Правда Христа далека від "підгорецьких" (оцініть)

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Zynovij
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2008, 19:15

Повідомлення Zynovij » 05 жовтня 2008, 06:34

Я також бачив той цирк. Але мене тривожить майбутнє нашої Церкви. Ці так звані "владики", справедливо покарані. Але наше щастя, що ті важливіші проблеми, які є в Церкві вони докінця не роздули. Хто добре орінтується в ККСЦ і захоче зробити заколот в Церкві легко може це зробити. Що зробили Ковпакові ? - служить дальше. А зробили Каваціву? - служить дальше. Бутьмо свідомі, що і ці так просто не підуть. Можливо і середних "владик підгорецьких" знайдеться хтось, що уважно прочитає ККСЦ.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 жовтня 2008, 07:46

Zynovij писав:Я також бачив той цирк. Але мене тривожить майбутнє нашої Церкви. Ці так звані "владики", справедливо покарані. Але наше щастя, що ті важливіші проблеми, які є в Церкві вони докінця не роздули. Хто добре орінтується в ККСЦ і захоче зробити заколот в Церкві легко може це зробити. Що зробили Ковпакові ? - служить дальше. А зробили Каваціву? - служить дальше. Бутьмо свідомі, що і ці так просто не підуть. Можливо і середних "владик підгорецьких" знайдеться хтось, що уважно прочитає ККСЦ.


Безумовно, є проблеми в нашій Церкві, подібно як були колись у час сумнозвісного Лютера! Але бажання влади за будь-яку ціну не робить підгорецьких порядними в очах інших. І мене дивує, певною мірою, чому ще нічого не сказав стосовно розкольників Рим...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 жовтня 2008, 20:23

Щойно знайшов у Неті цікаву статтю, що підгорецькі отці... не розуміють того, що критикують - http://www.sde.org.ua/home/library/28-c ... iblia.html А це правда. Сам пересвідчився. Не раз одна їх думка суперечить різко іншій! Читаю час від часу їх "шедеври". Самі собі вони суперечать. Не знаю чи це плоди шизофренії, чи, може, вплив лукавого на розум...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Paulek
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 06 жовтня 2008, 08:44

Повідомлення Paulek » 06 жовтня 2008, 08:56

Додаткову інформацію про підгорецьких можна почитати також за цими посиланнями. Стрийська єпархія видала спеціальну книгу про цих "хлопців" накладом 2 млн. примірників.

Міністерство внутрішніх справ з'ясовує причини звільнення Підгорецьких монахів з міліції в Стрию
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Підгорецькі отці не розуміють понять, які критикують
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Психологія бунту Підгорецьких монахів
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Збунтовані Підгорецькі монахи: шлях від християнської спільноти до новітньої секти
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

До історії Підгорецьким монахів: Вівці на заклання чи вовки в овечих шкірах?
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Триста п’ятдесят парафій Стрийської єпархії отримали світлини та інформацію про бунтарів з Підгірців
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30

Стрийська єпархія підготувала видання про суть деструктивної діяльності Підгорецьких монахів
http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?opti ... &Itemid=30
Paulek

lis
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 травня 2006, 11:04
Звідки: planeta Zemlia

Непослух НЕ Є від Бога!!

Повідомлення lis » 06 жовтня 2008, 23:56

Я хоча й не бачив того "дійства", можу собі це уявити!
Впевнено можу сказати одне: які б не були проблеми в Церкві, звичайно - їх треба вирішувати! - але непослух - це не вирішення ситуації. Як християни, маємо знати, що саме послух є виразом виконання волі Божої - читаймо в Біблії: послух Богові чи золоте теля? Послух Ісуса своєму Отцеві, навіть коли це коштувало ("віддали від мене цю чашу"), послух Марії...
Петро Його відрікся, апостоли втекли, але Господь після того сказав: "Паси мої вівці (ти, грішний Петре, що мене зрадив після того всього, що бачив і чув від Мене)" і "будете сидіти на 12-тьох престолах і судитимете...".
Якими грішними б не були наші Архиєреї (не захищаю і не виправдовую їх різних прогріхів), але вони є наслідниками Апостолів - Св. Тайни сповнюють вповні (тож і Священство, з яким повязана влада в Церкві), бо не вони це чинять, а Господь через них ("in persona Christi") (хто в цьому сумнівається, то ще залишився в 16 ст. колєгою Лютера) як послуговувався апостолами для поширення свого Божого навчання і християнства. Їх людська помильність не дає права комусь відступати від Правдивої Церкви, заснованої Христом, і утворювати якісь єретичні угруповання.

Нехай Господь оберігає нашу Церкву від усіх диявольських замішань і поділів! "З нами Бог, розумійте народи і покоряйтеся!"

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 жовтня 2008, 00:23

Цікаві речі про суть підгорецької секти розміщено в мережі, багато в чому погоджуюсь з тим що там пише.

Окультизм по-підгорецьки:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

Брехня підгорецьких отців вилазить на поверхню:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2840

Яка духовна сила стоїть за підгорецькими отцями:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2852

Підгорецьке релігійне угрупування – секта?:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2857


«ПІДГОРЕЦЬКИЙ» ВИПАДОК НА ФОРУМАХ:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2858

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 жовтня 2008, 07:12

сергій писав:Цікаві речі про суть підгорецької секти розміщено в мережі, багато в чому погоджуюсь з тим що там пише.

Окультизм по-підгорецьки:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

Брехня підгорецьких отців вилазить на поверхню:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2840

Яка духовна сила стоїть за підгорецькими отцями:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2852

Підгорецьке релігійне угрупування – секта?:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2857


«ПІДГОРЕЦЬКИЙ» ВИПАДОК НА ФОРУМАХ:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2858




Дякую вам за важливі посилання, де є правда про підгорецьких. Якщо чесно, я здогадувався, що підгорецькі лицемірять у плані окультизму, самі його практикують, бо, як говорять, шила в мішку не сховаєш. Знаю, що ще коли вони навчались у Варшаві, то відвідували курси екстрасенсорики, тож добре орієнтуються у магічних речах. В їхніх численний листах помітне зомбування з елементами гіпнозу. Ці сектанти зациклені дуже на демонології, так як би не було над цим усім Господа Бога. Розповідали, що їх лідер Ілля Догнал, схожий своїми діями на шизофреніка, мав одного разу реколекції, на котрих майже весь час говорив... про диявола. Одна сестра монахиня говорила, що хотіла відновитися у цей благодатний час, та не вдалося, на жаль.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

TTT
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 жовтня 2008, 16:03
Звідки: Тернопіль

Повідомлення TTT » 07 жовтня 2008, 22:26

Я теж дивився виставу під назвою "Підгорецькі мученики за віру". Однак мене насторожило інше. Вони добре орієнтуються у проблемах та негараздах у нашій церкві! Особливо про те, що у церкві деякі отці без грошей навіть не похоронять. Це правда, бо сам з цим зустрівся. І ця обізнаність погано відбивається на тих, для яких священики це все, які нерозуміють, що священики це теж люди. На тих, які не розуміють що ходять не до священика до церкви а до нашого НЕбесного Батька- Бога. Це своєрідний дзвін для нашої ієрархії, щоб була більш жорсткішою до відступів служителів. А підгорецькі то просто бідні люди, які обрали не той шлях, і не в ту сторону. За них можна лише молитись, щоб св. Дух їм справді поміг зрозуміти похибки.
як гукнеш так і відгукнеться...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 жовтня 2008, 08:38

TTT писав:Я теж дивився виставу під назвою "Підгорецькі мученики за віру". Однак мене насторожило інше. Вони добре орієнтуються у проблемах та негараздах у нашій церкві! Особливо про те, що у церкві деякі отці без грошей навіть не похоронять. Це правда, бо сам з цим зустрівся. І ця обізнаність погано відбивається на тих, для яких священики це все, які нерозуміють, що священики це теж люди. На тих, які не розуміють що ходять не до священика до церкви а до нашого НЕбесного Батька- Бога. Це своєрідний дзвін для нашої ієрархії, щоб була більш жорсткішою до відступів служителів. А підгорецькі то просто бідні люди, які обрали не той шлях, і не в ту сторону. За них можна лише молитись, щоб св. Дух їм справді поміг зрозуміти похибки.


Лютер теж подібно діяв, бо Церква поринула була у різні проблеми. Однак чим це все закінчилося -- знаємо добре. Сам упав згодом у всякі шкідливі єресі, чого й навчав. Не варто забувати, що ніхто з нас не без гріха. Що Христова Церква і свята (на Божому рівні), і грішна водночас (на людському). І, за вченням Католицької Церкви, священнодійсва служителів важні, навіть попри іхні прогрішення. Ласка Божа діє. А підгорецькі "духарі" в непокорі забули, на жаль, про це... Їх лукавство спрацьовує проти них самих.

П. С. Якщо почитати історію Церкви, то можна побачити, що було все на її стражденному шляху: і світло, і темінь...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 09 жовтня 2008, 01:48

%)
Nu j nu... molymosia za was... Daj Boze aby wy zrozumily sho z nasprawdi xochut wladyky i jakyj za nymy dux stojit!
Diakuju Bohowi sho daw meni mozlywist buty na jixnix rekolekcijax...
moje zyttia teper dijsno protikaje w Bozij prysutnosti!

W Isusowi spasinnia!

TTT
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 жовтня 2008, 16:03
Звідки: Тернопіль

Повідомлення TTT » 09 жовтня 2008, 13:11

Шановний Stolobut! А до того часу ваше життя протікало в якій присутності??? Мені нагадують ваші слова, слова свідків єгов, які теж говорять що після того як вони вивчили Біблію та прийшли на збори їх життя змінилось і в ньому появився Бог. Підгорецькі постійно наголошують, що вони сповідують Живого Бога. А скажіть мені будь ласка Церква сповідую мервтого БОга? А взагалі хто такий живий Бог і де він є у розумінні підгорецьких????
як гукнеш так і відгукнеться...

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 09 жовтня 2008, 16:54

Stolobut писав:%)
Nu j nu... molymosia za was... Daj Boze aby wy zrozumily sho z nasprawdi xochut wladyky i jakyj za nymy dux stojit!
Diakuju Bohowi sho daw meni mozlywist buty na jixnix rekolekcijax...
moje zyttia teper dijsno protikaje w Bozij prysutnosti!

W Isusowi spasinnia!



А що хочуть владики шановний ?
Невже так званих реколєкціях вам розповідали виключно про те, що хочуть наші владики. а може варто самих єпископів спитати про їхні плани. Може б ви шановний попросили у єпископів реколєкцій...

В тому може і є ваша проблема, що ви винюхуєте. який дух за єпископом :ROFL: А вам шановний потрібно не нюхати, а свій розум тримати і мудрістю святих книжок наповнювати, а не.... папером (вибачте шановний)

А шо то за формулювання думки "moje zyttia teper dijsno protikaje w Bozij prysutnosti!" Звичайто, що ваше і моє життя минає в присутності Бога. Однак потрібно запитати себе - чи маємо право перебирати на себе осудження будь кого ?...Чого вас вчили на тих реколєкціях....

Я був на духовних реколєкціях (справжніх), пригадую на другий день відчув сильний бруд свої душі. Моя сповідь була такою нелегкою, але я таким був щасливим...Йшлося виключно про мене...Такі реколєкції потрібні, котрі закликають до боротьби зі своїм его, своїм Я, своїми гріхами. А вже адміністративно-церковні справи, чи багатовекторність української Церкви в новому часі - це питання історії...
Дуже шкода мені вас друже...Шкода і себе, що не можу вам допомогти. Вибачте.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 жовтня 2008, 17:50

Цікава річ, що на будьякі аргументи у догналівців є одна єдина відповідь: Я там пізнав живого Бога. Якби хоч хтось з них спробував спростувати хоч один з аргументі то це би вказувало на те що ці люди роздумують. А так складається враженя що вони повністю зазомбовані. На моє переконання це лише підтверджує тези авторів які пишуть про далеко не Божий характер цієї секти.

В той же ж час противники догналізму цілком раціонально обґрунтовують свої переконання, хоча часом можливо і за жорстко.

Zynovij
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2008, 19:15

Повідомлення Zynovij » 10 жовтня 2008, 22:55

А Рим і не буде відзиватися. Ми є Церква свого права. Суд виніс рішення, воно є справедливим. І коли б ці "монахи" були нормальні вони мали б покаятися, вибачитися перед всіма і перестали займатися дурницями. Шукати живого Бога, а навіщо Його шукати?, Він у Святій Євхаристії, Бог живий. Присутній в кожній Церкві, яка належить до Апостольського Пристолу. Але наші люди самі не знають що їм потрібно.Шукають Бога десь по других церквах. Я не проти відпистових місьць. Але сповідатися і причащатися можна у своїй церкві. Сповняти заповіді Божі не для заповіді, а з любові до Бога і ближнього свого.
І з якої то рації священик повинен хоронити без грошей. Влада на поховання виділяє гроші. Як на поминки то летите, як мухи на мід, бо там мажна добре випити і файно закусит. І байдуже, що на це йде не одна сотня гривень, а заплатити священику; ми бідні і немаємо.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 11 жовтня 2008, 11:12

Zynovij Ви або священник або його син! :ROFL: Ви тут такі маразми понаписували що я зі сміху падаю і встати не можу!!! Позліплювали до купи три різних вистави :D

Дорогенький Рим буде відзиватися, адже він керується не прихотями його керівників, а канонічним правом! Вразі коли є апеляція до вищого суду то вирок нижчого суду скасовується до вирішення цієї ситуації вищим судом! 8)

Шукати живого Бога, а навіщо Його шукати?, Він у Святій Євхаристії, Бог живий.
:D Скажу Вам, що треба! Так Він є в Пресвятій Євхаристії але крім того його потрібно запросити до свого серця і розуму!

Присутній в кожній Церкві, яка належить до Апостольського Пристолу
а екуменізм???

Але наші люди самі не знають що їм потрібно.Шукають Бога десь по других церквах. Я не проти відпистових місьць. Але сповідатися і причащатися можна у своїй церкві. Сповняти заповіді Божі не для заповіді, а з любові до Бога і ближнього свого.
А може вони не отримують від таких священників того, що їм потрібно! І тому мусять йт до інших церков!

І з якої то рації священик повинен хоронити без грошей. Влада на поховання виділяє гроші. Як на поминки то летите, як мухи на мід, бо там мажна добре випити і файно закусит. І байдуже, що на це йде не одна сотня гривень, а заплатити священику; ми бідні і немаємо.
Яка влада виділяє гроші? Повинен "Даром взяли, даром і давайте" А не вимагати від родичів, яким світ і так не милий, а то ще і той малодуховний священник ховати без грошей не хоче! Бо великодуховний священик уділяє Святі Тайни безкоштовно і такси не кладе, а бере тоді коли дають, а як не дають то ще і своє віддає! Бо Він має йти за Спасителем а не за грошима! Ця чорнота мене вже дратує, ці отці дають гарний приклад, але багато тих котрі нічого не хочуть тільки грошей, грошей, грошей, грошей... Та коли вони вже наситяться, машини, кольуа і золото для своїх жінок і вічні плачі їмостей в золоті що в них грошей не має. Біда з такими проповідниками! Біда

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 11 жовтня 2008, 13:46

Cardinal писав:Zynovij Ви або священник або його син! :ROFL:

а ти, Cardinal, просто ще один тлупок зомбований самосвятами.

настільки ж треба "високодуховним" бути, щоб звинувачувати всіх навколо в гомосексуалізмі??? -- саме це і роблять твої підгорецькі високодувні... а де цікаво вони гроші беруть на стотисячні тиражі своїх писульок?
8)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 11 жовтня 2008, 13:48

Cardinal писав:Ця чорнота мене вже дратує, ці отці дають гарний приклад, але багато тих котрі нічого не хочуть тільки грошей, грошей, грошей, грошей... Та коли вони вже наситяться, машини, кольуа і золото для своїх жінок і вічні плачі їмостей в золоті що в них грошей не має. Біда з такими проповідниками! Біда

ух ти! світленький наш! :lol: , а якщо тебе шось не влаштовує, то молись за тих священників, а не ... (це слово видалено через порушення правил форуму, а форум, до речі, церковний, - адмін.) по всіх кутках, наслідуючи підгорецьку секту!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 11 жовтня 2008, 21:49

Дорогенький я не підтримую і не маю нічого спільного з підгорецькими отцями!:shock: І ні я, ні вони всіх в гомосексуалізмі не звинувачують, дивує те, що дехто тільки пльотки робить.

З твого звернення до мене випливає твій стан! Який ти викрив сам!

ух ти! світленький наш! Laughing , а якщо тебе шось не влаштовує, то молись за тих священників, а не ... по всіх кутках, наслідуючи підгорецьку секту!
Я нічого не написав за себе! І я молюся! І прошу тебе молитися за підгорецьких!

Zynovij
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2008, 19:15

Повідомлення Zynovij » 12 жовтня 2008, 07:48

За "підгорецьких" не хочу більше згадувати. З ними все зрозуміло. Хай їх БОГ нарозумить. Я би не хотів до них вживати таких слів, якими РПЦ сказало про вл. Філарета. А на рахунок оплати послуг священика то скажу так. Кожний хто сам себе поважає так ніколи про священичу родину не скаже, бо хто про кого що говорить той сам такий.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Хто підтвердить інформацію???

Повідомлення o.Mykil » 12 жовтня 2008, 10:41

http://www.christusimperat.org/uk/node/2844



Маю до всіх таке прохання, особливо до тих, хто вчащає до "храму Миколая Чарнецького та 25 мучеників", який є у с. Підгірці. Бо недавно дойшла до мене одна інформація: що отці з Підгірців... під супровід своїх незвичних молитовних практик намащують болотом хрест, потім його спалюють... І це начебто є символом очищення від гріхів (а як же тоді свята сповідь?)... Якщо це так, то це ще один доказ, що вони не шанують святих речей, пропагують окультизм-поганство, займаються дурницями, фетишизмом... Сам цього не бачив. Переказали тільки інші. Щоб це не виглядало пліткою... Дякую за увагу! :)


"Є Бог і є "боги"; є Церква і є секти!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 12 жовтня 2008, 13:56

Кожний хто сам себе поважає так ніколи про священичу родину не скаже, бо хто про кого що говорить той сам такий.
А чому? Мені цей аргумент пригадує дитинство, коли малі дітки так говорять! Священнича родина така ж сама, як і інші родини! І їм потрібно допомагати, якщо вони заходять в блуд, як фарисеї!

Маю багато знайомих отців, які мають більше 5-ти дітей, але за гроші недумають! Їм бог їх дає!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 12 жовтня 2008, 19:33

Cardinal писав: Яка влада виділяє гроші? Повинен "Даром взяли, даром і давайте" А не вимагати від родичів, яким світ і так не милий, а то ще і той малодуховний священник ховати без грошей не хоче! Бо великодуховний священик уділяє Святі Тайни безкоштовно і такси не кладе, а бере тоді коли дають, а як не дають то ще і своє віддає! Бо Він має йти за Спасителем а не за грошима! Ця чорнота мене вже дратує, ці отці дають гарний приклад, але багато тих котрі нічого не хочуть тільки грошей, грошей, грошей, грошей... Та коли вони вже наситяться, машини, кольуа і золото для своїх жінок і вічні плачі їмостей в золоті що в них грошей не має. Біда з такими проповідниками! Біда



Трошки дорегесенький (carissimi) ви не туди палку загнули. Наскiльки менi вiдомо – семiнарiї то в нас платнi... Отож не так воно є як би хотiлося... Отже священник не так веж й задарма отримав те що отримав... Маєте трохи встиду i ганьби. Невже вам не встидно, обливати брудом наших священикiв.

Дорогесенький (carissimi), чи ви платите десятину, як того вимагає Бiблiя? Чи вiдомо вам що в середнiх вiках кожен платив десятину Церквi? Як би воно так було, тодi дiйсно можна би було критикувати священикiв за такси.

Той хто не платить десятину обкрадає Бога i Церкву. Як би я був священиком я би не удiляв нiкому нiяких Таїнств як би вiн не був активним членом парохiї. А якшо ми потребуємо священика, понайперше як того хто нам удiляє Таїнства, то мали би подбати i про його гiдне утримання, про що нажаль такi як ви вважають за лiпше навiть не згадувати.

I вибачте за офф-топ, але психологи стверджують, що люди якi вибирають собi гучнi псевда страждають манiєю величi. А це дiйсно вас робить подiбним до пiдгорецьких сектантiв, якщо i не видає як одного з них.

І ще одне, дорегесенький (carissimi), оте
Ваше високодуховний всежтаки видає фарисея. Вам не виглядає на то?

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 12 жовтня 2008, 19:56

Трошки дорегесенький (carissimi) ви не туди палку загнули. Наскiльки менi вiдомо – семiнарiї то в нас платнi... Отож не так воно є як би хотiлося... Отже священник не так веж й задарма отримав те що отримав... Маєте трохи встиду i ганьби. Невже вам не встидно, обливати брудом наших священикiв.
Любий Сергію! Палки і інші подібні їм речі я не гну і гнути не буду! Тут йшлася мова за оплату Святих Тайн і якби Ви хотіли то зрозуміли б! А щодо семінарій то вони платні, сім'я семінариста робить таку жертву, адже церква не може профінансувати це навчання! Свячення Вони отримують виключно за дарма, повинні отримувать! Ні не стидно, а що краще очі закривати і потурати їхнім злодіянням, хіба цього вчить Святе Письмо і наука Католицької Церкви!

Не плачу! На те є відповідні причини!

Вибачаю :) і не бачу в своєму ніку ніякої манії величі, бо його я придумав випадково і по приколу, щоб себе і людей посмішити!

Сергійчику я за свою духовність нічого не писав, а вже від Вас дізнався!!!!!! І шкода мені Вас, бо самі не знаєте, що пишите!

TTT
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 жовтня 2008, 16:03
Звідки: Тернопіль

Повідомлення TTT » 12 жовтня 2008, 23:49

Понаписували ви тут всякого!!!Дивує лише одне, що тема стосується підгорецьких а ми говоримо про те хто скільки бере хто скільки дає і так далі. Кожен, який писав має рацію одні священики не похоронять без грошей а інші ледве кінці з кінцями зводять бо їхні парафіяни на мерси гроші витрачають а у церкву дві гривні в одну неділю кинуть і тішаться. Однак від того що ми тут це обговоримо, один одного звинуватимемо в різних речах, нічого не зміниться. Чому? Бо підгорецькі ковпаківці і так далі виходять саме через те що у нас не має єдності і духовної злагоди. Замість того щоб обговорювати тут ці питання можливо варто просто помолитись до Матінки Божої і попросити у неї поради, підтримки і розум для нас усіх. Ми ж усі греко-католики, усі брати у Христі. Ніби ходимо до Церкви, і приймаємо (так надіюся) Святе Причастя, а інколи поводимось ніби не знати які ми вороги. Не варто зараз вияснити хто чий син, хто скільки взяв і так далі. А подумати, як написати і зробити так щоб наші брати не підпали під вплив підгорецьких і інших "псевдо", бо як я сам бачив багато людей. які мають гіркий досвід спілкування з священиками, які є слабкі у своїй вірі йдуть до цих "владик". Саме зараз ми повинні забути про проблеми, а стати спільно на пояснення підтримку і молитву за тих людей які підпали або підпадають під вплив вчення підгорецьких. Саме зараз усі наші знання досвід мають стати на обороні і підтримки Церкви (не окремих священиків, єпископів а Христової Церкви), бо там де не має єдності між чинами монашими між простим людом і священиками, єпископами, там постійні чвари а там де чвари там, як говорить народна мудрість третій користає. Так що прошу усіх до зменшення емоцій, а справді краще сісти і помолитися, подумати як написати так, що людина яка шукає відповіді могла зайти і справді щось корисне взяти з нашої бесіди а не читати обвинувачення. З молитвою про нас!!!
як гукнеш так і відгукнеться...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 жовтня 2008, 19:41

Звичайно, народ "православний" сходить тут часом на манівці, тобто відходить від теми, бо модератора як такого не видно... Одначе давайте повернемося до неї, до тієї історичної передачі на 12 каналі.

Одна цитата з мого допису-враження: "Одна з сестер ЧСВВ розповіла як молитва "владик" спасла їх сестру від злоякісної немалої пухлини, що аж лікарі були вражені. Спочатку вона була незлоякісна, проте перетворилась на шкідливу під впливом кількох гомеопатичних таблеток... Бо гомеопатія, як підтвердила монахиня, -- належить до білої магії...".


Хто як думає, якщо це й насправді було чудо за посередництвом молитов "владик", то чи воно може бути від Бога, якщо в їхній поведінці не простежується постійних тихомирних плодів св. Духа? Адже, як сказано у св. Писанні, диявол може набирати образу ангела світла... Знаємо, що є немало на світі чудес за його втручанням, особливо у царині сьогочасного "цілительства" (згадаймо хоча б різноманітних могутніх магів!). Він може просто мавпувати Всевишнього, що й чинить...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 14 жовтня 2008, 01:22

Cardinal а чому в тебе тілбки й мова, що про гроші -- захланний? :lol:
і які цікаво причини десятину не платити, а обсирати??? Відповідь одна --- ЖМОТСТВО!!!
Зажраний ЖМОТ ти, а не "кардинал" -- так і назвись!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 14 жовтня 2008, 01:29

Цими днями і Владика Колтун видав "Осторогу" заради бунту одного зі священників своєї єпархії. Цей отець "вславився" тим що зарахував себе до підгорецьких "єпископів", а також участю в догналівському дебюті на 12 каналі, обливаючи брудом УГКЦ рясніше ніж "старі" догналівці. Очевидно о.Івашків пішов дорогою о.Костельника і тепер всіма силами старається підлизати дупу своїм господарям.

http://christusimperat.org/uk/node/3080

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 14 жовтня 2008, 07:58

Малий писав:Cardinal а чому в тебе тілбки й мова, що про гроші -- захланний? :lol:
і які цікаво причини десятину не платити, а обсирати??? Відповідь одна --- ЖМОТСТВО!!!
Зажраний ЖМОТ ти, а не "кардинал" -- так і назвись!
:ROFL: Дякую!

TTT
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 жовтня 2008, 16:03
Звідки: Тернопіль

Повідомлення TTT » 14 жовтня 2008, 11:44

Звернення до Малого!!!
Здається тяжко нашому люду не ображати один одного!!! Я наприклад якби зайшов на цю тему і побачив як між собою говорять ніби то християни я б напевно (якби мав слабу віру) пішов до підгорецьких і сказав що вони праві. Тому прошу ще раз до всіх які пишуть чи хочуть писати толерантності один до одного!!! Елементарної поваги та братньої любови у Христі. Бо болить справді душа коли в церкві є роздори, коли між греко-католика не має єдності.... Хіба нам не соромно??? Ми мусимо бути опорою Церкви, а не бути приводом до руйнації і розчарування... Тому ще раз прошу поменши емоції а побільше здорового глузду!!!

А тепер щодо чуда!!! Я взагалі дуже б обережно ставився до таких проявів з боку підгорецьких, бо це невідомо звідки береться і куди воно направлене. Вони просто гарно грають на цікавості людей. Ми ж по своїй природі завжди прагнемо чудес як доказ могутності чи надприродності. Так легше заманити людей,які не вірять серцем та розумом а їх віра базується лише на якигось чудах або релігійному фанатизмі... Такими людьми легше просто маніпулювати та контролювати їх. Щодо сестри мені просто здається що вона говорила якусь завчену історію...а її очі зовсім не випромінювали отого справжнього духу чуда...не було отої внутрішньої чистої радості....
як гукнеш так і відгукнеться...

Оксанаа
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 18 жовтня 2008, 20:39

Повідомлення Оксанаа » 18 жовтня 2008, 20:53

Ви не маєте права засуджувати владик з Підгірець. Адже це дійсно люди, що проповідують Слово Боже, на вустах в яких тільки правда. Вони дійсно навертають людей. Ознакою життя є ріст, ознакою живої церкви є постійне зростання парафіян. А яка церква зараз може похвалитися постійним зростанням вірних. А я відповім - тільки церква в с. Підгірцях. Там відбуваються постійні навернення людей до віри, до живої віри в Бога. І те, що владики висвятили себе це не відступ від церкви і аж ніяк не вияв гордині - це скоріше дуже важливий і впевнений крок до відновлення нашої УГКЦ.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей