Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 19 лютого 2012, 00:45

Досить уже тривало діє така сумнозвісна та незареєстрована організація як FEMEN... Групи молодих дівчат (публічних грішниць) роздягаються, нібито протестують чи то в нашій державі, чи поза її межами, а толку з того всього, як кіт наплакав. Одна лише ганьба та ще більший занепад моралі, чистоти, духовності. Свідомі громадяни, як відомо, навіть створили раніше петицію проти такого асоціального псевдофеменізму на сектантській основі. http://www.petitions247.net/femen

Псується, отже, ще більше український імідж і так само ім'я жінки (українки). Багато тих, що себе називають "щирими патріотами", просто закривають очі на буйне неподобство вкупі з частою зневагою національної символіки або й... радо підтримують. Також і церковна влада, зокрема з УГКЦ, не реагує офіційно на це дикунство та згіршення. Толерантність, пристосування? Шкода... Проблема є досить вагома: FEMEN є теж антихристиянським та антикатолицьким. Взяти б до уваги хоча б цей випадок з Рима http://catholicnews.org.ua/antikhristiy ... emen#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 19 лютого 2012, 06:38

Звичайно, імідж "українок" як путтан, вдало підтримується цією організацією. Але, отче, в людини є свобідна воля. Зрештою в них є розум, отож хай використовують його як вважають за потрібне.

Щодо "мовчання" Церкви: еее, отче, тут потрібно бути делікатним. Таких організацій було є і буде мільйони. І на кожну таку має реагувати ... хто? Блаженнійший? Синод єпископів? Що мають говорити? "Не трясіть тими самими?" ( не хочу писати, бо вульгарно звучить). Згадайте звинувачення підгорецьких, що УгкЦ не виступає проти педерастів.
Церква не є організація яка ганяється за кожним " пчихом" різного роду " ізвращєнців" і їх засуджує. УгкЦ робить і продовжує свою місію і баста. Вона, Церква, не є управлінням по моралі і т.д. Згадайте притчу( кінець особливо) про багача і Лазаря. Ось тут і таке саме.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 19 лютого 2012, 08:46

romanm писав:Щодо "мовчання" Церкви: еее, отче, тут потрібно бути делікатним. Таких організацій було є і буде мільйони. І на кожну таку має реагувати ... хто?


В Україні поки що вони оголюються прилюдно, де попало у своїх піар-акціях, зокрема в центрі Києва...Також у прилюдний спосіб глумляться над релігійними (національними) символами. Багато це бачать, навіть найменші... Ну Блаженніший висловлюється про різні справи-проблеми, політичні кроки. Можна й цю заторкнути якось, як на мене. Є ще численні священики. Не варто нам мовчати на деструктивне зло, що росте й росте. Так не зміниш ситуації. Церква має стояти на сторожі віри та моралі- це одне з її головних місійних завдань на світі!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 19 лютого 2012, 16:58

o.Mykil писав:Досить уже тривало діє така сумнозвісна та незареєстрована організація як FEMEN... Групи молодих дівчат (публічних грішниць) роздягаються, нібито протестують чи то в нашій державі, чи поза її межами, а толку з того всього, як кіт наплакав. Одна лише ганьба та ще більший занепад моралі, чистоти, духовності. Свідомі громадяни, як відомо, навіть створили раніше петицію проти такого асоціального псевдофеменізму на сектантській основі. http://www.petitions247.net/femen

Псується, отже, ще більше український імідж і так само ім'я жінки (українки). Багато тих, що себе називають "щирими патріотами", просто закривають очі на буйне неподобство вкупі з частою зневагою національної символіки або й... радо підтримують. Також і церковна влада, зокрема з УГКЦ, не реагує офіційно на це дикунство та згіршення. Толерантність, пристосування? Шкода... Проблема є досить вагома: FEMEN є теж антихристиянським та антикатолицьким. Взяти б до уваги хоча б цей випадок з Рима http://catholicnews.org.ua/antikhristiy ... emen#point

Незнаю, якось живу і собі дивуюсь, чому воно так...
Отче, та Ви просто не розумієте той толк, а тому і його не бачите.
От прочитайте своє повідомлення, але не в такому дусі як при написанні....
Прочитайте і скажіть, Хіба нема ніякого толку від того всього....???????
Я не хочу заглублюватись, бо той толк і мене трафить.. :)
А так, на загал, ті дівулі такі самі грішниці як і я, а й можливо якась з них менш грішна за нас обох в купі взятих.(тому не розумію такої класифікації...Грішниці)
Суспільство потребує їх, і навіть дуже потребує, навіть робить все щоб вони були....(це породження хворого суспільства, а тому якщо їх видалити як пухлину, суспільство здоровим не стане..ні..ще потворніша пухлина вилізе...Цей напрямок тупиковий.)
От така правда, і це все про устої, свідомість... ля..ля..ля.., це банально і воно не діє.(всього навсього засіб для отримання бажаного рез..)
Мені ніхто не може навязати, щоб я Негативно Акцентував чи засуджував їх як людей, і наіть їх вчинків включно.
Ви потрібні один одному, Ви і вони, і навіть Ви їх потребуєте більше ніж вони Вас.
І Ви мені потрібні отче(якщо вже на чистоту :oops: ), але я потребую слуги Божого, отця, щоб Ви мене до Господа направили, помогли мені на цій Дорозі.
А справді, давайте їм голови повідриваєм, от забава буде.... :(
Дякую...
.........
:) отче Миколо, Ви не гнівайтесь на моє мудрування, ми вже близько року знайомі(думаю Ви вже не дивуєтесь мені) і я радий знайомству..
Просто можливо зможите почути, про що я міркую...(це не проповідь істини чи якась правельніть..ні просто реакція на подразник)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 19 лютого 2012, 20:14

o.Mykil писав:Досить уже тривало діє така сумнозвісна та незареєстрована організація як FEMEN... Групи молодих дівчат (публічних грішниць) роздягаються, нібито протестують чи то в нашій державі, чи поза її межами, а толку з того всього, як кіт наплакав. Одна лише ганьба та ще більший занепад моралі, чистоти, духовності...

о - а давайте-но, отче, свій рух організуємо: SVIASHCHEN - спеціально для опіки над активістками FEMEN :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 20 лютого 2012, 06:11

о.Олег писав:о - а давайте-но, отче, свій рух організуємо: SVIASHCHEN - спеціально для опіки над активістками FEMEN :D

:oops:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2012, 16:51

andrey s. писав:Отче, та Ви просто не розумієте той толк, а тому і його не бачите...
Суспільство потребує їх, і навіть дуже потребує, навіть робить все щоб вони були....


Прошу не зводити цю тему до моєї особи, тримайтеся предмету розмови. Добре? Вони обгаджують постійно Україну, тому нормальні українці не можуть на це спокійно дивитися. Це раз. Не все суспільство їх потребує чи підтримує. Частина тільки, як бачимо, зокрема проросійська. Я ж навів ще лінк на петицію, де видно, як їх теж "потребують". І хвору пухлину назагал видаляють з організму чи лікують, а не дають хворобі розростатися. Трохи невідповідні аналогії проводите.
:shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2012, 16:52

о.Олег писав:о - а давайте-но, отче, свій рух організуємо: SVIASHCHEN - спеціально для опіки над активістками FEMEN :D


З дозволу Блаженнішого.:)))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 20 лютого 2012, 17:53

o.Mykil писав:
Прошу не зводити цю тему до моєї особи, тримайтеся предмету розмови. Добре? Вони обгаджують постійно Україну, тому нормальні українці не можуть на це спокійно дивитися. Це раз.

Та ні, я висловився..і хто зна, почує хтось, чи ні...(покладаю це на Бога). Просто з вашої т.з. я належу до Не нормальних Українців, бо дивлюсь на це спокійно(максемум з гумором), що ніяк мене не зачисляє до якогось табору(нормальних- Не нормальних). Це не складно насправді, і напевне Ви маєте рацію про сторону походження цього, я теж так думаю. Просто належу то тих Українців які не вбачають важливості у цьому(є більш насущні проблеми, і вони тут, на Україні), які вбачають , а точніше думають; А кому то потрібно, і чи не наїва вівця я, раз іду на поводу цього.(питань насправді можна поставити собі багато, і вони не так вже і важливі..в принципі. Я зоовсім про інше балакав, хто може почути мою Не нормальність, той також ненормальний...вітаю в клубі :D, велком. :wink: )

Не все суспільство їх потребує чи підтримує. Частина тільки, як бачимо, зокрема проросійська. Я ж навів ще лінк на петицію, де видно, як їх теж "потребують". І хвору пухлину назагал видаляють з організму чи лікують, а не дають хворобі розростатися. Трохи невідповідні аналогії проводите.
:shock:

Так все очіковано і прогнозовано, Читачі, а Вам не сумно якщо побачите , як насправді легко нас направляти....
Отець сказав що аналогія невідповіда...хто зна, можливо Віни і має рацію...(хто зна-хто зна)
Але тіло хворе, так, хворе, і хвороба в тілі, а не у пухлині.(я отче про це казав. )
Але мені нема охоти мудрувати з цього приводу далі, по ходу я все сказав. :pardon:
Дякую...
..............
Доречі, якщо опиратись на історичний досвід, то той хто саме-саме(я про зачинщиків які на чолі цього Анти фемен) піднімає громацкість , акцентує увагу на них, і є або самим зачинщиком(який то породив...а це не так вже і мало ЛВ(грошей)), або хорошим другом(однодумцем, або просто посіпакою) зачинщика.(хіба не кумедно, проти кого боримся тому і помагаєм, укріплюєм. І це у всіх сенсах, і в духовній площині і в тілесній, тобто про політику велючно)
І не ведіться на цю гарну упаковку(про устої , моральність, обовязок, НОРМАЛЬНІСТЬ, і т.д.), це тільки грна упаковка.
Посмійтеся з того, не виявляйте протест, агресію, гостру акцентацію, і у зачинщика кінчаться гроші, або просто стане їх шкода(бо плодів не буде принисти очікуваних), і вони кануть , так як і не було.(а про шкоду Вашим душам, я навіть і не згадував...)
Тільки Бог зцілить наше тіло(можливо і дасть розуміння, мудрість, якої наприклад мені бракує...якщо я це пишу :) ), і розумійте це як хочите, а точніше як можите.
З Богом :Rose: :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2012, 19:12

andrey s. писав:і розумійте це як хочите, а точніше як можите.


"хочите"= "хочете; "можите"="можете"... Не розумію незнання укр. мови. :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 20 лютого 2012, 20:43

o.Mykil писав:
andrey s. писав:і розумійте це як хочите, а точніше як можите.


"хочите"= "хочете; "можите"="можете"... Не розумію незнання укр. мови. :crazy:

:oops: :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення luksander » 20 лютого 2012, 21:42

andrey s. писав:
o.Mykil писав:
andrey s. писав:і розумійте це як хочите, а точніше як можите.


"хочите"= "хочете; "можите"="можете"... Не розумію незнання укр. мови. :crazy:

:oops: :wink:

:oops: а про фемен тут що? "хочете" чи "можете"? :roll:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 21:49

luksander писав: :oops: а про фемен тут що? "хочете" чи "можете"? :roll:

а ми SVIASHCHEN хочим і можим :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 09 березня 2012, 08:13

Femen не паплюжить ні Україну, нмсд, ні чесне ім я українок.

Бо: 1. Те, що вони є з України не значить, що вони є Україна.
2.А чому обов язково ми маємо асоціювати українок з ними?

Вони є показником тих, хто вибирає такий стиль публічної діяльності. І чому вони відразу грішниці? Де тут гріх? Чесно не можу зрозуміти. Ексгібіціоністи - так. Грішниці? Асоціювати з ними Україну?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 09 березня 2012, 09:26

romanm писав:2.А чому обов язково ми маємо асоціювати українок з ними?


Ще й як паплюжать вони батьківщину!!! Бо саме через них українок ще більше уявляють у світі легкодоступними хвойдами, а Україну - борделем. І багатьом порядним жінкам чи дівчатам дуже прикро через те. Один із прикладів http://www.ridus.ru/news/24766/

Взагалі-то їх рух -- бордельний піар України. Хочеш не хочеш, але такі асоціації є на кожному кроці. І не одна тверезомисляча людина є за те, щоб їм цілком заборонити скрізь чіпати на себе (чи то в Україні чи по інших державах світу) нашу українську дорогоцінну символіку, котру вони своїми діями паплюжать. У минулому, між іншим, квітучі вінки на собі носили найперше цнотливі дівчата, а не розпусниці, в яких ще матюки на устах... Де мораль, культура, щось духовне хоч в одній їхній "акції" (провокації)? Нема чим пишатися і що захищати. :shock:

Ще актуальний коментар від однієї особи (крик душі):

#57
2012-03-09 04:01
Когда закончится этот кошмар, связанный с распространением имиджа Украины(хотя я не большая патриотка), как девок с голыми сиськами!!!!!!!! Вы понимаете, что сейчас рушится весь образ нормальной европейской девушки с хорошим, позволяющим работать за пределами Украины образованием, черт возьми, эти сволочи за полгода своими акциями показали всему миру, что у нас типа нет аргументов.. только сиськи.. блин, как обидно за Украину!!

http://www.petitions247.net/forum/20522/start/50
Востаннє редагувалось 09 березня 2012, 10:04 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 5 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 09 березня 2012, 09:35

romanm писав: І чому вони відразу грішниці? Де тут гріх? Чесно не можу зрозуміти. Ексгібіціоністи - так. Грішниці?


Хм... Дивно. Треба дивитися на це з позиції християнина (практикуючого). Їх цілий рух є антихристиянський чи антиморальний. Хіба не моральне зло??

А всякі богохульства на фоні церков, хрестів, схвалення абортів ("мое тело-мое дело") тощо - нормально? А розбещення молоді, численні згіршення - не гріх? Варто нарешті "роззути очі". Такі речі кари гідні http://catholicnews.org.ua/antikhristiy ... emen#point

"Неможливо, щоби спокуси не прийшли, та горе тому, через кого вони приходять!" (Лк 17, 1).
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2012, 10:26

Проблема немала :( Стидно за таку рекламу неньки України. Правильно їхні батьки вважають що вони сектантки. Культ оснований на неоатеїстичному окультному принципі і захисників буде прибільшувати тому що ведеться ціла кампанія ондого руху....

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2012, 10:41

http://5.ua/newsline/185/0/88453/

Oсь і далший сyмний приклад :( Cумний мається наувазі що показуха а добре що арештували

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 09 березня 2012, 16:48

Ще коли п. Олександра Шевченко ходила пішки під столом, про наших панянок вже ходила слава як про дівиць легкої поведінки.
Таке враження ніби Фемен започаткував це все. Та нічого подібного. Просто стало явним те, що стидливо чи ні, приховувалося.

Хіба не наші панянки залишають тут дітей і чоловіків а по заграницях живуть з іншими? Останній випадок в Італії: марокканець зарізав українку бо покаявся що живе, чи що там робить, з християнкою.

Я не бачу фактів на руках, які б говорили, що це(рух Фемен) робиться з метою вляпати українських жінок в ще більше лайно.

Ну скільки можна бути ханжами і вдавати що все добре, от тільки Фемени позорять нас? Вони роблять показово ці речі, які інші роблять тихо. Фемен = наше суспільство.

Чим їх гріх страшніший чи більший від деяких "католицьких" королів Бельгії чи Іспанії, які на день виходять у відставку, бо в цей час парламент приймає закон про аборти. А , типу, король не підписав= чистий і закон пройшов. Хіба це не більше згіршення?

Ці бідні дівчата - дурнуваті, однозначно, але робити з них чортів я би не став.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2012, 17:24

Я не бачу фактів на руках, які б говорили, що це(рух Фемен) робиться з метою вляпати українських жінок в ще більше лайно.


Людина котра живе в країні білшості небачить як там і що там (незнає ситуації яке то є коли ти маєш знайомого чи знайому і сам ти за кордоном в новинах показують такі речі особливо мені хочеться крізь землю провалитися а ще як починають розпитувати а як там і що там) Ти їм одне а в тв показують інше . Людям які за кордоном такі речі не байдужі. Тому що нашу ненку Україну мають за ніщо і дякуючи тим самим демостранткам (якщо можна назвати) мають ще білше за ніщо і тим самим роблять дурну славу жінкам і дівчатам з нашої держави.

Пане Романе ви знаєте як воно є на Україні правда поїдьте в іншу державу просто послухайте медіа людей як сприймають нашу неньку Україну. Я був в гуртожитку одного навчального закладу закордоном де показували серіал де показували людей з нашої держави як бандюків. а як файно було коли до мене потім підійшло з 20 чоловік 15 і питали чи таке насправді на Україні. і зустрічав немало таких що розпитують чи існує в нас електрика (екстрем правда але є такі не через то щоб посміятися але щоб взнати чи правда що показують по телевізору). Тому я згідний з o.Mykil

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 09 березня 2012, 17:53

«Я побачив, що життя в Україні схоже на життя в Зімбабве, – приголомшує мене Майкл. – У вас, як і у нас, складно знайти роботу».Середня зарплата в Зімбабве – 200 доларів (до речі, у цій країні використовують американський долар). Чимало людей їде на заробітки до Південної Африки – підробляють там водіями, офіціантами… Саме за кошти людей, які працюють поза межами країни, зімбабвійці і виживають».
http://www.wz.lviv.ua/articles/104194

Та я не сперечаюся. Просто питання: Чи не є "Фемен " плодом нашого суспільства? Думаю що є. А звідки йдуть такі уявлення про Україну, хіба не наші земляки її такою представляють. І, на жаль, так і дійсно є.

Декілька років назад, коли Фемен ще не існувало, мені, коли говорив шо я з України, деякі гарячі чоловіки масно посміхалися і згадували проведений час з українками. І ми потім обвинувачуємо "Фемен"?

П.С. я не в Україні живу.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2012, 18:10

romanm писав:Та я не сперечаюся. Просто питання: Чи не є "Фемен " плодом нашого суспільства? Думаю що є. А звідки йдуть такі уявлення про Україну, хіба не наші земляки її такою представляють. І, на жаль, так і дійсно є.

Декілька років назад, коли Фемен ще не існувало, мені, коли говорив шо я з України, деякі гарячі чоловіки масно посміхалися і згадували проведений час з українками. І ми потім обвинувачуємо "Фемен"?

П.С. я не в Україні живу.


ну все ви правильно пишете і таксамо правильно пише 1 повідемлення де сказано:

Псується, отже, ще більше український імідж і так само ім'я жінки (українки). Багато тих, що себе називають "щирими патріотами", просто закривають очі на буйне неподобство вкупі з частою зневагою національної символіки або й... радо підтримують.

в тому є суть що ще білше псуєтся вже поганий імідж нашої неньки. замість того щоб закрити проблему в зародку їй дозволяють вирости... проблеми є то є ясна справа але щоб було менше непотрібно дозволяти таким речам розвиватися.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 09 березня 2012, 18:17

Просто позорище якесь, гниль під різним оглядом, яку треба якомога швидше знищити, бо неприємний запах шириться скрізь, отруюючи теж свідомість молодих http://www.youtube.com/watch?v=mwEP65RbmL0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення luksander » 09 березня 2012, 22:40

Ці дівчата таки справді продукт нашого суспільства. Я можу сказати, що вони дурні, - я ж не ходжу напівоголеним по вулиці з провокаційними лозунгами і мене за це не арештовують, але я скажу, що вони - нещасні, і мені - соромно і боляче, але соромно не за них, а за себе... Бо в їхньому нещасті є і моя вина... Я не можу їх осуджувати, мені треба за них молитися... хоча б.
Що ж до ганьби... країну з таким станом правосуддя і т.д., - не можуть зганьбити сотні і тисячі напівоголених екстравагантних дівчат. Можливо українцям у вигнанні це і дивно чути, але в Україні все виглядає саме так. :pardon:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 09 березня 2012, 23:24

luksander писав:Що ж до ганьби... країну з таким станом правосуддя і т.д., - не можуть зганьбити сотні і тисячі напівоголених екстравагантних дівчат. Можливо українцям у вигнанні це і дивно чути, але в Україні все виглядає саме так. :pardon:


А що робити -- мовчки спостерігати і чекати найгіршого? Ну, якщо комусь подобається сидіти все життя в болоті, це його приватна справа. Просто у цивілізованих державах з таким би швидко навели порядок. Слава Богу, що є теж і свідомі українці, зокрема в Україні, яким не байдуже лице держави, свідченням чого є, наприклад, ось оця петиція
http://www.petitions247.net/femen
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 10 березня 2012, 06:41

:) Шановне паньство, нмсд заборонами, каральними, методами ні суспільство ні Церква нічого не доб ється.

Щодо цивілізованих держав.... Яких? Там де дозволяють евтаназію від 12 років коли ти безнадійно хворий,чи коли ти втомився від життя? Або ті, які дозволяють кидати дітей на поталу молоху (дозвіл усиновлювати гомосексуальним парам)? Про наркотики мовчу. Чи ті які бояться, при усій хваленій демократії, говорити таким самим тоном про мусульманів як говорять про християн? Ось така "цивілізація". Говорити про якісь ідеї демократичні і я можу, от тільки між словом та ділом ....

Тут потрібно діяти по інакшому, на мою думку. Упереджувати!!! Виховувати = агітувати суспільство так, щоби дії типу Фемен викликали несприйняття.Але комусь це потрібно.Отож...

Вказувати пальцем на цих "оголяющихся" дівчат немає сенсу. Бо наш нарід від самого початку заробітчанства (хіба тільки від тоді?) почав "оголюватися" як духовно так і тілесно. Не кажу що усі без винятку. Але...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 10 березня 2012, 15:01

http://blogs.pravda.com.ua

п. Олександра не знає що "історія - вчителька життя". Вже не один говорив, що "релігія сконає".І що? Де вони а де релігія? Ну але що ж. Хай думають, що вони переможуть. :)
І сміх і гріх.


Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 10 березня 2012, 20:46

romanm писав:http://blogs.pravda.com.ua

п. Олександра не знає що "історія - вчителька життя". Вже не один говорив, що "релігія сконає".І що? Де вони а де релігія? Ну але що ж. Хай думають, що вони переможуть. :)
І сміх і гріх.


Сконає, але не релігія, бо вона є найперше особистим зв'язком з Абсолютом. Вже Ніцше подібно заявляв, що Бог "помер" (в європейській культурі тощо), але божественна дійсність дещо вічна. Що таке людина на противагу до Творця?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 10 березня 2012, 21:26

"Між Біблією та кораном немає принципової різниці. І та й інша "священні книги" є нічим іншим як посібником з приниження жінки", -- пише ексгібіціоністка О. Шевченко (Femen) у своєму сумнівному блозі. Жодної конкретики, аналітики... одна "водичка" в її убогому стилі. Біблія -- посібник з історії спасіння! Цікаво, яке це "приниження" жінки в Біблії вона знайшла? Може те, що євреї каменували на смерть повій, поки Ісус їх не зупинив?? :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей