Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Zarusskiy.org

Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Zarusskiy.org » 29 жовтня 2008, 13:29

Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?
Дорогие форумчане, не мог бы кто-нибудь прояснить этот вопрос?

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 29 жовтня 2008, 16:22

греко-католик. А що? 8)
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Олюнька » 29 жовтня 2008, 18:15

Zarusskiy.org писав:Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?
Дорогие форумчане, не мог бы кто-нибудь прояснить этот вопрос?


Олег Тягнибок – політик :evil:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

eirene
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 24 жовтня 2008, 13:17

Повідомлення eirene » 30 жовтня 2008, 11:53

Особисто мені він видається якимось дивним. Якийсь такий нарваний... :)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 30 жовтня 2008, 13:07

eirene писав:Особисто мені він видається якимось дивним. Якийсь такий нарваний... :)

глибока думка....! :o

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Інквізитор » 30 жовтня 2008, 14:07

Олюнька писав:
Zarusskiy.org писав:Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?
Дорогие форумчане, не мог бы кто-нибудь прояснить этот вопрос?


Олег Тягнибок – політик :evil:

А хіба політик не може бути одночасно політиком, і наприклад, хорошим гравцем в гольф.
Політика є політикою:x , а віра вірою :roll: .
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

eirene
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 24 жовтня 2008, 13:17

Повідомлення eirene » 30 жовтня 2008, 15:09

Малий писав:
eirene писав:Особисто мені він видається якимось дивним. Якийсь такий нарваний... :)

глибока думка....! :o


В тебе серйозні проблеми, чувак. Йди лікуйся. І ще одна порада - побільше розслабляйся. Але мабуть ти не вмієш цього робити... Мені тебе справді шкода :(

shovgenyuk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 21 вересня 2005, 11:26
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення shovgenyuk » 13 квітня 2009, 09:19

eirene писав:
В тебе серйозні проблеми, чувак. Йди лікуйся. І ще одна порада - побільше розслабляйся. Але мабуть ти не вмієш цього робити... Мені тебе справді шкода :(


З написаного видно шо серйозні проблеми саме у eirene
Православний

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Kaktus » 26 березня 2010, 11:18

Тягнибок - український політик. І цим все сказано.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2010, 11:33

Kaktus писав:Тягнибок - український політик. І цим все сказано.

так :( ...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення o.Mykil » 06 квітня 2011, 02:49

eirene писав:Особисто мені він видається якимось дивним. Якийсь такий нарваний... :)


Маєте рацію... Часом шовінізм просто вражає http://www.youtube.com/watch?v=bnz6s4LKQwY

1984: радянський фільм про батька Тягнибока http://www.istpravda.com.ua/videos/2011/04/5/34498
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 06 квітня 2011, 11:24

o.Mykil писав:
eirene писав:Особисто мені він видається якимось дивним. Якийсь такий нарваний... :)


Маєте рацію... Часом шовінізм просто вражає http://www.youtube.com/watch?v=bnz6s4LKQwY

Скажу відверто вперше переглядав його виступи,з того що побачив і почув,то ніякий він не нарваний,і грає так собі.
І перше що спало на думку це то,що той хто навчав його ораторскому мистецтву і риториці(хоч по останньому взагалі слабак),багато чого "злизав" у Гітлера..
Як завжди основна ставка на "націоналізм","патріотизм",думаю і не брезгають "релігією".Такі речі завжди діють в смутні часи,як в Німеччині в 30р.
А головне що подіяло...хоч і банально но "лізе".Для чого щось придумувати нове,якщо вже є старе перевірене часом.
Це моя думка,я не фахівець.Можу помилятись.
Дякую...
P.S.
Ви їм ще зброю дозвольте,і тоді точно скушно не буде. :) (в аудіо.проскакувала заставка про лег.зброї)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення прочанка » 05 травня 2011, 11:33

Чогось його дуже Ганна Герман любить... Дивно, до політичних противників так не відносяться. Все це шоу за наші гроші. А на рахунок віри і національної ідеї... - все туманно...
Не бійтеся!

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Michael_Zbr » 05 травня 2011, 16:18

п.Тягнибок - українець,п.Тягнибок - патріот України,п.Тягнибок - греко-католик.Особисто відомо як п.Тягнибок давав розпорядження допомогти при будівництві "нашій" церкві" в іншій області.
Є ідея,яку потрібно втілювати,а за які гроші,або якими методами неважливо.Бандера також шукав різні шляхи...
Щодо імпульсивності - він просто лідер,а справжні лідери такими і повинні бути.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2011, 21:28

Michael_Zbr писав:п.Тягнибок - українець,п.Тягнибок - патріот України,п.Тягнибок - греко-католик.Особисто відомо як п.Тягнибок давав розпорядження допомогти при будівництві "нашій" церкві" в іншій області.
Є ідея,яку потрібно втілювати,а за які гроші,або якими методами неважливо.Бандера також шукав різні шляхи...
Щодо імпульсивності - він просто лідер,а справжні лідери такими і повинні бути.

в мене з Тягнибоком асоціюється лише Майола, яка забруднює сусідню парафію в Ставчанах :( Це нмсд дуже не патріотично. А Ваш панегирик Тягнибоку... дай Боже, щоб Ви були праві. Лише поправка - Тягнибок є людиною і може помилятись; методи важливі, як і важливо хто фінансує/на кого працює
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Michael_Zbr » 07 травня 2011, 18:57

Можливо Ви тоді назвете когось кращого ??????????Коли людина займається тільки політикою, то в нього звичайно не буде достатньо грошей для виборів.Тоді приходиться їх шукати,(ні на кого не працюючи).Священники коли будують церкву ше не від таких людей беруть гроші,тоді ,що не важливо хто фінансує????????????).Всі ми люди і кожен може помилятися.Людину треба судити по ділах,поки що нічого поганого я в Тягнибоку не побачив.Єдиний політик,який виключно думає про Україну і українців.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення o.Mykil » 07 травня 2011, 20:28

Michael_Zbr писав:п.Тягнибок - українець,п.Тягнибок - патріот України,п.Тягнибок - греко-католик.


Ок, якщо п. Тягнибок греко-католик (цікаво, що у такій відомій міжнародній соцмережі як фейсбук, де численні віруючі зазначають про свої релігійні погляди, п. Олег чомусь утримався), християнин тощо, то чому повертає свою "Свободу" більше у бік язичництва, ніж християнства? Чому не наведе порядок з цим у своїй партії? Одне слова, інше -діла. :shock:


Думки одного священика про партію "Свобода" (з колишньої дискусії на фейсбуці):


"Від того часу як "Свобода" почала використовувати свій сайт для пропаганди неоязичництва, їхні загравання з Церквою для мене є виключно політтехнологією".

"Дивним є ще й те, що дискусії на релігійні теми категорично заборонені серед членів ВО "Свобода", але пропаганда язичництва та уничиження та спотворення християнства демонструються на офіційному партійному сайті і під заборону не попадають. Отже стає зрозумілим ціль заборони релігійної тематики серед членства "Свободи". І це не одинокий випадок релігійної аномалії у ВО "Свобода". Розумію і знаю, що серед членів "Свободи" є щирі патріоти і віруючі християни. Але закрити очі на богозневагу та пропаганду неоязичництва є самообманом. Тому й написав про те, що усі загравання з християнськими Церквами керівництва "Свободи" є політтехнологією, та окозамилювання виборцям-християнам. Якусь побічну користь ця гра можливо принесе й Церкві, але шила в мішку не сховаєш".

"Зустріч, зініційована Бориспільською міською організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та Релігійною громадою Українських рідновірів "Поляни"... несподіванкою для бориспільців виявилася участь у заході нещодавно створеного рок-гурту "Перунів цвіт" під керівництвом депутата Бориспільської міської ради від ВО "Свобода" Вадима Шапошнікова... Галина Лозко на цьому заході торкнулася дуже важливої на сьогодні теми — протистояння світовій глобалізації — і довела, що єдиною альтернативою цьому явищу є Рідна віра наших Предків, яку було втрачено понад тисячу років тому. Так, саме рідний світогляд праукраїнців, який, за своєю суттю, ЕКОЛОГІЧНИЙ, є нині етнозберігаючим чинником. І саме тому українці мають до нього повернутися і відновити його...".

"А тепер сама яскрава на мою думку фраза: "Варто, насамперед, усвідомити, що націоналістична етика не може ґрунтуватися на християнських життєпораженських засадах." І так далі... Після цього хоч лусніть, але чорне я білим не назву".

"Я вже писав раніше, що уроки Третього Рейху, який відкинув християнство і став на шлях "відродження" язичництва та "арійських" казок чомусь не може навчити декого з українських націоналістів. Окрім цього, я також звертаю увагу на те, що запроваджуючи фрагментарне неоязичництво, і видаючи його за відродження дохристиянських вірувань, вороги української нації і держави черговий раз розколюють українців по релігійній ознаці. Це ж так очевидно".


Джерело: http://www.facebook.com/andriy.tolstoy 


Це був досить виважений, як на мене, погляд на ідеологію сучасної бурхливої "Свободи", що є слизькою та грішною в суті (тобто така ідеологія), і практикуючий чи свідомий християнин не може з таким приниженням християнства в цілому миритися. Тільки на християнських цінностях можна збудувати здорову націю у духовному плані. Язичництво є проти людської гідностi!

Ігор ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ, КАТОЛИЦЬКА ДОКТРИНА І „РАДИКАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ” http://banderivets.org.ua/?page=pages/z ... /article17

Ще один приклад язичництва у "Свободі" - Творчий вечір Галини Лозко у Борисполі http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/020256
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 07 травня 2011, 21:27

Все Ви отче правильно пишете, але "фон"..........????

Десять років тому йду до церкви у неділю. Перед входом, на території храму, стоять агітатори за кандидата на мери міста, неукраїнця і нехристиянина, і розказують, що він фінансував будівництво храму. Я, як людина звикла провіряти усяку важливу інформацію, пішов до тих хто завідує грішми парохії і питаю: "Скільки він вам дав грошей на храм?" Вони відповідають: "50дол.США, і чомусь взяв у нас довідку про пожертву; ще такого ніхто не робив, незнали як оформляти!?" Я питаю чому ви не гоните тих агітаторів з-під церкви, а вони мені: "Начальство казало нерухати". І подібне було перед більшістю храмів міста. Його звичайно обрали, а через деякий час з кріслом виносили з кабінету мера; так нагосподарив.

Шість років тому: Вибори Презедента. По місту висять таблиці з портретами "борця за сраведливість"; також непевної особи, що і після його обрання і справдилося. По чи не усіх храмах УГКЦ раптово (одночасно з появою у місті тих таблиц з "борцем за справедливість") були впроваджені до того нікому невідомі молебни "за страведливість".

Майже два роки тому. Знову вибори Президента. На вулицях міста висять таблиці з портретом чергового кандидата, (неукраїнця і нехристиянина), з ключовою фразою "вона україна". І знову у храмах УГКЦ (правда вже у меншій кількості) нові незнані ніколи молебни; у цей раз "за україну".

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 07 травня 2011, 21:39

Michael_Zbr писав:Можливо Ви тоді назвете когось кращого ??????????Коли людина займається тільки політикою, то в нього звичайно не буде достатньо грошей для виборів.Тоді приходиться їх шукати,(ні на кого не працюючи).Священники коли будують церкву ше не від таких людей беруть гроші,тоді ,що не важливо хто фінансує????????????).Всі ми люди і кожен може помилятися.Людину треба судити по ділах,поки що нічого поганого я в Тягнибоку не побачив.Єдиний політик,який виключно думає про Україну і українців.

думати легко... Але логіка Ваша прямує в контексті "назвіть кращого" (назагал нестача кращого не робить погане хорошим), "інші теж грішать" (грішник-священик якщо бере гроші від бандитів чи на них працює не оправдання), як і говорив я не про те, що бізнес вести не можна, а про конкретний приклад Майоли: непатріотично забруднювати Україну/українців. Думати легко...

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення andrey s. » 07 травня 2011, 22:03

Незнаю,суто теми,то я взагалі не можу зрозуміти про що тут йдеться,особливо коли Тягнибока називають "Язичником".
Просто я не знаю, що саме мається на увазі під цим терміном.Якщо брати язичництво суто з погляду вірувань предків(те, в що вони вірили),то я його так назвати не можу.
Зараз йде масове пропихання "чогось" під завісою "віри предків",і то дуже потужне просовування(майданс,виступ Київа),і коштують такі пропихання ого-го.Тобто ціль не гроші,а щось інше.
Я того року бачив акції"Дітей наших предків",починалось все "чинно і благородно",а все кінчилось банальною пянкою і змаганням з кидання сокири в дерево.
Тобто я таких навіть язичниками не назву,не хочу "язичників" ображати :) .
А нас Українців так легко за "цукерочку" купити,і під шумок пропхати любий брєд.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Michael_Zbr » 09 травня 2011, 21:25

Слава Ісусу Христу!
Доречі ,дідусь Тягнибока був греко-католицьким священником,якого вислали в Сибір і там заживо замурували в стіні.
А ви так впевнено говорити про фінансування Тягнибока...???Особисто я можу тільки здогадуватись.А перед виборами Тягнибок ледве нашкрібує гроші на рекламу.Що ж це за таке фінансування???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 10 травня 2011, 05:43

Michael_Zbr писав:Слава Ісусу Христу!
Доречі ,дідусь Тягнибока був греко-католицьким священником,якого вислали в Сибір і там заживо замурували в стіні.
А ви так впевнено говорити про фінансування Тягнибока...???Особисто я можу тільки здогадуватись.А перед виборами Тягнибок ледве нашкрібує гроші на рекламу.Що ж це за таке фінансування???

єдине, про що впевнений - Майола і екологічна катастрофа біля неї (Ставчани - село за Оброшено, по Самбірській трасі біля Львова: це не займе багато Вашого часу - приїдьте і подихайте тим повітрям година 21-ша, але воду не займайте - там вже не одна корова переставилася, попаливши нутрощі :( ), а інше (думки, наміри, на кого працює чи не працює): речі, які довести зможе лише час. Часу давати йому особисто я не хочу, але, якщо б українці захотіли - побачимо. Стосовно ж дідуся... святий дідусь не робить святим внука (як і грішний - грішником). Хоча, якщо трошки більше маєте інформації про того священика - відкривайте окрему тему
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення Michael_Zbr » 10 травня 2011, 20:10

Cлава Ісусу Христу!
А що Тягнибок має до майоли?Бо я не вкурсі.А про дідуся знаю лише цей факт зі слів самого Тягнибока.Перед якимись виборами була в газеті стаття про всю його родину.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 10 травня 2011, 20:17

Michael_Zbr писав:Cлава Ісусу Христу!
А що Тягнибок має до майоли?..

власник
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 05 червня 2011, 19:53

Та що ж це таке "Майола", де вона і що такого поганого робить? І чи точна ця інформація, що це його власність???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 05 червня 2011, 19:56

solist-vokalist писав:Та що ж це таке "Майола", де вона і що такого поганого робить? І чи точна ця інформація, що це його власність???

писав про це 05 травня 2011, 21:28
а власник... В наш час говорити про точність... Але з бізнесових кіл знаю, що саме так
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 05 червня 2011, 20:12

Ну ясно... якщо я правильно зрозумів - то це завод олії, який забруднює довкіля? Просто раніше такого ніколи не чув, того й питаю про надійність джерела інформації.... Якщо ж Ви, Отче не впевнені в достовірності такої інформації, то вочевидь правильно було б її не оприлюднювати!!! А якщо це неравда?? Тоді Ви просто поширили наклеп не людину!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення о.Олег » 05 червня 2011, 20:19

solist-vokalist писав:Ну ясно... якщо я правильно зрозумів - то це завод олії, який забруднює довкіля? Просто раніше такого ніколи не чув, того й питаю про надійність джерела інформації.... Якщо ж Ви, Отче не впевнені в достовірності такої інформації, то вочевидь правильно було б її не оприлюднювати!!! А якщо це неравда?? Тоді Ви просто поширили наклеп не людину!!!

так впевнений. Там ще Пензеник разом з Тягнибоком у власниках.
але тема наша про Тягнибока вцілому і можете не довіряти моїм данним (це моє особисте відношення)
що Ви думаєте про цього чоловіка у контексті поставленого запитання (див.тему)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення solist-vokalist » 05 червня 2011, 20:23

Щодо віросповідання самого Тягнибока - то він греко-католик і це завжди і всюди декларує!! В його роді було багато греко-католицьких священиків. Тай взагалі видатний рід!!! Було чимало славетних імен!!

Щодо рідновірів, то у "Свободі" вони справді є!!! На місті Тягнибок гнав би їх палицями по шиї.... Вочевидь це не робиться, не мою думку, аби уникнути розколу партії...

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Олег Тягнибок – греко-католик, православный или язычник?

Повідомлення прочанка » 06 червня 2011, 08:32

solist-vokalist писав:Щодо віросповідання самого Тягнибока - то він греко-католик і це завжди і всюди декларує!! В його роді було багато греко-католицьких священиків. Тай взагалі видатний рід!!! Було чимало славетних імен!!

Щодо рідновірів, то у "Свободі" вони справді є!!! На місті Тягнибок гнав би їх палицями по шиї.... Вочевидь це не робиться, не мою думку, аби уникнути розколу партії...


Дивно одне, ніби й свої при владі, а землю роздають для будови інших храмів, ущемлюючи свої? На Хуторівці дуже активно ведеться будова. Ще вчора була капличка, а нині - землю під церкву рівняють. Так швидко аж диву дивуєшся. Кажуть, автокефальна, але мало тому віри, бо через дорогу - півзупинки є автокефальна Бориса і Гліба, через дорогу - семінарія з церквою, за Шуваром - православна Іллі, а трохи вище церква УГКЦ. Змахує на МП... Це тоді, коли наші церкви вже у Львові зазнають тиску.
І ще одне, до прикладу новини з Петербурга, телебачення і преса тільки про Україну "гудуть", а про Тягнибока... Ніби і "хають", але якось делікатно... Дивно воно...
Не бійтеся!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей