Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2012, 21:31

Максим Борець писав:
viter писав: Я чомусь думав, що коли настануть ті страшні часи, то буде чітко зрозуміло, що ось це антихрист і це його число, і ти свідомо його приймаєш, або відкидаєш.



"Тоді, як хто скаже до вас: "Ото, Христос отут", чи "Отам", - не йміть віри.
Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних
Оце наперед Я сказав!"(Мт:24,23-25) - св. євангелист Матей про останні часи.
Тобто, антихрист не прийде таким чином, щоб його всі зразу розпізнали(яка йому з цього користь?), а приховано. що дехто навіть подумає, що прийшов Месія.


Я це трохи інакше розумію....
Прийде Ісус.
А ті хто буде під Нього "косити" вони вже тут давно, і чують себе як дома.
Тому справжні речі, які таврують нас по справжньому, є дуже замасковані і як правило, на самому видному місці.
А чіпи можуть бути відволікаючим маневром, і якраз придуманий маневр саме тими, хто має на меті "косити" під Месію.
Зводять нас своєю "турботою", щоб не прийняли знамено... :(

Ми спілкуємся, тобто Ви не подумайте, що тут якісь особисті докори..ні, ні і ні.
Чи таке можливо, як Ви вважаєте???
11. Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей.

12. Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне.

13. Але хто витримає до останку, той спасеться
.................................
Чи можливо щоб Любов не остивала, якщо з преляку(чи будь якій іншій причині) про :evil:(лукавого) думати більше, ніж про Господа і Спасителя нашого.
Я розумію, що не можна забувати про підступність :evil: , але, але боятись лукавого гріх(можна памятати про нього, оминати), боятись потрібно Бога, пробудити в собі досконалий страх який породить Любов і не дасть їй охолонути.
От для розуміння, скільки ми в цій темі згадали :evil: ...а то вже погано, святі отці застерігають від того, бо тут великий підступ.., а Вони точно знають.
Взагалі, радять без потреби не згадувати ту зміюку, а коли і згадувати, то в тісній привязці до Божої Величі й Могутності, на фоні яких він меркне.
БОГ наш ГОСПОДЬ, і навіть пройшовши долиною смертної тіні, не убоїмся зла, бо ВІН з нами.
Востаннє редагувалось 05 січня 2012, 22:04 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 05 січня 2012, 21:36

vitalko писав:
прочанка писав:Я обмежила до мінімуму перегляд телевізора


:good: Також не можу натішитися тим, що свого часу таки не купили з дружиною телевізор. :)

:Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo:

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 05 січня 2012, 22:30

andrey s. писав: .
Тому справжні речі, які таврують нас по справжньому, є дуже замасковані і як правило, на самому видному місці.


А хіба питання про чіп не є замасковане? Проводиться ж ціла відволікаюча кампанія - ідент. коди, електронні паспорти!!! А це все для того, щоб ми сприйняли чіпізацію як логічний наслідок попередніх процесів у суспільстві.

andrey s. писав:А чіпи можуть бути відволікаючим маневром, і якраз придуманий маневр саме тими, хто має на меті "косити" під Месію.
Зводять нас своєю "турботою", щоб не прийняли знамено... :(


(можете сприймати як жарт) може, я теж маю на меті "косити" під Месію?

andrey s. писав:Чи можливо щоб Любов не остивала, якщо з преляку(чи будь якій іншій причині) про :evil:(лукавого) думати більше, ніж про Господа і Спасителя нашого.


Більше й не потрібно, але чому б не думати про реальну загрозу, якою він є?

andrey s. писав:Я розумію, що не можна забувати про підступність :evil: , але, але боятись лукавого гріх(можна памятати про нього, оминати), боятись потрібно Бога, пробудити в собі досконалий страх який породить Любов і не дасть їй охолонути.


Я не бачив, щоб страх породив любов(з мого досвіду). Страх сам по собі - деструктивне почуття, не може нести нічого доброго. Страх Божий - це страх образити Бога, відколотись від Нього.

andrey s. писав:але боятись лукавого гріх(можна памятати про нього, оминати)


Коли людина уникає чогось, то вона, напевне, боїться. Ніхто і не стане заперечувати, що гріх боятися його в аспекті Божого Страху(мабуть, таких і не знайдеться).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 05 січня 2012, 23:01

andrey s. писав:
Максим Борець писав:Діло не в тому, контролюють вас, чи ні. Всім ясно, що ми давно на виду в, як ви кажете, посіпак, але чіп, завдяки досягненням нашої "передової науки" може стати, і, очевидно, вже став засобом не лише моніторингу, а й активної маніпуляції.

Може стати, а може не стати, як мої думки зараз то змінять???

Давно став.
Сучасна наука знайшла ділянки мозку, відповідальні за:
- прийняття рішень;
- почуття гумору;
- любов;
- поганий настрій.
Знайдено центри відчуття болю та емоцій, брехні, депресії.

Академік РАЕН І.В.Смирнов (мовою оригіналу):
"Мы влезаем в святая святых человека - его душу. И впервые ето сделано не с помощью интуиции, психологического обаяния, гипноза, а с помощью инструмента, железки. Мы придумали скальпель для души!"
Чи ж варто пускати "залізних бісів" у своє тіло?
чи ж це не печать антихриста?

andrey s. писав:І як це вплине на мою душу,якщо навіть мене можна вбити на відстані через компютер(наприклад)???


Стан справ у нашій душі напряму залежить від чуттєвих образів, які сприймає людина. Якщо імплантант надає можливість навіювання людині певних образів, то вплив його на нашу душу очевидний

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 05 січня 2012, 23:16

Максим Борець писав:Стан справ у нашій душі напряму залежить від чуттєвих образів, які сприймає людина. Якщо імплантант надає можливість навіювання людині певних образів, то вплив його на нашу душу очевидний


Заперечувати я це все не маю на меті, і поступ науки в цій царині також....
Але, от так по простому...
Що мені то дає, от ці журби, що мовляв край, заполонили, і все таке...
Я кажу тільки за себе, і звичайно чую Вас.
Мені ні холодно ні тепло від цих думок...
Так, для загального розвитку, з цікавості можу звернути увагу(якщо попадеться на очі, сам шукати інфу з цього приводу не буду), і на цьому край, свої журби цьому не віддам.
То мій вибір.
Дякую за бесіду.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 06 січня 2012, 18:17

Мене передовсім цікавить ОФІЦІЙНА думка представників ОФІЦІЙНОЇ Церкви.
Шановний о.Олег, будь-ласка, висвітліть у повідомленні позицію Церкви щодо державних ініціатив щодо введення електронних паспортів і, як наслідок, вживлення імплантантів(в близькій перспективі)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 06 січня 2012, 22:28

Максим Борець писав:Мене передовсім цікавить ОФІЦІЙНА думка представників ОФІЦІЙНОЇ Церкви.
Шановний о.Олег, будь-ласка, висвітліть у повідомленні позицію Церкви щодо державних ініціатив щодо введення електронних паспортів і, як наслідок, вживлення імплантантів(в близькій перспективі)

не стрічався з розглядом саме цього питання Церквою - маємо загальне вчення про людину (про це говорив трошки вище)
можливо хтось з інших присутніх отців займався цим питанням більш детально - напишіть
в кожному разі, тут важливо не піддатися відбиранню свободи волі в принаймі двох напрямах: тому, про який боїтеся Ви (чіпізація) і тому, який переслідує людину протягом всієї її історії - страхи.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ВікторЕреміта » 09 січня 2012, 22:04

Слава Ісусу Христу!
Це питання і мене дуже цікавить. Але наприклад ІD картки майже тотально працюють уже на заході. Але як я розумію проти цього виступають тільки православні(наприклад в ЄС це греки). Наприклад як розумію оці картки з біометричними датами мають і священники католики на Заході. Тому вважаю що слід розділяти паспорти з біометрією і ідентифікаційними кодами і імпланти. Останнє явно є іншою справою, бо може механічно впливати на людину.

П.С. Доречі це питання я задавав на сайті УГКЦ давно і не отримав відповіді.Мені все таки здається, що питання біометоричного паспорта слід поставити на дискусію і дати офіційну позицію Церкви, бо вірні(зокрема і я) тим трохи тривожуся.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 09 січня 2012, 23:00

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!
Це питання і мене дуже цікавить. Але наприклад ІD картки майже тотально працюють уже на заході. Але як я розумію проти цього виступають тільки православні(наприклад в ЄС це греки). Наприклад як розумію оці картки з біометричними датами мають і священники католики на Заході. Тому вважаю що слід розділяти паспорти з біометрією і ідентифікаційними кодами і імпланти. Останнє явно є іншою справою, бо може механічно впливати на людину.

П.С. Доречі це питання я задавав на сайті УГКЦ давно і не отримав відповіді.Мені все таки здається, що питання біометоричного паспорта слід поставити на дискусію і дати офіційну позицію Церкви, бо вірні(зокрема і я) тим трохи тривожуся.


Можете прочитати собі трохи про чіпи в Паісія Святогорця отут http://www.truechristianity.info/ua/boo ... 02_013.php
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 11 січня 2012, 20:28

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!
Це питання і мене дуже цікавить. Але наприклад ІD картки майже тотально працюють уже на заході. Але як я розумію проти цього виступають тільки православні(наприклад в ЄС це греки). Наприклад як розумію оці картки з біометричними датами мають і священники католики на Заході. Тому вважаю що слід розділяти паспорти з біометрією і ідентифікаційними кодами і імпланти. Останнє явно є іншою справою, бо може механічно впливати на людину.

П.С. Доречі це питання я задавав на сайті УГКЦ давно і не отримав відповіді.Мені все таки здається, що питання біометоричного паспорта слід поставити на дискусію і дати офіційну позицію Церкви, бо вірні(зокрема і я) тим трохи тривожуся.



Я :D ЗНОВУ ТУТ

Варто подумати, чому ж так: ніхто не дискутує, Церква офіційної позиції не має, суспільний резонанс(за винятком адептів ПЦ) практично відсутній.

Та тому, що це ціла кампанія, спрямована на те. щоб люди, в тому числі ревні католики, сприйняли близьке тотальне вживлення імплантантів(знамено сатани) як природне продовження передуючих процесів у суспільстві (електронні паспорти, та навіть ідентифікаційні коди). Наглядна ілюстрація - обставина з ідентифікаційним номером. Спершу вводили лише для платників податків, а тепер навіть для немовлят.
КАМО ГРЯДЕШИ?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 11 січня 2012, 21:11

Максим Борець писав:за винятком адептів ПЦ

:D , ну Ви і гуморист.... :) Ще треба так придумати!!! :roll: ( Я про "Адептів" :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 11 січня 2012, 23:17

andrey s. писав:
Максим Борець писав:за винятком адептів ПЦ

:D , ну Ви і гуморист.... :) Ще треба так придумати!!! :roll: ( Я про "Адептів" :) )

У вас конкурент появився. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 12 січня 2012, 08:46

Максим Борець писав:
ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!
Це питання і мене дуже цікавить. Але наприклад ІD картки майже тотально працюють уже на заході. Але як я розумію проти цього виступають тільки православні(наприклад в ЄС це греки). Наприклад як розумію оці картки з біометричними датами мають і священники католики на Заході. Тому вважаю що слід розділяти паспорти з біометрією і ідентифікаційними кодами і імпланти. Останнє явно є іншою справою, бо може механічно впливати на людину.

П.С. Доречі це питання я задавав на сайті УГКЦ давно і не отримав відповіді.Мені все таки здається, що питання біометоричного паспорта слід поставити на дискусію і дати офіційну позицію Церкви, бо вірні(зокрема і я) тим трохи тривожуся.



Я :D ЗНОВУ ТУТ

Варто подумати, чому ж так: ніхто не дискутує, Церква офіційної позиції не має, суспільний резонанс(за винятком адептів ПЦ) практично відсутній.

Та тому, що це ціла кампанія, спрямована на те. щоб люди, в тому числі ревні католики, сприйняли близьке тотальне вживлення імплантантів(знамено сатани) як природне продовження передуючих процесів у суспільстві (електронні паспорти, та навіть ідентифікаційні коди). Наглядна ілюстрація - обставина з ідентифікаційним номером. Спершу вводили лише для платників податків, а тепер навіть для немовлят.
КАМО ГРЯДЕШИ?

Люди, ну не переборщуйте. "Адепти ПЦ",в свої часи (попи) проповідували проти електричних лампочок. Бо то є від сатани. Зараз така сама катавасія з чіпами і т.д. Також втягувати сюди висловлювання свв. отців- сміливо. Але справа в тому, що на кожну річ я можу знайти висловлювання яке мені підходитьі в той же час протирічить йому. К.Ц, не висловлюється проти цього, бо всі ті "загрози" висмоктані "з пальця. Залежить як ми цим розпоряджаємося. От і все. Раніше листи йшли не один денью Це було добре. А тепер по мейлу, пару секунд, це сатанинське? Також і тут. Давайте будемо користуватися розумом.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2012, 09:32

romanm писав:... всі ті "загрози" висмоктані "з пальця...

тому і не може бути "офіційної реакції Церкви". А десь тут було подано офіційну реакцію предстоятелів Православія?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 12 січня 2012, 19:18

Та є офіційні висловлювання РПЦ, але там такі "простині", що не вважаю потрібним тут вивішувати.
Хоча кого цікавить, ось тут шось є http://deacon.ru/forum/viewtopic.php?f= ... %B4#p34717

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 12 січня 2012, 20:09

romanm писав:Люди, ну не переборщуйте. "Адепти ПЦ",в свої часи (попи) проповідували проти електричних лампочок. Бо то є від сатани. Зараз така сама катавасія з чіпами і т.д.


Електричні лампочки, сподіваюсь, ніхто не імплантує в тканини Вашого тіла?
Варто розрізняти, де простий консерватизм, а де здоровий глузд кличе проти "новацій"

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 12 січня 2012, 20:32

romanm писав:Та є офіційні висловлювання РПЦ, але там такі "простині", що не вважаю потрібним тут вивішувати.
Хоча кого цікавить, ось тут шось є http://deacon.ru/forum/viewtopic.php?f= ... %B4#p34717

Витяг звідтиля...
3. Не порицая людей, отказывающихся от принятия ИНН, следует высказать тревогу о духовном состоянии тех из них, кто превозносится своим отказом, осуждая не последовавших их примеру.

4. Совершенно недопустимым является наложение пастырями церковных прещений за принятие либо за непринятие налоговых номеров...

7. У Церкви есть свои средства сопротивления нарастанию греха в мире: это не митинги и листовки, а исполнение заповедей Божиих, молитва и покаяние. Противостояние умножающемуся в мире злу становится подлинно христианским делом не тогда, когда христиане заражают друг друга необоснованными страхами, а тогда, когда мы живем конкретными делами, направленными на укрепление нашей веры и помощь ближнему. "Так да светит свет ваш пред людьми, чтобы они видели ваши добрые дела и прославляли Отца вашего Небесного" (Мф. 5, 16).


Хоча брати Православні і бородаті :oops: , але всетаки не панікьори..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 12 січня 2012, 21:19

romanm писав:Та є офіційні висловлювання РПЦ, але там такі "простині", що не вважаю потрібним тут вивішувати.
Хоча кого цікавить, ось тут шось є http://deacon.ru/forum/viewtopic.php?f= ... %B4#p34717

Синод? Якщо так - візьму на себе труд переглянути навіть велику простиню :D
якщо ні - звиняйте
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення romanm » 13 січня 2012, 11:08

о.Олег писав:Синод?
З повагою, о.Олег

Итоговый документ VII Пленума Синодальной Богословской комиссии Русской Православной Церкви, посвященной вопросу об ИНН

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2012, 14:21

romanm писав:
о.Олег писав:Синод?
З повагою, о.Олег

Итоговый документ VII Пленума Синодальной Богословской комиссии Русской Православной Церкви, посвященной вопросу об ИНН

а :(
та читав колись
перегляну ще раз згодом. Дякую :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 16 січня 2012, 19:59

ПЦ має хоча б якусь позицію, а наша Церква - НІЯКОЇ. Тут ніхто цю тему навіть не обговорює.
А щодо документів Синоду ПЦ і т.д., - не знаю. Дали мені в Почаєві(при Лаврі) брошуру саме на тему чіпів і такого.
Хоча тут потрібні не стільки документів, як здоровий глузд.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 16 січня 2012, 20:53

Максим Борець писав:ПЦ має хоча б якусь позицію, а наша Церква - НІЯКОЇ. Тут ніхто цю тему навіть не обговорює.
А щодо документів Синоду ПЦ і т.д., - не знаю. Дали мені в Почаєві(при Лаврі) брошуру саме на тему чіпів і такого.
Хоча тут потрібні не стільки документів, як здоровий глузд.

І які заклики в тій брошурці???, про що там йдеться, про що Почаївські монахи повідають вірним??
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Bohdan_ » 09 лютого 2012, 23:08

Шановні форумчани, мушу з вами поділитися :) незнаю чи чули ви імя Алекс Джонс який має в америці 2 інтернетові сторінки і також своє радіо і має купу фільмів це всі хто знає. чому я про нього пишу все дуже просто він захищав секту а може і був членом зараз невзнаєм Вітка Давидова. що про неї можна взнати? ось почитайте і зрозумієте звідки ростуть паніка і страх який є з чіпами http://www.militia-dei.spb.ru/?go=mdbase&id=348 і як поширює страх алекс джонс.

просто випадково натрапив і щось зрозуміліше стало.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення luksander » 09 лютого 2012, 23:28

о.Олег писав:
Вова писав:
Максим Борець писав:Чому УГКЦ, на відміну від православних Церков, не виступає проти масового введення ідент. кодів, електронних паспортів і т.д.

Тут на мій погляд немає потреби виступати...

Католицька Церква проти кожного методу, який забере в людини Богом Дану свободу волі.
на мій погляд, введення індефікаційних кодів, електронних паспортів (а до цьго нас готували "переписи населення", введення паспортної системи, яка вже для нас є звичайною справою) є спробами створити систему контролю великих мас людей і... підготовки людини прийняти чіпізацію :( Не маю в цьому сумніву. Однак питання у мене: чи описане в Одкровенні може не статися?
З повагою, о.Олег

Ви маєте на увазі "чіпізацію"?
Це певно не станеться для тих, хто не житеме під час її проведення, але когось же (можливо - нас) ця доля не мине...
Якщо дозволити собі провести паралелі зі СЗ, в якому пов*язки на чоло і на руку Бог заповідав робити для нагадування про Його особливі взаємовідносини з вибраним народом, то в останні часи таким знаком угоди між людьми і лукавим буде отой чіп/печатка/клеймо, отримані людиною можливо і не зовсім свідомо... Але чи те неусвідомлення може служити якимось виправданням?.. Приклад Адама і Єви не обнадіює... :pardon:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення luksander » 09 лютого 2012, 23:34

о.Олег писав:а от розрадьте: "не знаєте ні дня ні години" не значить бува, що рік (хвилини, секунди :shock: ) знати можемо?
:D

Якщо вважати, що, окрім історичного, загального для людства кінця часів, кожен ще має свій власний, то в цьому випадку саме хвилини і секунди часто людині відомі... :pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПОЯСНІТЬ!!!Електронні паспорти і чіпи - печать антихриста?

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 10:26

luksander писав:... Але чи те неусвідомлення може служити якимось виправданням?.. Приклад Адама і Єви не обнадіює... :pardon:

Адам і Єва, власне, мали одну чітку заповідь "не їсти з дерева" - там все усвідомлено і Ви, мабуть, говорите про їхні спроби оправдатися ("мені жінка/мене змій")
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 10 лютого 2012, 16:29

Свідомою вважаю дію, яка привела до очікуваних результатів. От якби Єва і Адам домовилися з лукавим привести людство (своїх дітей) до того жалюгідного стану, в якому ми перебуваємо, то от тоді – свідомо…
а вони ж послухали змія, створеного Богом, і хотіли як краще…
От так і чіпізація: повіримо легітимній владі, а не лукавому; погодимось на подальше покращення життя з допомогою досягнень науки. а не на клеймування знаком ворога людини...
:pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 17:50

luksander писав:Свідомою вважаю дію, яка привела до очікуваних результатів. От якби Єва і Адам домовилися з лукавим привести людство (своїх дітей) до того жалюгідного стану, в якому ми перебуваємо, то от тоді – свідомо…
а вони ж послухали змія, створеного Богом, і хотіли як краще…
От так і чіпізація: повіримо легітимній владі, а не лукавому; погодимось на подальше покращення життя з допомогою досягнень науки. а не на клеймування знаком ворога людини...
:pardon:

це Ви говорите про свідомість не дії, а наслідків. Хоча і тут: "не їж, бо вмреш"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Максим Борець » 10 лютого 2012, 18:50

о.Олег писав:це Ви говорите про свідомість не дії, а наслідків. Хоча і тут: "не їж, бо вмреш"
З повагою, о.Олег


От і я про те ж.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 10 лютого 2012, 18:59

Це вже схоже на офтоп :oops:
тобто, якщо я плачу гроші за товар, про який мені повідомили, що він є хорошої якості, а насправді він є сміттям, то це я свідомо купляю сміття?


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей