Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення о.Олег » 16 квітня 2011, 19:38

прочанка писав:
о.Олег писав:
прочанка писав: о. Михайло Димид ...

:)


http://www.cms.ucu.edu.ua/user/view.php?id=254&course=1.
Маю надію, що на думку отця Михайла варто зважити...

ні-ні: чекав, коли ім'я мого Ректора ЛБА випливе в цій темі (знав про цей його відгук на потеріаду віддавна). Дочекався :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення Georgij » 08 липня 2011, 17:48

У моєї старшої доньки було день народження, бабуся їй подарувала книжку "Енциклопедія Юних Леді". Все б нічого, дівчинці цікаво взнати про нові зачіски і як їх робити, особливо цікаво і корисно знати про гігієну та інш. Якби не дві сторінки, які мені довелося склеїти докупи :sorry: Слава Богу побачив ! Уявіть собі: ворожіння на Андрія!!! :shock:
Я "конкретно" слідкую за тим, які мульти дивляться мої діти, не можу я в них повністю забрати цю приємність, Але тепер діти погані слова (виродок/урод,нехочу псувати форум :oops: ) діти взнають з телевізора. А про відьом їм скоро буде цікавіше дивитися ніж бібілійні або якісь "нормальні мульти."
Світ себе карає сам :( Телебаченням.

Колись старці казали: "в останні часи в кожного вдома буде диявол, а буде він жити у квадратному ящику, з якого будуть стирчати роги :evil: ...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrey s. » 08 липня 2011, 20:22

Georgij писав:У моєї старшої доньки було день народження, бабуся їй подарувала книжку "Енциклопедія Юних Леді". Все б нічого, дівчинці цікаво взнати про нові зачіски і як їх робити, особливо цікаво і корисно знати про гігієну та інш. Якби не дві сторінки, які мені довелося склеїти докупи :sorry: Слава Богу побачив ! Уявіть собі: ворожіння на Андрія!!! :shock:
Я "конкретно" слідкую за тим, які мульти дивляться мої діти, не можу я в них повністю забрати цю приємність, Але тепер діти погані слова (виродок/урод,нехочу псувати форум :oops: ) діти взнають з телевізора. А про відьом їм скоро буде цікавіше дивитися ніж бібілійні або якісь "нормальні мульти."
Світ себе карає сам :( Телебаченням.

Колись старці казали: "в останні часи в кожного вдома буде диявол, а буде він жити у квадратному ящику, з якого будуть стирчати роги :evil: ...

Як в одному фільмі:"Світ проклятий,через нас".Напевне тут мається наувазі гріхи(люцтва),і це нікуди не сховаєш,як би ми не намагались це зробити,за які високі мури це сховати.
І в цьому всьому,виховати дитину в Христі,це вже Є, само по собі подвиг,і тут як не крути.
Я в принципі дорослий(покрайній мірі так думаю :) ),але мультики люблю.Но,но переглядаючи деякі,у мене може бути психологічна травма :) ,а що казати про дитячий допитливий розум,який впитує все(як губка :) ), що бачить і чує.(хоч нам часто здається,що не чує і не бачить.Заспокоюєм себе).
А старці дуже добре сказали.
Зрозумійте мене,я Вам порад, що до виховання дітей давати не буду,тай і не можу.
Але нехай Вам, і Всім причетним до виховання ваших донечок, Бог допомагає і дасть все необхідне для цього.
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення Georgij » 09 липня 2011, 07:36

andrey s. писав:
Я в принципі дорослий(покрайній мірі так думаю :) ),але мультики люблю.Но,но переглядаючи деякі,у мене може бути психологічна травма :) ,а що казати про дитячий допитливий розум,який впитує все(як губка :) ), що бачить і чує.(хоч нам часто здається,що не чує і не бачить.Заспокоюєм себе).


Слава Богу, що вона ще не бачила фільм ГП , але я не певний, що коли-небудь у колєжанки чи деінде донька та й побачить...Сподіваюся до того часу якусь цеглинку Віри виростимо у її серденьку...
Дякую за розуміння :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення прочанка » 16 липня 2011, 12:43

Слово може зранити, а може зцілити і дати надію.
Не жалій мертвих, а жалій живих,які живуть без любові.

Кому потрібен "Жезл долі", з допомогою якого можна володарювати над світом, коли є справжня надійна дружба, самовіддана любов? Коли мати жертвує ради дитини життям? Бо кожна справжня мати готова на жертви ради дитини, навіть якщо її образ негативний, але кожна людина як і розкаяний на хресті розбійник чи переслідувач християн Савло, а нині святий апостол Павло, можуть покаятись і побачили власні помилки.
Якщо людина здатна любити, то в її серці завжди має місце милосердя і добро, навіть, якщо вона вміло маскується, нібито, прислуговуючись злу?
Найбільше зло - вбивство, яке розщеплює душу, нищить її. Така людина перетворюється хіба на попіл, з якої її й створив Бог.
Зло є на світі, воно не дрімає, але його можна перемогти, бо кожний тиран дуже боїться смерті, боїться болю, зради, тому по життю - самотній. Зло можна перемогти самозреченням, жертовність і любов"ю...


Хто має очі, той побачить, хто має вуха, хай слухає... А хто, бачить тільки вершину айсберга - не бачить нічого, або видає бажане за дійсне. Завжди варто копнутися в глибину, щоб зрозуміти суть... Може не кожен то хоче, або не кожному це дано...

Закінчилась поттеріана - і книжки, і презентація останнього фільму... Може тепер пристрасті втихнуть? Можу сказати одне - фільм знятий чудово, такої глибини людських почуттів, емоцій, переживань, такої глибокої християнської моралі я давно не бачила у світському фільмі, кастовому, бізнесовому проекті.
Правда, дивились преставники молоді нашої і гигикала як коні, коли сльози котились градом... Що ж, для них Поттер є бойовиком, як для інших - окультизмом...
Сумно - бездуховне покоління, яке Бога не знає при "дозволі" влади у Бога вірити. Адже нині - це теж мода для багатьох чи не так?

Що ж, я сказала все, що могла. Нині я ставлю грубу й кінцеву крапку у цій темі. Для себе я відкрила чудовий світ - повний світла і радості, дружби, вірності й любові, навіть коли навколо криза, зло, секти, фанатизм і духовна пустота навіть тих, хто має себе за божих людей... Я ще раз переконалась, що віра в перемогу добра і відповідно в Бога, як вічного носія Світла - безмежна сила, яка допомагає нам прожити земне, грішне життя.
"Бо Господь - твоє прибіжище, Всевишній - твій захист" (Псалом 90)
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення o.Mykil » 16 липня 2011, 18:05

"Церква остерігає перед небезпекою читання Гаррі Поттера" http://catholicnews.org.ua/tserkva-oste ... tera#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення brat Martyn » 16 липня 2011, 21:54

Офіційна газета Ватикану позитивно оцінила останню частину кіносаги про Гаррі Поттера
13 липня 2011, 16:18 | Католицький світ |

Гаррі_Поттер.jpgКороткий огляд прем'єри останньої частини кіноепопеї про Гаррі Поттера ("Гаррі Поттер і смертельні реліквії "), надрукований в офіційній газеті Ватикану «L 'Osservatore Romano», не містить випадів супроти фільму, подібних до тих, які вже встигли озвучити деякі християнські критики. Водночас автор статті попереджує, що кіноказка вийшла «майже цілком темною», і деякі глядачі можуть бути стурбовані великою кількістю насильства, пише портал kyrios.org.ua. з посиланням на CWN.

«L 'Osservatore Romano» робить висновок, що містить загалом позитивну оцінку фільму. Газета зазначає, що «зло в цій сазі ніколи не виглядає як захопливе і привабливе». Також видання підкреслює, що стрічка робить акцент на таких моральних цінностях, як дружба і жертовність. Газета Ватикану називає останній фільм «Поттеріани» «унікальною і довгою історією формування через болісні втрати і смерть героя та його супутників, які здобувають зрілість на шляху від легкості дитинства до складних реалій дорослого життя».

Джерело публікації: http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/catholic_world/43319/
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrey s. » 16 липня 2011, 22:21

brat Martyn писав:
Офіційна газета Ватикану позитивно оцінила останню частину кіносаги про Гаррі Поттера
13 липня 2011, 16:18 | Католицький світ |

Гаррі_Поттер.jpgКороткий огляд прем'єри останньої частини кіноепопеї про Гаррі Поттера ("Гаррі Поттер і смертельні реліквії "), надрукований в офіційній газеті Ватикану «L 'Osservatore Romano», не містить випадів супроти фільму, подібних до тих, які вже встигли озвучити деякі християнські критики. Водночас автор статті попереджує, що кіноказка вийшла «майже цілком темною», і деякі глядачі можуть бути стурбовані великою кількістю насильства, пише портал kyrios.org.ua. з посиланням на CWN.

«L 'Osservatore Romano» робить висновок, що містить загалом позитивну оцінку фільму. Газета зазначає, що «зло в цій сазі ніколи не виглядає як захопливе і привабливе». Також видання підкреслює, що стрічка робить акцент на таких моральних цінностях, як дружба і жертовність. Газета Ватикану називає останній фільм «Поттеріани» «унікальною і довгою історією формування через болісні втрати і смерть героя та його супутників, які здобувають зрілість на шляху від легкості дитинства до складних реалій дорослого життя».

Джерело публікації: http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/catholic_world/43319/

Аргументувати свою думку не стану,но зважаючи на обставини,це є дуже мудре рішення.Просто потрібно його правильно розуміти.
А що до обережності батьків,я маю свою приватну думку.Цьому потрібно приділяти увагу,чим просто забороняти.
Для прикладу: Батькові краще бути присутнім,коли син вперше спробує алкоголь(коли настане час,що він зможе зрозуміти батька).Краще під його наглядом,поясненням,ніж на вулиці,хто зна як і з ким.І з таким баченням можливий позитивний результат.(хоч він ніколи не гарантований,і це в любому випадку.)
Світ жорстокий,і потрібні прививки від цієї жорстокості.В тепличних умовах від світу не врятуєшся.
Це моя думка.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrivovk » 17 липня 2011, 15:58

«Знищений буде останній ворог – смерть». «Гаррі Поттер» як притча про людину постмодерну В день виходу на екрани Італії останнього фільму «Гаррі Поттер» ватиканська газета «Оссерваторе Романо» розмістила низку рецензій. У першій з них остання серія кіноепопеї названа «тривожною і жорстокою». Заключне зіткнення між силами добра і зла доходить до останньої краплі крові, і атмосфера в цьому фільмі «занадто похмура», пише автор рецензії Гаетано Валліні.


http://www.credo-ua.org/2011/07/47755
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення o.Mykil » 18 жовтня 2011, 21:42

Поттер зі своєю "доброю" магією розділив християн. Все-таки більше в поттероманії явного зла (окультного),ніж людського добра http://jesfor.livejournal.com/1152615.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення прочанка » 20 жовтня 2011, 10:39

o.Mykil писав:Поттер зі своєю "доброю" магією розділив християн. Все-таки більше в поттероманії явного зла (окультного),ніж людського добра http://jesfor.livejournal.com/1152615.html

Дякую за новини. :)
...Итак, координаты сторон предельно ясны. Последние фильмы о волшебнике в очках свидетельствуют о дальнейшей поляризации позиций христиан. Нужно признать, что «Гарри Поттер и Дары смерти» — достойный «камень преткновения» и, как любое неординарное произведение искусства, просто обязано вызывать у верующих людей противоречивые оценки. В этих кинолентах, очевидно, должно быть педагогическое и миссионерское дно. Что же касается попыток зарубежных христиан контекстуализировать для своей общины подтексты фильмов о Поттере, то их можно только приветствовать. Ведь поводы для содержательных бесед родителей и детей и так нечасто выходят на широкие экраны.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення прочанка » 20 жовтня 2011, 19:15

http://www.credo-ua.org/2011/07/47755 Католицький часопис

Про магічні ігри дітей-чарівників вже ніхто не пам'ятає. Юні учні Хогвартса виросли, а завчені заклинання служать їм тепер тільки для того, щоб не впасти перед прокляттям Волдеморта і врятувати світ від його планів. У війну залучені всі: люди і маги, дракони і змії, велетні, пожирачі смерті і дементори. В останньому фільмі з серії «Гаррі Поттер» настає момент зведення рахунків між магом в круглих окулярах, що вже виріс, і Лордом Волдемортом, уособленням зла, який прагне безсмертя за будь-яку ціну.
Що стосується змісту, то останній розділ розкриває всі карти, показуючи відсутні частинки історії і зриваючи маску з персонажів, позиція яких між добром і злом була досі двозначною, починаючи з професора Снегга. І перш за все в ній підтверджується: немає жодних сумнівів в тому, на чию сторону вставати. Весь Хогвартс встає на сторону Гаррі Поттера. В епопеї зло ніколи не приваблювало, і навіть при зведенні рахунків лукавий не здавався привабливим. І, як і колись, на першому місці - непорушні цінності, такі як дружба і самопожертва. Юні чарівники виросли разом з читачем, глядачем і самими акторами, і сьогодні всі вони розуміють, що магія - це лише привід, засіб у боротьбі з абсурдним прагненням безсмертя.

Лорд Волдеморт не уособлює собою диявола. Він уособлює собою лише те, до чого приходить людина, що робила у своєму житті один за іншим помилковий вибір, віддаючи перевагу злу, а не добру, і не бажаючи зрозуміти, що сила любові перевершує його власну силу.

Волдеморт може стати уособленням кожного з нас. У біблійній перспективі це можна описати так: духовний вимір є невід'ємним для людини, а не просто її «частиною». У восьмому фільмі Альбус Дамблдор каже Гаррі Поттеру: «Справжній господар смерті не намагається втекти від неї. Він приймає смерть як належне і розуміє, що в світі живих є речі набагато страшніші, ніж смерть». Цей урок Дамблдора - відлуння слів святого апостола Павла в Посланні до Коринтян, висічених на могилі батьків Поттера: «Знищений буде останній ворог - смерть». Іншими словами, вічне життя досягається через смерть, а не втечею від неї.

Ще один урок, який можна зробити з епопеї, - це впевненість, що світ можна змінити. Гаррі та його друзі доводять, що зло перемогти можливо, можливо відновити мир. Не влада, не успіх і не легке життя ведуть до істинної радості. До неї ведуть дружба, самовіддача, жертва і прийняття істини, не створеної на образ людини.

Радио Ватикан
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrey s. » 20 жовтня 2011, 20:51

прочанка писав:Лорд Волдеморт не уособлює собою диявола. Він уособлює собою лише те, до чого приходить людина, що робила у своєму житті один за іншим помилковий вибір, віддаючи перевагу злу, а не добру, і не бажаючи зрозуміти, що сила любові перевершує його власну силу.

Волдеморт може стати уособленням кожного з нас. У біблійній перспективі це можна описати так: духовний вимір є невід'ємним для людини, а не просто її «частиною». У восьмому фільмі Альбус Дамблдор каже Гаррі Поттеру: «Справжній господар смерті не намагається втекти від неї. Він приймає смерть як належне і розуміє, що в світі живих є речі набагато страшніші, ніж смерть». Цей урок Дамблдора - відлуння слів святого апостола Павла в Посланні до Коринтян, висічених на могилі батьків Поттера: «Знищений буде останній ворог - смерть». Іншими словами, вічне життя досягається через смерть, а не втечею від неї.

Ще один урок, який можна зробити з епопеї, - це впевненість, що світ можна змінити. Гаррі та його друзі доводять, що зло перемогти можливо, можливо відновити мир. Не влада, не успіх і не легке життя ведуть до істинної радості. До неї ведуть дружба, самовіддача, жертва і прийняття істини, не створеної на образ людини.

Радио Ватикан

Я просто в ауті, кому прийшло в голову таке. А хто уосіблює тут бога????
Взагалі, якось небезпечно брати такі уроки з цієї казочки.
Я погоджуюсь, що вона здобула прихильність таку, бо в ній заторкнулись одвічні питання. І так, це все зутюжено з СВ. Письма.
І так, можна порадуватись за уявного героя. Але якщо він тільки уявний.
Як можна цю казочку подавати як засіб навчання, проводячи паралелі з С.П...???
Ні, всетаки бажання людини мати щось надприродне ніхто не відміняв, і як відмазку придумати собі призначення цього, мовляв для війни зі злом.
І ніякого місіонерского дна там нема. Скажу більше, намагання його знайти в цьому фільмі, це утопія.
Ми маємо все необхідне для цього, звідки вчитися і брати уроки. В Чому виховувати майбутнє.
Нівякому разі не можна змішувати цей фільм з "Історією Спасіння". Бо фільм цікавіший і прикольний, а Св. Письмо "груба книжка без малюнків" :(
Фільм є просто фільм, і тільки. І герої там уявні. Як можна робити якусь Потерманію!!!???
Світ здурів. :no:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення o.Mykil » 21 жовтня 2011, 02:27

andrey s. писав:Як можна цю казочку подавати як засіб навчання, проводячи паралелі з С.П...???


Це не казочка просто, що вже не раз було доведено, а практичний посібник із магії, де вона подана хитро у вигляді "добра" із заохотою щоденного практикування, що є важким гріхом проти 1-ої заповіді у християнстві.. У нормальній казці чітко видно розмежування добра від зла. Наразі маємо справу з якимось нездоровим каламбуром. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення прочанка » 31 жовтня 2011, 14:15

Що може бути гіршим ніж фанатизм у всіх його проявах... :shock: А де фанатизм - нема місця вірі. Так казав св. ап. Павло...
Бідолага Поттер "насолив" не тільки християнам і особисто Владіміру Путіну, виявляється він ще...

Гаррі Поттер - неелітний фашист, расист, ксенофоб і провокатор



В одному з ізраїльських університетів була прочитана лекція "Гаррі Поттер і зниклий єврей", в якій доктор Хільда Нісімі звинуватила хлопчика-чарівника в пропаганді расизму.
Деякі вчені вважають, що прообразом Гаррі Поттера став юний Генріх Гіммлєр: зовнішність, естетика, Ананербе.


За словами Нісімі, не зважаючи на "терпимість і мультикультуризм Гаррі Поттера" і появу самих різних персонажів – ірландців, греків, єгиптян, індійців – у книгах Джоан Роулінг немає жодного єврея. За її словами, у цієї особливості є причина.
Нісімі відзначає, що епопея про пригоди Гаррі Поттера наповнена християнською символікою, але без іудейської основи. "У книзі відбувається типова християнська боротьба синів світла з синами пітьми, сам Гаррі Поттер багато в чому нагадує Ісуса Христа, аж до того, що у нього починає йти кров з долонь. У книзі є християнське Небесне царство і Земне царство", – вважає доктор Нісімі.
На її думку, книги про Гаррі Поттера "універсалізують голокост, принижуючи значення страждань єврейського народу"( :) - НО). Доктор Нісімі вважає, що роль євреїв в епопеї покладена на "магглів", тобто, людей, позбавлених здібностей до магії.
Вона відзначає, що в книгах Роулінг негативні персонажі переслідують позитивних, зокрема, за недостатню чистоту крові, а також що сама автор книг свідомо проводила паралелі з різними тоталітарними режимами, зокрема, нацистською Німеччиною.
У результаті "універсалізації голокосту" євреї стають випадковою жертвою переслідувань, нічим не виділяючись серед інших, стверджує Нісімі. Вона відзначила також, що книги про Поттера непрямим шляхом пропагують расизм, оскільки, не зважаючи на всі заклики до рівного ставлення до магглів, в кінці "світ чаклунства оголошується вищим по відношенню до світу магглів".
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrey s. » 31 жовтня 2011, 15:10

прочанка писав:В одному з ізраїльських університетів була прочитана лекція "Гаррі Поттер і зниклий єврей", в якій доктор Хільда Нісімі звинуватила хлопчика-чарівника в пропаганді расизму.
.

Шкода Єврейску жінку, має комплекс неповноцінності та Хільда Нісімі.(це якщо вона серйозно, а не цирк влаштували самі "Потермани")
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення п.Наталя » 25 листопада 2011, 20:37

Це ж казка,а яка буря ємоцій!Люди гроші заробляють.Якщо дитина росте в християнській родині,вона так як казку і сприйматиме,а я тішусь,що хоч щось моя дитина читае без наполегливих умовлянь(захоплюючі пригоди).Баба Яга теж розказувала рецепти приготування зілля,Ви що бігли варити?! :wink: Діти подивились і мають нові захоплення,а дорослі сушать голови.Тільки реклами більше зробили.По телеку зараз навіть музику дитині не включиш-кліпи самій дивитись огодно,а Ви на казку напали. :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2011, 11:35

п.Наталя писав:Це ж казка,а яка буря ємоцій!Люди гроші заробляють.Якщо дитина росте в християнській родині,вона так як казку і сприйматиме,а я тішусь,що хоч щось моя дитина читае без наполегливих умовлянь(захоплюючі пригоди).Баба Яга теж розказувала рецепти приготування зілля,Ви що бігли варити?! :wink: Діти подивились і мають нові захоплення,а дорослі сушать голови.Тільки реклами більше зробили.По телеку зараз навіть музику дитині не включиш-кліпи самій дивитись огодно,а Ви на казку напали. :)

та люди на різне нападають. І на ту всю огиду з кліпами також. А казка... Складна історія з тою казкою - біда, що казочка ділить людей на тих, хто "знає" і плебс (забулось вже, яка там термінологія :) вживається).
Тут вже багато написали про всі "за/проти". Моє особисте ставлення до цього твору - як до казки. За виключенням того, що діти дійсно під впливом цієї казки цікавляться магією. Колись в розмові з потероманом навів приклад дитини з Тернополя, яка вискочила на мітлі з вікна (4-го поверху, якщо не підводить пам'ять) і дуже поламалась, на що мені на повному серйозі відповіли: "або магічну формулу сказано невірно, або мітла бракована" :(
біда, що казочку реалізують
а що дитина хоть щось читає без наполегливих умовлянь :) - добре
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення Georgij » 26 листопада 2011, 18:28

Є ще один ньюанс після такого роду літератури чи фільмів чи мультів, коли дитина полюбляє таке. Є певна втеча від реалій, від вирішення певних проблем, невиправдана і "затяжна мрійливість" та ін. Напр. моя донька переглянувши якусь кількість такого роду фільмів(а фільм ГП вона ще не дивилась, може і не подивиться) в якийсь момент заявила, коли я її запитав про те, щор б вона хортіла мати? Вона відповіла-чарівну паличку.... Це ніби і нормально для відповіді та бажання дитини, тим більше дівчинки, але десь мене, як християнина і батька пощіпує, не думайте, що я тиран у вихованні дітей, зануда і все таке, але все це "зберігаю у серці своїм"... :wink:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2011, 18:44

Georgij писав:... відповіла-чарівну паличку...

а... Ви... коли росли - не хотіли, щоб отак... раз - і сталося (будь-який аналог "палички")? Просто завжди думав, що це нормально... Для дитини, звичайно. І проблема з сучасними постановками казок (не лише обговорюваної в гілочці) - навіть не в їх змісті - вони тиснуть на свідомість і викривляють її часто (мій досвід) навіть у дорослих, не те що в діточок...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення luksander » 26 листопада 2011, 21:49

Раніше казок було набагато менше, і дитині легше було казку відрізнити від реальности. А тепер діти (та й чи діти тільки? :oops: ) живуть вже по ту сторону екрана в фільмах і шоу… або фільми і шоу живуть по цю сторону черепної коробки… :shock: %)

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення гість » 28 листопада 2011, 16:48

Йогу та сагу про Гаррі Поттера відомий екзорцист вважає небезпечними - http://catholicnews.org.ua/iogu-ta-sagu ... vvazhaye-n

Гаррі Поттер вбиває християнство - http://catholicnews.org.ua/garri-potter ... stiyanstvo

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення п.Наталя » 08 грудня 2011, 11:02

А чи не забули Ви як самі носились з "пулеметами" мечами,скількох дітей було насправді травмовано,коли вони мали ролі фашистів,чи розбійників?Міняються часи,міняються пріорітети.І раньше були діти з слабкою психікою, :( які понурюючись в світ солдатиків,чи ельфів там і залишались.

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення п.Наталя » 08 грудня 2011, 11:06

гість писав:Йогу та сагу про Гаррі Поттера відомий екзорцист вважає небезпечними - http://catholicnews.org.ua/iogu-ta-sagu ... vvazhaye-n

Гаррі Поттер вбиває християнство - http://catholicnews.org.ua/garri-potter ... stiyanstvo

Кожному по вірі - якщо я вірю,що йога це спорт для покращення форми тіла :) ,а Потер казка,то сплю спокійно. :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення о.Олег » 08 грудня 2011, 11:14

п.Наталя писав:А чи не забули Ви як самі носились з "пулеметами" мечами,скількох дітей було насправді травмовано,коли вони мали ролі фашистів,чи розбійників?Міняються часи,міняються пріорітети.І раньше були діти з слабкою психікою, :( які понурюючись в світ солдатиків,чи ельфів там і залишались.

п.Наталя писав:
гість писав:Йогу та сагу про Гаррі Поттера відомий екзорцист вважає небезпечними - http://catholicnews.org.ua/iogu-ta-sagu ... vvazhaye-n

Гаррі Поттер вбиває християнство - http://catholicnews.org.ua/garri-potter ... stiyanstvo

Кожному по вірі - якщо я вірю,що йога це спорт для покращення форми тіла :) ,а Потер казка,то сплю спокійно. :Rose:

та все так. Просто є різниця між солдатиками/фашистами/розбійниками і грою в "мага" - ризик переступу Першої Заповіді. При чому - через спосіб подачі казки: не лише дітьми з слабою психікою. В моєму випадку "проти" - саме про це веду мову
а казка - як казка
мені особисто не подобається.
мабуть - не той вік :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення viter » 09 грудня 2011, 19:18

п.Наталя писав:Кожному по вірі - якщо я вірю,що йога це спорт для покращення форми тіла :) ,а Потер казка,то сплю спокійно. :Rose:

А ще люди вірять в реінкарнацію, то що після смерті знову народяться?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення andrivovk » 09 грудня 2011, 21:28

Деструктивні впливи на дітей http://christusimperat.org/uk/node/37092
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення kvantum » 10 грудня 2011, 20:01

andrivovk писав:Деструктивні впливи на дітей http://christusimperat.org/uk/node/37092

тут залишається тільки гадати науковий прогрес це успхи людства чи прискорення смерті

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення kvantum » 10 грудня 2011, 20:02

viter писав:
п.Наталя писав:Кожному по вірі - якщо я вірю,що йога це спорт для покращення форми тіла :) ,а Потер казка,то сплю спокійно. :Rose:

А ще люди вірять в реінкарнацію, то що після смерті знову народяться?

А ще віримо у спісіння після смерті, то що спасемося?!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

Повідомлення о.Олег » 10 грудня 2011, 20:13

kvantum писав:А ще віримо у спісіння після смерті, то що спасемося?!

у воскресіння. Воскреснемо. А чи будемо спасенні - це до Бога
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей