Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 03 січня 2012, 22:36

Цілком згідний з о. Олегом(якщо я правильно зрозумів :) ).
Питання особливо палким апологетам чіпізації: невже ви вважаєте, що ваше, створене Небесним Творцем, тіло настільки недосконале, що потребує якогось штучного. апаратного "удосконалення"? А якщо не потребує, то нащо здалися чіпи, як не для обліку, контролю і психотехнологічного впливу? ХІБА ЦЕ НЕ ПЕЧАТЬ АНТИХРИСТА?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 03 січня 2012, 22:45

Максим Борець писав:Цілком згідний з о. Олегом(якщо я правильно зрозумів :) ).
Питання особливо палким апологетам чіпізації: невже ви вважаєте, що ваше, створене Небесним Творцем, тіло настільки недосконале, що потребує якогось штучного. апаратного "удосконалення"? А якщо не потребує, то нащо здалися чіпи, як не для обліку, контролю і психотехнологічного впливу? ХІБА ЦЕ НЕ ПЕЧАТЬ АНТИХРИСТА?

от я грішний саме про це (не читаючи жодного старця, про яких говорив Роман (хоч чував щось такого, звичайно - теща з РПЦ :) цим дуже перейнята) - лише з логіки самого виробу, потреби його виникнення): книга Одкровення - пророцтво і... що, якби в данному моменті йдеться саме про те, яким чином (з найкращих і практичних міркувань безпеки, покращення економіки тощо) люди створять систему, якою у якийсь момент історії послужиться Зображення ? Адже гляньте - світ намагається глобалізувати чи не кожне важливе у житті людини явище, створюються наддержавні управлінські методи, всебільше виникнення якогось явища на одному кінці світу означає чіткий відголос на іншому... і, якщо (теоретично) задатися проблемою "як цим всім керувати", то без чіткого контролю "по-людському" не вийде
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 03 січня 2012, 22:59

о. Олег, ви духовна особа?
То ставати кіборгом?
Чи варте суспільство, яке, по-вашому, не піддається нормальному адмініструванню "по-людськи", взагалі доброго слова? Чи несе нам така формація хоча-б якесь добро?
деякі старці ПЦ(на жаль, не можу назвати імен), називають епоху тотальної глобалізації саме тією ерою антихриста.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2012, 00:45

у мене інше питання...
То як мені ставитись до того хто чіпувався, як до раба антихриста, як до його слуги????? :(
Не робіть гвавту, чесне слово, це вибір кожного зокрема і ми ніяк на то не вплиним, а тільки зробим гірше.
От уже утвержуєм правду, що чіпи то від сатани...(скільки правд зробив світ, і їх без БОГА НЕ СОКРУШИТИ. Тільки от, не всі здатні прибігти до Бога щоб то сокрушити, бо правда створена світом робиться важкою...от це і робим, коли в такій категоричній формі заявляєм...ЧІПИ ТО ВІД ЛУКАВОГО...)
Уявіть, якась наївна душа чіпується і повірить у то, що вона слуга лукавого бо чіпувалась, і виходу вже нема, все..капец...
Це брехня.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2012, 07:38

Максим Борець писав:о. Олег, ви духовна особа?.

священик
Максим Борець писав:...То ставати кіборгом?.

не варта
Максим Борець писав:...Чи варте суспільство, яке, по-вашому, не піддається нормальному адмініструванню "по-людськи", взагалі доброго слова?...

по-людськи якраз піддається: силою, принудженням... І від суспільства, що всеглибше відкидає Бога, варта очікувати породження і намагання впровадити ідею тотального контролювання кожної людської особи. Бо відкинення Бога призводить до відкинення Божого адміністрування: "по-Божому" - свобода волі. Звідси мої підозри чіпізації (чи, можливо, ще чогось, що людина ще вигадає, просто в данному історичному моменті ідея вживлення чіпу найбільше подібна до описаного в Одкровенні)
Максим Борець писав:...Чи несе нам така формація хоча-б якесь добро?...

паспортна система, ідентифікаційні коди не забирають свободи волі людини. Ідея чіпу нмд стремить до позбавлення людини свободи, тому я грішний проти
Максим Борець писав:...деякі старці ПЦ(на жаль, не можу назвати імен), називають епоху тотальної глобалізації саме тією ерою антихриста.

якщо почитаєте старців кожної (відразу опісля Христа) епохи - та ж сама картина: ерою антихриста була названа кожна.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 04 січня 2012, 09:23

щось позбавити нас волі, "чіпізація" наразі проводиться іншим чином – постійні декларування доходів у різний спосіб, при обміні валюти мають "світитись" паспортні дані, тепер нова форма державної реєстрації ПП в один реєстр. В"язуть по руках і ногах, щоб простий смертний зайвої копійки не заробив, щоб дихнути боявся. Можливо, у правовій державі воно нормально, але у нас? Знаю людей, яким доводиться погашувати чужі кредити, бо хтось використав їхні паспортні дані і тепер тим людям доводиться судитись, доводити, що вони того не робили. Шахрайство процвітає і чесні люди стають заручниками аферистів. Та навіть така дурничка як браслет з часовими обмеженнями у аквапарку. Знайома була в шоці, коли їй довелось доплачувати тільки за те, що була велика черга і вона вчасно не здала того браслета. Хоч час так і не вичерпала по призначенню. Це теж своєрідна "чіпізація".
Нас хочуть загнати в "стойло", контролювати кожен крок, зробити покірними вівцями, себто, законослухняними громадянами. Що ж, якщо є вибір, того треба уникати.
Антихрист як змій діє хитро, він вміло маніпулює безвольними слугами, але з нами Бог, тому молімось і уникаймо спокус.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2012, 09:37

це явища нмсд різного роду: можна чесно жити (проблема дійсно - в нашій неправовій державі), кредити можна і не брати або відсудити своє право (проблема, знову ж - неправова держава), в аквапарк взагалі після такого можна не ходити (там це явище суто економічне)... а чіп у тому варіанті, про який говорю, пробиває собі шлях під маркою правового поля (правової держави), але забере право на свободу повністю, перетворюючи людину на гвинтик машини (в вже непереносному значенні)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 04 січня 2012, 09:56

я розумію про що Ви, проте, маю надію, що наша затяжна фінансова криза не дасть змоги цього зробити зараз чи трохи згодом. Такі" забавки" мають високі чиновки чи спецслужби з певнимми цілями. От Буш мав такого "нагадайка-помагайка", який диктував у вухо все, що треба говорити, такого має і наш... А прості смертні? На те потрібні мільйони. :) Поки знайдуться кошти може радикально змінитись все людство і така потреба відпаде. Можливо, дочекаємось, що ті, хто керує світом, зрозуміють про можливу загибель земної цивілізації. Наступить "ера милосердя". Я би :Rose: того хотіла.
Але то таке, людина мислить, а Бог керує. Все в Його руках, а ми мусимо просто витримати, гідно пережити випробування.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 04 січня 2012, 10:24

andrey s. писав:у мене інше питання...
То як мені ставитись до того хто чіпувався, як до раба антихриста, як до його слуги????? :(


Як до того, кого темні сили звели обманом.
Свт. Ігнатій(Брянчанінов) вказує на головну причину відпадання християн: "Кто же не принял внутри себя Царства Божия, тот не узнает антихриста, тот непременно, непонятным для себя образом", сделается его последователем". (Pragma полетіла :D )

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2012, 11:04

прочанка писав:я розумію про що Ви, проте, маю надію, що наша затяжна фінансова криза не дасть змоги цього зробити зараз чи трохи згодом...

так не заважає ж фінансова кризаробити революцію у природніх людських цінностях: забирають дітей у батьків, людина сама визначає жінка вона чи чоловік (чи ще щось "інше"), гомосексуалізм, евтаназія, аборти... і все це під маркою "права людини". Не думаю, що і у впровадженні чіпізації буде якась економічна невигода: ми ще і оплачуватимемо цю "послугу" із своїх кишень, і оплачуватимемо робочі місця посадовців, що відповідатимуть за наше життя...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 04 січня 2012, 11:09

Максим Борець писав: Свт. Ігнатій(Брянчанінов) вказує на головну причину відпадання християн: "Кто же не принял внутри себя Царства Божия, тот не узнает антихриста, тот непременно, непонятным для себя образом", сделается его последователем".

А як же свобода людини? Як можна стати чиємось послідовником не добровільно? Я чомусь думав, що коли настануть ті страшні часи, то буде чітко зрозуміло, що ось це антихрист і це його число, і ти свідомо його приймаєш, або відкидаєш.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 04 січня 2012, 12:01

о.Олег писав:так не заважає ж фінансова кризаробити революцію у природніх людських цінностях: забирають дітей у батьків, людина сама визначає жінка вона чи чоловік (чи ще щось "інше"), гомосексуалізм, евтаназія, аборти... і все це під маркою "права людини". Не думаю, що і у впровадженні чіпізації буде якась економічна невигода: ми ще і оплачуватимемо цю "послугу" із своїх кишень, і оплачуватимемо робочі місця посадовців, що відповідатимуть за наше життя...
З повагою, о.Олег

Тут вже діє вільна неприсилувана воля, такий собі "вивих" в головах. Це вибір кожного - дитину народити чи ні, зміна статі - "горе від розуму" чи дань моді. Їду додому по роботі, дорога довга - надивлюсь на людей - волосся дибки стає, хай фільми жахів сховаються. Стільки неадекватного люду їде! Той п"яний, той - чогось нанюхався, третьому - просто чогось бракує, четвертий - наколки показує і розповідає про кримінальне минуле - гордо і голосно. Таке враження - світ зійшов з рейок. Чи потрібні їм ті чіпи? Поголовний алкоголізм, брак культури, хамство, відсутність елементарної взаємоповаги між людьми, безробіття. Люди як зомбі і без чіпів... Ми і без чіпів - раби :( Одне телебачення чого варто! Ми вже давно маріонетки чиєїсь злої волі, бо втрачаємо віру в Бога. Тільки що в церкві робиться! Правовірні монахині на вул. Плуговій каплицю відвойовують, "догналівські" послідовниці. Читала їхнє "звернення". І це Божі "невісти"?! Чи їм вже ті чіпи в голову внесли? Оце, отче, страшно! Що буде - невідомо, а те, що вже є - радості не всиляє. Тому,варто молитись, не впадати у спокусу. Згадала притчу, про весілля. Молодого треба чекати із запаленими лампадами, запалімо свічки наших душ, щоб вистояти темні часи.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2012, 12:17

там інші чіпи, але вислід той самий - підкорення волі.
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 04 січня 2012, 16:34

Максим Борець писав:
romanm писав:1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.

3.Щодо Кесаря, не зрозумів, пробачте.


Чіп- це лише символ. Людина. що в умовах тотального тиску знайшла в собі сили не прийняти матеріальне знаменя, 100% не прийме :evil: в свою душу.
Кесар ТУТ, як на мене - безбожний світ, служіння якому часом заперечує служіння Богу. Що виберемо. те й отримаєм.

Гріх, це символ чи ДІЯ проти Бога? Якщо дія, то що дає чіп? Просто показує що той чи інший = сатанинський слуга? Зараз ми, коли грішимо, віддаляємося від Бога. Чи це не є страшнішим ніж якісь надумані мітки чорта? Все в наших головах а не в матеріяльному світі. Які ми, такий і світ навколо нас.

Тут також і брак віри. Бо віримо, що чорт такий могутній, шо через чіп , проти нашої волі, приведе нас в пекло. Ну на крайній випадок і хай поставлять, ну і що? В тіло ж поставили , а не в душу.
Щоби бути чиїмось слугою, потрібно зробити СВОБІДНИЙ вибір. А не колись хтось зробив його за мене.

Кесар, не є безбожним світом. Його сотворив Бог. Немає "якогось" світа, є єдиний. І ми не є відокремлені від нього.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення vitalko » 04 січня 2012, 18:57

romanm писав:Тут також і брак віри. Бо віримо, що чорт такий могутній, шо через чіп , проти нашої волі, приведе нас в пекло. Ну на крайній випадок і хай поставлять, ну і що? В тіло ж поставили , а не в душу.
Щоби бути чиїмось слугою, потрібно зробити СВОБІДНИЙ вибір. А не колись хтось зробив його за мене.


Погоджуюсь з вами пане Роман, але чи мій дозвіл на встановлення такого чіпу, не буде моїм вільним вибором, якщо я знаю, що мною можуть якось маніпулювати за допомогою нього, чи просто вбити?

Десь рік тому читав як один "науковець" хотів запатентувати мікрочіп, що вживлюється в тіло людини, і який дозволяє віддалено її вбити). Поки що не дали патенту, але хто його знає що всунуть в цю залізячку в майбутньому?

Тому чіп, як на мене завжди небезпека.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 04 січня 2012, 19:21

vitalko писав:
Погоджуюсь з вами пане Роман, але чи мій дозвіл на встановлення такого чіпу, не буде моїм вільним вибором, якщо я знаю, що мною можуть якось маніпулювати за допомогою нього, чи просто вбити.

Тому чіп, як на мене завжди небезпека.

Так є "чіпи" такого типу - телевізор. :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2012, 19:39

romanm писав:
Максим Борець писав:
romanm писав:1. Диявол і так знає своїх слуг. Без необхідності матеріяльного чіпування. Бо головне що його цікавить, не так тіло як наша душа.

3.Щодо Кесаря, не зрозумів, пробачте.


Чіп- це лише символ. Людина. що в умовах тотального тиску знайшла в собі сили не прийняти матеріальне знаменя, 100% не прийме :evil: в свою душу.
Кесар ТУТ, як на мене - безбожний світ, служіння якому часом заперечує служіння Богу. Що виберемо. те й отримаєм.

Гріх, це символ чи ДІЯ проти Бога? Якщо дія, то що дає чіп? Просто показує що той чи інший = сатанинський слуга? Зараз ми, коли грішимо, віддаляємося від Бога. Чи це не є страшнішим ніж якісь надумані мітки чорта? Все в наших головах а не в матеріяльному світі. Які ми, такий і світ навколо нас.

Тут також і брак віри. Бо віримо, що чорт такий могутній, шо через чіп , проти нашої волі, приведе нас в пекло. Ну на крайній випадок і хай поставлять, ну і що? В тіло ж поставили , а не в душу.
Щоби бути чиїмось слугою, потрібно зробити СВОБІДНИЙ вибір. А не колись хтось зробив його за мене.

Кесар, не є безбожним світом. Його сотворив Бог. Немає "якогось" світа, є єдиний. І ми не є відокремлені від нього.

П.Романе, я солідарний з Вами.
І думаю в самому акцентуванні на чіпі(я про:"Не здоровому акцнтуванні"), лукавий теж приклався.
А навіщо, щоб ми думали за гріхи і все те, що реально робить нас його рабами, про те, що може позбавити нас його впливу над нами, про Нього, про Господа Бога.
Лукавий нам придумав чіп, і тут двойна вигода.
Бо люди які прагнуть поневолити когось,...ну навряд чи Господь Бог авторитет для них....і справді, у них то може вдатись, щоб я був на виду у них.(тобто така собі поміч своїм посіпакам, але тільки що до тіл, душі контрольованих це не торкнеться.)
І що саме головне(на мій погляд), це коли людина буде боятись чіпа більше ніж свого гріха, коли шукає Господа в такому придуманому, і придуманому самим творінням(тобто лукавим і тими, для кого Бог це конкурент. І так можна вже і до Душі добратись), а не Тим що Створенно Творцем, Його Наукою, яка власне має на меті позбавити нас рабства сатани, його будь яких міток чи придуманих хитрощів, в чому він мастак.
Але обкакається проти Господа Бога, бо Він ПЕРЕМОЖЕЦЬ, і тільки Ним можна Перемогти, Визволитись(якщо навіть той чіп запхав собі в одне місце).
Ось це я кажу, що байдуже як там і що, насправді моє тіло давно на виду у посіпак, але то ніяк не значить що я то прийняв.


І для мене, якщо навіть людина чіпована, вона є ближнім якого я маю Любити, і не робити так, щоб ставити її в рамки рабства :evil: , своїм розумовим сприйняттям Обявлення Божого, яке Він дав нам через Учня Свого.
Розумієте, потрібно себе запитувати(то дуже важливо, а тому то запитання зайвим бути просто НЕ МОЖЕ ), чи своїм розумінням Божого Слова і поширенням цього свого розуміння, я не помагаю :evil: .
І так, я думаю можна людині вкрасти Свободу у іншої людини, тобто Віру можна вкрасти, Надію і Любов.
Трохи Божого Откровення:
7. І настала війна на небі: Михаїл і ангели його воювали проти дракона, і дракон воював та й ангели його,

8. та не перемогли, ані місця не знайшлося їхнього більше на небі.

9. І повержено дракона великого, змія стародавнього, званого дияволом і сатаною, що зводить вселенну, - повержено на землю, і ангели його з ним повержені.

10. І я почув голос могутній, що говорив на небі: «Нині настало спасіння і сила і царство Бога нашого, і влада Христа його, бо повержено обвинувача братів наших, який обмовляв їх перед Богом нашим день і ніч.

11. І вони перемогли його кров'ю Агнця і словом свідчення свого, і не злюбили життя свого до смерти.

12. Від того веселіться, небеса, і ви, що на них живете. Горе вам, земле і море, бо спустився до вас диявол із лютістю великою, знаючи, що короткий час має.»


Це мені дає Надію, що якщо навіть люди вже давно "чіповані", то всетаки Господь і Спаситель(власне тому і Спаситель) Свою Кров не просто так Пролив, а це все передбачено і З Великою Любовю нам дано, тим які ще не записані в Книзі Життя, щоб Жертвою Його були Спасенні і від так, просто не могли поклонитись сатані, змію стародавньому. Бо це не реально, якщо Він Господь, якщо журитись пізнанням Його, і на це покласти себе, своє життя.(на служіння Йому, чи в сімї, чи де інде, де твоє місце, в цьому світі)
Тобто всі мої журби, це не за якісь чіпи чи засоби впливу на мене, ні....то можливо і є, а навіть точно є.
І порятунок від цього, це не так просто, як здається.(мовляв не чіпуюсь і все тіп-топ, я вже не раб лукавого, все, пронесло, можна розслабитись і інших попередити, щоб спасались, не чіпувались :( )
Але врятуватись від того можливо тільки якщо журитись Єднанням з Ним у Його Жертві за світ, за мене. Прагнути Пізнати Те, чим Ангели перемогли зміюку.
Тобто Словом Свідчення Його(Святе Письмо) і Кровю Агнця (Таєнственна Жертва, Спасенная Жертва)
А тут чіпи якісь...чесне слово.. :(
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2012, 19:53

vitalko писав:Погоджуюсь з вами пане Роман, але чи мій дозвіл на встановлення такого чіпу, не буде моїм вільним вибором, якщо я знаю, що мною можуть якось маніпулювати за допомогою нього, чи просто вбити?


Та тому я власне і виписую :D , що я проти такого, я проти формування такої "правди", що мовляв чіп то вже ознака приналежності :evil: .
От зараз зробим таку правду, і саме цим скільки бід наробим, скільки тягарів накладем на людей.
НЕ можна обєднувати думки про чіп з думками про духовне поневолення.
Це різні речі.
Чіп то чіп, і все що звязано з чіпом не стосується моєї душі.
А все що стосується моєї душі, це вже давно визначено у Святому Письмі і Обявленні Божому, у Переданні.
Так думаю, і я проти такого обєднання, яке створює вибухову суміш.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 04 січня 2012, 21:33

andrey s. писав:
vitalko писав:А все що стосується моєї душі, це вже давно визначено у Святому Письмі і Обявленні Божому, у Переданні.
Так думаю, і я проти такого обєднання, яке створює вибухову суміш.


Ви маєте на увазі, що визначена ваша доля?? Майте на увазі, що за офіційною доктриною Церкви кожна людина - сама коваль свого щастя, а всевідання Боже ні до чого нас не змушує, Бог просто з точністю до 100% знає нас і те, як ми поведемося у певній ситуації - подібно, як ми знаємо, як у певній ситуації поведеться наша дитина: ми її не змушуєм, але настільки добре знаємо її, що можемо практично стопроцентно спрогнозувати її дії.

Нехай шановні модератори вибачать мені грішному таке відхилення від теми.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 04 січня 2012, 22:20

andrey s. писав:
romanm писав:
Тут також і брак віри. Бо віримо, що чорт такий могутній, шо через чіп , проти нашої волі, приведе нас в пекло. Ну на крайній випадок і хай поставлять, ну і що? В тіло ж поставили , а не в душу.

Ви не вірите в могутність :evil: ? Ви вважаєте, що ви достойніші святих отців, (їх він також спокушав)?
Щоби бути чиїмось слугою, потрібно зробити СВОБІДНИЙ вибір. А не колись хтось зробив його за мене.
andrey s. писав:
romanm писав:Ніхто не вставить вам чіп проти вашої волі. Якщо вам якимось макаром присобачать його під наркозом, гіпнозом і т.д., то яка ваша провина? А якщо ви свідомо підете в держустанову і візьмете цю штуку, або ще оплатите її встановлення - і зробите це з думками, шо, мовляв, світ тепер такий(за Біблією, ніхто не зможе купити ні продати), то ви якраз зробили це свідомо. Ми повинні служити не часу, а Богу.
А що чіп не від Бога, то тут і, перепрошую, "ежу понятно": якщо Бог передбачив би таку деталь у будові нашого з вами тіла і вважав би її наявність доброю, то чи Він не дав би таку мізерну штучку нам, улюбленим Своїм дітям?
romanm писав:Кесар, не є безбожним світом. Його сотворив Бог. Немає "якогось" світа, є єдиний. І ми не є відокремлені від нього.


Світ справді був створений Творцем ідеальним. Але не мені вас учити про первородний гріх, після якого назвати наш світ ідеальним, а еволюцію його-Божеською - трудно

П.Романе, я солідарний з Вами.
І думаю в самому акцентуванні на чіпі(я про:"Не здоровому акцнтуванні"), лукавий теж приклався. :([/quote]

Ви вважаєте, що акцентування - ознака того, що насправді ніякої проблеми немає? А чи не потрібно акцентувати увагу на речах. які дійсно є актуальними і злободенними, і що це, звісно, робить не :evil: , а сили світла? :([/quote]

А навіщо, щоб ми думали за гріхи і все те, що реально робить нас його рабами, про те, що може позбавити нас його впливу над нами, про Нього, про Господа Бога.

А прийнятта його знамені не робить нас його рабами?

Лукавий нам придумав чіп, і тут двойна вигода.
Бо люди які прагнуть поневолити когось,...ну навряд чи Господь Бог авторитет для них....і справді, у них то може вдатись, щоб я був на виду у них.(тобто така собі поміч своїм посіпакам, але тільки що до тіл, душі контрольованих це не торкнеться.)

Тут, на жаль, не розумію

І що саме головне(на мій погляд), це коли людина буде боятись чіпа більше ніж свого гріха

та хто ж каже більше? Якщо чіп дійсно є знаменем, то чи прийняття його не є найсправжнісіньким гріхом?

, коли шукає Господа в такому придуманому, і придуманому самим творінням(тобто лукавим і тими, для кого Бог це конкурент. І так можна вже і до Душі добратись), а не Тим що Створенно Творцем, Його Наукою, яка власне має на меті позбавити нас рабства сатани, його будь яких міток чи придуманих хитрощів, в чому він мастак.

Знову, на жаль, не розумію

Але обкакається проти Господа Бога, бо Він ПЕРЕМОЖЕЦЬ, і тільки Ним можна Перемогти, Визволитись(якщо навіть той чіп запхав собі в одне місце).

Частково згідний

Ось це я кажу, що байдуже як там і що, насправді моє тіло давно на виду у посіпак, але то ніяк не значить що я то прийняв.

Діло не в тому, контролюють вас, чи ні. Всім ясно, що ми давно на виду в, як ви кажете, посіпак, але чіп, завдяки досягненням нашої "передової науки" може стати, і, очевидно, вже став засобом не лише моніторингу, а й активної маніпуляції.

І для мене, якщо навіть людина чіпована, вона є ближнім якого я маю Любити, і не робити так, щоб ставити її в рамки рабства :evil: , своїм розумовим сприйняттям Обявлення Божого, яке Він дав нам через Учня Свого.

кого ви тут розумієте під "Учнем Своїм"?

Розумієте, потрібно себе запитувати(то дуже важливо, а тому то запитання зайвим бути просто НЕ МОЖЕ ), чи своїм розумінням Божого Слова і поширенням цього свого розуміння, я не помагаю :evil: .

Очевидно. що ніхто з нас не має достатніх можливостей, щоб насадити свою точку зору іншим, ми можемо лише обмінюватися думками, з метою досягти порозуміння. А щоб оцінити позицію опонента і прийняти її або відкинути, нам, надіюся, своєї клепки вистачить.

І так, я думаю можна людині вкрасти Свободу у іншої людини, тобто Віру можна вкрасти, Надію і Любов.
Трохи Божого Откровення:

Не розумію

7. І настала війна на небі: Михаїл і ангели його воювали проти дракона, і дракон воював та й ангели його,

8. та не перемогли, ані місця не знайшлося їхнього більше на небі.

9. І повержено дракона великого, змія стародавнього, званого дияволом і сатаною, що зводить вселенну, - повержено на землю, і ангели його з ним повержені.

10. І я почув голос могутній, що говорив на небі: «Нині настало спасіння і сила і царство Бога нашого, і влада Христа його, бо повержено обвинувача братів наших, який обмовляв їх перед Богом нашим день і ніч.

11. І вони перемогли його кров'ю Агнця і словом свідчення свого, і не злюбили життя свого до смерти.

12. Від того веселіться, небеса, і ви, що на них живете. Горе вам, земле і море, бо спустився до вас диявол із лютістю великою, знаючи, що короткий час має.»


Це мені дає Надію, що якщо навіть люди вже давно "чіповані", то всетаки Господь і Спаситель(власне тому і Спаситель) Свою Кров не просто так Пролив, а це все передбачено і З Великою Любовю нам дано, тим які ще не записані в Книзі Життя, щоб Жертвою Його були Спасенні і від так, просто не могли поклонитись сатані, змію стародавньому. Бо це не реально, якщо Він Господь, якщо журитись пізнанням Його, і на це покласти себе, своє життя.(на служіння Йому, чи в сімї, чи де інде, де твоє місце, в цьому світі)

Ви вважаєте, що Христос поклав своє життя за всіх без винятку? То нам можна не боротися щоденними подвигами в Його ім’я, а лежати на дивані і чекати на спасіння? Та ж сам Спаситель сказав нам, що "віра без діл мертва"
Окрім цього, якщо дивитися на речі з такої "колокольні", то, на мою думку, наша дискусія є беззмістовною тратою часу.

Тобто всі мої журби, це не за якісь чіпи чи засоби впливу на мене, ні....то можливо і є, а навіть точно є.

Don`t understand

І порятунок від цього, це не так просто, як здається.(мовляв не чіпуюсь і все тіп-топ, я вже не раб лукавого, все, пронесло, можна розслабитись і інших попередити, щоб спасались, не чіпувались :( )

Не тіп-топ, бо будуть гоніння і примус. Диявол не так просто відмовляється від свого. Мабуть, в цьому і є основний доказ. Ви згадаєте мої слова, коли розпочнеться насильницьке впровадження таких новацій.
А об’єктивно, невже варте саме питання такої кампанії? Дуже хочуть когось від чогось захищати - поставили б чіпи хоча вбивцям, гвалтівникам, терористам, але нащо ж всім підряд

Але врятуватись від того можливо тільки якщо журитись Єднанням з Ним у Його Жертві за світ, за мене. Прагнути Пізнати Те, чим Ангели перемогли зміюку.
Тобто Словом Свідчення Його(Святе Письмо) і Кровю Агнця (Таєнственна Жертва, Спасенная Жертва)

Звичайно, Бог відкриє своїм вірним дітям очі, якщо його про це просити, і вони пізнають, що є добро, а що зло. Тільки от жаль, коли зробиш вибір - вороття не буде...

А тут чіпи якісь...чесне слово..

Я так розумію, висновок?

:([/quote]




ХТО ВИТРИМАВ ДО КІНЦЯ ТОЙ ГЕРОЙ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Печать антихриста або мікрочіп і його наслідки

Повідомлення Максим Борець » 04 січня 2012, 22:54

Ми переїхали
Тепер про це говорять
Балачка, тема Ознаки кінця світу, 4сторінка і далі.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2012, 23:10

Максим Борець писав:
andrey s. писав:
vitalko писав:А все що стосується моєї душі, це вже давно визначено у Святому Письмі і Обявленні Божому, у Переданні.
Так думаю, і я проти такого обєднання, яке створює вибухову суміш.


Ви маєте на увазі, що визначена ваша доля??

Ні...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 січня 2012, 23:48

Максим Борець писав:Ви не вірите в могутність :evil: ? Ви вважаєте, що ви достойніші святих отців, (їх він також спокушав)?

Ні не вважаю себе достойнішим, і вірю в могутність Бога.
Ви вважаєте, що акцентування - ознака того, що насправді ніякої проблеми немає? А чи не потрібно акцентувати увагу на речах. які дійсно є актуальними і злободенними, і що це, звісно, робить не :evil: , а сили світла? :(

Проблема, тобто суть проблеми у іншому. На ій погляд.
А прийнятта його знамені не робить нас його рабами?

Хто сказав що то :evil: знамено???
та хто ж каже більше? Якщо чіп дійсно є знаменем, то чи прийняття його не є найсправжнісіньким гріхом?

Якщо!!!! Дивитись вище. :)
Діло не в тому, контролюють вас, чи ні. Всім ясно, що ми давно на виду в, як ви кажете, посіпак, але чіп, завдяки досягненням нашої "передової науки" може стати, і, очевидно, вже став засобом не лише моніторингу, а й активної маніпуляції.

Може стати, а може не стати, як мої думки зараз то змінять??? І як це вплине на мою душу,якщо навіть мене можна вбити на відстані через компютер(наприклад)???
кого ви тут розумієте під "Учнем Своїм"?

Та я про Івана Богослова
Очевидно. що ніхто з нас не має достатніх можливостей, щоб насадити свою точку зору іншим, ми можемо лише обмінюватися думками, з метою досягти порозуміння. А щоб оцінити позицію опонента і прийняти її або відкинути, нам, надіюся, своєї клепки вистачить.

Я так не думаю, можна вплинути на точку зору інших, особливо якщо залякати :evil: ..
Ми спілкуємся, і повірте я сам проти чіпів, і по своїй, в якісь мірі обізнанності в цьому, уявляю понтаціал таких чіпів.
Але повністю не розділяю розглядання чіпів через призму знамена :evil: і всякого такого.
andrey s. писав:І так, я думаю можна людині вкрасти Свободу у іншої людини, тобто Віру можна вкрасти, Надію і Любов.

Не розумію

Можна когось завести в блуд...от про що я...

Ви вважаєте, що Христос поклав своє життя за всіх без винятку? То нам можна не боротися щоденними подвигами в Його ім’я, а лежати на дивані і чекати на спасіння? Та ж сам Спаситель сказав нам, що "віра без діл мертва"
Окрім цього, якщо дивитися на речі з такої "колокольні", то, на мою думку, наша дискусія є беззмістовною тратою часу.

Так, вважаю що Терпів, і Воскрес за всіх і ради всіх. Зовсім інша справа, чи я це прийму ради спасіння свого .
Не тіп-топ, бо будуть гоніння і примус. Диявол не так просто відмовляється від свого. Мабуть, в цьому і є основний доказ. Ви згадаєте мої слова, коли розпочнеться насильницьке впровадження таких новацій.
А об’єктивно, невже варте саме питання такої кампанії? Дуже хочуть когось від чогось захищати - поставили б чіпи хоча вбивцям, гвалтівникам, терористам, але нащо ж всім підряд

На рахунок вбивць і гвавтівників, терористів.....Ви серйозно????
А на рахунок гоніннь і решти, так прийде час і тоді побалакаєм(якщо доживем), а до того не варто акцентувати на уяві.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 05 січня 2012, 09:30

http://odkrovennja.narod.ru/
Знайома кинула отаке посилання. Не знаю, чи воно тут вже десь є?
Вона дуже тим засмучена, поділилась зі мною.

Мені це теж не до вподоби. Але знаєте? Щось насторожує... Звичайно, зло не спить - така в нього робота - якнайбільше душ занапастити, але є й ще одна мета.
Посіяти паніку і СТРАХ! Подивіться, що навколо - катаклізми, аварії, катастрофи, вбивства, епідемії... Цим нас кожний день "годують" СМІ.
Це не означає, що нема проблем, але не варто притягувати до себе зайве зло. Ослаблювати себе, перебуваючи у постійній паніці. Тоді людина слабне, втрачає пильність і... віру.
Посіяти загальний психоз - ось найперше завдання лукавого.
Я обмежила до мінімуму перегляд телевізора, новин вистачає у вигляді титрів і взяла на озброєння 90 Псалом.
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення vitalko » 05 січня 2012, 12:00

прочанка писав:Я обмежила до мінімуму перегляд телевізора


:good: Також не можу натішитися тим, що свого часу таки не купили з дружиною телевізор. Новини - інтернет, футбол і бокс(якщо захочеться глянути) - там же :D , а більше ні для чого телевізор і не надається, нсмд(якось без "Битви Екстрасенсів" чи тих же безконечних псевдосенсацій обійтися можна). Зате є час на молитву, читання духовної літератури і взагалі на життя. Не можу нікому наказати, звісно, але раджу позбуватися того ящика, і чим швидше тим краще :)
Востаннє редагувалось 05 січня 2012, 12:11 користувачем vitalko, всього редагувалось 1 раз.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення прочанка » 05 січня 2012, 12:08

:) колись з нас коло церкви дядько газету продавав і голосно розповідав про шкоду ТВ. На нього дивились як на одержимого. Але я таки переконуюсь, що він мав рацію.
Народ дивується, де я знаходжу час на книжки, дітей, родину, працюючи від і до..
Кажу - відмовилась від телевізора і "заразних" серіалів. :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 05 січня 2012, 21:00

прочанка писав:Тільки що в церкві робиться! Правовірні монахині на вул. Плуговій каплицю відвойовують, "догналівські" послідовниці. Читала їхнє "звернення". І це Божі "невісти"?! Чи їм вже ті чіпи в голову внесли? Оце, отче, страшно!



Та якраз це, на моє бачення, і є способом відвернути увагу від основного.
Як на мене, будь-які догналівці та інші мають місією(від кого?) провокувати вірних Божих дітей на ненависть та ворожнечу і тим помножувати гріх.
Давайте будем просто робити "диверсію" їх намірам: не дочекаються вони, щоб я надто звертав на них увагу і через них грішив. Це, звичайно, не стосується випадків, коли ми відкриваєм істину про подібного роду спільноти тим, хто з цим не познайомлений(невіжу навчити не гріх).
Востаннє редагувалось 05 січня 2012, 21:10 користувачем Максим Борець, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 05 січня 2012, 21:10

viter писав: Я чомусь думав, що коли настануть ті страшні часи, то буде чітко зрозуміло, що ось це антихрист і це його число, і ти свідомо його приймаєш, або відкидаєш.



"Тоді, як хто скаже до вас: "Ото, Христос отут", чи "Отам", - не йміть віри.
Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних
Оце наперед Я сказав!"(Мт:24,23-25) - св. євангелист Матей про останні часи.
Тобто, антихрист не прийде таким чином, щоб його всі зразу розпізнали(яка йому з цього користь?), а приховано. що дехто навіть подумає, що прийшов Месія.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2012, 21:11

прочанка писав::) колись з нас коло церкви дядько газету продавав і голосно розповідав про шкоду ТВ. На нього дивились як на одержимого. Але я таки переконуюсь, що він мав рацію.
Народ дивується, де я знаходжу час на книжки, дітей, родину, працюючи від і до..
Кажу - відмовилась від телевізора і "заразних" серіалів. :)

Людоньки, то правда.
Я мав щастя позбавити себе того ящика на майже півтора роки, пожив вільним від того, вкусив смак свободи :D .
Але я того ще не розумів, бо просто себе почував чудово і всяке таке.
Але ось трапилось......в наслідок ....(довго пояснювати), одним словом я вже добрих 4 місяця дозволяю отравляти себе.
Хоч і не дивлюсь постійно, але відчуваю як у мене запихають, запихають і запихають....
Я вже втягнувся, то вже залежність :D , все капец...як зооомбіі :crazy:
і який рятунок??????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 05 січня 2012, 21:18

прочанка писав:Я обмежила до мінімуму перегляд телевізора


Ви зробили цілком правильно, і не тільки тому, що телевізор несе лиху інформацію.

Хіба наша сучасна індустрія не може взяти на озброєння такі наукові розробки, як, наприклад, вбудований в телевізор, праску чи холодильник мініатюрний динамік, що потихеньку зомбує людину, подібно як 25-ий кадр на ТВ(хоча цією технологією користувалися ще динозаври :) )


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей