Секрети "прокляття" праматері Єви...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Наскільки реальною для Вас є думка про безболісні пологи?

Такого не буває!
2
10%
На загал - ні, але іноді жінкам щастить.
7
35%
Взагалі біль не властивий природнім процесам, але ж після гріхопадіння...
4
20%
Впринципі - це реально для кожної здорової жінки.
7
35%
 
Всього голосів: 20

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 18:49

Just_me писав:Я тут говорю про те, що жінка може й не боятися, а біль всеодно буде, і не говоріть, що це підсвідомо. Моя братова рік тому народила дитину. Я була вдома з нею в той період сама ( брат двоюрідний приїхав, коли вже аж в пологовий мали забирати). То її перша дитина, вона взагалі не знала як це - пологи. Просто сказала, що її щось там час-від часу поболює внизу живота (думала, це дитина щось там витворяє). Як потім сказала її мама, по телефону вона зразу зрозуміла, що це перейми, просто нічого їй не говорила, щоб не налякати. Тому повірте з досвіду, болить це, навіть якщо не боїшся.

Може справа навіть не в наявності/відсутності страху, а в повному розслаблені (як під час сну)? В книжці рекондується в цей момент розслабитися так, щоб аж щелепа відвисала і рука, якщо лежить на краю ліжка, спадала. Але повне рослаблення в принципі неможливе, якщо є страх.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 22 серпня 2011, 19:46

ShMariam писав:
Just_me писав:Я тут говорю про те, що жінка може й не боятися, а біль всеодно буде, і не говоріть, що це підсвідомо. Моя братова рік тому народила дитину. Я була вдома з нею в той період сама ( брат двоюрідний приїхав, коли вже аж в пологовий мали забирати). То її перша дитина, вона взагалі не знала як це - пологи. Просто сказала, що її щось там час-від часу поболює внизу живота (думала, це дитина щось там витворяє). Як потім сказала її мама, по телефону вона зразу зрозуміла, що це перейми, просто нічого їй не говорила, щоб не налякати. Тому повірте з досвіду, болить це, навіть якщо не боїшся.

Може справа навіть не в наявності/відсутності страху, а в повному розслаблені (як під час сну)? В книжці рекондується в цей момент розслабитися так, щоб аж щелепа відвисала і рука, якщо лежить на краю ліжка, спадала. Але повне рослаблення неможливе, якщо є страх.

Ну,,в цій темі я точно фахівець,бо знаю як то мати місячні,і пологи мав раз 10... :D
А якщо серйозно,то я думав(до сьогодні),що біль мусить бути,і жінка не може взагалі ніц не відчувати,бо просто не народить,або з якимось ризиком.
Але біль і страх це різні речі.А якщо страх перед болем,то це вже третьє.
Страх у жінки є,особливо коли це вперше,бо це є чимось невідомим для неї.
Просто,я (п.Маряно) якось думаю,що можливо там (де Ви читали) йдеться про опанування страху???,а коли так,то і біль відходить на інший план.
Тобто сам біль не зникне,просто жінка його сприймає по інакшому(чи щось типа цього),і це не стає тим,що буде заважати самому процесу.
Коли жінка психологічно готова,то і пологи не пологи.(хоч це можуть бути мої уявні фантазії :D ).
То моя кітка,коли вперше народжувала,то такі очі мала перелякані,що ого-го.Я коли був поряд з нею,то вона була спокійна,а як тільки хотів йти геть від коробки(місце пологів),то вона так мявкала(боялась) :) ,що в тому мявкіті було все(і просила щоб я лишився,і сварилась бо я йду,і що їй страшно і боляче,,і ще всяке різне :D ).
Ну так і народили 5 котят.(але сама знає,що потрібно робити.Навряд чи людям це так генетично передається,бо люди роблять це з допомогою інших людей,а тваринки самі :pardon: ).
А ось коли було вдруге,то вона вже була геройка ого-го :) ,і собі навпаки хотіла сама залишитись(втікла на горище,і зійшла вже після всього).
kvantum писав:Зрозумійте мене правельно..., щодо "проклаття" Єви, але і тварини, зокрема савці теж мучаються, коли народжують...

Чому це вони мучаться???я би так не сказав.Можливо це так виглядає,але дійсно мучаться тільки люди. :pardon:
А що до Книги Буття,то якби Єва народжувала в Раю,то болів би не було взагалі,і взагалі це було би щось інакше,ніж зараз знаємо це ми.
Просто Бог би подбав за все,Єві навіть думати за це не було потрібно.(ну хіба думати за те,що їм хочиться піклуватись про когось,і Бог їм би у всьому поміг і навчив).А так,вигнанні з Саду,стали смертними,і біль буде,бо так Бог сказав,а Він точно знає :pardon: Це можна сказати наслідок переступу Божого Слова.
Це як покарання,за те,що Адама збаламутила. :) (жінки..це жарт).
Біль при пологах,ті всі переживання які жінка зносить перед пологами(що часто страшніше фізичної болі),з того моменту,як дізнається про вагітність,саме це мусить бути.(хоч людям властиво,щось типу бути на рівні з Богом.Бог сказав, що будуть болі,а ми можемо зробити без них,щоб болів не було взагалі :( )
Уявіть,цього всього нема,і пологи,це як піти аналіз сечі здати.(тобто не боляче,але просто не зручно,зранку вставати,пертись в лікарню,черги...)
То що би було???? Як би жінки до дітей ставились???
От і я не знаю. :D
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 19:58

Просто,я (п.Маряно) якось думаю,що можливо там (де Ви читали) йдеться про опанування страху???,а коли так,то і біль відходить на інший план.
Тобто сам біль не зникне,просто жінка його сприймає по інакшому(чи щось типа цього),і це не стає тим,що буде заважати самому процесу.
Ні, там виведена чітка залежність: фізіологічно той біль (не будь-який інший, а саме біль при пологах) залежить від ступеня розслабленості.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 22 серпня 2011, 20:06

ShMariam писав:
Просто,я (п.Маряно) якось думаю,що можливо там (де Ви читали) йдеться про опанування страху???,а коли так,то і біль відходить на інший план.
Тобто сам біль не зникне,просто жінка його сприймає по інакшому(чи щось типа цього),і це не стає тим,що буде заважати самому процесу.
Ні, там виведена чітка залежність: фізіологічно той біль (не будь-який інший, а саме біль при пологах) залежить від ступеня розслабленості.

Ну так,я про це і кажу.Тобто сам біль,вже стає зовсім іншим,відходить на зовсім інший якісний рівень,бо людина його опановує.
Чи там пише про повне зникнення фізичних відчуттів????(просто цікаво)
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 20:12

andrey s. писав:Чи там пише про повне зникнення фізичних відчуттів????(просто цікаво)
Дякую...

Про повне зникнення фізичних відчуттів в тому числі, але в будь-якому разі - реальне зменшення болю. Це пов'язано з особливостями фізіології жінки, а не просто з навіюванням, що пологи пройдуть легко.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 22 серпня 2011, 21:26

ShMariam писав:
andrey s. писав:Чи там пише про повне зникнення фізичних відчуттів????(просто цікаво)
Дякую...

Про повне зникнення фізичних відчуттів в тому числі, але в будь-якому разі - реальне зменшення болю. Це пов'язано з особливостями фізіології жінки, а не просто з навіюванням, що пологи пройдуть легко.

Ну я передумав проникатися цим питанням :) ,але дякую за розяснення.
Просто тут також потрібно брати до уваги,що не всі жінки одинакові.Тобто у деяких можуть бути фізіологічні відмінності,тобто це все складно,і якось на загал про це не побалакаєш.
Але,я точно знаю,що спільне є одне у всіх.Тобто біль в голові,і ми часто його самі помножуєм.
А жінка яка народжує вперше,наслухається всякого,і це стане реальністю для неї,яку вона сама створила.(звідки їй знати,як пройдуть пологи).
А болі бояться всі люди,а безболісні пологи,це солотка обіцянка,це те,чого хочуть багато жінок(які ще ніколи не народжували),і бажаючих цим скористатися завжди буде багато,тих які знають вірний спосіб як позбутися болі.
Я ще зрозумію,коли у жінки дійсно якась фізіологічна особливість,і вона з досвіду знає,що це бо-о-о-ляче,і тому цікавиться цим.(або лікарі попередили про таку можливість)
А так є прислівя народне:"У страха очі великі" :)
Ну Ви жінки не зважайте,все буде ОК..є чоловіки для підтримки,а коли ні,то Те,що Вас не вбиває,робить Вас сильнішими.(це не я придумав)
Народжуйте, :Rose: ,І нехай Господь допомагає.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 21:45

andrey s. писав:Просто тут також потрібно брати до уваги,що не всі жінки одинакові.Тобто у деяких можуть бути фізіологічні відмінності,тобто це все складно,і якось на загал про це не побалакаєш.

Та ні, тут йдеться якраз про фізіологічні особливості якраз назагал - так може народжувати кожна здорова жінка і якщо дитина не занадто велика. Якщо якісь особливі проблеми - тоді треба народжувати тільки в лікарні, часом і через кесареве.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Just_me » 13 грудня 2011, 15:22

Здається, якнайкраще пасує до даної теми :) . Витратьте 5 хвилин, не пошкодуєте )))
http://www.youtube.com/watch?v=YGeThxnR4HQ
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення kvantum » 14 грудня 2011, 00:09

Дякую..[/quote]
роспитайте ветиринара про пологи ьварин, наскільки вони безболісно в них проходять...
І про біль про пологах, якщо ваша матір довас добре ставиться лише завдячу.чи болям при пологах, я вас щиро співчуваю...
Востаннє редагувалось 14 грудня 2011, 17:12 користувачем kvantum, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2011, 08:55

Пане kvantum: Вас неможливо читати - незрозуміло, де є Ваші слова і на що Ви відповідаєте. Це не важко - навчитися коректно цитувати. А некоректне цитування (вірю, що Ви не навмисне, але) є виявом неповаги до співрозмовників у форумному діалозі. Дуже прошу виправити. Перепрошую - попередження
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення romanm » 14 грудня 2011, 22:45

Дозвольте декілька слів. ОДного хорошого друга дружина мала народжувати, а так як він моряк і його не було в цей час вдома, то в палату пішла , з породілею, моя дружина. Через скільки то там годин вийшла з підбитим оком(породілля так народжувала шо ненароком поставила синяк, бо хотіла схопити за руку а видалося от так) і великими переляканими очима.
На запитання що там і як там відповіла, що найбільше її вразили крики і ....мат жінок які народжували.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 09:41

romanm писав: ....мат жінок які народжували.

просто він (мат) в тих жінках, власне, був - от і лився...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення Just_me » 15 грудня 2011, 12:38

о.Олег писав:просто він (мат) в тих жінках, власне, був - от і лився...

Не цілком згодна. Чула від компетентної людини, що велика кількість жінок "незлим тихим словом" (чит. навпаки :D ) нагороджують своїх чоловіків, обзивають їх як лиш можуть, а потім нічого не пам"ятають. Ви ж не скажете, що ці жінки ненавидять десь в глибині душі своїх "половинок", а на пологах якраз це все з них і виливається? Просто організм людини здатен витримувати біль до 45 del (одиниця вимірювання інтенсивності болю), все, що більше - летальний наслідок, і лише при пологах жінка витримує біль до 57 del. Це схоже на перелом 20 кісток водночас. Тому в жінок в цей момент відключається свідома поведінка, вони себе часто не контролюють, тож не судіть строго...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 12:53

Just_me писав:
о.Олег писав:просто він (мат) в тих жінках, власне, був - от і лився...

Не цілком згодна. Чула від компетентної людини, що велика кількість жінок "незлим тихим словом" (чит. навпаки :D ) нагороджують своїх чоловіків, обзивають їх як лиш можуть, а потім нічого не пам"ятають. Ви ж не скажете, що ці жінки ненавидять десь в глибині душі своїх "половинок", а на пологах якраз це все з них і виливається? Просто організм людини здатен витримувати біль до 45 del (одиниця вимірювання інтенсивності болю), все, що більше - летальний наслідок, і лише при пологах жінка витримує біль до 57 del. Це схоже на перелом 20 кісток водночас. Тому в жінок в цей момент відключається свідома поведінка, вони себе часто не контролюють, тож не судіть строго...

ні - не про обзивання говорив - говорив, що для того, щоб вимовляти мат треба його навіть не лише знати (люди сьогодні так багато всього лайливого відкрито виговорюють, що незнати неможливо), а й емоційно наповнювати певні слова певним сенсом. Знаю, наприклад, жінку, яка під-час пологів викрикувала слова молитви. І це настільки ж несвідомо
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 15 грудня 2011, 21:00

Думаю тут може бути і справа в іншому...
Ніхто не бачив реакцію людини яка відходить від загального наркозу???
Я бачив раза два, але саме цікаве було поспілкуватись з цього приводу з медсестрою...
Пощастило попасти на знайому і таку собі розумну і кмітливу жіночку...
Досить цікаві і в одночас моторошні спостереження. ( всетаки мати і бруд частіше...але, але є досить не мало випадків протилежних. І що головне :) , прогнозувати по зовнішності не виходить, а навіть навпаки. Такий милий з виду, а видавав таке..що ого-го :D )
Незнаю, я бачу схожість в ситуаціях з пологами(особливо якщо перші, чи супроводжуються болями, які зобумовленні фізіологічними особливостями жінки.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2011, 08:00

andrey s. писав:Досить цікаві і в одночас моторошні спостереження. ( всетаки мати і бруд частіше...але, але є досить не мало випадків протилежних...

напевне це про те саме, що і я грішний говорю... Також мав подібний досвід. І маю постійний досвід з вмираючими - різне "лиється" в напівзабутті...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення п.Наталя » 29 грудня 2011, 16:30

І що,отче Олеже,ви і з ціеї теми будете стверджувати,що народитись чоловіком або жінкою однаково добре?А головне жінка не винувата,що народилась жінкою!? :Yahoo!:
А чому тоді мае мучитись. :o Звістно,кожному свое"вухо голки"(ціна за перехід на той світ) страждань і у чоловіків багато,і витримують вони меньше-тому бабусьок більше ніж дідусів.Але і тут протеріччя-вмер і більше не мучиться,а жінки живуть і живуть. :oops:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2011, 16:33

п.Наталя писав:І що,отче Олеже,ви і з ціеї теми будете стверджувати,що народитись чоловіком або жінкою однаково добре?...

так - чоловік і жінка несуть у собі одинакову гідність людини
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення п.Наталя » 29 грудня 2011, 16:55

Тут хтось писав,що боляче народжувати,щоб дитину цінувала,а скільки відмовляються?Ви думаете їм не болить?Просто хочуть забути скорше ось і все.Це ж стосуеться вислову що біль при пологах болючий,але скоро забувучий.Просто стараешся скорше забути і не думати про це,заглушаеш спогади дитиною і новими клопотами.А болі е і після пологів-з грудьми,з скороченням живота(я без термінології),просто вони вже і в порівняння не йдуть з "тамтими".Звісно,е жіночки,яки після пологів ще біжуть свое весілля дотанцьовувати.Про таких тільки чула. :wink:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2011, 17:04

п.Наталя писав:Тут хтось писав,що боляче народжувати,щоб дитину цінувала,а скільки відмовляються?Ви думаете їм не болить?Просто хочуть забути скорше ось і все.Це ж стосуеться вислову що біль при пологах болючий,але скоро забувучий.Просто стараешся скорше забути і не думати про це,заглушаеш спогади дитиною і новими клопотами.А болі е і після пологів-з грудьми,з скороченням живота(я без термінології),просто вони вже і в порівняння не йдуть з "тамтими".Звісно,е жіночки,яки після пологів ще біжуть свое весілля дотанцьовувати.Про таких тільки чула. :wink:

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення brat Martyn » 01 січня 2012, 22:38

А мені на інших байдуже... І нема на то ради. В нашому псевдохристиянському суспільстві для мене, як християнина, статистика давним давно не аргумент.

У нашій християнській спільноті, яка десь налічує біля десяти пар, з якими ми часто і глибше спілкуємося, ніхто крім нас не спішить цілісно цікавитись і втілювати природнє батьківство, а про домашні пологи, то і слухати не хочуть. Говориш щось - а людей просто "вишибає" і результат, як "об стіну горохом". Наразі тішимося, що вже дві парочки втекли від кесарського розтину, який їм без належної причини нав'язували в пологових будинках і бодай у пологах все таки родовими шляхами зкористались. Хоч то вже добре і то вже краща свідомість.

Ну що ж тут поробиш.... в меншості - то в меншості, в абсолютній меншості - то в абсолютній меншості. Якщо вже щось таке пізнаєш - то ж не підеш вішатися за компанію, як той жид, щоб тільки серед більшості перебувати у визнанні своєї "нормальності", а не диваком.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення andrey s. » 01 січня 2012, 23:50

brat Martyn писав:А мені на інших байдуже... І нема на то ради. В нашому псевдохристиянському суспільстві для мене, як християнина, статистика давним давно не аргумент...

Я не осягнув думки. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення п.Наталя » 20 січня 2012, 11:32

Хтось тут написав,що болить,щоб ліпше берегли,чи шанували дитину,тоді на мою думку чоловікам малоби боліти ,бо плюнувши вони тікають тут же забувають і про дівчину і про наслідки,про народжених і не народжених дітей. :Yahoo!:Чоловіки не хочуть помагати з немовлям незважаючи,що від своеї роботи вони йдуть ввечері віддихнути,мають вихідні,а жінка працюе цілодобово. :P Звісно не всі.
Востаннє редагувалось 20 січня 2012, 11:37 користувачем п.Наталя, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Секрети "прокляття" праматері Єви...

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2012, 11:37

п.Наталя писав:Хтось тут написав,що болить,щоб ліпше берегли,чи шанували дитину,тоді на мою думку чоловікам малоби боліти ,бо плюнувши вони тікають тут же забувають і про дівчину і про наслідки,про народжених і не народжених дітей. :Yahoo!:

так все вірно - йдеться і про чоловіків і про жінок. Йдеться про відповідальність
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей