Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 06 червня 2011, 20:58

прочанка писав:Дивно одне, ніби й свої при владі, а землю роздають для будови інших храмів, ущемлюючи свої? На Хуторівці дуже активно ведеться будова. Ще вчора була капличка, а нині - землю під церкву рівняють. Так швидко аж диву дивуєшся. Кажуть, автокефальна, але мало тому віри, бо через дорогу - півзупинки є автокефальна Бориса і Гліба, через дорогу - семінарія з церквою, за Шуваром - православна Іллі, а трохи вище церква УГКЦ. Змахує на МП... Це тоді, коли наші церкви вже у Львові зазнають тиску.
І ще одне, до прикладу новини з Петербурга, телебачення і преса тільки про Україну "гудуть", а про Тягнибока... Ніби і "хають", але якось делікатно... Дивно воно...


Ну знову ж таки неперевірені і неточні факти щодо церкви. Невідомо чи це московська церква. Переконаний, що якщо так, то "Свобода" була б першою, хто влаштовував би там мітинг. А що уже говорити про якесь виділення землі чи сприяння.
Я за правду... якщо є за що конкретне критикувати - то я тільки зла... якщо висловлення особистої субєктивної думки - також питань нема... але звинувачення у тому, чого насправді нема або у тому чого і сам не знаєш чи не впевнений - це вже неправильно!!!

Щодо критики Тягнибока.... то назвіть конкретний приклад лояльності до нього зі сторони російськийх чи ба навіть східно чи південоукраїнських ЗМІ.... по-моєму його там лають аж занадто!!!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення прочанка » 06 червня 2011, 21:34

solist-vokalist писав:
прочанка писав:Дивно одне, ніби й свої при владі, а землю роздають для будови інших храмів, ущемлюючи свої? На Хуторівці дуже активно ведеться будова. Ще вчора була капличка, а нині - землю під церкву рівняють. Так швидко аж диву дивуєшся. Кажуть, автокефальна, але мало тому віри, бо через дорогу - півзупинки є автокефальна Бориса і Гліба, через дорогу - семінарія з церквою, за Шуваром - православна Іллі, а трохи вище церква УГКЦ. Змахує на МП... Це тоді, коли наші церкви вже у Львові зазнають тиску.
І ще одне, до прикладу новини з Петербурга, телебачення і преса тільки про Україну "гудуть", а про Тягнибока... Ніби і "хають", але якось делікатно... Дивно воно...


Ну знову ж таки неперевірені і неточні факти щодо церкви. Невідомо чи це московська церква. Переконаний, що якщо так, то "Свобода" була б першою, хто влаштовував би там мітинг. А що уже говорити про якесь виділення землі чи сприяння.
Я за правду... якщо є за що конкретне критикувати - то я тільки зла... якщо висловлення особистої субєктивної думки - також питань нема... але звинувачення у тому, чого насправді нема або у тому чого і сам не знаєш чи не впевнений - це вже неправильно!!!

Щодо критики Тягнибока.... то назвіть конкретний приклад лояльності до нього зі сторони російськийх чи ба навіть східно чи південоукраїнських ЗМІ.... по-моєму його там лають аж занадто!!!

... або фінансують. Америка теж Бен Ладена породила, але ми - не мусульмани. А про церкву, дуже легко довідатись... Тут правди у мішку не втаїш
Не бійтеся!

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 08 червня 2011, 21:15

Бо фінансує?? ну хоч якийсь мінімальний доказ би... але це тільки припущення....

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення прочанка » 09 червня 2011, 10:04

solist-vokalist писав:Бо фінансує?? ну хоч якийсь мінімальний доказ би... але це тільки припущення....


:shock: ви хочете, щоб про це, офіційно оголосили? Достатньо подивитись, яка політика ведеться у Львові і не треба далеко ходити
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення romanm » 09 червня 2011, 10:49

прочанка писав:
solist-vokalist писав:Бо фінансує?? ну хоч якийсь мінімальний доказ би... але це тільки припущення....


:shock: ви хочете, щоб про це, офіційно оголосили? Достатньо подивитись, яка політика ведеться у Львові і не треба далеко ходити

А що, є реально якісь факти? Просто я не в курсі і хотілося би знати ліпше. Бо вже ті популісти "дістали". Якщо точно то все прикриття, то пішли вони подалі.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення прочанка » 09 червня 2011, 11:00

розмовляли із студентами,які приймають участь у всіх заходах свободівців. Вони не заперечували, хоч і не підтвердили цю думку. Відповідь була така:
Аль каїда - теж Америкою фінансувалась. Тобто, висновки робіть самі.
Питання в іншому - люди, які нині у Львові при владі, ведуть політику таку ж, як і їхні противники. Принаймні, ціни ростуть, комуналка збільшилась, землі роздаються, примітивна попса як співала по всьому місту, так і співає. Коли питаєш фільм чи книжку українською - дивуються, яка різниця?
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення romanm » 09 червня 2011, 11:08

Ясно.Хоча невже немає нічого святого?

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Злий Іван » 09 червня 2011, 12:43

romanm писав:Ясно.Хоча невже немає нічого святого?


Влада і гроші.
:cry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення luksander » 09 червня 2011, 21:35

Часная собственнось - ето жж свя-а-а-а-тооооооє!

Міхаіл Чєчєтов

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 09 червня 2011, 23:17

Ну це реально несерйозно, коли висновки робляться на пустому місті... Без будь-яких аргументів...

Я маю немало дуже хороших знайомих і як серед звичайних членів, так і найвищої партійної верхівки і кожен з них заперечує таке фінансування...
То що може знати звичайний мітенгувальник... Це просто припущення і звинуваченні, які нічим не підтверджені. Та якщо б я бачив хоч одни реальний доказ, то перший би сказав, шо Свободи - це зло....
А так, це виглядає ніяк інакше, як звичайний наклеп..... і тільки....

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення andrey s. » 10 червня 2011, 00:35

solist-vokalist писав:Ну це реально несерйозно, коли висновки робляться на пустому місті... Без будь-яких аргументів...

Я маю немало дуже хороших знайомих і як серед звичайних членів, так і найвищої партійної верхівки і кожен з них заперечує таке фінансування...
То що може знати звичайний мітенгувальник... Це просто припущення і звинуваченні, які нічим не підтверджені. Та якщо б я бачив хоч одни реальний доказ, то перший би сказав, шо Свободи - це зло....
А так, це виглядає ніяк інакше, як звичайний наклеп..... і тільки....

Пробачте,но я нічого ствержувати не стану,бо мені це не відомо.Але погодьтесь,це є природнім,коли заперечують погане,те, що зведе на нівець всі "старання".
Но прозорості фінансування я також не бачу,навіть у вказаних Вами " як серед звичайних членів, так і найвищої партійної верхівки ".
Просто для політики є одна проста і банальна істина,тобто йти треба з крихтами,тобтогрошима.
І як правило,це сама реальна оцінка,бо сподіваюсь ніхто не вірить,що гроші хтось дає просто так,і ,що можливо типу з доброго наміру взяти у "поганих" гроші і використати на "добрі" цілі.По теорії можливо і можна,але навряд,чи той хто їх дає це дозволить???
А люди мають властивість привикати до грошей,коли навіть мають добрі наміри,але відвикати так не охота :) ,і порою ради цього себе дурять,а як наслідок і інших :( .
Це "грьобана" політика,і тут час все роставить по своїх місцях.Але є речі які вже не вернеш,і збитки не відшкодуєш.
Вище написане стосується всьієї партії,включно з Тягнебоком,який є частиною її.
Але погоджуюсь з тверженням:"Не помиляється той,хто нічого не робить",і як завжди критикувати легкше,ніж щось робити.
Але,,але я простий смертний,і як водиться маю на це право.Якщо я помиляюсь,то нічого страшного,мою критику сприймуть адекватно.Власне так і робиться політика,це бородьба сторін.
Я на стороні України,хоч при цьому мене також можна критикувати як недостатньо свідомого Українця.Тож вперед :) ,я по своїй натурі скористаю з цього для свого росту.
А "Свобода" так само чинить??,чи як водиться шукає винних у цьому "карнавалі"??,типу якби ми були,то ого-го,еге-ге.А ви угу-гу,такі сякі.
Хтось з правячої верхівки визнавав свою помилковість,хочаб тоді коли це "явно-славно".
Я просто не вкурсі,а Ви??
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

pan Ostap
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 20 листопада 2009, 00:40

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення pan Ostap » 16 червня 2011, 21:46

Політика - це чорана справа і Божого зазвичай там дуже мало...
А сам Тягнибок є греко-католиком. Наскільки мені відомо, в його роді є великомученики...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 22:11

pan Ostap писав:...в його роді є великомученики...

хтось такий чи це Ви про вже обговорюване тут (перечитайте, якщо можна)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

pan Ostap
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 20 листопада 2009, 00:40

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення pan Ostap » 18 червня 2011, 08:25

Блаженний Роман Лиско - двоюрідний брат діда Олега Тягнибока Артемія Цегельського...
Оноо інформація про нього:

Рома́н Лиско́ (*14 серпня 1914, Городок — †14 жовтня 1949), блаженний священномученик католицької церкви, священик УГКЦ.

Слуга Божий отець Роман Лиско народився 14 серпня 1914 р. у м. Городку Львівської області. Студіював теологію у Львівській Богословській Академії. Разом із дружиною охоче навчав молодь. Був рукоположений митрополитом Андреєм Шептицьким 28 серпня 1941 р.

9 вересня 1949 р. був заарештований НКВД і поміщений у тюрмі на вул. Лонцького у Львові. Поширювались чутки, що молодий отець Роман збожеволів від тортур і співав у тюрмі на повен голос псалми. Також переказували, що його живцем замурували в стіні. Помер 14 жовтня 1949 року.

Обряд беатифікації відбувся 27 червня 2001 р. у м. Львові під час Святої Літургії у візантійському обряді за участі Івана Павла ІІ.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей