Комп'ютер і проблеми з ним

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrivovk » 27 січня 2012, 13:13

ShMariam писав:
andrivovk писав:В мене два антивіруси- Avast і AVG.

:shock: А як вони уживаються? Я не дуже розуміюся в комп'ютерах, але чула, що при встановленні антивіруса треба обов'язково видаляти попердній (бо інакше один другого буде сприймати як вірус, щось таке).

Якось уживаються.Вже більше двох років.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 27 січня 2012, 13:42

andrivovk писав:
ShMariam писав:
andrivovk писав:В мене два антивіруси- Avast і AVG.

:shock: А як вони уживаються? Я не дуже розуміюся в комп'ютерах, але чула, що при встановленні антивіруса треба обов'язково видаляти попердній (бо інакше один другого буде сприймати як вірус, щось таке).

Якось уживаються.Вже більше двох років.

Я чув і знаю на своїй практиці коли мав АВГ і АВАСТ то сталось так що аваст найсоу вірус і кинув його в карантину. АВГ тест проходив і найшов в карантені і заблокував аваста при запуску запускались двоє. Потім неміг підключитися на інтернет написав на форум. Мені сказали проблема в тому що один антивірус блокує другого в результаті получилось компютоер незабезпечений :) Хоча запускаються і навіт може щось найдуть але просто некоплетно бо один блокує другого :)

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 27 січня 2012, 16:10

Вчора поставив WINDOWS 7 black&white - хороша штука, але, знаэте, наводить на роздуми - з приводу самоii назви(аж надто вона якась нехристиянська), i картинка при запуску...така дивна.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 27 січня 2012, 19:53

Максим Борець писав:Вчора поставив WINDOWS 7 black&white - хороша штука, але, знаэте, наводить на роздуми - з приводу самоii назви(аж надто вона якась нехристиянська), i картинка при запуску...така дивна.

:) А яка би назва підійшла???? :oops:
Як на мене, то така просунута назва...чоорне і бііле..
Це віндовс для тих у кого собака дома, вони(собаки) дальтоніки..))))))))
А що на картинці????? :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 27 січня 2012, 20:05

andrivovk писав:В мене два антивіруси- Avast і AVG.

Доречі, я поки довольний Авастом, не робить себе таким ваажливим, не гальмує при запуску компа, і вжився з моїм захистом(юсб діск секюріті), що суто для флешок і всяких носіїв памяті(зовнішніх)..
Мій покійний Касперский постійно з нею чубився. І взагалі, в того Касперского таке "Его" , що ого-го...(того його і видалив, хоч мав ліцензійний, на рік, і видалив за 3-4 міс. до кінця ліцензії, тобто міг ще жити, але попав під руку.. :pardon: )
Правда незнаю як буде безпроводний інтернет з Авастом себе поводити, бо Касперский дуже його гальмував, а він і без того такий тугий, що я вам кажу...
Таке-то....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 28 січня 2012, 14:43

andrey s. писав:
andrivovk писав:В мене два антивіруси- Avast і AVG.

Доречі, я поки довольний Авастом, не робить себе таким ваажливим, не гальмує при запуску компа, і вжився з моїм захистом(юсб діск секюріті), що суто для флешок і всяких носіїв памяті(зовнішніх)..
Мій покійний Касперский постійно з нею чубився. І взагалі, в того Касперского таке "Его" , що ого-го...(того його і видалив, хоч мав ліцензійний, на рік, і видалив за 3-4 міс. до кінця ліцензії, тобто міг ще жити, але попав під руку.. :pardon: )
Правда незнаю як буде безпроводний інтернет з Авастом себе поводити, бо Касперский дуже його гальмував, а він і без того такий тугий, що я вам кажу...
Таке-то....


аваст би мав бути Пане Андрію з безпроводним інтернетом дружньо :) то касперский часто блокує підклученя часто таблички вискакують.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 29 січня 2012, 17:46

andrey s. писав: :) А яка би назва підійшла???? :oops:
Як на мене, то така просунута назва...чоорне і бііле..
Це віндовс для тих у кого собака дома, вони(собаки) дальтоніки..))))))))


Як на мене, така назва унаочнює сатанинський принцип діалектики - "єдність і боротьба протилежностей". Тобто "чорне-біле", "Христос-диявол" і т.д. Тобто що існування об’єкта свідчить про існування протилежності.
Між останніми можна лише вибирати, тому тут було б доречніше назвати"біле АБО чорне", але у жодному разі не І.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 29 січня 2012, 17:53

Максим Борець писав:Як на мене, така назва унаочнює сатанинський принцип діалектики - "єдність і боротьба протилежностей". Тобто "чорне-біле", "Христос-диявол" і т.д. Тобто що існування об’єкта свідчить про існування протилежності.
Між останніми можна лише вибирати, тому тут було б доречніше назвати"біле АБО чорне", але у жодному разі не І.

Та не треба вже так шукати не відомо чого в звичайних речах.. Я досить часто одягаюся в чорне і біле, але це ж не значить, що я сатаністка :)

І вперше чую, що це сатанинський принцип :shock: (якщо хочете про це поговорити, то хіба в іншій темі, тут явно офтоп).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 29 січня 2012, 17:57

Я готовий поговорити...де?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 29 січня 2012, 18:14

Максим Борець писав:Я готовий поговорити...де?

А я не готова :oops: , бо зараз маю багато роботи, а напруга скоро буде скакати... :(

Якщо серйозно, то наберіть в пошуку сатанізм, філософія і т. п., або створюйте нову тему.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 07 лютого 2012, 11:42

ShMariam писав:По вечорах в нас перебої з напругою - комп'ютер просто вибиває (по кілька разів щодня), при тому, що маємо UPS, який мав би тримати 10 хв, а насправді (якщо комп вже довго працює), тримає лише кілька секунд. :( Що робити? В моєї одногрупниці світло вибило - згорів комп`ютер.

Добрі люди порадили ставити стабілізатор напруги на вході в квартиру (підозрюю, що від того буде ще більше дестабілізуватися напруга в інших квартирах :oops: ).
Все ж думаю купляти ноутбук, бо з тими перебоями напруги мій комп'ютер довго не протягне. Перша вісточка - згорів мотор в холодильнику. :(

Дуже прошу поради: які мають бути мінімально необхідні характеристики в ноутбука, щоб працювати в програмах Corel і ArcGIS (теж двохвимірна графіка, але ще складніше, ніж в Corel)? На що звертати увагу? Дуже хотіла б купити нетбук, але одні кажуть, що він недостатньо потужний, інші - що буде лише трохи гальмувати в цих програмах... В ArcGIS треба працювати дуже багато, на відміну від Corel.

Ще одна проблема - не можу завантажити безкоштовного Nero. Вимагають якісь платні SMS... А на половину посилань на завантажування мене не пускає антивірус...

Дуже прошу, порадьте хто що знає, разом з адресами гуртівень у Львові (це в приват :) ), бо то просто якийсь жах... :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 07 лютого 2012, 19:34

ShMariam писав:
ShMariam писав:По вечорах в нас перебої з напругою - комп'ютер просто вибиває (по кілька разів щодня), при тому, що маємо UPS, який мав би тримати 10 хв, а насправді (якщо комп вже довго працює), тримає лише кілька секунд. :( Що робити?....

Маріанно, на рахунок компютерних фіндіфлюшок :) , програм і всякого такого...Я пас, дуб у цьому...(тейбл :) )
Але я не розумію чому так хочиться ноутбук...якщо глядіти суто в контексті виникших проблем...(описаних тобою)
Нє, я розумію, що ноутбук це зручно і все таке, але проблема у тебе так не вирішиться....(це не відмазка, чому потрібен ноутбук :wink: )
Тобто як фахівець в іншому, я скажу, що скачки напруги,(зокрема скачки в частоті ), одним словом не якісний струм(тут і вольти і герци маються на увазі), а це є сезонне явище, я впевненний на всі 100%, що це так, бо споживання стало більшим(хооолодно, от і люди споживають більше, а мережа стара, не розрахована на таке)..Одним словом, це все доволі скоро вбє твій акумулятор в компі, а й навіть може икнути зарядний пристрій(тупо зплавитись), комп навряд чи постраждає, хоча....(ну ймовірність цього нікчемно мала...тут можливо, але в принципі..ні.. :pardon: )
Тобто, якщо тобі хочиться ноутбук, це є одне....але це не вихід з положення , ситуації з проблемою скачків..
А от стабілізатор напруги...це реальний вихід.....і це буде мудро...
Якщо навіть нема можливості поставити потужний, на всю фазу яка йде в квартиру, після лічильника,то можна скористатись маленьким(в самій квартирі), який може питати комп, телевізор і ще один якісь пристрій, який постійно включений(холодильник зокрема...)
Але то не зручно(бо прилади в різних кімнатах), так що краще три маленьких...які безпосередньо включаються в разетку, і вже від нього питається комп..телек, шафа з їдою :) ....
Тобто не парся, купи маленький стабілізатор(там задається напруга і частота),коштує в районі 150-300 гр.(ну то не точно), а я користуюсь старим добрим совдеповским, він важкий, но надійний. :pardon: (годиться також як груз, коли щось клею :) , типа два в одному)

А якщо купляти ноутбук, то потрібно купляти з перспективою...(мені так порадили того року...коли купляв свій)
Тобто чим потужніши, тим краще, бо техніка дуже скоро старіє, появляється щось нове і потужніше, і звісно нові програми потребують вже більшого...
Це не системник, що можна собі вдосконалювати, дуже мало ноутбуків з можливістю його оновлення(хоч память, відеокарта, можливо...)
Я собі взяв середній, по характиристикам, і мені аж по вуха вистачає...(асусК50ІЕ)
Так, зручно, так, компактно...(тому і взяв..але монітор хочиться більший..От ТАКЕННИЙ :) , хочиться..а нема :pardon: )
І коштує не набагато більше. ніж би замовив системний блок, зі всіма побажаннями...
Тобто я задоволенний...
Таке то.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 07 лютого 2012, 20:32

andrey s. писав:...

Справа в тому, що стабілізатор ніби й живить, але недстатньо: в сусідів є на вході в квартиру, але в час, коли є перебої напруги, вони не можуть включити потужну техніку (пральну машинку). Холодильник, виявляється, треба було відключити, особливо враховуючи те, що останнім часом на коридорі все замерзає на камінь і в кухні майже завжди мінусова температура. :) Власне, останнім часом постійно позичаю їх ноутбук (вже старенький, з поганою батареєю), так він працює дуже добре, хіба би зовсім виключили світло. А мій - комп'ютер ледве підношу, а монітор взагалі не можу піднести... Як наслідок, багато платимо за електроенергію. А ще в нашому мікрорайоні якраз збудували великий будинок. Мені просто страшно, що буде, коли почнуть заселятися мешканці...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 07 лютого 2012, 21:00

ShMariam писав: А мій - комп'ютер ледве підношу, а монітор взагалі не можу піднести... .

Куди його тягаєш, в сенсі "Підношу"???? (до сосідів??? :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 07 лютого 2012, 21:16

andrey s. писав:
ShMariam писав: А мій - комп'ютер ледве підношу, а монітор взагалі не можу піднести... .

Куди його тягаєш, в сенсі "Підношу"???? (до сосідів??? :) )

Мій комп'ютер не буде працювати і в сусідів. Просто недавно просила, щоб встановили мені деякі програми, то треба було аж наймати машину, щоб завезти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 07 лютого 2012, 21:39

ShMariam писав:
andrey s. писав:
ShMariam писав: А мій - комп'ютер ледве підношу, а монітор взагалі не можу піднести... .

Куди його тягаєш, в сенсі "Підношу"???? (до сосідів??? :) )

Мій комп'ютер не буде працювати і в сусідів. Просто недавно просила, щоб встановили мені деякі програми, то треба було аж наймати машину, щоб завезти.

:D , машину(5 тоний грузовик) :) , для компа, чи для програми))))))))
А флешка що не підходить???(на крайняк можна просто жорсткий диск зняти з системника. Якщо не помиляюсь)
Таке враження, з допису, що користуєшся ще першим компом, що цілу кімнату займає))))))) :wink:
Так, ноутбук тут зручніше...(але встановити програму навіть я вмію, то не важко, головне її мати)

а монітор взагалі не можу піднести...

А це для чого???(просто якись парадокс в моїй уяві склався)
Класний у тебе монітор, я про такий мрію, щоб був такий широкий, щоб я його не міг обяти.. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 08 лютого 2012, 09:14

andrey s. писав:Так, ноутбук тут зручніше...(але встановити програму навіть я вмію, то не важко, головне її мати)


:)
Тут спеціалісти пробували і нічого в них не вийшло (казали, що неповна версія, щось таке). Я ж думала, що справа в самому компі або Віндовсі (як пізніше виявилося, це теж мало значення), бо на інші комп'ютери встановлювали без проблем (з того ж диска). Добре, що мені порадили один форум, де обговорювалося її встановлення (як я раніше не догадалася! :x ). Виявляється, такі проблеми були не в мене одної, отож дописувачі знайшли рішення. :Rose:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення viter » 08 лютого 2012, 09:49

ShMariam писав:Ще одна проблема - не можу завантажити безкоштовного Nero.

Можу порадити, як альтернативу, DeepBurner. Ця програма непогано пише диски і є має безплатну версію. Закачати її можна тут.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 22:12

перепрошую - мабуть краще перенесу з ПП (бо сам не планував сюди дописувати)
Максим Борець писав:Дуже би попросив Вас прочитати мої дописи в даній темі розділу "Балачка", в їх контексті переглянути це зображення:
MOD: перепрошую - про всяк випадок не подаю і перевіряти не хочу, наскільки все там зле, вибачте
і висловити Вашу думку як представника Церкви і людини стажем християнської практики.
Наперед дякую.

дуже дякую за довіру, але нащо мені розглядати якісь сумнівні, якщо вірно розумію, зображення? :D А тема... Самі кольори нічого з підозрюваного Вами не значать. Гарні Божі кольори і їх поєднання. Але люди можуть в них вкладати символічний сенс дуалізму. А чи вкладають? Оце хіба доведете, тоді буде про що говорити. А так - паскудства так заполонили планету, що хіба підозрювати в сатанізмі багатьох, дуже багатьох... Якщо про кольори, то і у священиків/монахів - часте поєднання білого і чорного :) Але ж ні - Божі люди. Тому, думаю, варта бути Божим, що б не сталося, Божість бачити у поєднанні білого і чорного... Бо... шукаючи - знайдете. Краще Образ Божий шукати. Нмсд
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 15:07

:D
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 12 лютого 2012, 20:26

о.Олег писав:перепрошую - мабуть краще перенесу з ПП (бо сам не планував сюди дописувати)
дуже дякую за довіру, але нащо мені розглядати якісь сумнівні, якщо вірно розумію, зображення? :D А тема... Самі кольори нічого з підозрюваного Вами не значать. Гарні Божі кольори і їх поєднання. Але люди можуть в них вкладати символічний сенс дуалізму. А чи вкладають? Оце хіба доведете, тоді буде про що говорити. А так - паскудства так заполонили планету, що хіба підозрювати в сатанізмі багатьох, дуже багатьох... Якщо про кольори, то і у священиків/монахів - часте поєднання білого і чорного :) Але ж ні - Божі люди. Тому, думаю, варта бути Божим, що б не сталося, Божість бачити у поєднанні білого і чорного... Бо... шукаючи - знайдете. Краще Образ Божий шукати. Нмсд
З повагою, о.Олег


Справа не в кольорах - я також вдягаюся переважно в чорне - ніхто мене сатанистом досі не ввавжав... Щодо Віндовса7 - на поєднання кольорів самих по собі я навіть би не звернув уваги (хороші, класичні строгі кольори), але якщо в зв’язці з промовистою картинкою - це вже дещо символічне, чи що...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 20:29

Максим Борець писав:...Справа не в кольорах - я також вдягаюся переважно в чорне - ніхто мене сатанистом досі не ввавжав... Щодо Віндовса7 - на поєднання кольорів самих по собі я навіть би не звернув уваги (хороші, класичні строгі кольори), але якщо в зв’язці з промовистою картинкою - це вже дещо символічне, чи що...

та тепер будь-який продукт пропихають такими картинками. Від хліба і до сантехніки. Піплс хаває таке - є попит... Вся "культура" з вектором на аморальність - що від вінда хотіти...
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 12 лютого 2012, 20:43

о.Олег писав: Піплс хаває таке - є попит... Вся "культура" з вектором на аморальність - що від вінда хотіти...
:(


А християнам як поводитися - хто знає? На жаль...

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Володимир85 » 12 лютого 2012, 20:56

Максим Борець писав:А християнам як поводитися - хто знає? На жаль...


менше зациклюватись на дрібницях, а концентруватись на головному в житті. В світі є різні подразники і якщо звертати увагу на кожен — то як можна думати про головніші речі, не кажучи вже про те, щоб концентруватись на них...
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 21:01

Максим Борець писав:...А християнам як поводитися - хто знає? На жаль...

світити
"А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його". (Ів.1,5)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 12 лютого 2012, 21:14

Володимир85 писав:менше зациклюватись на дрібницях, а концентруватись на головному в житті. В світі є різні подразники і якщо звертати увагу на кожен — то як можна думати про головніші речі, не кажучи вже про те, щоб концентруватись на них...


Це, звичайно, я розумію, але все-таки, якось неприємно користуватися сатанинською символікою.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Володимир85 » 12 лютого 2012, 21:20

Максим Борець писав:Це, звичайно, я розумію, але все-таки, якось неприємно користуватися сатанинською символікою.



Якщо не підходить Miсrosoft, то переходьте на Linux :good:
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення viter » 13 лютого 2012, 09:54

Володимир85 писав:Якщо не підходить Miсrosoft, то переходьте на Linux :good:

В Лінуксі є програми, які працюють в фоні (подібно до служб в Віндовсі). Ці програми називаються по-англійськи daemon (вимовляють його по різному - "дімен", "даймен", на просторах СНД частіше "демон"). Щодо цього терміну, то ось що пише у вікіпедії:
Термин был придуман программистами проекта MAC Массачусетского технологического института, он отсылает к персонажу мысленного эксперимента, демону Максвелла, занимающегося сортировкой молекул в фоновом режиме.[1] Системы UNIX унаследовали данную терминологию.

Термин «даймон» (daemon, dæmon, греч. δαίμων) также относится к персонажам греческой мифологии, выполняющим задачи, за которые не хотят браться боги. Как утверждается в «Справочнике системного администратора UNIX», в Древней Греции понятие «персональный даймон» было, отчасти, сопоставимо с современным понятием «ангел-хранитель».[2]

Иногда слово daemon интерпретируют как акроним англ. Disk and execution monitor. Операционные системы семейства BSD используют изображение демона в качестве логотипа.

То що тепер не використовувати Лінукс, бо комусь в голову прийшло так назвати категорію програм?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 13 лютого 2012, 14:00

viter писав:То що тепер не використовувати Лінукс, бо комусь в голову прийшло так назвати категорію програм?

То точно. %)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 13 лютого 2012, 15:56

:D
Добре, так і бути, видам рецепт, якщо завгодно приховані знання Масонських Єгиптян, які у свій час добре гульнули в Месопотамії з рицарями ордену Тамплієрів, після чого згоріла уславленна бібліотека цариці Клеопатри, бо Олександру Македонському захотілось покататись верхи на коні жанглюючи смолоскипами....а Цезарь взагалі на ногах не міг стояти, скільки тоді було випито .......історія замовчує...але всі винять Атілу завойовника, то він привіз собою якесь пійло, що повністю мозок паралізує, але звільняє приховані можливості люцкого мозку і відкриває потаємні ворота потойбіччя......
Таким чином до нас дойшли ці знання, я випадково(хоч у випадковості не вірю...тобто це Перст..не менше :) ) надибав в інтернеті.


Матеріали: Мікрохвильовка(канонічна), 10 головок часноку(вирощеного на цвинтарі), чорний кіт(обовязково кастрований), осиновий кіл(то для кота, якщо та зараза в нього вселиться), вода(Свячена Вода не підійде, частота зарядки не та.... але заряджена Чумаком...у мене залишились старі запаси...можу по східній ціні віпустити..іто..по старій дружбі, так би мовити), портативний компютер(ноутбук, або нетбук), або, на крайняк,жорсткий диск від системного блока.
Принцип дії:
http://www.youtube.com/watch?v=Oqcq8qIHVKY
Звісно наперед Операційна Система Віндовс,або Лінукс(або конкретна програма) загружена на носій(ноутбук, нетбук, або жорст. диск) який ми поміщаєм в Мікрохвильовку, перед тим поміщаєм туди(в мікрохвильовку) дзеркало і кота. Після цієї маніпуляції обвязуєм мікрохвильовку часником, берем 30 капель Чумаковської води і по годинниковій стрілці капаєм навколо себе, берем осиновий кіл і запихаєм його під праву пахву.....
Чекаєм 24-00 і включаєм мікрохвильовку.......
Важливо є повторювати Тибецкі мантри при цьому, зокрема мантру ОМммммм.
Якщо світло пропаде на районі і сосідський пес(це трансцендентне вооплочення Цербера, в саму мить переходу тої гидоти в потойбіччя) загавкає(як на відео), то все пройшло добре, біса ізгнали і можна користуватись програмою чи операційкою без шкоди нашій душі і душам навинних.(але...саме головне...відключити оновлення на ній(програмі чи операційці)...бо з першим оновленням все вернеться на круги своя, і тоді все потрібно починати з початку.

Ой, чуть не забув головне...пробачте.. :oops:
Дзеркало після процедури потрібно загорнути у темну і щільну матерію і розтовкти в пісок, і це все закопати на глибину три метри і трицять три сантиметра нище рівня моря....зверху обовязково посипати сілью(підійде звичайна кухонна).
А якщо кіт почне матюкатись Російською мовою :) , то це значить що гидота у ньому, дзеркало в такому випадку не чіпаєм(бо бити пусте дзеркало погана прикмета, впливає на потенцію і підвищує холостирин в організмі).
Протокол дій з котом-матюкальником не складна:(мова матів Російська, так би мовити блатна нецензурна мурка, жаргон..типа: "Ти шо в натурі..рамси попутав...і далі пі..пі..пі.." :oops: )
Кота потрібно нагодувати Українським салом з перцем, почикати поки сходить по великому, і далі як з дзеркалом, тобто загорнути фікалії в темну матерію і на 333 см. (3330 мм.) нище рівня моря...звичайно посипавши сіллю.
Тож успіхів в цій битві. :D(при проведенні процедури не було зафіксовано летальних випадків з котами , ні одна тварина не постраждала)
8)
Востаннє редагувалось 13 лютого 2012, 16:18 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей