Серіал "Доктор Хаус"

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 10 грудня 2010, 15:38

Я не мав часу дивитись цей серіал, коли його вперше покзали в нас.
Але тепер повторюють, а в мене є трохи часу, то й передивляюсь.
Там періодично заторкується тема віри в Бога. Тим серіал стає ще цікавішим.
Головний герой мав багато разів змогу повірити в Бога... Але щось йому дуже заважає. І це, що заважає, автор ідеї серіалу, якимось чином намагається чи то виячснити, чи донести до глядачів...?
Представлений такий собі типовий атеїст, оточений колегами, які ніби-то й вірять в Бога, але так - неа побутовому рівні, тобто не живучи за заповідями...
Як Вам. Тільки без фанатизму (типу не дивіться, бо тоам є те або інше), будь ласка. Просто аналіз героїв, сюжетів.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Cardinal » 10 грудня 2010, 18:57

Я передивився всі сезони цього серіалу, від нього в захваті!

Не знаю, як всі, але мені здається, що сценаристи практикуючі католики, які змальовують в особі хауса сучасних людей і їхнє ставлення до Бога і Церкви! Зараз маю мало часу, але згодом напишу більше!
Зображення
Зображення

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення о.Олег » 10 грудня 2010, 19:48

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Олюнька » 10 грудня 2010, 21:04

Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 13 грудня 2010, 14:07

Cardinal писав:Я передивився всі сезони цього серіалу, від нього в захваті!

Не знаю, як всі, але мені здається, що сценаристи практикуючі католики, які змальовують в особі хауса сучасних людей і їхнє ставлення до Бога і Церкви! Зараз маю мало часу, але згодом напишу більше!


Так, якби ще режисери сценки з сексом не показували повністю.
Статевий акт - добрий. Але лише в сімї - це стосується тайни, а не на загальний огляд.

Якщо вже хотільи Хауса з цієї сторони показати, то могли лише початок, а потім затемнення. Всім би було зрозуміло

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 13 грудня 2010, 14:09

о.Олег писав:Зображення




:D

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 13 грудня 2010, 14:14




мормон. ?
Хто з його команди мормон?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 09 лютого 2011, 15:40

Мабуть серіал би не мав успіху, якби була порушена одна з двох вимог:
- розповідається про маловідомі хвороби, які важко визначити;
- розглядаються етичні питання.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 10 лютого 2011, 13:27

А серія, коли в лікарню потрапив молодий харизмат... взагалі шок!
Як би не було, простом підвищенням ендорфінів (як думав Хаус), неходячу людину не вилікуєш.

А Вілсон в кінці класно Хаусу відповів- "Таким тебе створив Бог".... Видно Хаус також має пізнати Бога, але якраз через свій супер-логічний розум (адже його тягне, і він веде з Богмо рахунок, а не вірив би то йому б було пралельно)... Але як і пізнає, то чи впокориться?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2011, 13:38

Michail писав:

мормон. ?
Хто з його команди мормон?

такий чорношкірий худий і високий пан, що претендував на місце в команді, якщо не помиляюсь :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 11 лютого 2011, 13:13

Дякую.

Можна обговорювати цікаві серії

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 23 лютого 2011, 14:13

Наприклад у одній серії показано, як штучно запліднений хлопчик в ранньому періоді бластуляції ввібрав у себе іншу бластулу (лікарі кладуть у лоно кілька ембріонів, щоб був більш імовірний процент запліднення) і в того хлопчика розвинулись чужерідні тканини. Які потім потрібно було вилучити, бо хлопчик був хворий черз них.

Ще один доказ проти штучного запліднення.

Тим більше, з церковної точки зору в цьому хлопчику біли дві людини - дві душі!

Одну з них прийшлось видалити, що по церковному вченню ніби як вбивство. Хоча в тому випадку воно було необхідністю... Але щоб таких випадків не було, чи не краще розвинути процес лікування безпліддя?

Павло13
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 12 лютого 2011, 12:45

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Павло13 » 23 лютого 2011, 22:57

:) Поперше це ФІльм !! який тре дивиись через певний фільтер з гумором можу запевнити на 100% в реалі кожна історія яко показується в серії біла трішки інакшою там залешаюсть суть:))) до речі я наприклад навпаки бачу тампозитиви для релігії наприкла взяти серію з останьго сезону д пацієнтом є Християни а саме Чоловік який Розпинав себе :))) 9 звичайно розпинати себе це я прояв фанатизму на мій погляд) але судь в ому щореально його дочка зцілилася + я ще так скажу багато речей які ми важаєм чудом можуть поясюватись науково але незабуваєм що Наук СПЕРАЄТСЯ НА ЗАКОНИ ЯКІ СТВОРИВ БОГ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 24 лютого 2011, 10:33

Повірте, я фільми через "фільтр" дивлюся.

Наприклад та ж "Клініка". Якщо в серії починають мотрошити якісь збочення, я виключаю.
Інколи дуже непогані серії, то можу й подивитись до кінця. Але в оснвному є ложка дьогтю... Наііть коли оригінальна ідейка в серії, але із-за цієї ложки дьогтю все спорчується. В "Доткторі Хаусі" навпаки, більшість сеій нормальні, але в деяких таож є така ложечка...

Але зате гумор завжди присутні.

Це третя умова, яка надає серіалу ізюминку (крім питань етики і всяких медичних цікавинок).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення andrey s. » 24 лютого 2011, 13:17

Серіал повчальний,,дивлюся з цікавістю,,юмор спкцефічний..Правда зараз недивлюсь,,нема можливості..
Нам подобається дивитись,,як "старий наркоман"(Хаус) себе мучить..І я підозрюю,,що в душі в нього,,не солотко..(це ще одна умова)
І до інших він набагато краще ставиться,,ніж до себе..Він уже "мазахістом" став,,а як наслідок і "садістом"...
Незнаю як серіал закінчиться,,думаю в двох напрямках:
Або загнеться від наркотиків(передоз),,і його ніхто спасати нестане..бо дістав всіх...
Або повірить в Бога,,тобеж визнає Бога як Бога(творця).,і свою нікчемність перед Ним..(батько його вірив і проповідував)

Незнаю про який "фільтр" йдеться,,но ми живем в вік збочень..і сумно коли вони поступово стають нормою..
Для мене це не тільки "голі тьоті",,з ними постіше,,а вот втрата моральності,,з усмішкою на вустах(наприклад,,,збити на переході бабусю,,і це викликає сміх самих "героїв",,підкреслиний сміхом(звуковий супровід))....Не кажучи,,що за рульом можуть бути "голі тьоті",,або як варіант,,в багажнику(розчленовані)..Це страшно..

Зрівнянно з цим,,"старий нарік",,дуже білий і пухнастий...Некажучи що добрий лікар..
В серіалі хаус,,є якась нитка надії на краще,,на фоні загального,повсякденного життя..і це добре..
Але кожин зокрема,,бачить то що може,,або хоче.....Це наш вибір,,на що саме звиртати увагу...
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 24 лютого 2011, 14:30

От я ту нитку також помітив... Але іноді показується гірше. Наприклад що Кемерон зробила евтаназію хворому, що суперечило її принципам, що вона ж під дією наркотиків з Чейзом переспали (бо інакше це не назвеш).
Ну, оскільки вона не віруюча, то це зрозуміло...

А фільтр, це християнське бачення світу.
Ти бачиш що правильно, а що ні...
В таком плані і книги різні можна читати, але лише тим, хто добре знає вчення своєї Церкви і має сильну віру.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення andrey s. » 24 лютого 2011, 15:16

Я можу щось нетак зрозуміти,,бо непамятаю серій,,як є..Більшість напевне і небачив...
Мене трохи приводить в сумяття,термін"Оскільки вона невіруюча,то це зрозуміло"
Пробачте,,но вона нестала наркоманкою,,і плюс "повією"...А дальше була,ким була...
Чи ви думаєте,що віруючий неможе вжити наркотик,,і переспати з кимось(згрішити)..
Я тут нерозділяю,,"одних" від "інших"...
Мені(віруючому) є чого повчитися,у неї (невіруючої)...А вона добра,,нема в ній" чорної злоби"...
Незабувайте,,Лікар,,це також покликання..І далеко не всі лікарі,є покликаними до цього,,мають хист.,можна сказати дар Божий(якщо навіть вони це невизнають,Бога)..Но я знаю,,і цього достатньо,,прийде час,.і самі переконаються...
Мені дуже сподобався фільм про лікаря,,Джузепе Маскаті,.Він зарахований до лику Святих,папою Павлом!!..І це справді сильна історія,,
Того хауса забудуть,,а Його памятатемуть і почитатимуть вічно....
У Маскаті,був вчитель професор,,він не визнавав Бога,,но перед смертю,,змінився,,і учень в цьому поміг.Хоча Маскаті ніколи ненавязував йому Бога,,просто підкреслював що Віруючий..Бога нікому ненавяжеш,,бо Він є в кожному..
Сильний фільм..раджу....
Фільм наз."Зціляюча Любов" Джузеппе Маскаті...
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 09 березня 2011, 18:22

Добре. До цього фільма потрыбно буде добратися.
Хоча чи будуть памятати за того лікаря Мускаті? Так час від часу буде хтось натрапляти, але так як тепер памятають за Філіпа Нері. (не лікаря, але святого).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення vitalko » 09 березня 2011, 18:42

Michail писав:Хоча чи будуть памятати за того лікаря Мускаті?


Якшо глянуть фільм, то точно не забудуть.... Бо Хаус - персонаж видуманий, а Москатті - реальний чоловік, що жив і життя своє пожертував заради життя інших....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення andrey s. » 09 березня 2011, 18:44

Я привів в приклад цей фільм,бо там був один лікар(професор),який наміренно заперечував Бога,,щось як Хаус..
Вони трохи схожі,хоч професор наріком не був...
Повірте,,я не навязую,,но коли трапиться цей фільм,,то даревно час при перегляді не потратите...
А чи будуть люди памятати лікаря,,якого зараховано до святих...Я не знаю...
Знаю що всіх святих поминають(церква)...За це знаю..
А Хауса,,,по можливості сам дивлюся..так що я НЕ проти серіалу...але і не дуже аж За(но це особисте)..
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 06 липня 2011, 11:00

Цікавейшою була совідався серія, коли Чейз сповідався про те, що вбив спеціально диктатора.

Відповідь священика була такою, що ніякого результату з Чейзової сповіді не вийшло. Священик запропонував Чейзу здатись поліції.

Цар Давид також влаштував умови для навмисного вбивства. І так же як Чейз каявся. Йому було прощено без тюрми.

Аналіз: Чейз не живе християнським життям.
Він не сповідається і т.д. Не знаю, що там Чейз у семінарії вчив, чи чого у американській семінарії вчать взагалі... Але його не євангелизували достатньо, щоб він зрозумів суть християнства.

На мою думку був інший вихід. Священик міг відпустити гріх, але не зразу. Спочатку пояснити суть християнства, відновити хрещення. А далі поставити умову, що відпустить гріх, якщо Чейз почне жити правдним християнським життям, дотримкувати церковних заповідей, періодично приходити на сповідь, не грішити світськими гріхами. І так священик воцерковивЧейза, показав би справжню суть Царства Небесного, була б врятована душа людини. Церква ж не мусить потурати до букви закону всім цьогосвітнім уявам про справедливість.


Хоча ще подивлюсь, що далі сталося з Чейзом, він признався дружині.

Звичайно, це уявний герой, але може таке і реально трапляється. Наприклад у фільмі "Овод" ще гірше було.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення andrey s. » 06 липня 2011, 19:45

Я дивився ту серію,правда без початку,тобто про диктатора не бачив.
Бачив саму сповідь,навіть комп відставив,бо часто телевізор як фон,тобто чую,но не дивлюсь.
Священник все вірно сказав.Він звичайно бачив,що Чейз не піде в поліцію.Так само,як те,що він відчував себе правим,тобто виправдовував себе за вчинене.
Хоч з іншої сторони бачив,що в ньому закладені Християнські цінності,бо йому було потрібне розгрішення(відпущення гріха,тобто йому це не байдуже).Типа,відпустіть і все,я знаю,що якщо Ви відпустете,то гріх проститься.(хотів бути хитрим).І якби священник це тоді зробив,то погубив би свою душу,і не залишив би шансів до спасіння Чейзу.А так,у чейза є ще всі шанси,доречі каяття за вчинений гріх,який не можуть відпустити,здатне на чуда(коли людина покладе своє життя на покуту цьому,пронесе це каяття через все життя,і не відвернеться від Бога),звичайно для Господа.(але про це він не скаже нікому,щоб не втратити нагороду)
Це його внутрішня війна,і тут ніц не вдієш.Священнику лишається тільки покласти надію на Бога,що Він пошле Чейзу розуміння за вчинене ним,а каяття можливе тільки після цього.Але я впевненний,що Чейз по теорії все прекрасно розуміє,тобто умови знає.(його катихізувати не потрібно,він сам може когось катихізувати)
Чейзу потрібна жаль за вчинене,каяття,картання за вчинене,душевна біль,муки.Якби це побачив священник,то напевне би більш серйозно віднісся до цього випадку.
Можливо він знайде підтримку у (я забув як її :) ).Але не виправдання,для полекшення своїх мук,а їх розділення між ними.Або вона це буде робити замість нього,з любові до нього(хоч я не знаю,як там по сценарію у них відносини).
Но однозначно,думаю що по сценарію,його це змінить(або в +,або в -).
Але я уявними персонажами не журюсь,ми про сповідь балакаєм... ,О!!!, або Хаус покаже йому лікарство від болю(любого :) ),
(останнє,це жарт,не зважайте :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 07 липня 2011, 12:32

Чейз навіть не уявляє про основу християнства. Це видно і з інших серій.
А священику, будь-яком слід в першу чергу на це вказати.
І як я писав, священик не зразу мав йому відпустити гріх. а за певної умови. Тобто коли бі він побачив, що Чейз навернувся, періодично бере участь в Літургії і ходить на сповідь, щиро кається, а вже аж тоді. А так в наступних серіях Чейз вирішив, що зробив добре і він розійшовся з Кемерон... От і наслідок. А там далі побачимо, серіал ще до кінця не додивився...

На основі уявних героїв розсуждаємо про реальні речі.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення andrey s. » 07 липня 2011, 13:41

Michail писав:Чейз навіть не уявляє про основу християнства. Це видно і з інших серій.
А священику, будь-яком слід в першу чергу на це вказати.
І як я писав, священик не зразу мав йому відпустити гріх. а за певної умови. Тобто коли бі він побачив, що Чейз навернувся, періодично бере участь в Літургії і ходить на сповідь, щиро кається, а вже аж тоді. А так в наступних серіях Чейз вирішив, що зробив добре і він розійшовся з Кемерон... От і наслідок. А там далі побачимо, серіал ще до кінця не додивився...

На основі уявних героїв розсуждаємо про реальні речі.

Слава Ісусу Христу!!!
Я погоджуюсь з останнім Вашим реченням,тобто ми розважаєм про реальні речі,головне не захопитись ними надміру :) ,бо реальність не наша.
Я не можу надто сильно щось ствержувати,бо мало знайомий з серіями(міг якісь не побачити,а в них якісь важливі нюанси).
Тому скажу про те,що бачив.
А про уявлення Чейза,я не можу так сильно знати.Але судячи з того як він сповідався, і знаючи, що він вчився (десь там,в симінарії),я впевненний,що він дуже добре знає про основи Християнства.В тому і суть,показаний конфлікт між ситуацією яка сталась,і його Християнською основою.(це в ньому закладено,і він нікуди від цього не діниться :) ,бо це Бог так діє.Саме ці муки (душевні) і є тим "речагом",через який діє Бог в середині кожного з нас.Погодьтесь,не може людина яка далека від основ Християнства,журитись відпущенням гріхів.Доречі,на скільки памятаю,слово "каяття" має значення"переосмислення"(тут можу і помилитись,бо давно читав за це,так що перевірте).Він хотів зхитрити,типа,щоб священник відпустив і все.(таке може думати,тільки людина яка щось знає про основи)
Він попав в дуже складну ситуацію,і якби я в таку попав,то мені було би дуже шкода себе(бо це справжнє випробовування,і для Християнина напевне одне з найващих).Доречі,а та його дівчина,(це вона лизбіянка??),має також міцну основу(але дала слабинку,бо пішла від нього.Якби любила(справді),то залишилась з ним,і розділила цей біль з ним.Але,як розумію саме те,(що він скоєв) це послужило причиною того, що пішла від нього.(але,це свідчить,що їй таке не байдуже..так що можливо повернеться.Покрайній мірі,якщо так,то це буде для Чейза шансом,посланим Богом).В тому і незбагненність Бога,що може діяти через лизбіянку,наркомана,вбивцю.І священник вчинив вірно.Через нього діє Бог.(і це якісь трохи дивні думки,щоб священник бігав за ним,якась катехізація,і все таке).
У Чейза така робота,що він може бути тими руками Божими.Але якщо він програє цю "битву в середині себе",то це будуть вже його руки(і це в кращому випадку)І це все дуже складно,щоб ми говорили за його віру,якусь катехізацію,за шаблони Християнського життя.Це його вибір,тобто Чейза.І ніхто з нас ніц за це не знає.

Бачу,Ви цим фільмом зацікавленні.Того сильно моїми словами(враженнями) не переймайтесь,я ніяким чином не спорю з Вами,це просто моя думка.
Але нажаль,я не можу на "вашому рівні" балакати про це,бо Ви знаєте серії(персонажів),а я тільки чуть-чуть.(того мої враження можуть бути хибними)
Це мною написане,стосується тільки його сповіді,і персонажів які в цей момент пересіклись з цим.
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 08 липня 2011, 09:45

@А про уявлення Чейза,я не можу так сильно знати.Але судячи з того як він сповідався, і знаючи, що він вчився (десь там,в симінарії),я впевненний,що він дуже добре знає про основи Християнства.@

Нажаль далеко не всі хто ходить в Церкву і хтто вчиться в семінарії збагнуи суть християнства.
як він може розуміти її, якщо веде нехристиянський спосіб життя? Нащо з одного гріха пішов сповідатись?

Те, що покинув семнарію, ще не вказує на те, щ він її не розуміє. Але якраз, переглядаючи серії, бачу, що герой не розуміє. На розуміння більше Кемерон тягла б, якби знала суть... А так вона тягне на розуміння гуманізму світського.


Суть християнства полягає в принятті Ісуса Христа своїм Спасителем. Євангелизовані це знають. Розуміння того, що Христос живе в нас і тому гріх робити не можна, а треба жити свято, у Чейза нема. А моральність ще не суть християнства...

А якщо Чейз просив простити лише один той великий гріх, щоб совість не мучила і далі продовжувати жити таким життя, то свщенику слід було йому все пояснити.


На рахунок того, що священик запропонував Чейзу здатись.
Що б поміняло те, що Чейз попав у тюрму? З нього там би кращого зробили?
Є чотири гріхи до неба про "пімсту" волаючі... То чому тоді гомосексуалістів, тих що обманули найнятих людей у тюрму не послати?

Священик мав шанс навернути Чейза... нажаль не попробував, бо боявся взяти на себе відповідальність (створити прецедент). Якби взяв на себе відповідальність, товідпустив би Чейзу тожді, коли той би почав вести християнський спосіб життя. І свою душу б не погубив.

________________________________________________________________________
Бачили фільм "Весна, літо, осінь, зима"? Східна філософія, але:

Вчитель не поспішав здати учня, що зробив злочин поліції http://my-hit.ru/film/3395/online
хоча, коли ті прийшли за учнем, то вже не прикривав. Але знов таки, не зразу віддав, а попросив їх зачекати і учень дещо мав зробити відносно вчення!

Так що далеко не все зробив той священик. Священик з моєї парохії також зрозумів суть християнства і тепер навчаючи молоді пари не просто розказує їм про шлюб і т.д., а в першу чергу євангелизує, старається привести до спільноти Церкви, бо інакше парі загрожує велика небезпека.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 08 липня 2011, 09:51

Погодьтесь,не може людина яка далека від основ Християнства,журитись відпущенням гріхів.Доречі,на скільки памятаю,слово "каяття" має значення"переосмислення"(тут можу і помилитись,бо давно читав за це,так що перевірте).Він хотів зхитрити,типа,щоб священник відпустив і все.(таке може думати,тільки людина яка щось знає про основи)
Він попав в дуже складну ситуацію,і якби я в таку попав,то мені було би дуже шкода себе(бо це справжнє випробовування,і для Християнина напевне одне з найващих).Доречі,а та його дівчина,(це вона лизбіянка??),


Він не журився відпущенням гріха.. йому потрібен був якийсь дозвіл... щоб хоч хтось підтримав, що ніби він не сам правий. Він тому і питав, що має бути якась причина оправдання.
ЯІ я не казав, що він далекий від хр стянства, але точно не має внутрішнього розуміння.
Він подібний до тих, що хочуть в Царство Небесне, не тому що там добре (бо ми ж і уявити не можемо як насправді там добре), а тому що в пеклі недобре...

Ні, Камерон, його дружина, нормальна. Це 13 бісексуалка.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 08 липня 2011, 10:04

"Через нього діє Бог.(і це якісь трохи дивні думки,щоб священник бігав за ним,якась катехізація,і все таке)."


Які дивні думки? Якщо священик душпастир, то пастир за овечку дбає. А бігати заЧейзом і не мав би. Священик ходить до тих, які не можуть самі прийти (до хворих, калік і т.д.) Знаю такого священрика і слава Богу що такі є!

А Чейз мав би сам приходити періодично на Літургію, на сповідь і т.д. Священику навіть не прийшлося б напрягатись.
На рахунок катехиації, то якщо на парохії сященик не провадит постійну катехизацію молоді і дорослих (по можливості з катехитами, без такої можливості і сам...) то така й парохія буде.

Обовязково мають бути якісь зустрічі крім Літургії. У нас в цьому плані в єпархії більш менш добре - є спілбнота матерів, або молебні і т.д.

А в Америці навіть по фільмам видно, що з цим дуже слабко.
Іноді є в церквах і робота з молоддю, хори...

Але в більшості люди приходять в Церкву лише на вінчання і похорони :(

Хочете приклад розуміння християнства? У серіалі клініка була така медсестра повна, чорношкіра, яка постійно нагадувала співробітникам про Ісуса, іноді вела правильні дискусії на християнську тему... потім попала в аварію...
От ця героїня (!) мала розуміння. Вона не була моралісткою, і не тиснула ні на кого, просто говорила суть. І хоч її не сприймли, але і не насміхалися в більшості... навіть трохи соромились, якщо щось.

Думаю, таких Царство Небесне.

"Бачу,Ви цим фільмом зацікавленні."


Звичайно, і я вже пояснював що є 3 причини моєї зацікавленості...
Востаннє редагувалось 08 липня 2011, 10:16 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 08 липня 2011, 10:08

"Я погоджуюсь з останнім Вашим реченням,тобто ми розважаєм про реальні речі,головне не захопитись ними надміру ,бо реальність не наша."


Я дуже добре розумію де фільми, де реальність. Про реальних людей не люблю наводити факти, щоб не осуджувати. Або уникаю принаймні імен...
Ана таких фільмово-книжкових ситуаціях якраз цікаво потренуватись.

І якщо я багато відписую, то значить дуже добре, бо цікава і глибока тема.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 08 липня 2011, 10:14

це все дуже складно,щоб ми говорили за його віру,якусь катехізацію,за шаблони Християнського життя.


Я не про шаблони якраз ,а про саму серцевину, про суть! А те, що Бог дав Чейзу засумніватись, почати розкаюватисьу своєму вчинку - добре, звичайно. І якраз розуміючий би сприйняв і знав що далі робити...
А Чейзу ще предстоїть до цього дійти...., як і царю Давиду (яком, ще раз нашгадую) для цього не треба було тюрму...


Добре, також дякую Вам за спілкування!

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Серіал "Доктор Хаус"

Повідомлення Michail » 11 липня 2011, 09:15

Ще одна причина, счому мені подобається серіал, тому що він сучасний.
Знімають 7 сезон.


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей