Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 17 травня 2011, 14:46

Злий Іван писав:
А є якісь альтернативи?

Альтернативи у всіх одинакові :) ,але поки я не знаю, що для Вас "страх"(у поданому сенсі)??? То про "альтернативи" балакати нема змісту,тобто можимо балакати про різне.Що таке Суд Божий особисто для Вас??? І що таке страх???(по катехизму мені це відомо,хотілось би Ваше розуміння(бачення).Суто для розважання,в якому прийму участь)
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 17 травня 2011, 20:31

Звернувся до Символу Віри: :oops:
Вірую… в Духа Святого… що говорив через пророків – мене би влаштувало, щоб «говорив» означало, що після написання Символу вже не «говорив», а для мене достатньо було б пророків Старого і Нового Заповіту… :pardon:
Хотів запитати:
«В Біблії написано, що Дух Святий і тепер «говорить»?
Церквою визнані сучасні (після Різдва Христового) пророки (окрім Апокаліпсиса)?»
та згадав про «дар пророкувати» :o . тоді треба дивитись по плодах, чи служать післябіблійні пророкування для збудування Церкви. Хтось може дати ствердну відповідь? І Приклад.
Вірую в воскресіння мертвих і життя будучого віку – це «сіль» всіх пророцтв, які треба знати християнинові і вгадування прізвищ, імен, дат, народів, країн і т.д. і т.п. нічого не додасть до моєї віри… Та й Ісус, начебто, застерігав від цього/гадання?.. :pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 18 травня 2011, 06:08

luksander писав:...«В Біблії написано, що Дух Святий і тепер «говорить»?..

наприклад:
"ДухОтця вашого в вас говоритиме..." Мт.10.20
"не ви бо говоритимете, а Дух Святий..." Мр.13.11
"Ти сказав Духом Святим через уста батька..." Ді.4,25
"Святий Дух каже це..." Ді.21,11
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 18 травня 2011, 09:29

andrey s. писав:...я не знаю, що для Вас "страх"(у поданому сенсі)??? То про "альтернативи" балакати нема змісту,тобто можимо балакати про різне.Що таке Суд Божий особисто для Вас??? І що таке страх???


Почну з кінця. Суд Божий: козли наліво, вівці направо! Кінець цієї суті речей. Ми і земля будемо судимі. (Тут, до речі, слід визначитися з поняттям "земля".)

Страх. :shock:
Боюся за дітей.
Чому християнин повинен боятися кінця часів? Адже Бог прийде у славі Своїй! Хіба ми не повинні цього ПРАГНУТИ?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2011, 06:08

Злий Іван писав:...Чому християнин повинен боятися кінця часів? Адже Бог прийде у славі Своїй! Хіба ми не повинні цього ПРАГНУТИ?

прагнемо спастися (бути серед "овець") і страшить власна недостойність/"козлість", звідси нмсд і страх (який можу назвати здоровим, якщо це не жах/паніка) кінця часів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 19 травня 2011, 09:51

о.Олег писав:прагнемо спастися (бути серед "овець") і страшить власна недостойність/"козлість", звідси нмсд і страх (який можу назвати здоровим, якщо це не жах/паніка) кінця часів
З повагою, о.Олег


Та в любому випадку кожна людина прийде до кінця часів (своїх власних), тому однаково треба вбивати козла у собі. кожен день. Кожну хвилину. Бо ніхто не знає коли Бог призначить йому час.
А страх, він не гріх.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 21 травня 2011, 20:49

о.Олег писав:
luksander писав:...«В Біблії написано, що Дух Святий і тепер «говорить»?..

наприклад:
"ДухОтця вашого в вас говоритиме..." Мт.10.20
"не ви бо говоритимете, а Дух Святий..." Мр.13.11
"Ти сказав Духом Святим через уста батька..." Ді.4,25
"Святий Дух каже це..." Ді.21,11
З повагою, о.Олег


Так.
А чи має Він устами сучасних/післябіблійних пророків повідомити знаки кінця часів?
І чи мають ці пророцтва знаків кінця часів бути якимось чином затверджені Церквою?
Не думаю, що визнання пророка "святим" автоматично робить всі його висловлювання істиними? :pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 23 травня 2011, 22:18

Особисто я впевненний що існує ба-а-агато пророцтв які Церква не дає на загал.По перше кожне пророцтво має своє призначення(адресат),тобто ціль.По друге Церква не дає їх на загал з турботи і любові до нас.Бо для розуміння пророцтв,які данні нам Святими,потрібен Дух Святий для їх розуміння.А я нажаль не можу сказати ,що Дух Святий наповняє всіх людей в такій повноті, щоб розуміти ці пророцтва.
Тому появляється багато "трактувальників" таких пророцтв,і справді тут потрібно дивитись на плоди,бо їнакше неможливо пізнати від кого вони.Час,,це не просто годинник,тому багато обявленнь і тд.тп.,визнаються Церквою з плином часу,особливо коли вони тривають потрібно виявляти обережність.
Бо нам людям підсилу багато чого "спаскудити".
І я погоджуюсь в цьому з п.Люксандром,особисто я стараюсь акцентувати на "старих-добрих", перевіриних часом речах(пророцтва,обявлення,і т.п.).
До всього нового відношусь обережно,тобто дивлюсь на плоди.
Хтось можливо скаже що я маю слабку віру.Нехай так,,думаю Господь не буде строгий зі мною в цьому(я вірю в це,знати не можу.Просто сподіваюсь),Він зглянеться на мою недолугість і "тупість".
Я скажу,,Господи,порости що я не надаю особливого значення обявленням які комусь дані,особливо тим,які є в теперішній смутний час.Бо Ти дав все необхідне для мого спасіння,Ти все турботливо і з любовю передбачив,і я молюсь щоб це осягнути ,а про теперішнє(обявлення,пророцтва) я не журюсь.Бо все необхідне для мого спасіння дане Тобою ще моїм пра-пра-пра дідам,і Ти застерігав мене(нас), щоб я був розважливо-обережний у всьому новому,що після Твого Славного Воскресіння і Зіслання Тобою Духа Святого учням Твоїм.
Вірю Тим, кого Ти призначив нести Слово Твоє,Тим у Кого Твої Плоди.
Поможи мені не збитись зі шляху який веде до Тебе,і відкинь від мене ворогів Твоїх,бо я кволий і слабкий в розумінні Тебе,а тих що чатують на мою душу багато.
Моя душа належить Тобі,і Син Твій Дорога до Тебе,і Церква тиха пристань, щоб не збитись з Дороги Життя,щоб відновити сили для подолання тих, хто чатує на мою душу.....
Щось типу цього :) .
Вірю що Господь зглянеться на мою недовіру всяким таким речам,які я не розумію.І вірю, що коли я помиляюсь,то Він мене направить,тобто обявить(дасть розуміння) мені те, що необхідно саме мені,для мого спасіння.І таке обявлення не значить, що я повинен ним ділитись з іншими,бо кожному дається саме те в чому є потреба,а Йому краще знати чого я потребую і яке обявлення чи пророцтво для мене.Те що я розумію ,те для мене.Мені треба тільки прийняти це,і зробити це на Його Славу.
Тобто я сприймаю тих хто свідчить про Його Славу.
Но коли ті "свідчуни" багато беруть на себе,і при цьому хотять щоб всі мали таке розуміння як у них,бо тільки таке веде до "спасіння"(доречі часто просто повторюють те, що було з покон віків,що є в Церкві).Коли виходить забагато "їх",а Церкви все менше і менше,то нехай собі міряють мою віру(мовляв маловірний),мені байдуже.Чомусь їх шкода,правда неможу зрозуміти чому.
Люди,,будьте обережні і розважливі з "новоспеченними пророками",а особливо з трактовщиками пророцтв.
Після Ісуса, не в пророцтвах ключ до спасіння.Ключ до спасіння в Тому про Кого говорили давні пророцтва,і "Той" дав ті ключі самі знаєте Кому.
Типу так я думаю,,,і нікого не переконую,,просто ділюсь своїми думками про новоспеченні пророцтва і обявлення.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

ВіталійB
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 25 червня 2011, 11:06

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ВіталійB » 25 червня 2011, 12:59

Слава Ісусу Христу! Хочу запитати! Скажіть будьласка, як ставится церква до прививок які роблять маленьким діткам ще не охрещеним? Сам я проти цього! Десь читав що прививка це "печатка звіра"!

ВіталійB
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 25 червня 2011, 11:06

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ВіталійB » 25 червня 2011, 13:11

Забув добавити! Що це за печатка?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 25 червня 2011, 13:12

ВіталійB писав:Слава Ісусу Христу! Хочу запитати! Скажіть будьласка, як ставится церква до прививок які роблять маленьким діткам ще не охрещеним? Сам я проти цього! Десь читав що прививка це "печатка звіра"!

Слава навіки!
Про "печатку звіра" це вже занадто, :) хоч, кажуть, вона теж є під видом прививки: viewtopic.php?f=8&t=1711&hilit=%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B8+%D0%BA%D1%96%D0%BD%D1%86%D1%8F+%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B2

Проблема в тому, що частина вакцин виготовляється на абортативному матеріалі. Вже не кажучи про сильний удар по імунній системі + можливі побічні ефекти.
viewtopic.php?f=3&t=999&hilit=%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

Але вакцинація реально допомогла вберегти багатьох від хворіб. Отож Вам вирішувати. :pardon: В нас сусідка - лікарка, дозволила свому внукові зробити тільки деякі щеплення.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 25 червня 2011, 13:30

ВіталійB писав:Забув добавити! Що це за печатка?

Одкровення 13, 16 - 18.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

ВіталійB
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 25 червня 2011, 11:06

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ВіталійB » 25 червня 2011, 14:20

Ще є запитання! :) що з релігійної точки, означаять 666, я помітив що ці 666 є у мене в паспорті в серії, в соціальній мережі в id "вконтакті" в номері телефону і в номері асі! І ще одне запитання! Для чого створюють соціальні мережі? Як мені здаєтся не для добрих намірів!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 25 червня 2011, 14:38

ВіталійB писав:Ще є запитання! :) що з релігійної точки, означаять 666, я помітив що ці 666 є у мене в паспорті в серії, в соціальній мережі в id "вконтакті" в номері телефону і в номері асі! І ще одне запитання! Для чого створюють соціальні мережі? Як мені здаєтся не для добрих намірів!

Про 666 є трохи тут: viewtopic.php?f=19&t=1329&p=13276&hilit=%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE+%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%B0#p13276
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення viter » 25 червня 2011, 14:40

ВіталійB писав:Ще є запитання! :) що з релігійної точки, означаять 666, я помітив що ці 666 є у мене в паспорті в серії, в соціальній мережі в id "вконтакті" в номері телефону і в номері асі! І ще одне запитання! Для чого створюють соціальні мережі? Як мені здаєтся не для добрих намірів!

Хіба 45666 = 666 ? Ні. То яка проблема?
Соціальні мережі створені для спілкування.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 25 червня 2011, 14:47

viter писав:Соціальні мережі створені для спілкування.

Соціальні мережі можна використовувати по-різному. Дехто навіть бачить в ній площадку для проповідування. :) В т. ч. деякі активні формумчани. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2011, 21:05

ВіталійB писав:Слава Ісусу Христу! Хочу запитати! Скажіть будьласка, як ставится церква до прививок які роблять маленьким діткам ще не охрещеним? Сам я проти цього! Десь читав що прививка це "печатка звіра"!

прививка - це саме прививка (винайдений лікарями превентивний захід від певного захворювання). Інша річ - чи дієвий, чи якісні прививки, чи взагалі потрібно прививати і чи наслідки прививання для здоров'я людини не будуть більш негативні, аніж позитивні: тут якраз поле для наукової дискусії. Охрещення чи неохрещення... тут з Вами згоджуся під тим оглядом, що зустрічався з випадками ускладнень після прививки з летальним наслідком для дитини: тому варта дитинку Хрестити.
А от яким чином це може бути "печатка звіра" і керуючись якими мотивами така ідея визріла в чиїсь голові, я грішний не знаю.
Ні - читав якісь... гм... "статті" в, якщо не помиляюсь, "Почаївському листку" чи "Набаті"
Думаю, що не на кожну... гм... таку "ідею" варта звертати увагу

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 27 жовтня 2011, 21:09

о.Олег писав:
andrey s. писав:
luksander писав:Може такий варіант знаків? ...

Та ні - це старість підкрадається :) ...

:) це єдиний стовідсотковий знак кінця часів людини
З повагою, о.Олег

:sorry:
Пределы (Х. Л. Борхес)

У Верлена есть строка, которую я так и не вспомню
Где-то неподалеку есть улица,
По которой я уже не пройдусь.
Даже в моем доме наверняка имеется зеркало,
Которое меня больше не увидит.
Какую-то дверь я закрыл за собой навсегда.
Среди книг моей библиотеки (вот они, рядом)
Есть одна особенная –
Мне так и не доведется ее прочитать.
Этим летом мне исполняется 50 лет
Значит, смерть уже не за горами.

:pardon:
:Rose:

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міша » 30 жовтня 2011, 03:28

Відповідно до відомого Пророцтва про пап, св. Малахії (1094-1148), Бенедикт XVI є передостаннім римським папою.
Інше пророцтво св. архиєп. Малахії, каже, що останній Папа, - буде називатися Петро II.
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2011, 07:16

Міша писав:Відповідно до відомого Пророцтва про пап, св. Малахії (1094-1148), Бенедикт XVI є передостаннім римським папою.
Інше пророцтво св. архиєп. Малахії, каже, що останній Папа, - буде називатися Петро II.

:)
хотілось всіх привітати - бардак в Україні скоро закінчиться :D
але проблема в трактуванні цих пророцтв - подивіться трошки вище на цій же сторіночці :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 31 жовтня 2011, 15:46

сьогодні розвелось купа ясновидців і "пророків", які власне й завойовують увагу аудиторіх своїми "кінцями" світу. На планеті Земля народився 7 мільйонний житель, але перенаселення не сталось і чергового кінця теж. Тому..., коли людина відходить у вічність на землі в неї вже прийшов кінець, її кінець світу, а живі - не знають ні часу, ні хвилини. Тому треба жити як в останнє - не грішити, але не зациклюючись над кінцем світу.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 31 жовтня 2011, 16:09

прочанка писав:сьогодні розвелось купа ясновидців і "пророків", які власне й завойовують увагу аудиторіх своїми "кінцями" світу. На планеті Земля народився 7 мільйонний житель, але перенаселення не сталось і чергового кінця теж. Тому..., коли людина відходить у вічність на землі в неї вже прийшов кінець, її кінець світу, а живі - не знають ні часу, ні хвилини. Тому треба жити як в останнє - не грішити, але не зациклюючись над кінцем світу.

То шо, сухарі я даревно сушив на кінець світу :shock: .. Треба було про душу думати...( я так і знав, підозрював...)
Пробачте...
Якщо серйозно, то у цьому і суть, що кінець не відомий. Є ознаки, які доречі тільки і спонукають про сухарі не думати, а згадати за душу.
Бо кінець близький..і буде порядок в Україні. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 24 грудня 2011, 19:23

Tотальный контроль Правда о Google чипировании и т д http://www.youtube.com/watch?v=9eA8b_0fImA
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 20:09

andrivovk писав:Tотальный контроль Правда о Google чипировании и т д http://www.youtube.com/watch?v=9eA8b_0fImA

В двух словах, про що тут???(інтернет глючить, не можу подивитись)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Georgij » 24 грудня 2011, 21:00

andrivovk писав:Tотальный контроль Правда о Google чипировании и т д http://www.youtube.com/watch?v=9eA8b_0fImA

Навіть не знаю, що робити.... Хіба переставати існувати в Гуглі, в інтернеті, а значить вмерти для світу? Розрадьте! Ви подали матеріал, а самі як? Як враження?, як думаєте далі жити? Ми хоч маленькі і сірі, розчинені у світі, але такі потрібні, вартісні, для Бога, звичайно...
:shock: "всевидюче, невсипуще око гугли" , чиє воно? брррр :evil: то таке як на долярах?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 24 грудня 2011, 22:29

andrey s. писав:
andrivovk писав:Tотальный контроль Правда о Google чипировании и т д http://www.youtube.com/watch?v=9eA8b_0fImA

В двух словах, про що тут???(інтернет глючить, не можу подивитись)
Дякую.

Та то треба подивитися, бо своїми словами можна перекрутити. :pardon:


Georgij писав:
andrivovk писав:Tотальный контроль Правда о Google чипировании и т д http://www.youtube.com/watch?v=9eA8b_0fImA

Навіть не знаю, що робити.... Хіба переставати існувати в Гуглі, в інтернеті, а значить вмерти для світу? Розрадьте! Ви подали матеріал, а самі як? Як враження?, як думаєте далі жити?

Та настрій певно, що від цього не піднявся.Але краще гірка правда.

А ще раджу вам дуже цікавий фільм режисера Алекса Джонса на подібну тему.Довгий фільм.2 год 20 хв.Називається "Кінець гри (або ендшпіль)".Англійською - "Endgame: Blueprint for Global Enslavement", 2007, США.Можна рос. мовою скачати в мережі.Перша полавина фільму менш цікава, а друга цікавіша.Але подивіться до кінця.Вартий того, щоб подивитися.Теж трошки моторошно. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Georgij » 24 грудня 2011, 22:41

andrivovk писав:Та настрій певно, що від цього не піднявся.Але краще гірка правда.

Знаєте, деколи така правда особливо гірка, коли її актуалізується і звиклою реакцією є стрімке бажання щось міняти, а ще краще від чогось відмовлятися, як від чогось, що шкодить, душі перш за все :( , а змінити щось як правило важко...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Georgij » 24 грудня 2011, 22:43

andrivovk писав:.Вартий того, щоб подивитися.Теж трошки моторошно. :(

Можна було написати:-"моторошного вам перегляду" . Дякую :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Bohdan_ » 24 грудня 2011, 23:04

ну що тут скажеш на одну сторону страшно слухати таке але на другу сторону як найкраще маніпулювати людьми? дуже просто нагнати страх на людей а тоді ти починаєш шукати дальші і дальші інформації. і просто за якийсь час ти найдеш інформацію яка тобі поможе але ти будеш мусити купити книжку. тобі неінтересно як живе світ, таким страхом тебе просто привяжуть ти сам вже недумаєш але тільки то що говорить фільм, книги, і також музика. неможу сказати що все вимисл є тут правда і багато. сам колись на таке натрапив і рішення появилось залишити частково старе життя пересмислити все що робив чи робив правильно і виправлятися.

а що до того як бути? я би сказав пару речей наприклад:
якщо взяти пророцтво в обявленні від Івана частина людей спасется. просто несхоче прийняти той чіп. але незабувати мі вже частково позначені (кредитні карти, нові візи до ЄС де хочут відбитки палців а що сказати про мобілний телефон і багато іншого) будуть мучити в тюрму садити. в магазині некупеш. а воно треба купляти? просто людина залишить свій зпосіб життя як мала. тому треба до того готуватись як на мене. просто час від часу відключати телевізор. невключати музику. дуже хочеться просто сказати собі так як писав Апостол Павло: Все мені можна, та не все корисне; Усе мені можна, але ніщо не повинно володіти мною» (1 Кор. 6:12)

Тут я навів приклад себе немусите відключати тв і все остальне що я написав. просто приклад. якщо написав зле прошу отців виправити.

і ще хочу додати :) світ нам каже тв інтернет все дуже гарне і добре але проблема настає коли всім людям постійно кажуть як то файно і корисне. і просто появиться людина або група людей які скажуть стоп а ми зробемо все наоборот і дадуть ось таку інформацію. і тепер просто появиться бардак бо частина людей йде по старому частина по новому. а третя група ані там ані там. а тепер собі представляєте які сварки між тими групами? добре все файно посварились і помирились якийсь час і на тобі закон про пенсійну реформу прийнято. люди починають бунтуватися і зразу появлається зправа про вбивство якогось чиновника. і люди знов забувають що реформа прийнята. от так більшістю маніпулюють. просто відводять таким від реалного з причиною заробітку.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 23:14

Bohdan_ писав:ну що тут скажеш ....... .

Так, все запутанно. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей