Як ви ставитесь до вчення Гарафіни Маковій?

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 09:14

Інквізитор писав:ммм82 друже я тебе чудово розумію і розділяю твоє обурення. :implication: Рекомендую почитати Кураєва "Сатанізм для інтелігенції", книжка бомба. Хоча сам Кураєв мені не подобається. Приїжало це чудо у Вінницю і такого набалакало, що краще б і рота не розкривало. Хоча як то кажуть старість не радість, маразм не оргазм :D .
ПС: Листи Баламута К. С. Льюіса такуж дуже крута книжка. Я залишив посилання в темі Богосло"я можеш також переглянути. :wink:



Спасибі... Чув я за цю книгу колишнього наверненого атеїста Кураєва. Раз її скачав з Інтернету. Треба буде прочитати, бо тільки її переглянув. Звичайно, він до греко-католиків, наприклад, ставиться не дуже толерантно, по-моєму...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 09:20

ola писав:дякую за тему! порадьте, будь ласка, якісь публікації (чи, краще, книги!!!), які практично і переконливо доводять абсурдність "вчення" Гарафини Маковей... Знаю, що є книжка Мирослава Маріїна "Окультизм і християнство". Не певна, чи вона є до кінця апробована Церквою. Що скажете?


Маленька поправка: книга М. Маріїна називається "Окультизм у християнстві". І вона якраз церковного характеру, бо посилається на Біблію, традицію Церкви, святоотцівську спадщину на противагу до всіх "шедеврів" відьми з Буковини.


Ще все попереду. Писати про антихристинський характер її вчення треба. Дехто це вже почав робити!
Востаннє редагувалось 24 червня 2009, 08:37 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 09:29

ola писав:люди, будь ласочка, не мовчіть :cry:
маю знайому, яка "повелася" на Гарафині Маковей... Застосовує купу її приписів. Чоловік жінки "в щоці". Те, про що писав автор теми на початку, люди, які вірять Гарафині, скурпульозно виконують. Потрібна якась книжка, апробована Церквою, в якій написано, що все це - маразм і забобони!!! Може, хтось бачив якесь застереження єпископа щодо її книжок?? Дуже прошу, порадьте щось офіційне, яке виразно застерігає щодо "вчення" Гарафини!!!
Просто статті з інтернету на жіночку не впливають...



На жаль, наші церковні ієрархи зараз зайняті трохи іншими проблемами і не спішать від чогось перестерігати. Може, що Середньовіччя проминуло.

Диявол хитрий і хитро на людину впливає. Офіційна найперше Біблія і Божі Заповіді (Найперша і т. д.). Інші речі (документи...) тільки доповнюючі.

Магія, окультизм, забобони -- вороги християнства. Церква завжди з цим лихом боролася. У різний спосіб.

А щодо вашої знайомої, мені її шкода, адже хоче вона ставати свічку і дідькові, і Богові одночасно, а так не можна. І це виглядає на християнство "з метрики", а не з переконання...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 30 жовтня 2008, 14:42

І в цьому я тебе підтримую, але церковні ієрархи не зайняті, вони просто бояться їм вистачає того, що є.
На цю тему є один хороший анекдот:
Син підходить до баться та запитує: "Тату, а чому сонце кожен день сходить і заходить?"
- Ти перевіряв?
- Перевіряв.
- Кожен день спрацьовує?
- Кожен день.
- Якщо працює, то будь-ласка синку, я тебе прошу, нічого не чіпай!:)
Нажаль це не наша війна. З єресями повинні боротись вони, але що маємо те маємо. :(
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 жовтня 2008, 20:44

Ось більше інформації про жінку-народознавця, що залізла по вуха в релігію, а точніше - в марновірство. Звідси: bibliostor.cv.ua/upload/file/litmitstor.doc · 442 КБ


МАКОВІЙ Графина Петрівна
(1949 р.н.)
Поетеса, народознавець
Народилась Г.Маковій (Карча) 2 лютого 1949 року в с. Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області в сім’ї колгоспників. Закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Вчителювала в рідній школі. Разом зі своїми вихованцями посадила парк пам’яті загиблих на війні сельчан, створила в школі музей “Берегиня”. Вона дослідила духовне коріння свого села.
Г.Маковій видала книги “Золоте віно з бабусиної скрині”, “Затоптаний цвіт”, “Очі згори”, “Народ у народних святах”, “Пісні одного села”, “У світі рослин”, “Віра”, “Слово моєї душі”, “Сповіді”, “Намистинки”, “Сторінки із щоденника 1993 р.”
Г.Маковій – відмінник народної освіти. Її твори філософсько-морально-естетичного спрямування.
Двічі на місяць протягом десяти років видає народознавчу газету “Економічно-благочинний вісник”, девізом якої є “відродження праведності і святості на Землі”.
Вона не тільки головний редактор газети, а її душа. Це не просто подвиг, це надподвиг сільської вчительки, яка стала сьогодні вже Учителькою для тисячі дорослих.


П. С. Але практикуючі християни бачать, крім од на честь буковинки, що це ганьба для української держави та Церкви, бо Маковій просуває у світ широкий фальшиві погляди про божественно-священне.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 31 жовтня 2008, 01:03

дякую за інфопідтримку!!
mmm82, деякі покликання не відкриваються. Все одно дуже дякую!
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 03 березня 2009, 09:56

mmm82 на мою думку ви добре зробили, що відкрили цю тему. На книжкових полицях зараз дуже багато нехристиянської літератури, яка зводить людей. Думаю, що прочитавши ваше повідомлення люди не будуть цікавитися цією жінкою-народнознавцем. (в крайньому випадку я точно не буду).
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2009, 12:14

Olya писав:mmm82 на мою думку ви добре зробили, що відкрили цю тему. На книжкових полицях зараз дуже багато нехристиянської літератури, яка зводить людей. Думаю, що прочитавши ваше повідомлення люди не будуть цікавитися цією жінкою-народнознавцем. (в крайньому випадку я точно не буду).


Звичайно, небезпеку (духовну) теж часами варто знати в лице, щоб не спіткнутися, не впасти у прірву, адже ворог Божий та людини не дрімає зі своїми слугами...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 червня 2009, 15:51

Про Гарафінку знову справедливо пишуть http://anatolij-risu.livejournal.com/103808.html

"Какой вопрос, такой - ответ", як кажуть росіяни. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 23 червня 2009, 09:49

хочу поділитись своїми враженнями. На цю тему варто говорити, бо багато людей попадають на вудочку подібних"Маковіїв". Одна моя родичка, яка"поганих" книжок не читає, мені її порекомендувала... З перших слів я зрозуміла, що то писала не зовсім здорова людина і кинула її геть, тобото повернула. Потім мені потрапила церковна брошурка, яка викривала все зло цієї книги... Але там спочатку так хитро написано, що навіть вірюючі люди попадають на гачок...

А минулого тижня, в нашому районі я побачила жінку, яка судячи з усього, розповсюджує ці "цікаві"книги...І поводить вона себе не так нав"язливо,як свідки... От вам і ходяче зло. Людей варто попереджувати, бо багато може зацікавитися. Люди з нестійкими релігійними переконаннями легко можуть стати здобиччю.
Так, що БУДЬМО УВАЖНІ!!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 червня 2009, 08:38

прочанка писав:На цю тему варто говорити, бо багато людей попадають на вудочку подібних"Маковіїв".


Звичайно, якщо я, наприклад, знаю, що на стежці є прихований у траві капкан чи міна, то я обійду це сам ще й попереджу про цю загрозу із християнського обов*язку інших…

Гарафіна Маковій є відьмою і крапка. Мішає-бо магію, язичництво та інші єресі із християнськими декотрими істинами і виходить "сатанинський салат".

До речі, недавно у Львові на презентації своєї книги один львівський письменник висловився, що Маковій помагає священикам приводити людей до Бога, хоч є контроверсійною особою… Він це сказав, швидше, із незнання суті справи. Бо ця лукава жінка помагає наближатися до хитрющого бога темряви та неправди, а не нашого Творця, як бачимо.

Блог, присвячений п. Гарафіні, - http://protymakovij.blogspot.com
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 24 червня 2009, 09:11

в Апокаліпсисі нас попереджують про лжепророків, які під личиною святих будуть сіяти зло, бо служать зовсім іншому панові. Не треба їх боятися, як і свідків. Спокійно, аргументовано давати відсіч, а якщо бракує сили, краще просто уникати, але ні в якому разі не піддавати їхнім облесним словам.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 липня 2009, 16:35

Питання та відповідь на сайті УГКЦ http://old.ugcc.org.ua/ukr/question/social/article;2699

Чи вчення та діяльність Гарафини Маковій є єрессю і в чому воно полягає? (Ім‘я невідоме)



Якщо взяти до уваги той факт, що єрессю ми називаємо більш-менш усталену систему світобачення, тобто відносно стабільний і бодай видимо збалансований системний світогляд, що намагається захистити себе за допомогою певної аргументації, то „вчення” згаданої Вами п. Гарафини є радше маячнею, якимось дивним симбіозом поганства, забобон та чаклунства. Хоча як і будь-яка єресь, також і воно має, зокрема, ознаку зовнішньої подібності та ніби дотичності до християнства.

Мені важко сказати, якою саме є суть даного „вчення”, бо, правду мовлячи, мені лишень одного разу, ще у 1999 році, випала нагода прочитати одну із кількох „вчених монографій” авторки (на жаль, я не пригадую собі назви цього „фоліанта”), коли один із добре мені знайомих парафіян моєї родинної церкви передав мені цей томик для докладного ознайомлення, попрохавши ствердити, наскільки погляди нашої, так би мовити, „героїні” співвідносяться із християнською доктриною. Не маючии змоги, як, зрештою, і потреби, складати собі цілісне уявлення про все авторитетно мовлене п. Гарафиною (адже для того, аби сказати, що страва є смачна, не обов'язково їсти її до кінця, – достатньо скуштувати бодай невелику її частину), хотів би, з пам'яті пригадуючи собі, звернути Вашу увагу на дві наступні речі:

• у тій книзі п. Гарафини, що мені довелося читати в далекому 1999-му, на одній із сторінок було зображено якийсь символ, що його авторка недвозначно ототожнювала із силами зла, застерігаючи своїх читачів і почитателів берегтися від зберігання подібного зображення у своїх помешканнях. Поряд із цим, вона настійливо рекомендує своїм адептам та шанувальникам час від часу перечитувати все написане нею, тобто зберігати книги її авторства вдома, під рукою – так би мовити, для поточної консультації. З цього неминуче випливає, що власник такої книги зберігає у себе зображення-символ сили зла;

• говорячи про пекло, в одному із своїх знаменитих пасажів про видіння і з'яви, які авторка ідентифікує як „божі” (але у всіх подібних контекстах слово „бог” для неї має тільки загальне значення, тобто значення „божества” – наприклад, нарівні висловам „бог майя”, „бог лісу”, „бог сатаністів”, „мій приватний бог” тощо), п. Гарафина звертається до того, хто їй об'явився, з проханням розповісти про те, що є у пеклі, наступними словами: „Отче, скажи, що в пеклі єси?” В перекладі на сучасну українську це однозначно мало би звучати наступним чином: „Отче, скажи, що ти є в пеклі”!? Хотілося би від щирого серця розцінювати цю фразу як поліграфічний ляпсус, однак тоді чому авторка, переглянувши віддрукований примірник книги, не настояла на виправленні помилки? А тому інший висновок напрошується ніби сам по собі: або п. Гарафина, що називається, дуже не в ладах зі старослов'янською і просто-таки, в доброті своїй, сном-духом не відає, що дієслово „єси” граматично є 2-гою особою однини від слова „бути” – тоді для чого весь цей мовний шарм, переслідуючий, як виглядає, одиноке бажання вселити в свого читача віру в ортодоксальність власних поглядів, що, в свою чергу, пахне добре приховуваною нещирістю; або ж п. Гарафина мислить і уявляє, усвідомлює і бажає власних поступків і сказаного нею, так, як і подає це – тобто видіння того бога, який їй появляється, і дійсно приходить з пекла – а це, вже, вибачте, не зовсім по-християнськи. Тим більше, що нечітка і неконкретна відповідь цього „бога-видіння” на поставлене йому п. Гарафинею запитання, тільки додає гнітючій атмосфері цього сумніву і підозри якоїсь противної будь-якому справжньому Божому об'явленню таємничості та невизначеності.

Висновки – за Вами...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 17 липня 2009, 13:24

Два дні назад мені потрапила до рук книга Гарафіни Маковій. Спочатку, читаючи відгуки людей, які її відвідували, виникло захоплоння цією жінкою. Але чим далі читаєш, тим страшніше і дивніше стає на душі. Там такі чудні поради і забобони. А ще пише, що її відвідували священики різних конфесій - ніби вони прийшли, плдивилися, поклонилися і пішли.
Дуже вдячна за вичерпну інформацію
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 липня 2009, 13:29

Наталка писав: Спочатку, читаючи відгуки людей, які її відвідували, виникло захоплоння цією жінкою. Але чим далі читаєш, тим страшніше і дивніше стає на душі.


Вона якраз і "живе" цими відгуками людей, яких вона ввела лукаво в оману, тими одами, що побудовані на гріхові!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 липня 2009, 12:45

Жах: "народознавство" від Маковій (тобто магія, язичницькі дії, забобони та українські традиції вкупі з метою наслідування та їх догматизування...) вивчатимуть начебто у школах України http://www.gromady.cv.ua/st/news/6005

Якщо це правда, то варто якось представникам Церкви виразити свій привселюдний протест проти цього баламутства... Скільки можна мовчати на те беззаконня лжевчительки?!

Адже забобони богопротивні самі в собі та нищать правдиву віру у Всевишнього http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1389

Зустрічаємо, зокрема в Інтернеті, свідчення про секту Гарафіни http://www.matushki.ru/viewtopic.php?f=14&t=1632

Можна навіть взятися й за петицію до міністерства освіти України, хто бажає і є цілком за здорову (а не фіктивну!) духовність теперішніх та майбутніх поколінь. Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Simona
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 16 серпня 2009, 14:52

Повідомлення Simona » 16 серпня 2009, 16:31

Ще одна річ, яка насторожує у діяльності Гарафіни Маковій - це фінансова сфера, адже з усіх осередків регулярно збираються благодійні пожертви, "Економічно-благочестивий вісник" видається виключно на зібрані у читачів кошти, тай самі книги коштують недешево. А найбільше мене здивувало таке оголошення: "Бажаючих запрошуємо пройти курси народознавчих відомостей у Гарафіни Маковій (...) Набір проводитиметься на конкурсній основі. Ціна договірна. Слухачі по можливості отримають інформацію про свій рід, відповіді на цікавлячі їх запитання"... Чи не криється за цим всім масштабна фінансова афера?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 16 серпня 2009, 17:31

Simona писав:Ще одна річ, яка насторожує у діяльності Гарафіни Маковій - це фінансова сфера, адже з усіх осередків регулярно збираються благодійні пожертви, "Економічно-благочестивий вісник" видається виключно на зібрані у читачів кошти, тай самі книги коштують недешево. А найбільше мене здивувало таке оголошення: "Бажаючих запрошуємо пройти курси народознавчих відомостей у Гарафіни Маковій (...) Набір проводитиметься на конкурсній основі. Ціна договірна. Слухачі по можливості отримають інформацію про свій рід, відповіді на цікавлячі їх запитання"... Чи не криється за цим всім масштабна фінансова афера?


Її діяльність нагадує діяльність сект - одурманити чим побільше народу своїм псевдохристиянським вченням і за одно скачувати зі своїх адептів чим побільше грошенят (на благо секти). Та й ті жіночки, що продають її одурманюючу літературу і з якими доводилось зустрічатись до болю нагадують вокзальних проповідниць зі свідків єгови. сатана працює на різних фронтах.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 серпня 2009, 19:41

ljubomyr_ps писав:

Її діяльність нагадує діяльність сект - одурманити чим побільше народу своїм псевдохристиянським вченням


А це й твориться нова секта на кшталт "послідовники Маковій", адже багатьом ця окультистка зі своїми книгами заступила самого Господа та Його Слово - св. Писання...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 серпня 2009, 19:45

Simona писав: Чи не криється за цим всім масштабна фінансова афера?


Її книги теж продають напроти львівського історичного архіву, неподалік храму св. Андрія, що в центрі Львова. Як мені казали, туди не раз приїжджають машинами, навіть православні батюшки, і закупляють книги у великій кількості. Для кого хочуть потім реалізовувати цей псевдодуховний наркотик?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Simona
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 16 серпня 2009, 14:52

Повідомлення Simona » 16 серпня 2009, 23:52

Як на мене правдива інформація про прибутки і витрати могла б багатьом розкрити очі... От тільки як про це дізнатись?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 серпня 2009, 08:34

Simona писав:Як на мене правдива інформація про прибутки і витрати могла б багатьом розкрити очі...


Чернівецьке видавництво Гарафіни "Факел" процвітає не на жарт. Появляються теж і нові автори, її однодумці у "християнізації магічності". Але, слава Богу, люди недурні, що йдуть саме за Правдою Всевишнього.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 17 серпня 2009, 09:30

Був вчора в Шевченківському гаю. То там книжечки Маковій продаються прямо за огорожею Святоіванівської лаври, жіночками вдягненими в український однострій. Скажу вам, воно наших бабусь і побожних жіночок притягує як магнітом. Постійно хтось підходить до даної ятки.
Мав дискусію з даними жіночками(що продають), і коли підходиш і говориш, що дане чтиво забороне церквою, то відразу отримуєш у відповідь бурхливу реакцію типу: Сам такий християнин, а судиш поза очі І коли говориш, шо судиш не людину а вчення, то відразу тебе звинувачують в тому що Бога судиш...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 17 серпня 2009, 09:37

Була вчора з друзями в Яремчі. Біля старої церкви розговорилася з однією парафіянкою :) Вона й похвалилася, що так любить читати книжки, особливо релігійну літературу! Не шкодує на книжки жодних грошей! Ото недавно купила "повчання" Гарафини Маковій у питаннях-відповідях, 35 гривень заплатила, і за два вечори прочитала. Таке помічне, що "люди добрі"!!! (цитую :o ) Все написано, як жити і як робити, коли тяжко жити.
Ми з подругою і так тій пані казали, що якраз та книжка - зовсім нездала до духовного читання, і сяк... І що там брехня виписана. І що воно може ще більше їй пошкодити, ніж помогти... Марно. Врешті попросили її, щоби перепитала їхнього священика, чи можна ту книжку читати. Дай, Боже, їй прагнення шукати правду, а не того, що "помічне", а йому - проникливості!
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 серпня 2009, 13:10

Мав нині потребу зайти в один взуттєвий магазин у Львові, неподалік Краківського ринку, і там на столі поміж товаром лежала книга п. Гарафіни у питаннях-відповідях, зелена на колір...

Отак би люди читали св. Писання, твори отців Церкви тощо, ніж усіляку чортівню у принадній обгортці.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 серпня 2009, 13:13

vitalko писав: І коли говориш, шо судиш не людину а вчення, то відразу тебе звинувачують в тому що Бога судиш...


Ага, будемо толерувати всяке сектантсво та окультизм (собі ж на шкоду та іншим), що прагне паразитувати на Божій благодаті. Ці речі є огидні для Бога найсвятішого. І вони осуджені найперше у св. Писанні, Божому Слові. Ось від цього й варто відштовхуватися. Наше слово невизначальне у судженні творива Маковій під плащиком "великого народознавства".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 26 серпня 2009, 11:47

ви просто перегляньте сайти, де про Маковій дуже позитивно відгукуються, як про цілительку, берегиню народних традицій іт.д.... Хтось добре потрудився для реклами, а люди вірять... Бо з першого погляду воно все безневинно і навіть дуже заоочливо, але згодом волосся починає на голові ворушитись, бо такі речі людина, яка з Богом писати не може... Її книжки закодовують як і книжечки наших опонентів -свідків... Тому завжди треба бути обачним. Навіть, якщо така книга й потрапила в руки, то ні в якому разі не піддаватись її магічному спливу, бо він не від Бога.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 26 серпня 2009, 12:56

Був вчора в Шевченківському гаю. То там книжечки Маковій продаються прямо за огорожею Святоіванівської лаври, жіночками вдягненими в український однострій. Скажу вам, воно наших бабусь і побожних жіночок притягує як магнітом. Постійно хтось підходить до даної ятки.

Була там наступної неділі - не бачила (але може вони прийшли пізніше).
Якщо книжечки Маковій продаються біля церкви, то проблему вирішити дуже просто - треба лише повідомити пароха: він, якщо не наверне жіночок, то принаймні повідомить парафіян на проповіді, або повісить оголошення.


Мене дуже дивує, як люди можуть вважати, що люблячий Бог може вимагати від людей виконання всіх тих приписів: креслити на лушпинні овочів хрестики і викидати в сміття... вживати екстременти після св. Причастя... І багато інших, що просто супечать людській гідності і здоровому глузду. І зрештою, якщо все це так важливо (цитую М. Маріїна "Окультизм в християнстві"), то чому Ісус приховав таку важливу інформацію від апостолів? Чому заповідей тільки 10?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 серпня 2009, 19:15

ShMariam писав:

Мене дуже дивує, як люди можуть вважати, що люблячий Бог може вимагати від людей виконання всіх тих приписів: креслити на лушпинні овочів хрестики і викидати в сміття...


І ковтати жаб вона радить, щоб... пожерти сатану...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 02 вересня 2009, 12:00

Але чому наші священики мовчать?! Книгу Брауна взяли відразу під"обстріл" Хоч її можна вважати просто вигадкою, домислом автора, яким не претендує на наслідування чи створення секти, а Маковій - тут, поруч і вона - явна загроза навіть для вірян, не дуже з твердими переконаннями або людям просто бракує знань чи часу почитувати час до часу Святе Письмо, де гарно сказано про всякого роду подібних аферистів, яких не бракували 2000 років тому й яких ще більше розвелося сьогодні. Вона сіє зло, вовк у овечій шкірі... Її книги потрібно заборонити реалізувати, а на проповідях пояснювати людям про шкоду, яку несе ця жінка суспільству і нашим душам.


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей