аналізує та видає інформацію, на основі проаналізованої інформації людина діє. Сприймаючи навколишній світ людина будує в собі його модель — світогляд. Головна особливість любої інформаційної моделі її логічна цілісність та завершеність. Скажімо колі в комп'ютерній програмі є нелогічність ця програма не функціонує.
Людина також своєрідна програма яка сама себе програмує встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки. Якби уявлення людини про світ повністю відповідало об'єктивній реальності, Бог людині не був би потрібен. Але оскільки реальний світ значно відрізняться від того що бачить людина, то потрібна універсальна першопричина яка може пояснити все. Таким чином чим стабільніше людське життя, (людина може спрогнозувати завтра) тим менше людина звертає увагу на бога, як тільки людськи знання про навколишній світ не дає можливість прогнозувати ( природні катаклізми, суспільні кризи іт.д. ), щоб мати можливість хоч якось діяти людина мусить шукати абсолютну першопричину подіям які вона не може пояснити зі звичайних позицій.
Отже маємо схему з причинно-наслідкових зв'язків і там де людина не може встановити при чину, але має наслідок причина замінюється першопричиною - вірою в Бога. Форма віри тісно пов'язана з
структурою світогляду який властивий людині. В первісних людей головна непрогнозованість природні сили — відповідна віра, в сучасному світі суспільні проблеми - наші Боги вирішують саме ці проблеми.
Але чи є Бог реально?
Востаннє редагувалось 02 червня 2011, 21:13 користувачем fresnal, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrey s. » 01 червня 2011, 20:57

fresnal писав:Ніхто так і не виклав доказу існування бога, всі виклади суб'єктивно-емпіричні. Зразу видно що більшість цікавить не об'єктивна реальність, а особистий пошук бога в собі.
Класичні докази існування бога, силку на які подав andrivovk не логічні. Перші чотири з них хоч спираються на матеріальній світ, а інші просто набір приємних слів.
Для тих хто шукає бога “в собі” поясню чому людина вірить в бога. Для цього варто розглянути людину як інформаційну систему, ця система сприймає аналізує та видає інформацію, на основі проаналізованої інформації людина діє. Сприймаючи навколишній світ людина будує в собі його модель — світогляд. Головна особливість любої інформаційної моделі її логічна цілісність та завершеність. Скажімо колі в комп'ютерній програмі є нелогічність ця програма не функціонує.
Людина також своєрідна програма яка сама себе програмує встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки. Якби уявлення людини про світ повністю відповідало об'єктивній реальності, бог людині не був би потрібен. Але оскільки реальний світ значно відрізняться від того що бачить людина, то потрібна універсальна першопричина яка може пояснити все. Таким чином чим стабільніше людське життя, (людина може спрогнозувати завтра) тим менше людина звертає увагу на бога, як тільки людськи знання про навколишній світ не дає можливість прогнозувати ( природні катаклізми, суспільні кризи іт.д. ), щоб мати можливість хоч якось діяти людина мусить шукати абсолютну першопричину подіям які вона не може пояснити зі звичайних позицій.
Отже маємо схему з причинно-наслідкових зв'язків і там де людина не може встановити при чину, але має наслідок причина замінюється першопричиною - вірою в бога. Форма віри тісно пов'язана з
структурою світогляду який властивий людині. В первісних людей головна непрогнозованість природні сили — відповідна віра, в сучасному світі суспільні проблеми - наші боги вирішують саме ці проблеми.
Але чи є Бог реально?

Можливо для Вашого "цифрового" сприйняття світу це абсурд,но повірте,той факт, що зараз Ви пишете про це,і має бути для Вас доказом існування Бога.
Бо якщо розглянути Вашу "систему сприйнятя",то Ви поступаєте зовсім не логічно,не по програмі....Чи це якись залишкові коди :) ,сукупність яких Вас мотивує писати тут????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 01 червня 2011, 21:52

fresnal писав:Ніхто так і не виклав доказу існування Бога, всі виклади суб'єктивно-емпіричні.
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
Але чи є Бог реально?

А ви віруюча людина чи ні? :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення ShMariam » 01 червня 2011, 22:10

fresnal писав:Ніхто так і не виклав доказу ...

Коли Ісус проповідував (а Він існував, це історичний факт), чому фарисеї не повірили, як гадаєте?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення viter » 02 червня 2011, 09:57

fresnal писав:Ніхто так і не виклав доказу існування бога

Як і Його неіснування.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 14:48

fresnal писав:Ніхто так і не виклав доказу існування бога, всі виклади суб'єктивно-емпіричні. Зразу видно що більшість цікавить не об'єктивна реальність, а особистий пошук бога в собі.
Класичні докази існування бога, силку на які подав andrivovk не логічні. Перші чотири з них хоч спираються на матеріальній світ, а інші просто набір приємних слів.
Для тих хто шукає бога “в собі” поясню чому людина вірить в бога. Для цього варто розглянути людину як інформаційну систему, ця система сприймає аналізує та видає інформацію, на основі проаналізованої інформації людина діє. Сприймаючи навколишній світ людина будує в собі його модель — світогляд. Головна особливість любої інформаційної моделі її логічна цілісність та завершеність. Скажімо колі в комп'ютерній програмі є нелогічність ця програма не функціонує.
Людина також своєрідна програма яка сама себе програмує встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки. Якби уявлення людини про світ повністю відповідало об'єктивній реальності, бог людині не був би потрібен. Але оскільки реальний світ значно відрізняться від того що бачить людина, то потрібна універсальна першопричина яка може пояснити все. Таким чином чим стабільніше людське життя, (людина може спрогнозувати завтра) тим менше людина звертає увагу на бога, як тільки людськи знання про навколишній світ не дає можливість прогнозувати ( природні катаклізми, суспільні кризи іт.д. ), щоб мати можливість хоч якось діяти людина мусить шукати абсолютну першопричину подіям які вона не може пояснити зі звичайних позицій.
Отже маємо схему з причинно-наслідкових зв'язків і там де людина не може встановити при чину, але має наслідок причина замінюється першопричиною - вірою в бога. Форма віри тісно пов'язана з
структурою світогляду який властивий людині. В первісних людей головна непрогнозованість природні сили — відповідна віра, в сучасному світі суспільні проблеми - наші боги вирішують саме ці проблеми.
Але чи є Бог реально?

на нашому Форумі Бог пишимо завжди з великої літери. Прошу при першій нагоді (як тільки появитеся на Форумі) відредагувати Ваш допис (напишіть мені в ПП, якщо не знаєте, як редагувати повідомлення) і - дискутуймо. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Богослов'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей