Дякую Господу

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Дякую Господу

Повідомлення Olya » 04 серпня 2009, 14:37

В цьому житті нічого не робиться просто так.
нещодавно я потрапила в лікарню, спочатку я нарікала - ну за що мені ця біль і ці страждання. Але лежачи на лікарняному ліжку я витягла збірник девятниць і почала молитися девятницю до св. Духа.
Знаєте, тепер я дуже вдячна Богові, що потрапила в лікарню, я переосмислила життєві цінності, в мене появилася (я думаю завдяки девятниці) якась любов до людей, що мені чогось всіх шкода.Навіть тих шкода, що нехотячи щось погане говорять чи роблять. Я хочу щоб це відчуття ніколи мене не полишало.
Я думаю, що це дуже добре, що я захворіла і знаю, що все що не робиться - робиться на краще.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 04 серпня 2009, 22:46

Пані Ольго, бажаю вам міцного здров'я ! Направду молитва приватна це єдине, що є ліком для душі і тіла. Без молитви життя складається з балачок ! (авт.) :)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 05 серпня 2009, 08:55

Направду молитва приватна це єдине, що є ліком для душі і тіла. Без молитви життя складається з балачок ! (авт.)


Ну і ще сповідь і Євхаристія :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 серпня 2009, 18:54

oremus писав:Пані Ольго, бажаю вам міцного здров'я ! ) :)


Долучаюсь :)

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 серпня 2009, 08:58

Дуже вдячна за відзиви і побажання. :)

Цією темою я найперше хотіла сказати, що деколи те, що нам здається карою Божою обертається нам на благо. Зі всього як з доброго так і з того, що здається нам поганим можна зробити певні висновки і пізнання.

Нехай вас всіх Господь оберігає ! :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 06 серпня 2009, 11:33

дуже добре, що ви так сприйняли свою ситуацію - з вірою і надією. Читала якось про ракових хворих, про мужність їхню й глибоку віру. Жінка розповідала, що вона щаслива, бо Бог дав їй ще час закінчити всі земні справи й гідно підготуватися у кращий світ, свої терпіння вона сприймала, як Божу ласку.
По собі знаю, хвороба часто заставляє переоцінювати вартісність нашого буття на землі...

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 17 серпня 2009, 07:47

В неділю я їздила на Прощу в с.Страдч Львівської області. Мій чоловік відразу після мене також попав в лікарню і я вирішила посвятити Хресну Дорогу за здоровя чоловіка і донечки. На Службій Божі, я просила Господа, щоб мене щось боліло під час Хресної Дороги і знаєте, мене так страшно боліла голова, що я ледве бачила на очі. Але після Хресної Дороги стало краще, а коли я приїхала додому, то мене мало того, що перестала боліти голова, але й ВЗАГАЛІ перестали турбувати болі в спині, які перед тим мене турбували.
Чоловік ліг в лікарню з проблемами тиску, а коли я приїхала і поміряла тиск він в нього був у нормі і сьогодні зранку також, чого ми ніяк не могли добитися лікуючись ліками. Ну скажіть, хіба це не чудо?
Я дуже вдячна Господу за можливість поїздки на Прощу. І я всім буде розповідати, що нам Господь вчинив.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

krish
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 20 листопада 2009, 10:55

Повідомлення krish » 20 листопада 2009, 10:58

Невдала тема.Або невдало задані питання.Якщо малося на увазі національність,то так треба було і вказати.В наш час походження не настільки важливо як риси характеру,вихованість,переконання,вподобання.Та й для чого це опитування? Щоб ще більше розділити людей на москалів і не москалів? Ми всі громадяни однієї країни незалежно від походження.
========================================
Self Certificated Mortgage
missourihomeowner.com

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 23 листопада 2009, 09:42

krish писав:Невдала тема.Або невдало задані питання.Якщо малося на увазі національність,то так треба було і вказати.В наш час походження не настільки важливо як риси характеру,вихованість,переконання,вподобання.Та й для чого це опитування? Щоб ще більше розділити людей на москалів і не москалів? Ми всі громадяни однієї країни незалежно від походження.
========================================
[/url]


А чому тема невдала? І причому тут поділ на москалів і ні. Ви напевно щось наплутали. Тема про те, що треба дякувати Господу про все, що з нами відбувається.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Lilly
початківець
початківець
Повідомлень: 42
З нами з: 26 травня 2009, 12:09
Звідки: Столиця

Повідомлення Lilly » 25 листопада 2009, 13:08

Дорога Олю, ваше свідчення - це як вкотрий раз Бог мені промовляє - "не бійся!" Бо зараз ми з чоловіком переживаємо не хворобу, але зраду його близького друга і партнера по спільній справі. Ще все можна відкрутити назад, але справді повинно відбутися чудо з переміною його серця, або ще щось, що є у владі не людській. Я стараюся переживати цю ситуацію ніби вже " з майбутнього", коли це все закінчиться і я скажу "Бог знав, що для нас найкраще". Але це так важко - не боятися, а повністю довіритися Богу; це мені нагадує відчуття під час уроків плавання - все стає так легко, коли перестаєш боятися води і віддаєшся водному простору... але як тільки подумаєш, що під ногами немає грунту, нутром оволодіває розпач. Є вислів "п"яному море по коліна". Напевно мені, та й кожному віруючому в Бога, в час труднощів треба бути в певному сенсі "нетверезою" щодо реальності, наповненим віри у надреальне.
Усіх благ вашій сім"ї!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 25 листопада 2009, 16:45

Lilly писав:Дорога Олю, ваше свідчення - це як вкотрий раз Бог мені промовляє - "не бійся!" Бо зараз ми з чоловіком переживаємо не хворобу, але зраду його близького друга і партнера по спільній справі. Ще все можна відкрутити назад, але справді повинно відбутися чудо з переміною його серця, або ще щось, що є у владі не людській. Я стараюся переживати цю ситуацію ніби вже " з майбутнього", коли це все закінчиться і я скажу "Бог знав, що для нас найкраще". Але це так важко - не боятися, а повністю довіритися Богу; це мені нагадує відчуття під час уроків плавання - все стає так легко, коли перестаєш боятися води і віддаєшся водному простору... але як тільки подумаєш, що під ногами немає грунту, нутром оволодіває розпач. Є вислів "п"яному море по коліна". Напевно мені, та й кожному віруючому в Бога, в час труднощів треба бути в певному сенсі "нетверезою" щодо реальності, наповненим віри у надреальне.
Усіх благ вашій сім"ї!


Я впевнена, що у вас буде добре. Господь нам дарує, як і радість , так і випробування. :)

І повірте, Богові дякувати потрібно за все, і за випробування також - воно робить нас сильнішими. Моя улюблена приказка: Все що не робиться, робиться на краще. Але це ми зрозуміємо коли ці випробування минуть і ми зможемо всю ситуацію оцінити без емоцій і зробити певні висновки.

Бажаю вашій сім"ї, щоб труднощі швидко минули і нехай вас Господь оберігає! Нічого не бійтеся і моліться до Бога про допомогу.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Дякую Господу

Повідомлення Just_me » 13 червня 2010, 15:55

Гарна така тема. Ми рідко дякуємо Господеві за зіслані ласки, а ще рідше - за терпіння. Звісно, всім хочеться щастя, проте багато разів переконалася, що більшість терпінь приносять внутрішні зміни на краще.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Дякую Господу

Повідомлення о.Олег » 13 червня 2010, 16:36

недавнє
Малий мій ходить на танці/співи і там цього року деякі з дітей, які належать до Храму Папи Климентія (недавня Пошта, на Чупринки) йшли до Першої Сповіді і Торжественного Причастя. Один з них - хлопчик на ім'я Павло - перед тим пролежав на Орлика місяць: рана на ручці ніяк не заживала, лікарі чистили двійчі і навіть вже хотіли ампутувати дитині два пальці... Після Причастя вранці кличе Павлик батьків - з ручки щось тече. Розвинули пов'язку, а там з рани вилізла велика скалка... :)
Дякую Тобі Боже за Павлика! :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
галичанка
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 30 липня 2010, 14:06

Re: Дякую Господу

Повідомлення галичанка » 08 серпня 2010, 23:41

Так, багато є за що дякувати Господу.
Хочу подякувати,що привів мене на цей форум.Знаходжу тут стільки цікавого і корисного.
Дякую Господеві,що дав сьогодні сили перебороти себе у своїй ліні і роздратуванні.

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Дякую Господу

Повідомлення Iryna B. » 09 серпня 2010, 09:38

Just_me писав: Ми рідко дякуємо Господеві за зіслані ласки, а ще рідше - за терпіння. Звісно, всім хочеться щастя, проте багато разів переконалася, що більшість терпінь приносять внутрішні зміни на краще.
Господи, скільки раз нарікала на Тебе за терпіння в моєму житті, а в результаті завдяки тим терпінням я зрозуміла, що Ти мене любиш і рятуєш.
Дякую, Господи!

Аватар користувача
Lilly
початківець
початківець
Повідомлень: 42
З нами з: 26 травня 2009, 12:09
Звідки: Столиця

Re: Дякую Господу

Повідомлення Lilly » 16 серпня 2010, 11:30

Дякую Господу, бо те, що мене сильно пригнічувало пару місяців тому, закінчилось. І з цих подій я винесла кілька уроків. Один з них - вічна істина: як постелиш, так і виспишся; як ми допускаємо, так і стається. "Немає правди в людині" , в тому числі і в мені. Дивлячись на нашого колишнього друга, котрий піддався спокусі легких грошей, бачу, що на його місці і я теж могла легко опинитися, якби не Господь, Котрого намагаюся слухати. Шкода мені цю людину, бо отримавши на мить перемогу (як йому здається), він за собою спалив міст на безлюдний острів його власних фантазій.
Псалом 7 (по-російськи):

Вот, нечестивый зачал неправду,
был чреват злобою,
и родил себе ложь.
Рыл ров, и выкопал его,
и упал в яму, которую приготовил.
Злоба его обратится на его голову,
и злодейство его упадет на его темя.

Хочеться лише просити Господа, "навчи мене творити Твою волю, і нехай Твій добрий дух провадить мене по рівній землі"

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Дякую Господу

Повідомлення Just_me » 05 вересня 2010, 17:31

А я дякую Господу за те, що дав мені сили продовжувати молитися навіть тоді, коли, здавалося, молитва таки не була вислухана і нічого вже не вдієш. Але все дивним, незрозумілим мені чином повернулося назад. Дякую, Господи, за те, що можу бачити моїх рідних щасливими. :Yahoo!:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Дякую Господу

Повідомлення kristik » 05 вересня 2010, 18:33

Одного разу читала таку притчу про подяку Господу Богу. Нажаль не пам'ятаю її дослівно і не знаю хто автор :oops: , але своїми словами: що ніби-то в небі Рай поділений на "кімнати" в одній з них безліч ангелів, які мають багато роботи. Вони приймають молитви, котрі люди з землі "присилають" Богу ( за здоров'я, за упокій, за навернення тощо ), в іншій також робота йде повним ходом, в ній ангели за наказом Господа "відсилають" вислухані Отцем прохання, а є ще одна кімната, в якій сидить один ангел, сидить і майже засинає - його обов'язком є приймати подяки від людей, молитви яких Всевишній вислухав.
Як на мене :cry: печальна притча.

Дякуймо Богові за все, що з нами стається (як добре так і погане), бо нічого в світі не стається просто так!...
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Re: Дякую Господу

Повідомлення xrust » 08 вересня 2010, 09:32

ДОРОГІ ДРУЗІ! ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА! Дівчинка, Марічка, 1 рік.....діагноз - рак....потрібна термінова операція, яка коштує 24 000 грн....один день лікування обходиться в 1200 грн...Прошу вас про допомогти - хто не має можливості матеріально, батьки просять про молитву..... Дуже дякую.....

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Дякую Господу

Повідомлення boroda » 12 вересня 2010, 20:18

xrust я долучаюсь молитовно,бо всім потрібна допомога,нехай Господь її береже
Завжди так небуде.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дякую Господу

Повідомлення Олюнька » 12 вересня 2010, 20:32

boroda писав:xrust я долучаюсь молитовно,бо всім потрібна допомога,нехай Господь її береже

Бог її вже береже. :sorry:
xrust писав:Слава навіки! Дякую вам за прагнення допомогти, але сьогодні Марічка померла.....
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Дякую Господу

Повідомлення boroda » 13 вересня 2010, 08:59

Я дякую Господу Богу за моє терпіння,яке мені посилає.Завдяки ньому я багато зрозумів,що робив нетак в своєму житті,і переосмислив.
Надіюсь,що Бог вислухає мої молитви і звільнить мене в певний час,якщо буде така Його Св*ята Воля.
Завжди так небуде.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Дякую Господу

Повідомлення євдоким » 22 листопада 2011, 18:41

Just_me писав:Гарна така тема. Ми рідко дякуємо Господеві за зіслані ласки, а ще рідше - за терпіння. Звісно, всім хочеться щастя, проте багато разів переконалася, що більшість терпінь приносять внутрішні зміни на краще.

Долучаюсь до влучно сказаного!!!
А ще хочу додати, що якось чув від одного священика про те, як одна хвора жінка дякувала Богові за хрест у вигляді хвороби, бо тільки тоді змогла глибше впізнати Його Любов і Милосердя, Волю!!! Хоч до цього недільних і святочних богослужінь, по змозі, не опускала і перечитала чимало духовної літератури!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей