Питання стосовно незрозумілих уривків Святого Письма

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 19:16

А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 19:23

Georgij писав:А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)

Прекрасно виходить придумую я ліки від раку, вчу своїх учнів робити правельно інєкції і кажу їм, не ходіть лікувати в інші країни а тільки в Україну...
Цікаво...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 19:27

kvantum писав:
Georgij писав:А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)

Прекрасно виходить придумую я ліки від раку, вчу своїх учнів робити правельно інєкції і кажу їм, не ходіть лікувати в інші країни а тільки в Україну...
Цікаво...

:shock: А як же "Ідіть і навчайте ВСІ НАРОДИ"? Ісус прийшов до свого народу, але заповів учням проповідувати всім народам.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 19:28

kvantum писав:Не розумію, приходить Бог на землю і спочатку до вибраного народу?! а інші це пусте... це потім...

ну (аналогія для можливого порозуміння) от Ви обіцяли свому сину принести вишні - прийшли/принесли і дали також їх всім присутнім, а син їсти не захотів (чекав на інакші, добірніші, на його думку)... Але і тут важко: де мова про те, що "інші - пусте"? Це Ви з "ідіть перше до погиблих овець Ізраїля" виводите те Ваше "потім" та ще й вписуєте його у контекст "пусте"? Так це Ви, а не Бог, прошу пана: не малюйте Бога під себе, дуже Вас прошу - не порозуміємося. Бог народився (з Вибраного Народу - з якогось мав же народитися :) ) і прийшов до народу, який вибрав, з яким заключив Союз/Завіт (назва "Старий Завіт" описує цю реальність) і які Його чекали.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 19:35

ShMariam писав:
kvantum писав:
Georgij писав:А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)

Прекрасно виходить придумую я ліки від раку, вчу своїх учнів робити правельно інєкції і кажу їм, не ходіть лікувати в інші країни а тільки в Україну...
Цікаво...

:shock: А як же "Ідіть і навчайте ВСІ НАРОДИ"? Ісус прийшов до свого народу, але заповів учням проповідувати всім народам.

То, якщо Ісус прийшов до свого народу, то до чого тут я?!

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 19:39

о.Олег писав:
kvantum писав:Не розумію, приходить Бог на землю і спочатку до вибраного народу?! а інші це пусте... це потім...

ну (аналогія для можливого порозуміння) от Ви обіцяли свому сину принести вишні - прийшли/принесли і дали також їх всім присутнім, а син їсти не захотів (чекав на інакші, добірніші, на його думку)... Але і тут важко: де мова про те, що "інші - пусте"? Це Ви з "ідіть перше до погиблих овець Ізраїля" виводите те Ваше "потім" та ще й вписуєте його у контекст "пусте"? Так це Ви, а не Бог, прошу пана: не малюйте Бога під себе, дуже Вас прошу - не порозуміємося. Бог народився (з Вибраного Народу - з якогось мав же народитися :) ) і прийшов до народу, який вибрав, з яким заключив Союз/Завіт (назва "Старий Завіт" описує цю реальність) і які Його чекали.
З повагою, о.Олег


Насамперед, правельно б було сказати, що вишні я приніс усім своїм дітям, а не своєму сину, а інші чужі, а щодо союзу, то наш президент теж заключив союз і відповідно буде дбати і протягувати тих людей, які йому сприяли на виборах...
але я так розумію згідно Біблії, якщо нашого президента не підтримають ті з ким заключив союз, то він прийде до нас за голосами...
і в жодному випадку я не підлаштовую Біблію під себе.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 19:40

kvantum писав:То, якщо Ісус прийшов до свого народу, то до чого тут я?!

бо Ви Вибраний Народ
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 19:43

kvantum писав:...Насамперед, правельно б було сказати, що вишні я приніс усім своїм дітям, а не своєму сину, а інші чужі...

так дітьми Божими, Народом Божим стаємо тоді, коли називаємо Бога своїм Батьком, а язичники/ідолопоклонники нічого до Бога не мають до тих пір, допоки не назвали Його своїм Богом
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 19:45

kvantum писав:
Georgij писав:А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)

Прекрасно виходить придумую я ліки від раку, вчу своїх учнів робити правельно інєкції і кажу їм, не ходіть лікувати в інші країни а тільки в Україну...
Цікаво...

лікуємо в першу чергу тих, до кого прийшли лікувати, а тоді інших.
Але щоб говорити про цитований Вами уривок Мт.10.5-6 (та і заборона ця, як тут вже хтось згадував - "ідіть проповідуйте всім народам" - після Воскресіння знята) потрібно нмсд розуміти, що Господь каже йти з проповіддю саме до юдеїв для того, щоб вони не мали "оправдання" у відмовках на зразок: "цей прийшов не до нас, а до самарян та язичників" (які, як читаємо з історії Проповіді Ісуса/апостолів, набагато краще сприймали Євангелію). Як пояснення цього уривку, св.ОО.Церкви цитують Діяння 13.46: "для вас треба було насамперед промовляти Слово, та коли ви його відкидаєте і вважаєте себе негідними Життя Вічного - йдемо до поган".
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 19:57

о.Олег писав:
kvantum писав:То, якщо Ісус прийшов до свого народу, то до чого тут я?!

бо Ви Вибраний Народ

А я не представник народу Ізраіля!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 20:02

kvantum писав:А я не представник народу Ізраіля!


Від часів Ісуса Христа вибраним народом стали християни.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 20:05

42 Тоді Ісус сказав їм: “Чи в Письмі не читали ви ніколи: Камінь, що відкинули будівничі, став каменем наріжним? Від Господа це сталось і дивне в очах наших. 43 Тому кажу вам: Відніметься від вас Царство Боже й дасться народові, що буде приносити плоди його. 44 Хто впаде на цей камінь, розіб'ється, а на кого він упаде, того роздушить.” – 45 Почувши ці притчі, первосвященики й фарисеї зрозуміли, що він про них говорить. 46 І намагалися схопити його, та боялися людей, бо ті мали його за пророка.(Мт 21)

Ми в тому числі стали народом, який приносить плоди, я, ви, і всі що взивають"Авва, отче"

Євангеліє від Матея вважають догматичним :) .Може почитайте далі уважніше, і не буде запитань? :)
Будьте благословенні :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:18

ShMariam писав:
kvantum писав:А я не представник народу Ізраіля!


Від часів Ісуса Христа вибраним народом стали християни.

все, як в нас протягом керування, мої жрузі мої союзники а переж виборами всесь електорат...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:22

kvantum писав:
о.Олег писав:
kvantum писав:То, якщо Ісус прийшов до свого народу, то до чого тут я?!

бо Ви Вибраний Народ

А я не представник народу Ізраіля!

Ви не християнин?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:25

kvantum писав:
ShMariam писав:
kvantum писав:А я не представник народу Ізраіля!


Від часів Ісуса Христа вибраним народом стали християни.

все, як в нас протягом керування, мої жрузі мої союзники а переж виборами всесь електорат...

ні - Прийшов, Вибрав Свій Народ, і не полишає

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 20:28

kvantum писав: все, як в нас протягом керування, мої жрузі мої союзники а переж виборами всесь електорат...

Дивне порівняння... Ісус міг народитися лише в одному якомусь народі і Бог беріг той народ, щоб той не втратив віру. Інші ж народи поклонялися божкам і вони не чекали на Христа, бо не вірили, що Він має прийти, не вірили в єдиного Бога. Звичайно, серед свого народу Він вибирає апостолів (може мав ходити по всьому світу і шукати представників кожного племені? :shock: ), які, в свою чергу, проповідують всім народам. Так формується новий вибраний народ дітей Божих, "які не з крови, ані з тілесного бажання, але від Бога народилися".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 20:32

о.Олег писав:- Прийшов, Вибрав Свій Народ, і не полишає

З повагою, о.Олег

Навіки вічні :Yahoo!: Амінь :Yahoo!:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:35

Georgij писав:
о.Олег писав:- Прийшов, Вибрав Свій Народ, і не полишає

З повагою, о.Олег

Навіки вічні :Yahoo!: Амінь :Yahoo!:

АМІНЬ :Bravo:

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:38

лікуємо в першу чергу тих, до кого прийшли лікувати, а тоді інших.
Але щоб говорити про цитований Вами уривок Мт.10.5-6 (та і заборона ця, як тут вже хтось згадував - "ідіть проповідуйте всім народам" - після Воскресіння знята) потрібно нмсд розуміти, що Господь каже йти з проповіддю саме до юдеїв для того, щоб вони не мали "оправдання" у відмовках на зразок: "цей прийшов не до нас, а до самарян та язичників" (які, як читаємо з історії Проповіді Ісуса/апостолів, набагато краще сприймали Євангелію). Як пояснення цього уривку, св.ОО.Церкви цитують Діяння 13.46: "для вас треба було насамперед промовляти Слово, та коли ви його відкидаєте і вважаєте себе негідними Життя Вічного - йдемо до поган".
З повагою, о.Олег[/quote]

Еге є , Мат. 21-28, дітям (жидам) все, а псам (всім іншим) нічого, і навіть не личить псам зі столу хліб кидати, а якщо б нещасна стара не була б такою кмітливою і не відповіла і не вклонилася б йому в ноги, поховала б свою доньку... якась дискримінація виходить, а ви при нашому сьогоденні в США назвіть афроамериканця - негром і навіть не треба далеко ходити вже навіть в Україні жиди стали євреями, скоро як і в старі часи ми станемо гоями...бо хто зна знову не до нас прийдуть...

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:40

ShMariam писав:
kvantum писав: все, як в нас протягом керування, мої жрузі мої союзники а переж виборами всесь електорат...

Дивне порівняння... Ісус міг народитися лише в одному якомусь народі і Бог беріг той народ, щоб той не втратив віру. Інші ж народи поклонялися божкам і вони не чекали на Христа, бо не вірили, що Він має прийти, не вірили в єдиного Бога. Звичайно, серед свого народу Він вибирає апостолів (може мав ходити по всьому світу і шукати представників кожного племені? :shock: ), які, в свою чергу, проповідують всім народам. Так формується новий вибраний народ дітей Божих, "які не з крови, ані з тілесного бажання, але від Бога народилися".

Скажіть будь- ласка, Далай Лам, мати Тереза, якої національності?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:41

ShMariam писав:
kvantum писав: все, як в нас протягом керування, мої жрузі мої союзники а переж виборами всесь електорат...

Дивне порівняння... Ісус міг народитися лише в одному якомусь народі і Бог беріг той народ, щоб той не втратив віру. Інші ж народи поклонялися божкам і вони не чекали на Христа, бо не вірили, що Він має прийти, не вірили в єдиного Бога. Звичайно, серед свого народу Він вибирає апостолів (може мав ходити по всьому світу і шукати представників кожного племені? :shock: ), які, в свою чергу, проповідують всім народам. Так формується новий вибраний народ дітей Божих, "які не з крови, ані з тілесного бажання, але від Бога народилися".

kvantum прийшов щось дізнатися? Тоді дуже прошу kvantum після стільки затраченого на Вас часу написати, як тепер розумієте відповідь на поставлене раніше Вами запитання про Мт.10.5-6 - Форум зможе зорієнтуватись в Вашій особі і або спробуємо пояснити ще не пояснене, або припинимо пояснювати для Вас непояснюване
нагадую, що написане червоним - модераторіал. Модераторіали потрібно виконувати. Обговорювати модераторіали на Форумі заборонено - обговорювати модераторіали можна лише в приватній переписці (ПП)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:46

kvantum писав:...Еге є , Мат. 21-28, дітям (жидам) все, а псам (всім іншим) нічого, і навіть не личить псам зі столу хліб кидати, а якщо б нещасна стара не була б такою кмітливою і не відповіла і не вклонилася б йому в ноги, поховала б свою доньку... якась дискримінація виходить, а ви при нашому сьогоденні в США назвіть афроамериканця - негром і навіть не треба далеко ходити вже навіть в Україні жиди стали євреями, скоро як і в старі часи ми станемо гоями...бо хто зна знову не до нас прийдуть...

Бог знає цю жінку і знає, що та явить світові приклад покори перед Богом. Але Ви просто повторюєте своє про "жидам" і це для мене грішного ставить під сумнів Вашу можливість розуміти те, що Вам відповідаю/ємо :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 20:49

kvantum писав: Скажіть будь- ласка, Далай Лам, мати Тереза, якої національності?

так Господь не про національність говорить, а про Вибраний Народ. Свята Тереза - вибраний народ, бо християнка; Лама - ні
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:52

о.Олег писав:
kvantum писав: Скажіть будь- ласка, Далай Лам, мати Тереза, якої національності?

так Господь не про національність говорить, а про Вибраний Народ. Свята Тереза - вибраний народ, бо християнка; Лама - ні
З повагою, о.Олег

я відповідав доповідачці, щодо того, що вона написала, що Бог шукав учнів між соїми народами, а вище перераховані особи, допомагали незважаючи на національність чи приналежність.
а народ вибраний як називався?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 20:55

Перших учнів! А учні учнів, звичайно, є різних національностей.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 20:57

о.Олег писав:
kvantum писав:...Еге є , Мат. 21-28, дітям (жидам) все, а псам (всім іншим) нічого, і навіть не личить псам зі столу хліб кидати, а якщо б нещасна стара не була б такою кмітливою і не відповіла і не вклонилася б йому в ноги, поховала б свою доньку... якась дискримінація виходить, а ви при нашому сьогоденні в США назвіть афроамериканця - негром і навіть не треба далеко ходити вже навіть в Україні жиди стали євреями, скоро як і в старі часи ми станемо гоями...бо хто зна знову не до нас прийдуть...

Бог знає цю жінку і знає, що та явить світові приклад покори перед Богом. Але Ви просто повторюєте своє про "жидам" і це для мене грішного ставить під сумнів Вашу можливість розуміти те, що Вам відповідаю/ємо :(
З повагою, о.Олег

тобто використовуючи слово "жиди", я Вас чимось бентежу?!ї
до чого тут покора, є певна людська мораль, етичність, вихованість...
боронь Боже Вам попасти у складну ситуацію в лікарні, а вам хірург мусульманин (гіпотетично) скаже Ви невірний, я незможу Вас лікувати, Ваші дії?!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 21:00

Ісус хотів вилікувати цю жінку, але випробовував, щоб потім прославити на весь світ і потім ще більше на тому світі. :) Зверніть увагу, що Він її похвалив.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:05

ShMariam писав:Перших учнів! А учні учнів, звичайно, є різних національностей.

я це знаю, я вів до того, що Далай Ламі і матері Терезі несуттєво якої народності були люди, щоб їм допомагати, а Ісус рекомендує допомагати тільки особам дому Ізраїля.
А кого він вибрав собі в учні, йому видніше, принаймні Івана Христителя і його учнів зак собою не покликав зрештою це не суттєво.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 21:11

kvantum писав: а Ісус рекомендує допомагати тільки особам дому Ізраїля.

:shock: Так, Ісус прийшов допомогти, в першу чергу євреям (бо за 3 роки не обійдеш весь світ; а та історія з матір'ю хворої дочки була випробовуванням, а не небажанням допомогти), щоб ті ж євреї потім допомогли іншим (грекам в т. ч.), греки - іншим.....
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 21:13

kvantum писав: а якщо б нещасна стара не була б такою кмітливою і не відповіла і не вклонилася б йому в ноги, поховала б свою доньку... якась дискримінація виходить,

Можна тоді говорити в цьому руслі про негуманне ставлення до смоківниці ????? ЇЇ проклято :shock:
о.Олег написав:
Бог знає цю жінку і знає, що та явить світові приклад покори перед Богом. Але Ви просто повторюєте своє про "жидам" і це для мене грішного ставить під сумнів Вашу можливість розуміти те, що Вам відповідаю/ємо
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей