Чи все в нас добре...?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Крик душі

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 11:56

поряд з нерозумінням речей складніших, пов`язаних у данному випадку з тим, що не розрізняєте у цих висловлюваннях спрямування до Латинської Традиції, дуже прошу зрозуміти, що все на цьому Форумі, що написане червоним, являється модераторіалом і модераторіали слід виконувати (обговорювати можна лише в ПП). Вам попередження. Всі інші дискусії про Причастя прошу вести в темі Щодо причастя - це не важко: просто натисніть сюди
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Крик душі

Повідомлення solist-vokalist » 10 лютого 2012, 12:02

о.Олег писав:поряд з нерозумінням речей складніших, пов`язаних у данному випадку з тим, що не розрізняєте у цих висловлюваннях спрямування до Латинської Традиції, дуже прошу зрозуміти, що все на цьому Форумі, що написане червоним, являється модераторіалом і модераторіали слід виконувати (обговорювати можна лише в ПП). Вам попередження. Всі інші дискусії про Причастя прошу вести в темі Щодо причастя - це не важко: просто натисніть сюди
З повагою, о.Олег



Поясню чому написав тут. Саме в цій гілці ви мене звинуватили в брехні. Сказали, що не говорили Папи про важливість причастя на колінах . Я навів цитати їхніх слів. В темі про причастя це вже все обговорювали... Думаю, що наклеп у поданні неправдивою інформації з мене знятий. Ок, в цій темі не говоритимо про причасті навколішки - як що Ви проти.

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Крик душі

Повідомлення solist-vokalist » 10 лютого 2012, 12:06

mykola75 писав:Для мене священик, така ж особа, як і тисячі/мільйони інших. Від нього я не черпаю свою духовність. Джерелом моєї духовності є Бог, Св. Тайни та молитва. І в кожному храмі, незалежно від особи священика, відбуваютьється те ж саме таїнство. І коли священик мені в цьому допоможе - добре. А коли ні - друге добре. Наша біда в тому, що ми часто більше віримо в священика, ніж у Бога. І тому в такому випадку роль священика зростає неймовірно. Тільки часто ці ж сявщеники самі не розуміють, що пропорційно зі зростанням їхньї ролі у житті християн, роль Бога може зменшуватись. Бо тоді сам священик може стати богом. Тобто замість вказувати людям дорогу до Бога, священик стає МІЖ людиною і Богом.
Та кому потрібна це пустослів"я. Ну вийде священик, ну скаже. І ви вірите, що люди перестануть гнати самогонку і ходити по барах? Я ні, а тому для мене такі заяви більше схожі на випарвдання самого себе. Моляв, я сказав, а ви робіть як знаєте. Така собі політична реклама. Коли людина в житті навіть не намагається відшукати Бога, то скільки б ви їй не говорили, результат буде мінімальний, якщо взагалі буде. Скільки б ви не говорили і не читали про зубну буль, зрозумієте тільки тоді, коли заболить зуб. Я також за те, щоб священики такі проблеми заторкували, але не впевнений в результаті.


Ви не вірите, що праведний священник може підняти ціле село, ви говорите про те, що непотрібно священику говорти людям про їхній гріх??? Почитайте трохи про святих, скілької вони навертали... звичайно, що мовчун нічого зробити не зможе :(

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Крик душі

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 12:15

solist-vokalist писав:Поясню чому написав тут. Саме в цій гілці ви мене звинуватили в брехні. Сказали, що не говорили Папи про важливість причастя на колінах . Я навів цитати їхніх слів. В темі про причастя це вже все обговорювали... Думаю, що наклеп у поданні неправдивою інформації з мене знятий. Ок, в цій темі не говоритимо про причасті навколішки - як що Ви проти.

знову неправда: Ви себе звинуватили власним висловлюванням
solist-vokalist писав: ...Та ви хоч в курсі, що попередній папа - святий Іван Павло II і нинішній говорили про необхідність причастя навколішки??? ...

в якому неправдиво маніпулюєте Папами, сварячи чоловіка, що відкрив тему, твердженням про "необхідність", а тоді підмінюєте на "важливість". Вам заборонено дописувати на цей Форум 1 день, після чого, якщо порушуватимете модераторіали, припините дописувати на цей Форум на більш тривалий термін
мені дуже шкода, якщо прагнення виправдатись в своїх очах заборонить Вам дописувати на цей Форум
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Крик душі

Повідомлення andrey s. » 10 лютого 2012, 15:22

solist-vokalist писав:Цікаво тема названа... Крик душі!
............................

Ризикну кілька слів сказати, і вірю що почуються.(знати це не можу, вимагати...тим паче... :pardon:...лишається вірити )
Шановний п.solist-vokalist, та Ви Слабак!!!
Балакаю в контексті того що написано в цій темі(хоч не тільки, але зараз за це), і, і звичайно розумію, що я слабкий також, і навіть більше, слабкіший за Вас( собі знаю, про що я кажу)..
Але всеж, чому Ви такий Слабак???? Вас це влаштовує??? (було хотів дещо почерпнути у Вас....але побачив, що Ви Слабак...Слабак!!! )

.......аби люди думали - треба чемних овечок. Подобається бути овечкою - вперед!!!! В кожного є право вибору. Але тоді нічого, вибачте за грубість, "мекати" на тих, хто не такий як Ви.

Не те щоб подобалося, це інше....
Потребую цього.....і більше.

Слава Ісусу Христу!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Крик душі

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 16:05

andrey s. писав:...Шановний п.solist-vokalist, та Ви Слабак!!!...

особисті речі прошу вияснювати в ПП, але і там такого роду тези виглядатимуть як особисті нападки
:(
а по суті - це все наші "крики душі"... Однак solist-vokalist нмсд добре пише і має що дати. От лише модераторіали зобов'язують до виконання і чесність у цитуванні
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Крик душі

Повідомлення solist-vokalist » 12 лютого 2012, 12:35

andrey s. писав:
було хотів дещо почерпнути у Вас....але побачив, що Ви Слабак...Слабак!!!



А я то думав хто ж бо я є.... Дякую, що підказали. Тепер знатиму, що я "Слабак...Слабак"!!! :D Іншими словами - подвійний слабак - та ще й з великої літери. Ща раз дякую, що приділили мені час і відкрили очі на істину.

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Крик душі

Повідомлення solist-vokalist » 12 лютого 2012, 12:38

andrey s. писав:Не те щоб подобалося, це інше....
Потребую цього.....і більше.


Потребуєте бути овечкою... Ну, людські потреби я поважаю...

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Re: Крик душі

Повідомлення solist-vokalist » 12 лютого 2012, 12:48

о.Олег писав:в якому неправдиво маніпулюєте Папами, сварячи чоловіка, що відкрив тему, твердженням про "необхідність", а тоді підмінюєте на "важливість". В


Вибачте з таку підміну... не акцентував на тому, важливо чи необхнідно.... але визнаю свою помилку, справді так би мовити підміна.

Зрештою не на цьому хотів наголосити, а на тому, що люди які, до прикладу, встают на коліна пред живим Богом чи не приймають слова "православний" мають цілу низку аргументів та причин. Слова Понифіків лише один із багатьох аргументів. А тому і обурююсь тим, що таку позицію великої частини вірний і священників розглядають як проблему і ставлять в один ряд з проблемою священиків, які неналежно виконують свої обовязки. Чимось нагадує методики сект, які називаючи справді актуальні недоліки Церкви і говорячи вголос про наболіле - добавляють туди "свого" і зводять таким чином людей.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Крик душі

Повідомлення andrey s. » 12 лютого 2012, 18:34

solist-vokalist писав:
andrey s. писав:
було хотів дещо почерпнути у Вас....але побачив, що Ви Слабак...Слабак!!!



А я то думав хто ж бо я є.... Дякую, що підказали. Тепер знатиму, що я "Слабак...Слабак"!!! :D Іншими словами - подвійний слабак - та ще й з великої літери. Ща раз дякую, що приділили мені час і відкрили очі на істину.

Прошу :) , і з великої літери, бо власне написане до Людини, якою Ви беззаперечно Є. :pardon: (слабак з маденької букви...то більш слабкіше ніж з Великої, тобто з Великої менш слабкіше ніж з малої..тут зворотня логіка :D )
solist-vokalist писав:
andrey s. писав:Не те щоб подобалося, це інше....
Потребую цього.....і більше.


Потребуєте бути овечкою... Ну, людські потреби я поважаю...

Дякую за повагу, доречі це навзаєм, і Щиро.(з вел.літ :) )

А про потреби наші...в процесі виявимо, або довіримо наші потреби на розгляд інших.....маю таку надію...
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Крик душі

Повідомлення luksander » 12 лютого 2012, 19:45

solist-vokalist писав:Зрештою не на цьому хотів наголосити, а на тому, що люди які, до прикладу, встают на коліна пред живим Богом чи не приймають слова "православний" мають цілу низку аргументів та причин. Слова Понифіків лише один із багатьох аргументів. А тому і обурююсь тим, що таку позицію великої частини вірний і священників розглядають як проблему і ставлять в один ряд з проблемою священиків, які неналежно виконують свої обовязки. Чимось нагадує методики сект, які називаючи справді актуальні недоліки Церкви і говорячи вголос про наболіле - добавляють туди "свого" і зводять таким чином людей.

1. В страсі і покорі
В дім Божий входім,
Славить Бога в Тройці
Смиренно зачнім.

2. Отця, Сина і Духа,
Божество одно,
Славім, прославляймо
В піснях согласно.

3. Святий кріпкий, Боже,
Милостив нам будь!
Молим Тя, благаєм,
Глянь на грішний люд.

4. Поглянь же на нього,
Він просить Тя весь.
Прийми тую жертву,
Що дає Ти днесь.

Прикро, що в Божому домі міряються "аргументами"... І як тут заперечувати зв*язок між роботою священика і поведінкою парафіян?..
І чомусь здається, що головним аргументом в захист традиції виступає традиційна гординя...
:pardon:

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Крик душі

Повідомлення Olya » 12 лютого 2012, 20:59

solist-vokalist писав:
Потребуєте бути овечкою... Ну, людські потреби я поважаю...


я теж хочу бути овечкою, щоб чути свого Пастиря, але так часто на жаль є бараном :( ...Це до слова (вибачте :oops: )... Слава Богу на моєму життєвому шляху попадаються лише хороші священики.. А якщо комусь попадаються інші, то хіба це не знак, що вони потребують молитви.. щирої молитви , молитви з любов'ю.. Знаєте священики такі ж самі люди, котрі роблять помилки, котрим потрібна також моральна підтримка і те, щоб хтось їм сказав у скруті "Отче, усе буде добре". Як запитати людей в селі чи в місті "Який ваш парох?", то думаєте всі на хорошого священика скажуть, що він хороший? Все одно знайдуться такі, яким він не догодив чи сказав щось не так, чи подивився, чи зробив...
Осудити легше, ніж оправдати, але не судіть - віддайте суд Богові, а просто частіше моліться, тому що священики дуже потребують наших молитов.... :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Крик душі

Повідомлення andrivovk » 12 лютого 2012, 21:50

Olya писав:я теж хочу бути овечкою, щоб чути свого Пастиря, але так часто на жаль є бараном :(

То не так погано, повірте.Ліпше бути бараном ніж козлом. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 18 лютого 2012, 14:16

vitalko писав:...обкрадають...


Маньяк обризкав гроші отрутою і пожертвував їх дитячому будинку. Загинуло 20 депутатів, два мера і один міністр. Діти не постраждали.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Роздуми про псевдодуховність

Повідомлення andrey s. » 18 лютого 2012, 14:58

о.Олег писав:
vitalko писав:...обкрадають...


Маньяк обризкав гроші отрутою і пожертвував їх дитячому будинку. Загинуло 20 депутатів, два мера і один міністр. Діти не постраждали.

Це чиїсь мрії(про депутатів і мера), чи побоювання(про дітей, отруту і пожертву)????????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 18 лютого 2012, 16:45

andrey s. писав:
о.Олег писав:
vitalko писав:...обкрадають...


Маньяк обризкав гроші отрутою і пожертвував їх дитячому будинку. Загинуло 20 депутатів, два мера і один міністр. Діти не постраждали.

Це чиїсь мрії(про депутатів і мера), чи побоювання(про дітей, отруту і пожертву)????????

це жарт такий
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Крик душі

Повідомлення luksander » 19 лютого 2012, 20:45

Olya писав: Осудити легше, ніж оправдати, але не судіть - віддайте суд Богові, а просто частіше моліться, тому що священики дуже потребують наших молитов.... :Rose:

:sorry:
Маргаритка за навернення о. В. Ковпака
akazva - понеділок
kristik - вівторок
ShMariam - середа
neoxgeforce - четвер
??? - п'ятниця
??? - субота
??? - неділя

Може нарешті сформуємо?
Рух маргариток-молитва за священиків

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 09:34

не кажу від себе, а переповідаю. Жаліються люди, що за поховання в Зубрі( а це, фактично - Сихів і його мешканці)священик бере велику плату. Тобто, така "розкіш" не всім по кишені, хоч і живуть поруч. Не знаю, наскільки це правда, але просто так не говорять, а в такому випадку - це дуже й дуже сумно :(
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 09:40

прочанка писав:не кажу від себе, а переповідаю. Жаліються люди, що за поховання в Зубрі( а це, фактично - Сихів і його мешканці)священик бере велику плату. Тобто, така "розкіш" не всім по кишені, хоч і живуть поруч. Не знаю, наскільки це правда, але просто так не говорять, а в такому випадку - це дуже й дуже сумно :(

наскільки знаю - це місце на цвинтарі багато коштує. Скільки ж бере той священик за похорон? Встановив плату? Просто в нас таке не встановлюють...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 10:13

за що й мова. На скільки я зрозуміла, плата - не за похорон, а місце на цвинтарі...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 10:15

Колись така ситуація була в Сокільниках, тепер не чути...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 10:24

прочанка писав:за що й мова. На скільки я зрозуміла, плата - не за похорон, а місце на цвинтарі...

священик не має жодної дотичності до плати за місце на цвинтарі.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 10:41

теоретично... Приїхав крутелик, виклав суму... і все. Не знаю ні священика, ні тої людини. Просто була в гостях і за столом розповідали той випадок. Можливо, діє ще якась система, але не про те мова. Такі моменти підривають віру, люди грішать. Колись моя подруга ховала батька в Сокільниках, бо живемо недалеко, тому й львівських там теж хоронять. Молоді батьки пішли одне за одним. Для неї це була трагедія... Батька фактично підхоронювали. Я на похорон не їздила, залишилась допомагати в хаті. Після похорону родина була дуже обурена: з одного боку - бідні діти залишились сиротами, а з іншого - оплата і доплата. Тому багато сокільчан ходять до нашої церкви і нині...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 10:57

прочанка писав:... Такі моменти підривають віру, люди грішать...

люди підривають віру/грішать з дуже різних приводів - дійсних і надуманих - в даному ж випадку варта пояснювати
можу розповісти про село, в якому адмініструю - можете переповісти при потребі. :Rose:
Людям, які приходять стосовно похорону пояснюю, що цвинтар - не власність священика і про місце домовлятися треба з сільською Радою. В мому селі Голова передав повноваження вирішувати хто скільки за місце має оплатити парафіяльній громаді. Парафіяльна громада веде запис пожертв на побудову Церкви, опіку над цвинтаром тощо і з тих, хто має до життя парафії якесь відношення за місце на цвинтарі не бере нічого. В інших випадках вирішують відповідно до ситуації. І в жодному випадку до цих грошей священик (свідчу) не має жодного відношення, позаяк не має у власності цвинтар і не продає у ньому ділянки для поховання.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 11:05

цілком з Вами згодна. Так має бути. Бо й наша церква будується і знаю, як не легко. Йдеться про окремі випадки, які мають, на жаль, місце. Зараз і так люди в постійних спокусах. Мені здається, більше ніж раніше при совдепівській нищиті і безбожжі. Тому, якщо вдарити по пастирю–розбіжиться стадо по всяких сектах.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 11:18

прочанка писав:цілком з Вами згодна. Так має бути. Бо й наша церква будується і знаю, як не легко. Йдеться про окремі випадки, які мають, на жаль, місце. Зараз і так люди в постійних спокусах. Мені здається, більше ніж раніше при совдепівській нищиті і безбожжі. Тому, якщо вдарити по пастирю–розбіжиться стадо по всяких сектах.

ні - я розумію. Не розумію лише, яким чином священик може мати дотичність до оплати за місце :pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 13:45

не знаю... Можливо, якась домовленість з місцевою владою. Мені важко щось казати і не осуджую( не маю права). Переповіла почуте.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 13:55

прочанка писав:не знаю... Можливо, якась домовленість з місцевою владою...

що гроші за місце на цвинтарі ідуть священикові? Та це просто подарунок! Так не буває. На щастя. :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення прочанка » 20 лютого 2012, 14:15

о.Олег писав:
прочанка писав:не знаю... Можливо, якась домовленість з місцевою владою...

що гроші за місце на цвинтарі ідуть священикові? Та це просто подарунок! Так не буває. На щастя. :D


:wink: може то бізнес? Бо таких подарунків навіть митники не роблять
:)
P.S. Радяться два митники, що третьому на д/н подарувати. Один каже - Мерс
- Нє... він вже два має,
- а може будинок.
- та в нього кілька вже є
- то може нашу зміну?
– чи ти здурів? Це вже царський дарунок...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Роздуми про львівську духовість

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 14:41

прочанка писав: може то бізнес? ...

так це в кожному разі бізнес. Священик там зайвий. Адже, якщо так, ділитися треба буде. Нема потреби робити такий царський подарунок. Дурниці це все нмсд
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей