Про визнання Шлюбу неправосильним

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як можна добитись зневаженяя шлюбу???

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2012, 14:13

Talya писав:...Вибачте за цинізм, але люди тут біль виливають, так що я особисто плачу перед монітором, а проблема вся виявляється в опечатці :evil:

ні, Наталю - тут проблема, що я грішний забув її виправити. Отець Микіл добрий священик і не насміхався. А я грішний із себе сміюсь (був впевнений, що виправив), а не з когось/ситуації. Та Ви мене знаєте - не можу я з такого сміятися. Вибачте, що недоречно усміхнувся, з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як можна добитись зневаженяя шлюбу???

Повідомлення Talya » 23 січня 2012, 14:27

о.Олег писав:
Talya писав:...Вибачте за цинізм, але люди тут біль виливають, так що я особисто плачу перед монітором, а проблема вся виявляється в опечатці :evil:

ні, Наталю - тут проблема, що я грішний забув її виправити. Отець Микіл добрий священик і не насміхався. А я грішний із себе сміюсь (був впевнений, що виправив), а не з когось/ситуації. Та Ви мене знаєте - не можу я з такого сміятися. Вибачте, що недоречно усміхнувся, з повагою, о.Олег


Вибачте, просто зачепило за живе :cry:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як можна добитись зневаженяя шлюбу???

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2012, 16:33

Talya писав:...Вибачте, просто зачепило за живе :cry:

і Ви вибачте нам-живим
Божого Благословення Вам!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 01 лютого 2012, 07:27

:pardon:
Вкладення
2127d5287642.jpg
2127d5287642.jpg (22.53 Кіб) Переглянуто 19501 разів
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 06 лютого 2012, 14:55

:(
Вкладення
67620946_vse-nachalos-so-svadbyi.jpg
67620946_vse-nachalos-so-svadbyi.jpg (67.03 Кіб) Переглянуто 19466 разів
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Michail » 19 лютого 2012, 14:48

http://www.credo-ua.org/2012/02/59076 Стаття по темі.


" Зокрема, перед вступом у шлюб майбутні подруги повинні розуміти мету і риси шлюбу, а саме: продовження роду, вірність і нерозривність. Якщо перед вступом у шлюб хтось із співподругів виключає якусь із цих характеристик, то шлюб може бути визнаний недійсним. Наприклад, якщо, укладаючи шлюб, співподруги усвідомлено не виключають можливість його розірвання або збираються відмовитися від народження дітей, це може стати причиною визнати його недійсним, але тільки після ретельного аналізу ситуації. Не йдеться про те, що відбулося вже після вінчання, а про те, як були налаштовані співподруги в момент укладення шлюбу."

Цікаво, як можна визначити, що дво
є подругів перед шлюбом вважали про шлюб перед вінчанням? Тим більше через 10 років спільного життя, наприклад? Хіба що вони все всі своїм родичам і знайомим розказували, що думають про шлюб...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення andrey s. » 19 лютого 2012, 15:56

Michail писав:Цікаво, як можна визначити, що дво
є подругів перед шлюбом вважали про шлюб перед вінчанням? Тим більше через 10 років спільного життя, наприклад? Хіба що вони все всі своїм родичам і знайомим розказували, що думають про шлюб...

Ви справді не знаєте як ???
Наприклад я маю підозри, а й навіть більше, як це все фуричить.(тобто діє, виконує своє призначення)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 19 лютого 2012, 16:10

andrey s. писав:
Michail писав:Цікаво, як можна визначити, що дво
є подругів перед шлюбом вважали про шлюб перед вінчанням? Тим більше через 10 років спільного життя, наприклад? Хіба що вони все всі своїм родичам і знайомим розказували, що думають про шлюб...

Ви справді не знаєте як ???
Наприклад я маю підозри, а й навіть більше, як це все фуричить.(тобто діє, виконує своє призначення)

То поділіться цими підозрами!
А то мені теж видається смішним шукати причин так далеко оглядаючись назад.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення о.Олег » 19 лютого 2012, 20:30

Talya писав:
andrey s. писав:
Michail писав:Цікаво, як можна визначити, що дво
є подругів перед шлюбом вважали про шлюб перед вінчанням? Тим більше через 10 років спільного життя, наприклад? Хіба що вони все всі своїм родичам і знайомим розказували, що думають про шлюб...

Ви справді не знаєте як ???
Наприклад я маю підозри, а й навіть більше, як це все фуричить.(тобто діє, виконує своє призначення)

То поділіться цими підозрами!
А то мені теж видається смішним шукати причин так далеко оглядаючись назад.

якщо це про питання Михайла, то вважаю за потрібне сказати, що людина перед Богом і Церквою сама може свідчити про те як ставилася, чим жила, для чого вінчалась...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Michail » 20 лютого 2012, 00:41

о.Олег писав:
якщо це про питання Михайла, то вважаю за потрібне сказати, що людина перед Богом і Церквою сама може свідчити про те як ставилася, чим жила, для чого вінчалась...
З повагою, о.Олег


Якщо обоє подругів зізналися про те, що вінчались через розрахунок, наприклад... або не знали про Церкву, Христа і Таїнство шлюбу маже нічого, та ще й їх знайомі це підтвердять і це буде щире зізніння, то тоді правда. І в принципі можна їм повірити, бо навіщо невіруючим уневаження шлюбу... Вони просто розлучаться собі і все. А увірувавші люди (або хоча б один з них), розуміють, що жили неправильно і далі так жити не хочуть... Проблема, правда, буде, якщо вони народили зачас шлюбу дитину. Тут у рівняння вписується ще одна змінна (людина, тим більше итина). І цю змінну треба враховувати та робити так, щоб не дати їй згіршення.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення andrey s. » 20 лютого 2012, 04:52

Talya писав:
andrey s. писав:
Michail писав:Цікаво, як можна визначити, що дво
є подругів перед шлюбом вважали про шлюб перед вінчанням? Тим більше через 10 років спільного життя, наприклад? Хіба що вони все всі своїм родичам і знайомим розказували, що думають про шлюб...

Ви справді не знаєте як ???
Наприклад я маю підозри, а й навіть більше, як це все фуричить.(тобто діє, виконує своє призначення)

То поділіться цими підозрами!
А то мені теж видається смішним шукати причин так далеко оглядаючись назад.

Звичайно.(поділюсь підозрами :) :oops: )
Ну так ось, почну з того, що дивлюсь на Церковний суд(в пит.унев.) не якимось пошуком і відновленням справедливості, захист істини і все в такому дусі.(деякі речі з перечисленного можуть бути присутні там, але не це головне)
Головним є те, що вбачаю у цьому вияв Любові, так, саме Любові і Турботи, це є рушієм у цьому. Іншими словами Церква дає свого роду заступництво, так якби розуміє люцку слабкість і на Свій Розсуд(до цього потім ще звернусь) виносить якесь рішення, керуючись ..(ну зара не про то....)
Розумієте, людині не під силу знати всі ті речі якими ми керуємся у своїх запитаннях, припущеннях, фантазіях...
По великому рахунку всі ці звернення думок в цю сторону є Не потрібні нам, навіть якщо ми очікуєм суду.(нічого це не принисе крім спокуси)
Я взагалі би зрозумів якби Церква тримала а всі ці статути, кодекси, положення, канони, статті(і т.д.) з приводу Церковного Суду , закритими для Вірних.
Так, саме не доступними загалу, а тільки тим кому це потрібно по покликанню.(і тут молодята не входять в це число).
Я би бачив у цьому тільки користь, але Церква знов таки керується напевне Любовю і не ховає того від очей вірних, яким то просто цікаво, або щось інше.
Одним словом маєм те що маєм. :)
А як це діє все...
Та дуже просто, тільки в тій простоті можна втопитись.
Я ніколи не був на суді, але просто впевненний, що перед початком процесу є звернення до Бога, до Господа, щоб Дух Святий поміг при цьому всьому, настановив і таким чином виявив Волю Божу.
Тобто це не люди вже діють, хоч звичайно так це виглядає...
Весь парадокс і незбагненність у тому, що Бог справді Незбагненний, і діє навіть через останніх грішників, або як в цьому випадку священників.

:) Я розумію, що можливо це для когось надто просто, щоб бути правдою, але я в це вірю і це є правда яку Бог Творить.(навіть за участі людей)
Все що мені потрібно я розумію з цього приводу, правда мені цього достатньо, мені просто більше не порібно.
Решта механізмів мені не відомі, тобто як саме людина приймає вірне рішення , як саме Бог керує нею...я не знаю :pardon: (а якби і знав, то навряд чи сказав :D , напевне би просто не зміг, або Ви не зрозуміли..)
Десь так підозрюю... :pardon:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 20 лютого 2012, 20:05

А якщо в суді (Церковному Трибуналі) хтось говорить не правду... то як це впливає на рішення?
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 20:29

Talya писав:А якщо в суді (Церковному Трибуналі) хтось говорить не правду... то як це впливає на рішення?

людина присягає, бере Бога за свідка і, якщо говорить неправду - чинить гріх супроти Бога. Якщо неправда виявиться - на рішення Трибуналу це впливає, якщо ні - не впливає. Трибунал можна і обманути. Однак з цим всім потім до Бога людина йде :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 20 лютого 2012, 20:39

о.Олег писав:
Talya писав:А якщо в суді (Церковному Трибуналі) хтось говорить не правду... то як це впливає на рішення?

людина присягає, бере Бога за свідка і, якщо говорить неправду - чинить гріх супроти Бога. Якщо неправда виявиться - на рішення Трибуналу це впливає, якщо ні - не впливає. Трибунал можна і обманути. Однак з цим всім потім до Бога людина йде :(


З своїми гріхами конна людина сама до Бога піде, це зрозуміло.
Але, як маєм себе поводити, коли обманюють? То ніби і чужий гріх, але разом тим промовчати теж ніби не добре...
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення andrey s. » 20 лютого 2012, 21:01

Talya писав:А якщо в суді (Церковному Трибуналі) хтось говорить не правду... то як це впливає на рішення?

:) я би не журився тим що хтось обманить Бога чи зокрема священника на Суді.
Цкрква зробила все для того щоб донести до нас....марна то справа і аж ніяк не корисна для душі нашої...доречі Безсмертної. :pardon:
Типа далі буде Вічність...
Господи помилуй ....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 21:07

Talya писав:...Але, як маєм себе поводити, коли обманюють? То ніби і чужий гріх, але разом тим промовчати теж ніби не добре...

так на гріх мовчати гріх. Якщо, звичайно, наше "немовчання" саме по собі не привносить гріха (сварка/тощо, як це, зазвичай, нажаль, буває). Правда, це все дуже теоритично, бо і на обман "я розумний" можна не змовчати правдою "ти дурень" :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 20 лютого 2012, 21:09

А я б якраз дуже журилась тим що хтось обманює. І, власне, не особою що буде обманута, а душею того хто це зробити. Якось гірко.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Talya » 20 лютого 2012, 21:12

о.Олег писав:
Talya писав:...Але, як маєм себе поводити, коли обманюють? То ніби і чужий гріх, але разом тим промовчати теж ніби не добре...

так на гріх мовчати гріх. Якщо, звичайно, наше "немовчання" саме по собі не привносить гріха (сварка/тощо, як це, зазвичай, нажаль, буває). Правда, це все дуже теоритично, бо і на обман "я розумний" можна не змовчати правдою "ти дурень" :D


Теоретично все досить просто, а от в практиці життя важко якось діяти, мудрості (мені особисто) мало. :oops:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: проблематика уневажнення шлюбу

Повідомлення Володимир85 » 20 лютого 2012, 21:35

Talya писав:Теоретично все досить просто, а от в практиці життя важко якось діяти, мудрості (мені особисто) мало. :oops:


Дорогу осилить ідучий...
Не розчаровуйтесь, не зупиняйтесь,
У всьому на Бога покладайтесь,
Шлях подолає із пилі встаючий.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Про уневаження Шлюбу

Повідомлення Talya » 24 травня 2012, 13:34

:D
Вкладення
OFhfpjwPwW0.jpg
OFhfpjwPwW0.jpg (51.83 Кіб) Переглянуто 19540 разів
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковний суд і розлучення

Повідомлення о.Олег » 27 червня 2012, 20:23

felonu писав:...Відомо,що православні церкви дають дозвіл на розлучення і повторний шлюб...

цікаво на запитання про розлучення відповідає православний ігумен:
Олександр 16 июня 2011

Задаю запитання ще раз тому ,що перший раз ви не відповіли на нього. Або воно просто не надійшло до вас, через технічні проблеми, або ви просто не маєте на нього відповіді. Оскільки задаю вдруге, то мушу пояснити причини мого пошуку відповіді на це запитання. Я не хочу скомпрометувати Церкву, до якої сам належу. Я просто дійсно шукаю відповідь. Якщо не можна це питання виставити на загал, прошу, дайте будь-ласка відповідь по електронній пошті. Ось моє питання: Христос в Євангелії від Матвія 19:9 говорить: "Хто з розведеною одружиться, той чинить перелюб" Відомо, що Православна Церква дозволяє вінчання другим шлюбом ,є особливий молитовний чин ,для тих хто вінчається другим шлюбом. Виходить що Церква благословляє перелюб? Чому ясні для розуміння слова Христа так відкрито нехтуються? Прошу дати відповідь хоча б на електронну пошту

Вiдповiдь:

Господи, благослови! Мабуть перший варіант Вашого питання не дійшов до мене.

Тепер безпосередньо відповідь.

Ви зовсім невірно розумієте необхідність чину Вінчання другим шлюбом. Він існує лише для вдівців.

Що стосується розлучень, то Церква не дає розлучення. Про це я вже багато разів писав. Але вимушена константувати, що люди зруйнували свій шлюб. Тоді, за рішенням Священного Синоду ще 19 ст., архієрей може поблагословити інший брак, але невинній у цьому розлучені стороні. Робиться це від чоловіколюбної природи Церкви, яка за словами апостола Павла, дозволяє чоловікам і жінкам не залишатися одинаками, вважаючи тих, хто став ініціаторами розлучення наче померлими (тому їм не дозволяється другий шлюб) в силу їх злочину проти Божих законів. Тому чоловік, чи жінка, що вимушені були опинитися розлученими не з своєї вини як вдівці можуть одружитися вдруге.

ігумен Аліпій


З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Marianka89
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 06 травня 2012, 10:03

Re: Про уневаження Шлюбу

Повідомлення Marianka89 » 23 липня 2012, 18:31

Доброго дня! У мене така ситуація. Ініціатором одруженя була в основній мірі я. Тепер ми з чоловіком офіційно розійшлись через постійні незгоди, у яких він часто любив закидувати фразою, що це я у всьому винна, бо мені припекло одружуватись, а він вважав, що це зашвидко для нас. Ми зустрічались до весілля рік і я дуже боялась завагітніти до одруженя і тому фактично поставила його перед вибором. Або ми йдемо у стосунках далі і думаємо про одруження, або припиняємо їх взагалі. Виходить,що я йому висунула ультиматум і змусила його одружуватись.Чи можна таку ситуацію рахуати браком добровільної згоди і причиною для уневажнення шлюбу?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Про уневаження Шлюбу

Повідомлення andrey s. » 23 липня 2012, 20:09

Marianka89 писав:Доброго дня! У мене така ситуація. Ініціатором одруженя була в основній мірі я. Тепер ми з чоловіком офіційно розійшлись через постійні незгоди, у яких він часто любив закидувати фразою, що це я у всьому винна, бо мені припекло одружуватись, а він вважав, що це зашвидко для нас. Ми зустрічались до весілля рік і я дуже боялась завагітніти до одруженя і тому фактично поставила його перед вибором. Або ми йдемо у стосунках далі і думаємо про одруження, або припиняємо їх взагалі. Виходить,що я йому висунула ультиматум і змусила його одружуватись.Чи можна таку ситуацію рахуати браком добровільної згоди і причиною для уневажнення шлюбу?

Це Ваше запитання чи Ваш вияв каяття?
Пораджу в приватному порядку звернутись до отця який Вам давав Шлюб, і поставити йому ці запитання. Або якщо нема змоги, то до Вашого Парафіяльного священника (він якщо сам не зможе відповісти, то порадить хто зможе), або до отця пароха зверніться. Так має бути, бо ніхто Вам ніц не скаже якщо Вас не знає).
Кріпіться і з Богом, на все Його Воля, а коли наша і тільки наша, то може бути боляче.

Редагував: Just_me. Причина: Не даємо оцінок в особистих питаннях.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про уневаження Шлюбу

Повідомлення о.Олег » 23 липня 2012, 22:36

Marianka89 писав:Доброго дня! У мене така ситуація. Ініціатором одруженя була в основній мірі я. Тепер ми з чоловіком офіційно розійшлись через постійні незгоди, у яких він часто любив закидувати фразою, що це я у всьому винна, бо мені припекло одружуватись, а він вважав, що це зашвидко для нас. Ми зустрічались до весілля рік і я дуже боялась завагітніти до одруженя і тому фактично поставила його перед вибором. Або ми йдемо у стосунках далі і думаємо про одруження, або припиняємо їх взагалі. Виходить,що я йому висунула ультиматум і змусила його одружуватись.Чи можна таку ситуацію рахуати браком добровільної згоди і причиною для уневажнення шлюбу?

мабуть, Ви молода людина, тому назагал тут лише наголошу, що статевість - великий Дар Божий людині, що взиває до відповідального поводження: лише з проголошенням своєї любові приватно одне одному, прилюдно близьким і перед Богом та Його Церквою можна наважитись аж так близько впустити у своє життя кохану людину. У Вас сталося так, як сталося, але говорю Вам це саме для того, щоб не обманювались проголошуваним сучасністю диктатом сексуальності. А... про причини/можливість/потребу уневажнення Шлюбу ласкаво прошу вийти з далекого до реальності та можливості вивчити Вашу проблему Інтернету, а звернутися в Церковний Трибунал/Суд. Якщо у Львові - до церкви Юра; якщо у інших Єпархіях - до місцевого Катедрального (головного) Храму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 11:22

Отче, розумію всю дитячість запитання, але ... .
Якщо чоловік кинув жінку з дитиною і почав жити з іншим чоловіком (відкрито ), чи можна ту жінку вважати вдовою ?

Взагалі...складна це штука...співчуття.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2012, 11:44

andrey s. писав:Отче, розумію всю дитячість запитання, але ... .
Якщо чоловік кинув жінку з дитиною і почав жити з іншим чоловіком (відкрито ), чи можна ту жінку вважати вдовою ?

Взагалі...складна це штука...співчуття.

а... нащо її вважати вдовою?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 12:40

о.Олег писав:
andrey s. писав:Отче, розумію всю дитячість запитання, але ... .
Якщо чоловік кинув жінку з дитиною і почав жити з іншим чоловіком (відкрито ), чи можна ту жінку вважати вдовою ?

Взагалі...складна це штука...співчуття.

а... нащо її вважати вдовою?
З повагою, о.Олег

.... А справді !?!?
Думаю Ви праві.
..................
одразу видно, отче, що Ви не жінка :pardon: .
Востаннє редагувалось 20 вересня 2012, 13:05 користувачем andrey s., всього редагувалось 2 разів.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2012, 12:42

andrey s. писав: .... А справді !?!?
Думаю Ви праві.

а звідки, Андрію, була ідея називання її вдовою?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 12:44

о.Олег писав:
andrey s. писав: .... А справді !?!?
Думаю Ви праві.

а звідки, Андрію, була ідея називання її вдовою?

я редагував пов. , і вілповідь там .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2012, 12:46

andrey s. писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав: .... А справді !?!?
Думаю Ви праві.

а звідки, Андрію, була ідея називання її вдовою?

я редагував пов. , і вілповідь там .

:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей