ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Модератори: Artur, ihor

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 25 червня 2011, 20:15

Слава Ісусу Христу!
Шановні Брати та Сестри!Прошу Вас усіх про молитовну допомогу.
Моя, дружина, Марущак Тетяна, зараз знаходиться в відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні міста Одеси.
Ми греко-католики.В нас є маленька донька.Їй 4-ри рочки.Дитина перенесла вже три операції на серці.В неї від народження не було легеневої артерії.Стоїть протез, який потрібно буде міняти ще один раз точно.Як мінімум.Приблизно в 9-ть рочків.
Господь Бог дав нам ще хрести.Ми чекали другу дитину.Це був хлопчик.Повністю здорова дитина.Ми навіть в Київ їздили, де нашу Даринку оперували.Дружина носила здорову дитину.28 травня дитина ще рухалась.30 травня, вранці Таня сказала, що маленький не рухається більше доби.Вона пішла до лікара, що наблюдав нас...
Він сказав, що серце не б"ється, та не посадивши її на швидку, відправив "своїм ходом" в 5-й міський роддом.
Там дружину мучили аж до 31травня.Не робили кесарево.Я пропонував гроші, мабудь не повірили, що знайду...Дружина просила, щоб щось зробили, плакала...Її примусили родити майже за годину о 16,00 31,05,11, як нам сказали потім.Що ще там зробили?...Мене позвали, щоб сказати, що вона :"дуже важка".
Чудом її вернули до життя в обласній лікарні.Зараз в неї не запускаються нирки, та лікарі кажуть шанси маємо.Починається зараження крові.Її стан знову важкий.Лікарі роблять що можуть.Ліки шукаємо , де можемо.
Вчора друзі пересилали навіть з Москви літаком.Вона бореться за життя.Та все в Божих руках.
ПРОШУ МОЛИТИСЯ ВСІХ, ТА ПРОСИТИ КОГО ЗМОЖЕТЕ МОЛИТИСЯ ЗА РАБУ БОЖУ ТЕТЯНУ.
До інтернету не завжди можу добратись.Якщо можете допомогти ще чимось не відмовимось.
Ось мій номер телефону 0504927779 Олександр
Спаси Вас Господи усіх!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення andrivovk » 25 червня 2011, 21:47

Марущак Олександр писав:Слава Ісусу Христу!
Шановні Брати та Сестри!Прошу Вас усіх про молитовну допомогу.
Моя, дружина, Марущак Тетяна, зараз знаходиться в відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні міста Одеси.
Ми греко-католики.В нас є маленька донька.Їй 4-ри рочки.Дитина перенесла вже три операції на серці.В неї від народження не було легеневої артерії.Стоїть протез, який потрібно буде міняти ще один раз точно.Як мінімум.Приблизно в 9-ть рочків.
Господь Бог дав нам ще хрести.Ми чекали другу дитину.Це був хлопчик.Повністю здорова дитина.Ми навіть в Київ їздили, де нашу Даринку оперували.Дружина носила здорову дитину.28 травня дитина ще рухалась.30 травня, вранці Таня сказала, що маленький не рухається більше доби.Вона пішла до лікара, що наблюдав нас...
Він сказав, що серце не б"ється, та не посадивши її на швидку, відправив "своїм ходом" в 5-й міський роддом.
Там дружину мучили аж до 31травня.Не робили кесарево.Я пропонував гроші, мабудь не повірили, що знайду...Дружина просила, щоб щось зробили, плакала...Її примусили родити майже за годину о 16,00 31,05,11, як нам сказали потім.Що ще там зробили?...Мене позвали, щоб сказати, що вона :"дуже важка".
Чудом її вернули до життя в обласній лікарні.Зараз в неї не запускаються нирки, та лікарі кажуть шанси маємо.Починається зараження крові.Її стан знову важкий.Лікарі роблять що можуть.Ліки шукаємо , де можемо.
Вчора друзі пересилали навіть з Москви літаком.Вона бореться за життя.Та все в Божих руках.
ПРОШУ МОЛИТИСЯ ВСІХ, ТА ПРОСИТИ КОГО ЗМОЖЕТЕ МОЛИТИСЯ ЗА РАБУ БОЖУ ТЕТЯНУ.
До інтернету не завжди можу добратись.Якщо можете допомогти ще чимось не відмовимось.
Ось мій номер телефону 0504927779 Олександр
Спаси Вас Господи усіх!


Буду молитися. O:-)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2011, 22:06

молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення andrey s. » 25 червня 2011, 23:34

Приєднуюсь...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 27 червня 2011, 23:05

Ми молимось спільно псалтир у вашшому наміренні, Хай вислухає вас і покріпить Всемогутній Бог!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Romanko_UA
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 16 березня 2011, 19:58

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Romanko_UA » 30 червня 2011, 19:41

Марущак Олександр писав:Слава Ісусу Христу!
Шановні Брати та Сестри!Прошу Вас усіх про молитовну допомогу.
Моя, дружина, Марущак Тетяна, зараз знаходиться в відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні міста Одеси.
Ми греко-католики.В нас є маленька донька.Їй 4-ри рочки.Дитина перенесла вже три операції на серці.В неї від народження не було легеневої артерії.Стоїть протез, який потрібно буде міняти ще один раз точно.Як мінімум.Приблизно в 9-ть рочків.
Господь Бог дав нам ще хрести.Ми чекали другу дитину.Це був хлопчик.Повністю здорова дитина.Ми навіть в Київ їздили, де нашу Даринку оперували.Дружина носила здорову дитину.28 травня дитина ще рухалась.30 травня, вранці Таня сказала, що маленький не рухається більше доби.Вона пішла до лікара, що наблюдав нас...
Він сказав, що серце не б"ється, та не посадивши її на швидку, відправив "своїм ходом" в 5-й міський роддом.
Там дружину мучили аж до 31травня.Не робили кесарево.Я пропонував гроші, мабудь не повірили, що знайду...Дружина просила, щоб щось зробили, плакала...Її примусили родити майже за годину о 16,00 31,05,11, як нам сказали потім.Що ще там зробили?...Мене позвали, щоб сказати, що вона :"дуже важка".
Чудом її вернули до життя в обласній лікарні.Зараз в неї не запускаються нирки, та лікарі кажуть шанси маємо.Починається зараження крові.Її стан знову важкий.Лікарі роблять що можуть.Ліки шукаємо , де можемо.
Вчора друзі пересилали навіть з Москви літаком.Вона бореться за життя.Та все в Божих руках.
ПРОШУ МОЛИТИСЯ ВСІХ, ТА ПРОСИТИ КОГО ЗМОЖЕТЕ МОЛИТИСЯ ЗА РАБУ БОЖУ ТЕТЯНУ.
До інтернету не завжди можу добратись.Якщо можете допомогти ще чимось не відмовимось.
Ось мій номер телефону 0504927779 Олександр
Спаси Вас Господи усіх!


Молимося нехай Милостивий Господь подасть свою ласку на зцілення і виздоровлення.
Сподіваємось що стан дружини покращився.

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 04 липня 2011, 15:25

Слава Ісусу Христу!
Маю перші добрі звістки.Лікарі кажуть, що вже те , що дружина жива зараз чудо, бо шанси були 1 до 1000.
Зараз маємо добру звістку з консіліуму.Тіло дружини успішно бореться з зараженням крові, заживають рани.Температура є, але не коливається вже так.За вчорашній день мочі прибуло майже вдвіччі і вже 80грам.Це, крамлина в морі, бо здорова людина пісяє 1 літр.Та починалось все з 20 грам.Її спасає гемодиаліз, та назавжди її на ньому не зможуть залишити в Одесі, бо нема місця.А коштує це 1100 грн мінімум, та через день.Та на те думки маємо, що робити, алевсе в Божих руках...
Маємо надію на Господа Бога, що нирки запустятся.
Спаси Господи Вас Усіх!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 04 липня 2011, 18:19

Хай Господь благословить Вашу сімейну церковцю одужанням Вашої половинки! Вірю, що "на невидимому фронті " точиться велика боротьба за життя, Хай Ангели управляють руками лікарів, їхніми думками, молимося і чекаємо про добрі новини :) Хай буде на те воля Божа!!
У нас недавно вимолили одужання 14-ти річного хлопчика від лімфогранулематозу! :good: . Молилися всією спільнотою. Звісно, дяка за те Богові!
"Він призначив душу мою до життя, і ногам моїм не дав захитатися" (Пс.65; 9)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення andrey s. » 04 липня 2011, 23:41

Марущак Олександр писав:Слава Ісусу Христу!
Маю перші добрі звістки.Лікарі кажуть, що вже те , що дружина жива зараз чудо, бо шанси були 1 до 1000.
Зараз маємо добру звістку з консіліуму.Тіло дружини успішно бореться з зараженням крові, заживають рани.Температура є, але не коливається вже так.За вчорашній день мочі прибуло майже вдвіччі і вже 80грам.Це, крамлина в морі, бо здорова людина пісяє 1 літр.Та починалось все з 20 грам.Її спасає гемодиаліз, та назавжди її на ньому не зможуть залишити в Одесі, бо нема місця.А коштує це 1100 грн мінімум, та через день.Та на те думки маємо, що робити, алевсе в Божих руках...
Маємо надію на Господа Бога, що нирки запустятся.
Спаси Господи Вас Усіх!

Навіки Слава!!!
Тішуся,що йде на поправку.
Нехай Вас Господь підтримує,і пошле Вашій Дружині все і всіх, хто потрібен,щоб сприяти скорійшому видужанню.
Ви для мене приклад для наслідування.Ви сильні,бо Господь Ваша надія,молюся,щоб ніщо і ніхто це не здолав.
Я вірю,що Ви і Даринка є великою силою до одужання Вашої дружини Тетяни.
Молюся за Вашу сімю...Любов переможе все.
Дякую Вам..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 06 липня 2011, 16:44

Спаси Вас Господи усіх за добрі слова, підтримку та головне...Спаси Вас Господи за молитви!
Лікарі кажуть шансів для нирок майже не залишилось.Моя дружина білоруска.Будемо переїзжати туди, бо тут ні бесплатного гемодиалізу, ні можливості зробити пересадку нирки нема.Тай мені вже всеодно де бути, вірите?..Якби вона тільки жила!А в нашій Україні, з якої бандити вже зробили казна що навіть закони це не дозволяють...Спасти життя моїй дружині...Господи, де взяти сили любити , а не хотіти когось розірвати.Де взяти сили на те , щоб любити і не хотіти кари для цих лікарів з роддому.Де взяти розуму , що робити , щоб з любові до всіх поступити правильно...Нікого не переслідуючи, але і захистити ще можливі іх жертви.Де взяти розуму, щоб не шукати справедливості...шукати любові ...Знаю що в Господа, та я не чую Його...................................................
Головне її житя!
Вона ще має набратись сил для переїзду, а потім радять не меньше ніж шість місяців почекати до можливої трансплантації...А за цих пів року, може Господь зцілить її нирки...Слава Йому за все!
Спаси Вас Господи усіх!
Слава Ісусу Христу!!!!!!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 06 липня 2011, 17:03

Марущак Олександр писав:Спаси Вас Господи усіх за добрі слова, підтримку та головне...Спаси Вас Господи за молитви!
Лікарі кажуть шансів для нирок майже не залишилось.Моя дружина білоруска.Будемо переїзжати туди, бо тут ні бесплатного гемодиалізу, ні можливості зробити пересадку нирки нема.Тай мені вже всеодно де бути, вірите?..Якби вона тільки жила!А в нашій Україні, з якої бандити вже зробили казна що навіть закони це не дозволяють...Спасти життя моїй дружині...Господи, де взяти сили любити , а не хотіти когось розірвати.Де взяти сили на те , щоб любити і не хотіти кари для цих лікарів з роддому.Де взяти розуму , що робити , щоб з любові до всіх поступити правильно...Нікого не переслідуючи, але і захистити ще можливі іх жертви.Де взяти розуму, щоб не шукати справедливості...шукати любові ...Знаю що в Господа, та я не чую Його...................................................
Головне її житя!
Вона ще має набратись сил для переїзду, а потім радять не меньше ніж шість місяців почекати до можливої трансплантації...А за цих пів року, може Господь зцілить її нирки...Слава Йому за все!
Спаси Вас Господи усіх!
Слава Ісусу Христу!!!!!!!!

молимося. Дай Боже Вам всі ці випробування витерпіти
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 06 липня 2011, 18:29

Слава Ісусу Христу!
Я нічого не раджу, бо ви і самі все добре знаєте і розумієте. Хочу тільки трошки поділитися.
три токи тому у нас народилася Соломійка, а після прививки у неї, а їй було кілька тижнів, виявили кошлюк. Дивом кілька раз рятували від задихання, а потім взагалі реанімація, апарати і все фе, що пов`язане з лікуванням. Ми теж думали, що залишається лише надія на Бога, або агресія стосовно медперсоналу. Нас втримувала у смиренні книга Йова, так сталося, що саме тоді прийшла черга її читати. Дитинка "жила у реанімації", а ми з дружиною у палаті жили з Різдвом(сумним Святвечором) і свчечкою та іконкою на вікні....На цьому світ здавалося закінчувався...

Бог добрий, він просто тепер став ще ближче до вас :roll: молимося, Будьте благословенні ! Блаженні плачучі, бо воні утішаться!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 19 липня 2011, 23:36

Дружина жива, ніби зараження переможено.Нирки не запрацювали, та мочі все більше, хоч і по 10-20 грам за добу.
Кажуть лікарі , що шансів менше процента , та шанс на Боже чудо , якщо так буде короктно сказати є.
Щоб отримати виписку для переїзду на лікування до Білорусії довелось писати офіційні заяви до головних лікарів і обласної, де її до життя повернули і до головного лікара 5-го пологового будинку, де її до такого стану довели.Ті люди хотіли і далі все ховати.Прийшлось погрожувати прокуратурою.В понеділок отримав виписку.Брехня!А який цинізм, який цирк, противно навіть казати.Та це вже не покращить і не погіршить її стану.Тих видумок з печаткою достатньо, щоб далі рухатись до перевезення її ло Білорусії.Сьогодні робили чергову пунцію.Вода, що не виводиться з організму, бо не працюють нирки збирається, де може.Гемодиаліз роблять нормально тільки другий тиждень поспіль, досвідчений лікар був у відпусці, та хоча старалась порадами допомогти по телефону, просто прийти і допомогти не могла-субордтнація і бюрикратизм....Прости Господи цей світ.
Ми боремось, надіємось, просимо про молитву.Дякуємо усім Вам.Ми не хочемо зла нікому, бо ніколи не старалися зробити комусь спеціально боляче.Не вміємо.Господь дав нам це.За що?Для чого?Чому?Незнаємо.Важко вірити Йому, важко називати Добрим батьком...Та я впевнений, що Він мене, дружину, доньку, сина, що цей віт не побачив, а вже помер, маму дружини, що вже половина її залишилась, сестру, що так просить чуда, та вчиться вірити , Вас усіх, що співстраждаєте з нами, любить бодай не менше ніж тих, що мучили її...Вона вона мені все розповіла, це дісно, не по-людськи там ставились до дружини в горі її...А значить не залишить Господь нас !
Розумію.Маю дякувати Йому, все те про що чули на проповідях і про що читали, що вважалося теорією, що мала стати , можливо на користь нам, через розважання , що було так далеко - все прийшло в наше життя, раптово ставши реальнісття, що її не зміниш.Вже не треба придумувати собі вправи для самовдосконалення, ставити в омріяних гордощах завдання, начитавшись книги для монахів, мудрувати, та язика чесати, щоб потім сповідатись. Позіхаючи читати кимось написані молитви, де Господа просили про те, щоб прийняв піт, страждання та сльози наші за спокутування провин наших і так далі...Все прийшло в життя.Маємо дякувати, та жити і страждати, бо це дорога християн.Розумію, нікуди не дінусь, хочу бути з Христом до кінця.Ніхто не сказав, що буде легко, але , люди добрі, як хочеться простого житейського щасття...Щоб жила дружина, дитина, та були здорові!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 20 липня 2011, 00:00

Маю велику радість бути знайомим з вами, навіть в такий спосіб. Я вже за вами скучив.... Чуть не писав вчора про те, чому вас так довго не чути :) . Я дуже тішуся, що ви продовжуєте писати, як християнин :) , Уявляєте, а як тішиться Бог?
Продовжуємо молитися за вашу дружину, ми і не полишали цієї молитви.... Все в Божих руках :)
Не поспішайте , а набирайтеся сил малесенькими перемогами, але для того, щоби не йти, не бігти, а полетіти :Yahoo!:
Слава Ісусу Христу!!! Вітайте дружину, обдаровуйте її теплом,ТАК, наскільки вона вам дорога і як ви її любите, :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення vitalko » 20 липня 2011, 14:37

Марущак Олександр писав:.....Розумію.Маю дякувати Йому, все те про що чули на проповідях і про що читали, що вважалося теорією, що мала стати , можливо на користь нам, через розважання , що було так далеко - все прийшло в наше життя, раптово ставши реальнісття, що її не зміниш.Вже не треба придумувати собі вправи для самовдосконалення, ставити в омріяних гордощах завдання, начитавшись книги для монахів, мудрувати, та язика чесати, щоб потім сповідатись. Позіхаючи читати кимось написані молитви, де Господа просили про те, щоб прийняв піт, страждання та сльози наші за спокутування провин наших і так далі...Все прийшло в життя.Маємо дякувати, та жити і страждати, бо це дорога християн.Розумію, нікуди не дінусь, хочу бути з Христом до кінця.Ніхто не сказав, що буде легко, але , люди добрі, як хочеться простого житейського щасття...Щоб жила дружина, дитина, та були здорові!


Важко висловити те, як я зворушений вашою історією, вашим особистим християнським прикладом, вашим свідченням віри, вашою покорою і терпеливістю і водночас мужністю.
Ваша сім"я і ви є для мене особисто прикладом того, як не зневіритись в нашому світі, а з Христом, в боротьбі не на життя а на смерть іти до перемоги. Скажу більше, на таких як ви і ваша сім"я, пане Олексадре, тримається християснтво.

Вірю, що Бог вас(а з вами і нас) вислухає, і дасть вашій дружині здоров"я, бо Він - Володар і того 1% шансу і 0% також.

P.S. Щойно подумав, попросіть в св. Пантелеймона допомоги, думаю, він не відмовить(святі ніколи не відмовляють :) ). Ми за вас вболіваємо і молимося.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 03 серпня 2011, 15:05

Слава Ісусу Христу!Навіки Слава Богу Живому!
Дякую сердечно, усім Вам , брати та сестри, за Ваші молитви.Маю добрі новини.Ми вже в Білорусії, в Могильові.ПРодовжуємо боротись, надіятись.Довший час в нас не було можливості добратись до інтернєту, все життя змінилось.я навіть, грішний молитву полишив був.Не думали, що все закінчиться, коли кордон перетнемо, але, напевне в середині сердець надіялись...Та напевне, розслбитись вже поки віки Господь не закриє не вийде.Зі всім можна жити...Можливо і ми колись звикнемо, сьогодні ж вже сміялись...Але .Новини.Краще про них, бо я все базікаю, краще напишу щось добре Вам, що випросили все це...
Спочатку лікарі в Одесі не погоджувались її віддавати, та навіть давати нам достовірної інформації.Потім її стан покращився настільки, що нам було дозволено перевозити іі не ремомобілем, а просто поїздом.Мало того, лікарі з обласної лікарні зробили так, що лікарі з 5-го пологового будинку доставали нам та проплачували чотири купейні білети.Їхали ми більше ніж за 500 долларів за їх кошт.Та було ще одне випробування: міжнаролний проїздний документ на нашу Даринку був просрочений і я їхав, підготувавши на випадок евакуації сумку з речами дитини, ліками для неї, та моїми речами.Нас прийшло проваджати на вокзал багато греко-католиків.Одна сім"я подарувала ікону Святої Трійцці(той варіант, що з тьома ангелами).Ми знали, що букер, що вони принесли, та ця ікона для їхнього бюджету дуде великі трати, бо мають 8-ро дітей з яких двое інваліди...Вони були певні, що ми з цим даром обо"язково проїдемо...Так і сталось...Нас пропустили.Ми в Могильові.Ще по переду багато.Її плівріт не переможено.Її нирки не запустились.Кажуть - шансів нема.Нас ставитимуть на чергу для пересадки нирки.Для цього мені треба їхати в консульство, знімати її з обліку, потім їхати в Вінницьку область, щоб виписати іі...Та це все праця, але моя кохана ЖИВА!!!Звісно, якби три місяці назад мені показали цей текст, та сказали, що то я написав, важаючи себе вже майже щасливим - я б не повірив, я б кричав ні, жахався, не знаю що ще б я робив...Впевнений я в одному:це не я все це переніс та дожив до цього дня в своему глузді...Це малесенка частина тіеї краплинки крові Христової, що впала на цю грішну землю за мою землю, за цю землю, що прийняла нашу понівечену сім"ю, за мою сім"ю та...як це тішить мою, нічим, вже впевнений в цьому, нічим не виліковну від плоцьких, мстивих, злих гріховних думок Душу.Та життя йде...Я пишу про Життя.Смерть поряд, але...Мое серце співає, бо ось, вона щойно посьміхнулась мені, збираючись до лікарні.Її ще офіційно не виписали, але вже відпускають до дому все частіше.Та сталось ще одне чудо, я люблю людину, що ревнував до моєїї дружини раніше.Люблю, це точно.я далеко не святий.Ба, я навіть не збираюсь вже ним стати.Це смішно.я просто дуже прошу Його помилувати мою грішну Душу.Але певен, що ще більше прошу, щоб Тетяна та Дарья жили вічно з Богом і все моє життя зі мною тут.я егоїст, бо думаю про себе напевне, та я їх люблю.Чого гідний я і скільки милосердя треба було вділити мені, якого до грішних думок спокушає люба спідниця, раніш ніж спамятаєшся навіть.Та скільки треба було дати моїй Душі Любові, щоб я через ці усі випробування(ой не те це слово) прийшов до любові свого ворога...
Спаси Вас Господи усіх!
Дякую Господу за все, та за те , що Він дає нам Вас!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 03 серпня 2011, 19:25

Марущак Олександр писав:Слава Ісусу Христу!Навіки Слава Богу Живому!
.Та це все праця, але моя кохана ЖИВА!!!Звісно, якби три місяці назад мені показали цей текст, та сказали, що то я написав, важаючи себе вже майже щасливим - я б не повірив, я б кричав ні, жахався, не знаю що ще б я робив...Впевнений я в одному:це не я все це переніс та дожив до цього дня в своему глузді........
Дякую Господу за все,

Слава Слава Слава Богу :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Олександре, кажу не з облесливості, а направду, саме такого повідомлення я чекав від вас :) . Я вже писав про хлопчика хворого на лімфогранулематоз- його вже нема, залишилась увірувавша мама і здорова дитина... Вірю, що через три місяці новини будуть ще кращі, тільки не занедбуйте молитви, повсякчас дякуйте Богу, Він вправду любить вас ! Обніміть міцно від нашого сімейства вашу сім`ю :Rose: Будьте благословенні ! Хай ваше серце співає гучніше, бо ми ще прослявлятимемо Господа, що плач на радість перемінює ! :Yahoo!:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 20:36

Слава Ісусу Христу!
Дякую Вам усім за Ваші молитви.
Не перестаю тішитись, що є усі Ви, не байдужі до нашої сім"ї.
Спаси Господи Вас усіх, та Ваші родини!
Думаю, що треба, хоч з вдячності написати про наші справи, напевно ж молячись, пам"ятаєте за нас.
Отже, новини добрі.Вона вижила!Зараз в своєму рідному місті - в Могильові.
Дружина почувається добре, вже навіть може сама побігати, та повирішувати питання за себе та доньку.Нирки не запустились.Будемо ставати на чергу для пересадки нирки, а поки=що ходить через день на гемодиаліз.В Білорусії пересадку робити вміють.Все в руках Божих.В нас якась впевненість з"явилась, що все буде добре.
Ось тут можна побачити нас
дружина
http://foto.mail.ru/inbox/mstv/_myphoto/55.html#
Даринка
http://foto.mail.ru/inbox/mstv/64/86.html#
я - грішний збочинець, ліньтюх, та дурень
http://foto.mail.ru/inbox/jamp78/39/32.html#
Спаси Господи за молитви!
Буду і я, не вдячна скотина, молитись за Вас.
Хочу розповісти кумедний випадок з нашою донечкою.
В Могильові греко-католики мають капличку на старому польському кладовищі.
На цьому кладовищі є дві каплички.В одній з них, по переданням . служив останню свою Службу Фёдоров, перед етапом в Сибір.Так от.Дві каплиці.З усіх сторін могили., старовинні склепи...В цій каплиці нас вінчали.А другу каплицю після тривалого запустіння обжили домініканці.Влітку вони ходять в білих одежах.Отже виходим ми після Служби Божої з своєї каплиці, а між могилами хтось ходить БІЛИЙ...Наша Даринка, не довго думаючи, підбігає з радісним вереском до монаха(це до речі якийсь знаменитий філософ сучасний білоруський ), та як закричить :"Мама, папа - АНЄЛ :)
От конфуз був у того монаха :ROFL:
І якось заставити нашу дитину думати, що це просто монах такий - було нереально.Вона і досі згадує про це випадок, та впевнена, що то був справжнісінький Ангел.
Потім до кінця дня ходила, та показуючи на хмари , запитувала :"А там алгели ховаються за хмарками ?...А в них є крила?...( До речі, відсутнісь таких у монаха не допомогла переконати, що то не Ангел )...А вони літають, та співають ?...
Як бачите, Бог помилував нас , та ми вже навіть посміхаючись, тішимось нашою дитиною... :)
Є передишка - в майбутньому ще не один бій...
Спаси Вас усіх Господи, те все по Вашим молитвам !

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 20:37

Маю одну ідею.
Вище в темах, хочу допомогти ,напишу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 07 вересня 2011, 21:06

Марущак Олександр писав:я - грішний збочинець, ліньтюх, та дурень ...

:)
а тут мене грішного хтось критикував, що кажу про свою грішність :D
:) пропоную від тепер написане мною про свою грішність розуміти не менш глибоко, як в Олександра
Радий за Вашу сім'ю і... хай вам усім зустрічаються Святі Ангели
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 21:51

о.Олег писав:
Марущак Олександр писав:я - грішний збочинець, ліньтюх, та дурень ...

:)
а тут мене грішного хтось критикував, що кажу про свою грішність :D
:) пропоную від тепер написане мною про свою грішність розуміти не менш глибоко, як в Олександра
Радий за Вашу сім'ю і... хай вам усім зустрічаються Святі Ангели
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег

І Духу Твоєму!
Про мене написана правда, я знаю, повірте.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Georgij » 09 вересня 2011, 07:23

о.Олег писав:
Марущак Олександр писав:я - грішний збочинець, ліньтюх, та дурень ...

:)
а тут мене грішного хтось критикував, що кажу про свою грішність :D
:) пропоную від тепер написане мною про свою грішність розуміти не менш глибоко, як в Олександра
Радий за Вашу сім'ю і... хай вам усім зустрічаються Святі Ангели
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег

І я грішний, слабодух, лінивий, окаянний, своїми недостойними устами дякую і славлю Бога за таку милість до ващої сім`ї та щира радію і тішусь :Yahoo!:
Хай ваша історія покріпить нужденних в біді і буде прикладом Божого милосердя до нас грішних.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення andrivovk » 09 вересня 2011, 17:34

Georgij писав:
о.Олег писав:
Марущак Олександр писав:я - грішний збочинець, ліньтюх, та дурень ...

:)
а тут мене грішного хтось критикував, що кажу про свою грішність :D
:) пропоную від тепер написане мною про свою грішність розуміти не менш глибоко, як в Олександра
З повагою, о.Олег

І я грішний, слабодух, лінивий, окаянний, своїми недостойними устами дякую і славлю Бога.

Не розумію чого я заліз між такі грішники. :D "Боже! Дякую Тобі, що я не такий, як інші люди, грабіжники, неправедні, перелюбники, або як цей митар. Пощу двічі на тиждень, даю десятину з усього". Жартую. :D Дружина здорова то можна й посміятись. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2011, 20:31

andrivovk писав:... або як цей ...

збоченець :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення Марущак Олександр » 09 вересня 2011, 22:14

andrivovk писав:
Georgij писав:
о.Олег писав::)
а тут мене грішного хтось критикував, що кажу про свою грішність :D
:) пропоную від тепер написане мною про свою грішність розуміти не менш глибоко, як в Олександра
З повагою, о.Олег

І я грішний, слабодух, лінивий, окаянний, своїми недостойними устами дякую і славлю Бога.

Не розумію чого я заліз між такі грішники. :D "Боже! Дякую Тобі, що я не такий, як інші люди, грабіжники, неправедні, перелюбники, або як цей митар. Пощу двічі на тиждень, даю десятину з усього". Жартую. :D Дружина здорова то можна й посміятись. :Rose:


:D Дякую, від щирого серця дякую, що Ви усі є...Чекав, коли зайду, та щось прочитаю від усіх Вас...
Вже посміхаюсь, вже гріхи знову близько-близько, а попереду ще стільки...Працюй та Молись!
Коли те забувається, та дозволяєш собі пригрузитись - все , гаплик...Руки опускаються...Молитва занедбується, мізки і так не працюють, а після цього - взагалі в стопорі...Та це все нічого, бо нічого від мене, який я - вище сказано, не залежить.Хіба, що не плутатись у Господа під ногами, як дурне цуценя....
Аби ж не впадати в гріх...Скільки ще треба горя, щоб змінити мене такого?...
Нічого не допоможе.Тай сам читав, лінивий, що Божа Благодать конче необхідна до спасення.
Тай вже не за спасення думається - аби жінка та донька жили.Та моя гріховність не до користі на те!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2015, 06:33

Слава Ісусу Христу!
Вітаємо Олександре!! Многая літа!
Багато часо пройшло і всього багато сталося. В пам`яті багато затерлося через події на Україні. Але про Вас і Вашу сім`ю пам`ятаю і пропоную всім сьогодні за вас усіх помолитися
Благословення Господнє, з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПРОШУ ДОПОМОГТИ СПАСТИ ДРУЖИНУ

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2016, 18:14

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
Вітаємо Олександре!! Многая літа!
Багато часо пройшло і всього багато сталося. В пам`яті багато затерлося через події на Україні. Але про Вас і Вашу сім`ю пам`ятаю і пропоную всім сьогодні за вас усіх помолитися
Благословення Господнє, з повагою, о.Олег

вітаємо Олександра!!
Благословення Господнє!
З повагою, молимось за вас усіх, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей