Питання стосовно незрозумілих уривків Святого Письма

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:18

ShMariam писав:
kvantum писав: а Ісус рекомендує допомагати тільки особам дому Ізраїля.

:shock: Так, Ісус прийшов допомогти, в першу чергу євреям (бо за 3 роки не обійдеш весь світ; а та історія з матір'ю хворої дочки була випробовуванням, а не небажанням допомогти), щоб ті ж євреї потім допомогли іншим (грекам в т. ч.), греки - іншим.....

шановна ви хоч знаєте скільки народностей тоді жили на Палестинській землі більше двох десятків!

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:23

ShMariam писав:Ісус хотів вилікувати цю жінку, але випробовував, щоб потім прославити на весь світ і потім ще більше на тому світі. :) Зверніть увагу, що Він її похвалив.

якщо це випробовування, тоді я розумію, але за що похвалив, за те, що вона погодилася з тим , що її прирівняли до пса, заради одуження своєї дити практично всі і на більше здатні!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення andrey s. » 25 липня 2011, 21:24

kvantum писав:
Georgij писав:А інші тоді були поганами і поклонялися іншим богам, і це було огидним в очах Божих, але він милостивий :)

Прекрасно виходить придумую я ліки від раку, вчу своїх учнів робити правельно інєкції і кажу їм, не ходіть лікувати в інші країни а тільки в Україну...
Цікаво...

Та ні.Взагалі це все був задум Божий,який послав Сина для спасіння тих,вибранних.Але це Бог,і звичайно Він знав,що шлях цей спасіння,буде відкинутий,власне після цього цей шлях буде спасеннем для всіх,,псля того,як Його відкинуть вибранні.Якщо на моє розуміння,то Ісус послав Апостолів,і наказав іти до "загинулихл овечок" ізраіля,бо так було потрібно,щоб сповнилися пророцтва,так було потрібно для спасіння всіх..Якби Його не відкинули,то ми би про це не писали.Бог це знав.Згадайте слова Симеона(пісня...Що приготував Ти,перед усіма народами,,,Світло на просвіту поганам,і славу......),коли Він побачив немовля,і після цього міг спокійно вмерти.
Такий Божий план.А чому Ви думаєте жиди (деякі) не люблять Ісуса.Бо Він віддав те,що належило їм(на їх думку) всім,але перед цим,вони самі від цього відмовились.Вони думають,що їх обдурили.(хоч ніхто не заставляв їх визнавати Кесаря за царя,розпинати безгрішного,і т.д.)
Просто на момент посилання Апостолів,це ще не був час,ще не настала година,для спасіння поган.(для росповсюдження.Це була як підготовка).
Згадайте як самарянка отримала по своїй вірі,коли витримала перевірку,коли сказала,що і шенятам дістаються крихти.
А після розпяття,ця їда,яка пропунувалась дітям,і її не прийняли,була віддана всім,і ті які ЇЇ приймають,стають дітьми.(або як господарь запрошував на весілля,і запрошені не прийшли,то що він сказав слугам зробити.....)
А зараз,можна сказати,що ми всі стали людом Ізраіля,і новий Єрусалим наша небесна батьківщина(звісно не у географ.розумінні.)
С.З. і Н.З. це історія спасіння всього люцтва.
Дякую...
А якщо Ви придумали лікарство,то спочатку вилікуєте україну,а потім дасте іншим.а коли Україна не прийме,бо вас за вченого вже не рахують,і сумніваються,що ви здатні взагалі придумати таке лікарство,постійно ображаючи вас,нарушаючи домовленності з вами,при цьому хвалючись перед іншими країнами,що українці є вашими великими шанувальниками,і що ваш геній тільки їх,а інших ні. То ви як вчений,що зробите??? Дасте лікарство іншим країнам,в надії,що українці побачать і приймуть для спасіння від хвороби.Лікарство було для всого світу,а початок мав бути з вибраного народу(з яким був складений заповіт,як договір)
І так у нас появився шанс,прийняти те лікарство.Звісно Бог це все знав.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 21:30

kvantum писав:
о.Олег писав:
kvantum писав: Скажіть будь- ласка, Далай Лам, мати Тереза, якої національності?

так Господь не про національність говорить, а про Вибраний Народ. Свята Тереза - вибраний народ, бо християнка; Лама - ні
З повагою, о.Олег

я відповідав доповідачці, щодо того, що вона написала, що Бог шукав учнів між соїми народами, а вище перераховані особи, допомагали незважаючи на національність чи приналежність.
а народ вибраний як називався?!

так саме Ісус навчив цьому Святу Терезу. А Народ Вибраний ніяк не називався :) допоки його Бог не Обрав і не створив з нього Вибраний Народ, з якого пообіцяв народитися, щоб спасти людей. Так і Зробив
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 21:34

kvantum писав:шановна ви хоч знаєте скільки народностей тоді жили на Палестинській землі більше двох десятків!
Але чекали його євреї. Всім іншим Месія був непотрібний (направді потрібний, це зрозуміли пізніше).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:35

так Господь не про національність говорить, а про Вибраний Народ. Свята Тереза - вибраний народ, бо християнка; Лама - ні
З повагою, о.Олег[/quote]
я відповідав доповідачці, щодо того, що вона написала, що Бог шукав учнів між соїми народами, а вище перераховані особи, допомагали незважаючи на національність чи приналежність.
а народ вибраний як називався?![/quote]
так саме Ісус навчив цьому Святу Терезу. А Народ Вибраний ніяк не називався :) допоки його Бог не Обрав і не створив з нього Вибраний Народ, з якого пообіцяв народитися, щоб спасти людей. Так і Зробив
З повагою, о.Олег[/quote]
Олеже, чого все так заплутано, чого все так складно, є так і ні , а все інше від чорта ви це знаєте, краще за мене...

MOD (видав о.Олег): прошу коректно цитувати - незрозуміло, де закінчуєте цитату, а де пишите. Попередження

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 21:37

kvantum писав:до чого тут покора, є певна людська мораль, етичність, вихованість...

а кажете, що не малюєте Бога під себе-людину: покора тут власне до того, що згадана Вами жінка прийшла до Бога просити про зцілення дочки і Він зцілив саме тому, що вона так (не з позиції людина людині, про що власне можна говорити в контексті людської моралі, етичності, вихованості) просила Господа Ісуса, до якого прийшла, як і потрібно навчитись просити у нашого Творця мені/Вам/кожному
Ви... християнин?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 21:38

kvantum писав:Олеже, чого все так заплутано, чого все так складно, є так і ні , а все інше від чорта ви це знаєте, краще за мене...

так чому ж складно: саме так і є - не можна примітизувати. Ні - можна, якщо хочете, але це не додасть Вам зрозуміння того, як Бог Діє в світі. Св.Тереза розуміла, бо не малювала Бога під себе - от і діяла
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 21:39

kvantum писав:якщо це випробовування, тоді я розумію, але за що похвалив, за те, що вона погодилася з тим , що її прирівняли до пса, заради одуження своєї дити практично всі і на більше здатні!

34 Все це говорив Ісус до людей у притчах, і без притч не говорив до них нічого, 35 щоб збулося сказане пророком: “Уста мої відкрию в притчах, оповім тайни, сховані від початку світу.”
(Мт 13)
Так само і до жінки говорив, не буквально :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:41

Та ні.Взагалі це все був задум Божий,який послав Сина для спасіння тих,вибранних.Але це Бог,і звичайно Він знав,що шлях цей спасіння,буде відкинутий,власне після цього цей шлях буде спасеннем для всіх,,псля того,як Його відкинуть вибранні.Якщо на моє розуміння,то Ісус послав Апостолів,і наказав іти до "загинулихл овечок" ізраіля,бо так було потрібно,щоб сповнилися пророцтва,так було потрібно для спасіння всіх..Якби Його не відкинули,то ми би про це не писали.Бог це знав.Згадайте слова Симеона(пісня...Що приготував Ти,перед усіма народами,,,Світло на просвіту поганам,і славу......),коли Він побачив немовля,і після цього міг спокійно вмерти.
Такий Божий план.А чому Ви думаєте жиди (деякі) не люблять Ісуса.Бо Він віддав те,що належило їм(на їх думку) всім,але перед цим,вони самі від цього відмовились.Вони думають,що їх обдурили.(хоч ніхто не заставляв їх визнавати Кесаря за царя,розпинати безгрішного,і т.д.)
Просто на момент посилання Апостолів,це ще не був час,ще не настала година,для спасіння поган.(для росповсюдження.Це була як підготовка).
Згадайте як самарянка отримала по своїй вірі,коли витримала перевірку,коли сказала,що і шенятам дістаються крихти.
А після розпяття,ця їда,яка пропунувалась дітям,і її не прийняли,була віддана всім,і ті які ЇЇ приймають,стають дітьми.(або як господарь запрошував на весілля,і запрошені не прийшли,то що він сказав слугам зробити.....)
А зараз,можна сказати,що ми всі стали людом Ізраіля,і новий Єрусалим наша небесна батьківщина(звісно не у географ.розумінні.)
С.З. і Н.З. це історія спасіння всього люцтва.
Дякую...
А якщо Ви придумали лікарство,то спочатку вилікуєте україну,а потім дасте іншим.а коли Україна не прийме,бо вас за вченого вже не рахують,і сумніваються,що ви здатні взагалі придумати таке лікарство,постійно ображаючи вас,нарушаючи домовленності з вами,при цьому хвалючись перед іншими країнами,що українці є вашими великими шанувальниками,і що ваш геній тільки їх,а інших ні. То ви як вчений,що зробите??? Дасте лікарство іншим країнам,в надії,що українці побачать і приймуть для спасіння від хвороби.Лікарство було для всого світу,а початок мав бути з вибраного народу(з яким був складений заповіт,як договір)
І так у нас появився шанс,прийняти те лікарство.Звісно Бог це все знав.[/quote]
Та не потрібно для хороших дій певного часу чи місця, діло, або є , або його не має, звісно є різні обставини, але не в даному випадку...
на щастя я не відношуся до люду Ізраєля і Єрусалим при здоровому глузді моєю Батьківщиною не стане. Щодоліків, я нажаль їх не придумав і не придумаю, але якщо б я їх мав, я б їх надавав усім цього потребуючим!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 21:44

Важливо те, що Ісус навпаки через приклади віри інших народів показує- як треба вірити, надіятися, любити :) .Прочитайте притчу про виноградник, якщо я так розумів би у той час ,як зараз, було б страшно, втратити спадкоємство Божого Царства, вибачте, але ви від цієї втрати можете опинитись неподалік. Якщо шукаєте Бога- все набагато простіше- Бог є Любов!!! :)
Востаннє редагувалось 25 липня 2011, 21:47 користувачем Georgij, всього редагувалось 1 раз.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 21:45

kvantum писав: тобто використовуючи слово "жиди", я Вас чимось бентежу?!ї

та ні - якщо це у Вас не в значенні поганого слова. Якщо ж Ви в це слово вписуєте антисимітський зміст - Вам попередження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. А як ні - то ні.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:49

о.Олег писав:
kvantum писав:до чого тут покора, є певна людська мораль, етичність, вихованість...

а кажете, що не малюєте Бога під себе-людину: покора тут власне до того, що згадана Вами жінка прийшла до Бога просити про зцілення дочки і Він зцілив саме тому, що вона так (не з позиції людина людині, про що власне можна говорити в контексті людської моралі, етичності, вихованості) просила Господа Ісуса, до якого прийшла, як і потрібно навчитись просити у нашого Творця мені/Вам/кожному
Ви... християнин?
З повагою, о.Олег

Ви колись були на великих нарадах, де розбираються суттєву проблему?
Я був і дуже цікаво було спостерігати, як один керівник поміж іншим виправдовується перед власником компаніїї, і знаєте на котрому боці правда, хто вчасно і кмітливо вживе певні епітити, як правельно сформолює свої дії, які власне все робили для того, щоб розвязати проблему, а інший менш говіркий і менш кмітливий сидить і ніби заперечує, але не так калоритно, не так впевнено... до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:51

о.Олег писав:
kvantum писав: тобто використовуючи слово "жиди", я Вас чимось бентежу?!ї

та ні - якщо це у Вас не в значенні поганого слова. Якщо ж Ви в це слово вписуєте антисимітський зміст - Вам попередження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. А як ні - то ні.
З повагою, о.Олег

а хіба найменування національтості будьякої можна важати за роспалювання якоїсь ворожнечі?!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 21:52

kvantum писав: до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

Вам тільки це запало в душу в Євангелії від Матея? Бо я наводив мінімум 4 цитати з цього Євангелія, це крім цитат інших форумчан :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 21:56

kvantum писав:до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

Ісус знав, що вона відповість і Бог ніколи не дає випробовувань, з якими людина не може справитися.

Основною причиною приходу Христа у світ було не спасіння тіла - уздоровлення, восресіння, але спасіння душі. Для спасіння душі необхідна віра, яку Ісус вимагає. Не мала б жінка хворої дитини - не відомо чи б повірила і спаслася.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 21:57

Georgij писав:Важливо те, що Ісус навпаки через приклади віри інших народів показує- як треба вірити, надіятися, любити :) .Прочитайте притчу про виноградник, якщо я так розумів би у той час ,як зараз, було б страшно, втратити спадкоємство Божого Царства, вибачте, але ви від цієї втрати можете опинитись неподалік. Якщо шукаєте Бога- все набагато простіше- Бог є Любов!!! :)

Авжеж в Новому Завіті в Мат. 10. 34-35 читаю про одну симпатію, а вже про Старий Завіт промовчу...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 22:01

kvantum писав:... до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

бачите - Ви розглядаєте "якби" і в цьому, власне, проблема.Я ж грішний пропоную розглядати реальність: те, що сталося - оздоровлення дочки, і те, що Ісус - Бог, який у такий спосіб вчить присутніх і нас з Вами
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 22:01

kvantum писав: Ви колись були на великих нарадах, де розбираються суттєву проблему?
Я був і дуже цікаво було спостерігати, як один керівник поміж іншим виправдовується перед власником компаніїї, і знаєте на котрому боці правда, хто вчасно і кмітливо вживе певні епітити, як правельно сформолює свої дії, які власне все робили для того, щоб розвязати проблему, а інший менш говіркий і менш кмітливий сидить і ніби заперечує, але не так калоритно, не так впевнено... до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

Та жінка дивним, непритаманним кожному з нас спасенним чуттям зрозуміла хто такий Ісус!!! і за цей її момент істини ви і прочитали про неї в Євангелії, сам Святий Дух пише про це!! (А хто грішить проти Святого Духа, не страшно?, в Євангеліїї все правильно,чи ні?) а те що бентежить вас якраз і не дає зрозуміти щасливість бути членом вибраного народу(вже християнського). Якщо християни в молитвах говорять про себе як про недостойних, як про хробаків негідних... Це вас теж не пре? Святі отці себе вважали за ніщо, та й я теж, грішний і окаянний....
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 22:03

Georgij писав:
kvantum писав: до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

Вам тільки це запало в душу в Євангелії від Матея? Бо я наводив мінімум 4 цитати з цього Євангелія, це крім цитат інших форумчан :)

Розумію Ваше питання відповім, щиро і доступну (як і до того старався вести розмову), скажімо, якщо я люблю людину, то я в жодному випадку небачу і не хочу бачити в неї якихось вад , недоліків чи якихось непорозумінь, якщо навпаки, шукаю, ці ж самі вади і недоліки, то все хороше я непомічаю, але - Бог це інше, це велич, це бездоганність, це взірець, от тут того я не бачу, нажаль...

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 22:05

kvantum писав: Авжеж в Новому Завіті в Мат. 10. 34-35 читаю про одну симпатію, а вже про Старий Завіт промовчу...

На таких епітетах колись атеїст Лео Таксіль видав аж книжку :shock: , вже майже забули про ньго... Може став християнином перед смертю??? :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 22:06

А що в Мат. 10. 34-35 Вам не сподобалося? Так, якщо в одній сім'ї одні члени вірять (по справжньому) в Бога, інші - ні, це може створити певні проблеми... для християн. Звичайно, це не заклик християнам принижувати невіруючих.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 22:07

kvantum писав: але - Бог це інше, це велич, це бездоганність, це взірець, от тут того я не бачу, нажаль...

Чому вас тоді не цікавить, чому ж Ісус прокляв смоківницю?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 22:08

kvantum писав:...а хіба найменування національтості будьякої можна важати за роспалювання якоїсь ворожнечі?!

звичайно, якщо її вживати для обзивання. Напримір шовіністичний поляк скаже на поляків "поляци", а на українців "українчики". Навіть, якщо не скаже - матиме це на увазі. Ніби і назва вжита правильно, однак вживається вона в даному випадку саме в контексті протиставлення добрих за визначенням поляків і поганих за визначенням українців. Щось подібного зустрічається в жидофобів/антисимітів: оправдовуючись тим, що "Жид" говорити і правильніше, і властиве українській мові (принаймі заходу України) вживають "жид" з смисловим наповненням "поганий народ"/ворог/тощо. Надіюсь, таке не практикуєте
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 22:09

Georgij писав:
kvantum писав: але - Бог це інше, це велич, це бездоганність, це взірець, от тут того я не бачу, нажаль...

Чому вас тоді не цікавить, чому ж Ісус прокляв смоківницю?

ну бо людина цінніша за дерево.
Не ускладнюйте, якщо можна
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 22:12

kvantum писав:Та ні.Взагалі це все був задум Божий,який послав Сина для спасіння тих,вибранних.Але це Бог,і звичайно Він знав,що шлях цей спасіння,буде відкинутий,власне після цього цей шлях буде спасеннем для всіх,,псля того,як Його відкинуть вибранні.Якщо на моє розуміння,то Ісус послав Апостолів,і наказав іти до "загинулихл овечок" ізраіля,бо так було потрібно,щоб сповнилися пророцтва,так було потрібно для спасіння всіх..Якби Його не відкинули,то ми би про це не писали.Бог це знав.Згадайте слова Симеона(пісня...Що приготував Ти,перед усіма народами,,,Світло на просвіту поганам,і славу......),коли Він побачив немовля,і після цього міг спокійно вмерти.
Такий Божий план.А чому Ви думаєте жиди (деякі) не люблять Ісуса.Бо Він віддав те,що належило їм(на їх думку) всім,але перед цим,вони самі від цього відмовились.Вони думають,що їх обдурили.(хоч ніхто не заставляв їх визнавати Кесаря за царя,розпинати безгрішного,і т.д.)
Просто на момент посилання Апостолів,це ще не був час,ще не настала година,для спасіння поган.(для росповсюдження.Це була як підготовка).
Згадайте як самарянка отримала по своїй вірі,коли витримала перевірку,коли сказала,що і шенятам дістаються крихти.
А після розпяття,ця їда,яка пропунувалась дітям,і її не прийняли,була віддана всім,і ті які ЇЇ приймають,стають дітьми.(або як господарь запрошував на весілля,і запрошені не прийшли,то що він сказав слугам зробити.....)
А зараз,можна сказати,що ми всі стали людом Ізраіля,і новий Єрусалим наша небесна батьківщина(звісно не у географ.розумінні.)
С.З. і Н.З. це історія спасіння всього люцтва.
Дякую...
А якщо Ви придумали лікарство,то спочатку вилікуєте україну,а потім дасте іншим.а коли Україна не прийме,бо вас за вченого вже не рахують,і сумніваються,що ви здатні взагалі придумати таке лікарство,постійно ображаючи вас,нарушаючи домовленності з вами,при цьому хвалючись перед іншими країнами,що українці є вашими великими шанувальниками,і що ваш геній тільки їх,а інших ні. То ви як вчений,що зробите??? Дасте лікарство іншим країнам,в надії,що українці побачать і приймуть для спасіння від хвороби.Лікарство було для всого світу,а початок мав бути з вибраного народу(з яким був складений заповіт,як договір)
І так у нас появився шанс,прийняти те лікарство.Звісно Бог це все знав
Та не потрібно для хороших дій певного часу чи місця, діло, або є , або його не має, звісно є різні обставини, але не в даному випадку...
на щастя я не відношуся до люду Ізраєля і Єрусалим при здоровому глузді моєю Батьківщиною не стане. Щодоліків, я нажаль їх не придумав і не придумаю, але якщо б я їх мав, я б їх надавав усім цього потребуючим!

перепрошую - Вам попередження за некоректне цитування. Цитування, при якому важко зрозуміти де чиї слова і на що Ви відповідаєте в Форумному діалозі означають неповагу до співрозмовників. Ви, напевно, не виявляєте у такий спосіб неповаги, але дуже прошу навчитися цитувати коректно
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 22:17

о.Олег писав:
kvantum писав:... до чого я веду, якщо б ця жінка не відповіла Ісусові, а просто зрозуміла, що вона пес а не дитина, що їй не належить окраєць хліба, на цьому б все скінчилося...

бачите - Ви розглядаєте "якби" і в цьому, власне, проблема.Я ж грішний пропоную розглядати реальність: те, що сталося - оздоровлення дочки, і те, що Ісус - Бог, який у такий спосіб вчить присутніх і нас з Вами
З повагою, о.Олег

погоджуюся, слово"якби"не буду вживати. Але не розумію, чого тут Бог хоче навчити, принизить людину, люина погодиться з цим приниженням, а потім її вилікує, не вже Бог такий гордий, невже Богу потрібно таким чином самоствердитися інше мені в голову не приходить...

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення kvantum » 25 липня 2011, 22:19

ShMariam писав:А що в Мат. 10. 34-35 Вам не сподобалося? Так, якщо в одній сім'ї одні члени вірять (по справжньому) в Бога, інші - ні, це може створити певні проблеми... для християн. Звичайно, це не заклик християнам принижувати невіруючих.

а про меч ви забули?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2011, 22:21

kvantum писав:
ShMariam писав:А що в Мат. 10. 34-35 Вам не сподобалося? Так, якщо в одній сім'ї одні члени вірять (по справжньому) в Бога, інші - ні, це може створити певні проблеми... для християн. Звичайно, це не заклик християнам принижувати невіруючих.

а про меч ви забули?

Ті ж самі проблеми, тільки в глобальному масштабі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання по євангелії від Матея!

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 22:24

kvantum писав: Авжеж в Новому Завіті в Мат. 10. 34-35 читаю про одну симпатію, а вже про Старий Завіт промовчу...

Святе Письмо - цілість. Вирвавши з нього якусь цитату людина ризикує не зрозуміти про що, власне, йдеться. Це і про згаданий Вами уривок, і про інші. Так розумію, що Ви вже зробили якісь висновки з відповідей на Ваше перше запитання і перейшли галопом по місцях Святого Письма, які не розумієте/не сприймаєте? Щоб продовжити з Вами розмову, дуже важливо відчути Вашу реакцію на те, що ми вже проговорили. Розумію, що не побачили важливості цього мого запитання-модераторіалу, тому заакцентую на ньому Вашу увагу, даючи перерву Вашому перебуванню на Форумі терміном в 1 день. Надіюсь продовжити з Вами бесіду більш плідно. Вибачте, якщо щось не так: просто функцією модератора є упорядковувати діалоги, що ведуться на Форумі, а тут інакшого методу загострити Вашу увагу на питанні покищо не бачу. Не захочете - не відповідайте, звичайно. Буде шкода, звичайно, але - воля Ваша
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей