Фінанансова криза – благодатний час

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
tarik
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 10 січня 2012, 14:09
Звідки: м.Калуш

Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення tarik » 13 січня 2012, 21:15

Фінансова криза, мабудь, як і всіх зачепила і мене:
- Скорочення зарплати;
- Розрахунок з роботи;
- Скитання по світу – заробітчанство.
Відразу подумав, що Божа Кара, а перебуваючи на роботі у Києві почав відвідувати храми УГКЦ і був приємно здивований, навіть дещо шокований. Не думав, що в Київі - рухливому та матеріалізованому, така висока відвідуваність нашої УГКЦ. А попри те все, ще більше здивування було коли побачив, що до Святого Причастя на Літургії приступають мабудь відсотків вісімдесять із присутніх. Люди знають чому вони сюди прийшли.Вони знають,що Ісус нас любить і чекає на зустріч із нами у Пресвятій Євхаристії.
Наступного року я поїхав до Москви. По людськи кажучи – це скитання.
Підготувавшись до поїздки, я знайшов в «Інтернет ресурсах»(сторінка на офіційному сайті УГКЦ) адресу і номери телефонів священика УГКЦ, а ще більше був здивований коли побачи, що є РГКЦ, таксамо записав адресу і номери телефонів, я навіть не знав що Церква Російська Греко Катилицька взагалі існує, це було для мене відкриття. А тепер коли я ділюся своїми враженнями, інші люди також здивовані відносно існування РГКЦ.
В Москві вдалося здзвонитися саме зі священиком РГКЦ о.Андрієм Удовенком, і він запросив мене на Божественну Літургію. Мої приємні здивування продовжуються. Чисельності київської, а тим більше галицької не було, але духовно, я відчував себе, як вдома. Тим більше у них щонеділі, після Літургії, чаювання, як у справжній сім’ї, як і мало би буту на кожній парафії і у нас в Україні, а зокрема на Галичині. Опісля у них читання Святого Письма і розважання – і тут я відчув, щось рідне і близьке, тому, що у нас в спільноті РНР точно таксамо існують розважання.Це була атмосфера справжньої сім’ї.
Останніх півтора міся, за деяких обставин, я жив і працював сам і це так само було для мене Даром Божим тому, що крім читання Святого Письма та духовної літератури, була безперервна молитва, був постійний зв’язок з Богом, Богг був присутній зі мною ія був присутній у Бозі
Здається десь там далеко від дружини, далеко від сім’ї, далеко від Батьківщини людина не може бути щасливою, а це не було скитання - це був благодатний час у моєму житті. O:-)
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення Georgij » 14 січня 2012, 00:47

tarik писав:Останніх півтора міся, за деяких обставин, я жив і працював сам і це так само було для мене Даром Божим тому, що крім читання Святого Письма та духовної літератури, була безперервна молитва, був постійний зв’язок з Богом, Богг був присутній зі мною ія був присутній у Бозі
Здається десь там далеко від дружини, далеко від сім’ї, далеко від Батьківщини людина не може бути щасливою, а це не було скитання - це був благодатний час у моєму житті. O:-)

Свого часу, бувши на заробках, я мав із собою Святе Письмо, і вірите, жодного разу його не відкрив :( . Мав би про це тепер шкодувати, але дякую Богу, що дав мені шанс і можливість читати Святе Письмо тепер, багато років опісля :) . Коли думаю, щоб якось покращити фін. стан сім`ї, то пїхавши на заробітки, хоча ох як не хочеться :no: , єдиним джерелом існування було б Святе Письмо, Літургія- життя у Бозі.
Пригадую, коли почалася криза 2 роки тому, багато чув про самогубства з цього приводу і т.д. А на одній проповіді один отець розказував, що підходить до нього одна жінка й каже:-У мене був бізнес, були гроші, було все. А тепер, коли я цього позбулась, я не маю нічого, окрім часу і БОГА!!!, тепер я справді щаслива.... От так буває, Бог обертає плач на радість :Rose:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення Тарас_ » 14 січня 2012, 21:05

Фінанансова криза – благодатний час

Дурниця. Читати Святе Письмо можна й вдома. Вам пощастило підзаробити? А не думали ви як там вашій родині без батька, сина, чоловіка?

Заробічанство -це проблема. Проблема для тих хто переживає за свою сімю.

Аватар користувача
tarik
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 10 січня 2012, 14:09
Звідки: м.Калуш

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення tarik » 14 січня 2012, 23:41

Дурниця. Читати Святе Письмо можна й вдома. Вам пощастило підзаробити? А не думали ви як там вашій родині без батька, сина, чоловіка?

Заробічанство -це проблема. Проблема для тих хто переживає за свою сімю.


Хотів акцентувати увагу на хороших традиціях наших братів з РГКЦ - чаювання опісля Літургії, це створює родинну атмосферу, що варто започаткувати і на наших парафіях, а особливо на Галичині.
Також забув розповісти про те, що українська Божественна літургія таксамо відбувалася, правда один раз в місяць. Після відвідання цієї Літургії залишилися приємні враження від того,що почув відправу українською... домашньої атмосфери не було... по завершенні всі розбіглися і не встиг нізким познайомитись - отака то українська ментальність.
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2012, 07:39

Тарас_ писав:...Дурниця...

обережно з такими заявами.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення Georgij » 15 січня 2012, 09:23

Тарас_ писав:Фінанансова криза – благодатний час

Дурниця. Читати Святе Письмо можна й вдома. Вам пощастило підзаробити? А не думали ви як там вашій родині без батька, сина, чоловіка?

Заробічанство -це проблема. Проблема для тих хто переживає за свою сімю.

Багато хто і вдома не читає, хоч і є брак грошей. І вири не має...
Чули може від заробітчан, що потрапили в якусь халепу або просто не було роботи далеко від дому, що доводилося їм робити? Девони жили, що їли, де спали? Мій знайомий жив близько тижня під мостом , спав у картонних коробках, підробляв будь-де. Сам інженер-механік. Там якраз і почав молитися(вдома він не молився). Згодом правда все налагодилося з працею :)
Я особисто, всі рази, що був на заробках, жодного разу нормально не заробляв, весь час були якісь обставини, що я чи "попадав", чи ще щось, здоровя зокрема. А про родину думав, часто думав. Думав, що зароблю, приїду, заживемо :roll: . З того всього не маю здоровя, але маю досвд та враження, ну і трохи побачив. А що бачив наших заробітчан - то доброго враження про них мало :( .Але якщо ми говоримо про благодатний час, звісно, Бог все творить на краще :) , не раз з заробків приїжджають зовсім інші чоловіки, бачимо їх у храмах з вдячними обличчями і т. д.
Але тут сам себе зупиняю :oops: Скільки проблем в сім`ях , в родинах через ті заробітки :x , хай Бог милує.... Хіба шо тішитись окремими випадками, і молитись за решту заблуканих заробітчан, за їх сім`ї та їх навкрнення....
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення ShMariam » 21 січня 2012, 11:53

tarik писав:
Хотів акцентувати увагу на хороших традиціях наших братів з РГКЦ - чаювання опісля Літургії, це створює родинну атмосферу, що варто започаткувати і на наших парафіях, а особливо на Галичині.

:) Тільки це абсолютно нереально. Тільки що уявила собі, як кількасот чоловік з нашої парафії по закінченні Служби Божої йдуть на чаювання... Куди?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення andrivovk » 21 січня 2012, 13:22

ShMariam писав:
tarik писав:
Хотів акцентувати увагу на хороших традиціях наших братів з РГКЦ - чаювання опісля Літургії, це створює родинну атмосферу, що варто започаткувати і на наших парафіях, а особливо на Галичині.

:) Тільки це абсолютно нереально. Тільки що уявила собі, як кількасот чоловік з нашої парафії по закінченні Служби Божої йдуть на чаювання... Куди?

Йдуть на іншу парафію. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Фінанансова криза – благодатний час

Повідомлення ShMariam » 21 січня 2012, 19:25

andrivovk писав:

:) Тільки це абсолютно нереально. Тільки що уявила собі, як кількасот чоловік з нашої парафії по закінченні Служби Божої йдуть на чаювання... Куди?[/quote]
Йдуть на іншу парафію. :D[/quote]
А та інша парафія з такої нагоди має орендувати зал. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей