Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Diakuju za uwahu

Повідомлення Analituk » 07 вересня 2008, 02:20

До Валентина
Те, що є нормою для США, не факт, що буде функціонувати в нас. Теоретично воно можливе, але практично – ні. Звертатися до світських судів з позовами на священика є неприйнятним для нашої церковної традиції. Окрім того, не припустимо, аби світська влада втручалася у церковне життя. У самій Церкві повинна бути така структура, і вона буде, якщо матимемо достойне керівництво. Сьогодні, якщо між громадою і священиком виникає конфлікт і миряни звертаються до консисторії, у 95 випадках духовенство стає на боці духовенства. Кругова порука. Має трапитися вже надзвичайний випадок, щоб консисторія закликала священика до порядку. А щоб його відсторонила від сану – це взагалі з ділянки фантастики. Відсторонення може відбутися за умови, коли той священик ще й «побив горшки» з іншими душпастирями. А хіба таке нечасто трапляється?
Висновок один: якщо організм постійно лихоманить, йому потрібне комплексне лікування.
Якби Церкву очолював такий душпастир як, скажімо, падре Піо, у нас не виник би підгорецький конфлікт. Ці духовні особи просто не мали б підстав висувати звинувачення. Але, на жаль, якщо подивитися неупереджено, по справедливості, підстави вони мають, хто б там що не говорив. Інша річ, якими методами вони вирішили виправити цю ситуацію. І тут, якщо по справедливості, також є питання.
Залишається тільки одне: сподіватися, що Святий Дух, а саме Він провадить Церквою, в якийсь спосіб виведе її з цього глухого кута. Людськими методами тут нічого не вдієш, ніхто вже не сяде за стіл переговорів і порозуміння.
Така, на жаль, наша дійсність.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

3 Pryklad Dumka

Повідомлення Analituk » 07 вересня 2008, 02:20

До Валентина
Те, що є нормою для США, не факт, що буде функціонувати в нас. Теоретично воно можливе, але практично – ні. Звертатися до світських судів з позовами на священика є неприйнятним для нашої церковної традиції. Окрім того, не припустимо, аби світська влада втручалася у церковне життя. У самій Церкві повинна бути така структура, і вона буде, якщо матимемо достойне керівництво. Сьогодні, якщо між громадою і священиком виникає конфлікт і миряни звертаються до консисторії, у 95 випадках духовенство стає на боці духовенства. Кругова порука. Має трапитися вже надзвичайний випадок, щоб консисторія закликала священика до порядку. А щоб його відсторонила від сану – це взагалі з ділянки фантастики. Відсторонення може відбутися за умови, коли той священик ще й «побив горшки» з іншими душпастирями. А хіба таке нечасто трапляється?
Висновок один: якщо організм постійно лихоманить, йому потрібне комплексне лікування.
Якби Церкву очолював такий душпастир як, скажімо, падре Піо, у нас не виник би підгорецький конфлікт. Ці духовні особи просто не мали б підстав висувати звинувачення. Але, на жаль, якщо подивитися неупереджено, по справедливості, підстави вони мають, хто б там що не говорив. Інша річ, якими методами вони вирішили виправити цю ситуацію. І тут, якщо по справедливості, також є питання.
Залишається тільки одне: сподіватися, що Святий Дух, а саме Він провадить Церквою, в якийсь спосіб виведе її з цього глухого кута. Людськими методами тут нічого не вдієш, ніхто вже не сяде за стіл переговорів і порозуміння.
Така, на жаль, наша дійсність.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 07 вересня 2008, 11:50

Вважаю, що Гузар на синоді має подати на емературу! Але хто його замінить? Лончина? чи інші? Буде те саме, що і при гузарові!

Думаю, що є тільки 3 достойні з тих, що зараз на синоді: Мартиняк, Гуцуляк, Ющак!

Така моя думка!

Марійка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 30 березня 2008, 19:40
Звідки: м.Дрогобич

Повідомлення Марійка » 07 вересня 2008, 19:57

Дякую, Analituk! Приємно серед цього моря бруду і брехні прочитати виважені слова на ситуацію пов"язану з підгорецькими єпископами. Всі "шиплять і плюють отрутою". Якщо всі на цьому форумі вважають підгорецьких єпископів ворогами Церкви, то моліться за них. Ісус вчив молитися за ворогів. І якщо пан зі Словаччини в своїх "свідченнях" про єпископа Іллю пише, що ця людина молиться 6 годин, то думаю, що вам треба молитися по 12 годин, але дай Боже, щоби Ваші молитви були вислухані. Перечитайте ще раз І Кн. Царів 18, і можливо Милосердний Господь відкриє вам духовні очі. Цар Ахав також звинувачував пророка Іллю, що він тривожить країну, а Ілля відповів:" Не я тривожу Ізраїля, а ти й твоя родина, бо ви покинули заповіді Господні, і ти ходиш за Ваалами" .
Раніше священики на парафіях не мали про що говорити, таке враження, що до проповідей не готувалися, а говорили все, що в голову збреде. Невже вони не знали, що є гріхами проти Першої Заповіді??? Чому не вчать народ???
Вони свідомі своєї відповідальності за душі, які поручив їм Ісус?. Самі йдуть до пекла і нас хочуть туди затягнути. Шановні, якби ми мали таких духівників, як підгорецькі єпископи, то не потрібно би було їхати у Підгірці. Коли людину мучить спрага, то вона шукає джерела з чистою водою і дякувати Ісусові, що люди таке джерело знайшли у Підгірцях. Я знаю, що на нашій благословенній Україні є священики і єпископи, які є вірні і послушні Богові, а не людям. І дай Боже всім дописувачам, зустріти на життєвій дорозі таких людей. Але це ласка Божа і за неї треба молитися!
Ви подивіться, як зараз активно розростаються секти Свідків Єгови, РУН-віри... і це по селах Львівщини, Тернопільщини. Якщо би духовне життя в тих селах було під опікою справжніх пастирів, то вовки би не прийшли у їх кошару.
"Ми знаємо, що тим, які люблять Бога,- покликаним за його постановою, усе співдіє на добро... Коли Бог за нас, хто проти нас?"
(Рим. 8, 28,31)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 вересня 2008, 22:26

Шановні прихильники підгорецьких "отців", маю на увазі тих, які є учасниками цього форуму, для продовження дискусії з Вами маю потребу уяснити собі кілька основ Вашої віри, бо мені це не зовсім ясно.

1. Чи є гріхом розколювати Церкву?

2. Які критерії католицької ортодоксії?

3. Наскільки Вас зрозумів, одним з найбільших Ваших згіршень є вживання 2 рази в часі Літургії слова "православні", то чи коли Ви молитесь віру чи промовляєте "...соброну... Церкву", чи опускаєте це слово, або замінюєте його інакшим прикметником?

4. Чи відомо Вам, що саєнтологи у свіоїх "храмах" тримають образи Пресвятого Серця Христового І безгрішного Серця Пречистої Діви Марії, а їхні служителя вдягаються, як католицькі священики?

5. Чи не єзневага до всього клиру УГКЦ характерною рисою підгорецького руху?

6. Єпископами якої Церкви є "єпископи" підгорецькі і чи є якісь підвердження їхніх єпископських свячень окрім їхніх голослівних заяв?

7. Чи відомо Вам що у найновіших листах розміщених на своїму сайті підгорецькі "єпископи" виреклися того сайту та всіх своїх листів?


Дуже би просив пані Марійку, або пана Analituk-а дати відповідь

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 вересня 2008, 22:27

Шановні прихильники підгорецьких "отців", маю на увазі тих, які є учасниками цього форуму, для продовження дискусії з Вами маю потребу уяснити собі кілька основ Вашої віри, бо мені це не зовсім ясно.

1. Чи є гріхом розколювати Церкву?

2. Які критерії католицької ортодоксії?

3. Наскільки Вас зрозумів, одним з найбільших Ваших згіршень є вживання 2 рази в часі Літургії слова "православні", то чи коли Ви молитесь віру чи промовляєте "...соброну... Церкву", чи опускаєте це слово, або замінюєте його інакшим прикметником?

4. Чи відомо Вам, що саєнтологи у свіоїх "храмах" тримають образи Пресвятого Серця Христового І безгрішного Серця Пречистої Діви Марії, а їхні служителя вдягаються, як католицькі священики?

5. Чи не єзневага до всього клиру УГКЦ характерною рисою підгорецького руху?

6. Єпископами якої Церкви є "єпископи" підгорецькі і чи є якісь підвердження їхніх єпископських свячень окрім їхніх голослівних заяв?

7. Чи відомо Вам що у найновіших листах розміщених на своїму сайті підгорецькі "єпископи" виреклися того сайту та всіх своїх листів? :)

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Христова правда далека від правди Підгорецьких отців

Повідомлення Mandrivnyk » 08 вересня 2008, 08:41

Шановний Cardinale, я думаю, що не варто судити про те, хто достойний бути главою УГКЦ. З таким самим успіхом можна запропонувати вже похилому віком папі Венедикту XVI піти на емеритуру і писати грунтовні мемуари.
Шановний Analityku, навіщо ти виставив на форумі фрагменти обговорення підгорецької теми на золочівському сайті? Коли читаю їх, то знову помічаю суцільні рекомендації і поради тих, для яких деякі богословські і екуменічні питання зовсім далекі. Дискусію не можна будувати на суцільних звчинуваченнях. Якщо наша Церква (бо ідентифікую себе як греко-католик і все решта учасників, очевидно, ними є) має хворобливі тенденції, то чи варто вирішувати їх методом очорнення "всіх і вся"? Так, погоджуюся, що верхи не допрацьовують, але занадто заполітизували ми "підгорецьку" тему :(

Inkvizytor
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 18 серпня 2008, 10:57

Повідомлення Inkvizytor » 08 вересня 2008, 12:05

сергій писав:Шановні прихильники підгорецьких "отців", маю на увазі тих, які є учасниками цього форуму,


З прихильників підгорецьких отців у цій темі, здається, нема нікого, а в "спорідненій" є Марійка (до речі, якось би адміністратори об"єднали ті теми, чи що, бо важко слідкувати за ходом думок. Дехто навіть одночасно те саме пише в обох темах). Так що питання варто задавати конкретно їй або на сайт, якого підгорецькі отці відреклися (думаю, що це "відречення" - це просто "хід конем", щоб показати недолугість наших церковних трибуналів). На форумі є кілька учасників, які критично ставляться до нашої церковної влади, наприклад, Аналітик, Кардінал. Я теж згідний з більшістю їхніх (цих двох учасників) тез, за винятком, може, того, що Блаженнішому Любомиру пора на емеритуру (не вважаю його винним у ситуації, що склалася, ані що це принесе якусь користь для її вирішення). Це не означає, що ці учасники є прихильниками підгорецьких.
Виразні прихильники підгорецьких є на золочівському форумі, причому, що мені особисто дуже цікаво, дехто практично став прихильником внаслідок аналізу дискусії, яка там ведеться. Для простих людей більшу вагу мають не богословські аргументи, а, наприклад, факт залучення МВС до вирішення конфлікту і подібні речі.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 08 вересня 2008, 18:22

Inkvizytor писав:
сергій писав:Шановні прихильники підгорецьких "отців", маю на увазі тих, які є учасниками цього форуму,


З прихильників підгорецьких отців у цій темі, здається, нема нікого, а в "спорідненій" є Марійка (до речі, якось би адміністратори об"єднали ті теми, чи що, бо важко слідкувати за ходом думок. Дехто навіть одночасно те саме пише в обох темах). Так що питання варто задавати конкретно їй або на сайт, якого підгорецькі отці відреклися (думаю, що це "відречення" - це просто "хід конем", щоб показати недолугість наших церковних трибуналів). На форумі є кілька учасників, які критично ставляться до нашої церковної влади, наприклад, Аналітик, Кардінал. Я теж згідний з більшістю їхніх (цих двох учасників) тез, за винятком, може, того, що Блаженнішому Любомиру пора на емеритуру (не вважаю його винним у ситуації, що склалася, ані що це принесе якусь користь для її вирішення). Це не означає, що ці учасники є прихильниками підгорецьких.
Виразні прихильники підгорецьких є на золочівському форумі, причому, що мені особисто дуже цікаво, дехто практично став прихильником внаслідок аналізу дискусії, яка там ведеться. Для простих людей більшу вагу мають не богословські аргументи, а, наприклад, факт залучення МВС до вирішення конфлікту і подібні речі.
Дуже радо сприймаю Ваше повідомлення!:Rose: Але хочу уточнити, що я дійсно не є прихильником підгорецьких отців!

Щодо емиратури Гузара то тут я бачу декілька нагальних причин:
1. фізична вада зору, яка мішає кермувати церквою
2. похилий вік.
3. дещо не продумана політика екуменізму і т.д.

Шановний Cardinale, я думаю, що не варто судити про те, хто достойний бути главою УГКЦ. З таким самим успіхом можна запропонувати вже похилому віком папі Венедикту XVI піти на емеритуру і писати грунтовні мемуари.
Папа не має перешкод у своєму служінні і Папа на відміну від Верховного Архиєпископа не може подати зречення!

Думаю, що для добра, як Блаженнійшого так і церкви було б доречно подякувати Всім і готуватися до життя вічного! :(

Марійка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 30 березня 2008, 19:40
Звідки: м.Дрогобич

Повідомлення Марійка » 08 вересня 2008, 19:27

"Згадайте слово, що його був я вам вирік: Слуга не більший від пана свого. Переслідували мене - переслідуватимуть і вас...(Ів.15,20).
Виключать вас із синагог. А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові. Чинитимуть вам те, бо ані Отця, ані мене вони не спізнали" (Ів.16,2-3).
На всі запитання, які ви поставили можна знайти відповіді і в Святому Письмі і в Католицькому народному катехизмі. Читайте!
А тон ваших запитань дуже нагадує тактику СБУ. Справжній допит! Чи часом не там працюєте???
"Ми знаємо, що тим, які люблять Бога,- покликаним за його постановою, усе співдіє на добро... Коли Бог за нас, хто проти нас?"

(Рим. 8, 28,31)

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Widpowid

Повідомлення Analituk » 08 вересня 2008, 19:50

Dozwoliu sobi z baraku chasu tilky korotko widpowisty SERHIJEWI:
1. Widnosno slowa "SOBORNA" to pochytajte dejaki rozumni dumky na ZOLOCHIWSKOMU Forumi, z cym osobysto ne maju nijakych problem, koly my swidomo pryznajemo shcho je KATOLYCKA cerkwa an ne " prawoslawna"
2. Widnosno dumok z inshoho forumu. to ce wrhe u dejakych dopysuwachiw wyhliadaje jak paranoja, cymy cytatamy ja chotiw dopownyty nashu dyskusiju dodatkowymy arhumentamy/faktamy( bo nawit chomus na moj poperedni nichto NE reahuje, chy ne sprostowuje...)PERECHYTAJTE dejaki dumky z Forumu Zolochewa napryklad WASILIJA abo ROBIN i wy pobachyte shcho tam ne maje wykliuchno jakojs zloby a cikawa i podekudy rozumna arhumentacija( nawit jak switskych liudej, wrhe ne karhuchy pro teolohiw... ja ich osobysto uwarhno prochataw i robliu jak liudyna wysnowky..
3. Widnosno zrechennia z Uriadu Keriwnyka UGKC to ce take pytannia ne nam wyrishuwaty i ja NE chotiw naciomu akcentuwaty (wlasne ce buly zacytowani dumky Robina), warhlywishymy na moju dumku je inshi punkty rozwiazannia konfliktu, nad jakymy morhna podumaty/ podyskutuwaty, a ich je tam arh 10, to chomu wy na pershomu tilky taj zupynylysia...???

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Widpowid 2

Повідомлення Analituk » 08 вересня 2008, 20:01

A do temy z istorijeju u Stryju, to ce na moju dumku katastrofa, NADZWYCHAJNO pohanyj pryklad dlia Cerkwy wirnych...wybachte jakshcho wrhe meni Epyskop z UGKC karhe shcho ce nichho strashnoho shcho SBU do cych spraw zaluchaty, ne ma nichoho pohanoho, shcho tam Chechy tut suspilstwo rozwaliujut... nu tom wy meni wybachte... ja buw u shoci..ponawchywalys u prawoslawnych (Metodiw KHB) a jak zawtra Janukowych bude pry wladi, ( a win widomo bilshe za Prawoslawnych MP) to shcho ti sami metody proty UGKC...Wrhe nawit u ostanniomu interwju Epyskop Oleksandr Drabynko wid MP zalkykaje wyrishuwaty konflikty z INSHYMY prawoslawnymy Konfesijamy wykliuchno "Bohoslowskym kliuchem" (Dialohom) a nashi shcho robliat... nu to shcho stawte na stryjskomu sajti wsi fotohrafij... de tam wladyku Senkiwa byly, tam wydno tilky shcho wony stojat bilia bramy... (A shche cikawa dumka/ informacija z Forumu Zolochiwskoho, koly Milicija u Stryju dala splysty pewnij informacij, zhidno ichnij sliw ne bylysia tam Pidhorecki)...odnym slowom HET´ "KOMUNISTYCHNI" metody z cioho konfliktu, tilky dialoh i joho teolohichne wyrishennia, abo wjo wsim razom do WATYKANU (tam 2.000 rokiw doswidu) wony tam hrupy Huzara ta Pidhoreckych rozijmut...

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 08 вересня 2008, 22:31

color=red]CYTATY Z FORUMU (ZOLOCHIW)
[/color]
http://forum.zl.lviv.ua/topic1188-560.html

Dozwoliu sobi shche deshcho zacytuwaty z inshoho Forumu (Zolichiw), narhal chomus z technichnych prychyn ne morhu tam zarejestruwatys...to shchyro karhuchy bez dozwolu cytuju dumky inshych dopysuwachiw...ale hadaju ce ne je jakyjs zlochyn, oskilky nawit FORUM je publichnyj i dlia wsich dostupnyj
Osobysto meni je soromno jak wyrijuchomu greko-katolyko zate w jakyj sposib KERIWNYCTWO UGKC wyrishuje cej konflikt....
Dijshla wrhe informacija shcho wid nych po synodi maje buty jakas reakcija...pochekajemo...pobachymo...ale fakty i podij my wrhe pobachyly...shkoda chasu shchos shche dobawlaity...zalyshajetsia tilky molytys...diakuju za uwahu... z powahoju Analituk


Фрагмент повідомлення видалений через порушення правил форуму: посягання на честь, гідність і ділову репутацію. Адміністратор.


о. д-р Ю. Федорів

ПОЯВИ БОЖОЇ МАТЕРІ В ЄГИПТІ У МІСЯЦЯХ КВІТНІ І ТРАВНІ 1968 і 1969 РОКІВ
Зібрано на основі публікацій у пресі

За дозволом Церковної влади
Ісидор, єпископ


Мати Божа йде на Північний Схід
У 1968 і 1969 роках з’явилися численні пресові повідомлення про те, що Божа Мати появлялася в Цейтауні, біля Каїра (Єгипет). Сотки тисяч людей різних станів і занять, молоді і старших віком, з усього світу спішили до Цейтауну, щоб наочно побачити Пресвяту Богородицю, як вони, казали «Нашу Ласкаву Паню». Приголомшені чудом, тільки церковні настоятелі мовчали. Преса, радіо й інші публікації, як от летючки й афіші, голосно кричали про цю чудесну появу.
Мати Божа являлася ночами. Її бачили тисячі, десятки або й сотки тисяч прочан, без огляду на віровизнання: християни, мусульмани й невіруючі.
В минулому Єгиптяни не мали багато знання про Божу Матір, хоч було відоме, що перед 900 роками християнська віра в Єгипті була дуже жива. Тоді діялися і надприродні події. Тепер Божа Мати явилася над куполом православної Коптської церкви, званою – «Божої Матері в Цейтауні». Єгиптяни вірять, що ця церква побудована на тому місці, де колись свята Родина скривалася перед переслідуванням Ірода. Тут Божу Матір завжди сердечно почитали. Особливо Копти й Абесинці почитають Пресвяту Богородицю більше, як інші християнські народи.
***
Цейтаун – це густо заселене передмістя Каїру. Церква в Цейтауні знаходиться при вулиці Туманбай, а напроти церкви є гараж міністерства транспорту. Дня 2-го квітня 1968 року робітники гаражу почули якийсь незвичайний на вулиці галас. Один робітник – Фарук Могаммет Атва, мусульманського віровизнання, ось так свідчить: «Я знаходився в гаражі, як почув на вулиці крик народу. Я вийшов надвір, щоби побачити, що сталося. Я побачив Паню в білій одежі над північною банею церкви. Вона була одягнена немов сестра-законниця, в довгій туніці, і здавалося, що звідтіля Вона може впасти на землю. Я крикнув: «Прошу уважати!» А хтось сильним голосом мені відповів: «Це ж Пресвята Діва Марія!» І в той сам час звідкись з’явилося багато ясніючих біленьких птиць, подібних до голубів, і кружляли довкола Постаті».
Постать бачило багато людей, що переходили вулицею. Вони, ошелешені чудом, ставали на вулиці та дивилися. Поверхня церковної бані була сплощена і гладка, і жодна звичайна людина не могла би там стояти чи ходити. Дехто з-поміж тих, що приглядалися, підбіг до церковних дверей та сильно застукав. Двері відкрив 18-літний хлопець Адель Ібрагім Юссеф, син просфорника (чоловіка, що пече просфори для Служби Божої). Як він побачив Постать, побіг і повідомив батька, а батько повідомив пароха Константина Моусау.
***
Офіційне повідомлення уряду
Директор Міністерства інформації запропонував своєму міністрові Гофезові Ханем документ, у якому засвідчив усе те, що чув від людей, які бачили першу появу і 27 появ Божої Матері, які вони самі бачили. Мати Божа являлася від 2-го квітня 1968 року в різних видах і в різний спосіб.
Кардинал Істафанос, патріарх греко-католицької Церкви Коптів і Архимандрит д-р Аірут, що обидва разом молилися, доповняли своїми зізнаннями перед єгипетським урядом. Вони стверджували чудесну появу Божої Матері над коптською православною церквою. Кардинал Істафанос заявив, що поява Божої Матері буде причиною численних прощ до Цейтауну з цілого світу.
***
Повідомлення патріарха Коптської Православної Церкви
«Від вівторка, звечора, 2-го квітня 1968 р., Пресвята Діва Марія, «Мати Світла», появилася над коптською православною церквою в Цейтауні. Ці появи, які ще й тепер повторюються, були в різних видах. Часом Божа Мати появлялася в повній постаті, часом тільки до половини, але завжди освітлена надприродним небесним сяйвом. Біля Неї появлялися світлові птахи, які скоро літали і зникали в небесних просторах. Появи Богоматері тривали довгий час. У вівторок 30 квітня появилася Божа Мати, велично осяяна сліпучим світлом, і Її можна було бачити між годинами 2:45 і 5:00 над ранком. Цю появу бачили тисячі людей різних релігійних груп. Були між ними чужинці, були священики, науковці та високі урядовці різних станів. Усі вони однодушно стверджують, що на власні очі бачили появу і описали окремо кожну візію і час, у якому поява відбулася.
На основі цих свідчень стверджуємо, що Пречиста Діва Марія, «Мати Світла», не потребує більше свідчень. Появи ці засвідчують про Всемогучого Бога і про існування позагробного життя в іншому світі. Появи Матері Божої є світанком для тих, які сумніваються або стратили віру в Бога. Багато з них уже відновили в собі віру, а багато змінили спосіб свого думання.
Патріярхат зібрав усі можливі інформації від спеціальної Комісії, призначеної для розслідження справи. Інформували Комісію священики і цивільні особи. Всі ці інформації ми потверджуємо і подаємо до загального відома.
У нашому повідомленні ми стверджуємо з глибокою вірою, душевною радістю і вдячністю супроти неба, що Пресвята Діва Марія, «Мати Світла» виразно, ясно і певно являлася упродовж багатьох ночей. Її появи тривали різно: часом кілька годин, часом переривалися. Вони почались у вівторок 2-го квітня 1968 року над коптською православною церквою Пречистої Діви Марії в Цейтауні, яка побудована на дорозі з Каїра до Матарії. Передання подає, що тією дорогою подорожувала Свята Родина на ослі з Дитятком Ісусом.
Нехай Предобрий Господь, усе те оберне як знак Неба для світового миру, для нашої Країни, і нехай благословить наших громадян.
Неділя, 4-го травня 1968 р.
Коптський Патріарх Каїру».
***
Повідомлення д-ра Ібрагіма Саїда,
голови Євангельської Церкви
Голова місцевої Євангельської Церкви і репрезентант усіх Євангельських Церков у Єгипті офіційно ствердив, що появи Пресвятої Діви Марії були правдиві, певні та віродостойні.
***
Повідомлення кардинала Стефана І,
католицького патріарха Коптів
«Подається до відома, без найменшого сумніву, про дійсну появу Божої Матері, яку бачили вірні Коптської Католицької Церкви. Всі вони перейняті глибоким переконанням про свої свідчення. Вони на власні очі бачили появу Богоматері і подають у своїх описах докладні подробиці тих появ, що відбувалися на церковному куполі в Цейтауні. Черниця Павла де-Мофало, Римо-Католицької Церкви, загально знана зі своєї правдомовності та коректності, запевняла мене про правдивість появ Божої Матері. Вона була так перейнята появами, що дрижала на цілому тілі. Вона стверджує, що не лише вона одинока, але тисячі людей були свідком тих появ. Це надзвичайне чудо, повне благодаті, є посланництвом неба, яке прочани розповідять по всьому світу».
***
Що розповів єпископ Атанасій?
Патріарх Кирило VI вислав єпископа Атанасія на місце появ, щоби він віродостойно ствердив усе те, що побачить. Єпископ перебув біля церкви цілу ніч з 29 на 30 квітня. З ним був також Антін Садек Боктор з дружиною Беатріче Ґабраві Боктор.
[…]
Незлічимий натовп народу чекав до години 3:45 над ранком. Як тільки зазоріло, люди, ще були на північно-східній вулиці від церкви, відійшли оподалік. Між ними зчинився крик: «Наша Ласкава Пані стоїть над середньою куполом!» Я також побачив, що хмаринки над церквою укладаються і замінюються в ясніючі небесні світила. Нагло в тих хмаринках з’явилася Божа Мати в повному маєстаті. Велике число народу так мене стиснуло, що тяжко було протиснутися. Я доклав усіх своїх сил і врешті таки станув недалеко Появи. Вона була 5 або 6 метрів над церковною куполом в повному людському рості і сяяла немов фосфорним сяйвом. Вона не стояла, але все була в русі. Легкий вітрець порушував і хвилював Її одежею. Мені було тяжко втримати своє місце близько церкви, бо величезні маси народу порушувалися туди й сюди. Їх число можна було нарахувати на яких сто тисяч. Упродовж одної години мене вісім чи дев’ять разів посували маси народу, і я, врешті, почув себе дуже втомленим. У тому часі, як я розсував своїми плечима народ, щоб уже відійти, почув знов оклики. Мати Божа появилася знову і я відчув, що мені ніби було вказано не відходити від церкви. Залізний паркан, яким було огороджене подвір’я церкви, натовпи людей повалили. Здалека від Появи я ще стояв близько години часу, від 4 до 5, перед ясно сяючою появою Божої Матері, яка врешті зникла. «Наша Ласкава Пані» звернулася на північ, звернулася з розпростертими руками в ту сторону, де я стояв, і благословила народи. Вона була спокійна, маєстатична. Її одежу порушував вітрець. Мушу зазначити, що це був надприродний, небесний і божеський вид.
[…]
Однієї ночі я взяв ключі, пішов до церкви, щільно замкнув вікна і двері та виліз високо на галерею біля церковного куполу, щоби звідтіля все добре бачити. Несподівано почув я, що щось надприродне мене оточує. По моєму тілі пішло тремтіння і я почав щиро молитися: «Свята Маріє! Якщо Ти справді тут, покажися мені! Я тільки хочу мати свідоцтво про Тебе!» З подвір’я почув я сильні оклики народу. Я скоро зліз і вибіг надвір, і там побачив Богоматір який метр над тим куполом, де я знаходився. Єпископ Атанасій поясняв, що ми не знаємо сили неба і не знаємо, як зрозуміти і як пояснювати цю появу. Певним є те, що поява Божої Матері скріпить віру в Бога. Християни, мусульмани і невіруючі свідчать, що вони пережили в Цейтауні потрясаючі ночі і багато з них навернулася до Бога. Сотки тисяч місіонерів не могли б доконати того, що зробили появи Богородиці. Люди зачинають бачити Христову віру в новому насвітленні. На них діє надприродна сила і робить відповідне враження. Вірні не Католицької Церкви вірять, що їх теж Божа Мати прийме в їхній релігії».

Щасливі мусульмани – побачили і повірили.

А УГКЦ спіткало велике горе, бо має сліпого керманича, який сам вважає Пречисту Діво звичайнісінькою жінкою і своїх вірних вводить в оману.
То що чекає на Церкву, якщо її провадить незрячий?

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 08 вересня 2008, 23:37

Tochnishyj Wariant perekladu nimeckoju

Ein sehr bekannter deutscher Benediktiner hat den letzten Tag seines Lebens geplant. Um Beichte, ABLAß, Heilige Kommunion und Ewiges Leben sorgt er sich dabei nicht im geringsten.

kreuz.net) Den letzten Tag seines Lebens würde Pater Anselm Grün aus der deutschen Abtei Münsterschwarzach im Bistum Würzburg nach dem üblichen klösterlichen Tagesablauf verbringen:

„Als Benediktiner bin ich an strenge Regeln und einen festen Tagesablauf gebunden. Auch an meinem letzten Tag gilt ‘Ora et Labora’.“

Pater Grün äußerte sich in einem Artikel für die Septemberausgabe des deutschen Monatsmagazins ‘Cicero’.

Für den Pater bedeuten die Bestimmungen der Benediktus-Regel einen Wechsel zwischen Arbeit und Gebet, Anspannung und Entspannung, Einatmen und Ausatmen.

Auch an seinem letzten Tag würde Pater Grün wie üblich aufstehen:

„Um 4 Uhr 50, wenn die Hausglocke schellt, stehe ich auf, wasche mich und begebe mich zum morgendlichen Chorgebet um 5 Uhr 05.

Es folgen 25 Minuten stille Meditation vor einer Christus-Ikone: „Dann feiern wir gemeinsam Eucharistie.“

Das Frühstück nehme ich schweigend mit meinen Brüdern ein, Müsli mit Milch im Refektorium. Danach lese ich eine halbe Stunde auf meiner Zelle in einem spirituellen Buch.

Nach diesen ersten drei Stunden der Stille und Einkehr gehe ich um acht Uhr an die Arbeit in der Verwaltung.“

Am Mittag würde Pater Grün wie immer die Mittagshore beten, essen und dann schlafen.

Danach wieder Arbeit: „Mit meinen Büchern will ich den Menschen ein Haus bauen, in dem sie sich nicht bewertet fühlen, in dem sie sich geborgen wissen.“

An seinem letzten Lebenstag würde Pater Grün sich auf die Welt konzentrieren und feststellen, daß er in Politik und Wirtschaft gerne mehr bewirkt hätte:

Seine „letzte Frage“ ist die folgende: „Warum muß die Welt so sein, mit all dem Leid und all dem Negativen?“ Sie bleibt für den Pater „unbeantwortet“.

Zur Tischlesung beim Abendessen würde sich Pater Grün die Heilige Schrift wünschen: „Auf Dich, Oh Herr hoffe ich, ich werde nicht zuschanden werden.“

Nach einer Rekreation und der Komplet würde er in seiner Zelle noch Musik hören.

Er glaubt, im Tod seiner „eigenen Wahrheit“ zu begegnen und hofft dabei, in Gottes Liebe hineinzustreben:

„Ja, ich bin hinter meinen Idealen zurückgeblieben, aber ich werde das Paradies in Gott finden, die Erfüllung all meiner Sehnsüchte, ein Wiedersehen mit all meinen Lieben.“

Der Pater rechnet mit einem „Schauen, einem Staunen, einem Einswerden mit Gott“. Letztlich könne man den Himmel aber nicht beschreiben.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 вересня 2008, 00:49

Шановний Аналітик. Вибачаюсь за офф-топ. Ви би не могли перестати вимахуватися, а почати хоч трохи поважати учасників форуму і писати кирилицею та українською. Ваше знання мов є просто ґрандіозне, але шоб не вийшло шо тим Ви хочете виключити з дискусії інших учасників.
Але шо я там знаю, я собі простий хлоп зі села і люблю коней тож вибачєйте жи sus Minervam docet. :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 вересня 2008, 00:56

Марійка писав:"Згадайте слово, що його був я вам вирік: Слуга не більший від пана свого. Переслідували мене - переслідуватимуть і вас...(Ів.15,20).
Виключать вас із синагог. А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові. Чинитимуть вам те, бо ані Отця, ані мене вони не спізнали" (Ів.16,2-3).
На всі запитання, які ви поставили можна знайти відповіді і в Святому Письмі і в Католицькому народному катехизмі. Читайте!
А тон ваших запитань дуже нагадує тактику СБУ. Справжній допит! Чи часом не там працюєте???

WOW! Політичні пристрасті видко фест наелектризували суспільство. ТОж шановна хочу Вас запевнити шо на СБУ не працюю.

А якшо не хочете відповідати на питання то й не відповідайте. І не рекомендую, якшо хочете когось в чомусь переконати відразу пробувати ображати.... Окрім того як Вас питають яка погода на дворі то не є пристойно відповідати шо Вас болить голова

Відповіді на питання звісно ж там і містяться, як рівно і ше в Денцінґері-Гюнермані та обох збірках канонічного права, але прихильники підгорецького розколу дуже ориґінально, принаймні так виглядає, все це і багато іншого тлумачать. Адже як ся каже зі Святого Письма можна все на всіті довести, а з св. Павла і більше від того... Тому я надіявся отримати автентичне тлумачення. Тож вибачте за надмірну цікавість.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 вересня 2008, 01:00

Я відповіді так і не отримав. Просив би всеж таки дати відповідь на моїх 7 запитань.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 09 вересня 2008, 06:56

пролистав пости... читати навіть думка не прийшла, може колись...
З повагою, Дмитро.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 09 вересня 2008, 09:04

Серед Отців Підгорецьких є великою модою прикриватися біблійними текстами. Вони накладають на усіх велику екскомуніку на підставі листа до Галатів, 1,8-9. В мене є запитання до них6 Де у згадуваному ними тексті говориться про ВЕЛИКУ ЕКСКОМУНІКУ. Цей термін є суто канонічним. Очевидно, що він є плодом термінологічної інтерпретації
АНАТЕМИ біблійної. Але, якщо вельмипреподобні не визнають історично-критичного методу у підході до читання Святого Письма, то яким правом вони, покликаючись на біблійний текст, проголошують ВЕЛИКУ ЕКСКОМУНІКУ усім, що з ними не погоджуються.

Погляньте самі, як звучить цей текст у перекладі о. Хоменка:

8. Та коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу, більше за те. ніж ми вам проповідували були, нехай буде анатема!

9. Як ми казали перше, так і нині повторяю: Коли хтось вам проповідує іншу Євангелію, ніж ту, що ви прийняли, - нехай буде анатема!


На цій самі підставі будь-який християнин може прогосити на цих людей, яких злапало на гачок ФСБ (інформація з достовірних джерел з Москви), АНАТЕМУ!

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 09 вересня 2008, 11:41

JUSTYNE, a u was je KONKRETNI dokazy /fakty shcho paniw z Pidhirec zlapano na hachok FSB??? chy morhe Wy nam morhete rozkazaty z jakych drherel wony majut swoj koshty???ja osobysto cioho ne znaju, ale morhe my kolys ce dowidajemos, no prosto jazykom belkaty na cio temu ja ne budu!!
Zdajetsia staly wrhe widomi (i NE SPROSTOWANI) fakty shcho nashe Keriwnyctso UGKC spiwpraciujwe z SBU!!! was ce ne tryworhyt jak swiashchennyka?Skarhit SBU ne doriwniuje siohodni KHB? Chy morhe pershe treba zrobyty liustraciju jak u POlshchi probujut???

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 09 вересня 2008, 12:47

Прочитав повідомлення написані Analituk-ом і в мене появикось декілька запитань до Analituk.
Перш за все я б хотів почитати в якому контексті владика Любомир, визнав Богородицю звичайною людиною, що передувало, яке запитання ставилось перед таким його твердженням. А також мені цікаво ким для вас є Богородиця, особливо, в тому контексті, що ви згіршуєтеся твердженням, що вона є звичайною людиною.
По-друге я щиро не зрозумів, що зле сказав, цитований вами монах бенедектин, коли казав, що він не піклується про сповідь і причастя, в останній день свого земного життя, а про те щоб слідувати монашому розпорядку. Перечитайте уважно його монаший розпорядок, і збагніть, що сповідь і причастя є його складовими, а це означає, що якщо він буде його дотримуватися, тоді він буде непристано з Богом, і його ніщо не страшить, навіть смерть.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 вересня 2008, 13:50

Дійсно, цікаво би було почути відповідь на питання, якщо Богородиця не була звичайною людиною, що хто ж Вона така? Ангел? Богиня?

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 09 вересня 2008, 17:34

Diwa Marija, Matir Borha, morhna prostymy slowamy skazaty "Ososblywa i nepowtorna" w istorij rhinka, dlia dokaziw wizmit Bibliju i pochytajte, a osoblywo katolycki Dokumenty pro Diwu Mariju, Matir Hospoda nashoho Isusa Chrysta...A wy wyslowliwannia Kard. Huzara osobysto Chytaly??!! u nych wse musyt u jakomus nezrozumilomu kontesti zwuchaty... a chy ne morhna prosto, chitko i wyrazno, bez dwoznachnosti, chochab cytatamy z Biblij... shchob ne bulo sumniwiw...typu, CYTATA
1. Спочатку Божу Матір оголошують простою жінкою.
2. У простої жінки не міг народитися Месія, значить Ісус Христос – теж звичайний проповідник.
3. Якщо Ісус звичайний проповідник, значить Церква, яку він заснував, не є Божою установою.
А якщо це так, тоді хто ми?

А наш славний єпископат, у кількості 49 осіб, занімів. Жоден з них не вийшов до підгорецьких єпископів, аби вирішити, що робити далі з ініціатором нищення Церкви і самою загрозою.
Диво-дивне, не єпископи відстоюють Церкву, а звичайні миряни.

Аби простувати просторікування громадянина Гузара, наведу деякі фрагменти з книги отця Юрія Федорова, з Канади. Ця книжка, як мені здається, також не була публікована в Україні, бо для доморощених модерністів вона – непотріб.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 09 вересня 2008, 17:38

Serhiju, dawajte domowymos, oskilky ja poperednio pershyj wmistyw tezy/ propozycij z inshoho Forumu shchodo rozwiazannia cijej sprawy, ale z jakymy pohodrhujus, to wy dajte na nych widpowid (shche raz wam ich zacytuju, wony wrhe raz buly podani),a potim ja na washi( wykliuchno z braku chasu, ne morhu cilyj chas poswiachuwaty cij dyskusij

2. Звернутися до Святішого Отця, аби Римський Архиєрей на певний період делегував своїх представників в УГКЦ, поки не відбудеться ґрунтовна перевірка, аналіз і висновки щодо всього лже-вчення Гузара і його поплічників.

3. Для перевірки створити спеціальну комісію, до складу якої ввести представників обох Синодів УГКЦ.

4. Після завершення перевірки скликати об’єднавчий Синод УГКЦ, обрати нового Главу УГКЦ і опублікувати висновки перевірки.

5. Провести у Церкві внутрішню люстрацію духовенства, особливо єпископату, на предмет їх співпраці з антикатолицькими закордонними рухами і російськими спецслужбами.

6. Чітко задекларувати світоглядну доктрину Церкви і методику душпастирства, тобто той інструментарій, за допомогою якого УГКЦ має намір виконувати функцію, яку їй доручив наш Спаситель.

P.S. Обов’язково докладно вивчити і дати оцінку (з католицьких позицій) так званій східній доктрині Гузара, завдання якої – нівелювати богословську і обрядову автентичність УГКЦ та провести антикатолицьку ревізію спадщини Йосифа Сліпого, Андрея Шептицького і попередніх очільників УГКЦ. )...

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 10 вересня 2008, 08:59

Відповідаю Аналітикові:

Так, як маю чіткі письмові підтвердження того, що вони є фінансовані через одного генерала колишнього КГБ у відставці. Він знаходиться у Львові. Фінансування йде з Москви через одну з французьких партій.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 10 вересня 2008, 09:01

Маю також непідтверджену інформацію про те, що навколо Підгірець п.Оксана Білозір на імя одного із своїх родичів купила немало землі і підтримує Підгорецьких "монахів".

Маю також підтверджену інформацію про візит пані Білозір до Колодіївки ....

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 10 вересня 2008, 09:05

Відносно нашого Блаженнішого:

сердечно прошу не спекулювати навколо його особи, бо він є унікальною постаттю для нашої Церкви. Історія зробить свою оцінку його особи.

Неетичним є закликати Блаженнішого подавати у відставку, вважайте бо на кого руку піднімаєте!

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 10:28

JUSTYNE, nareshti wy powernulysia na forum, a to dywno tak propaly...
1. Widnosno widchodu Hlawy Cerkwy Kard. Huzara, to ce take pytannia, morhe jakshcho wy uwarhno chytaly, ja pidkoryguwaw cej pershyj punkt zi swojej pozycij, i wrhe z zacytowanych Robinom na Forumi 10 punktiqw/ propozycij dlia morhlywoho rozwiazannia konfliktu, jakshcho wy uwarhno chytaly, ja skazaw, shcho ce ne nasha sprawa... ne nam wyrishuwaty... chocha nawit w ciomu wypadku wse morhlywe... liude je NE wichni... i zdajetsia w odnomu interwiju Kard. Huzar neoposeredkowano sam pro ce zajawyw, mojmy slowamy (tochno ne cytujuchy) , shcho pryjde chas i takorh dumatymu pro Emeryturu...itd. poshukajte joho dlia poinformowanosti dlia sebe na sajti risu, abo Radio Woskresinnia...
2. Widnosno taka welychna osoba Kard. Huzar, nu ce take dijsno wy skazaly pochekajte istorija ocinyt... no ja osobysto maju w ciomu sumniwy...Ot peredimknoju lerhyt dokaz knyrhka "Jak Sulyj staw Metropolytom", wy jj chytaly, rozhliadaly fakty wyboru Hlawy Cerkwy u 1996 roci, analizuwaly takorh bahato inshych tam napysanych rechej... torh ne jakyjs Wasia chy Petia napysaly ii... a Mytropolyt Cerkwy (na Emeryturi)...dali narazi ja ne budu prodowrhuwaty...cikawa washa dumka...
3. Widnosno washych WAM widomych faktiw... nu to hej wpered... widkryjte skrynku Pandory... wkarhit nam z washych drherel FAKTY cioho finansuwannia Pidhoreckych... my ich prowirymo, dopysuwachiw tut bahato( bachyte pryklad aktywnoj roboty u Robina na sajti Forumu Zolochewa, win tam napysaw shcho w milicij podzwonyxw w Stryju, dowidawsia zowsim inshi cikawi fakty---chytajte)
...a najwarhlywishe podajte ich na lehitymnyh SYNOD...Epyskopam...nechaj dumajut...a pislia toho ja wam wkarhu zhidno pewnych informacij...wystachyt podywytys w Interneti na sajty, publichnu informaciju pochytaty zwidky berutsia i jak nad dejakymy projektamy u lehitymnij UGKC pachnut hroshi... dekoly tilky wystachyt UWARHNO chytaty oficijni sajty i ne tilky...

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 10 вересня 2008, 10:51

Властиво, я Вам і пропоную завязати дискусію навколо доктрини Підгорецьких "монахів", а не про болячки УГКЦ.

Відносно книжки "Як Стефан став Митрополитом" ... З усією повагою до Митрополита Стефана, але у цій книжці він висловив свої жалі, які не можна сприймати як обєктивні. Це є інше питання. Друга річ... Не знаю, чи Вам відомо, що Митрополит Стефан передав рукопис до о. Дмитра Блажейоського і просив його видрукувати рісля своєї смерті, але, очевидно, знав, що той не витримає так довго чекати. Що і сталося..
Факти, які подаються у згаданій книжці, не можна сприймати, як догмати. Це лиш одна із думок на події, які мали місце в нашій Церкві.

Відносно фактів... Я Вам їх засвітив трохи для того, щоб Ви заспокоїлися. Бо по цій лінії ведеиться відповідна робота, яка, можливо не знайде свого завершення. Але.. провадиться.

Хочете подивитися на кінець Підгорецьких, подивіться на кінець будь-якого з єресеярхів. Ну, Арію вони точно не дорівнюють. Принаймні на рівні інтелектуальному.

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

Повідомлення Analituk » 10 вересня 2008, 11:31

Ne treba howoryty pro boliachky UGKC...??? ta wlasne tema pidhoreckych ce i je boliachka UGKC... koly pochynajemo pro Pidhoreckych howoryty, shukajemo pochatok cych problem.. i znachodymo ich dosyt daleko wid siohodnishnych podij...
Ne rozumiju chomu fakty Mytropolyta Sulyka wam wydajutsia ne serjoznymy( "ne morhut buty dohmatamy"), proanalizujte shce raz dejaki rechi jaki win pysaw, podumajte widnosno pidkylymnoho charakteru jak peraciuje Cerkwa( my wrhe pro ce howoryly--CErkwa swiata i hrishna, budete maty pryblyznaj rezultat). Todi morhna skazaty shcho wzahali ne maje nijakoj objektywnosti, prawdy... washi fakty terh morhut buty FIKCIJA, NEPRAWDA... a shcho wy wlastywo meni tut prywidkryly...shcho wedetsia jakas robota, jaka napewno, zhidno washych sliw bude ne zawershena...morhna detalnishe...chy wy tak jak nashi polityky...os win korupcioner..lapajte...ale chto ne widomo.. shcho zrobyw... tak w sudi i ne dowedeno...ja tut w ciomu pytanni ja dosyt spokijnyj...podajte KONKRETNI FAKTY...tak wyhliadaje wy ich majete...ich korhna liudyna zmorhe spiwstawyty, prowiryty i todi dali pobachymo...
Ja was shche raz dlia ROZSHYRENNIA dumok dyskusij chochu zaprosyty na sajt FORUMU zolochewa, tam je bahato cikawych dumok (Shchob ne powtoriuwatys na ciomu Forumi), idit pochytajte DEJAKI (shche daleko NE WSI) podani tam dokumenty, cytaty...( ne podumajte shcho ja was zwidsy wyhaniaju, ale pochnit wrhe nareshti howoryty konkretykoju...)
Dajte meni widpowid(Washu dumku, tretij raz wash proshu) widnosno FAKTU NELEHITYMNYCH swiachen w 70 rokacj Kard. Huzara na Epyskopa w Rymi... Ce buw dobryj pryklad dlai siohodennia, swiashchennykiw na Ukraini i w ciolomu switi?? De tut posluch do najwyshchoj wlady u Cerkwi??? Posluch swiatomu Otcewi i tak dali...??? ne bulo w nas u Cerkwi inshych kandydatiw na Hlawu UGKC ( w 1996 roci) jak dawaly inshyj pryklad shchodo cioho pytannia???


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей