Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 12 серпня 2011, 21:48

ShMariam писав:У вересні друга неділя - Усікновення голови св. Івана Хрестителя (строгий піст), треба вибрати іншу неділю.


будемо домовлятись коли і як :)
надіємось, у вересні зустрітись вдасться
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 13 серпня 2011, 00:29

Володимир85 писав:
ShMariam писав:У вересні друга неділя - Усікновення голови св. Івана Хрестителя (строгий піст), треба вибрати іншу неділю.


будемо домовлятись коли і як :)
надіємось, у вересні зустрітись вдасться

Слава Ісусу Христу!!!
Друзі,мені дуже шкода,що цієї неділі мені не вдасться.Не все залежить від наших бажаннь,(я за себе :) ),але значить це на краще.. :oops:
І чому тільки друга неділя місяця???,місяць ще не закінчився і ще є час.
Я розумію,що в основному затримка в нас(іногородніх).Просто я мав бути в цей час неподалік Львова,але склалось не так,як планувалось.
Треба ще п.Георгія спитати..Що Він думає...
Моє бажання зустрітись не змінилось :oops: ,і мені шкода :cry: ,що так сталось,бо чомусь почуваю себе винним у цьому..
Будемо надіятись на краще..Ми мусим.. :D
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Зустріч

Повідомлення andrivovk » 21 серпня 2011, 15:32

Розкажу не зовсім по темі. :oops: Я маю віртуального друга в соц. мережі.Потоваришував з ним, тому що він християнин.Він по національності на вигляд чи китаєць чи щось подібне. :) Вчиться у Києві.26 червня ц.р. я був у Зарваниці.Заходжу до церкви і бачу : сидить хлопець на вигляд китаєць і теж в окулярах як мій друг.Далі ви здогадались...Тож треба : я зі Львова, а він з Києва, а зустрілись в Зарваниці.До речі добре говорить українською. :Yahoo!:От така зустріч була в мене.Світ тісний.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зустріч

Повідомлення о.Олег » 21 серпня 2011, 16:27

andrivovk писав:Розкажу не зовсім по темі. :oops: Я маю віртуального друга в соц. мережі.Потоваришував з ним, тому що він християнин.Він по національності на вигляд чи китаєць чи щось подібне. :) Вчиться у Києві.26 червня ц.р. я був у Зарваниці.Заходжу до церкви і бачу : сидить хлопець на вигляд китаєць і теж в окулярах як мій друг.Далі ви здогадались...Тож треба : я зі Львова, а він з Києва, а зустрілись в Зарваниці.До речі добре говорить українською. :Yahoo!:От така зустріч була в мене.Світ тісний.

:D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 21 серпня 2011, 18:12

andrivovk писав:Розкажу не зовсім по темі. :oops: Я маю віртуального друга в соц. мережі.Потоваришував з ним, тому що він християнин.Він по національності на вигляд чи китаєць чи щось подібне. :) Вчиться у Києві.26 червня ц.р. я був у Зарваниці.Заходжу до церкви і бачу : сидить хлопець на вигляд китаєць і теж в окулярах як мій друг.Далі ви здогадались...Тож треба : я зі Львова, а він з Києва, а зустрілись в Зарваниці.До речі добре говорить українською. :Yahoo!:От така зустріч була в мене.Світ тісний.

Життя,,порою сповненне сюрпризами. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення Олюнька » 09 вересня 2011, 13:59

Шкода, що запланована зустріч так і не відбулася... тему замнули... :oops:
Маю пропозицію зорганізувати зустрічі "на місцях", наприклад можна збиратися раз чи два на місяць у групки ділення Словом Божим (то я під враженням від семінару :) ). Думаю, що коли є сенс зустрічі, тоді і зібратися легше... та й не треба далеко їхати. Наразі бачу, що більшість користувачів Львів і Івано-Франківськ, так? :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 25 вересня 2011, 12:38

Хто коли може зустрітися? Може, через два тижні? Або за тиждень?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 25 вересня 2011, 17:47

Добре було б, якби кожен, хто хоче зустрітися, написав, в яку найближчу неділю зможе. Я поки що можу в будь-яку.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зустріч

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2011, 07:08

ShMariam писав:Добре було б, якби кожен, хто хоче зустрітися, написав, в яку найближчу неділю зможе. Я поки що можу в будь-яку.

сьогодні буду на Соціальному Тиждні (біля Ратуші, Львів). Палатками будуть представлені різні організації. "Мої" - ті, що зацікавлені співпрацею з людьми неповносправними. Буду в палатці "Емаус" (з 9.00 по 12.00 - організаційна біганинаі тоді до 16.00). Йдіть на звук гітари :)
в неділю від 16.00 сповідаю, а 16.30 - Літургія з людьми неповносправними та їх батьками і приятелями в храмі Різдва Богородиці (там де був Папа, Сихів)
запрошаме :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 17:21

То ми колись зустрінемося, чи ні? :-x :)

Може, на наступну неділю?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зустріч

Повідомлення о.Олег » 15 жовтня 2011, 20:15

ShMariam писав:То ми колись зустрінемося, чи ні? :-x :)

Може, на наступну неділю?

завтра на 13.00 буду на сихові біля храму Різдва Богородиці - зустріч спільноти Віра і Світло; тоді на 16.00 - дерев'яна церковця біля податкової (вул.Стрийська) - пробуємо організувати спільноту Віра і Світло для маленьких діток з особливими потребами, їх батьків і друзів. Приходьте :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 20:17

о.Олег писав:
ShMariam писав:То ми колись зустрінемося, чи ні? :-x :)

Може, на наступну неділю?

завтра на 13.00 буду на сихові біля храму Різдва Богородиці - зустріч спільноти Віра і Світло; тоді на 16.00 - дерев'яна церковця біля податкової (вул.Стрийська) - пробуємо організувати спільноту Віра і Світло для маленьких діток з особливими потребами, їх батьків і друзів. Приходьте :Rose:

Ну чому завтра? Не можу :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зустріч

Повідомлення о.Олег » 15 жовтня 2011, 20:24

ShMariam писав:...Ну чому завтра? Не можу :(

зустрічі у нас по неділеньках :)
але якби хтось хотів глибше познайомитись з особливим рухом Віра і Світло, з моїми/нашими друзями - дуже-дуже чекаю на 16.00. Наш Володя85 навіть вірш написав, як познайомився з нами. Не знаю, чи дозволить процитувати - може хай сам надішле :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зустріч

Повідомлення andrey s. » 15 жовтня 2011, 20:37

о.Олег писав:
ShMariam писав:...Ну чому завтра? Не можу :(

зустрічі у нас по неділеньках :)
але якби хтось хотів глибше познайомитись з особливим рухом Віра і Світло, з моїми/нашими друзями - дуже-дуже чекаю на 16.00. Наш Володя85 навіть вірш написав, як познайомився з нами. Не знаю, чи дозволить процитувати - може хай сам надішле :Rose:

Володька(тобто п.Володимир :oops: ), даєш вірша :D , вірша..вірша..вірша..вірша..
п.Володимир блиснув вмінням віршувати. Доречі, ану хтось почніть процес віршування, дуже гарно було. Я встидаюсь і не вмію починати :oops: .
Вірша в студію. :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 22:39

:)
Востаннє редагувалось 16 жовтня 2011, 12:21 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Зустріч

Повідомлення Володимир85 » 16 жовтня 2011, 07:38

о.Олег писав:але якби хтось хотів глибше познайомитись з особливим рухом Віра і Світло, з моїми/нашими друзями - дуже-дуже чекаю на 16.00. Наш Володя85 навіть вірш написав, як познайомився з нами. Не знаю, чи дозволить процитувати - може хай сам надішле :Rose:


andrey s. писав:Володька(тобто п.Володимир :oops: ), даєш вірша :D , вірша..вірша..вірша..вірша..
п.Володимир блиснув вмінням віршувати. Доречі, ану хтось почніть процес віршування, дуже гарно було. Я встидаюсь і не вмію починати :oops: .
Вірша в студію. :wink:


на рахунок зустрічі, то можу тільки в неділю, бо в інші дні – робота + навчання, час спресований далі нікуди...

о. Олеже, треба було вірш і без мого відома викласти.
даю вірш в студію :D я не чую ваших рук!!!??? :D
таким ось він вдався, не судіть строго, я лише вчусь писати :)


Лярш-Ковчег

Навколо стільки болей, страждань,
А ми живемо посеред вагань:
Допомагати чи осторонь стояти
І свої егоїстичні бажання задовільняти.

Є люди, яким тепло людське необхідне,
Його зможе дати лишень серце плідне,
Що злого ніколи не вчинить навмисне –
Серце щире, милосердне і безкорисне.

Ваші душі іскряться любов’ю,
До тих, в кого вони стікають кров’ю –
Від байдужості, насмішок, зневаги,
Від слова, де немає навіть простої поваги.

З вами вони цього ніколи не відчують,
А у світ миру, опіки, турботи помандрують.
Пізнають себе людьми в житті потрібними,
Ніхто більше не назве їх душевно бідними.

Хай ніколи не буде перешкод на цій дорозі,
Творіть прекрасне, перебуваючи в Бозі.
Хай люди беруть з вас приклад безцінний,
Хай радіє дух ваш неповторний, нетлінний.

Сушіть сльози обездолених сердечним вогнем
Щоб було їх менше із кожним новим днем.
Вірою непідкупною підіймайте їх в небеса…
Можете це, бо творите вже на землі чудеса.

Ви, мов сонце, несете світла проміння,
Господь – ваша основа, ваше коріння.
Радість, мир в очах ближніх – ваші лани
Нехай завжди родючими будуть вони!

Щиро, Володимир
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зустріч

Повідомлення о.Олег » 05 листопада 2011, 07:40

з Божою Поміччю пробуємо ініціювати нову спільноту "Віра і Світло" при дерев'яній церковці (УКУ) на вул.Стрийській (біля податкової). Для утворення Спільноти потребується родини людей з особливими потребами і... вони є - родини з маленькими (зараз це дітки віком 1-4 рочки) прекрасними діточками :) ; потребуються люди, що хочуть дружити, попробувати бути членами Спільноти - потребуємо Вас! Приходьте :) Це і нагода зустрітися. Цієї неділі 15.45 в приміщені цієї церковці. Запрошую дружити :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 16:02

Недавно приїхав в Україну о. Mykil і ще трохи тут побуде. От було б добре, якби ми зібралися, може навіть вдалося б з ним зустрітися, або хоч подивитися на нього одним оком :D.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 березня 2012, 19:31

andrivovk писав:і на шашлик

Отець зазвичай шашликами на ДН не пригощає, Піст же!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вітаємо з Днем Народження!

Повідомлення andrivovk » 30 березня 2012, 20:21

Just_me писав:
andrivovk писав:і на шашлик

Отець зазвичай шашликами на ДН не пригощає, Піст же!

Так він і кави і коньяку (алкоголю) теж не п'є. :D А ви тільки про шашлик згадали.Я його "підколов".

о.Олег писав:люди як подуріли: увірували :) По 7-8 годин Сповідав цими днями і то ще не край

Може їм пороблено. :) І що цікавого розказують?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вітаємо з Днем Народження!

Повідомлення ShMariam » 30 березня 2012, 21:09

andrivovk писав:
о.Олег писав:люди як подуріли: увірували :) По 7-8 годин Сповідав цими днями і то ще не край

Може їм пороблено. :) І що цікавого розказують?

Ви другий раз підколюєте, виманюючи таємницю сповіді?

Нині їду в маршрутці, а люди все про сповідь, хресну дорогу, св. Причастя... Дійсно увірували. :)
Just_me писав:
andrivovk писав:і на шашлик

Отець зазвичай шашликами на ДН не пригощає, Піст же!
Можна відзначити і після посту, і необов'язково шашликами. Натякаю на зустріч форумчан. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 березня 2012, 21:19

Виокремила тему, щоб таки не загубилися ці розмови серед безлічі інших. Думаю, після Великодня треба нам зібратися в Шевченківському гаю - в неформальному оточенні познайомитися, хто з ким ще не знайомий. До того ж, буде привід залучити наших "заблукалих овечок" - зниклих старожилів форуму, надіславши їм запрошення на форумівочку.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Максим Борець » 30 березня 2012, 21:25

Ви серйозно? Я щось думаю що це неможливо бо більшість форумчан зацікавлені зберегти свою анонімність.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 березня 2012, 21:28

У нас по списках присутність не перевірятимуть. Я вважаю, що охочі познайомитися прийдуть обов"язково, а інших силою не тягнемо :) Кожен має право вирішувати, я до зустрічі ставлюся нормально, до шашличків може навіть ще краще, а до шашличків на зустрічі взагалі суперово, спільна трапеза зближує!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 30 березня 2012, 21:40

Максим Борець писав:Ви серйозно? Я щось думаю що це неможливо бо більшість форумчан зацікавлені зберегти свою анонімність.

Чому? :shock: Я особисто вже знайома з трьома, із задоволенням зустрілася б з іншими. :)
Just_me писав:Виокремила тему, щоб таки не загубилися ці розмови серед безлічі інших. Думаю, після Великодня треба нам зібратися в...

:) Знов робота для модератора - приєднувати цю тему до viewtopic.php?f=18&t=2474&hilit=%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 березня 2012, 21:48

ShMariam писав::) Знов робота для модератора - приєднувати цю тему до viewtopic.php?f=18&t=2474&hilit=%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87

Не приєднаю, Мар"яно, бо та ідея з усіляких причин зазнала краху, у тої теми погана карма :D Я її закрию :) Ми на кожну нову форумівку (сподіваюся, в нас їх буде ого-го) створюватимемо окрему тему, а ту, що відбулася, в архів переноситимемо. Як Вам таке?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 02 квітня 2012, 12:47

Щось я не спостерігаю шаленої активності в цій темі... Хоч зголосіться, хто б на таку форумівку на природі по Великодних святах міг прийти, давайте свої пропозиції стосовно часу :) Я пропоную якусь суботу, бо в неділю Служба + то сімейний день. А субота якраз те, що треба.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 02 квітня 2012, 12:56

Just_me писав:Щось я не спостерігаю шаленої активності в цій темі... Хоч зголосіться, хто б на таку форумівку на природі по Великодних святах міг прийти, давайте свої пропозиції стосовно часу :) Я пропоную якусь суботу, бо в неділю Служба + то сімейний день. А субота якраз те, що треба.

а може в Шевченківському Гаю здибимося? На Пасху? :Rose:
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 02 квітня 2012, 13:03

В Шевченківському гаю - то так, я вище запропонувала і заперечень ще наче не було, тому можемо вважати місце визначеним. Тепер про час. Пасха - виключено, нмд, бо не всі зі Львова і свято це сімейне, так що у форумному колі поспілкуватися не вдастся, всім хочеться до родини. Я собі особисто уявляю цю форумівку як таке збіговисько неформальне на природі, можна і познайомитися, обговорити цікаві теми, ближче дізнатися одне про одного. Як на мене, для такого це найкращий формат. Може планувати зустріч на суботу перед Провідною неділею? Пропоную принести хто що хоче, якісь канапочки-печиво-чайочок, посідати на травичці, багаття розвести, сардельки підсмажити, погратися в тімбілдінг :) Для першого разу саме те!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 02 квітня 2012, 21:23

Just_me писав:В Шевченківському гаю - то так, я вище запропонувала і заперечень ще наче не було, тому можемо вважати місце визначеним. Тепер про час. Пасха - виключено, нмд, бо не всі зі Львова і свято це сімейне, так що у форумному колі поспілкуватися не вдастся, всім хочеться до родини. Я собі особисто уявляю цю форумівку як таке збіговисько неформальне на природі, можна і познайомитися, обговорити цікаві теми, ближче дізнатися одне про одного. Як на мене, для такого це найкращий формат. Може планувати зустріч на суботу перед Провідною неділею? Пропоную принести хто що хоче, якісь канапочки-печиво-чайочок, посідати на травичці, багаття розвести, сардельки підсмажити, погратися в тімбілдінг :) Для першого разу саме те!

1. Треба буде добре визначитися з днем і годиною відносно погоди і можливостей форумчан. Я не проти суботи перед Провідною неділею, але все ще може змінитися...
2. Повідомити всіх колишніх активних форумчан.
3. Хоч приблизно визначитися з продуктами - хто що принесе (також із посудом і т. п.)
4. Домовитися львів'янам з форумчанами з інших міст - хто кого буде зустрічати.

Ще можна буде влаштувати екскурсію Шевченківським гаєм. Якщо важко буде з сумками, то я знаю, де їх можна буде залишити. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей