Матеріалізм і з чим його їдять

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Матеріалізм і з чим його їдять

Повідомлення Інквізитор » 22 жовтня 2008, 12:35

Слава Ісусу Христу!
Пишу цю тему, тому що досить вже наболівша. Мені доводилось на форумі спілкуватись з атеїстами на одному політичному форумі. Скажу вам люди трохи нахабні і пихаті (не раджу нікому заходити в розмову з атеїстом). І от їхній тамада пише мені доведіть, що Бог існує (мол це вигадки і забобони, а християни дурні і шахраї). Підкажіть, що відповісти такому бидлу (інших слів просто немає), якщо можна з науковим або логічним підгрунтям. Наперед дякую.
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 22 жовтня 2008, 21:30

Відповідайте зустрічним питанням: "Спершу доведить, що Він не існує, лише тоді будемо вести аргументовну розмову".
Будьте впевнені, для Вашого оппонента це буде неможливо.

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 24 жовтня 2008, 16:40

Історик писав:Відповідайте зустрічним питанням: "Спершу доведить, що Він не існує, лише тоді будемо вести аргументовну розмову".
Будьте впевнені, для Вашого оппонента це буде неможливо.

Знаєте, з впертим бовдуром дуже важко спілкуватись. Я цю тезу знав і до вас. Але воно мені у відповідь мовило, що це таке саме безглуздя як і доведення існування Діда Мороза і в догонку обізвало шахраєм, а далі пішла роздача "любезностями" :evil: :x :P
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 25 жовтня 2008, 19:18

Читайте уважніше дописи на форумі :wink:
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1000&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 27 жовтня 2008, 11:25

:oops: Здоровецьке дякую! :Rose:
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 27 жовтня 2008, 16:34

Саме просте логічне доведення існування Бога можна побудувати на внутрішній суперечності самого виразу "немає Бога". Внутрішня суперечність даного виразу є в тому, що саме слово "Бог" в перекладі з єврейської означає "Той, хто є". Якщо підставити переклад у вираз "немає Бога" то бачимо його абсурдність: не може не бути Того, хто є...

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 28 жовтня 2008, 09:27

:twisted: Нещастя, Ви хоч розумієте, що означає слово "докази"?
Лауреат "премії". Це-ж треба.

Довідка:
Те́мплтоновская пре́мия за успехи в исследовании или открытия в духовной жизни (англ. Templeton Prize for Progress Toward Research or Discoveries about Spiritual Realities ) — ежегодная премия, присуждаемая Фондом Темплтона. Учреждена в 1972 году.

Премией награждаются личности, которые, по мнению жюри премии, имеют «особые заслуги в укреплении духа перед лицом нравственного кризиса в мире» и в наибольшей степени служат примером «поиска различных путей открытий и прорывов, что расширяют человеческое восприятие Божественного и помогают ускорению богословного творчества».

До 2001 года наименование премии было «Темплтоновская премия за прогресс в религии».
Денежное выражение премии — 795 000 фунтов стерлингов (или примерно 1 400 000 долларов США на сентябрь 2008 года) — по статуту всегда должно превышать денежное выражение Нобелевской премии. Таким образом, в 2008 году Темплтоновская премия была самой большой ежегодной премией, вручаемой за заслуги в духовной жизни.
Кінець довідки.

Можу сказати, що це усе одно, що корпорація "Мак- Доналдс" нагороджувала-би номінантів за найкращі успіхи у справі доказу корисності фаст-фуду.
Або атеїсти свою премію завели-би і посилались на нагородження нею ,як на "доказ" неіснування "бога" :). Але ми- атеїсти, високоетичні люди, ми на таку підлість не здатні :). Нам реальних доказів вистачає, навіщо нам з пальця висмоктані...
Зайвий раз підтверджує- релігія це суцільне шахрайство. ;)

Відносно "суті відкриття" поцікавився на форумі (бо сам я не дуже у математиці...:( )- отримав коротку відповідь:

"Теории профессора Михаля Геллера не столько содержат доказательства существования Бога, сколько заставляют усомниться в материальном существовании мира вокруг нас.
Бред сивой кобылы.. Т.е. происки дьявола!!! :)
Он разрабатывает сложную формулу, которая позволяет объяснить все, даже случайность, путем математических подсчетов.
Я не на столько математик как он, но из курса вышки припоминаю, что системы диф.уравнений, с количеством неизвестных больше определенной, непомню какой величины — но вроде не более десяти, не могут быть однозначно решены в принципе.
Даже у кубического уравнения — уже два корня… Пусть для начала научится броуновское движение предсказывать >:-> прежде чем замахиваться на бога.
Тащусь я от наших теософов… "

Додам ще від себе, ще раз- ось коли Ваш прохфесор отримає не БОГОСЛОВСЬКУ премію за свою формулу, а МАТЕМАТИЧНУ- тоді і приходьте з цим, як з "доказом". :twisted:
От що говорять брати атеїсти-ононісти :crazy: у відповідь на мої доводи. Підкажіть щось іще :o
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 29 жовтня 2008, 08:04

Я познайомився з тим, що Вам відповідають.
У людей упереджене ставлення і вони не почують навіть тоді, коли Сам Бог з'явиться їм і буде з ними розмовляти.
Тому будьте мудріші і слідуйте словам Христа: "не давайте святині псам і не сипте перли перед свинями".

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 29 жовтня 2008, 11:21

Історик писав:Я познайомився з тим, що Вам відповідають.
У людей упереджене ставлення і вони не почують навіть тоді, коли Сам Бог з'явиться їм і буде з ними розмовляти.
Тому будьте мудріші і слідуйте словам Христа: "не давайте святині псам і не сипте перли перед свинями".

Знаю хороший вислів. :) Але я керуюсь тим, що мовчати на гріх всеодно, що його виправдовувати, до того ж правда на нашім боці. :Yahoo!:
До речі, а ви під яким нікому там сидите?
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 30 жовтня 2008, 08:51

Доброго дня, Інквізитор.
Ви вмене питаєте: "До речі, а ви під яким нікому там сидите?"
Ви маєте на увазі форум, в якому Ви спілкуєтесь? Мене там точно немає. Я ледь знахожу час, щоб полистуватись тут, а на більше мене просто не вистачає. :)

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 30 жовтня 2008, 10:02

Історик писав:Доброго дня, Інквізитор.
Ви вмене питаєте: "До речі, а ви під яким нікому там сидите?"
Ви маєте на увазі форум, в якому Ви спілкуєтесь? Мене там точно немає. Я ледь знахожу час, щоб полистуватись тут, а на більше мене просто не вистачає. :)

Але ж ви були на тому форумі?
Чи ви тоді сказали про атеїстів на форумах загалом?
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 30 жовтня 2008, 10:31

Інквізиторе, задайтеся питанням для чого вам це спілкування???

Хочете когось навернути? Називаючи його "бидло" чи "воно"? :shock:
Це ж, як мінімум, абсурд. А на мою, скромну, думку - вищий прояв хамства та невихованості, чи, щонайменше, незрілості.
Якщо на іншому форумі прагнули просто блиснути своїми знаннями - то не шукайте чужих аргументів, використовуйте свої. Чи немає чим блиснути? :wink:

Відверто кажучи, був про Вас кращої думки. Можете тепер мене сміливо занести до списку осіб, котрих називаєте "бидлом".

п.с. якщо Ви шукаєте наукове та логічне підґрунтя - то, за визначенням, спілкуєтесь не з бидлом.
З повагою, Дмитро.

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 30 жовтня 2008, 14:03

demetris писав:Інквізиторе, задайтеся питанням для чого вам це спілкування???
Хочете когось навернути? Називаючи його "бидло" чи "воно"? :shock:
Це ж, як мінімум, абсурд. А на мою, скромну, думку - вищий прояв хамства та невихованості, чи, щонайменше, незрілості.
Якщо на іншому форумі прагнули просто блиснути своїми знаннями - то не шукайте чужих аргументів, використовуйте свої. Чи немає чим блиснути? :wink:
Відверто кажучи, був про Вас кращої думки. Можете тепер мене сміливо занести до списку осіб, котрих називаєте "бидлом".
п.с. якщо Ви шукаєте наукове та логічне підґрунтя - то, за визначенням, спілкуєтесь не з бидлом.

Їх навертати не має жодного смислу, якщо з дитинства не ходило в церкву, а на рахунок хамства я з вами згоден, трохи є :roll: . Але християнин, який є двухлічним або намагається бути кимось тільки не собою. В протистантів та ж сама ситуація. Вони у всій своїй тупоті духовній намагаються виглядати добрими. Мене аж верне коли люди НАМАГАЮТЬСЯ бути схожими на ботанічні квіточки. Як один монах-капуцин на проповіді розповідав, що прийшов до них бабтист і почав тикати пальцем - А Я бачив як ви курили, а я бачив як інший монах вдарив дитину по попі, а я те, а я се. НЕ будьте отим бабтистом-фарисеєм, бо думаєте, що кращі за мене і можете мені вказувати. Хочете бути моїм ворогом, будь-ласка ставайте в чергу :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 30 жовтня 2008, 18:10

Інквізиторе, я не був на тому форумі і говорив я про атеїстів загоалом.
Існують так звані докази буття Божого і я порадив би Вам переглянути по цій темі Осипова А.И. "Путь разума в поисках истины", там є по цій темі досить багато цікавого. Взагалі ця тема надзвичайно велика і детально зупинятись на форумі, думаю не варто, щоб не "рябило в очах" у читачів :)
Але деякі аспекти все ж я Вам наведу:
- все має свою причину і цією причиною може бути лише доскональна Істота - Бог.
- світ настільки гармонійний, що його самоутворення просто неможливо, отже розуміємо,- за цим всім стоїть Бог.
- хтось з древніх говорив, що є народи, які не мають ні грошей, ні письменості, але не має народу, чи племені, яке б не мало уявлення про божество.
- людині притаманне поняття про Бога a priori (без досвіду), отже це свідчить про Його буття; щойно згадав відомий віслів Тертуліана: "Кожна душа - християнка".
Можете щось взяти "на озброєння".
Всього найкращого.

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 31 жовтня 2008, 10:08

Дякую. Але якщо можна дайте мені посилання щоб її качнути.
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 31 жовтня 2008, 18:51

Будь ласка: http://www.wco.ru/biblio/books/osip14/Main.htm
Читайте ІІІ розділ, в якому є все по Вашій темі. Але в цій книзі також є не зовсім приємні для нас висновки про католицтво, тому використовуйте її вибірково.
Успіхів :)

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 03 листопада 2008, 14:01

Подивився заголовки, досить багатообіцяюча книжечка. Дякую! :D
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 03 листопада 2008, 17:12

І мене доводилося мати немалу справу з атеїстами: спілкувався з ними на найбільшому атеїстичному сайті Росії та України більше року. Що можу сказати? Ніби й розумні часом люди... Але деколи не розуміють найпростіших релігійних речей, особливо ті, що ще не охрещені. Висміюють те, що для них незбагненне через відсутність віри і розуму, нею освітленого. Не повірять, поки не візьмуть у кулак (це я про затятих матеріалістів). Таких ще свого часу критикував мислитель Г. Сковорода. Бачив, що дехто з них шукав щиро Бога, а дехто -- з ним уперто воював. Хоча часом було важко зрозуміти, як можна воювати з Тим, кого нібито "нема", за їхньою логікою. До речі, за Левом Толстим, справжніх атеїстів нема...

Можна їм поставити ряд питань, спонукаючих до роздумів, наприклад, --ці:

Чи може студент ВУЗУ перестати займатися або взагалі відкинути математичні формули і не вірити в них лише тому, що він цього не знає, не розуміє?

Правильно робив би той солдат чи офіцер, який би мовив: «Я знаю солдатський статут, але навіщо мені його дотримуватися? Для чого мені ті вправи?»

Що було швидше - яйце чи курка?

Що ви знаєте про «первісну матерію»?

Яка була температура «первісної матерії»?

Котра жива істота витримує найвищу температуру? Яка ця температура?

При якій температурі гине всяка жива істота?

Яким чином появилася на світі найперша жива істота?

Звідки взялися на світі рослини, тварини, птахи, сама людина?

Чи можуть появитись під сонцем закони без Законодателя?

Може бути на землі порядок без Розпорядника?

Хто єдиний Автор незамінимої книги природи?

Що таке «природа»?

Що таке «закони природи»? Які вони? Назвіть.

Що таке «принцип причинності», «доцільності»?

Чому «щось» сталося? Як сталося? Для чого, для якої мети сталося? Хто це «щось» зробив?

Як пояснити пори року - весна, осінь, літо, зима? Чому не змінюють своєї черговості?

Чи може існувати сила без Силодателя, дія без Діяча?

Спроможна найкраща автомашина світу рушити з місця без того, щоб її якась зовнішня сила (ручна чи автоматична) не рушила?

Хто наділив людину здатністю думати, говорити, пам'ятати і т. д.?

Який це «Інженер» так чудово придумав розмноження людства?

Поясніть конкретніше як стався «біологічний стрибок» - від мавпи до людини?

Який Конструктор придумав чоловіка та жінку і наділив їх премудро різними можливостями, зокрема жінку, як прийняти в лоні іншу людину, дев'ять місяців її носити, народити, мати груди, щоб могти нагодувати малюка таким кормом, який не можна замінити ніяким штучним?

Яка головна різниця між людиною і твариною?

Як пояснити, наприклад, бджолину мудрість, якій не раз дивуються навіть вчені? Звідки в них ця мудрість, хто їх цього навчив? Нежива природа, матерія, яка не має розуму? Як розумно й дивно вони будують собі стільники - майструють такі правильні і гарні соти, які людям часто зробити не під силу! Отже, виходить, бджоли багато років тому були розумніші від сьогоднішніх архітекторів? Як це?



Не всі вони, може, й доречні, але...

Не знаю, чи бачили, є ще цікавий сайт про явище атеїзму у світі -- http://ateismy.net
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей