Прохання про молитву

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: прохання про молитви +

Повідомлення о.Олег » 05 серпня 2011, 13:19

Patlatus писав:На мою цьоцю написали необгрунтовану і несправедливу скаргу.
Помоліться за мою цьоцю, щоб вона не переживала, і вистояла усі випробування.
А також помоліться за цю людину, що написала скаргу, щоб Бог відкрив її серце.

Також прошу помолитися за мене.
По-перше, я інвалід третьої групи з дитинства, з двох років, хворію на бронхіальну астму, часто маю приступи і задихаюся, але не це мене зараз найбільше турбує.
Хоча про моє здоров'я теж прошу помолитися.
А найбільше мене турбує те, що перед своїм Днем Народження я познайомився з однією дівчиною, мої родичі проти того, щоб я з нею спілкувався і бачився.
Справа в тому, що вона досить розпусна, і що разу при зустрічі вимагає від мене сексу, хоча я їй неодноразово пояснював, що секс до шлюбу це гріх.
Зрештою, мені навпаки подобається те, що вона проявляє інтерес до мене, пропонує зустрітися, і так далі. Але священики та знайомі кажуть, що вона лише хоче мене використати, і це цілком може бути правдою.
З іншого боку, зрештою, я сам би був не проти, якби якась дівчина мене використала і оженила на собі, інакше я взагалі собі не уявляю, чи я коли-небудь одружуся. Хоча мої родичі чомусь дуже проти.
Прошу помолитися за мене за перемогу над спокусами.
Також прошу помолитися, щоб я навчився дивитися очима віри, духовним зором на людей, щоб бачити не тільки лице і фігуру, але й серце та душу людини, і дивитися в серце, бачити і пізнати правду, яка звільняє від рабства гріха, щоб не впасти в спокусу.
Бо Бог Господь не дивиться так, як чоловік: чоловік дивиться на лице, Бог дивиться на серце. Помоліться за мене, щоб я теж міг бачити серце.
Дякую.

молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 05 серпня 2011, 14:03

Patlatus писав:Помоліться за мою цьоцю, щоб вона не переживала, і вистояла усі випробування...................
..............

Прошу помолитися за мене за перемогу над спокусами.
Також прошу помолитися, щоб я навчився дивитися очима віри, духовним зором на людей, щоб бачити не тільки лице і фігуру, але й серце та душу людини, і дивитися в серце, бачити і пізнати правду, яка звільняє від рабства гріха, щоб не впасти в спокусу.
Бо Бог Господь не дивиться так, як чоловік: чоловік дивиться на лице, Бог дивиться на серце. Помоліться за мене, щоб я теж міг бачити серце.
Дякую.

ТАК
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Молитовні інтенції

Повідомлення Володимир85 » 09 серпня 2011, 20:42

Прошу про молитву за священника, якого знаю, в нього проблеми із серцем, щоб воно його не турбувало, не боліло, не давало ніяких ускладнень і він був здоровим і далі служив Богові та людям!
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 09 серпня 2011, 22:11

Володимир85 писав:Прошу про молитву за священника, якого знаю, в нього проблеми із серцем, щоб воно його не турбувало, не боліло, не давало ніяких ускладнень і він був здоровим і далі служив Богові та людям!
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Володимир85 » 11 серпня 2011, 19:33

Прошу про молитву за мого друга, в нього пролеми із доров’ям, запальний процес, лікарі поки не говорять який, але є можливість попадання в лікарню на лікування через це.
Помолимось за його здоров’я і швидке одужання.
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: прохання про молитви +

Повідомлення о.Олег » 11 серпня 2011, 19:46

Володимир85 писав:Прошу про молитву за мого друга, в нього пролеми із доров’ям, запальний процес, лікарі поки не говорять який, але є можливість попадання в лікарню на лікування через це.
Помолимось за його здоров’я і швидке одужання.
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

молимося
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Володимир85 » 11 серпня 2011, 20:14

Прошу про молитву за священника, о. Олега, в нього проблеми із серцем, щоб воно його не турбувало, не боліло, не давало ніяких ускладнень і він був здоровим і далі служив Богові та людям!
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

Прошу про молитву за мого друга, Андрія, в нього пролеми із доров’ям, запальний процес, лікарі поки не говорять який, але є можливість попадання в лікарню на лікування через це.
Помолимось за його здоров’я і швидке одужання.
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

п.с. Давайте хоча б щоранку і щовечора молитись за них, хто має таку можливість. Дуже прошу. Вибачте, що так подаю прохання.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 12 серпня 2011, 17:17

Володимир85 писав:Прошу про молитву за священника, о. Олега, в нього проблеми із серцем, щоб воно його не турбувало, не боліло, не давало ніяких ускладнень і він був здоровим і далі служив Богові та людям!
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

Прошу про молитву за мого друга, Андрія, в нього пролеми із доров’ям, запальний процес, лікарі поки не говорять який, але є можливість попадання в лікарню на лікування через це.
Помолимось за його здоров’я і швидке одужання.
Дякую, друзі, за Ваші молитви. Хай Господь Вас благословить!

п.с. Давайте хоча б щоранку і щовечора молитись за них, хто має таку можливість. Дуже прошу. Вибачте, що так подаю прохання.

+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: молитовні інтенції

Повідомлення andrivovk » 16 серпня 2011, 21:37

Папа закликав молитися за Світовий День Молоді у Мадриді http://www.credo-ua.org/2011/08/49213
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: молитовні інтенції

Повідомлення andrivovk » 16 серпня 2011, 21:41

Нашої молитви потребують африканські країни

Папа надіслав значну допомогу країнам Африканського Рогу

11 серпня від імені Святішого Отця в 5 єпархій Кенії і 6 єпархій Ефіопії була скерована допомога Папської ради «Cor Unum» - значні грошові кошти на допомогу місцевому населенню. Про це повідомляє газета «Osservatore Romano», яка взяла інтерв'ю у монс. Джампьетро Даль Тосо, секретаря Папської Ради «Cor Unum».


Він назвав цей жест знаком особливої уваги, з яким Бенедикт XVI стежить за драматичною ситуацією в регіоні, а також про його турботу про страждаючі народи. Монс. Даль Тосо додав, що ця ініціатива може послужити сигналом для міжнародної громадськості, тому що в Африці в цей момент помирають люди, і їм необхідна термінова допомога.



Ситуація в Африканському Розі залишається складною. На думку монс. Даль Тосо, вона є результатом серій взаємопов'язаних проблем. З одного боку - посуха, яка призвела до голоду. З іншого - конфлікти в Сомалі, які спровокували, як наслідок, тисячі біженців, які шукають притулку в і без того бідних регіонах. В одній тільки Ефіопії налічується приблизно 4.500.000 постраждалих, а в Кенії їх число досягає 4 мільйонів. До цього необхідно додати жителів Сомалі і Джібуту. Католицька Церква закликає всіх вірних не тільки до матеріальної підтримки постраждалих, але до молитви за якнайшвидшу нормалізацію становища в країнах Африканського Рогу.


http://catholicnews.org.ua/papa-nadisla ... rogu#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: молитовні інтенції

Повідомлення andrivovk » 01 вересня 2011, 22:20

Намірення Апостольства Молитви на Вересень 2011 р.Б.

ЗАГАЛЬНИЙ: Щоби вчителі вміли прищеплювати любов до істини і справжні моральні та духовні цінності.


МІСІЙНИЙ: Щоб християнські спільноти на азіатському континенті з запалом звіщали Євангеліє, радістю віри засвідчуючи його красу.



МІСЦЕВИЙ: Щоб допомога хворим і одиноким людям, які мають житло, не починалася з користолюбства, тобто наміру успадкувати матеріальні блага такої особи, але випливала з любові до неї як до дитини Божої, яка в очах Всевишнього має найбільшу цінність.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Наталя_lviv
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 01 липня 2011, 15:39
Звідки: Lviv

Молитовні інтенції

Повідомлення Наталя_lviv » 05 вересня 2011, 23:48

Слава Ісусу Христу.
Прошу всіх небайдужих про молитву за навернення чоловіка Андрія до правдивої віри і до сім"ї.
Дякую.
А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости! (Кол.3:14)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: прохання про молитви +

Повідомлення о.Олег » 06 вересня 2011, 10:05

молимося
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 06 вересня 2011, 16:00

Наталя_lviv писав:Слава Ісусу Христу.
Прошу всіх небайдужих про молитву за навернення чоловіка Андрія до правдивої віри і до сім"ї.
Дякую.

...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 20:40

Patlatus писав:На мою цьоцю написали необгрунтовану і несправедливу скаргу.
Помоліться за мою цьоцю, щоб вона не переживала, і вистояла усі випробування.
А також помоліться за цю людину, що написала скаргу, щоб Бог відкрив її серце.

Також прошу помолитися за мене.
По-перше, я інвалід третьої групи з дитинства, з двох років, хворію на бронхіальну астму, часто маю приступи і задихаюся, але не це мене зараз найбільше турбує.
Хоча про моє здоров'я теж прошу помолитися.
А найбільше мене турбує те, що перед своїм Днем Народження я познайомився з однією дівчиною, мої родичі проти того, щоб я з нею спілкувався і бачився.
Справа в тому, що вона досить розпусна, і що разу при зустрічі вимагає від мене сексу, хоча я їй неодноразово пояснював, що секс до шлюбу це гріх.
Зрештою, мені навпаки подобається те, що вона проявляє інтерес до мене, пропонує зустрітися, і так далі. Але священики та знайомі кажуть, що вона лише хоче мене використати, і це цілком може бути правдою.
З іншого боку, зрештою, я сам би був не проти, якби якась дівчина мене використала і оженила на собі, інакше я взагалі собі не уявляю, чи я коли-небудь одружуся. Хоча мої родичі чомусь дуже проти.
Прошу помолитися за мене за перемогу над спокусами.
Також прошу помолитися, щоб я навчився дивитися очима віри, духовним зором на людей, щоб бачити не тільки лице і фігуру, але й серце та душу людини, і дивитися в серце, бачити і пізнати правду, яка звільняє від рабства гріха, щоб не впасти в спокусу.
Бо Бог Господь не дивиться так, як чоловік: чоловік дивиться на лице, Бог дивиться на серце. Помоліться за мене, щоб я теж міг бачити серце.
Дякую.

Буду молитись.

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 21:48

Наталя_lviv писав:Слава Ісусу Христу.
Прошу всіх небайдужих про молитву за навернення чоловіка Андрія до правдивої віри і до сім"ї.
Дякую.

Буду молитись.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Володимир85 » 10 вересня 2011, 21:41

Прошу про молитву за брата моєї матері, Богдана, в нього проблеми із алкоголем. Вже давно не вживав, лікувався, та сьогодні зірвався...
Дякую, хай Вас Бог благословить за вашу молитовну допомогу.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: прохання про молитви +

Повідомлення о.Олег » 11 вересня 2011, 06:11

Володимир85 писав:Прошу про молитву за брата моєї матері, Богдана, в нього проблеми із алкоголем. Вже давно не вживав, лікувався, та сьогодні зірвався...
Дякую, хай Вас Бог благословить за вашу молитовну допомогу.

молимось
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 11 вересня 2011, 17:00

о.Олег писав:
Володимир85 писав:Прошу про молитву за брата моєї матері, Богдана, в нього проблеми із алкоголем. Вже давно не вживав, лікувався, та сьогодні зірвався...
Дякую, хай Вас Бог благословить за вашу молитовну допомогу.

молимось
З повагою, о.Олег

+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Georgij » 30 вересня 2011, 20:33

Прошу помолитись за благополучні пологи і за здоров`я моєї дружини Оксани і за здоров`я малюка(Як Бог дасть, буде хлопчик). Вже кілька днів на "чемоданах"... Не знаєм, може ця нічка буде гарною?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Молитовні інтенції

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2011, 06:48

Georgij писав:Прошу помолитись за благополучні пологи і за здоров`я моєї дружини Оксани і за здоров`я малюка(Як Бог дасть, буде хлопчик). Вже кілька днів на "чемоданах"... Не знаєм, може ця нічка буде гарною?

:) тримайтесь
молимось
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: прохання про молитви +

Повідомлення andrey s. » 01 жовтня 2011, 15:00

Georgij писав:Прошу помолитись за благополучні пологи і за здоров`я моєї дружини Оксани і за здоров`я малюка(Як Бог дасть, буде хлопчик). Вже кілька днів на "чемоданах"... Не знаєм, може ця нічка буде гарною?

Так, тримайтесь.
Молимось за то, за Вашу Сімю.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: молитовні інтенції

Повідомлення andrivovk » 01 жовтня 2011, 19:00

Намірення Апостольства Молитви на Жовтень 2011 р.Б.

ЗАГАЛЬНИЙ: За невиліковно хворих, щоб віра в Бога і любов братів підтримували їх у їхніх стражданнях.

МІСІЙНИЙ: Щоб відзначення Всесвітнього дня місій посилило серед Божого народу євангелізаційний запал і підтримку місійної діяльності через молитву і матеріальну допомогу найбільш убогим Церквам.

МІСЦЕВИЙ: Щоб жителі гірських сіл усвідомили загрозу, яку несе вирубування лісів і забруднення річок, і старалися зберігати природу – Божий дар – чистою.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Georgij » 03 жовтня 2011, 17:37

Дякую, браття, але видно дитятко ще хоче побути там, де добре йому. Кажуть, хлопчиків переношують, в нашому випадку наразі так. Чекаємо... Господь наше світло!!!! Хай вас усіх благословить Бог!!!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: прохання про молитви +

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2011, 19:42

Georgij писав:Дякую, браття, але видно дитятко ще хоче побути там, де добре йому. Кажуть, хлопчиків переношують, в нашому випадку наразі так. Чекаємо... Господь наше світло!!!! Хай вас усіх благословить Бог!!!

хлопчики засиджуються :)
Дай Вам Боже спокійного молитовного очікування :)
о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Georgij » 04 жовтня 2011, 21:03

о.Олег писав:хлопчики засиджуються :)
Дай Вам Боже спокійного молитовного очікування :)
о.Олег

Дякую, місяць вервиці, як -не як :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: прохання про молитви +

Повідомлення Georgij » 04 жовтня 2011, 21:06

Просили про молитву за здоровя двох дівчаток: Христинки та Маринки, після операції на шлунок обидві, складний стан...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: молитовні інтенції

Повідомлення Just_me » 05 жовтня 2011, 14:18

Прошу про молитву за упокій душі мого хресного батька Олега, який вчора відійшов у вічність.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: молитовні інтенції

Повідомлення andrey s. » 05 жовтня 2011, 17:34

Just_me писав:Прошу про молитву за упокій душі мого хресного батька Олега, який вчора відійшов у вічність.

+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: молитовні інтенції

Повідомлення Georgij » 05 жовтня 2011, 19:33

Just_me писав:Прошу про молитву за упокій душі мого хресного батька Олега, який вчора відійшов у вічність.

Прийміть щирі співчуття... Хай Господь упокоїть його душу в мирі.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей