Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:10

ShMariam писав:
kvantum писав: Щодо винна людина чи не винна, важко сказати, як на мене суть полягає у добрих ділах!
Звичайно, не нам судити, винна чи не винна. Тільки хочу звернути увагу на те, що лише наших добрих діл не вистачає для спасіння - потрібно прийняти Жертву Ісуса Христа (повірити в Нього).

я погоджуюся з вами, коли є бог в серці, тобто невидимий опікун, справи робляться лекше, хоча людині якій ти зробив справу, важливіша саме вона, і власне будь, що робиця з власної вигоди і навіть з ваших слів, це заради чи скажімо і для спасіння...
доречі щодо вашої силки по звільненю Асії Бібі, що християнська церква зробила, для її звільнення, от листа від Блаженнішого Святослава до нашої влади на захст Тимошенко Ю.В. читав, а в захист Асії Бібі ні, хоча в чужий монастир зі своїм статутом не ходять тим більше що її засудили за богохульство, шкода звісно...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:35

kvantum писав:[
доречі щодо вашої силки по звільненю Асії Бібі, що християнська церква зробила, для її звільнення, от листа від Блаженнішого Святослава до нашої влади на захст Тимошенко Ю.В. читав, а в захист Асії Бібі ні, хоча в чужий монастир зі своїм статутом не ходять тим більше що її засудили за богохульство, шкода звісно...

За неї заступається Ватикан. А хто такий Блаженніший Святослав для пакистанської влади? :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 18:40

ShMariam писав:
kvantum писав:[
доречі щодо вашої силки по звільненю Асії Бібі, що християнська церква зробила, для її звільнення, от листа від Блаженнішого Святослава до нашої влади на захст Тимошенко Ю.В. читав, а в захист Асії Бібі ні, хоча в чужий монастир зі своїм статутом не ходять тим більше що її засудили за богохульство, шкода звісно...

За неї заступається Ватикан. А хто такий Блаженніший Святослав для пакистанської влади? :pardon:

доцільніше було б запитати з цього питання владу Пакистану, але як казав Христос, стукайте і вам відчинять...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2011, 19:33

kvantum писав:
о.Олег писав:
Володимир ІФ писав:Тоді вже ви мені,отче наведіть приклади плодів віри.

та все те саме, про що Ви говорите, але з вірою в Бога
мислити "релігійність" в якості показників вихованості/гуманності... сумнівно - релігія покликана поєднати людину з Богом і саме про це твердить тема. Христос вчить не про "добрі діла", а: "хто вірує в Мене, той спасеться"
З повагою, о.Олег

Доьрого дня, сперечатися з вами не буду, щодо того, що вчить Ісус Христос, але невже принцип увірування є важливішим за діло?!
p.s. по ділам вашим судитемо вас...

а звідки ідея розділити віру і діло? Якщо каже, що вірить, але не чинить по своїй вірі - бреше
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 19:40

та все те саме, про що Ви говорите, але з вірою в Бога
мислити "релігійність" в якості показників вихованості/гуманності... сумнівно - релігія покликана поєднати людину з Богом і саме про це твердить тема. Христос вчить не про "добрі діла", а: "хто вірує в Мене, той спасеться"
З повагою, о.Олег[/quote]
Доьрого дня, сперечатися з вами не буду, щодо того, що вчить Ісус Христос, але невже принцип увірування є важливішим за діло?!
p.s. по ділам вашим судитемо вас...[/quote]
а звідки ідея розділити віру і діло? Якщо каже, що вірить, але не чинить по своїй вірі - бреше
З повагою, о.Олег[/quote]
так, всі ми лицеміри...
о.Олег видав модераторіал: перепрошую - цитуйте коректно. Попередження

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 20:36

о.Олег писав:
о.Олег писав:
Володимир ІФ писав:Тоді вже ви мені,отче наведіть приклади плодів віри.

та все те саме, про що Ви говорите, але з вірою в Бога
мислити "релігійність" в якості показників вихованості/гуманності... сумнівно - релігія покликана поєднати людину з Богом і саме про це твердить тема. Христос вчить не про "добрі діла", а: "хто вірує в Мене, той спасеться"
З повагою, о.Олег

Доьрого дня, сперечатися з вами не буду, щодо того, що вчить Ісус Христос, але невже принцип увірування є важливішим за діло?!
p.s. по ділам вашим судитемо вас...

а звідки ідея розділити віру і діло? Якщо каже, що вірить, але не чинить по своїй вірі - бреше
З повагою, о.Олег[/quote]
Всі ми лицеміри...
от Ви я так розумію чините по вірі, а як би вчиннили, якщо отримаєте ляпас і можете отримати другий і при тому уникнути його окрім, як завдати у відповідь ляпасом неможливо, віра вчить -підставити другу щоку..., от за себе скажу, що б у відповідь дав би ляпас, а наймовірніші кілька для надійності, виходить я лицемір і брехун, який же з мене християнин...

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 22 серпня 2011, 20:38

ну перепрошую, чайник я, не знаю що саме видалити з цитат, щоб коректно прцитувати, бо коли вже більше трьох цитат, щось треба стерти...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 20:40

kvantum писав:Всі ми лицеміри...
от Ви я так розумію чините по вірі, а як би вчиннили, якщо отримаєте ляпас і можете отримати другий і при тому уникнути його окрім, як завдати у відповідь ляпасом неможливо, віра вчить -підставити другу щоку..., от за себе скажу, що б у відповідь дав би ляпас, а наймовірніші кілька для надійності, виходить я лицемір і брехун, який же з мене християнин...

Значить, всі лицеміри... :( Хтось більше, хтось менше. Але мусимо мінятися. За один день ніхто ще не став Святим (крім мучеників :) ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 20:52

kvantum писав:ну перепрошую, чайник я, не знаю що саме видалити з цитат, щоб коректно прцитувати, бо коли вже більше трьох цитат, щось треба стерти...

Щоб не офтопити, відповідаю тут (останні два повідомлення).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2011, 06:40

kvantum писав:Всі ми лицеміри...
от Ви я так розумію чините по вірі, а як би вчиннили, якщо отримаєте ляпас і можете отримати другий і при тому уникнути його окрім, як завдати у відповідь ляпасом неможливо, віра вчить -підставити другу щоку..., от за себе скажу, що б у відповідь дав би ляпас, а наймовірніші кілька для надійності, виходить я лицемір і брехун, який же з мене християнин...

про ляпас і підставляння щоки справа зовсім не автоматична. Часами маємо обов'язок допомогти забіяці розкаятися, давши ляпаса у відповідь. От тільки лицимірить той, хто йде на ляпаси не з любові до ближнього, а з любові до себе... або не дає ляпас у відповідь тому, що надто вже сильний перед ним супротивник і тут "можна" стати в "позу" ("Я ПІДСТАВЛЯЮ ЩОКУ!") щоб не бути побитим :)
все складно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення прочанка » 24 серпня 2011, 15:02

:) за принципом:
Дав мені німець в писок, але я нічого йому не сказав, бо не було кому

В керівництвом - нема чого воювати. "Качає права", не подобається - звільняйся. Шукаєш правди - тобі, що більше всіх треба. Біла ворона, сиди тихо.
Звернеш увагу на брудну лайку чи цигарку, яку навіть 12-ті дівчата курять. Пошлють і тихо підеш... Майже по вказаному напрямку.
А це вже порушення не тільки церковних, але й загальнолюдських правил поведінки.
Хамство, нахабство, головне, великі нечесно зароблені гроші породжують гріх і тих, що так чинять і тих, які мусять це терпіти.
Тому одні"побиті", а інші... моральні каліки. Так і нищимо свої душі.
Порушення породжує супротив, а оскільки побороти - несила, змиритись, упокоритись - важко, то агресія породжує агресію і затаєне зло.

до прикладу, черговий мажорик на Стрийській, вбив двох хлопців, знищив машину. І що, хто йому дасть ляпаса? Ніхто, за ним потуга і зв язки, рідні змиряться чи ні - хлопців не повернеш. Від коментарів в неті, комп ютер гарячий, а що реально можна зробити? Як захиститись від постійних правопорушень на дорогах і смерті на переході чи при зеленому світлі? Не війна, а люди гинуть щодня. Як з тим боротись? Законно? Це смішно. Самосудом? Протизаконно. Тобто "Б ють нас по щоках, ногах і тілу..."

Дуже це болюча тема зараз у Львові і не тільки, а ради нема...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення romanm » 26 серпня 2011, 07:53

На жаль така доля. Нмсд, потрібно просити Бога щоби не втрапити в таку халепу. А якщо таке і сталося, і нічого не можливо зробити - змиритися. Якщо можна - постріляти тих усіх і на тому кінець :) . (Звісно, язиком молоти легше усього)
В Литві, по - моєму, був випадок. Звільнили педофіла. Батько дитини перестріляв і цього типа і суддю яка його відпустила. За ним оголосили пошук, але НІХТО з людей його не здав.

Самосудом можна називати такий метод тільки тоді, коли закони і система функціонує а ви нею вперто нехтуєте. Інакше це не самосуд.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 08 вересня 2011, 12:22

прочанка писав::) за принципом:
Дав мені німець в писок, але я нічого йому не сказав, бо не було кому

В керівництвом - нема чого воювати. "Качає права", не подобається - звільняйся. Шукаєш правди - тобі, що більше всіх треба. Біла ворона, сиди тихо.
Звернеш увагу на брудну лайку чи цигарку, яку навіть 12-ті дівчата курять. Пошлють і тихо підеш... Майже по вказаному напрямку.
А це вже порушення не тільки церковних, але й загальнолюдських правил поведінки.
Хамство, нахабство, головне, великі нечесно зароблені гроші породжують гріх і тих, що так чинять і тих, які мусять це терпіти.
Тому одні"побиті", а інші... моральні каліки. Так і нищимо свої душі.
Порушення породжує супротив, а оскільки побороти - несила, змиритись, упокоритись - важко, то агресія породжує агресію і затаєне зло.

до прикладу, черговий мажорик на Стрийській, вбив двох хлопців, знищив машину. І що, хто йому дасть ляпаса? Ніхто, за ним потуга і зв язки, рідні змиряться чи ні - хлопців не повернеш. Від коментарів в неті, комп ютер гарячий, а що реально можна зробити? Як захиститись від постійних правопорушень на дорогах і смерті на переході чи при зеленому світлі? Не війна, а люди гинуть щодня. Як з тим боротись? Законно? Це смішно. Самосудом? Протизаконно. Тобто "Б ють нас по щоках, ногах і тілу..."

Дуже це болюча тема зараз у Львові і не тільки, а ради нема...

Власне в нас все догори дригом, за Тимошенко пиши листи і заступаэться блаженыший Святослав, а де ж ці малі українці які потребують захисту церкви, вони не потрібні церкві, на них піару не зробиш,на них прихильності від мирян не отримаєш, в церкві Преображення Господнього на храмовий праздник співають многая літа меру-Садовому, еге ж кому ще в моєї сусідки в цей день теж були уродини, але вона незнана пенсіонерка...а тут впливова особа, треба відзначити, а те що злодій, байдуже, на тамтому світі відповість, а тут вже якось розберемося...

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Злий Іван » 09 вересня 2011, 10:36

Таке життя... :(

Чи ви думали, що правда на світі є? :pardon:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення kvantum » 15 вересня 2011, 09:42

Злий Іван писав:Таке життя... :(

Чи ви думали, що правда на світі є? :pardon:

Ось це реторичне питання є правдивим на 100%
і власне довкола цього і крутяться всі думки і приходить один висновок, все це повна бутафорія, міраж і байка діда Панаса, бо немає правди і думаєш, а якого милого я тут роблю...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення romanm » 15 вересня 2011, 10:21

kvantum писав:
і власне довкола цього і крутяться всі думки і приходить один висновок, все це повна бутафорія, міраж і байка діда Панаса, бо немає правди і думаєш, а якого милого я тут роблю...

Повірте, не один Ви так думаєте. Взагалі приходить на думку,що нічого і нікого святого немає і не було. З являються сумніви, наприклад, як може бути свята Церква, коли ті,хто її творить є грішниками, і часами невиправними?
З точки зору соціальної, так, немає правди.
З християнської: " В слабості - моя сила".
Головне, нмсд, не піддаватися таким думкам. Навіть, розумію прекрасно, якщо це не так просто.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення andrey s. » 15 вересня 2011, 15:38

kvantum писав:
Злий Іван писав:Таке життя... :(

Чи ви думали, що правда на світі є? :pardon:

Ось це реторичне питання є правдивим на 100%
і власне довкола цього і крутяться всі думки і приходить один висновок, все це повна бутафорія, міраж і байка діда Панаса, бо немає правди і думаєш, а якого милого я тут роблю...

Я часом не розумію таких думок. Пробачте, но це так тепер. Якщо ми берем до рук С.П., і читаєм. Доходим до Н.З., і просто читаєм, так якби це було написано спеціально для нас. От так, Ісус пішов на хрест ради мене, який це все читає.
То якої Ви правди шукаєте. Про яку бутафорію кажите.
Якби правда була у світі, то Бог би не посилав Сина, і той у свою чергу не зносив те все, якби та правда була.
Та в тому і справа, що нема у людей тієї правди( втратили). Вона тільки у Господа.
Чому всі хотять бачити ту правду у інших??? Напевне це є нормальна люцка реакція, а точніше та слабкість. Типу якщо я ту правду побачу в інших, то вона дійсно є, і можна самому по ній жити.
Але парадокс в тому, що при такій думці ми практично зусереджуєм увагу не самій Не правді(тобто беззаконні). Дивно, правда??? :D
Шукаєм правди, а дивимся на Не правду. :pardon:
Та правда в тому, що сама по собі людина є гівном(порохом :oops: ). От так, це є правда.
Але якщо придивитись до людини, то можна побачити в ній щось не люцке, а явно Божого походження.
А якщо людина слідує Дорогою Правди і Життя, тобто наслідує Христа, то це видно ще краще.(я тут балакаю не тільки за словесне наслідування)
Багато людей мають в собі ту правду, але просто не підозрюють про це, коли її так сильно шукають у інших.

Я просто деколи в трансі, Ви що хотіли жити в ідеальному світі й пожинати плоди тої ідеальності???(якщо читаючи Н.З. у Вас такі думки, то у мене не так)
Пробачте мені, якщо скажу правду; світ далекий від Досконалості, і до неї треба змагати.
А що значить змагати, це звичайно не в сенсі змагатись з кимось. Це в сенсі змагатись з собою, з тою люцкою природою.
І правда Є, вона Є в людях, у всіх без виключення. Просто ми цього не розуміємо.(включно зі мною :pardon: )
І це лекше робити коли дивитись на Бога в інших людях.
Чи всетаки кругом одна неправда і беззаконня???? :)
Ці всі думки, які приходять, про відсутність Правди, є нормальними для людини. (і якщо воно нас не вбє, то зробить сильнішим :roll: )
От чи скористаєм з цього, це вже наш вибір.(якщо ми його робим, а не :evil: )
Правда Є. І Не правда Є.
А що нам потрібно, це вже питання інше. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення luksander » 16 вересня 2011, 21:38

kvantum писав:
Власне в нас все догори дригом, за Тимошенко пиши листи і заступаэться блаженыший Святослав, а де ж ці малі українці які потребують захисту церкви, вони не потрібні церкві, на них піару не зробиш,на них прихильності від мирян не отримаєш, в церкві Преображення Господнього на храмовий праздник співають многая літа меру-Садовому, еге ж кому ще в моєї сусідки в цей день теж були уродини, але вона незнана пенсіонерка...а тут впливова особа, треба відзначити, а те що злодій, байдуже, на тамтому світі відповість, а тут вже якось розберемося...


«Ще молимось за Богом бережений народ наш, за правління і за все військо.»

Не знаю, які сегменти влади входять в те «правління», але як виокремити тих, хто є злодієм у владі, якщо я не володію Вашою «прозорлівостью», щоб і за них не помолитися ненароком? Недостойні ж бо!

Я не є «Юлієненависником», і може тому не розумію, чому Юлія Тимошенко не заслуговує на справедливе правосуддя (неначе правосуддя може бути несправедливим?)? Не бути маленьким українцем – це злочин?

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення luksander » 16 вересня 2011, 21:48

Злий Іван писав:Таке життя... :(

Чи ви думали, що правда на світі є? :pardon:


Якщо розуміти «правду» як «справедливість», то правда в цьому світі є, це - СМЕРТЬ :)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Злий Іван » 19 вересня 2011, 11:51

luksander писав:
Злий Іван писав:Таке життя... :(

Чи ви думали, що правда на світі є? :pardon:


Якщо розуміти «правду» як «справедливість», то правда в цьому світі є, це - СМЕРТЬ :)


Смерть - це є неминучість. Нікуди від неї не дінешся. Але...
Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.
Мт 10.39


Ось де правда, проте вона вже у тамтому світі.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 19 вересня 2011, 12:59

Злий Іван писав:
luksander писав:... правда в цьому світі є, це - СМЕРТЬ :)


Смерть - це є неминучість. Нікуди від неї не дінешся...

ага :) а :) життя - невиліковна хвороба, що передається через статеві звязки...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення andrey s. » 19 вересня 2011, 18:55

о.Олег писав:
Злий Іван писав:
luksander писав:... правда в цьому світі є, це - СМЕРТЬ :)


Смерть - це є неминучість. Нікуди від неї не дінешся...

ага :) а :) життя - невиліковна хвороба, що передається через статеві звязки...

Так-так,,то хвороба з якою мусимо жити, і при цьому помагати іншим захворіти. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Олег_373 » 06 листопада 2011, 15:23

...стільки песимізму у всіх рядках-таке враження ніби я в іншій країні живу.ну де ваш розум ??? любі мої ,хіба не розумієте : ми зараз йдемо по по-пустелі :половину шляху вже пройшли ...наша з вами доля (хто постарший) тільки померти-бо свідомість (рабську) вже не переміниш ! і нічого з цим не зробиш .хіба не ті всі "пенсіонери" східняки так завзято голосували за "своїх" -мусить тепер і до них щось дійти ,а ми -то всі в одному кораблі під назвою Україна пливем... і якщо порівняти перших християн і теперішній "зразок" християнина як "недільного відвідувача" Храму Господнього -все зрозуміло стає :ми втратили зв язок з Богом-звідси і всі витікаючі проблеми...ефект сполучиних посудин.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 06 листопада 2011, 19:51

про чийсь "розум" прошу висловлюватись обережно. Попередження
Олег_373 писав:...стільки песимізму у всіх рядках...

у яких :Search:
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Олег_373 » 06 листопада 2011, 23:39

а що ,я хіба я слово "розум" подав відносно когось і у негативному розумінні ? та священники постійно на проповідях кажуть :"майте розум !"-дивно ,що ніколи на них не ображався(знаю ,що розуму маю замало),хоча інтелектом дехто з них зовсім не блищав...песимізм у цій темі на всіх чотирьох сторінках-тоді виходить що у мене немає розуму ,бо маю інший погляд ніж тут написано.і відколи це християни стали такими "ніжними" у відношенні до свого інтелекту ? вищі освіти "підтискають" ?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 09:48

Олег_373 писав:а що ,я хіба я слово "розум" подав відносно когось і у негативному розумінні ? та священники постійно на проповідях кажуть :"майте розум !"-дивно ,що ніколи на них не ображався(знаю ,що розуму маю замало),хоча інтелектом дехто з них зовсім не блищав...песимізм у цій темі на всіх чотирьох сторінках-тоді виходить що у мене немає розуму ,бо маю інший погляд ніж тут написано.і відколи це християни стали такими "ніжними" у відношенні до свого інтелекту ? вищі освіти "підтискають" ?

найперше (надіюся - Ви просто цього не знали; пробуємо порозумітись) - на модераторіали (червоним на Форумі пишуть лише модератори і все, написане червоним - модераторіал) при потребі можна відповідати виключно приватно (ПП): на загальному Форумі відповідати на модераторіал (з огляду на потребу дотримуватись порядку на Форумі) заборонено. А по питанню - знайомий з Вами з того, як/що пишите, тому звернув увагу. Форма проповіді на парохії має свої рамки - на Форумі свої: тут намагаємося одне одного не образити навіть, якщо "я" священик/єпископ/тощо, навіть, якщо наміри "мої" благі. Не справа в "освітах" чи відношенні до "свого інтелекту" - справа в людині і відношені до людини. Люди тут різні і незалежно від присутнього песимізму і праві Ви чи ні - старайтесь писати свою думку і відповідати на тези дописувачів, а не оцінювати (навіть "до слова") чийсь розум (індивідуально дописувача чи їхній загал). Перепрошую, якщо щось не добре у Вас розумію, але по модераторіалу від цього моменту - лише ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення п.Наталя » 01 грудня 2011, 10:19

Можливо там релігія і вимирае,але вони підтримують її в школах.В нас,крім шк.Св.Софії,е заклади де вчать в християнському дусі?Людей багато в церквах на західній Україні,а на сході і півдні і церков "то "мало. :pardon: А в Одесі можно індуіський храм побудувати,а греко-католикам-зась.І я згідна-людей у нас багато в церквах,тільки вийшовши з церкви підуть годувати свині окремо собі і хіміею-на продаж... :( Молоко і сметану і в магазині не купиш і на базарі страшно,а всі віруючі. :wink:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Just_me » 01 грудня 2011, 11:31

Пані Наталю, ви потрапили в яблучко. Не пригадую, чи розповідала тут на форумі, але довелося мені раз посміятися. Їду за кордон якраз перед Страсним тижнем.. У автобусі переді мною сидять дві жіночки, цигарки пакують для контрабанди. Одна іншій:
- Чуєш, ходила цієї неділі до Сповіді, то сьогодні "в рейс", а далі страсний тиждень, там вже часу не буде посповідатися!

Я думала, що зі сміху з крісла випаду :ROFL:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення прочанка » 20 грудня 2011, 17:12

Чехія - найбільш атеїстична країна в Європі

Результати перепису, що стосуються питання про кількість віруючих, католицькі єпископи Чехії, розглядають, щонайменше, як сумнівні. Згідно з даними Чеського статистичного управління, у даний час лише 14% населення є віруючими, активно виражають свою приналежність до тієї чи іншої Церкви.

Католицизм сповідують 1.083.899 осіб, що становить трохи більше 10% населення. Це число більш ніж в 2 рази знизилося в порівнянні з даними перепису 2001 р., нарахував у країні близько 2.5 млн католиків. На 2-му місці за кількістю віруючих варто Євангелічна церква чеських братів, приналежність до якої підтвердили 51936 чоловік. На 3-му місці - Чехословацька Гуситська церква, яка налічує у своїх рядах 32276 віруючих

http://religions.unian.net/ukr/detail/8440
Не бійтеся!

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Bohdan_ » 20 грудня 2011, 17:44

Ну що тут сказати правда реальна. Чехи і неділні Служби Божі: приведу приклад ходжу до костела а там ходить чоловік років напевно 60. Якось зговорилися питав мене чому ходжу до костела я відповів і питаю його а його відповідь мене вразила: ходжу бо мої батьки ходили і я привчився-- в той момент я зкамянів нічого сказати неміг і десь по 3 хвилинах додає зараз будуть свята а мені вони непотрібні тому що я невіру.
Або приклад священика знайома мала йти на операцію зайшов я щоб попросити службу за здоровя. відповід священика : а воно вам треба? думаєте воно поможе вашій знайомій? знаєте після такого я довго неміг зрозуміти чому так? просто приклади БЕЗ ЗВИНУВАЧЕНь ЧИ ОБСУДЖУВАНь. таких прикладів можу навести купу. а саме найгірше що рішаєтся зараз міністр освіти хоче вести сексуалну вихову з 5 класу. ось такі речі. багато людей проти почали писати президенту Клаусу і міністру Нечасові. останій порадував що до кінця року закон прийнатий небуде а далі буде видно.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей