СВЕТ ВЕРЬІ УПА

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 05 квітня 2011, 03:44

прочанка писав:якщо чесно, то просто моторошно робиться... Знову певна кількість вибраних, які спасуться.


"Ми і вони" - старий сектантський принцип. Якщо хтось починає заявляти, що тільки в його групі можна отримати спасіння, що лише ця частина обрана Богом є як взірець для всіх і ще "підтверджує" подібне сумнівними об'являннями, що категорично протирічать сказаному Христом чи Богородицею вже раніше, проти навчання Господньої Церкви, то це явне сектанство! =@
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 05 квітня 2011, 05:20

romanm писав:Є різниця в тому, чи про щось говорить владика, його особиста думка, чи Церква про щось висловлюється? Перший і друга мають одинакову вагу у слові і думці? Потрібно, нмд, розрізняти ці речі. Є вчення Церкви, все що йому суперечить - єресь. Що владика може більше сказати від цього що є? Свою думку?

тоді і тут не варта щось-там обговорювати? "Є вчення Церкви, все що йому суперечить - єресь." - що там наші слова/думки? :D
Світ (перефразую Дюма) - Форум :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 11 квітня 2011, 15:31

Це не єресь, це політика, котра прикриває свою наготу церковною (і національною) атрибтикою. БЕНЗОВОС-2 вже не перед будівлею Верховної Ради, а перед усією Україною (і її Церквою). Правда організатори ті самі.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення прочанка » 11 квітня 2011, 20:22

Йосип Вісаріоноаич писав:Це не єресь, це політика, котра прикриває свою наготу церковною (і національною) атрибтикою. БЕНЗОВОС-2 вже не перед будівлею Верховної Ради, а перед усією Україною (і її Церквою). Правда організатори ті самі.



Ще й яка політика... Головне - Рідною, нашою солов"їною мовою, так і лине..
"А В НЕБЕ ГОЛУБОМ ЕСТЬ ГОРОД ЗОЛОТОЙ ТАМ В СОЛНЕЧНОМ РАЮ НАС ЖДЕТ ХРИСТОС СВЯТОЙ ! А НАМ САМ БОГ СКАЗАЛ ЧТО ГРАД ТОТ ЗОЛОТОЙ К НАМ АНГЕЛЬІ СНЕСУТ ГДЕ ГАЛИЧ ЕСТЬ СВЯТОЙ ! ВОСКРЕСНУТ ТАМ ХРИСТОС И МАТУШКА ЕГО И ТЕ КТО НА ЗЕМЛЕ ЛЮБИЛ ПРАВДУ Й ДОБРО! "

Можу одне сказати - люди, схаменіться!
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 11 квітня 2011, 21:08

прочанка писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Це не єресь, це політика, котра прикриває свою наготу церковною (і національною) атрибтикою. БЕНЗОВОС-2 вже не перед будівлею Верховної Ради, а перед усією Україною (і її Церквою). Правда організатори ті самі.



Ще й яка політика... Головне - Рідною, нашою солов"їною мовою, так і лине..
"А В НЕБЕ ГОЛУБОМ ЕСТЬ ГОРОД ЗОЛОТОЙ ТАМ В СОЛНЕЧНОМ РАЮ НАС ЖДЕТ ХРИСТОС СВЯТОЙ ! А НАМ САМ БОГ СКАЗАЛ ЧТО ГРАД ТОТ ЗОЛОТОЙ К НАМ АНГЕЛЬІ СНЕСУТ ГДЕ ГАЛИЧ ЕСТЬ СВЯТОЙ ! ВОСКРЕСНУТ ТАМ ХРИСТОС И МАТУШКА ЕГО И ТЕ КТО НА ЗЕМЛЕ ЛЮБИЛ ПРАВДУ Й ДОБРО! "

Можу одне сказати - люди, схаменіться!

Народе!!! :)
Памятаєте я казав що взнаю те що зможу за цих людей(Голодюк і хто рядом).Вже дещо є,але ще писати не стану(трохи перепровірю).
Але вже можу сказати що багато чого перебільшено.І цей бред в Інтернеті має кумедне походження.
Але знаю на 100% що сам пан Голодюк не є ключовою фігурою.І як водиться треба йти за грошима,щоб щось взнати. :)
Коли мені показали його(як виглядає),то перше що прийшло в голову,це схожість з душевно хворими людьми.(трошки за життя їх бачив)
Трохи шкода його як людину,і такі речі йому не на користь.(у мене взагалі сумніви що він має знання як робити такі відео твори,монтаж і постановка)
Тут не все є таким як виглядає.
Але зараз я наголошу....Що все що я в майбутньому напишу є суто тим що я побачив і почув.
Тобто не варта цим перейматись,бо це не якісь факти і сенсації.
Це буде просто моя думка що до цього "карнавалу"(нагадаю що я смертний і можу помилятись :) )
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 12 квітня 2011, 10:49

У мене немає підстав називати Глодюка "душевно хворим". Враховуючи те, що чи не уся психіатрія сьогодні в Україні є жидівським клановим промислом, я раджу усім уникати подібних звинувачень. Прописане Св.Письмом прокляття за наклеп, ще ніхто не відміняв.
Перед Богом немає "дурних" і "мудрих".

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 12 квітня 2011, 11:32

Йосип Вісаріоноаич писав:У мене немає підстав називати Глодюка "душевно хворим". Враховуючи те, що чи не уся психіатрія сьогодні в Україні є жидівським клановим промислом, я раджу усім уникати подібних звинувачень. Прописане Св.Письмом прокляття за наклеп, ще ніхто не відміняв.
Перед Богом немає "дурних" і "мудрих".

Та ну перестаньте,які образи.Душевно хворий-це далеко не образа.Це визначення.Людина в якої ярко виражені душевні тривоги,коли вона неможе це контролювати,і це викликає тільки жаль.Доречі про Голодюка я сказав що схоже(перше що прийшло в думку коли я його побачив).І я просто знаю, що адекватна людина на це не образиться.А коли навіть так,то я чемно вибачусь перед ним,і правда отримаю підтверження своїх думок.
Напевне я маю право про це думати,якщо це мене тут на форумі торкнулось.Чи це не моя справа????
Я думаю якщо він психічно здоровий,то він звик до такого.Бо не мало людей так думає,і доречі не так чемно це подають як я.(у нас в місті)
Дякую.
P.S.
Цікаво а що для людини більш образливо:
Сектант відступник чи Душевно Хворий.
Ця відповідь від нього ,мені багато про що сказала-би.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення прочанка » 12 квітня 2011, 11:39

цікава штука виходить, коли людина свідомо вчинила злочин і їй загрожує смертна кара чи довічне ув"язнення - їй інкримінують душевну хворобу і відправляють на примусове лікування, вона радо погоджується і не горлає, що її в "дурку" запихають.
А Бог знає все про нас і навіть те, чого ми самі про себе не знаємо, тому й реально нас сприймає і судити буде справедливо.
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 25 квітня 2011, 18:10

Буває ще й таке, що на одиноку, психічно здорову людину, з допомогою сусіда чи далекого родича організована злочинність разом, з психіатрами, правоохоронцями і суддями, вішають кримінальні злочини вчинені ними. І ця людина навіть нічого незнає.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 25 квітня 2011, 19:58

Йосип Вісаріоноаич писав:Буває ще й таке, що на одиноку, психічно здорову людину, з допомогою сусіда чи далекого родича організована злочинність разом, з психіатрами, правоохоронцями і суддями, вішають кримінальні злочини вчинені ними. І ця людина навіть нічого незнає.

буває різне, але це Ви про тему? Конкретизуйте будь-ласка, або прошу триматись теми
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 07 липня 2011, 21:09

Отож, постулати "Світла Віри УПА" на основі друкованих текстів в Інтернеті та відеоматеріалів можна частково звести до таких загальних пунктів, які, як бачимо, суперечать, то здоровому глуздові, то навчанню всіх традиційних християнських Церков!


ВІРОВЧЕННЯ, ПОГЛЯДИ ТА ПРАКТИКИ

1. Мати Божа є тепер тільки за Віктора Ющенка.
2. Царство Боже має бути не на небесах, а в Галичі, Прикарпатті такий собі "рай УПА". У кривому тлумаченні пророцтв біблійної книги Одкровення золоте місто УПА Христа буде... саме біля Івано-Франківська.
3. Т. Шевченко та І. Франко - наші святі пророки. Також є святими Довбуш, Донцов, Бандера, Монфорт і т.д.
4. Святі воскреснуть у… формі УПА.
5. Святі та Богом прощені грішні люди воскреснуть не з гробів, а з 357 «сонцехрамів», які зійдуть по цілому світі. Найбільше (близько 200) буде в Україні і з них 77 – на Прикарпатті. Відповідно до кількості воскреслих у віці 10-30 років буде всього 357 тисяч. З них 144 тис. – як воїни у бойовій формі соколів УПА Христа. Серед воскреслих будуть, як виявляється, народи різних націй і вір, але найбільше буде українців. Всі вони будуть християнами, шануватимуть ікони і хреститимуться як вірні УГКЦ. Явне воскресіння святих відбудеться до 2012 року.
6. Діти й надалі відповідальні за гріхи батьків.
7. Путін – права рука антихриста, а ліва – Горбачов. Антихрист має появитися в Києві зі спробою зробити всесвітнє царство «православ’я» Путіна.
8. Антихрист буде спокушати людей, мовлячи, що ангели є головніші від святих і що треба, отже, творити його царство з Путіним і грошами у Києві. Божа Мати скаже, що це не її син, бо в Нього чорні очі, чорне волосся й рани на зап’ястях і що Боже Царство не матиме грошей, бо вони… видумка диявола і корінь зла у світі. На антихриста теж вміє перетворюватися від 1996 року не хто-небудь, а сам чорний маг зі США Девід Коперфілд...
9. В Україні воскресне вдруге сонячно Богородиця зі святими, а потім Ісус Христос на віки вічні за УПА.
10. Святі пророцтва поширюються за наказом і рішенням найславнішої і найсвятішої армії Христа УПА+УГВР.
11. У силі і славі повстане на віки вічні справжня Україна, котрою керуватиме як король Тарас Шевченко, підлеглий Царю-Христу. Це також мало статися ще до 2000 року.
12. Праведна суть християнських молитов полягає в тому, щоб душі людей не пішли до пекла, а до чистилища, а вже потім − до Божого раю, який є… на сонці та буде на землі.
13. Святі віруючі люди особливо постять і моляться, а козаки із друзями УПА опівдні сходяться під храми Софії та св. Михаїла в Києві та о 19-ій год. у храмах УГКЦ по всіх областях України, вірячи, що Всевишній розпочне Боже Царство з… Галичини.
14. Ісус Христос вознісся 3 травня 33 року на… сонце. Також там є Богородиця, святі, Бог у загальному і звідти вони почнуть спасіння землі.
15. Пречиста Божа Мати після явлення лжехриста має спасти Україну і явно стати з… Галичини вічною Царицею всього світу.
16. Божа Мати сказала що майже все є вже написане в небесній газеті УПА "Поклик" і Бог-Отець має виявити, коли ж друкувати, щоби був кінець злу та сталося все те, про що пишуть 14/22 розділи біблійної книги «Одкровення» св. апостола Івана.
17. Св. Піо, який священним захисником не тільки Італії, але й України, стане спільно із Гарибальді після свого воскресіння головним командиром повстанців в Італії.
18. Царство Боже на цій землі прийде скоро, проте не всі залишаться у нім жити в тілі, а лише ті, хто належить до голодюківців, тобто українці, християни і також ті люди, хто належить до інших націй і вірувань і вірить по-доброму в те, що, мовляв, Господнє спасіння йде з України, а, найголовніше, робитиме все, про що просять від Бога послідовники Б. Голодюка: словом, коштом, молитвою, справою за героїв, козаків і друзів УНРуху УПА.
19. Лжепапа Бенедикт XVI… визнає антихриста за Бога та є німецьким таємним другом чекістів Путіна і Гундяєва.
Востаннє редагувалось 12 липня 2011, 07:33 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 07 липня 2011, 21:31

Та ну,отець,це не серйозно.(доречі,я всетаки зробив,хоч і не повністю,те, що колись обіцяв,там навіть писати нема про що,а я живу у Франківську)
Добре,що не всі ще мають доступ до інтернету,ато.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення ShMariam » 07 липня 2011, 21:32

Слава Богу, що все скінчиться до початку 2013 р.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 07 липня 2011, 21:35

andrey s. писав:Та ну,отець,це не серйозно.


Що несерйозно? Що я виокремив це в окремі пункти всім для роздумів?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення ShMariam » 07 липня 2011, 21:41

andrey s. писав:Та ну,отець,це не серйозно.

Ще раз і ще раз переконуюся, що не всі люди мислять так як я... Та що я, як всі (активні) форумчани... Я дійсно не розумію з якого боку до них можна підійти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 07 липня 2011, 23:25

o.Mykil писав:
andrey s. писав:Та ну,отець,це не серйозно.


Що несерйозно? Що я виокремив це в окремі пункти всім для роздумів?

Отець,я кажу за своє бачення.Тобто,Ви написали,а я сказав за себе,що тут навіть думати нема над чим.
Ви вже мені пробачте,но я свою думку просто кажу(як і Ви),власне я думаю, для того і пишете.
Це форум..
Хоч тут я не правий,тут є над чим подумати:
Я прочитав перші пять пунктів,і зрозумів,що я далі читати не буду(це мій вибір,мені шкода думок на це).
Бо мені шкода цю людину,Ви тільки уявіть,що у нього в голові відбувається,як він мучиться.
Ану,давайте всі по чесному;як хто вважає,Хтось,Хто це прочитає,чи сприйме це в серйоз???,тобто,чи спотворить це його віру,або зібє зі шляху спасіння????
А тепер продовжим..Чи знайдуться ті,яким це принесе негатив(так кропотливо виділині Вами пункти)???? Чи ми такі сильні у Христі,щоб ці емоції нас не торкнулися??
Я маю спостереження,що деяким людям,потрібно когось зацькувати,понасміхатись,принизити,обговорити,і все таке.Невже таким чином можна себе виділити(як щось особливе),чи це є проводження часу,а можливо якась реалізація(Апологетика :) ),ну і все в такому дусі.
Наголошу,це життеві спостережиння і нікого з форумчан не стосуються.
Який плід Вашого допису????
Якщо поясните,то буду ВДЯЧНИЙ ВАМ ОТЧЕ,бо я поки що,не розумію.(що не робить цей плід поганим)
Добре, що в лікарні для душевно хворих нема інтернету. Хоч,найдуться ті,для яких це велика втрата.
.............
Отче,прошу Вас про молитву за цю збідовану і розтріпану душу,яка не може знайти спокою.
Дякую за молитву..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 08:47

Дивно, що дехто знову в цій вітці віддаляється від теми і через свою призму робить радикальні висновки. Ми не маємо права судити людини як такої, зокрема тут. Є відповідна тема, котру створив ще раніше користувач Anatolij viewtopic.php?f=24&t=2273
Кому не подобається аналіз чи дискусії над вченням "Світла Віри УПА", то, будь ласка, не заважайте це робити іншим, різноманітних тематик не бракує в нас!!! :shock:
Востаннє редагувалось 08 липня 2011, 08:51 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 08:50

ПОЗИЦІЯ (НАУКА) ТРАДИЦІЙНИХ ЦЕРКОВ

Антихрист

Вибачте, але Путін з Росії, який би він не був, не тягне на Антихриста (від грец. Αντίχριστος − «проти чи замість Христа) відповідно до християнської позиції на основі Слова Божого. Як писав Франц Шпіраго у своїй книзі «Антихрист», звертаючи увагу на прообрази, предтеч і помічників антихриста в історії віків, «до предтеч антихриста можна зачислити гонителів Церкви, що сиділи на престолі римських цісарів, як також усіх найвизначніших безбожних письменників, єретиків і передусім більшовиків, що хочуть зовсім стерти християнство з лиця землі». І ще за апостольських часів були такі предтечі. «І як ви чули, що антихрист іде, то й тепер постало багато антихристів» (І Йо. 2, 18). Християнські Церкви розуміють антихриста як есхатологічного персонажа, хто здійснить до кінця біблійне пророцтво про противника Ісуса Христа, будучи зовні схожим на Нього, але маючи цілком іншу сутність. Цей термін стосується також кожного, хто противиться Христові чи стверджує неправдиво, що є самим Ісусом (приклад Віссаріон у Росії) або його представником на землі. Тому не варто своїх ворогів, зокрема на фоні політичних амбіцій, зараховувати поспішно до богословської категорії антихристів. Зрештою, Христос казав любити всіх недругів.

Святі

Традиційно святими вважаємо тих, кого офіційно проголосила та затвердила Христова Церква, які мають свій день вшанування у церковному календарі і т.д. Так, Бандера, Франко, Шевченко тощо немало вчинили добра для рідної України, та християнський світ не знає ще їх як святих. Не варто забігати вперед. Час покаже. Є великі сумніви, що всі святі воскреснуть також у формі УПА − не всі мали до цього відношення і нема потреби аж так воскресати...

Рай, що є на сонці, буде згодом на землі

Ось такий ще один парадокс. Яка традиційна Церква так вчить? Єговісти вчать, що рай буде на землі всупереч св. Писанню. А як же слова Ісуса Христа, що в домі Його отця є багато помешкань і що Він іде туди, щоб нам приготувати місце, куди планує забрати Своїх послідовників? (пор. Йо. 14, 2-3). «Минається і світ, і його пожадливість» (1 Ів. 2, 17). Знаємо з проповідей, катехизацій і т.п., що Господь перебуває в небесах. Борис Голодюк навчає цілковито протилежно, що на сонці теж живуть святі, Богородиця, Господь… Що за видумки? Який, наприклад, святий так говорив чи може у св. Писанні про таке мова?

Церква

Господь Ісус, який створив давним-давно Свою Вселенську Церкву, утвердивши в ній папство, церковну ієрархію, запевнивши народи у розмові з апостолом Петром, що її повік не здолають сили пекла (див. Мт. 16, 18). Для чого придумувати щось тут нове? Не є відповідно до книги Одкровення (12 розділ), що «Єдина Свята Соборна Апостольська Церква» має бути близько Галича на Україні через внаслідок сонячного воскресіння Богородиці та 357 тисяч. Крайній український месіанізм теж панує, як знаємо, у секті покутників, що вже має своїх приватних «Христа» з «Марією». Це суперечить загальному Божому Об’явленню, церковній традиції.

Відповідальність за гріх

Теж довідуємося, наприклад, із деяких відеоматеріалів, що діти відповідають за гріхи батьків. Якщо колись так і було, то тепер у Церкві йдеться насамперед про скоєні добровільно особисті гріхи, є персональна відповідальність перед Богом. Таїнство Сповіді, а також гідна християнська покута, знімає відповідальність дітей за гріхи їх батьків. Однак деякі наслідки від нерозкаяних родових гріхів можуть бути з волі Всевишнього на те.

Нью Ейдж або нехристиянський екуменізм

Керівник голодюківців є майже за всі віри-релігії світу, сповідує церковний агностицизм і не має нічого проти єдності (спільному існуванні) християн, мусульман, рунвірців, юдеїв тощо. Ось це і є в загальному релігія антихриста (!!), пропагована часто масонами, ворогами Христової Церкви, чи Нью Ейдж (новий вік з анг.). Та й екуменізм є різноманітний, навіть нехристиянський як видно по цьому. Нью Ейдж теж є конгломератом численних сект, суміші християнства з поганськими релігіями, магічними практиками і т.д. Воля Божа, щоб усі були одним духовним стадом, в одній Його святій Вселенській Церкві, створеній Христом.

Священство

Борис Голодюк, отже, стверджує, що отримав начебто таємно (на межі спіритизму) «свячення» на священика від двох покійних священиків, про що вже згадувалося вище. Звичайно, це єретична позиція: жодна традиційна Церква не підтримує того: кандидат до свячень має пройти своєрідний вишкіл, пройшовши шлях від нижчих (піддияконських) свячень до дияконства, а відтак - до священичого служіння. Святителем має, звісно, бути живий канонічний владика. Наприклад, у ситуації УГКЦ знаходимо наступну річ у Кодексі Канонів Східних Церков: «Тільки Єпископ правосильно уділяє свячення через рукопокладення і молитву, приписану Церквою (ККСЦ, 744). Ніде не може бути сваволі на цьому відповідальному рівні у спасінні людських душ!

http://znamyboh.blogspot.com/2011/07/blog-post.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 08 липня 2011, 15:58

o.Mykil писав:Дивно, що дехто знову в цій вітці віддаляється від теми і через свою призму робить радикальні висновки. Ми не маємо права судити людини як такої, зокрема тут. Є відповідна тема, котру створив ще раніше користувач Anatolij viewtopic.php?f=24&t=2273
Кому не подобається аналіз чи дискусії над вченням "Світла Віри УПА", то, будь ласка, не заважайте це робити іншим, різноманітних тематик не бракує в нас!!! :shock:

Слава Ісусу Христу!!!
Отче,ну чому так???
Чи я радикально відношусь до цієї теми??? Можливо..навіть дуже можливо.
Чи я радекально відношусь до Вас??? Скажу,що ні..А якщо вже бути до кінця відвертим,то можуть бути моменти слабості :)(один,чи два рази :) ) ,але з ними я раду дам(звичайно з Божою поміччю),бо вони мені також не потрібні, і моє відношення ніколи не перейде загально прийнятих норм чемності.Ви є священник,і як би там не було,для мене, це, щось значить.
Тай, що для мене головне,я в свої дописи, дуже стараюсь,особистого контексту не закладати.
І коли навіть є якесь не розуміння(мотиви,користь для душі,і все таке),то я Вас запитую.(якщо є знак питання в кінщі,то це питання :) )
На що відповіді нема,тобто не завжди(пробачте, :oops: деколи відповідали).Ну те, що я не вартий цього,я переживу :) .

Повернемся до теми;я тут оффтопу не роблю,а те що пишу,це стосується теми,а ГОЛОВНЕ,,живої людини...
А якщо я Вам заважаю тим, що Не погоджуюсь зі всім(тобто окремі потреби я розумію),то пробачте.Я чемно стою в "опозиції :) ",що до окремих дописів(доречі на загал,не тільки Ваших),а головне їх суті,а ще головніше,їх можливих наслідків для вірних.Я знати за всіх не можу,тому пишу за себе,хоч і думаю,що це дасть іншим.(а чому я так думаю,це інша тема)
А тепер,буду вдячний за розяснення; Ці, Вами так дбайливо дібрані дописи, мають якесь конкретне джерело,чи це плід Вашої праці,тобто Ви детально досліджували ці дописи(які хтось скинув в інтернет),відео,і ще там щось???? Це плід Вашої праці,тобто це Ваші висновки(зробленні на підставі відео,дописів),і чи є можливість Вашої помилки(в окремих речах,тобто люцкий фактор)???
Чи Ви особисто знайомі з "фігурантом"(Голодюком),чи з його "поплічниками :) "??? Ну,хоч,чи знаєте того,хто його знає???
Дякую за відповіді...

А тепер,напишу по темі,щоб у форумчан була якась ясність,щоб це помогло скласти своє враження.
Голодюк,є людина яка прожила складне життя,доля його не жалувала.(доречі,взнав у батька,що ще в 90-их,він йому допомагав з грошима(раз чи два),бо у нього небуло що їсти.Ще в ті часи,він лежав в лікарні для душевнохворих,і у нього як то кажуть (жовтий білет),це не зовсім чемно з мого боку звучить,просто не знаю як це називається.(скажу одразу,в лікарні я не був,і діагноз мені ніхто не підтвержував.Це слова людей,які гідні довіри).
Знаю,що його неповносправність послужила неможливістю продовжити політичну карєру( він був серед "піонерів" нашої державної незалежності,і мав чудові перспиктиви,але,але від нього трішки всі відійшли,з очевидних причин.Думаю,для нього це була як зрада).
Я дуже шкодую,що не відправив о.Олегу повідомлення(хоч можливо і відправив,просто не можу знайти :( ).Де я менш більш детально написав,те що взнав з приводу Голодюка,чи є у нього послідовники,типа чи серйозно це.(як обіцяв раніше).
А приводом послужило те,що я сам був склав трішки помилкове враження(поспішив з висновками),типа хотів побачити "сенсацію"(типа секта,о,у,а),бо поначитувався тут всякого різного.Але я розчарувався,і дуже радий з цього приводу.(можливо навіть написав,але не відправив,бо відправляти нічого,це не заслуговує на увагу,а ТІЛЬКИ ЖАЛЮ і МОЛИТВИ)Кому щось цікаво,це в П.П.,бо такі речі на загал не даються,це не є чемним,бо стосується його особисто.І мене тільки виправдовує те,що я мав підстави взнати це,розібратись.Бо ці дописи не є мені приємними,як вірному.(тобто я їх не підтримую)
Тут навіть порівнювати з "підгірскими білочками :) "(для мене вони не отці) не коректно.(чого в принципі, ніхто ще не робив.)

Думаю моя позиція ясна форумчанам.Тобто я не розумію потреби цих дописів,на цю тему.І власне тому і дописую,що на безпомилковість не притиндую,тобто можливо я справді щось не розумію,але хочу зрозуміти :) ,того і запитую отця,можливо, всетаки я таки не правий.(коли так,то я це визнаю :) ,перед всіма)
Дякую...
Доречі,маю думки створити тему про Християнскі надмірності(фанатизм включно),користь і шкода для душі...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 17:20

andrey s. писав:.Тобто я не розумію потреби цих дописів,на цю тему.


Тоді прошу тут більше нічого не писати. І чому ви так зациклились на особі лідера "Світла Віри УПА", коли, наприклад, мене найперше цікавить вчення цього руху у відповідності до науки Христової Церкви?
Ваші претензії до кінця неясні. І хочу сказати, що знаю не одного, хто добре знайомий із п. Борисом, але хай вас це вже аж так не хвилює.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 08 липня 2011, 20:42

o.Mykil писав:
Тоді прошу тут більше нічого не писати. І чому ви так зациклились на особі лідера "Світла Віри УПА", коли, наприклад, мене найперше цікавить вчення цього руху у відповідності до науки Христової Церкви?
Ваші претензії до кінця неясні. І хочу сказати, що знаю не одного, хто добре знайомий із п. Борисом, але хай вас це вже аж так не хвилює.

Ну отче,на відміну від Вас,я відповідаю на питання. :Search:
Відповідь: Тому,що це є тема про нього,і Ви отче згадуєте його у своїх дописах.І як би Вам сильно не хотілось,ніякого руху не існує.Не видавайте бажане за дійсне :) .Є маячня, яка кимось скинута в інтернет.(напевне в надії,що хтось побачить в цьому якись рух зі своєм вченням).Можливо у якогось хворого є такі мрії,а Ви їх здійснюєте :) .
Напевне,мене це стосується...а чому?? Прочитайте мої дописи безпристрасно,і дізнаєтесь.
Пробачте,но Вашого прохання не писати,мало.Я на майбутнє,просто не буду цитувати Ваші дописи,це справидливо.
А зрозуміти мене чи мої турботи, буде Вам важко,бо Ви бачите якісь притензії,що само по собі є перешкодою до розуміння.

Я не можу зрозуміти,а чим я Вам заважаю. :) (це не питання,для мене відповідь очевидна,,О. :) )
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 20:51

andrey s. писав:І як би Вам сильно не хотілось,ніякого руху не існує.Не видавайте бажане за дійсне :)


Прошу зосереджуватися на темі вітки, а не на особах (користувачах)! Ви вже переходите межі! Така позиція форуму! Нічого мені не хочеться, зараза шириться, є немало прихильників чи адептів. Отже, проблема існує. Якщо ви не бачите проблеми, то придивіться краще. І я відповідаю тільки на адекватні питання та коли є час на це! :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення ShMariam » 08 липня 2011, 20:57

andrey s. писав:І як би Вам сильно не хотілось,ніякого руху не існує.Не видавайте бажане за дійсне :) .Є маячня, яка кимось скинута в інтернет.

При тому є інтернет-прихильники цієї маячні, що видно по відгуках на сайті, де це викладається.

Не дивуйтеся, людина може повірити в будь-що, коли це відповідає її системі цінностей, її переконанням і є харизматичний лідер. Я так само дивувалася, як можна повірити у вчення Гарафіни Маковій. Але такі знайшлися. %)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 08 липня 2011, 20:57

o.Mykil писав:...Ваші претензії до кінця неясні...

якщо добре відчитую, п.Андрій думає, що це (СВЕТ ВЕРЬІ УПА) несерйозно, бо засновник страждає на явну психічну патологію. Не погоджуюсь - вбачаю патології психіки в засновників свідків чи мормонів, наприклад (і гляньте, що з цими рухами :( ) а, зважаючи на нинішню моду на епотаж, засновник і не мусить говорити якісь розумні і переваримі речі... А вже послідовники (неприведи Господи, звичайно) підіб'ють під весь цей нерозум якісь філософські шкільні здобутки, створять певну систему... і... тут лише зауважу, що не знаю, як відноситися до Вашого дослідження: відповідаючи на все це, вибачте, марення, Ви, власне, нмсд і спричиняєтесь до творення системи у смішній/сумній балаканині нездорової людини, лиєте воду на жорна секти...
навіть не знаю - більше тут користі чи шкоди від проробленої Вами нелегкої праці...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення о.Олег » 08 липня 2011, 21:03

Mod: обережно - не посваріться.
В темі важлива і секта, і знання про особу лідера
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 21:15

о.Олег писав:.. і... тут лише зауважу, що не знаю, як відноситися до Вашого дослідження: відповідаючи на все це, вибачте, марення, Ви, власне, нмсд і спричиняєтесь до творення системи у смішній/сумній балаканині нездорової людини, лиєте воду на жорна секти...
навіть не знаю - більше тут користі чи шкоди від проробленої Вами нелегкої праці...


У Христовій Церкві завжди тривала боротьба проти різного виду єресей на користь усім вірним, а не пасивне мовчання на ці гріхи проти віри. Згадайте Вселенські Собори, твори Отців Церкви, наприклад, св. Іринея Ліонського "Проти єресей" http://mystudies.narod.ru/library/i/ire ... v_haer.htm
Шкода, що в Католицькій Церкві так занепала нині наука апологетика, яку раніше активно вивчали по семінаріях. Вартує в УГКЦ, як на мене, мати бодай один окремий офіційний апологетичний сайт проти сектантства. Непоганим прикладом тут можуть послужити якраз Православні Церкви, що мають досить багато таких вебресурсів. Ми що маємо?? :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 08 липня 2011, 21:28

Я трохи скоректую свій допис.Бо більшість дописувачів не розуміють про що йдеться.І зроблю це на прикладі:Був в Гошові на прощі,,коли мав бл.Любомир приїхати.(зазвичай я приїзжаю на пару днів раніше).
Мені одразу кинулась в очі людина(ну незнаю,таких людей видно,вони якось виділяються),дивлюсь,Голодюк.Був з якоюсь бабцею(жіночка) і все.
Я з ним не знайомий,хоч і кортіло поспілкуватись.Просто спостерігав за ним,коли мав свобідний час.Ніяких проповідей не було хоч і ночував на лавочці.(хоч увагу любить :) ,це видно по поведінці і одежі.Це не дивно,це є часто норма для таких людей)
Чому я згадав про психічні відхилиння;причина не тільки в тому,що здорова людина таке не напише,а тому,що так думає більшість і тому з ним не спілкуються.(достатньо тільки глянути..повірте,це сумно.Мені шкода таких людей)
Як згадував раніше,це було перешкодою в його політичній карєрі.(хоч тоді і слова такого не було :) ).
Я не виправдовую його,просто прошу розуміння,а головне хочу детально змалювати картину,щоб інші могли краще зформувати СВОЮ думку,що до цієї маячні.
Хоч напевне звалювати на когось тягарі,молитви за нього, я не маю права,та і напевне це не є правильно.(в цьому прошу вибачення у Вас,отче Миколо)
Бо самому не завжди це вдається,молитись за когось,до кого якась "кака" в душі.
Ну,пояснив як міг. :Search:
Дякую.
А чи є наука захисту від захистників :) ??
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення ShMariam » 08 липня 2011, 21:36

andrey s. писав:Я трохи скоректую свій допис...

Не варто зациклюватися на особі лідера, бо, нмд, перед Найвищим Суддею він неосудний. Проблема в тому, що є люди, які реально вірять в його вчення, нормальні адекватні люди... І тут є загроза втратити вічне життя...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення andrey s. » 08 липня 2011, 22:25

ShMariam писав:
andrey s. писав:Я трохи скоректую свій допис...

Не варто зациклюватися на особі лідера, бо, нмд, перед Найвищим Суддею він неосудний. Проблема в тому, що є люди, які реально вірять в його вчення, нормальні адекватні люди... І тут є загроза втратити вічне життя...

А як можна щось знати(в цьому контексті),якщо не мати уявлення про людину.( я розумію,що зручніше про це не думати,особливо для реалізації свого бачення,це заважає.Це нормально для нас.А тим часом,це жива людина)
Я живу у Франківську,є часто присутній,а головне спілкуюсь з людьми які ходять до Церкви,а головне,так само спілкуюсь з тими хто не ходить до Церкви.
Франківськ,це навіть не Львів,це "маленьке село".Но я не знаю ні одного,хто повірив в це.Тільки тих які сміються(хоч тут ніц смішного нема).
Ви знаїте,та ні,чи хоч чули,за когось хто в це повірив???
Про:"перед Найвищим Суддею він неосудний." не розумію,як це стосується цього.
Про яку загрозу Ви написали:"І тут є загроза втратити вічне життя.".
Для Вас???,тоді це сумно.
Для когось??? Це складне запитання.Наскільки складне,що маємо думати,чи когось цією "турботою" не позбавим Життя Вічного. А це ого-го,відповідальність,а головне з нас(тих хто тут дописує,і мене в тому числі.)
Це не якась гра,для часопроводження,чи реалізації своїх мрій чи ілюзій.
Це дуже серйозно.(звичайно коли розважити над цим,але відкинувши своє )
Як на мене.....................
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: СВЕТ ВЕРЬІ УПА

Повідомлення o.Mykil » 08 липня 2011, 22:43

andrey s. писав:.Но я не знаю ні одного,хто повірив в це.Тільки тих які сміються(хоч тут ніц смішного нема).
Ви знаїте,та ні,чи хоч чули,за когось хто в це повірив???


Сам Б. Голодюк писав на оному зі своїх численних блогів, що, мовляв, святі віруючі люди особливо постять і моляться, а козаки із друзями УПА опівдні сходяться під храми Софії та св. Михаїла в Києві та о 19-ій год. у храмах УГКЦ по всіх областях України, вірячи, що Всевишній розпочне Боже Царство з… Галичини... Ні про що не говорить?

У тому то біда, що різні єретичні побрехеньки включно з тим, що через Україну Бог має спасти світ, хитро замасковані під "Божі об'явлення", "святі пророцтва", які ряд українців сприймають мало не за догму віри. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей