РПЦ в Україні

УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Найбільша Паска України від УПЦ МП. Набрид PR УПЦ МП, а вам?

Повідомлення Georgij » 09 липня 2011, 21:52

andrivovk писав:Героя всієї Русі -України. :D



Русі-України вже сьогодні :D ,почувши кожного! 8)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Найбільша Паска України від УПЦ МП. Набрид PR УПЦ МП, а вам?

Повідомлення Georgij » 26 липня 2011, 18:34

Настоятелю Лаври не сподобалися запитання журналіста «1 +1» про «Мерседеси» http://risu.org.ua/ua/index/all_news/co ... als/43500/
А взагалі, чи пасує настоятелю будь-якого монастиря, подавати чи грозити про подачу до суду за такі речі? Адже
мудрість людська-глупота в очах Божих
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

прокляття за питання про "Мерседес"

Повідомлення прочанка » 27 липня 2011, 18:54

Навколо розкошів священнослужителів вибухнув новий скандал.
http://gazeta.ua/articles/np/392114
Журналіст телеканалу "1+1" Михайло Ткач намагався зняти сюжет про "Мерседес" намісника Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павла та будівництво на території Лаври кафе, пише Українська правда.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Священник з Лаври проклинав журналіста через питання про "Ме

Повідомлення прочанка » 27 липня 2011, 19:10

Сьогодні біля Українського дому у Києві відбулася акція проти приїзду до України патріарха Московського і всієї Русі Кирила. http://gazeta.ua/articles/life-photo/392090

У заході, що розпочався о 9-й годині ранку, взяли участь близько 50 осіб. Серед них - представники ВО "Свобода" та Православного братства святого Андрія Первозванного.

Порядок забезпечували близько 30 представників правоохоронних органів.

"Ми протестуємо проти того, що Кирило говорить про смиренність, чесність, скромність, а сам використовує віп-послуги. Священники не носять годинники за 30 тисяч євро. У нас є інформація, що Гундяєв - олігарх, який в 90-х роках займався продажем горілки і тютюнових виробів", - розповів керівник київської організації "Свобода" Андрій Іллєнко.

Мітингувальники принесли із собою компроментуючі фотографії московських священників з підписами, що відображають відповідні гріхи.

Для вільного проїзду кортежу Кирила перекрили Європейську площу. Коли повз мітинг проїхав автомобіль єпископа, натовп почав вигукувати "Геть попа!".

А сімом священникам Московського патріархату, які ішли у бік вулиці Володимирської, протестувальники вигукували "Ганьба"
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Священник з Лаври проклинав журналіста через питання про "Ме

Повідомлення andrey s. » 28 липня 2011, 20:40

Знаєте,я переглянув ці посилання.Справді,якось відчув злість,шок,не розуміння,сум....
Але потім зрозумів,що все іде по плану..(на загал)...
З чим приходять,і як живуть,те будуть мати.І це стосується не тільки іншого світу.Будуть мати тут...(і вірні (України)відвернуться від такого наглого лицимірря.Повірте,ми також не святі(УГКЦ,і вся Українська Християнська Церква),али ми в себе дома,і не повинні опускатись до їх рівня,в деяких речах)
Той молодий журналіст(корисподент),справді трохи наглий,але я це йому зараховую за чесноту :D ,молодець,власне професія така :) .
Вони самі все роблять,для своєї поразки тут(М.П.).Україна не Росія,і тут таке не пролізе...(і поразка,це виявлення правди)
Люди не дурні,і все бачать.Це час,коли люди починають задумуватись про духовне,і повірте,ці всі нюанси повилазять їм(М.П.) боком.(це також стосується вірних М.П.,а особливо К.П.,тобто і серед них багато тих,яким таке бридко)
І ці заходи,по беспеці їхної спільної молитви,також залишать слід в серцях.Це просто вже смішно....,і 100% вірні К.П. все бачать(на загал),і решта нюансів також.
Просто ми повинні триматись гідно і не опускатись до їх рівня..(пікетувальники це добре,але потрібно не переходити межу Християнську,тобто,щоб без насилля).
Люди вже не такі дурні,і все бачать.Тому,це обовязково дасть плоди...
І ці політ-технології М.П.,повірте,що дадуть плоди.(вони будуть різні,но остаточно,вони вже програли,і відчайдушно намагаються чіплятись за Україну,не брезгуючи вже нічим,але глобально ніц не змінять.Але до перемоги ще далеко,це я на загал(Бо М.П.,глибоко прикормив деяких наших керманичів).І потрібно боротись,але бородьма має відлічатись від іхньої,і думати потрібно за Божу поміч в цьому,просити Його)

А ще знаєте,я пат.Кирила,буду називати,так як належить його стану.І навмисно буду на цьому акцентувати,на зверненні,як до духовної особи.Тобто часто хочиться сказати,зовсім навпаки,і не завжди чемно.Но,моя думка,що з отців Бог буде питати строгіще,ніж з вірних,а з Патріархів ще строгіше...Тобто я буду старатись не давати волю язику,і буду писати про нього,як належить до духовної особи його стану служіння.(вчора так вирішив :) ).
А найбільша кара для них на землі,це коли вірні будуть тікати від них.(це гірше для них,ніж хвороба чи смерть.Тобто правда Божа,це страшніше ніж тілесна смерть,і та правда вилізе на світ,і чим більше ЇЇ ховають,тим скорше вона покажиться.Просто потрібно дбати за себе,щоб вилізання тієї правди,нас не згіршило,щоб ми працювали над собою.Наша внутрішня побожність( внутрішнє стремління до святості),набагато прискорить вияву тієї правди на світ Божий...
Помагай Боже всім покликаним до цього процесу,бородьби..(вияву правди Божої,а точніше вияву справжіх їх,для всіх Християн).
Помилуй Боже нас грішних.....
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Священник з Лаври проклинав журналіста через питання про "Ме

Повідомлення o.Mykil » 28 липня 2011, 21:04

Правда очі заколола. Ні культури спілкування в московського батюшки, ні великого монашого подвигу. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Священник з Лаври проклинав журналіста через питання про "Ме

Повідомлення Georgij » 28 липня 2011, 22:44

[
quote="andrey s.
А найбільша кара для них на землі,це коли вірні будуть тікати від них.(це гірше для них,ніж хвороба чи смерть.Тобто правда Божа,це страшніше ніж тілесна смерть,і та правда вилізе на світ,і чим більше ЇЇ ховають,тим скорше вона покажиться.Просто потрібно дбати за себе,щоб вилізання тієї правди,нас не згіршило,щоб ми працювали над собою.Наша внутрішня побожність( внутрішнє стремління до святості),набагато прискорить вияву тієї правди на світ Божий...
Помагай Боже всім покликаним до цього процесу,бородьби..(вияву правди Божої,а точніше вияву справжіх їх,для всіх Християн).
Помилуй Боже нас грішних.....
Дякую...
[/quote]
:good:
Бо де твій скарб, там буде і твоє серце (МТ. 6:21)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: прокляття за питання про "Мерседес"

Повідомлення прочанка » 29 липня 2011, 08:37

"Рівноапостольний Кирило"... Сміх і гріх, куди може завести людська марнота...
Боляче ранить все те, що зараз чиниться на нашій землі. Це знову велике випробування для віри, єдності і християнської церкви в цілому.
Проте, прочитала пораду о.Піо на 29 липня і заспокоїлась, хоч до кінця й не все зрозуміло...
А суть поради така – не варто глибоко перейматись людською несправедливість, бо й вона має свою вартість у Божій економії...
Цікава думка, правда?
Не бійтеся!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: прокляття за питання про "Мерседес"

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 16:30

прочанка писав:"Рівноапостольний Кирило"... Сміх і гріх, куди може завести людська марнота...

Щось подібне було і у Януковича "Анна Ахметова", "Катя Кушнарьова", і т. д. :D
10 Бо в їхніх устах немає постійности, серце в них - пропасть; пелька їхня - гріб відкритий, облесний - язик їхній.
(Пс.5)
4 Невже не схаменуться всі ті лиходії, що поїдають мій народ, наче б то хліб їли? Вони Господа не призивають, 5 тим і дрижатимуть від страху, бо Бог - із родом справедливих. 6 Над замислом убогого ви хочете сміятись, проте Господь - його притулок.
(Пс.14)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення прочанка » 08 лютого 2012, 12:23

в УПЦ МП грядуть зміни і хоч офіційного рішення нема, думки і версії розходяться...

Наступником митрополити Володимира на престолі очільника Української православної церкви Московського патріархату може стати митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон (в миру Роман Шукало) , кандидатуру якого активно лобіює оточення українського президента. Про це пишуть «Коментарі».
Митрополит Іларіон вважається донецьким, хоча й народився 60-річний священик у Львові.http://portal.lviv.ua/news/2012/02/07/110634.html

В Українській православній церкві Московського патріархату стався переворот. Рішення останнього Священного синоду, що пройшов 26 січня, без участі Блаженнійшого митрополита Київського Володимира, фактично допускає відсторонення його від будь-яких важелів управління церквою, передає "Дзеркало тижня. Україна".http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2012/02/06/63349

Предстоятель УПЦ Володимир, оголошений Кірілом "недієздатним", служить літургії, спілкується з відвідувачами, підписує церковні документи
06-02-2012
Всупереч чуткам про недієздатність Предстоятеля Української Православної Церкви, яким Патріарх Кіріл днями надав статус офіційної інформації, митрополит Володимир продовжує проводити богослужіння, приймати у лікарні відвідувачів, спілкуватися з ними та висловлювати своє ставлення до подій, повідомляє "Релігія в Україні".http://catholicnews.org.ua/predstoyatel ... diyezdatni
Не бійтеся!

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення гість » 08 лютого 2012, 21:40

Глава УПЦ митрополит Володимир повернув собі повноваження - http://catholicnews.org.ua/glava-upts-m ... ovazhennya

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення andrey s. » 08 лютого 2012, 22:46

гість писав:Глава УПЦ митрополит Володимир повернув собі повноваження - http://catholicnews.org.ua/glava-upts-m ... ovazhennya

Завершуючи своє Звернення, глава УПЦ благословив духовенство УПЦ, попросив святих молитов і заявив, що "про одне молить Бога: Брати, нехай буде мир між вами і чужими будуть суперечки між вами. Обов'язки свої виконуйте чесно, пам'ятаючи слова Христові: Хто хоче серед вас бути першим, хай буде вам слугою ".

Щось напартачили тут, чи я не розумію, чи опячатка якась...(там де жирним)
Чи ні??? :oops:
А за Митрополита Володимира треба молитись...
+
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення luksander » 08 лютого 2012, 23:00

:oops:
чужими - то, певно, про суперечки.
Мир - рідний, а суперечки - чужі
:pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення andrey s. » 08 лютого 2012, 23:11

luksander писав::oops:
чужими - то, певно, про суперечки.
Мир - рідний, а суперечки - чужі
:pardon:

:oops: Справді. :oops:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення о.Олег » 09 лютого 2012, 10:11

гість писав:Глава УПЦ митрополит Володимир повернув собі повноваження - http://catholicnews.org.ua/glava-upts-m ... ovazhennya

http://philosofff.livejournal.com/408876.html
Фактичний розкол в УПЦ

Можна спокійно констатувати, що де-факто сталося. Невідомо, як довго ситуація буде такою напруженою. Але зараз маємо два полюси, які намагаються лишитися нагорі.

Не побоюся цього слова, паскуди та аналог політичних "донецьких" в межах УПЦ намагаються зараз нанести новий удар.



Официальный сайт архиепископа УПЦ Ионафана (Елецких) заявляет, что "в архиерейском корпусе УПЦ МП с недоумением воспринят прецедент единоличного пересмотра" кадровых решений главой УПЦ и ставит вопрос о созыве внеочередного Синода

Выслушав обращение Предстоятеля УПЦ, владыка Павел, по сообщению сайта архиепископа Ионафана, официально заявил, что он, как архиерей, в данной ситуации обязан выполнять только решения Священного Синода, который назначил его управлять Киевской епархией. Таким образом, речь идет о воцарении двоевластия в управлении Киевской епархией УПЦ.

Также решение Предстоятеля УПЦ о своем праве на управление Киевской кафедрой сайт архиепископа Ионафана называет "особой позицией Предстоятеля УПЦ на кадровые перемены в управлении столичной епархией", намекая на неканоничность решения митрополита Владимира, которое идет вопреки решениям, "соборно произведённым на январском 2012 года заседании Священного Синода УПЦ".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення прочанка » 09 лютого 2012, 12:47

"Український тиждень", 8 лютого 2012 року

Звернення митрополита Української православної церкви Московського патріархату Володимира (Сабодана) до учасників зборів Київської єпархії, в якому він знівелював рішення Синоду та повідомив, що продовжує керувати цією єпархією, є офіційним і підписаним самим Блаженнішим. Про це повідомив релігієзнавець, доктор філософських наук Юрій Чорноморець.
«Очевидно, що митрополит Володимир став на захист не лише себе особисто, але і свого найближчого оточення – архієпископа Олександра (Драбинко). Останній не подобається багатьом в УПЦ і РПЦ: рішучий характер, втілення в життя всіх директив Блаженнішого, якими б вони не були», – заявив Чорноморець у коментарі Тижню.

http://risu.org.ua/ua/index/monitoring/ ... est/46715/
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 09 лютого 2012, 15:30

прочанка писав:«Очевидно, що митрополит Володимир став на захист не лише себе особисто, але і свого найближчого оточення – архієпископа Олександра (Драбинко). Останній не подобається багатьом в УПЦ і РПЦ: рішучий характер, втілення в життя всіх директив Блаженнішого, якими б вони не були», – заявив Чорноморець у коментарі Тижню.


Звісно не можу судити об"єктивно, бо не знаю які справи в УПЦ МП, але, нмсд, требу було і в решті митрополій ставити своїх людей і то значно раніше, то може би дочекалися об"єднання бодай українського православ"я. Питання тільки, чи було це можиливим? Тепер залишається хіба що віддати це в Божі руки.... Бо навіть за найсвітліших сценаріїв виглядає як мінімум на ще один розкол. За найгірших же - поглинання УПЦ МП московитами. :(

P.S. Добре, що патріарх Філарет в КП ще тримається, бо як вмре він, хто знає що і з цією церквою буде? Хоча там ситуація краща, наскільки я знаю, і, так виглядає, що заміну собі він почав готувати набагато швидше.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення прочанка » 09 лютого 2012, 17:45

Голова Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) митрополит Володимир залишив за собою право керувати столичною єпархією і під час хвороби. Тим самим він виступив проти рішення Священного синоду, який ухвалив, що до одужання предстоятеля керувати Київською кафедрою буде намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло. http://news.dt.ua/SOCIETY/volodimir_viz ... 96964.html

Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Митрополи́т Па́вел (в миру Пётр Дмитриевич Лебедь, укр. Петро Дмитрович Лебідь; 19 апреля 1961, село Борбин, Млиновский район, Ровненская область, УССР) — епископ Украинской Православной Церкви (Московского Патриархата), митрополит Вышгородский и Чернобыльский, викарий Киевской митрополии, временно управляющий Киевской епархией, наместник Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры, председатель Синодальной комиссии по делам монастырей Украинской Православной Церкви, постоянный член Священного Синода УПЦ, член Межсоборного присутствия Русской Православной Церкви. Депутат фракции «Партии Регионов» в Киевсовете на должности члена постоянной комисии по вопросам здоровья и социальной защиты.

довірена людина патріарха Московського приїхала особисто довідатися, який насправді стан здоров’я Блаженнійшого митрополита Київського. Причому приїхала в поспіху. Це може свідчити або про те, що патріарх Московський не зовсім довіряє інформації, отриманій з українських джерел, або про те, що митрополитові доручено було, крім усього іншого, запобігти деяким рішенням Синоду. Активність, яку українські архієреї розгорнули біля ліжка хворого, не може не викликати хвилювання в Москві. Ситуацію в Україні і в УПЦ там і так контролюють останнім часом із труднощами, а тут питання управління церквою виявилося підвішеним і вирішується в не надто красивий спосіб. Крім суто етичних сумнівів у тому, що відбувається, виникають питання прагматичного забарвлення. Сценарій усунення від влади митрополита Київського — досить небезпечний прецедент. Де гарантія, що незадоволені архієреї РПЦ не захочуть повторити досвіду своїх українських колег, щойно патріарх зляже з нежитем або вивихне ногу, катаючись на лижах? Власне, прецедент уже був: Харківський Собор мав деякі риси подібності до того, що відбувається нині. Та тільки тоді йшлося не про чинного, а про відлученого предстоятеля. Тепер же, судячи з усього, спеціального «замовлення Москви» на усунення від влади в УПЦ митрополита Володимира немає. Очевидна тільки зацікавленість Московської патріархії в такій редакції Статуту УПЦ, в якій буде затушоване все, що гарантує УПЦ фактичну автономію. Кажуть, московського емісара обурила неетичність ситуації, що створилася навколо митрополита Київського. Однак бажання Блаженнійшого зміцнювати автономію УПЦ ні від не секрет, тому його усунення від вирішення питань щодо Статуту дуже на руку Москві.
http://dt.ua/POLITICS/cherez_vidsutnist ... 96792.html
Не бійтеся!

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення Michael_Zbr » 21 лютого 2012, 19:03

Синод УПЦ (МП) відсторонив «праву руку» Митрополита Володимира
Єпископи УПЦ на Синоді від 21 лютого «розмірковували» щодо діяльності владики Олександра (Драбинка), архиєпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського, вікарія Київської Митрополії, голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви, постійного члена -AAA+
Священного Синоду Української Православної Церкви. І врешті звільнили його

Що це - розкол???Чи варто трохи почекати???

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення Володимир85 » 21 лютого 2012, 19:14

Michael_Zbr писав:Що це - розкол???Чи варто трохи почекати???


Взагалі варто менше, чи то пак взагалі не обговорювати такі речі людям, які не мають на те повноважень і не орієнтується в усіх нюансах і водночас молитись, щоб в церкві було все спокійно, мирно і на славу Божу завжди, нині і повсякчас.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 22 лютого 2012, 16:36

Володимир85 писав:
Michael_Zbr писав:Що це - розкол???Чи варто трохи почекати???


Взагалі варто менше, чи то пак взагалі не обговорювати такі речі людям, які не мають на те повноважень і не орієнтується в усіх нюансах і водночас молитись, щоб в церкві було все спокійно, мирно і на славу Божу завжди, нині і повсякчас.


А чому не обговорювати? Ці речі відбуваються в нашій державі, і так чи інкакше торкаються усіх нас, тому, обговорювати варто, бодай для розуміння ситуації. Інша річ, що впливу ніякого наші розмови на ситуацію не будуть мати, та все ж: "попереджений - значить готовий ®"
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення Володимир85 » 22 лютого 2012, 16:52

vitalko писав:А чому не обговорювати? Ці речі відбуваються в нашій державі, і так чи інкакше торкаються усіх нас, тому, обговорювати варто, бодай для розуміння ситуації. Інша річ, що впливу ніякого наші розмови на ситуацію не будуть мати, та все ж: "попереджений - значить готовий ®"


Обговорювати можуть ті, хто на це уповноважений і володіє фактами. А нам, простим людям, як Ви сказали: “для розуміння ситуації”, на мою думку — цілком достатньо лише читати їхні висловлювання, думки і робити власні висновки. Хто які зробить, то вже його справа.
А якщо людина обговорює, то бере відповідальність за те, що говорить. Не думаю, що тут на форумі серед людей, окрім священників, є відповідальні і обізнані в суті справи в цьому контексті люди для обговорення таких питань :)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 22 лютого 2012, 16:59

Володимир85 писав:
vitalko писав:А чому не обговорювати? Ці речі відбуваються в нашій державі, і так чи інкакше торкаються усіх нас, тому, обговорювати варто, бодай для розуміння ситуації. Інша річ, що впливу ніякого наші розмови на ситуацію не будуть мати, та все ж: "попереджений - значить готовий ®"


Обговорювати можуть ті, хто на це уповноважений і володіє фактами. А нам, простим людям, як Ви сказали: “для розуміння ситуації”, на мою думку — цілком достатньо лише читати їхні висловлювання, думки і робити власні висновки. Хто які зробить, то вже його справа.
А якщо людина обговорює, то бере відповідальність за те, що говорить. Не думаю, що тут на форумі серед людей, окрім священників, є відповідальні і обізнані в суті справи в цьому контексті люди для обговорення таких питань :)


Бачите, так можна договоритися до того, що звести обговорення більшості тем тут на форумі до компетенції священиків, бо таки вони в тому шарять :)
А яка користь буде з того решті, хто що почерпне? Тому, нсмд, говорити варто.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення Володимир85 » 22 лютого 2012, 17:12

vitalko писав:Бачите, так можна договоритися до того, що звести обговорення більшості тем тут на форумі до компетенції священиків, бо таки вони в тому шарять :)
А яка користь буде з того решті, хто що почерпне? Тому, нсмд, говорити варто.


Напевно, недостатньо пояснив свою позицію :)
В цій темі мова про священників, про церковне керівництво. Вважаю, що проста людина, якщо обговорюватиме служителів Господа в такій темі, буде, скажу російською “сплетничать”.
Тому нехай кожен задасть собі питання: чи можу я щось на таку тему говорити, писати з огляду на моє знання ситуації та чи я уповноважений, відповідальний вести таку дискусію? А тоді вирішуйте :)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення прочанка » 22 лютого 2012, 17:18

від нас, вірян, теж багато чого залежить. Буває так, є місцина в мікрорайоні. В ньому з являється каплиця і люди часто, раді , що поруч буде церква, не питають її приналежності до конфесії. Православна та й добре. Зараз треба бути пильними, бо спочатку йдуть недомовки, а потім, ви автоматично поповнюєте ряди МП. Часто таке й у селах буває. Приїхав священик, церкву будують - люди раді, а потім аж під час служби дізнаються про приналежність до МП. Вплинути можемо і ми своїм вибором
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 22 лютого 2012, 17:41

Володимир85 писав:
vitalko писав:Бачите, так можна договоритися до того, що звести обговорення більшості тем тут на форумі до компетенції священиків, бо таки вони в тому шарять :)
А яка користь буде з того решті, хто що почерпне? Тому, нсмд, говорити варто.


Напевно, недостатньо пояснив свою позицію :)
В цій темі мова про священників, про церковне керівництво. Вважаю, що проста людина, якщо обговорюватиме служителів Господа в такій темі, буде, скажу російською “сплетничать”.
Тому нехай кожен задасть собі питання: чи можу я щось на таку тему говорити, писати з огляду на моє знання ситуації та чи я уповноважений, відповідальний вести таку дискусію? А тоді вирішуйте :)


Якби ж то все обмежилося декількома священнослужителями. :( Тут мова про цілу церкву, цілу частину нашого суспільства, нашої держави, доля якого лежить зараз в руках отих декількох священнослужителів, і багатьох тіньових осіб. Та й і мовчати, коли такі речі відбуваються, це ховати голову в пісок. Тут не так обговорення священичого сану, як великої політики, яка взяла в заручники священство і церковну владу для виконання своїх цілей. І по третє, коли священик(архієрей) робить явні протизаконні дії(о. Ковпак, догналівці, Лефевр і компанія....) то мовчати не має ніхто, бо якби не цей форум то я про них(як і про те, що вони сіють) і не знав би. Тому повторюсь, говорити треба. Вся справа в тому, як говорити.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Michael_Zbr
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 03 грудня 2010, 22:29

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення Michael_Zbr » 22 лютого 2012, 18:15

Як на мене цю тему потрібно обговорювати:бо це більш політична,аніж внутрішньо-церковна тема.Вибачте,але коли Москва в своєму стилі:хитрістю підступністю,брехнею підгрібає під себе ще той кусочок українського ,що залишився від МП,на це дивитись склавши руки не можливо,навіть якщо це не етично.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 25 лютого 2012, 22:17

"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Місце патріарха Володимира займе «права рука» Кирила?

Повідомлення vitalko » 25 лютого 2012, 22:23

"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий



Повернутись до “Українські традиційні Церкви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей