Про аморальність гомеопатії

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Про аморальність гомеопатії

Повідомлення Mandrivnyk » 22 жовтня 2008, 10:59

СІХ, у колі знайомих співробітників виникло запитання: чому з точку зору церковного вчення вживання гомеопатичних засобів вважається гріховним вчинком? Чим це пояснюється? Хотілося би почути компетентних богословів.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 22 жовтня 2008, 12:54


Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 22 жовтня 2008, 17:49

Більшої дурі непевно в житі не читала гарно видно що тут попрацювали конкуренти а саме фармацевти. Тому що гомеопатія це є та сама медицина тільки лікують ці захворювання гранульками а в звичайно це би обійшлося значно дорожче в залежності який лікар з якою фармацевтичною фірмою зв'язався.
Однозначно бздури повні навіть тому що є гомеопати класичні і я їх рекомендую і є просто гомеопати о ті дійсно нелікують. http://www.1796kotok.com/homeopathy.htm

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 22 жовтня 2008, 18:52

Yaremko писав:Більшої дурі непевно в житі не читала

:lol: :lol: :lol:
"Народ мій гине через брак знання" -- цього не чула?
Цікаво, а що ти взагалі читала? Буквар?

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 22 жовтня 2008, 18:53

Yaremko писав:Однозначно бздури повні навіть тому що є гомеопати класичні і я їх рекомендую

а хто ти, щоб комусь гріх рекомендувати? :crazy:

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 23 жовтня 2008, 08:21

А чи пасує такому християну як ви без дозволу тикати? та ще і в такому тоні??? Я щось непам'ятаю що я дозволяла переходити на ти! а далі повно моїх знайомих які є магістрами теології та і габітулювані доктори з теології робилося смішно на такі випади до класичних гомеопатів і їх відповідь була коротка нехай ті що писали статтю перше розберуться із факцинами які робляться на рештках замордованих людей.
Ну немає такого в класичній гомеопатії! То що мануальну терапію також занести до того списку через те що підхід до лікування інший. Це вам не бабки із своїми амулетами.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 23 жовтня 2008, 10:28

Yaremko писав: а далі повно моїх знайомих які є магістрами теології та і габітулювані доктори з теології робилося смішно на такі випади до класичних гомеопатів і їх відповідь була коротка нехай ті що писали статтю перше розберуться із факцинами які робляться на рештках замордованих людей.

до чого тут факцини?? ми ж про гомеопатію, а твої знайомі, видко, зовсім не далеко втекли від буквара :lol:

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 23 жовтня 2008, 12:17

Ваша не вихованість немає меж! ЗАБЛУЖДЕНИЯ О ГОМЕОПАТИИ ГОМЕОПАТИЯ БЕЗ ТАЙН. ОТКРЫТИЯ ГАНЕМАНА
Втикніть пальце де є те що забороняє церква. Звідки взялося в медицині яка просто має інше бачення на метод лікування від звичайних лікарів гріх. Я не думаю що вам потрібно написати визначення що вважається гріхом.

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 23 жовтня 2008, 12:36

Я зараз говорю про сайт з якого дана сама перша ссилка. Просто клас! так можна і буть яку іншу єресть нести в маси прикриваючись вірою в Бога
Про нас
"Milites Christi Imperatoris" або українською - «Воїни Христа Царя» - це сайт групи католиків, які хочуть поділитися з іншими своїм світоглядом і досвідом християнського життя.

Офіційно ми не представляємо Католицьку Церкву, ані жодну з Її структур. Офіційно ми представляємо тільки самих себе.

...Як і кожна організована група католиків прагнемо до церковного визнання, але не змагаємо до нього, а лише очікуємо його, якщо Церква вважатиме нас корисними, і лише у випадку церковного визнання змагатимемо до державної реєстрації.

Дуже змахує на секту!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 23 жовтня 2008, 15:49

http://sektoved.ru/articles.php?art_id=7

http://www.k-istine.ru/occultism/gomeopatia-09.htm

http://www.homeoint.org/kotok/homeopath ... little.htm

вже нарешті покинь буквар і почитай щось серйозніше, перед тим як горланити! :(

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 23 жовтня 2008, 16:05

Yaremko писав:Дуже змахує на секту!


та мені пофіг, хто вони... людина попросила ссилку по питанню, яке її цікавило, я дав, а ти влізла захищати гомеопатію... може ти один з лікарів-гомеопатів, ну то в такому випадку ти просто відьма :( -- спілкуватися з тобою небезпечно! :D

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 23 жовтня 2008, 16:48

Знаєте вас без намордніка впускати на форум неможна!
Ви нічого не дали такого щоби показувало гріх класичної гомеопатії! Де лікарі-гомеопати це 100% всі дипломовані лікарі звичайної нашої медицини!
Я розумію що конкуренція є досить сильна з фармацептикою. Бо не встигає людина народитися як вже приймає купу препаратів. А це величезні кошти якщо несказати що нікому навіть неснилося такі кошти які заробляють на нас фармацевти. Вже нічого не кажу про обов'язкову вакцинацію де з державного бюджету виділяються колосальні суми і де гарно на тому наживаються як самі фірми виробники, посередники та дердслужбовці. І всім вигідно. А гомеопатія чітко виступає проти нахабного втручання в організм тількищо народженої дитина та і людини взагалом.
А такі дурниці писати це є гріх знеславлення, але мало хто на таке звертає увагу.
Щоб про щось говорити потрібно знати а не читати єрунту в інеті (яку майже про все на світі можна знайти в інеті і на пару Римського і на християн і про Бога і на все що існує на світі).
Це мені нагадує коли наступає свято наприклад Паски то мусять по телевізору в новинах показати Рунвірців і ті з такою погордою на християн які забрали в них традиції і видають за свої тільки під іншим змістом.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 23 жовтня 2008, 19:11

Yaremko писав: є гомеопати класичні і я їх рекомендую і є просто гомеопати о ті дійсно нелікують. http://www.1796kotok.com/homeopathy.htm
Там на тому сайті Котка є „Органон” Ганемана, і дещо незрозуміле:
§ 9
В здоровом состоянии человека духовная жизненная сила (самоуправляемая), этот двигатель, одушевляющий материальное тело (организм), управляет им с неограниченной властью и сохраняет чудную, гармоничную в отношении как ощущений, так и отправлений жизнедеятельность, таким образом, что наш вечный, наделённый рассудком, дух может свободно распоряжаться этим живым, здоровым инструментом для высших целей нашего существования.
§ 16
Наша жизненная сила, как духовный двигатель, не может быть атакована и изменена никакими нарушающими гармонию жизни вредными воздействиями внешних враждебных сил на здоровый организм иначе как духовным (динамическим) образом, как и все сходные патологические изменения (болезни) не могут быть устранены врачом иначе как при помощи духовных (по существу, динамических (9)), вызывающих изменения сил подходящих лекарств, действующих на духовную жизненную силу, которая воспринимает их благодаря способности повсеместно присутствующих в организме нервов к ощущению, так что только благодаря своему динамическому действию на жизненную силу лекарства могут восстанавливать, и на самом деле восстанавливают, здоровье и жизненную гармонию, после того, как изменения в здоровье пациента, распознаваемые при помощи наших чувств (совокупность симптомов), обнаружили заболевание для внимательно наблюдающего и исследующего врача настолько полно, насколько это требуется для того, чтобы дать ему возможность излечить её.
Якщо ви знайомі з гомеопатією, то поясніть, будь-ласка, що таке духовна життєва сила людини, яка є самоуправною і в той же час управляє матеріальним тілом з необмеженою владою? Чому вона може бути змінена тільки духовним чином, за допомогою духовних сил відповідних ліків? Тобто внаслідок потенціювання ліки набувають духовної сили? Як гомеопати пояснюють механізм дії своїх ліків?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 жовтня 2008, 21:30

Yaremko писав:Де лікарі-гомеопати це 100% всі дипломовані лікарі звичайної нашої медицини!


В цілому світі нормальні дохтори ставлять гомеопатію на оден рівень з астрологією.

Батько ж гомеопатії Парацельс - відомий в історії як оден з видатних європейських магів. Твердив, щзо основ гомеопатії навчився в духа на ім"я Евеструм. Яке коріння - такий і плід.

Такзвана класитчна гомеопатія "лікує" горошками в яких активнодіючих речовин практично не має. Чим же ж вона тоді лікує, як не самонавіюванням?

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 24 жовтня 2008, 08:57

Особисто мені смішно таке чути бо в гомеопатії є два рухи однин класичний, а інші просто називають себе гомеопатами. Я ходжу до класичного гомеопата і нічого подібного з астрологією я небачила (як і не бачать багато священиків і теологів та богословів! яким я вчора спеціально дзвонила і питала). Лікар непитає коли ти народився, то як можна тут говорити про астрологію. Та і подруге. А тим більше сама собою астрологія не є гріхом це наука про небесні тіла а вже як хто трактує ті чи інші ознаки це вже інше. От наприклад Місяць хочеться це нам чи ні але все живе реагую на місяць це науково підтверджується всі приливи і відливи океанів і морів є одночасно із зміною місяця і людина також реагую на це бо вона 80% є із води. То що тут такого грішного, це є природньо. Нерозумний той лікар який лікує тільки тіло бо як неговори а психологічне ставлення людини до того що відбувається впливає і на тіло. І тому дуже часто можна почути що більшість наших хворіб від голови. Багато є такого що саме вірою і молитвою особи виліковуються хвороби які лікарі невстані вилікувати.
Зараз оце обговорення мені нагадує стару "добру" інквізицію. Коли люди які ні награм не розуміються в тому що вони обговорюють але запекло переконують. Бо щоб робити висновки потрібно піти і подивитися а не говорити баліберду що в очі небачило. Це безвідповідально. І я небачу смислу і надалі сперечатися коли ніхто не був у гомеопата. і конкретно неможе сказати в чому гріх гомеопатії. Такщо люди добрі, підіть подивіться а потім будем обговорювати. А не обговорювати те що в очі небачили.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 24 жовтня 2008, 09:49

Yaremko писав: А тим більше сама собою астрологія не є гріхом це наука про небесні тіла а вже як хто трактує ті чи інші ознаки це вже інше.

ну що ж тут ще сказати? дитинко, йди ще раз прочитай БУКВАР!!! бо наука, яка вивчає небесні тіла називається АСТРОНОМІЯ!!! а астрологія це чистої води окультизм, як і твоя рекламована гомеопатія, чи може твої "богослови" і це заперечать?
цілком згоден, що лікувати потрібно не лише тіло, а людину в її цілісності, але щирою молитвою до Бога, а не заклинаннями і магічним "потрясуванням", яке гомеопати використовують при виготовленні ліків -- те що ти бачиш на прийомі в "лікарів", до яких ходиш, це лише поверхня айсбергу... звичайно, що ніхто тобі не буде розповідати правди, і читати в твоїй присутності мантри, наївна! а ті лікарі, яких ти називаєш класичними і які цього не роблять -- справжнісінькі шарлатани, лікування в яких можна замінити простим споживанням солодкого чаю з ромашки, скажімо...

chayka
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 24 жовтня 2008, 10:09
Звідки: Київ

про аморальність гомеопатії

Повідомлення chayka » 24 жовтня 2008, 10:38

"все мені можна, та не все корисно"

це, на мою думку, про гомеопатію
є і роздуми/застороги католицьких богословів на цю тему, напр
ALEKSANDER POSACKI , єзуїт, доктор філософії
http://www.mateusz.pl/wdrodze/nr380/
маю ще підборку статей, але всі на польській мові
chayka

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 24 жовтня 2008, 11:23

Небезпечність гомеопатичних ліків полягає в тому, що лікує в них не речовина, а щось "інше"... Відомо, що в гомеопатії використовується принцип розрідження, в результаті якого лікуюча речовина перестає бути матерією. Матерією не вважається речовина, яка має розрідження більше ніж D30, а більшість гомеопатичних препаратів мають розрідження D100, D200 і вище. Очевидно, що в таких препаратах лікувальну функцію виконує не матерія, а вже щось духовне...Оскільки серед знайомих священників і монахів я не зустрічав прихильників гомеопатії, то напевно та "духовність" якою наповнені гомеопатичні ліки не від Бога.
Цікава стаття на цю тему:
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2008/09/25/34569/

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 24 жовтня 2008, 11:56

Людина вірить в те що хоче вірити і те що для неї ближче. Хочете вірити в окультизм це ваша справа. А те що ви робите це чистої води обмова яка є гріхом! А священики мають дуже різні думки. На нинішній день церква офіційно незаявляє про те що неможна звертатися до гемеопатії!
А говорити можна багато і тільки тоді (бо вже багато препаратів виготовляють фармацевти) коли фармацевти будуть заробляти на гомеопатії таких розмов небуде, я вам гарантую, бо вони будуть зацікавлені в тому щоб продавати препарати.
Гомеопат нетільки назначає гранульки але і звичайні ліки та і направляє до звичайних лікарів на обстеження, якщо це потрібно. Бо гомеопатії не є всемогуча і неможе від всього вилікувати.
Такщо люди схаменіться бо це вже переростає у гріх знеславлення і обмовляння. Бо це одне неподобається підхід до лікування а інше звинувачувати в окультизмі!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 жовтня 2008, 12:53

Yaremko писав:На нинішній день церква офіційно незаявляє про те що неможна звертатися до гемеопатії!


А де по Вашому знаходиться офіційна чи не офіційна наука Церкви записана?

Те що Церква ніколи не проголосила догмою існування диявола дає можливість де яким богословам спекулювати що він просто не існує.

Католицькі підручники з демонології, або мовчать про гомеопатію, або виразно її зараховують до окультних практик. Наскільки мені відомо подібно вчить і Православна Церква і більшість протестантських деномінацій.

А відомий гомеопатичний принцип - подібне подібним, св. Тома з Аквіну називає фундаментом магії (Сумма проти поган)

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 24 жовтня 2008, 13:13

З тим що в гомеопатичних ліках через велике розрідження немає матерії погоджуються навіть гомеопати. А що ж там є? Кожен хай сам подумає (особисто я слабко уявляю картину, щоб над тими ліками молився якийсь священник чи монах, не в розумінні тому, щоб освятити їх як якусь річ, а заповнити вакуум утворений розрідженням матерії). Дехто відносить гомеопатію до оккультизму (біла магія), дехто до алхімії, дехто до альтенативної медицини, але щоб хтось говорив про гомеопатію як щось справді корисне я ще не чув.
До слова
сергій писав:Те що Церква ніколи не проголосила догмою існування диявола дає можливість де яким богословам спекулювати що він просто не існує.

В січні 1999 року Апостольською столицею була видана нова редакція приписів щодо здійснення ритуалу екзорцизму, ухвалена Іваном Павлом ІІ. Новий документ беззастережно визнає факт існування сатани і одержимості бісами...

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 жовтня 2008, 13:17

Yuriy Dzyoba писав: В січні 1999 року Апостольською столицею була видана нова редакція приписів щодо здійснення ритуалу екзорцизму, ухвалена Іваном Павлом ІІ. Новий документ беззастережно визнає факт існування сатани і одержимості бісами...


Але це не догматичний документ, скажуть прихильники неіснування сатани. А я власне покликався на цей прециндент, щоб шановна прихильниця гомеопатії висказала свою думку, що вона вважає офіційною думкою Церкви.

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 24 жовтня 2008, 16:07

Знаєте диявол набагато простіше діє і напевно йому непорібно а ж так діяти щоб себе в гранульки запихати :lol:
Якщо священики ходять до гомеопатів значить церква нічого незабароняє а ті хто проти це тільки виключно їхня думка і нетреба ставити її як вчення церкви.
Хоч стаття ніяка тільки водичка (а щож можна чекати від Львівської газети) але тут дещо цікаве написане
Насправді рослини, продукти мінерального і тваринного походження часто бувають вихідною (материнською) сировиною для гомеопатичних засобів. Якщо ж фітопрепарати –це матеріальні дози лікувальних речовин, то гомеопатичні у високих розчинах не містять жодної молекули вихідної речовини, крім інформації про неї. Так, нині довели факт існування “пам’яті” у води, який може бути підставою для процесу приготування таких засобів: материн­ський розчин багаторазово (сотні і тисячі разів) розбавляють і збовтують. У підсумку в розчині не залишається жодної молекули діючої речовини. Такою речовиною обробляють цукрову крупу – і ліки готові! Наука на сучасному етапі розвитку поки що не має підстав стверджувати, що ліки, які вже не містять слідів розчинів діючої речовини, чимось відрізняються від розчинника.

І навіть звичайне добре слово має велику силу то що це також окультизм. смішно!
І ніхто диявола незаперечує, але він значно простіше впливає на нас. Це що ви невживаєте гранульок неозначає що диявом немає впливу на вас.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 25 жовтня 2008, 07:02

Yaremko писав:Знаєте диявол набагато простіше діє і напевно йому непорібно а ж так діяти щоб себе в гранульки запихати
Мені видається, що бажано цікавитись і задумуватись що таке гомеопатія, якщо ви ходите лікуватись або рекомендуєте людям звертатись до такого спеціаліста. Я, наприклад, не знайшов пояснення дії гомеопатичних ліків, Ганеман пояснює це однозначно окультним чином, уважно почитайте „Органон”. Сучасні гомеопати при поясненні механізму просто заміняють ганеманівське поняття „життєва сила” на біополе, інформаційно-енергетичне поле людини, аура, що є з області понять теософії про існування в людини крім фізичного тіла ще кількох нематеріальних тіл – ефірного, астрального... Про вплив на „життєву силу” людини говорять і екстрасенси... А щодо пам"яті води, то гомеопати лікують нібито не водою, а як ви кажете, гранульками, то яка там вода, чи там енергія існує вже без ніякого носія? :)
Такою речовиною обробляють цукрову крупу – і ліки готові!
:ROFL:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 жовтня 2008, 21:57

Ой, досліджував я "чудеса" гомеопатії, писав про неї дещо. Не раз стає, трохи, моторошно як крокую центром Львова, повз гомеопатичну аптеку, що "припаркувалась" на другому боці від фігурки Діви Марії...
І так частина 1-ша з досліджень цієї нетрадиційної "медицини".




Гомеопатія (від гр. homoios – подібний + patos – страждання) – спосіб лікування хвороб за допомогою ліків, що полягає у застосуванні в мінімальних дозах тих ліків, які у великих дозах викликають в організмі здорової людини явища, схожі на ознаки хвороби, що її лікують. “Подібне лікується подібним” – девіз гомеопатів. Цей спосіб наприкінці XVIII ст. запропонував німецький лікар Самуїл Ганеман, ставши таким чином основоположником гомеопатії.
У дійсності тут є, як дізнаємося, замаскована магія (від лат. “magia” – ворожба, сукупність обрядів, пов’язаних з вірою в уміння людини впливати на природу, тварин і людей; чаклунство, чарівництво тощо), міцно переплетена з демонізмом. Біла, чорна, сіра, зелена… – кожна не сумісна з християнством, вони всі поєднані і розуміються як зло, тактика диявола. Гомеопатія – це аж ніяк не лікування травами (фітотерапія). Ці поняття не варто ототожнювати, як це не раз роблять. Фітотерапія, як дізнаємося з Варшавської енциклопедії PWN, (ст. 673), полягає у використанні лікувальної дії рослинної сировини і приготуванні з неї трав’яних препаратів, а суть гомеопатії, про що вже якраз ішла мова перед цим, виявляється в застосуванні мінімальних порцій засобів, які у більшій концентрації спричиняють прояви, подібні до проявів даної хвороби… (ст. 202). Як рейки, акупунктура, акупресура, точкові орієнтальні масажі, гомеопатія також належить до орієнтального лікування, базуючись на духовній основі. Спершу застановимося над об’єктивними висновками-поглядами щодо цього питання провідних науковців, взятих із Словацького тижневика “Факти” від 25.06.97 р. Їх також помістив у своїй книзі «Таємниця щастя. Крик душі або голос в пустелі» п. Федір Олексюк. Те, що гомеопатія не має нічого спільного з автентичною наукою і не може, звісно, щось мати, доказують оці три цитати і також низка наступних:
1. Книга “Альтернативна медицина, можливості і ризик”, авторами якої є колектив 16-ти професорів і докторів наук Карлового університету у Празі (Чехія). Після критичного розгляду на 68 ст. вони однодумно приходять до такого реалістичного висновку: “Із погляду наукової медицини однозначно відкидаємо гомеопатію як систему, основану на ірраціональних принципах. Вживані ліки відкидаємо, тому що їх, позитивна дія не була доказана!”
2. Заява Словацького лікарського товариства з грудня 1995 р. проти неперевірених лікувальних методів у медицині. Її підписали аж 30 найвизначніших учених-лікарів Словаччини. У ній вони попереджують громадян перед неперевіреними методами в медицині, котрі є небезпечними для здоров’я пацієнтів, і вказують на те, що вже виявились випадки смерті, бо хворі не використали можливостей сучасної наукової медицини. Професор, доктор медицини В. Зікмунд (д-р наук, член Словацької Академії Наук) на питання, чи ця заява стосується теж і гомеопатії, відповів чітко: ТАК!
3. Голова Академії Наук Чеської республіки, професор, д-р наук Р. Заграднік так дає оцінку гомеопатії: “Це є ірраціональний світ видумок і повір’я”.
Отож, із вищенаведеного, як бачимо, випливає, що твердження про те ніби гомеопатія є науковою дисципліною – велика фальш, підступне шахрайство. Думка, що гомеопатичні ліки не мають шкідливої дії – це всього-на-всього лише омана!!! Доказом для нас може також слугувати і свідоцтво колишнього ідеолога гомеопатії (!!) доктора Тайлора Кента, який визнає: “Я зустрівся з пацієнтом, який 7 років терпів від наслідків гомеопатичного ліку “Lachesi” – “зміїний яд”. “Маю пацієнтів, які терплять через “Selfur” та інші сильнодіючі ліки. Шкідлива дія тих ліків триває не раз кілька років…”. Д-р Т. Кент далі подає такі досвіди: “Всі гомеопатичні ліки впливають передусім на волю та свідомість. Деякі діють і на одне, і на друге. Вони мають вплив на вольові і розумові здібності, а також діють на тканини, функції та відчуття. При досліді над “Aurum” твердимо, що той лік найбільше діє на чуття. Любов людини до життя є найсильнішою. “Aurum” діє так сильно, що нищить цю любов, і людина поповняє самогубство... “Argentum”, з другого боку, нищить чуйність – людина перестає бути раціональною, руйнується пам’ять. Так діє кожний гомеопатичний лік. Наперед впливає на людську думку, а потім поширюється на цілий організм.” Це підкреслюється позиція колишнього представника гомеопатії, а не її противника!
Коли відмаскувати рекламу на гомеопатичні ліки, то їхнє запрошення виглядатиме так: Чи ви хочете прийняти демона самогубства? Якщо бажаєте, то послужіться таким ліком як “Aurum”! А коли хочете втратити здоровий розум і скінчити на психіатрії – послужіться гомеопатичним ліком “Argentum”!
Бачачи, що гомеопатія не має нічого спільного з солідною медициною та негативно діє на здоров’я людини, ставимо собі питання: що ж є основою гомеопатії? З чого вона походить? Коли підемо до коріння, то зустрінемося тут із магією та віщуванням. А це є причина, чому св. Христова Церква на гомеопатію не може мовчати. Міцним доказом того, що тут направду йдеться про магію, є три принципи, на яких та гомеопатія побудована. Четвертий принцип, до речі, торкається саме віщування. Розберімо їх, отже, докладніше.
Першим і основним принципом є правило “Simile” (подібне-подібним). Це основне (!!) правило магії. Маг або шаман, якщо хоче комусь нашкодити, робить собі подібну річ, наприклад, фігурку людини (ляльку). Потім на ній проколює руки, ноги… та посилає негативну енергію-демонів, щоб даній особі пошкодити на певних частинах її тіла. І часто це здійснюється. Цей закон Сіміли (подібне-подібним) стосується не тільки чорної магії у так званому поробленні, але також і білої через так звані відроблення до оздоровлення. Цей принцип, який є основою магії, є також основою гомеопатії…
Другим принципом є закон розрідження (потенціювання). Основна матерія на приготування гомеопатичного ліку розріджується. У розрідженні в 30 разів уже не має ні одної молекули основної матерії, а пропонується розрідження 100, 200, 1000 разів і вище. Треба собі усвідомити, що те, що має лікувати, не є лікувальною матерією, але якоюсь нематеріальною енергією – значить є теж щось і духовне (!!). Кожному мусить бути ясно, що ми вже в алхімії та магії. Знову треба собі усвідомити, що те, котре лічить, є духовне. Та яке?
Третім принципом є закон збовтування – стрясання розчину на кожному етапі розчинення. Деякі стріпують ці так звані ліки вручну, як наприклад, англійська фірма “Геліос”. Дехто стріпує на механічних пристроях. До слова, основоположник гомеопатії Ганеман приписував цьому збовтуванню більшу вагу, як розрідженню. За ним, ця техніка є обов’язкова для того, щоб звільнити “життєву силу” (vis vitalis), нематеріальну природу субстанції. В “Органоні мистецтва лікування” (ст. 16) він писав: “Лікар може усунути те чи інше хворобливе порушення виключно через вплив на ту чи іншу нематеріальну енергію за допомогою субстанцій, що мають модифікуючі, а також нематеріальні (динамічні) сили, які сприймуться через нервову вразливість, наявну в організмі. Так, завдяки динамічному впливові на життєву енергію ліки можуть повернути здоров’я і насправді відновити біологічну рівновагу хворого...” . Ганеман, до речі, був переконаний, що в процесі такого збовтування до гомеопатичної заготовки попадає “космічна енергія”. У Польщі, між іншим, вияснюють основу гомеопатичного “ліку” словами: “Космічна енергія в баночках”...
Четвертим принципом є так звана гомеопатична типологія. Про неї влучно висловлюються професори згаданого вгорі Карлового університету: “Гомеопатична типологія є подібна до астрологічних гороскопів…”. Отож, тут іде мова про віщування!!! Астрологія, між іншим,  різновид магії, ворожби (від гр. astron зоря + logos поняття, вчення. Вона не сміє називатись наукою, як наприклад, астрономія, бо є лженаукою. Ворожба є диявольською поміччю пізнати таємні речі: минулі, теперішні і приблизно на 70% майбутні. Проклятий біс – це прадавнє джерело зла та безсоромний батько брехні і всього, схожого на неї. Лишень благочестиві пророки, Божі слуги, до слова, як написано у св. Писанні, з Господньої волі говорили непомильно про майбутні речі, а ворожбитові (ясновидцеві) дідько навіює тільки те, що зі свого досвіду передбачає, тому й помиляється. Лжепророки не перевелися теж і зараз. Астрологічні “точні” прогнози на день, тиждень дуже часто у різних газетах чи журналах між собою відмінні, відносні. А це, на жаль, мало хто зауважує. На цьому у великій мірі позначається діяння злого духа: не далекі зорі, як уже нам відомо, а сам нечистий намагається маніпулювати людьми через своїх співробітників-астрологів. Що можуть вчинити безсилі зорі? Хто їх створив як і інші світила небозводу? Колись, між іншим, в Ассирії та Вавілонії була поширена так звана астролатрія – поклоніння зорям… Все, без найменшого сумніву, в могутніх руках Творця. Астрологія намагається запрограмувати нас своїми гороскопічними повідомленнями з метою позбавити людину розсудку та віри в Бога. Ми стверджуємо, що небесні світила дають пізнати зміни клімату (з дощової погоди на сонячну і т. п.), але щоб впливати на наші вчинки і керувати нами... З цим абсурдним твердженням правдивий християнин, який твердо вірить у Боже Провидіння, не може ніколи погодитись.
Варто також при цьому звернути увагу й на те, що сумнозвісний основоположник гомеопатії Самуїл Ганеман був членом двох масонських лож (!!). Довідуємося з різних джерел, що поширене масонство вороже наставлене до християнства і не хоче змиритися з Господньою наукою, а керується своєю антихристиянською ментальністю та вільнодумством. Масонство використовує різні символи, під якими ховається жахна дійсність із беззаконням. Масони, як відомо, віддають поклін Великому Архітекторові, під котрим розуміють начебто Бога чи природу. Х. Родрігес у своїй книзі “Масонство і його таємниці“ наголошує, що одним з об'єктів поклоніння масонів є… сатана. Його (масонський рух) рішуче засудила Вселенська Христова Церква. Як і інші Намісники Христа, більш як 20 разів, наприклад, засудив масонство папа, Пій IX, коли перебував на апостольському престолі у 1846-1878 рр. У 1884 р. вийшла у світ енцикліка Папи Лева XIII “Humanus Genus” (“Людський рід”). Це, до слова, найгрунтовніший документ, написаний проти масонів, їхніх таємних чорних діл. Також досить важливим є той факт, що гомеопатія виникла через повідомлення, котре С. Ганеман отримав під час… спіритичних сеансів. Що таке спіритизм насправді? Під спіритизмом (від лат. spiritus – дух, душа) розуміють містичну віру в можливість спілкування з душами небіжчиків, а також саме це спілкування. Уже давно доведено, що не з померлими ведеться таке дивне та туманне спілкування, а з… нечистими пекельними духами, котрі, як буває, набирають обрисів мешканця потойбіччя, колишнього землянина. Хоча спіритисти однозгідно запевняють, що причиною спіритичних явищ є душі померлих людей, проте вони не дають на це жодного переконливого доказу. Досі нема ніякого доказу ідентичності! На цьому колись, як відомо, наголошували, наприклад, такі авторитети в справах спіритизму як професор Л.П. Джекс, професор Баррет, французький астроном Флямаріон та ін. Без виразної Господньої волі ніщо в цьому сенсі так просто не стається, як здається. Противник Бога сатана надзвичайно хитрий і підсупний… Приставання з духовними єствами за посередництвом медіумів спричинює великі небезпеки для тіла і душі.
Спіритизм – це старий знайомий Спасителевої Церкви. Він є для багатьох душ причиною сумнівів, відступства від віри, тяжких моральних відхилень тощо. Звісно, Католицька Церква не могла мовчати й на це і строго засудила антицерковні спіритичні практики, цю новітню чорну магію, заборонивши всім християнам брати в них участь. Папа Пій IX, між іншим, своїм декретом від 2 квітня 1864 р. забороняє не тільки забави в кружляючі столики й комунікацію з духами, але навіть читання спіритичної літератури, а Венедикт XV з 2 квітня 1917 р. проголосив: «Забороняється брати участь у всіх спіритичних сеансах, як активну так і пасивну, як у сполученні з гіпнотизмом, так і без нього». Бачимо, мов на долоні, витоки сумнозвісної гомеопатії та те, що С. Ганеман аж ніяк не міг отримати інформації про неї від Господа Бога, добрих сил, якихось померлих людей тощо, а від сил темряви. Сюди підходить: “Який корінь, такі й овочі!” Знаю добре, до теми, одну особу, яка раніше займалася магією, проте потім, покаявшись, зупинилася, ступила на Божу дорогу. І от, коли я її запитав, чи гомеопатію можна толерувати, то вона категорично відповіла: НІ, бо наслідки від неї можуть бути надзвичайно жахливими, особливо для душі, і це є прихована магія, що ми вже постаралися довести вище. Та особа сказала, що сама раз попалася на гострий гачок гомеопатії, потрапила в пастку нечистого, і мала навіть книгу про це згубне явище, та потім подарувала одному лікареві...
Гомеопатія вводить в оману, йде нерозлучно в парі з метафізикою, зближує людину зі злом, якоюсь таємничістю тощо. Для християнина вона, як переконуємося, є швидше ядом, ніж лікарством. Не є панацеєю від хвороб, а швидше зброєю окультистів. “Формально гомеопатичні препарати можна вважати ідоложертовними, тому що це свого роду поклоніння духу лікарства”, – переконаний Володимир Решетов, кандидат фізико-математичних наук, доцент МІФІ. Він вважає гомеопатію безумовно шкідливою, бо вона сіє містичний погляд на світ, розмиває свідомість… . Гомеопатія це не просто практичне, емпіричне людське знання. Вона має, без сумніву, окультне забарвлення. Особлива увага тут звертається на езотеричність (вдавання до таємних знань) цього методу лікування, що проявляється, з одного боку, у трактуванні гомеопатами ліків як фетишу чи талісману, який відсилає до вищої сили, з іншого боку – у вдаванні до спіритичного медіуму в пошуках нових ліків (пор.: о. Посацький, Енцикліка “Білих плям”, т. VII, с. 63-64). Езотерична література чітко доводить, що не використовуються там (в акупунктурі та гомеопатії) природні сили, а духовні істоти. Піддаючись такій терапії, ми відкриваємо двері цим істотам (із виступу д-ра Марії Меєр з університету в Ганновері, виголошеного 28.04.1999 р. на АТК). Серед гомеопатів є, між іншим, представники різних релігій, і також ті, які ні в що не вірять, крім “могутності” людського розуму.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 жовтня 2008, 12:24

Yaremko писав:Людина вірить в те що хоче вірити і те що для неї ближче. Хочете вірити в окультизм це ваша справа. А те що ви робите це чистої води обмова яка є гріхом! А священики мають дуже різні думки. На нинішній день церква офіційно незаявляє про те що неможна звертатися до гемеопатії!
А говорити можна багато і тільки тоді (бо вже багато препаратів виготовляють фармацевти) коли фармацевти будуть заробляти на гомеопатії таких розмов небуде, я вам гарантую, бо вони будуть зацікавлені в тому щоб продавати препарати.
Гомеопат нетільки назначає гранульки але і звичайні ліки та і направляє до звичайних лікарів на обстеження, якщо це потрібно. Бо гомеопатії не є всемогуча і неможе від всього вилікувати.
Такщо люди схаменіться бо це вже переростає у гріх знеславлення і обмовляння. Бо це одне неподобається підхід до лікування а інше звинувачувати в окультизмі!



ЦЕ ТЕ Ж СВІДЧИТЬ ПРО АМОРАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР ГОМЕОПАТІЇ. ВИ ТІЛЬКИ ПОДИВІТЬСЯ, ЩО ГОМЕОПАТИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ У «ЛІКУВАННІ» -- АБОРТОВАНИХ ДІТЕЙ, ЛЮДСЬКІ ВИДІЛЕННЯ, РІЗНІ ЯДИ ТОЩО. У СВОЇЙ СУТІ КЛАСИЧНА ГОМЕОПАТІЯ (ЯК ХОЛІСТИЧНА МЕДИЦИНА) Є НЕ ТІЛЬКИ МАГІЧНОЮ, АЛЕ Й АНТИХРИСТИЯНСЬКОЮ. ЗАУВАЖТЕ, ЩО ХОЛІ СТИЧНА НЕТРАДИЦІЙНА МЕДИЦИНА, ВИТВОРЯЄ У НАШОМУ ЛЬВОВІ --http://www.holimed.lviv.ua





ВОПРОС: Гомеопатическое лечение – это «травки», правда?



ОТВЕТ: Нет, неправда. Гомеопатическая фармация использует лекарства любого происхождения: растительного (чуть более половины), минерального (элементы, кислоты, естественные соли и соли, полученные путём катализа, драгоценные камни, газы), животного (организмы всех групп, препараты молока и крови, яды, выделения), человеческого, универсального (энергии), а также нозоды (болезненные продуты) и саркоды, органопрепараты (тканевые и органные лекарства из животных, абортивных плодиков, плаценты и прочие). Достаточное место в гомеопатической фармации занимают и специальным образом приготовленные известные в обычной медицине лекарства – гормоны, антибактериальные препараты, витамины, психотропные средства). Есть ещё аутонозоды – препараты, изготовленные из тканей или выделений самого больного. Однако, отличиями гомеопатических лекарств являются: технология изготовления, испытания на здоровых добровольцах (в отличие от обычной медицины, где испытания проходят на животных и больных людях, и оплачиваются производителями – заинтересованными фирмами). А «травками» занимаются фитотерапия и народная медицина.



http://www.polykhrest.od.ua/ans.php
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 26 жовтня 2008, 18:52

А ще у „Органоні” основоположника гомеопатії Самуїла Ганемана, настільної книги всіх класичних гомеопатів, природа дії динамізованих, чи то потенційованих ліків, порівнюється з здією месмеризму, що на сучасній мові називають гіпнозом чи екстрасенсорною взаємодією, в Ганемана сеанс екстрасенсорики описаний яскраво:
§ 288
Я считаю необходимым ещё коснуться здесь животного магнетизма, как он называется, или, скорее, Месмеризма (как его следовало бы, назвать из уважения к Месмеру, первым обнаружившим его), который по своей природе очень сильно отличается от всех других терапевтических веществ. Эта лечебная сила, часто так глупо отрицаемая и пренебрегаемая в течение века, действует разными способами. Это чудесный, бесценный дар Бога человечеству, с помощью которого сильная воля человека, действующего из самых лучших побуждений на больного посредством контакта и даже без него, и даже на некотором расстоянии, может динамически передать жизненную энергию здорового магнетизёра, наделенного такой силой, другому человеку (точно так же, как один из полюсов мощного магнита действует на брусок стали).
Сила магнетизёра воздействует частично путем восполнения недостаточно мощной жизненной силы больного в той или другой части организма, а частично - воздействуя на те части, где жизненной силы концентрируется слишком много, благодаря чему поддерживаются раздражающие нервные расстройства, она отклоняет жизненную силу, ослабляет и распределяет её равномерно и вообще устраняет болезненное состояние жизненного принципа пациента и заменяет её нормальной силой магнетизёра, сильно действующей на него, например, при старых язвах, слепоте, параличе отдельных органов и так далее. Многие быстрые явные излечения, осуществляемые во все века магнетизёрами, наделёнными большой природной силой, относятся к этому классу. Влияние переданной человеческой силы на организм человека в целом самым блестящим образом было продемонстрировано в случаях оживления людей, которые в течение некоторого времени по внешнему виду казались мертвыми, наиболее сильной, вызываемой состраданием волей человека, полного сил или жизненной энергии (166). История зафиксировала много неопровержимых примеров такого рода оживлений.
Если магнетизирующий человек любого пола, охваченный, кроме того, благожелательным энтузиазмом (даже при его перерождении в слепую приверженность, фанатизм, мистицизм или филантропическое фантазирование), получит возможность с человеколюбивой самоотверженностью направить на реципиента, которому требуется его помощь, только мощь своей сильной доброй воли, он может временами творить чудеса.
§ 289
Все вышеупомянутые методы применения месмеризма зависят от притока большей или меньшей жизненной силы к пациенту и называются, следовательно, положительным месмеризмом...

Госпожа Блаватськая пише про месмеризм більш відверто:
ЖИВОТНЫЙ МАГНЕТИЗМ, также называемый месмеризмом, [есть] сила или флюид, посредством которого на животную систему может быть оказано специфическое влияние", - написано в "Новой Американской Энциклопедии". С тех пор, как были разрушены языческие храмы, и еще спустя несколько веков это практиковалось и преподавалось Парацельсом, величайшим мистиком и одним из членов секты "философов огня". Среди них эта сила была известна под разными названиями: "живой огонь", "Дух огня" и т.д.; пифагорейцы называли это "Душой мира" (Anima Mundi), а алхимики "magnes" и "Небесной Девой". Е.П. Блаватская. Великое сокрытие света под спудом
Думаю, сумнівів в тому, що класичні гомеопати – свідомо чи несвідомо – застосовують один з різновидів лікувальної магії, бути не може. Тому визначення гомеопатії на сайті Котка, як „гомеопатия — это лечение минимальными дозами лекарственных веществ (что, хотя и верно, не отражает в полной мере существа дела)” – є неправдою, розрахованою на простачків. :wink:

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 26 жовтня 2008, 23:20

Дякувати Богу про гомеопатію нарешті починають дискутувати!
кого цікавить питання як саме гомеопатія суперечить Біблії відсилаю на сайт www.community.org.ua

Виявляється "підгорецькі" вже давно б'ть на сполох...

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 27 жовтня 2008, 07:44

Stolobut писав:Дякувати Богу про гомеопатію нарешті починають дискутувати!
кого цікавить питання як саме гомеопатія суперечить Біблії відсилаю на сайт www.community.org.ua

Виявляється "підгорецькі" вже давно б'ть на сполох...
Ті „підгорецькі єпископи” жодного відношенння до УГКЦ не мають, можливо Сандей Аделаджа зі своєю організацією до гомеопатіїї відноситься так само, може навіть і хлопці із Вартової Башти теж гомеопатію не сприймають? :wink:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 жовтня 2008, 08:30

В тому то біда, що гомеопати по-різному описують дію гомеопатичних ліків. Невіруючі не відчувають якоїсь особливої містики, думаючи, що все відбувається цілком природно, але...

Ось що пише про цей нетрадиційний метод лікування в Україні Наталія Костинська на
http://www.holimed.lviv.ua/u_03_gomeo_004.html:


"...Окрім того, при виготовленні гомеопатичних препаратів є один етап, який завжди проводиться вручну - це динамізація (струшування) препарату. І навіть на провідних німецьких заводах цього етапу дотримуються. В нас навпаки - все з ніг на голову, а саме: процес динамізації в аптеках здійснюється в основному з допомогою насосів. При цьому втрачається енергетика людини, яка готує гомеопатичний препарат, що практично змінює його властивості. Буває навіть, що препарат відддають струшувати (динамізувати) просто прибиральниці, яка поза своєю основною роботою "трясе" цей флакончик, "проклинаючи" все на світі. Ця негативна енергія може "відбитися" на виготовленому препараті..."


УСІМ ХРИСТИЯНАМ СЮДИ -- http://apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=26
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей