Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:00

Svetik писав:
Цілком походжуюся, що потрібно поширювати вплив УГКЦ, і починати ще зі школи....

Тільки в нас школа відділена від Церкви. Не знаю як зараз, але раніше у Франції проводили уроки релігії: в одному класі для католиків, в другому для протестантів, а ті діти, які не були ні католиками, ні протестантами, просто гуляли. Непогана ідея, тільки то треба організовувати на державному рівні. І зараз є уроки етики, які, як розповідають, проводять дуже по-різному. Моя вчителька (католичка) є дуже толерантною до представників інших релігій. Ніколи не піднімала теми, які б зачіпали спірні міжконфесійні питання (в нас в класі були православні і католики). Бо етика - це суто питання моралі, що у всіх християнських конфесіях однаково. Натомість маємо страшні прогалини в знаннях основних правд віри. :(
[/quote]
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:03

Svetik писав:
Вова писав:навертається і стає свідомим протестантом, то тим стає ближче до Бога.


Вова, прошу мені пояснити, що означає в протестанів - навернутися до до Бога? Потім я вам напишу, що це означає в УГКЦ!


По перше, це не мої слова, а ShMariam
Друге, я був відповів. Ви не слухаєте, а придираєтеся viewtopic.php?p=34856#p34856

Svetik писав:А молебень, це не літургія, і соромно, таке не знати і ще Так Любите Ісуса Христа? Чим ви засвідчуєте свою лобов до Ісуса Христа, крім знань святого Письма???

Ну добре покажіть хто із отців виражався "молебень", якщо вам Біблії не достатньо? По друге, перше чергове слова у апостолів і перші віки були» зібрання». Що походить від слова "Церква".
Засвідчення любові до Ісуса Писання говорить інакше. Iван.14:21 Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. і протилежне Iван.14:24 Хто не любить Мене, той не береже Моїх слів.


Якщо чесно мені стає не приємно із вами спілкуватися. Бо ви людина релігійна (що свідчуь ваші пости), а не духовна, а у доктринах не розумієтеся. Вам краще свою злісь виливати тут http://ukrsekta.info/forum, там багато таких і найдете однодумців.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:12

Svetik писав:
Вова писав:... Перестає грішити. бо народженні від Бога не грішать. Вона входить у Церкву ( не тільки у конфесію). І це можна продовжувати.


Не хочу вас розчаровувати, але ще такого не було в історії, щоб якась людина, крім самого Ісуса христа і святих, перестала грішити ;( Чи ви можливо маєте бажання стати святим?

Ну що ж бачу ви знов не знаєте що Писання говорить?

1. І.Х. ніколи не грішив, тому Він не переставав.
2. Апостоли теж мали грішну плоть, але коли народилися з гори перестали грішити. Що це означає? Християнин який народжений від Бога не може грішити, бо у Нього інша природа. Наприклад ап.. Павло говорить що він кожен день вмирає для гріха, то по вашому він перестав коли був грішити?


Даю Вам місця із Писання, досліджуйте:
1Iван.3:9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.
1Iван.5:18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
Iвана 2 1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. 2 Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу.

Читайте До римлян 6 розділ можна аж по 8.

Чи ви можливо маєте бажання стати святим?

Звісно у такому розуміння як вчить ап. Павло. Подивіться у перекладі Огієнка першу сторінку до римлян, там у низу пише пояснення цього слова.
Востаннє редагувалось 27 червня 2011, 13:16 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:13

Вова писав:
Svetik писав:А молебень, це не літургія, і соромно, таке не знати і ще Так Любите Ісуса Христа? Чим ви засвідчуєте свою лобов до Ісуса Христа, крім знань святого Письма???

Ну добре покажіть ...

Тільки не сваріться. :Rose:
Ані знання Біблії, ані знання молитов ще не є любов'ю.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:17

Вова писав:Даю Вам місця із Писання, досліджуйте:

Ясно, значить "народжений згори" не те, що я думала. І я грішу, і Ви, Вово, грішите, значить не "народжені згори". А Ви знаєте людей, "народжених згори"?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:20

ShMariam писав:Тільки не сваріться. :Rose: .

Та стараюся як найспокійніше відповісти. Та й вроді нічого навіть близько не пишу із сваркою. ShMariam ви ж львівська, запросіть п. Svetik щоб пройшла базове навчання, а то такі питання задає.... просто навіть не хочеться відповідати, але мушу.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:25

ShMariam писав:
Вова писав:Даю Вам місця із Писання, досліджуйте:

Ясно, значить "народжений згори" не те, що я думала. І я грішу, і Ви, Вово, грішите, значить не "народжені згори".

Та звісно що теж грішу. І будемо грішити, доки у цій плоті, але все ж таки народжений від Бога має іншу природу, духовно, дух воскресає, тіло маліє. Ап.. Павло теж грішив, але говорить що кожен день вмирає для гріха.


А Ви знаєте людей, "народжених згори"?

Напевно ми знов про різному розуміємо.

Поясніть тоді Іван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 13:36

Вова писав:Поясніть тоді Іван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.


Це опис Таїнства Хрещення - як Іван Охрестив Христа, так і ми маємо всі охреститися при народженні! Тому, якщо ви неохрещенні, тоді не можете ввійти в церкву христову! Таїнство Хрещення - це двері до Ісуса Христа! Хто в Христа охрествся, той в Христа о одягнувся! Покайтесь, царство Боже скоро! На святих місіях, що були навесніі по всьому Львову з мощами св.Івана Хрестителя - це на раз оголошувалося...але ж на них не бували...от і заплуталися своїми цитатами! А частіше треба самому щось робити реально, а не тільки читати і всіх тут повчати цитатами з Біблії!

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 13:40

А по переше, в кожного є різні цілі в житті, і це залежить від природи душі людської. Хтссь має ціль - стати святим, а хтось народити і виховити дітей в християнських звичаях...і те і друге, добре, але для кожного своє...

А справжня святість, вважаю, під силу не кожному....

Природа і людські інстинкти роблять своє! Наприклад, материнський чи батькывськый інстинкт, бажання мати дітей, бажання створити сім'ю.... і для природи - народження дитини - найважливіша ціль, і це має бути перша ціль і всіх молодих! А йти проти своєї природи - іти проти Бога! Нас такими він стоврив, і ми маєм це прийняти.

А поєднувати справжню святість з світським життям, думаю, прийде час і будете вибирати, або діти-родина-друзі-робота, або самотність і молитви... Так, справжня святість - це самотність, це, як написав раніше, Вова - відречення від усього прекрасного в житті, від усіх кольорів життя...Тому. неможливо стояти на двух дорогах одночасно, можливо лише стояти на одній, а наближатися до другої!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:41

ShMariam писав:Тут складне питання. Якщо людина має все життя прожити "католиком" чи "православним", реально не будучи практикуючим, якщо реально є агностиком (і таких знаю :( ), то вже краще хай стане справжнім протестантом і щиро повірить хоч в частину науки КЦ (щоб це була жива віра, підкріплена вчинками). З другого боку, той непрактикуючий християнин ще має шанс стати практикуючим (в міру усвідомлення своїх гріхів, тому й кажуть, хто більше грішить - більше любить, бо йому більше прощено),

Дай Бог щоб було так як ви говорите, але у більшості випадках відбувається так Лук.12:20 Бог же до нього прорік: Нерозумний, ночі цієї ось душу твою зажадають від тебе....

а протестант буде вважати себе святим.

Не думав що ви таке напишете. Найдіть хоч одного протестанта хто так говорить? Почитайте ще раз наше віровизнання. Чи ви мали на увазі ортодоксалів, бо католики говорять що тільки в них можна спастися, православні - що в них.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:42

Svetik писав:
Вова писав:Поясніть тоді Іван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.


Це опис Таїнства Хрещення...

Нмд, перш ніж починати тут дискусію про Хрищення, варто її почитати на форумі "Джерело". Хрищення Хрищенням, але для спасіння ще треба вести відповідне життя, інакше толку з того...

До речі, Вова хрещений в православному храмі, якщо не помиляюсь.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:44

Svetik писав:А по переше, в кожного є різні цілі в житті...

Продовжимо тут, добре? Там пишу відповідь.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 13:46

Для Вови, якими методами у протестантів спасають душу людини від гріха?

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:53

Svetik писав:
Вова писав:Поясніть тоді Іван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.


Це опис Таїнства Хрещення - як Іван Охрестив Христа, так і ми маємо всі охреститися при народженні!

Думаю що ShMariam і інше не погодяться із вами.

Боже, звідки таке тлумачення. До чого тут взагалі Іван Хреститель? До чого тут дитяче хрещення? Народження із гори це народження від Писання і Д.С.

Svetik писав: Тому, якщо ви неохрещенні, тоді не можете ввійти в церкву христову!

Та я давно уже охрестився.

Svetik писав:Таїнство Хрещення - це двері до Ісуса Христа! Хто в Христа охрествся, той в Христа о одягнувся!

Тоді пояснюйте що значить Хто в Христа охрествся, той в Христа о одягнувся!

Покайтесь, царство Боже скоро!

Я покаявся ще перед хрещенням. І каюся постійно коли грішу. Ви мали на увазі Царство Небесне уже близько, бо Царство Боже має жити у нас.

Svetik писав:А частіше треба самому щось робити реально, а не тільки читати і всіх тут повчати цитатами з Біблії!

Я і роблю реально. Чому то я заплутав, говорю згідно Писання. Просто Його треба знати щоб не заплутуватися. Бо не той в основну заблуд жується у лісі хто ліс знає, а той хто його не знає :)
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 13:58

ShMariam писав:До речі, Вова хрещений в православному храмі, якщо не помиляюсь.

Я уже тут говорив, мене колись хрестили католики, це я уже узнав в 30 років, але я думав що православні. А коли я сам пізнав Христа, Писання то охристився по своїй вірі, як це вчить Писання. Напевно тому і люблю із вами спілкуватися :)

До речі, у нас не визнають дитяче хрещення.

Та й згідний продовжувати не варто цю тему, її є достатньо.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 14:00

Так, я теж проти того, щоб дискутувати тут про Хрещення. Комусь дуже треба - відкривайте нову тему. А мені вистачить тої дискусії, що на форумі "Джерело".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 14:02

Svetik писав:Для Вови, якими методами у протестантів спасають душу людини від гріха?


Хотів пожартувати, але із вами у даній дискусії не можна. Ніяких методів немає. Але Писання дає один метод .
1. Покаяння і віра в І.Х.
2. Народження з гори.
3. Читання Писання
4. Молитва і піст.

Та й мені подобається це місце конкретніше по цьому питанню Гал.5:16 І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла

А у вас які методи?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 14:12

Вова писав:
а протестант буде вважати себе святим.

Не думав що ви таке напишете. Найдіть хоч одного протестанта хто так говорить?

Ну то тоді вибачайте. Не дуже знайома з протестантами. Просто коли перечитувала колись протестанстський форум, склалося таке враження.

Та суть в іншому. Коли людина навертається не важливо до якої віри (та й тоді, коли вірить з пелюшок), але найбільше до тої, до якої належить меншість, в неї є велика спокуса (якій більшість більше чи менше піддаються :( ) думати, що є кращою за інших. Це є гордість, тому, що не моя засуга в тому що вірю (Віра - це дар, щоб ніхто не міг похвалитися). Напевно тому в православній і католицькій Церквах так акцентується увага на грішності людини (що о.Олег любить повторяти :oops: ). Горда людина хоч і не називає себе святою, але в глибині душі себе такою бачить.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Необхідне для спасіння

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 14:13

Вова писав:1Iван.3:9 Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.
1Iван.5:18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
Iвана 2 1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. 2 Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу.


Гаразд, на рахунок Хрещення, я лише написала слова священника, що проповідувув святі місії по Львову зі мощами св. Івана Хрестителя. Тому, можете до них прислухатися або ні, ваш вибір!

От, а те що ми всі народженні в гріху...чітко написоно в Псалом 50, а при Хрещенні змиваються всі гріхи -молитва Вірую, а цитати з Бібілії, ви, Вова, невірно таркуєте чи трактуєте по вашому мисленню.. По вашому, хто родиться від Бога, тоді не грішить, але родитися від Бога, це означає:

1. Прийняти Хрещення (на 8 чи 40 день після дати народження дитини), якщо хто неохрещений.
2. Відвідувати храм Божий на літургії по неділям і церковним всім святам
3. Очищати свою душу від гріхів: регулярна сповідь, причастя, вичитки чи молитви для оздоровлення душі і тіла.
4. Пити святу воду час від часу, а не лише 19.02.
5. Замовляти службу божу за здоровя себе і своїх рідних...
6. Молитися щодня - щоденні молитви з молитвоника
7. Чиати Біблію, виділяти кожної неділі час на читання святого Письма.
8. Знати всі Заповіді Божі і їх виконувати.
9. З любовью ставитися до ближнього і не кривдити, не ображати і т.д.
10. Помагати ближньому очистити його душу від гріха...
11. Хто хоче Божих ласк від Ісуса Христа, то додатково 9 місяців підряд приймає сповідь і причастя кожної першої суботи місяця, не пропускаючи.
12. Хто хоче Божих ласк від Богородиціа, то додатково 9 місяців підряд приймає сповідь і причастя кожної першої пятниці місяця.
13. Хто одружений - обовязково прийнятитаїнство Вінчання.
14. Піст - якраз зараз літній!

Це мінімуму.... для навернення чи наближення до Бога...

Вова, а Таїнство причастя ви приймаєет після Таїнства покаяння?

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 14:18

Вова писав:2. Народження з гори.


Не розумію, що означає народження з гори? Поясніть будь ласка СВОЇМИ словами, а не цитатами з Біблії...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 14:26

Svetik писав:...

Ви тут змішали найнеобхідніші речі з рекомендаціями, практиками загалом не обов'язковими для виконання. :oops:

Про Причастя говорили в темі "Щодо Причастя" в розділі "Літургіка". В протестантів інше розуміння і не хочеться ще раз і ще раз починати все з початку.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 14:34

ShMariam писав:Ви тут змішали найнеобхідніші речі з рекомендаціями, практиками загалом не обов'язковими для виконання.


Ваша справа, що робити, а що ні... Принципі, чим чистша душа, чим менше гріхів в людини, то в неї не виникає питання, що робити чи що не робити. воно яксоь само собою зявляється бажання піти на літургю і храм, посповідатися і причстися, чи службу божу замовити за здоровя... І чим частніше за вас моляться в церкві, тим життя карще налагоджується - перевірено досвідом!

І я вдячна всім священникам, що попалися мені, і направили мене на вірну дорогу...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 14:47

Svetik писав:
Ваша справа, що робити, а що ні... Принципі, чим чистша душа, чим менше гріхів в людини, то в неї не виникає питання, що робити чи що не робити. воно яксоь само собою зявляється бажання піти на літургю і храм, посповідатися і причстися, чи службу божу замовити за здоровя... І чим частніше за вас моляться в церкві, тим життя карще налагоджується - перевірено досвідом!

І я вдячна всім священникам, що попалися мені, і направили мене на вірну дорогу...

Просто є речі необхідні і речі другорядні.
Необхідні:
1. Хрещення
2. Виконання Божих заповідей (не тільки 10 заповідей, а керуючись в кожній ситуації правилом "Люби і роби що хочеш")
3. Виконання цервовних заповідей ("Що зав'яжете на землі..."): Сл. Божа в неділю і свята, піст у визначений спосіб у визначені дні, св. Причастя і Сповідь принаймні раз в рік у великодний період....

А решта - рекомендації, побожні практики, які загалом не є обов'язковими (кожна конкретна). Як каже Апостол, "Хто знає добро чинити, а не чинить - тому гріх". Але кожен хай чинить добро у свій спосіб. Напр. св. Іван Боско менше часу приділяв молитві як багато інших Святих, бо дуже багато працював з дітьми. На Сході є побожні одні практики, на Заході - інші. Але й довго молитися в церкві - це ще не обов'язково ознака досконалості (і Святі багато молилися, і фарисеї також).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Svetik
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 30 березня 2011, 11:30

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Svetik » 27 червня 2011, 14:59

Svetik писав:Просто є речі необхідні і речі другорядні.


Незхай, і так, але коли біда когось припече, то всі священник як один кажуть - переше це - треба посповідатися і причастися усією родиною, а не 1 раз в рік..як ви пишите...Сила в Божій Благодаті, а вона сходить лише з церковних святинь.... Причастя, Мощі, ікони, нмолені речі і т.д...
І я знаю, що краще сповідатися і приймати причастя мінімум 1 раз в піст, а їх багатоденних є 4 в рік. то і виходить - мінімум сповідатися - 4 рази в рік...взимку, навесні. літом і осені.

Ось, а молитва лише в того сильна і має вплив, хто не живе в гріху... Тому найсильніша вона в екзорцистів і правдних священників, монахів! Тільки їхня молитва і виліковує душу людини!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 15:01

ShMariam писав:Та суть в іншому. Коли людина навертається не важливо до якої віри (та й тоді, коли вірить з пелюшок), але найбільше до тої, до якої належить меншість, в неї є велика спокуса (якій більшість більше чи менше піддаються :( ) думати, що є кращою за інших.

А я чомусь думаю що наоборот. Коли велика кількість є однодумців, то виникає питання " як може таке велика кількість помилятися"?


ShMariam писав:Напевно тому в православній і католицькій Церквах так акцентується увага на грішності людини (що о.Олег любить повторяти :oops: ). Горда людина хоч і не називає себе святою, але в глибині душі себе такою бачить.

Та в нас такий самий акцент. Просто ми по різному розуміємо святість. Дивилися у римлян? Чому ап.. Павло постійно звертається «до святих…..»?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 15:08

Вова писав:А я чомусь думаю що наоборот. Коли велика кількість є однодумців, то виникає питання " як може таке велика кількість помилятися"?

Тут справа не в кількості однодумців. Якщо людина відносить себе до "панівної" релігії, то в ній присутні і п'яниці, і злочинці...

А до невеликих Церков і релігійних організацій таких не візьмуть (хіба після покаяння), а ні - то виженуть. От і людина відносить себе до спільноти "вибраних".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 15:14

Svetik писав:От, а те що ми всі народженні в гріху...чітко написоно в Псалом 50...

рим. 3:23

а при Хрещенні змиваються всі гріхи

Тож прошу, покажіть де Писання так говорить? Перед тим стоїть покаяння, віра аж тоді хрещення

-молитва Вірую, а цитати з Бібілії, ви, Вова, невірно таркуєте чи трактуєте по вашому мисленню..

там узята фраза із Писання Дії 2:38, про що я написав нижче.

По вашому, хто родиться від Бога, тоді не грішить, але родитися від Бога,

Не помому, а по Писанню.

але родитися від Бога, це означає:


7. Чиати Біблію, виділяти кожної неділі час на читання святого Письма.
9. З любовью ставитися до ближнього і не кривдити, не ображати і т.д.[/quote]

Тільки із погоджуюся, все решта до народження згори немає ніякого відношення.

Я розумію що ви мені заперечуєте, отож прошу на кожному пункту, на основі Писання довести.


8. Знати всі Заповіді Божі і їх виконувати.

Якщо ви за Закон мову ведете, то для чого тоді Христос прийшов?


Svetik писав:Вова, а Таїнство причастя ви приймаєет після Таїнства покаяння?

А хіба є таїнство покаяння? Це де ви прочитали? А так звісно у нас Спомин смерті І.Х. відбувається у неділю, перед тим у п’ятницю є піст і молитва за своє життя і покаяння.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення Вова » 27 червня 2011, 15:19

ShMariam писав:Тут справа не в кількості однодумців. Якщо людина відносить себе до "панівної" релігії, то в ній присутні і п'яниці, і злочинці...

Та й у нас є грішники яких вилучають за гріхи.

ShMariam писав:А до невеликих Церков і релігійних організацій таких не візьмуть (хіба після покаяння), а ні - то виженуть. От і людина відносить себе до спільноти "вибраних".

Ми стараємося як у перших християн щоб було. От у нас наприклад у Церкві є 4 пресвітера і вроді 8 дияконів це в середньому на 800 членів нашої помісної Церкви. тільки не думайте що нас контролюють, бо вірю що так подумають.

P.S. Я за вами не встигаю. :)
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 15:22

Svetik писав:
Svetik писав:Просто є речі необхідні і речі другорядні.


Незхай, і так, але коли біда когось припече, то всі священник як один кажуть - переше це - треба посповідатися і причастися усією родиною, а не 1 раз в рік..як ви пишите...Сила в Божій Благодаті, а вона сходить лише з церковних святинь.... Причастя, Мощі, ікони, нмолені речі і т.д...
І я знаю, що краще сповідатися і приймати причастя мінімум 1 раз в піст, а їх багатоденних є 4 в рік. то і виходить - мінімум сповідатися - 4 рази в рік...взимку, навесні. літом і осені.


Ви мене не зовсім зрозуміли. Сповідатися і причащатися треба якнайчастіше, якщо дотримуватися Заповіді Любові або правила "Люби і роби, що хочеш". А це другий пункт "необхідних". :) (за церковною заповіддю необхідно під тяжким гріхом раз в рік, але треба частіше). Я мала на увазі про необхідність в любові до Бога і ближніх, а не у виконанні тієї чи іншої практики.

Допомагає не свята вода, ні ікони, ні намолені речі (а що таке намолені речі? є освячені речі, це не одне і те саме), ні навіть молитва, але Бог через молитву, ікони.....

Svetik писав:Ось, а молитва лише в того сильна і має вплив, хто не живе в гріху... Тому найсильніша вона в екзорцистів і правдних священників, монахів! Тільки їхня молитва і виліковує душу людини!

Їхня молитва корисна, але Бог хоче від нас зміни життя і нашої молитви і краще не з книжечок, а щирої, від серця. :Rose:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Блага вістка" - це секта чи щось інше?

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 15:27

Вова писав:Та й у нас є грішники яких вилучають за гріхи.

Напевно Ви хотіли написати "у вас". В нас відлучають надзвичайно рідко, це дуже довга процедура і переважно відлучають священослужителів, які проповідують єресь або дуже непослушні церковній владі. А так великих грішників не відлучаємо.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей